>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2017 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rozgrywki Ligowe w Irlandii rozpoczynamy superpucharem Irlandii.
Dundalk - Cork City

Kursy z Betexplorera

Zapraszam do dyskusji oraz komentarzy :!:​
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Transfery:
PREMIER DIVISION
BOHEMIANS
Ins
Jamie Doyle (Shelbourne)
Greg Murray (Shelbourne)
Fuad Sule (St Patrick&#39;s Athletic)
Philip Gannon (Longford Town)
Rob Cornwall (Shamrock Rovers)
Dinny Corcoran (St Patrick&#39;s Athletic)
Kaleem Simon (Longford Town)
Keith Ward (Derry City)
Oscar Brennan (Cabinteely FC)
Outs
Robert Lopes (Shamrock Rovers)
Jason Caffrey (Shelbourne)
Keith Buckey (Bray Wanderers)
Dean Delany (Shelbourne)
Jake Kelly (Longford Town)
Dean O&#39;Halloran (Waterford FC)
Derek Prendergast (Shelbourne)
Kurtis Byrne (Bohemians)
Jamie Hollywood (Drogheda United)
BRAY WANDERERS
Ins
Keith Buckley (Bohemians)
Aaron Greene (Limerick FC)
Gary McCabe (Shamrock Rovers)
Derek Foran (Sacremento Republic FC)
Anthony Flood (Free Agent)
Outs
Andrew Lewis (mutual agreement)
Chris Lyons (Shelbourne)
Paul Finnegan (Cliftonville)
CORK CITY
Ins
Jimmy Keohane (Sligo Rovers)
Achille Campion (Sligo Rovers)
Conor McCormack (Derry City)
Outs
Gavan Holohan (Galway United)
Danny Morrissey (Finn Harps)
Craig Donnellan (Cobh Ramblers)
Ian Turner (Limerick)
Dave Mulcahy (Waterford FC)
Matthew Connor (Waterford FC)
Mark O&#39;Sullivan (Waterford FC)
Eric Grimes (Derry City)
Chiedozie Ogbene (Limerick FC)
DERRY CITY
Ins
Mark Timlin (St Patrick&#39;s Athletic)
Eric Grimes (Cork City)
Outs
Gareth McGlynn (retired)
Conor McCormack (Cork City)
Shaun Patton (Sligo Rovers)
Keith Ward (Bohemians)
Patrick McClean (Waterford FC)
Niclas Vemmelund (Dundalk FC)
DROGHEDA UNITED
Ins
Gavin Brennan (Free Agent)
Conor Kane (St. Patrick&#39;s Athletic)
Killian Brennan (Free Agent)
Jamie Hollywood (Bohemians)
Ciaran McGuigan (Lansdowne Bohys FC, USA)
Stephen Elliot (Free Agent)
Thomas Byrne (Brighton and Hove Albion)
Outs
Unknown
DUNDALK
Ins
Sean Hoare (St Patrick&#39;s Athletic)
Jamie McGrath (St Patrick&#39;s Athletic)
Niclas Vemmelund (Derry City)
Conor Clifford (Boreham Wood)
Outs
Darren Meenan (Shamrock Rovers)
Andy Boyle (Preston North End)
Daryl Horgan (Preson North End)
Ronan Finn (Shamrock Rovers)
Michael O&#39;Connor (Shamrock Rovers)
Alan Keane (Crusaders)
FINN HARPS
Ins
Danny Morrissey (Cork City)
Harry Doherty (Cockhill Celtic)
Jonny Bonner (Wexford Youths)
Killian Cantwell (Galway United)
Carolan McAleer (Greenock Morton)
Outs
Kevin McHugh (retired)
Barry Molloy (retired)
Tony McNamee (Swilly Rovers)
Richard Brush (Ballinamallard United)
GALWAY UNITED
Ins
Ronan Murray (Notts County)
David Cawley (St Patrick&#39;s Athletic)
Lee Grace (Wexford Youths)
Gavan Holohan (Cork City)
Ciaran Nugent (Sligo Rovers)
Outs
Ryan Connolly (ShamrocK Rovers)
Kevin Horgan (Shamrock Rovers)
Killian Cantwell (Finn Harps)
Enda Curran (Longford Town)
Stephen Walsh (Longford Town)
LIMERICK FC
Ins
Brendan Clarke (St Patrick&#39;s Athletic)
Ian Turner (Cork City)
David O&#39;Connor (Shamrock Rovers)
Dean Clarke (Shamrock Rovers)
Chiedozie Ogbene (Cork City)
Rodrigo Tosi (Persija Jakarta)
Bastien Hery (Accrington Stanley)
Outs
Aaron Greene (Bray Wanderers)
Sean Russell (Louisville City)
SHAMROCK ROVERS
Ins
Paul Corry (Free Agent)
Roberto Lopes (Bohemians)
Danny Devine (LSL)
Ryan Connolly (Galway United)
Darren Meenan (Dundalk FC)
David McAllister (Free Agent)
Tomer Chencinski (Helsingsborg)
Kevin Horgan (Galway United)
Ronan Finn (Dundalk FC)
Michael O&#39;Connor (Dundalk)
Outs
Stephen McPhail (retired)
Gareth McCaffrey (Drogheda United)
Richie Purdy (Drogheda United)
Pat Cregg (St Patrick&#39;s Athletic)
David O&#39;Connor (Limerick FC)
Rob Cornwall (Bohemians)
Gary McCabe (Bray Wanderers)
Dean Clarke (Limerick FC)
Craig Hyland (released)
Barry Murphy (St. Patrick&#39;s Athletic)
SLIGO ROVERS
Ins
Shaun Patton (Derry City)
Kyle Callan-McFadden (Orlando City)
Chris Kenny (Wexford Youths)
Matthew Stevens (Peterborough United)
Jonah Ayunga - on loan (Brighton &amp; Hove Albion)
Outs
Jimmy Keohane (Cork City)
Achille Campion (Cork City)
Gavin Peers (St. Patrick&#39;s Athletic)
Philip Roberts (Chelmsford City)
Ciaran Nugent (Galway United)
ST PATRICK’S ATHLETIC
Ins
Gavin Peers (Sligo Rovers)
Pat Cregg (Shamrock Rovers)
Barry Murphy (Shamrock Rovers)
Alex O&#39;Hanlon (Liverpool FC)
Kurtis Byrne (Bohemians)
Outs
Shane McEleney (released)
Mark Timlin (Derry City)
David Cawley (Galway United)
Dylan McGlade (Longford Town)
Brendan Clarke (Limerick)
Fuad Sule (Bohemians)
Dinny Corcoran (Bohemians)
Jamie McGrath (Dundalk FC)

