>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Narzędzie śledzące na stronie buka

L 0

leibnitz

Użytkownik
Miałem dziwny przypadek. Od kilku miesięcy przestałem grywać u jednego zachodniego buka. Ostatnio mając kupon naziemny, szukałem na necie live, gdzie mógłbym śledzić przebieg interesującego mnie zdarzenia. Jedyny live znalazłem właśnie na stronie buka, na którą już nie wchodziłem kilka miesięcy. Tak więc weszłem ogladać live bez logowania się i za kilka chwil, dostałem od tego buka na skrzynkę pocztową ofertę bonusową. Moje pytanie więc brzmi tak: Bukmacher mnie &quot;jakoś&quot; widział, mimo że byłem na jego stronie nie logując się? Zakładam, że może posiada jakąś bazę numerów IP graczy i z tego jakoś korzysta. Innego rozwiązania, prócz wirusów szpiegujących nie wyobrażam sobie.
 
D 0

drof

Użytkownik
Na tej samej zasadzie działa google , które na bieżąco zasuwa za nami na każdej stronie z ofertami produktów szukanych wcześniej , buki mają ten sam skrypt , a oglądać na koncie gdzie nie masz środków to mało prawdopodobne.
 
typer.uk 0

typer.uk

Użytkownik
ciasteczko + adres ip + przeglądarka, do tego dochodząc inne mechanizmy jak ID z reklam czy pixel z facebooka. - generalnie jeśli miałeś ustawione ciasteczko nawet kilka miesięcy temu to już sprawa jest zalatwiona.
 
Do góry Bottom