>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.

Tutaj należy zgłaszać prośby o edycję postów do 15 minut od czasu zatwierdzenia postu.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wszystko dobrze z tymi ramami czasowymi,a el czy bukmacher forBet sprosta, bo z tego co zauważyłem, ciężko u Nich gra się sporty zimowe a oferta na dane zdarzenia pojawia sie bardzo późno, najczęściej kilkanaście minut przed rozpoczęciem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wszystko dobrze z tymi ramami czasowymi,a el czy bukmacher forBet sprosta, bo z tego co zauważyłem, ciężko u Nich gra się sporty zimowe a oferta na dane zdarzenia pojawia sie bardzo późno, najczęściej kilkanaście minut przed rozpoczęciem.
Jeśli będzie rzeczywiście tak jak mówisz to postaram się dodać kolejne buki.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
forBet wystawił już ofertę na czwartkowe sprinty kobiet i mężczyzn. Przyznam że oferta nie jest najgorsza. Mamy zakład na zwycięstwo, H2h oraz podium dla danego zawodnik, ale i tak przydałby się w konkursie jakiś jeszcze bukmacher.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
forBet wystawił już ofertę na czwartkowe sprinty kobiet i mężczyzn. Przyznam że oferta nie jest najgorsza. Mamy zakład na zwycięstwo, H2h oraz podium dla danego zawodnik, ale i tak przydałby się w konkursie jakiś jeszcze bukmacher.
No nie mów, że forBet się nie postarał. Zaimponowali mnie w tej chwili :grin: O skoki się nie obawiam, zobaczymy jak kombinacja, ale raczej zostaniemy tylko przy tym buku.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zauważyłem, że cześć z Was stawia na zdarzenia odbywające się w inny dzień niż nazwa tematu. Za takie typy będą minusy.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Głupie pytanie. Skąd Wy bierzecie te zakłady h2h? Jak patrzę na forbet to mają tylko klasyfikację końcową i top3 (biegi kobiet np.)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Głupie pytanie. Skąd Wy bierzecie te zakłady h2h? Jak patrzę na forbet to mają tylko klasyfikację końcową i top3 (biegi kobiet np.)
Rzeczywiście oferta została zdjęta.

Z tej racji postanowiłem, że istnieje możliwość podawania typów z oferty Betsson. W takim wypadku proszę o dopisanie od jakiego buka pochodzą typy.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Chyba pan mod sumada90 się pomylił odnośnie mojego posta konkursowego z 1. dnia (ostatni post), bo bukmacher jak najbardziej podany, przy każdym typie ????
s90/ Sorry Panie vde ;). Rzeczywiście nie zauważyłem. Wszystko gra i bucy ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zauważyłem, że zaczyna się wklejanie typów których na daną chwilę nie ma w ofercie buka.
Uprzedzam, że od teraz każde takie oszustwo kończy się wylotem z konkursu i czerwoną kartką.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Dwie sprawy.

1) Jeśli w danym dniu jest przerwa w mistrzostwach, to czy liczy się to jako dzień bez typu? (w regulaminie jest zapis umożliwiający zrobienie sobie dwudniowej przerwy ???? )

2) Mój typ #2. z 1 marca został źle rozliczony. Alex Harvey nie brał udziału w zawodach, więc oczywistym jest fakt, iż należy się zwrot.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dwie sprawy.
1) Jeśli w danym dniu jest przerwa w mistrzostwach, to czy liczy się to jako dzień bez typu? (w regulaminie jest zapis umożliwiający zrobienie sobie dwudniowej przerwy ???? )
2) Mój typ #2. z 1 marca został źle rozliczony. Alex Harvey nie brał udziału w zawodach, więc oczywistym jest fakt, iż należy się zwrot.
Jeśli danego dnia nie odbywały się żadne zawody to ten dzień nie zalicza się do &quot;dnia bez typu&quot;.
Poprawiłem błędne rozliczenia. W tabeli także, lecz wrzucę już na koniec konkursu.
 
Do góry Bottom