>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Beach Soccer 2017

gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Trwają Elimanacje do MŚ.
Proponuję dziś zagranie w stronę underdoga Kolumbii z handi.
Kolumbia w swoim trzecim meczu zmierzy się z ekipą Brazylii. Dla Brazylii wejście do MŚ jest sprawą dość oczywistą, trzeba tylko rozegrać te eliminacje ;)
Kolumbia przegrała swoje pierwsze starcie w rzutach karnych z Ekwadorem, w drugim spotkaniu pokonała Wenezuelę w stosunku 3:2. W swoim jedynym dotychczasowym meczu Brazylia pokonała właśnie Wenezuelę 6:2.
Nie ma co ukrywać, że liczę na lekkie rozluźnienia w tych eliminacjach w ekipie Canarinhos. Nie muszą wszystkich niszczyć, wystarczy wygrywać swoje mecze - stąd też takie handi i po takim kursie jest moim zdaniem do gry.
Brazylia - Kolumbia 2 (+4.5) ✅
1xbet 2
Brazylia - Kolumbia over 8.5 ✅
Unibet 1.65

Drugi dzisiejszy mecz bez analizy.
Peru - Wenezuela over 6.5 ✅
1xbet 1.69
Edit: Więcej szczęścia niż rozumu w głównym typie. Zdążyłem juz wpisać minus pocisnąć Kolumbii i zbierać sie do spani gdy zaczęli strzelać. Końcówki nie widziałem wróciłem na powtórki i jesli mnie matematyka nie myli to 9:5 ... rano zweryfikuje, dobranoc.
Edit 2: 9-5 jaja ;)
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Na miekko to absolutnie nie. Szczególnie patrząc na handi w stronę Kolumbii ???? Rozgrywki te sa dość ciężkie w mojej ocenie bo wszystko sie moze zdarzyć (może poza spotkaniami Brazylii). Wieczorem jesli będę mial czas to moze cos wrzucę.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Ekwador - Wenezuela over 7.5
1xbet 1.68 ⛔
Po prostu za niska linia... nie ma co tu szukać głębokich rozkmin. To powinien być wesoły futbol. Wenezuela po 3 przegranych ma szanse troszkę zmienić obraz swojej drużyny i raczej nie mają już nic do stracenia. Ekwador mając 4 pkt takiego meczu nie może przegrać. Przewiduję średnią goli bliską wczorajszym meczom.
Argentyna - Boliwia over 8.5
Unibet 1.9 ⛔
Argentyna nie może stracić punktów z oudsiderem grupy. Po słabym 2016 roku, rozpoczęli te elimacje od 2 zwycięstw. Swoje mecze z Chile i Urugwajem wygrywali przewagą jednego gola, ich bilans 9-7. Boliwia po 3 przegranych nie ma już nic do stracenia i w tym meczu i tu również spodziewam się otwartego meczu. Dodając do tego ich dziurawą obronę over jak najbardziej do pokrycia.
edit: zawaliłem sprawę... myślałem też o Brazyli -4,5 i Paragwaju i zrezygnowałem z obu wygranych typów na rzecz powyższych.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Paraguay - Argentina over 7.5 ⛔
1xbet 1.83
Brazil - Ecuador over 9.5 ✅
Unibet 1.65
