>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lekkoatletyka 2017


W tym temacie prowadzimy merytoryczną dyskusję oraz podajemy swoje typy wraz z analizami na zawody lekkoatletyczne w 2017 roku.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów!​
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Orlen cup w Łodzi, skok wzwyż kobiet. Wszystkie kursy STS.
1. Simic A. - McPherson I. Typ: Simic Wygra @1.30 ✅
Ana w tym roku najwyżej skoczyła 1.92m. Inika 1.85m
W mitingu w Ostrawie(14.02) Inika skoczyła 1.83m. Myślę, że wynik 1.83 a nawet 1.85 to za mało na Ane i Inika skończy na podobnej wysokości jak w Ostrawie.

2. Za drobne do pogrania Lićwinko - Simic Typ: Simic wygra @4.00⛔ Lićwinko pierwsza, Simic druga.
Lićwinko będzie skakać pierwszy raz w tym roku na oficjalnych zawodach, może jej pójść nie po myśli a do tego potrzeba bardzo niewiele w skokach wzwyż.

3. 60m kobiet. Ewa Swoboda - Rosangela Santos (1.bieg). Typ: Wygra Ewa @1.25 (Do jakiegoś dubelka może komuś przypasuje) ✅
Ewa w tym roku najlepszy czas 7.21 Rosangela 7.29 i to na ostatnim mitingu(14.02) w Ostrawie, gdzie ten czas dał jej 4. pozycję. Ewa ma potencjał na świetną biegaczkę, przed własną publicznością nie łapie jej trema ani stres co już pokazywała ????
zakład jest na 1. bieg co w sumie działa troszkę na nie korzyść typu, ale myślę, że powinno wejść gładko.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
HMP TORUŃ 2017
K. Bukowiecki uzyska wynik 20.75 lub lepszy (uwaga : zakład dotyczy konkursu kuli M)
TAK - Konrad w świetnej,równej formie. Uzyskał już na hali wynik 21.15, więc o 20.75 na MP spokojnie się pokusi.

To jest forum bukmacherskie i oprócz typu bardzo ważnym czynnikiem jest kurs, nie uważasz? To właśnie wysokość kursu decyduje o opłacalności danego typu. Do tego przy kursie umieszczamy bukmachera, od którego ten kurs pochodzi./Macko18
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
10:55 eliminacje pchnięcia kulą (halowe Mistrzostwa Europy Belgrad 2017)
Kownatke w finale? Nie 1.30 ✅
Storl, Bukowiecki, Prasil, Stanek, Kolasinac, Zunic do tego kilku, którzy powinni pchnąć między 20.20 a 20.50
awansuje ośmiu najlepszych lub ci co 20.50 pchną.
są to wyniki dla Rafała nierealne, jak rzuci 20.20 to będzie kocur wynik, a szanse i tak niewielkie na awans z takim wynikiem.
tylko 3 serie, 31 lat, na stadionie PB 20.37
mało realny finał z udziałem Rafała.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Witam! 3. Dzień HME w Belgradzie, a ja liczę na spory zysk.
Nie dałem rady niestety nic napisać na wczoraj, mam teraz dużo na głowie i mało czasu na głupoty, a szkoda, bo podzieliłbym się z wami ładnymi typami!

Szybko do sedna. (Wszystkie kursy STS)

1. Olesya Povh wygra finał biegu na 60m K @10.00 ⛔⛔⛔ Bardzo niewiele zabrakło. Olesya drugie miejsce. Wygrała Philip.
Są co najmniej 4 faworytki biegu na 60m Kobiet.
Swoboda, Haase, Philip i Povh. Z tych czterech Pań w tym roku na hali najlepszy wynik wykręciły dwie biegaczki - 7.14 Haase i Povh.
Ewa Swoboda z najlepszym czasem 7.15, a Brytyjka 7.18.
Olesya jest najbardziej doświadczoną zawodniczką z podanych przeze mnie faworytek.
Biega naprawdę dobrze, jej bieg w Berlinie gdzie właśnie uzyskała czas 7.14 zrobił na mnie wrażenie, wygrała tamte zawody, a przyśpieszenie w drugiej części dystansu było świetne. Stać ją na wygranie, dla mnie kurs na nią zawyżony. Warto próbować za @10
Ewka, młoda zdolna, ale na złoty medal chyba jeszcze za wcześnie dla niej, poza tym była przeziębiona przed a moze i nawet w trakcie trwania HME.
Niemka popełniła w tym roku dwa false starty, co świadczy o pewnej nerwowości i o tym, że psychicznie w finale może się spalić.