FIRST DIVISION
ATHLONE TOWN
Unknown
CABINTEELY
Ins
Daire Doyle (Shelbourne)
Cory Galvin (Waterford United)
Adam Harney (UCD)
Jack Watson (UCD)
Conor Keeley (Shelbourne)
Jason Byrne (UCD)
Outs
Oscar Brennan (Bohemians)
COBH RAMBLERS
Ins
Craig Donnellan (Cork City)
Shane Lowth (Limerick FC)
Ryan Hogan (Trevecca University, USA)
Outs
Shane O&#39;Connor (Waterford FC)
Gary Comerford (Waterford FC)
LONGFORD TOWN
Ins
Gavin Boyne (Shelbourne)
Aidan Friel (Wexford Youths)
Jack Brady (Shelbourne)
Dylan McGlade (St Patrick&#39;s Athletic)
Jake Kelly (Bohemians)
Daniel O&#39;Reilly (Eastbourne)
Enda Curran (Galway United)
Dean Zambra (Free Agent)
Stephen Walsh (Galway United)
Outs
Pat Flynn (retired)
Peter McGlynn (Sacramento Republic FC)
Philip Gannon (Bohemians)
Kaleem Simon (Bohemians)
John McKeown (Wexford Youths)
Lee Duffy (Wexford Youths)
SHELBOURNE
Ins
Chris Lyons (Bray Wanderers)
Jason Caffrey (Bohemians)
Dean Delany (Bohemians)
Derek Prendergast (Bohemians)
Outs
Jamie Doyle (Bohemians)
Greg Murray (Bohemians)
Gavin Boyne (Longford Town)
Jack Brady (Longford Town)
Daire Doyle (Cabinteely FC)
Conor Keeley (Cabinteely FC)
UCD
Ins
Unknown
Outs
Tomás Boyle (retired)
Jack Watson (Cabinteely FC)
Adam Harney (Cabinteely FC)
Jason Byrne (Cabinteely FC)
WATERFORD FC
Ins
Paul Murphy (Wexford Youths)
Dave Mulcahy (Cork CIty)
Dean O&#39;Halloran (Bohemians)
Patrick McClean (Derry City)
Gary Delaney (Wexford Youths)
Matthew Connor (Cork City)
Shane O&#39;Connor (Cobh Ramblers)
Robin Dempsey (North End United)
Mark O&#39;Sullivan (Cork City)
Conor Whittle (Wexford Youths)
Gary Comerford (Cobh Ramblers)
Outs
Cory Galvin (Cabinteely FC)
Toyeeb Mustapha (Carrick Rangers)
Sean Noble (Carrick Rangers)

WEXFORD YOUTHS
Ins
John McKeown (Longford Town)
Lee Duffy (Longford Town)
Thomas Croke (Free Agent)
Sander Puri (Kalju Nomme)
Outs
Aidan Friel (Longford Town)
Lee Grace (Galway United)
Chris Kenny (Sligo Rovers)
Jonny Bonner (Finn Harps)
Paul Murphy (Waterford FC)
Gary Delaney (Waterford FC)
Conor Whittle (Waterford FC)

IRLANDIA: Superpuchar
Cork-Dundalk TYP BTS 1,90 5/10 g.20.45 3:0 BOX
Zaczynamy nowy sezon ! Wzmocnienia i osłabienia każdy na spokojnie może sobie wyżej zobaczyć a dzisiaj skupimy się na Superpucharze który w tym roku rozgrywany jest w &quot;Kotle Czarownic&quot; i kto choć trochę orientuje się w tym co często pisałem to już wie że ten mecz odbędzie się w Cork. Dlatego bo boisko Drwali nie jest jeszcze gotowe do gry a musi być już za tydzień gdyż wtedy zaczyna się inauguracja ligi a wtedy Dundalk spotka się z Shamrock.
Rok temu w finale spotkały się te same zespoły i niespodziewanie wygrał wtedy Cork 2:0. A w ostatnim ich meczu w finale Pucharu Irlandii również triumfowali Rebelsi strzelając zwycięskiego gola w 120 minucie meczu.
Co do teraźniejszości..trener Drwali Stephen Kenny pozbył się paru dobrych graczy, kto przyszedł można zobaczyć wyżej (to samo tyczy się Cork). Mógłbym to skomentować ale powstrzymam się przed moimi opiniami, po prostu czas pokaże czy to zmiany na lepsze dla obu tych kapel. Wiem za to że trener gości absolutnie nie ma zamiaru odpuszczać dzisiejszego spotkania i wystawia najsilniejszy skład. To samo się tyczy drużyny Cork. Tommy Dunne stawia na najlepszych.
Reasumując uważam że będzie to otwarty mecz ze składem &quot;ustawionym&quot; już pod rozgrywki ligowe a dlatego liczę na gole z obu stron gdyż poszczególne formacje nie muszą być jeszcze dobrze zgrane ze sobą. Do tego trener Cork wystawia dziś można powiedzieć eksperymentalną linię pomocy. Na pewno więc zagrają nowi zawodnicy.
Absencje:
Cork: John Dunleavy
Dundalk: Gary Rogers, David McMillan, Chris Shields, Jamie McGrath, Shane Grimes
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem, nie mogłem się już doczekać Irishów, co prawda podobnie jak na Antypodach coraz trudniej o &quot;łatwe&quot; typy i wyniki, ale sentyment pozostał. Dobrze Cię znowu widzieć na pokładzie ????
Jeśli chodzi o Twój typ to pobiorę go z uśmiechem. Czytając miejscowych po głowie chodzi mi też over. Argumenty i &quot;wiedza&quot; dla chętnych poniżej. Oby był fajny mecz!
http://www.extratime.ie/articles/18323/presidents-cup-preview-cork-city---v---dundalk/
Niestety bts w plecy, ale over jak najbardziej ???? Pozdrawiam i do zobaczenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Dubel:
Shamrock Rovers (Irl)-Cliftonville (Nir) TYP 1 g.16.00
Sligo Rovers (Irl)-Athlone (Irl) TYP 1 g.18.00
AKO 1,62 5/10 BOX
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Derry City
20:45 Galway - Drogheda
20:45 Limerick - Sligo Rovers
20:45 St. Patricks - Bray
21:00 Dundalk - Shamrock Rovers
21:00 Finn Harps - Cork City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Waterford
20:45 Cabinteely - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Longford