Staraj się dodawać analizy do swoich propozycji, ponieważ właśnie jest taka idea działów tematycznych. Miejsce na suche typy to bardziej działy z kuponami oraz z kuponami ze statystykami. Pokazałeś jednak w poprzednich postach, że potrafisz napisać co nieco o każdym meczu, więc staraj się właśnie tak robić./Macko18
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Już dziś na Bahamach rozpoczynają się XIX MŚ w piłce plażowej. Drugi raz w historii tych zawodów udział weźmie nasza reprezentacja. Los nie był jednak łaskawy,bo Polacy trafili do ciężkiej grupy. Sam awans do tego turnieju trzeba jednak zapisać jako wielki sukces pokonując w eliminacjach mistrzów świata z 2011 i 2013 roku - Rosję. Tytułu bronić będą Portugalczycy.
Czy piłkarzom z Półwyspu Iberyjskiego uda się obronić tytuł? A może Brazylia, która tylko raz była poza podium tej imprezy (2001 r.) znów sięgnie po złoto? Jakie wasze przemyślenia odnośnie poszczególnych spotkań?
GRUPY:
Grupa A: Bahamy, Szwajcaria, Ekwador, Senegal.
Grupa B: Nigeria, Włochy, Iran, Meksyk.
Grupa C: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Paragwaj, Portugalia, Panama.
Grupa D:
Brazylia, Tahiti, Japonia, POLSKA.
Transmisje z MŚ na Bahamach będzie można śledzić na kanałach sportowych TVP oraz Eurosporcie.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Fajnie, że temat się reaktywował ????
Pierwsze mecze i już blisko sensacji - ja całe szczęście wybrałem dobrze (Włochy -1,5 oraz win Iranu i Szwajcarii), ale w dwóch meczach było baaardzo blisko niespodzianek. A dodatnie handi wchodziłyby jak w masło ????
Dziś kolejne ciekawe mecze, inauguracja naszych z Japońcami. Będzie bardzo ciężko, dynamiczni Azjaci są bardzo groźni i trzeba będzie mieć się na baczności. Swoje mecze powinny wygrać Brazylia i Portugalia. Szczególnie Ci drudzy mogą pokusić się o wysoki wynik, bowiem Panama nie jest plażową potęgą ;-)
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Wątpię by na forum znaleźli się fachowcy od tej dyscypliny. Wczoraj do gry był jedynie Senegal. Dzisiaj trochę większe pole manewru, Według mnie za drobne można pograć dubel under 9,5 w meczu Japonia - Polska 1,47 STS oraz Tahiti (+3,5) 1,57 STS. Po odliczeniu podatku podwajamy zainwestowane pieniądze.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Wątpię by na forum znaleźli się fachowcy od tej dyscypliny. Wczoraj do gry był jedynie Senegal. Dzisiaj trochę większe pole manewru, Według mnie za drobne można pograć dubel under 9,5 w meczu Japonia - Polska 1,47 STS oraz Tahiti (+3,5) 1,57 STS. Po odliczeniu podatku podwajamy zainwestowane pieniądze.
Popieram typ na under Polaków, raczej typowy mecz pod remis max 4-4.
w Forbet under 8.5 po 1.85 wygląda dobrze. Dodatkowo maja zakłady na strzelców w spotkaniu JPN - POL na pierwszy rzut oka wygląda dobrze:

W. Ziober - P. Klepczarek
Typ 1
Kurs 1.4
Bumacher: Forbet

Ktoś ma jakieś przemyślenia na ten temat?
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Ten under to trochę zawyżyłem żeby zminimalizować możliwość pomyłki. Ja tutaj widzę max wynik 4:3 dla którejś ze stron.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Ja mysle , ze warto postawic na under 4,5 Polakow (kurs 1,6 ) -myslicie , ze pewny typ? / kolega szuka tez typ za gruby hajs , ale maly kurs -mowie mu under 10,5 goli w meczu ???? jak myslicie (kurs 1,23) jest jescze under 11,5 (kurs 1,12)
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Ja mysle , ze warto postawic na under 4,5 Polakow (kurs 1,6 ) -myslicie , ze pewny typ? / kolega szuka tez typ za gruby hajs , ale maly kurs -mowie mu under 10,5 goli w meczu ???? jak myslicie (kurs 1,23) jest jescze under 11,5 (kurs 1,12)
To niech szuka tam gdzie o czymś ma jakieś pojęcie ,a nie łapie się byle czego.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka nożna plażowa
Portugalia (-5) - Panama
Typ: 1 ✅
Kurs: 2,30
Bukmacher:Unibet
Analiza:
W końcu rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce nożne plażowej, jakże dla nas interesujące, Polacy po kapitalnych eliminacjach są w światowej czołówce. Ja jednak dziś zaproponuję inne spotkanie a konkretnie obrońców tytułu Portugalczyków z Panamą.
Portugalia jak co Mistrzostwa są jednym z głównych faworytów do wygrania turnieju, zaraz po Brazylii. Do tych dwóch głównych faworytów dochodzą jeszcze Włosi i Szwajcarzy.
Panama mało ma wspólnego z piłką nożna plażową i myślę, że Portugalczycy zaczną z wysokiego C ten turniej i rozbiją ekipę z Panamy.
Portugalia swój ostatni mecz rozegrała w 2016 roku we Wrześniu i były to właśnie kwalifikacje do tych Mistrzostw. Ograli między innymi bardzo wysoko Włochów aż 8:3, polegli 1:3 ze Szwajcarią, prócz tego jeszcze rozegrali 6 meczów i wszystkie 6 wygrali ale już ze słabszymi drużynami.
Jeśli chodzi o Panamę to już po samym ostatnim wyniku można stwierdzić jaki poziom prezentują, rozegrali turniej towarzyski z Tahiti, Salwador i Ekwadorem. Tahiti rozbili ich 7:3, Salwador wygrał 3:2 i wygrali z Ekwadorem 3:1 gdzie byli lekkim faworytem a co znaczy Ekwador w plażówce pokazał wczorajszy mecz z Senegalem, Senegal rozbił Ekwador aż 9:0.
Portugalia jeśli tylko będzie zmobilizowana i nie odpuści Panamie to ograją ich bardzo wysoko, ja stawiam na zwycięstwo minimum 6 golami.
Powodzenia.
Dosyć łatwo typek wszedł. 7:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja mysle , ze warto postawic na under 4,5 Polakow (kurs 1,6 ) -myslicie , ze pewny typ? / kolega szuka tez typ za gruby hajs , ale maly kurs -mowie mu under 10,5 goli w meczu ???? jak myslicie (kurs 1,23) jest jescze under 11,5 (kurs 1,12)
LOL

Standardowe &quot;szukanie pewnego typu do dubelka za gruby hajs&quot;. Ktoś ci poda typ, Ty zagrasz, a potem jest jechanie na PW po tym kimś jak po łysej kobyle ????

edit

Psychol32, jak na psychola, pozamiatał odpowiedzią.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dobrze powiedzielsicie , zebym nie mowil ziomkowi o tym underze 10,5 z malym kursem za gruby hajs , bo stracilby pewnie kasę ???? na razie wchodzi moj under 4,5 Polacy . Jeszcze jedna tercja .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, wczoraj ładnie typ wszedł na Portugalię po dość fajnym kursie. Dziś kolejny dzień turnieju i zaproponuję 3 typy:
Włochy (+0,5) - Iran 1 1,84 Fortuna ✅
Szwajcaria (-6,5) - Ekwador 1 1,65 Fortuna ⛔
Senegal (-2,5) - Bahama 1 1,50 Fortuna ✅
Oglądałem skróty meczu Włochów z Nigerią i powiem szczerze podobała mi się gra Włochów, piękne gole i mimo wszystko dosyć pewna wygrana 12:6. 3 tercja rozegrana doskonale, wygrana 6:2.
Iran z kolei męczył się ze słabym Meksykiem, wygrana 3:2. Faworytem przez bukmacherów są Iranczycy co moim zdaniem jest niezrozumiałe dlatego wchodzę w +0,5 dla Włochów.
Ekwador pokazał co znaczy w piłce plażowej, porażka 0:9 z Senegalem mówi wiele. Szwajcaria grała z gospodarzem, wygrana 3:2, niespodziewanie niski wynik. Ja jednak bym tego wyniku nie brał za bardzo pod uwagę, wiadomo 1 mecz z gospodarzem, gospodarz chciał się pokazać, kibice, może stres.
Kolejny mecz Bahama już gładko przegra moim zdaniem, przeciwnikiem są zawodnicy z Senegalu gdzie rozpoczęli świetnie ten turniej, 9:0 pokonali Ekwador.
Bahama mimo wszystko to nie ten poziom w piłce plażowej.
To są moje przemyślenia a jakie są Wasze? Z czym się zgadzacie a z czym nie? Chętnie poczytam i przemyślę inne typy, propozycje.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom