>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Yield w tradingu

C 71

cornelius

Użytkownik
Jestem doświadczony w zakładach, ale trading to dla mnie nowość, którą chciałbym zgłębić. Jaki yield jest uznawany za dobry/bardzo dobry w tradingu w dłuższym okresie czasu (miesiąc/rok)? W zakładach osiągam 6-7% rocznie przy około 2k zakładów, co uważam za w miarę dobry wynik. Czy w tradingu liczby prezentują się podobnie?
 
cock 756

cock

Użytkownik
7% yield? Nie pchaj się. ;)
Ciężko mówić o yieldzie w tradingu... Stosunek zysku do stawek... Hm, 1%? ;)
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Do do Yield w trading ,to tak jak u bukmachera dzielisz zysk przez sumę stawek x 100% i masz wynik z tym że raczej na yield na poziomie 7% bym nie liczył
Przykład na dole


Zysk--&gt;15,11 : Obrót--&gt; 4765,85 = 0,31%

Zasada ta sama jak u bukmachera z tym że scalpując in-play na więcej bym nie liczył i z perspektywy czasu mogę powiedzieć że 1% od obrotu w long runie to jest kosmos,a mając 7% jak u buka to już dawno bym się wylegiwał gdzieś na Karaibach ???? ,ale zrozumiesz lepiej jeśli sam zagłębisz się w temat,poczytasz trochę na forum itd.
P.S Liczy ktoś z was Yield ? czy tylko % banku? Skoro jesteśmy w temacie bo osobiście mi się już od dawna nie chce,a bądźmy szczerzy,do gamblerów to nam sporo brakuje jeśli chodzi o yield;)
Pozdrawiam
edit:Oczywiście wypowiadam się jako osoba scalpująca in-play,ludzie od pre mają napewno trochę inne cyferki w swoich zeszytach.Już nie mówię o ilości wejść na rynek
 
Do góry Bottom