2. 800m K Buechel vs Hinriksdottir typ: Buechel wygra @1.30 /3. Buechel wygra @1.75 2 ✅✅✅ 3 ✅✅✅ Ledwo hehe ????
Szwajcarka Selina, pod nieobecność Joanny Jóźwik na HME i braku występu Brytyjki Muir na 800m ma olbrzymie szansę, żeby wygrać tą konkurencję. Jej bezpośrednimi rywalkami będą Islandka Hinriksdóttir i Brytyjka Oskan-Clarke. Według mnie młoda Islandka jest tutaj zbyt faworyzowana przez bukmacherów do zajęcia drugiego-trzeciego miejsca, pomimo tego, że jej najlepszy czas w tym roku do 2:01.18. Oglądałem jej występ w półfinale i na ostatnich metrach para z niej uchodzi i traci najwięcej. Wiem... taka taktyka biegania, zacząć szybko i dowieźć medal, ale na medal złoty to za mało, zwłaszcza przeciwko Szwajcarce, która biega świetnie i jest bardzo blisko złamania granicy dwóch minut (najlepszy czas w tym roku 2:00.18.)

4. 800m K Guerrero vs Trost typ: Guerrero wygra @1.40 ⛔ (Przepychanki wpłynęły znacząco na przegraną Guerrero, szkoda.)
Hiszpanka jest w mojej opinii lepszą biegaczką od młodej Dunki. Guerrero biega stabilnie około wyniku 2:01.60. Dunka ma najlepszy czas o ponad sekundę wolniejszy w tym roku, poza tym nie oszukujmy się nie wyglądała ona dobrze w półfinale i jak dla mnie zajmie ostatnie miejsce w tym biegu.

5. Wzwyż M typ: Sylwester Bednarek 1-3 @ 1.57 ✅✅✅
Typ bardziej na czuja i sympatię do tego zawodnika, typ opieram też w małej mierze na tegorocznym wyniku Sylwestra 2.33 (najlepszy w tym roku).

POWODZONKA!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Skok w dal kobiet
Darya Klishina TOP2
1,80 STS ⛔
Poza zasięgiem powinna być Spanovic i walka się rozegra raczej tylko o srebrny medal. Klishina w tym okresie roku prawie zawsze robi ponad 6,8 m. Tutaj już zrobiła swój SB na poziomie 6,83 i jest druga na listach światowych. Powalczy z nią pewnie Ugen, która również tutaj osiągnęła najlepszy wynik w tym roku: 6,80. Klishinę stać jednak na skoki mocno ponad 6,80.
Ewa dosc fartem ma ten final. Wie ktos o ktorej tak mniejwiecej jest ten final na 60?
W STSie przy zakładach jest godzina 18.05
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
World Relays BAHAMAS.
Ostatni dzień tej imprezy i ciekawe pary do obstawienia. (Wszystkie kursy STS)
Niestety nie ma wszystkich biegów sztafetowych możliwych do obstawienia np. 4x200m. M zabrakło w ofercie STS. A szkoda, bo mocno kibicuje chłopakom, którzy dzisiaj wystartują na tym dystansie.
Przejdźmy do typów:
#1 4x100m W Jamajka lepsza od Niemiec @1.35
W ekipie Jamajki oprócz Facey i Evans pobiegną jeszcze dwie młode i uzdolnione zawodniczki Christania WILLIAMS i Natasha MORRISON. Informuję o tym, ponieważ ma to kolosalne znaczenie dla typu. W reprezentacji Niemiec pobiegną Alexandra BURGHARDT,Lisa MAYER Tatjana, PINTO, Rebekka HAASE. Rebekka mega uzdolniona, ale w najważniejszych biegach, gdzie dochodzi presja zawodzi. Lisa Mayer zaledwie 20 letnia zawodniczka w porównaniu do młodych biegaczek jamajki odstaje czasowo, tak samo jak Pinto. Przez pryzmat dwóch młodych zawodniczek Jamajki w porównaniu do Niemek, stawiam na Jamajki, ponieważ nie sądzę, aby Rebekka mogła odrobić stratę jaką jej koleżanki zarobią na trasie...
#2 4x400m W Polska lepsza od Wielkiej Brytanii @1.35
Polki pobiegły wczoraj w sowim biegu eliminacyjnym najszybciej i pokonały faworytki do wygrania tego biegu Jamajki.Dziś w składzie Baumgart Janowicz Holub Święty.
Brytyjki były drugie w swoim biegu i pobiegły 4 sekundy wolniej od Polek. Nie widzę tutaj zagrożenia ze strony Brytyjek.
#3 4x800m M Polska lepsza od USA @2.25
Typ warty pogrania, bo Amerykańce w tym sezonie biegli już ten dystans sztafetowy i zrobili czas ... 7:22.92 , który jest po prostu słaby. W ich ekipie pobiegnie dzisiaj: LOXSOM,
SOWINSKI, KIDDER, MURPHY. Natomiast u nas Kuciapski, Borkowski, Kszczot, Lewandowski.
Uważam, że Polacy w takim składzie mają bardzo duże szansę, żeby z nimi wygrać.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
World Relays BAHAMAS.

Ostatni dzień tej imprezy i ciekawe pary do obstawienia. (Wszystkie kursy STS)
Niestety nie ma wszystkich biegów sztafetowych możliwych do obstawienia np. 4x200m. M zabrakło w ofercie STS. A szkoda, bo mocno kibicuje chłopakom, którzy dzisiaj wystartują na tym dystansie.
Przejdźmy do typów:

#1 4x100m W Jamajka lepsza od Niemiec @1.35

W ekipie Jamajki oprócz Facey i Evans pobiegną jeszcze dwie młode i uzdolnione zawodniczki Christania WILLIAMS i Natasha MORRISON. Informuję o tym, ponieważ ma to kolosalne znaczenie dla typu. W reprezentacji Niemiec pobiegną Alexandra BURGHARDT,Lisa MAYER Tatjana, PINTO, Rebekka HAASE. Rebekka mega uzdolniona, ale w najważniejszych biegach, gdzie dochodzi presja zawodzi. Lisa Mayer zaledwie 20 letnia zawodniczka w porównaniu do młodych biegaczek jamajki odstaje czasowo, tak samo jak Pinto. Przez pryzmat dwóch młodych zawodniczek Jamajki w porównaniu do Niemek, stawiam na Jamajki, ponieważ nie sądzę, aby Rebekka mogła odrobić stratę jaką jej koleżanki zarobią na trasie...

#2 4x400m W Polska lepsza od Wielkiej Brytanii @1.35

Polki pobiegły wczoraj w sowim biegu eliminacyjnym najszybciej i pokonały faworytki do wygrania tego biegu Jamajki.Dziś w składzie Baumgart Janowicz Holub Święty.
Brytyjki były drugie w swoim biegu i pobiegły 4 sekundy wolniej od Polek. Nie widzę tutaj zagrożenia ze strony Brytyjek.

#3 4x800m M Polska lepsza od USA @2.25
Typ warty pogrania, bo Amerykańce w tym sezonie biegli już ten dystans sztafetowy i zrobili czas ... 7:22.92 , który jest po prostu słaby. W ich ekipie pobiegnie dzisiaj: LOXSOM,
SOWINSKI, KIDDER, MURPHY. Natomiast u nas Kuciapski, Borkowski, Kszczot, Lewandowski.
Uważam, że Polacy w takim składzie mają bardzo duże szansę, żeby z nimi wygrać.
#1 ⛔⛔⛔
#2 ✅✅✅
#3 ⛔⛔⛔
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
DIAMOND LEAGUE RZYM
Kilka typów ode mnie na ten miting. WSZYSTKIE KURSY STS
#1 100m K 21:18 ✅✅✅
D.Schippers - pozostałe TYP: wygra Schippers @1.35
Dafne w gronie dzisiejszych biegaczek rywalizujących na dystansie 100m. jest definitywnie najlepsza. Jako jedyna zrobiła w tym sezonie czas poniżej 11 sekund(10.95). Nie startowała jeszcze w Diamentowej lidze, a więc będzie to jej debiut w tym sezonie. To jest krótki dystans i wiadomo, że drobne błędy mogą tutaj przesądzić o wygranej Dafne, jednak moim zdaniem inne zawodniczki są po prostu jeszcze pod formą, natomiast u Dafne widać, że wchodzi w sezon.
#2 i #3 400m K 20:50
#2 N.Hastings - pozostałe TYP: pozostałe @1.50 ⛔⛔⛔ #3 J.Święty vs Chigbolu 1 @1.22✅✅✅
Natasha będzie miała dzisiaj trudny orzech do zgryzienia, ponieważ będzie silna obsada tego biegu, a mianowicie dwie Jamajki: McPherson i Williams-Mills oraz Botswanka Jele i Ukrainka Zemlyak. Tak naprawdę każda z nich będzie walczyć o podium, a warto dodać, że będzie biec też Francuzka Guei, która nie startowała jeszcze w Diamentowej lidze, chociaż wynik w tym sezonie nie powala(52.05) to wiadomo, że Guei też umie mocno pobiec. Głównie typ opieram na mocnej obsadzie i tym, że aż dwie zawodniczki miały w tym sezonie lepszy czas od Natashy(Williams-Mills i Jele). Cieszy mnie też występ Guei, myślę że ona tutaj też powalczy o podium. Uważam, że wygra Williams-Mills, a druga będzie Hastings, trzecia Jele lub Guei.
#3 Justyna Święty jest w formie, w tym sezonie zbliżyła się już do swojego rekordu wykręcając 51,64. Biegała już w Diamentowej lidze w Szanghaju tam właśnie zrobiła wcześniej wymieniany czas i zajęła 6 miejsce. Tutaj myślę, że miejsce będzie 6-7, a Włoszka Chigbolu będzie walczyć o to, aby nie być ostatnia(9 zawodniczek bierze udział). W tym zestawieniu Polka jest dużą faworytką i nie widzę innego wyniku jak wygrana Polki.
#4 Skok wzwyż K 20:10 ✅✅✅ Ruth zajęła ostatnią pozycję i skończyła skakanie na 1.85... luźno
K.Lićwinko vs R.Beitia 1 @1.57(superoferta) @1.50
Kamila w tym sezonie 1.96m.(04.06 RADOM) Ruth Beitia tylko 1.92m.
Na zawodach w Radomiu było widać chęć skakania u Kamili i walkę o każdy centymetr, dlatego uważam, że właśnie tą walecznością oraz tym, że po prostu skacze w tym sezonie wyżej Kamila Będzie w TOP3 tego mitingu i oczywiście przed Hiszpanką, która nie skacze na swoim optymalnym poziomie, a powiedziałbym nawet, że na ten czas dopiero szuka formy, która już odnalazła i szlifuje Kamila. Jeśli Kamila skoczy 1.96m co udało jej się w Radomiu to myślę, że to spokojnie starczy na Ruth.
#5 200m M 21:25
A.de Grasse vs A. Edward 1 @1.40 ✅✅✅ luźno 28 setnych przewagi
Młody Kanadyjczyk jest w moim mniemaniu faworytem do wygrania całego biegu. Andre biega świetnie, lekko i widać, że czerpie przyjemność z szybkiego biegania. Na Bahamach spisał się świetnie w sztafetach. W DL jeszcze nie startował w tym sezonie, a więc jego inauguracja i myślę pierwsze zwycięstwo w DL. de Grasse zrobił w tym sezonie czas 20.14 s. który jest najlepszym czasem wśród zawodników biegnących dzisiaj na dystansie 200m. Alonso nie startował jeszcze na oficjalnych zawodach w tym roku na tym dystansie, mimo wszystko widziałem dwa biegi w tym roku młodego Kanadyjczyka i jeżeli pobiegnie z taką lekkością i pewnością siebie jak we wcześniejszych startach to wygra te zawody z przewagą 20-30 setnych.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
MITING LETNI W HOLENDERSKIM HENGELO

3 luźne typy ode mnie. (Wszystkie kursy STS)

#1 100m W 19:13 ⛔⛔⛔ Mokry tartan tutaj popsuł trochę bieg młodej Niemki, która jest znacznie słabsza fizycznie od Horn, a właśnie siła fizyczna przydaje się podczas takich warunków biegowych.
C.Horn vs R.Haase 2 @1.80
Carina zawodniczka pochodząca z RPA wykręciła w tym roku czas 11.10s. Rebekka 11.06s. Obie nie biegały jeszcze w tym roku na poważniejszych zawodach. W Niemce drzemie ogromny potencjał, który pokazuje na biegach, które są o niską stawkę, inaczej ma się sprawa, jeżeli walczy o zdobycie tytułu, wtedy się spala i psychicznie przegrywa biegi, tak jak ostatnio na Halowych Mistrzostwach Europy, gdzie na 60m. popełniła false start w finale. Dzisiaj luźny miting i myślę że Rebekka pokaże się z jak najlepszej strony i pobiegnie ustanawiając swój najlepszy czas w tym sezonie co powinno ze spokojem starczyć na pokonanie o 4 lata starszej rywalki, która poza Wicemistrzostwem Afryki na 100m. w 2016 roku i występach na Mistrzostwach Świata nie odniosła większych sukcesów.

#2 400m W 17:15 ✅✅✅
J.Święty vs E.Diamond 1 @1.40 Justyna tak jak się spodziewałem pokonała swój rekord życiowy i wygrała cały bieg.
O Justynie pisałem troszkę w poście powyżej(DIAMOND LEAGUE RZYM).
Polka biega bardzo równo w tym sezonie, każdy występ jest blisko jej najlepszego czasu w tym sezonie czyli 51.64 i tym razem bieg powinien być na podobnym poziomie czasowym w wykonaniu naszej zawodniczki, a w mojej opinii, Justyna jest w stanie przekroczyć granicę 51.60 nawet na tym mitingu, gdzie nie oszukujmy się zawodniczki są słabsze, niż mocna obsada w Rzymie. Emily Diamond, zawodniczka z Wielkiej Brytanii, w tym roku jej najlepszy czas to 51.85 w Gainesville(USA) przypuszczam, że były to zawody uniwersyteckie/uczelniane. Dla mnie, pokazuje to, że Justyna jest zawodniczką o pół klasy lepszą od Brytyjki, ponieważ Polka regularnie startuje na prestiżowych zawodach i w tym roku już dobiła do swojej dobre formy. Także na plus dla mojego typu jest informacja o tym, że Brytyjka w tym sezonie nie miała jeszcze poważniejszego występu, a na zawodach w Holandii może przyjść lekka trema, stres, co wpłynie na nią negatywnie.

#3 skok wzwyż K 17:00 ✅✅✅ Gładko
Beitia R. vs Jungfleisch M.L. 2 @1.90
Stawiam tutaj na młodą Niemkę i jest to typ bardziej przeciwko starszej Hiszpance, która na Diamentowej lidze w Rzymie, zajęła ostatnie 11 miejsce z wynikiem 1.80m co jest po prostu MIZERNYM rezultatem. Niemka również nie skoczyła dobrego wyniku, bo 1.88. to nie jest żadna rewelacja, mimo wszystko więcej od Hiszpanki. Oglądałem skoki Niemki i naprawdę szczegóły decydowały o tym, że nie przeskoczyła wysokości 1.88m.
Sama była na siebie bardzo zła, było widać, że zawodniczka wiedziała o tym, że stać ją na więcej. Uważam, że dziś Niemka skoczy minimum 1.92m co powinno spokojnie starczyć na Ruth, która prezentuje się w obecnej części sezonu SŁABO.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
MITING LETNI W TURKU(FINLANDIA)

Kolejne luźne typy ode mnie ???? Polecam grać w dubelkach. (WSZYSTKIE KURSY STS)

#1 100m W 17:55 ⛔⛔⛔ Povh jeszcze musi dojść do najlepszej formy, Haase pobiegła znakomicie(To daje do myślenia... gdy nie biega sztafet wcześniej, biega o wiele lepiej. ZAPAMIĘTAĆ)
R.Haase vs O.Povh 2 @1.90 (jeżeli obie zawodniczki nie zakwalifikują się do finału, pod uwagę bierze się lepszy wynik w eliminacjach)
Młoda Niemka wykręciła świetny czas w tym sezonie, ale ostatnio w Hengelo pobiegła słabo, bo 11:65 to nie jest żaden wyczyn. Było kilka powodów tego słabego biegu. Przed finałem 100m W, wywalczyła pierwsze miejsce w sztafecie 4x100m W i do tego wszystkiego mokry tartan, który nie faworyzował Niemki. Idę w stronę doświadczonej Ukrainki, która w tym roku pobiegła 11.28 na terenie swojej ojczyzny i tam wygrała bieg. Warunki na Finlandii faworyzują Niemkę, ponieważ można spodziewać się mocnego wiatru, co faworyzuje zawodniczki bardziej umięśnione, a tą niewątpliwie jest Povh w tym zestawieniu. Można też dodać, że Ukrainka nie brała jeszcze w tym roku udziału w poważnej rywalizacji i być może dlatego bukmacher lekko faworyzuje Rebekke.

#2 skok wzwyż K 17:45 ⛔⛔⛔ 1.95m. Nie było rywalki, nie było spinki niestety.
M.Lasitskene uzyska minimum 2.00 m TAK @1.57
Maria skacze w tym roku ŚWIETNIE. Dwa dni temu w HENGELO 2.04m skoczyła z łatwością. Próbowała nawet skoczyć rekord świata 2.10m niestety bez skutecznie. Jednak to wszystko pokazuje, że jest w wybornej formie i stać ją na wysokie i równe skakanie. Jedynym minusem w tym typie jest to, że Maria nie będzie miała godnych rywalek, ale liczę że będzie skakać jak najwyżej póki będzie jej szło, a nie odpuści.

#3 Rzut oszczepem M 19:40 ✅✅✅
T.Pitkamaeki vs J.Yego 1 @1.40
Stawiam na doświadczonego Fina, który na swojej ziemi na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. W Rzymie Fin rzucił 83.84m, a Kenijczyk 82.19m.
Obaj mogą rzucać o wiele dalej, ale na dzień dzisiejszy po prostu mocniejszy wydaje się Tero. Warunki w Turku będą całkiem normalne dla Fina, a Kenijczykowi może trochę czasu zająć zanim się wrzuci. Chcę tutaj tylko zaznaczyć, że warunki pogodowe(nie tylko wiatr) też mają tutaj znaczenie i to też kieruje mnie na typowanie Tero. Po godzinie można też wywnioskować, że Finowie czekają tą konkurencję i jest dla nich najbardziej istotna. Wszystkie oczy skierowane będą na ich gwiazdora i to też będzie motywować.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Witam
Moje propozycje na dzisiejsze zawody DME w lekkoatletyce w Lille:
kula: Bukowiecki uzyska min 20.75? typ: tak kurs 1,7
Moim skromnym zdaniem jest to pewniak, ale jak wiadomo w sporcie nic nie ma pewnego. Konrad po wyśmienitym początku sezonu później zaliczył lekki dołek formy pchając dwa tygodnie temu w Szczecinie tylko 20.02m. Jak napisał na fejsie więcej taki wynik mu się nie przytrafi i mocno popracował przez ten okres przerwy i dzisiaj powinno być ok. Dodatkowo o dobry wynik zmobilizuje go na pewno walka o punkty dla reprezentacji. Liczę że powalczy ze Storlem i Stankiem i to wygra z wynikiem ponad 21m ????

✅✅✅
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Witam
Od czwartku w Bydgoszczy odbywają się MME. Polska zdobyła już 3 medale tej imprezy i dzisiaj powinna dołożyć kolejne krążki do kolekcji. Ja skupiam się dzisiaj na pchnięciu kulą kobiet. Ogólnie lubię grać pchnięcie kulą gdyż wydaje mi się to wymierną konkurencją - jak ktoś ma pchnąć 20m to tyle pcha i życia nie oszukasz jak w piłce.

Klaudia Kardasz uzyska przynajmniej 17,25? tak kurs: 1,80 STS ✅✅✅

Klaudia jest w życiowej formie. Tydzień temu na MMP uzyskała 17,88 wypełniając minimum na MŚ. W kwalifikacjach do dzisiejszego konkursu pchnęła 16,57 już w pierwszym rzucie wypełniajac odległość kwalifikacyjną 14.90. Na youtubie w wywiadzie dla pzla powiedziała ze rzut jej nie wyszedł i w finale liczy na pchnięcia w okolicach 18m. Ja również na to liczę

Dodatkowo:
K. Kardasz uzyska przynajmniej 17,50? tak kurs: 2.42 STS ✅
N. Kobielski uzyska przynajmniej 2.26? tak kurs: 3,80 STS ⛔
C.Vita - K. Kardasz? K. Kardasz kurs: 2,42 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
S 277

stepinski

Użytkownik
Na dzisiejsze zawody mam mocny dubelek:
dysk: B. Stój - C. Prufer typ Stój kurs: 1,70 STS ⛔
1500m: S.Ennaoui - M. Galant typ Ennaoui kurs: 1,27 STS ✅
AKO: 2,16 ⛔⛔⛔

Bartek Stój jest w świetnej formie. Moim zdaniem jest nawet faworytem do zwyciestwa w tych zawodach. To taki Bukowiecki tylko że w dysku. Mistrz Europy juniorów, znakomity poprzedni sezon ze swietną życiówką. W tym lekki regres. Ale wydaje się że forma przyszła na mistrzostwa. W eliminacjach pierwszy rzut wyleciał z koła a dysk powędrował chyba powyżej 60m. W drugiej już spokojny rzut powyżej minimum kwalifikacyjnego. Na pewno jest mega mocny. Niemiec to też nie byle kto. Trochę męczył się w kwalifikacjach i dopiero ostatnim rzutem zapewnił sobie Q. Wydaje mi się że Bartek spokojnie sobie poradzi w tej parze a liczę że wróci z zawodów ze złotem.
Drugie wydarzenie to Sofia Ennaoui która zapowiada że też jest w formie życiowej (może im wszystkim kazali tak mówić przed zawodami? ;p) Podobno 800m na treningu w samotnym biegu przebiegł poniżej 2 min co jest genialnym wynikiem. Martyna Galant z dużymi szansami na brąz ale to poziom niżej od Sofii i 2 poziomy niżej od Klosterhalfe. Pojedynek Sofii z Niemką będzie ozdobą mistrzostw. Niemka wielka faworytka ale Sofia zarzeka się przed kamerami że nie przegra. Ja jej wierzę ???? Jakieś niewielkie pieniądze myślę że warto na nią zagrać. Sofia powinna wytrzymać szaleńcze tempo Niemki a na finiszu jest chyba mocniejsza. Powodzenia

Dodatkowo:
Skagestad - Stój typ : Stój kurs 3,20 ⛔
Klosterhalfen - Ennaoui typ: Ennaoui kurs: 3,80 (w forbet 4,95 kurs) ⛔
oszczep: Tarasiuk - Maruszewska typ: Maruszewska kurs: 1,95 ⛔

Jednym słowem: beznadzieja
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Na dzisiejsze zawody mam mocny dubelek:
dysk: B. Stój - C. Prufer typ Stój kurs: 1,70 STS
Dodatkowo:
Skagestad - Stój typ : Stój kurs 3,20
i niestety Polak 3 spalone podejścia :] psychiki to on nie ma za mocnej:]
 
S 277

stepinski

Użytkownik
i niestety Polak 3 spalone podejścia :] psychiki to on nie ma za mocnej:]
Ehh masakra. Pierwszy raz mu się to zdarzyło ale jako to ma dla mnie znaczenie ???? Nigdy nie zrozumiem dlaczego goście którzy sa faworytami nie robią pierwszych rzutów na zaliczenie? No niby gadają że nie chcą tracić jeden szansy na pójście na pół gwizdka i tylko na rzut na zaliczenie ale później tylko się gotują i wychodzi takie coś. Dla mnie to porażka bo na kilku kuponach wrzuciłem go ???? Dzisiejszy dzień ładnie zniechęcił do dalszego grania bukmacherki. Sorry za typ, wydawał mi się dobry
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ten 3 rzut był w okolicach 61.50 czyli złota. Szkoda wielka ale zobaczycie,że jak się poskłada technicznie to gość bd walił ponad 65m. Wróci mocniejszy,zobaczymy jak odpowie na MP Seniorów na tym weekendzie.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Ten 3 rzut był w okolicach 61.50 czyli złota. Szkoda wielka ale zobaczycie,że jak się poskłada technicznie to gość bd walił ponad 65m. Wróci mocniejszy,zobaczymy jak odpowie na MP Seniorów na tym weekendzie.
Oczywiście Bartek wydaje się bardzo mocny. To olbrzymi talent. Czytałem że rzuty były dalekie w okolicach 60m tyle że wylatywał z koła ???? Cóż łatwo jest wymagać od zawodnika kiedy siedzi się przed komputerem. Na pewno chciał dobrze. Dla mnie to kolejna nauczka żeby mimo wszystko nie mieszać jednego wydarzenia na kilku kuponach, a dla osób które ze mną zagrały żeby jednak ograniczyć co do mioch typów zaufanie. Jeśli chodzi o Sofie i Klosterhalfen no to Niemka jest fenomenem. Ona rozgrywa biegi na 1500m jak na 400m. Idzie swoim tempem i nikt nie może jej nic zrobić. Zaatakowała na 800m przed metą i Sofia ani przez chwilę nie mogła się do niej zbliżyć. Różnica poziomów niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom