>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
Proszę podawać linki do postów, które należy zedytować itp.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Według zapisu w regulaminie, konkurs powinien ruszyć jutro, a jeszcze nie ma tematu do podawania typów... Jeśli potrzebna jest osoba prowadząca konkurs - mogę się tym zająć.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Franz dodany jako moderator konkursu.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich za poślizg z tematem.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
1 kolejka konkursowa podliczona. W razie jakichś błędów - dajcie znać. Jeśli wszystko będzie ok, jutro pojawi się tabela oraz pierwsza nagrodzona trójka.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
a propos powyższego...
Trafna uwaga... Sam uważam, że przepisy i regulaminy są po to aby je respektować. Jednak trzeba też zachować przy tym zdrowe podejście. 2-godninne spóźnienie prośby o dodanie tej analizy nie wpłynęło w istotny sposób na przebieg rywalizacji. Post napisany był w piątek rano, dotyczył meczów sobotnich. Możemy więc to podarować.
Tym niemniej na przyszłość proszę zgłaszać takie rzeczy przed czasem określonym w regulaminie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Albo teraz taką sytuację podarować, ale na przyszłość ustalić, że jak ktoś chce dodać analizę, czy typ przy danej kolejce to dolicza się punkty do klasyfikacji generalnej, ale nie do tej z danej kolejki, bo może dojść do sytuacji podobnej jak w poprzedniej bodajże edycji albo już dwie edycje temu - też miałem pograny typ, zapomniałem go dodać przy typach i te punkty zostały mi dodane za analizę w niedzielę bodajże, czy poniedziałek nawet i dzięki tym punktom zająłem drugie miejsce w kolejce, a bez tych punktów byłbym czwarty jeśli dobrze kojarzę.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Albo teraz taką sytuację podarować, ale na przyszłość ustalić, że jak ktoś chce dodać analizę, czy typ przy danej kolejce to dolicza się punkty do klasyfikacji generalnej, ale nie do tej z danej kolejki
Dokładnie, tym razem darujemy, natomiast w przyszłości trzymajmy się regulaminu. Podobne prośby zgłoszone po godzinie 18 w piątek nie będą brane pod uwagę.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jeżeli jest możliwość to wrzucaj tabele na inny hosting ponieważ z tego szybko znikają zdjęcia i nie można na bieżąco lukać. Pozdro
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Prosiłbym o dodanie analizy do spotkania.
[...]trzymajmy się regulaminu. Podobne prośby zgłoszone po godzinie 18 w piątek nie będą brane pod uwagę.
4 posty wyżej...
Temat był dyskutowany kilka dni temu, podkreślałem to też w pierwszym poście tematu na drugą kolejkę. W przyszłości spróbuj wyrobić się z analizą do piątku. Pozdr
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Druga kolejka podliczona, sprawdźcie czy wszystko się zgadza.
Tabelka będzie jutro, a w środę temat na następną kolejkę.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Prawdopodobnie po ostatniej kolejce, bo konkurs kończy się już za 3 tygodnie.
Ale żeby potem wszystko sprawnie poszło, osoby nagrodzone swoje loginy z Fortuny mogą wysyłać na bieżąco do mnie na PW.
 
Do góry Bottom