Dundalk-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 1,95 4/10 g. 21.00 2:1 WIN
PS: Ciekawy pojedynek na inaugurację sezonu. Drwale muszą koniecznie zmazać plamę z Superpucharu a The Hoops...no cóż..włodarze Shamrock przebąkują że w tym sezonie powalczą nawet o mistrza ! U gości zagra paru byłych zawodników Dundalk (Darren Meenan,Ronan Finn i Michael O&#39;Connor) także naprawdę będzie ciekawie. Obaj trenerzy chcą zagrać ofensywnie ale to pierwsza kolejka więc zobaczymy jak będzie.
Absencje:
Dundalk: Gary Rogers, Chris Shields, Sean Hoare, David McMillan, Shane Grimes i Ciaran Kilduff
Shamrock: -
Finn Harps-Cork City TYP over 1,5/2 kurs 1,62 4/10 g.21.00 0:1 BOX
PS: I jak tu nie grac na Rebelsów po ich ostatniej masakrze nad Dundalk ? Harfy to chyba w tym sezonie znowu jeden z najsłabszych ekip ale niespodziankę na pewno jeszcze sprawią. Kurs na czysty win gości totalnie nieopłacalny dlatego musiałem coś wymyślić.
Absencje:
Zarówno u gospodarzy jak u gości pełne składy ale wystąp paru zawodników jest niepewny..w Finn kontuzje leczy dwóch zawodników a w Cork czterech..

PS: qowalsky6 w meczu Patsów z Mewami w taśmie zagrałem over 1,5 gola. Pzdr..
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20:45 St. Patricks - Bray
Początek sezonu, wielka niewiadoma, w Irlandii to często niespodziewane wyniki. Składy dopiero się zgrywają, a z ich zamieszaniem to taka miejscowa &quot;tradycja&quot;. W obliczu wzrostu kursów na gospodarzy może warto rozważyć 1x lub nawet x w tym meczu?
Pytanie do eksperta, którego &quot;przy okazji&quot; pozdrawiam ????
Uu... 1-2 się skończyło, ale 2 czerwa dla Patsów widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Shamrock Rovers - Bohemians
20:45 Bray - Finn Harps
20:45 Cork City - Galway
20:45 Derry City - Limerick
20:45 Drogheda - St. Patricks

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 UC Dublin - Shelbourne
20:45 Waterford - Cabinteely
21:00 Wexford - Athlone
Shamrock Rovers-Bohemians TYP 1 kurs 1,55 6/10 g.20.30 2:1 WIN
PS: Wysoka stawka ale jaką mam dać skoro często piszę że The Hoops chcą dołączyć w tym sezonie do wielkiej dwójki a Cyganie się po prostu osłabili. W pierwszej kolejce było to widać gołym okiem kiedy zostali rozjechani u siebie przez Derry. Shamrock po bardzo dobrej grze przegrał 1:2 w Dundalk, zresztą typowałem wtedy BTS. Manager gospodarzy Stephen Bradley twierdzi że dziś nie mogą sobie pozwolić na stratę żadnych punktów i ja osobiście w to wierzę. Oba zespoły bez rażących ubytków. Malutkim minusikiem jest fakt że to są derby i kibice obu klubów się nie lubią gdyż Cyganie to najlepsi przyjaciele Patsów a Ci wręcz nienawidzą Shamrock. Na szczęście kibice nie grają.
Derry City-Limerick TYP over 2,5 kurs 1,95 4/10 g.20.45 Awaria oświetlenia przy stanie 1:1 w 37 minucie.
PS: Myślałem cały dzień czy grać over 2,5 czy zwycięstwo Derry. W singlu zagrałem nawet 1/over 2,5 po kursie 3,60. No cóż fakty są takie że nie spodziewałem się takiego wejścia smoka Limerick w Premier..zmiażdżyli młodzików ze Sligo ale Derka to inna półka...Brązowy medalista z tamtego roku i mocna domowa ekipa. Zdecydowałem się w końcu w typie publicznym zagrać jak powyżej bo gospodarze na inaugurację sezonu również dobrze nastawili armaty aplikując na wyjeździe Bohemians aż 4 gole. Szkoda że nie zagra Rory Patterson główny wymiatacz w poprzednich latach który w samej lidze z tego co pamiętam rok temu strzelił z 16 goli. Dostał kontuzje tydzień temu i najwcześniej wróci za trzy tygodnie. Jest za to jego zmiennik 22-letni Nathan Boyle który wszedł za niego w 63 minucie i bachnął od razu dwa gole. Wejście smoka. Derry ma jeszcze obiecującego 20-letniego napastnika Ronana Curtisa. A Limerick ? O tak proszę państwa, on ma nawet Brazylijczyka ! Co prawda ma już 34 lata ale grał parę lat w singapurskiej lidze i strzelił tam kilkanaście goli. Rodrigo Tosi o yeeeeeeeeeeeee....tak się nazywa i w pierwszej kolejce ustrzelił hat-tricka ! No więc reasumując chyba over 2,5 ma największe szanse powodzenia a co do zwycięstwa Derry to dziś przekonam się jaka jest naprawdę moc gości..
Jeżeli chodzi o absencje u gospodarzy to jak wcześniej napisałem zabraknie Rory Pattersona oraz Bena Dohertego. Niepewni występu są Alon Nezter, Harry Monaghan, Aaron Barry i Michaił Kennedy. Goście bez osłabień.
Cork City-Galway TYP 1 kurs 1,33 7/10 g.20.45 4:0 WIN
PS: Taaa....wiem że grając publicznie takie kursy trochę się kompromituję zwłaszcza gdy typ nie wejdzie dlatego polecam również -1,5 na Cork po kursie ok. 2,05. Zacznę od gości. Zagrali mecz u siebie z Drogsami i polegli 0:1. Liczba niewykorzystanych sytuacji woła pomstę do nieba po tym jak przejrzałem statystyki. Ich manager Shane Keegan mówi że stworzą tyle samo okazji w &quot;Piekle Czarownic&quot;. Czy on oszalał ? Polecam mu zatem piosenkę KoRn-a - &quot;Insane&quot;. Galway jedzie do absolutnego dominatora na początku sezonu który wygrał niedawno u siebie w Superpucharze z Dundalk 3:0 ! Później w pierwszej kolejce odrobili pańszczyznę wygrywając z Harfami na wyjeździe 1:0. Ukarany tam czerwona kartką pomocnik Garry Buckley dzisiaj nie zagra. Kontuzjowany jest cały czas John Kavanagh. Gospodarze bez Paula Sinnotta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Sligo Rovers-Dundalk TYP 2 kurs 1,57 5/10 g.20.45 0:4 WIN
PS: Po wczorajszym wysokim zwycięstwie Cork, Drwale muszą dla mnie prawidłowo zareagować. Wygrywając z młodzieżowcami ze Sligo. Widzę tu analogiczną sytuację z poprzedniego sezonu gdzie Sligo żeby się odpowiednio zgrać i zająć wysoką pozycję na koniec sezonu najpierw musiało w pierwszych kolejkach uczyć się pokory i odpowiednio zgrywać. Pierwsza kolejka w tym sezonie i oklep od beniaminka 5:1 potwierdza moją teorię. Martwi mnie brak w dzisiejszym spotkaniu Stephana O&#39;Donnella, kapitana gości. Raczej nie zagra. Nie zagra też paru innych solidnych graczy, trudno. Sligo może bez bramkarza Michaela Schlingermanna. O tym gościu to ja pisałem w tamtym sezonie wielkie elaboraty na temat jego piłkarskich umiejętności. Kto nie pamięta to dopowiem że marnych.
Reasumując Sligo to ciężki teren i daleka droga na północ Irlandii ale jestem dobrej myśli.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Bray
20:45 Dundalk - Limerick
20:45 Sligo Rovers - St. Patricks
21:00 Drogheda - Cork City
21:00 Finn Harps - Galway
21:00 Shamrock Rovers - Derry City
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Longford
20:45 Cabinteely - Wexford
20:45 UC Dublin - Waterford
Dundalk-Limerick TYP 1 kurs 1,52 6/10 g. 20.45 1:0 WIN
PS: Do Mistrza przyjeżdża beniaminek a taki kurs trzeba łykać bez dwóch zdań. Zbuki chyba zapatrzone są cały czas na poprzedni sezon i na wysoką wygraną Limerick ze Sligo że wystawiają ok. 1,50. Ja wszystko rozumiem ale Drwale w lidze w tamtym sezonie na 16 meczów u siebie wygrali 12 a z Limerick dwa sezony temu 6:2. Stephen Kelly mobilizuje dzisiaj kibiców do takiego samego dopingu jak w spotkaniu z The Hoops. Jednak Oriel Park to podobna twierdza do Turners Cross i bardzo ciężko wywozi się stamtąd punkty. Ja w ogóle dzisiaj zaszalałem i pograłem w singlach:
Dundalk-Limerick TYP 1/over 2,5 kurs 2,15
Dundalk-Limerick TYP 1/BTS kurs 3,20
Może być tak że przegram wszystko z kretesem ale jestem dobrej myśli.
Słowo o Limerick. Zespół wzmocnił się zdecydowanie i powinien spokojnie zająć miejsce minimum w środku stawki. No i mają Brazylijczyka Rodrigo Tosi o którym pisałem przy okazji meczu z Derry.
W Dundalk cały czas nie zagra Shane Grimes i Sean Hoare a niepewny jest udział Chrisa Shieldsa i Davida McMillana. Zagra chyba za to już kapitan Stephan O&#39;Donnell i Sane Massey ! Obaj są w szerokiej kadrze.
Goście bez Dave O&#39;Connora.
Drogheda-Cork TYP 2 kurs 1,45 6/10 g.21.00 1:4 WIN
PS: Nie będę się rozwodził nad tym spotkaniem bo oczywistością jest że takie mecze goście muszą wygrywać chociażby skromnie 1:0. Abstrahując że beniaminek nie stracił jeszcze gola w tym sezonie. Dodam że to szczęśliwy beniaminek gdyż Wexford dzieliło naprawdę niewiele od pozostania w 1 lidze w tym przedziwnym finałowym meczu o Premier. Wracając do meritum U Drogsów nie zagra ich nowy nabytek Killian Brennan a u gości kontuzję ma cały czas John Kavanagh. Co by tu nie pisać Cork powinien zgarnąć po nudnym meczu trzy oczka i tyle.
Bohemians-Bray TYP BTS kurs 2,05 4/10 g.20.45 3:2 WIN
PS: Ja tu jednak widzę value dlatego daje taki publiczny bet. Cyganie na początku ligi słabe ale takim mocnym ekipom jak Derry czy Shamrock załadować jedna petardę potrafiły to czemu nie mają Mewom ? Nie wiem czy pamiętacie jak rok temu pisałem z uporem maniaka że Bray to będzie czarny koń tamtego sezonu. Wtedy został kulawym kucem zajmując miejsce równo w środku stawki. Ale teraz Mewy się zgrały dodatkowo wzmacniając:
Keith Buckley (Bohemians)
Aaron Greene (Limerick FC)
Gary McCabe (Shamrock Rovers)
Derek Foran (Sacremento Republic FC)
Anthony Flood (Free Agent)
To nieźli gracze i widać to w pierwszych spotkaniach. Drużyna w pierwszej kolejce stukła na wyjeździe Patsów 2:1 a potem zrobiła zawody hokeja na lodzie ogrywając Harfy u siebie 5:3. Mniemam więc że gola dzisiaj strzelą. Bohemians jak pisałem wcześniej też potrafi zaatakować. Zagrają dzisiaj bez Izzy Akinade, Eoina Wearena i Dano Byrna. Goście raczej pełnym składem.
Sligo-St.Patricks TYP BTS kurs 1,95 4/10 g. 20.45 1:1 WIN
PS: Tu również widzę szansę na ten typ. Te dwa kluby słabo wystartowały ale dla mnie to kwestia czasu że zaczną wygrywać. Oba mają po zero punktów dlatego liczę dzisiaj na otwartą grę. Manager gospodarzy Dave Robertson cały czas tłumaczy że ma dobrze przygotowanych małolatów do sezonu i nie wie co się dzieje że w dwóch potyczkach stracili aż 9 goli. Chcą wygrać ze Świętymi i pokazać się z jak najlepszej strony. Z kolei Liam Buckley mówi to samo więc mi wychodzi BTS, haha..w ogóle to chłopina tłumaczy się porażką z Drogsami tydzień temu bardzo trudnymi warunkami pogodowymi co jest dla mnie śmieszną sprawą bo niby Drogheda w jakich warunkach grała ? Oba zespoły grają pełnym rynsztunkiem, zawieszonych za kartki jest w sumie 3 zawodników z obu klubów ale to mała strata.
Mecz Harf z Galway olewam. Również The Hoops z Derry. Na teraz to dla mnie dwie równorzędne ekipy i ciężko coś wytypować nie pisząc już że jakbym miał grac za kasę.
Jeżeli chodzi o 2 ligę to na razie się pieczołowicie jej przyglądam. Być może zagram coś niedługo ale pamiętajmy że na amatorów zawsze stawia się amatorsko kasę..
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam nadzieję że kolega Psychosocial nie będzie mi miał za złe, że coś tam skrobnę od czasu do czasu ???? Oczywiście gdzie mi do mistrza (znam miejsce w szeregu ???? ) to nie są żadne analizy, ot kilka słów kiedy wydaje mi się, że coś tam sobie przemyślałem ????
IRLANDIA: Premier Division
20:00 Galway - Shamrock Rovers - &quot;on the paper&quot; wychodzi 2, ale czy przy obecnym kursie warto? Po 2,0 bym się skusił (szczególnie że ostatni mecz przegrali, więc chęć rehabilitacji powinna być) - może live?
dobry pomysł
20:45 Derry City - Dundalk - ostatnio chciałem pójść w stronę Derry, ale nic z tego nie wyszło, dzisiaj walka z mistrzem, hcp 1,5 w stronę gospodarzy (po kursie ok. 1,5) na pewno gdzieś dorzucę. W swojej twierdzy nawet jeśli ulegliby 1 bramką, to typ wchodzi. A mecze pomiędzy tymi ekipami są bardzo prestiżowe.
dobry pomysł
20:45 Limerick - Bohemians - myślę że bts/over ma tu rację bytu przynajmniej na podstawie tego, co obie ekipy do tej pory pokazały.
zły pomysł - chociaż okazji na over/bts było całkiem sporo.
20:45 St. Patricks - Finn Harps - najpierw pomyślałem o 1 - ce, ale kurs mnie odstraszył. I teoretycznie jest to &quot;łatwy&quot; kierunek, ale lepiej chyba &quot;popatrzeć&quot; na live, co w &quot;nim&quot; się dzieje.
klasyczna mina, nie dałem się nabrać, choć było blisko
To tyle i GL! Czekam na opinie gospodarza działu ???? Pozdrawiam!
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam kolegę powyżej..

IRLANDIA: Premier Division

20:00 Galway - Shamrock Rovers
20:45 Bray - Drogheda
20:45 Cork City - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Dundalk
20:45 Limerick - Bohemians
20:45 St. Patricks - Finn Harps
Galway-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,75 5/10 g.20.00 1:2 WIN
PS: Goście po ostatniej porażce muszą zareagować. Idealny przeciwnik na przełamanie. Słabe Galway. 0:1 z Drogsami w pierwszej kolejce mnie zaskoczyło, potem mocny oklep od Korka 0:4 i ostatnio wymęczony wyjazd z Harfami 1:1 gdzie trener gości w ostatnich 12 minutach walnął wszystkie możliwe zmiany żeby grać na czas i dowieźć remis do końca. Shamrock jak pisałem przed sezonem wzmocniło się i chce powalczyć o pierwszą trójkę a tu na razie niezła lipa. Dzisiaj mają idealną okazję na trzy oczka. W obu ekipach nie zagra po jednym kluczowym zawodniku (Paul Sinnot i Graham Burke) a kilku jest niepewnych. Tak abstrahując wyliczyłem że na ostatnie 10 wyjazdowych meczów The Hoops z Galway Ci pierwsi wygrali..9 razy..gospodarze chyba mają jakiś kompleks biało-zielonych..
Bray-Drogheda TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Gospodarze jak pisałem chyba w końcu odpalili choć mieli to zrobić już w tamtym sezonie. Mało tego zrobiła się z niej hokejowa ekipa. W 3 meczach w bramkach 9:7 ? W opinii oddsmakerów Mewy to zdecydowany faworyt. Może i tak ale kurs 1,50 dla mnie nie do przyjęcia w tym spotkaniu. Drogsi to przeciętniaki ale w każdym meczu w tym sezonie potrafili strzelić gola w tym z Cork u siebie. Bray dziś bez osłabień a goście bez Killiana Brennana i Richiego Purdy. Po takim kursie to naprawdę niezła opcja.
Derry City-Dundalk TYP 2 kurs 1,65 4/10 g.20.45 3:1 BOX
PS: O widzicie tu mogłoby być ciekawie gdyby nie jeden szczegół. Derry dziś bez..5 podstawowych piłkarzy. W tym bez mega strzelca Rory Pattersona. Rory dla Derry jest tak ważny jak np: Nemanja był dla Legii. Dlatego już wiecie dlaczego jest tak stosunkowo niski kurs na Mistrzów. No cóż...Drwale powinni poradzić sobie z osłabionymi gospodarzami ale zawsze jakieś niebezpieczeństwo istnieje. Daleka podróż do Irlandii Północnej i młody 22-letni Nathan Boyle który strzelił już 2 gole dla Derry. Dundalk ma cały czas 4 kontuzjowanych zawodników. Sean Hoare, Shane Grimes, David McMillan i Stephen O&#39;Donnell. Ci na pewno nie zagrają ale goście jak na irlandzkie warunki to cały czas klasa sama w sobie.
Cork City-Sligo Rovers TYP -1,5 Cork kurs 1,60 4/10 g.20.45 2:1 BOX
PS: Od myślenia nad opcjami w tym spotkaniu tak mnie rozbolała głowa że musiałem się napić. Z jednej strony mam przekonanie że Rebelsi rozjadą Bit O Red paroma bombami a z drugiej wyczuwam że goście bachną gola. Generalnie nic na to nie wskazuje bo w Piekiełku mało kto tam strzela gospodarzom..a jednak..Sligo to nieobliczalna młodzież. Pozwoliłem sobie nawet w singlu zagrać 1/BTS po sutym kursie 3,50 za 50 zł. Cork nadal bez Johna Kavanagha a goście generalnie w pełnym składzie. Reasumując mam nadzieję że będzie minimum 3:0 albo 2:1
.
Limerick-Bohemians TYP over 2,5 kurs 1,70 4/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Gospodarze zebrali bardzo dobre recenzje po wyjazdowym meczu z Dundalk. Wręcz znakomite. Dzisiaj podobnie jak Bray są dużym faworytem. Wzmocnili się przed sezonem i u siebie strzelają dużooo goli. Ale Cyganie odżyli w ostatnim meczu z Mewami. Od stanu 0:2 doprowadzili do wygranej. W tym upatruje sukcesu tego typu. Od początku sezonu tak jak Drogsi zawsze strzelają gola. Dla mnie to będzie ofensywny futbol zwłaszcza że Limerick dziś w pełnym składzie. Bohemians cały czas bez Eoina Wearena i Izziego Akinade.
St. Patricks-Finn Harps TYP NO BET
PS: Olewam chociaż kto wie..może Patsi dziś w końcu wygrają ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiaj święto patrona Irlandii: St. Patrick Day, którego symbolem jest właśnie &quot;shamrock&quot; (czyli koniczyna ???? ), nie dziwota, że gra Shamrock Rovers vs. Cork City.
Obydwa zespoły odniosły ostatnio zwycięstwa, &quot;Korki&quot; liderują lidze, &quot;Szamroki&quot; aspirują do pierwszej 3 ???? . Forma jest, składy optymalne, kibiców full (dziś jest dzień wolny od pracy) pozostaje postrzelać ku uciesze fanów. Wychodzi mi bts po kursie 1,95 w premium, ale każdy może sobie poszukać lepszego. Stawka &quot;świąteczna&quot; - dam dukata na to zdarzenie. Pozdrawiam i GL! Miłej zabawy i nie zapomnijcie wypić dziś za moje (i kolegi Psychosociala)zdrowie! ????
PS Kurs w miarę wysoki bo Cork straciło tylko 2 bramki do tej pory, ale jak święto, to może się &quot;zapomną&quot;, a Shamrock gola strzelił chociażby Drwalom, więc dziś też może się uda? W końcu to &quot;Koniczynki&quot; ???? , a dzisiaj powinien być dla nich lucky day.

edit. No i po 38 minutach ✅ Lucky day ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Bohemians Dublin - FC Galway United
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
No to ja się zajmę tym drugim spotkaniem ???? Początek sezonu w Irlandii i po 4 kolejkach tabela wygląda tak:

W tamtym sezonie Bohemians zakończył rozgrywki na 8 miejscu a Galway był na miejscu 9. Goście w tamtym sezonie słabo grali na wyjazdach i zanotowali 3 zwycięstwa, 4 remisy i 10 porażek i teraz w tym nowym sezonie też za specjalnie na wyjazdach nie wystartowali, bo przegrali z Cork City 0-4 i zremisowali z Finn Harps 1-1. Bohemians w tamtym sezonie u siebie miał bilans 8 zwycięstwa, 3 remisów i 5 porażek a w tym zaczęli od porażki z Derry City 1-4 i zwycięstwa z Bray Wanderers 3-2. W tamtym sezonie w lidze ze sobą oba zespoły grały 3 razy i najpierw góra był Galway wygrywając u siebie 1-0, potem u siebie Bohemians zremisował 1-1 i w ostatnim spotkaniu u siebie Galway znów wygrał tym razem 2-0. Jeszcze oba zespoły spotkały się w rozgrywkach pucharu Irlandii w których u siebei lepszy był Bohemians wygrywając 2-0. W obu zespołach się trochę pozmieniało ale nie będę wypisywał kto przyszedł i kto odszedł. Dla mnie kadrowo oba zespoły mają podobny potencjał jednak dzisiaj stawiam na gospodarzy, bo mają po swojej stronie atut własnego boiska i do tego u gości nie zagra dwóch podstawowych graczy, którzy do tej pory grali we wszystkich czterech meczach tego sezonu.
Absencje w Bohemians:
pomocnik Wearen (bez występu w tym sezonie) i napastnik Akinade (bez występu w tym sezonie), obaj piłkarze byli podstawowymi graczami w ubiegłym sezonie
Absencje w Galway:
obrońca Sinnott (bez występu w tym sezonie, podstawowy zawodnik w tamtym sezonie), pomocnik Hoolahan (4 występy w tym sezonie) i napastnik Cunningham (4 występy w tym sezonie)
Jakoś tak wolę tutaj iść w stronę gospodarzy i spróbuję zagrać na ich wygraną, chociaż mecz powinien być zacięty ale myślę, że o tego jednego gola Bohemians będzie dziś lepszy
⛔ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Cieszy mnie niezmiernie że coraz więcej osób daje typy z Irlandii.
IRLANDIA: Premier Division
18:00 Shamrock Rovers - Cork City
20:45 Bohemians - Galway

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Shelbourne - Waterford
21:00 Wexford - UC Dublin
PS: Mecze z 1 ligi dzisiaj totalnie olewam. Ciężkie do typowania. Generalnie Cork nie powinien przegrać a Cyganie powinni strzelić gola. To wszystko co bym wymyślił. A może w obu tych spotkaniach BTS-y ?
Wexford-UC Dublin TYP 2 kurs 2,05 3/10 g.21.00 1:1 BOX U.C.D nie wykorzystało karnego. Ale ta liga jest zryta

PS: Po 3 kolejkach czas napocząć 2 ligę. Małolaty po spadku grają tragicznie. Czarę goryczy przelała ostatnia porażka z..Cabinteely. Dramat. Jak można przegrać z takimi cieniasami ? W głowie się nie mieści. Dzisiaj podejmują Studentów którzy nie zmienili składu od tamtego roku i celują w awans. Grają w tym sezonie nieźle i na pewno chcą odegrać się za porażkę sprzed tygodnia z Waterford. W ogóle to polewam bo Wexford i Waterford jak już pisałem niejednokrotnie to mocna zgoda i zawodnicy którzy nie mieszczą się w składzie Wexford oddawani są często do Waterford. No to po tamtym sezonie Małolaty przekazały paru graczy do Waterford i...na dziś Ci drudzy są pierwsi w tabeli a Wexford ostatni, haha..
Stawka niska i nie podniecać się tym meczem bo to tylko amatorska liga. Pograłem to zdarzenie generalnie dla sprawdzenia jak to pisał kiedyś na innym forum pewien typer &quot;na czutkę&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
15:00 Limerick - Finn Harps
16:00 Derry City - Drogheda
20:00 Dundalk - St. Patricks
20:45 Sligo Rovers - Bray

IRLANDIA: Dywizja 1
16:00 Cobh Ramblers - Athlone
20:30 Longford - Cabinteely
Sligo-Bray TYP BTS kurs 1,90 6/10 g.20.45 3:2 WIN
PS: Spotyka się drużyna która w ostatniej kolejce strzeliła gola w &quot;Piekle Czarownic&quot; z drużyną której wyniki równie dobrze mogłyby być uznane za hokejowe. Małolaty ze Sligo coraz bardziej się zgrywają i bardzo mi się podobali grając ofensywna piłkę w poniedziałek z Cork. O Mewach nie ma co pisać, ich trener stosuje taktykę: &quot;Atakujemy ich ile wlezie, mam nadzieje że więcej strzelimy niż stracimy.&quot; To było na tyle na temat mojego dzisiejszego betu.
Dundalk-St. Patricks TYP 1 kurs 1,35 7/10 g.20.00 3:0 WIN
Dundalk-St. Patricks TYP -1,5 Dundalk kurs 2,05 5/10 g.20.00 3:0 WIN
PS: Mistrzowie zarobili kupę kasy grając w Lidze Europy a w ogóle się nie wzmocnili przed sezonem. Gdzie są zatem te pieniądze ? W poniedziałek przegrali z z osłabionym brakiem 5 podstawowych zawodników Derry a wcześniej męczyli się u siebie z Limerick. Spadek formy ? Nie sądzę. Dziś mogą rozjechać słabych Patsów (kto pamięta jeszcze ich pojedynki z Legią w 2014 roku ?). Wiecie, rozumiecie jak mawiali kiedyś towarzysze...jest jeden dla mnie główny powód dlaczego muszą dziś podreperować morale. Za tydzień jadą do..Cork a tam &quot;wszystko może się zdarzyć&quot;. 6 oczek straty do Rebelsów (jeden mecz mniej) i perspektywa bycia ponownie obitym miotłami Rebelsów (przypomnę finał Superpucharu i gładkie 3:0 dla Cork)...ech...dlatego obowiązkiem jest dziś przejechać się po Świętych.
Reasumując manager przyjezdnych Buckley przebąkuje że dziś się postawią ale dla mnie co mogą postawić to jedynie autobus w polu karnym. Abstrahując zauważyłem że kursy na handicap mocno poszły w górę. Nie mam pojęcia dlaczego i mało mnie to obchodzi.
Gospodarze bez Stephena O&#39;Donnella i Shane Grimesa. Goście zdrowi.
Derry-Drogheda TYP 1 kurs 1,50 5/10 g.16.00 4:0 WIN
PS: Mecz z cyklu czy będzie 12 oczek w 4 spotkaniach Derki. Są ku temu powody chociaż dalej nie gra jeden z najlepszych zawodników Rory Patterson. Ale grając w takim osłabieniu w poniedziałek stuknąć Dundalk 3:1 i to przegrywając ? Szacun. Być może Drogsi coś bachną bo to jednak nieobliczalna ekipa, stawiam zatem 2-3:1 dla Candystripes. U gości nie wystąpi cały czas Killian Brennan i zawieszony Lukas Gallagher.
Limerick-Finn Harps TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.15.00 1:1 WIN
PS: Kurs 1,44 na The Blues ? Mi się zdaje że Limerick się z lekka zaciął. Pierwsza kolejka i bach, 5:1 ze Sligo. Potem 0:1 w wyjazdowym spotkaniu z Dundalk ale zebrane bardzo dobre recenzje. A ostatnio blamaż u siebie 0:1 z Cyganami. A Harfy spokojniutko grają coraz lepiej. Wygrali niedawno z Patsami na wyjeździe 2:1 chociaż przez długie okresy Święci tak ich cisnęli że nie wychodzili nawet za swoją połówkę.
Martin Russel mobilizował przed tym spotkaniem graczy gospodarzy bo należy pamiętać że dwa lata temu w 117 minucie gol gości zadecydował że..Limerick spadł wtedy do 2 ligi. Jest czas na rewanż ale stawiam tu na bramkowe zdarzenie.
W Limerick nie zagra Shane Tracy i John O&#39;Flynn a Harpie w komplecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
16:00 Cork City - Dundalk
18:00 St. Patricks - Shamrock Rovers
18:30 Drogheda - Bohemians
20:30 Bray - Limerick
20:45 Finn Harps - Sligo Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
19:00 Waterford - Wexford
20:45 Athlone - Shelbourne
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
20:45 UC Dublin - Longford

PS: Tak się złożyło że we wszystkich dzisiejszych meczach Premier widzę..BTS-y. Jak z tego wybrnąć ? Bo nie oszukujmy się tak dobrze to chyba nie będzie.
Cork City-Dundalk. Rebelsi jadą ze wszystkimi jak z łysą kobyłą. Przyjeżdża do nich mistrz ale ten mistrz nie potrafi w Piekiełku strzelić chociażby gola już od paru spotkań ! Może dziś ?
St. Patricks-Shamrock Rovers. Najlepsze derby w Irlandii. Coś takiego jak ŁKS z Widzewem, Wisła z Cracovią czy kiedyś Legia z Polonią. Patsi grają beznadziejnie ale nie ma obaw na ten mecz zepną się obowiązkowo. Shamsi ? Takie plany a prawda jest taka że w spotkaniach z pierwszą trójkę same porażki. Muszą gonić czołówkę.
Drogheda-Bohemians. Drogsi trzy porażki z rzędu. Cyganie odwrotnie, na fali wnoszącej. Gospodarze niezależnie od formy zawsze od 16 meczów u siebie strzelali minimum gola. Forma u Bohemians jest, także...

Bray-Limerick.
Tego meczu statystycznie nie ma sensu opisywać. Wszystko pisałem w poprzednich postach. Wydaje mi się że dziś też będzie hokej.

Finn Harps-Sligo Rovers.
Nie rozumiem czemu wg. Zbuków Małolaty są faworytem ? Harfy powolutku odbijają się od dna zresztą proszę spojrzeć w tabelę. Sligo jak trąbie od dawna zaczyna powoli się zgrywać. Ale kursy 3,00 - 3,20 - 2,40 uważam za odwrócone. Stawiam w tym meczu na gole z obu stron.
Reasumując we wszystkich spotkaniach wychodzi mi BTS.
Najrozsądniejsze według mnie typy:
Drogheda-Bohemians TYP Drogsi strzelą kurs 1,30 8/10 g.18.30 BOX
Bray-Limerick TYP over 2,5 kurs 1,75 6/10 g.20.30
I kolejny atak na 2 ligę:
UC Dublin-Longford TYP 1 kurs 2,40 6/10 g.20.45 2:0 WIN
PS: A pieprzę to i wchodzę w ten mecz z wysoką stawką ale i na pełnej świadomości że to prawie amatorska liga. Gospodarze jak spadli w 2014 roku tak do tej pory nie mogą awansować a skład ku temu zawsze mają. Wygrali w pierwszych dwóch kolejkach by potem odnotować dwa fatalne wyniki. Longford ? Przepraszam bardzo ale spadkowicz z Premier przegrywa tydzień temu z....Cabinteely ? Że co ? Fakt że po spadku odeszło sporo piłkarzy ale panowie..jakiś poziom trzeba trzymać. Prolonguję że Studenci pokażą dzisiaj klasę jak w marcowym spotkaniu z Muszelkami gdzie po pół godzinie wygrywali już..4:0.
Jeżeli chodzi o absencję to u gospodarzy wszyscy zdrowi a u gości zabraknie Endy Currana, Dona Cowana, Kealana Dilona, Noana Haverty i Rhysa Gormana.




Spoczywaj w pokoju Ryan !
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cork City-Dundalk. Rebelsi jadą ze wszystkimi jak z łysą kobyłą. Przyjeżdża do nich mistrz ale ten mistrz nie potrafi w Piekiełku strzelić chociażby gola już od paru spotkań ! Może dziś ?
Co prawda dzisiaj już próbowałem szukania remisów - niestety z mizernym skutkiem, ale do 3 razy sztuka. Mecz czołowych ekip, motywacja ogromna, może remis się tu przydarzy? Można pokombinować remis do ht/ft po mniejszym kursie. Dam monetę na taki scenariusz.
Dzisiaj ewidentnie x nie chciały &quot;współpracować&quot; (minus), Dundalk w 10 (po czerwonej kartce w 85 min.) próbowało doprowadzić do remisu. Cork 6 meczy - 6 zwycięstw, świetne wyniki, ciekawe czy utrzymają dalej taką formę?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20:45 Derry City - Bray
Derry bez swojego zmarłego kapitana - Ryana Mc Bride (R.I.P.), poza tym oba zespoły w możliwie dziś optymalnym zestawieniu. Kursy na to spotkanie raz w &quot;górę&quot;, raz &quot;w dół&quot;. Gospodarze zapewniają o swojej koncentracji, ale jak się zaprezentuje zespół po takiej tragedii? Bray natomiast ze zmiennym szczęściem (bilans 3-0-3), zdają sobie sprawę z trudnego zadania, ale (przynajmniej &quot;on the paper&quot;) nie pękają. Spróbuję dać dnb na gospodarzy w dublu z &quot;Muszelkami&quot; (poniżej) za miedziaka ???? minus Clancy w 93 min. niszczy mój plan ????
20:45 Shelbourne - Wexford
Goście z &quot;tradycyjnymi&quot; problemami, jakie notorycznie mają kluby na zapleczu irlandzkiej Premier Division. Gospodarze - klub często z &quot;dużymi&quot; ambicjami, który jednak b. często zawodzi. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo 4-1 nad Athlone skusiło mnie do postawienia dnb na gospodarzy. Podobnie j. w. kursy to w górę, to w dół ???? I piątkowy dubelek z Zielonej Wyspy (prawdziwej, a nie &quot;urojonej&quot; ???? ) gotowy. Plus ale dubel w plecy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom