>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ktoś z expekt przywłaszcza (kradnie pieniądze). Pomocy

el_90 0

el_90

Użytkownik
Cześć,

Piszę w sprawie konta na expekt.
Zacznę od początku.
Założyłam konto około połtorej roku temu. Przez ten czas nie zdecydowałam się jednak na grę. Po tym czasie uznałam, że wpłacę gdzieś drobną sumę i sprobuję zagrać. Wybor padl na expekt. Zachęciła do tego reklama z Bońkiem i fajną promocją powitalną.
Najpierw jednak dopytałam pracownikow expekt czy z racji tego, że konto założone zostało dłuższy czas temu mam szansę na ich bonus powitalny w postaci zwrotu w przypadku nie trafienia zakładu. Doradcy skonsultowali się z odpowiednim działem i odpisali, że mają już odpowiedź i mogę spokojnie zagrać gdyż bonus mi się należy ! Po tej informacji postanowiłam od razu zweryfikować konto dowodem tożsamości. Doradca zachęcał do gry i wpłaty więc przelałam magiczne 222 zł na konto expekt.
Po wszystkim zagrałam typ na żywo po wysokim kursie 4.0 i okazało się, że go trafiłam ! Na koncie pojawiło się prawie 900 zł.
Uznałam, że wypłacę część tej kwoty.
Jakie było zdziwienie gdy moje konto zostało zablokowane. Pisałam do doradcow, jednak oni kazali czekać na odpowiedź z działu weryfikacji.
W końcu sytuacja rozwineła się tak, że zadzwoniono do mnie w celu zweryfikowania danych. Rozmawiając z panią odpowiedziałam na wszystkie jej pytania (ok. 10 pytań z czego niektore były szczegołowe, wszystkie dotyczące mojego konta). Pani po każdym pytaniu, mowiąc dobrze podziękowała mi za rozmowę i poleciła czekać na odpowiedź działu weryfikacyjnego).
Następnie przyszedł email z prośbą o mały stosik dokumentow takich jak ponowne wysłanie dowodu, zdjecia z dowodem przy twarzy, potwierdzenia wpłaty do expekt, rachunku z ostatnich trzech miesięcy, zdjęc karty płatniczej oraz wyciągu z banku.
Prawie 900 zł to zbyt wysoka kwota żeby nie mając niczego na sumieniu nie pofatygować się dokumentując wszystkie te dokumenty.
Dokumenty wysłałam i czekałam na odpowiedź. W międzyczasie napisałam do doradcow czy mogą sprawdzić na moim koncie czy dokumenty emailowo dotarły, ponieważ z racji zablokowanego konta nie mogłam ich naturalnie wrzucić poprzez moje konto.
Jakie było moje zdziwienie gdy dziewczyna na czacie napisała, że konto zostało bezpowrotnie zamknięte, natomiast zlecona została wypłata depozytu a ona sama przeprasza mnie, ale to nie jest jej decyzja !
Rozumiecie, ktoś probował przywłaszczyć moje pieniądze nawet mnie o tym nie informując.
Doradczyni, powołała się na punkt regulaminu mowiący, że jeżeli nie zgadzasz się z regulaminem to opuść witrynę...rozumiecie ?!
Napisałam więc, że owszem, nie będę już miała chęci u nich więcej obstawiać, ale czekam najpierw na wypłatę moich środkow w wysokości prawie 900 zł.
Dostałam emaila, że konto zostało zamknięte przez dział finansow za złamanie regulaminu, natomiast wszelkie zakłady zostały anulowane.
Tylko, że dopytując od samego początku nikt mi nie napisał na czym owe złamanie regulaminu ma polegać ???!!!
Czy dlatego go złamałam ponieważ wygrałam ?
Dostarczyłam stos dokumentow, przeszłam pozytywnie weryfikację telefoniczną a jakiś oszust (złodziej) z polskiego supportu probuje ukraść moje prawie 700 zł.
Wydaje mi się, że ten expekt jest zbyt dużą firmą żeby ktoś z gory połakomił się o takie pieniądze. Problemu upatruję w nierzetelnych polskich pracownikach, ktorzy podejrzewam mają prowizję od zarekwirowanych pieniędzy.
Stąd też proszę o jakiś namiar do angielskiego/szwedzkiego supportu. Po znalezieniu się w takiej sytuacji czytałam sporo archiwalnych tematow na temat polskich wyłudzaczy pracujących w expekt i obiektywnych pracownikach w ich nie polskim supporcie.
Moj chłopak napisał rownież do administratora Marcin-Odra ktoremu ten problemowy support chyba będzie musiał odpisać cokolwiek więcej niż mi, ale poki co czekamy na odpowiedź od Pana Marcina.
Wiadomość dla ewentualnych użytkownikow z expekta, albo na usługach expekta. Nigdy nie miałam konta w expekcie. Z mojego komputera nikt poza mną nigdy nie zalożył takowego konta. Sam expekt gdyby miał podstawę do takich działań spowodowaną np. multikontem od razu napisałby, że taka ona jest, z tym, że takiej nie ma więc probuje zawłaszczyć moje pieniądze nie mając żadnej podstawy. Ponadto z promocji cashback nie skorzystałam wcześniej, więc przysługiwała mi teraz.
Może trzeba w regulaminie zawrzeć informację, że niezgdodnym z regulaminem jest wygranie pieniędzy i użytkownik zgadzając się na przyjęcie regulaminu zgadza się z konfiskatą wygranej w oparciu o w/w regulamin ?
Ja nie zrezygnuję z tych pieniędzy na rzecz nierzetelnych pracownikow bukmachera ktorzy działają na jego szkodę. Zajdzie taka potrzeba to problem opiszę wiernie w wersji anglojęzycznej i przedstawię na forach tematycznych w innych krajach.
A tutaj przestrzegam każdego NA PEWNO nowego użytkownika, nie zależnie czy będzie to kobieta czy mężczyzna przed rejestracją i wpłatami do nich !
Zapewne klient ktory przegra to dobry klient, ale nie w tym celu każdy klient wpłaca żeby przegrywać tylko żeby cokolwiek wygrać, prawda ?
Proszę o rady, co mogę jeszcze w tej sytuacji zrobić, ponieważ z polskimi nierzetelnymi pracownikami supportu raczej się nie dogadam.
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Po niespełna dwoch tygodniach przepychanek, doczekałam się w końcu aż ktoś z expekt postarał się podpiąć moją &#39;winę&#39; pod jakiś punkt regulaminu ????
Treść wiadomości od nich:
Uprzejmie infromuję, iż dział bezpieczeństwa zamknął konto gracza z powodu złamania punktu 4.5 regulaminu naszego serwisu: 4.5 Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia Konta z zachowaniem jego stanu, jeżeli istnieje uzasadnione podejrzenie, że Konto jest używane i kontrolowane przez osoby inne niż podane przy rejestracji Konta i/lub kiedy mamy uzasadnione podejrzenie, że konto może być używane w nieuczciwy sposób lub w inny sposób w związku z jednym lub więcej marketingowych partnerów powiązanych z Grupą Betclic Everest.
Moja odpowiedź do tego kogoś :
Nie napisaliście na czym polega według was &#39;uzasadnione podejrzenie&#39;. Ja na to mam własną interpretacje &quot;Uzasadnione podejrzenie polega na wygranej przez użytkowniczkę&quot;. Stąd ja mam uzasadnione podejrzenie, że osoba z ktorą wymieniam maile oraz osoba odpowiedzialna za zamknięcie mojego konta są nie do końca dojrzali umysłowo, gdyż mieć podejrzenie może każdy, natomiast nie upoważnia tego do kradzieży pod żadną postacią. Podejrzenie można mieć np. w sytuacji gdy się kogoś widziało w miejscu popełnienia przestępstwa chwilę przed jego popełnieniem, natomiast dana osoba nie ma alibi a na jej rękach, ubraniu znajduję się np. ślad ktory może pochodzić z miejsca popełnienia tego przestępstwa.. Z tym, że takiej osobie winno się udowodnić winę aby moc wymierzyć karę. Tak brzmi prawo, natomiast żaden regulamin, nawet ten wasz za ktorym chowa sie jeden czy drugi pracownik ponad prawem nie stoi. Jako, że jestem świadomą swoich praw kobietą, tudzież użytkowniczką waszego portalu bukmacherskiego wzywam was do zwrotu moich przywłaszczonych pieniędzy.
Pozdrawiam, Marta
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Zawsze ten sam schemat - Kobieta, postanowiła wpłacić drobną sumę do expekt/betclic co ważne zachęcona reklamą Zbigniewa Bońka XD ma problem bo blokują jej konto.
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Co Twoj post wniosł do tematu ? Pomogl w czyms ?
Rejestracja tam jest wylaczona dla kobiet ? Nie ?
Tresc oddaje przebieg tego calego cyrku. Takze wycieczki osobiste do kobiet, nawet w lagodnej formie sobie daruj.
--------------------------------
Sorry za nie na temat.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie wypłacą Ci, bo podczas weryfikacji telefonicznej kapnęli się że osoba na którą jest konto ma blade pojęcie o graniu. Lub nawet usłyszeli przez telefon podpowiedzi osoby trzeciej. Takie decyzje są ostateczne, więc pogódź się z tym że tych pieniędzy nie ma i nie będzie.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A ja już wiem, dlaczego ci zamknęli konto :grin:
posty z 2009:
Czytając takie coś aż się w człowieku gotuje . Ja nie gram w Expekcie od dawna , bo pracują tam żałośni ludzie.
Nie chcę tutaj rzucać mięsem zbytnio, bo i trzeba trzymać jakiś poziom , ale po upływie 1,5 roku przypomnienie sobie pewnej sprawy nadal wywołuje u mnie nerwy.
Otóż miałem kiedyś konto na Expekcie. Grałem i wygrałem (wypłaciłem pieniądze normalnie).
Chciałem wypłacić pieniądze (na konto bankowe kolegi)
Rejestracja tam jest wylaczona dla kobiet ? Nie ?
Tresc oddaje przebieg tego calego cyrku. Takze wycieczki osobiste do kobiet, nawet w lagodnej formie sobie daruj.
szybka zamiana płci ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
el_90 0

el_90

Użytkownik
No właśnie niekoniecznie,
Szkoda się tutaj tłumaczyć komukolwiek przypadkowemu, ale na samym początku tej sytuacji pisząc z prośbą do administratora przedstawiałem problem jako ja - posiadacz konta TUTAJ. Jeżeli masz obiekcję możesz napisać wiadomość prywatną do niego czy to prawda ;)
Jak sie sprawa zakończyła ?
Ano tak, że przegadywaliśmy się z niekompetencyjnymi pracownikami expekta, oni wklejali suche zapiski regulaminu, my znowu swoje i tak po dłuższym czasie każdemu by się znudziło. Staneło na wypłacie depozytu. Mniemam, że użytkownik powyżej Amigo coś tam to ktoś na usługach expekta i napisał post z myślą, że już tutaj nie zaglądam. Więc nie, weryfikacja przebiegła tak jak miała przebieg. Prosiliśmy poźniej w mailach o zapis rozmowy z osobą weryfikującą, oczywiście bezskutecznie. Jakie są odczucia ?
Dla małej osoby chcącej pograć rekreacyjnie - nie warto. Prawdopodobnie przegrasz jak to w bukmacherce, natomiast gdy jednak wygrasz, możesz mieć pod gorkę z wypłatą pieniędzy. Sytuacji nie pomaga fakt, że w naszym kraju zakłady u bukmacherow zarejestrowanych poza granicami PL są nielegalne. Więc nawet jeśli bukmacher Cie przekręci na głupie kilkaset złotych to gdzie się zgłosisz ?
Jeżeli ktoś już chcę pograć żeby się pobawić to najlepiej wybierać bukmachera ktorego rzeczywiście zdecydowana większość grających (i wygrywających) poleca a nie takiego ktorego poleca Zbyszek B. czy kilku użytkownikow siedzących w kieszeni bukmachera co by stwarzać pozytywną aurę wokoł danego buka ???? .
PozdrawiaMY.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Chciałeś sobie zagrać bonusikiem na koncie dziewczyny, była weryfikacja telefoniczna; komuś z supportu się nie spodobała rozmowa z dziewczyną i puścił dalej sprawę o możliwość wyłudzenia bonusa. Gdzieś musiałeś popełnić błąd i powinieneś liczyć się z tym że buk może zrobić wszystko w takim przypadku. Na prawdę, nie mam do ciebie nic, ale jeśli już robisz takie akcyjki to: 1/ rób je dobrze 2/ nie możesz mieć pretensji do buka za to że cię zablokował.
Oczywiście, zaraz będzie że sobie wymyślam, że Ty i Kobieta to dwie inne osoby, ale zrozum, że jak buk coś wywęszy właśnie pod kątem wyłudzania bonusu czy grania na koncie przez osoby trzecie (jeszcze na koncie kobiety) to często jest tak, że po prostu wykorzystują regulamin napisany przez siebie a który Ty akceptujesz rejestrując się.
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Wiesz, generalnie w takim razie może w ogóle kobiety nie powinny zakładać kont użytkowników bukow i grać, bo później zostanie to uznane za wałek? Ogólnie nie polecam, bo zaslanianie się regulaminem żeby komuś nie wypłacić pieniędzy to trochę tracą patologia. Zwłaszcza, że z bonusu nikt w tym przypadku nie skorzystał, pieniądze zostały fajnie pomnożone więc co? Każdy musi liczyć się z tym, że może mieć problemy z wypłatą. Zresztą sądząc tutaj po tematach niektórych użytkownikow nie trzeba być kobietą żeby z czymś podpasc. Reasumując- wygrane pieniądze zostały stracone na rzecz buka. I pewnie takie podsumowanie będzie najważniejsze dla &#39;Janusza&#39; szukające w internecie opinii czy warto i gdzie ulokować swoje środki do gry. Nie przezbywanie się użytkowników czy ktoś kombinował czy jednak nie. Serdecznie pozdrawiamy :)
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Pytania mogą być różne np. ile masz lat ???? niby głupie dla właściciela konta ,ale jak się ma multi na kogoś to... ????
Expekt i Betclic to buki śmieciowe więc konfiskaty mnie nie dziwią.
Bywało że po 1 zakłądzie za 500zł i kursie 1,8 dawali limit .
Nigdy tam nie wpadłem , ale kilka razy trzeba było wypłacać na konto bankowe - stosują to bardzo często.
Zasłanianie się ustawą nic nie da bo wkleją Ci punkt regulaminu ,w którym piszę że zastrzegają sobie prawo do sposobu wypłaty itd...
 
Do góry Bottom