>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2017

Status
Zamknięty.
S 68

skoti96

Użytkownik
Czy wiecie, czy będzie można oglądać spotkania naszych? Choćby jakiś stream. Co do jakiś typowych na ten mecz to.mimo nawierzchni która nie jest dla Kamila to jest on w stanie zdobyć 2pkt. Gorzej z Hubertem, który po kontuzji Achillesa raczej nie jest w najlepszej formie. Czekam na kursy. Edit: 3.25 na naszych w forbet- wchodze w to!
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Ja tu widzę w tej chwili 60 - 40 dla Bośni. Dla nas debel i może z jeden singiel. Wszystko będzie zależało od jutrzejszego dnia. Jak uda się po nim remisować to można z optymizmem patrzeć na niedzielne mecze
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Na Davis Cup widzę tylko dwa ciekawe typy, bardziej do dorzucenia na jakieś AKO niż do grania jako single.
Australia @1.30 1xbet
Czesi bez Berdycha. Kangury są typem bardziej pewnym niż np. UK czy Indie, na których buki wystawiły bardzo podobny kurs. Jutro Thompson mierzy się z Veselym a Kyrgios z Satralem. O ile ten pierwszy pojedynek to jest typowe 50/50 to o tyle Nick powinien pyknąć Czecha. A czy pyknie to zobaczymy bo w jego głowie siedzą różne rzeczy. Jeśli chodzi o debel to myślę, że Groth dysponujący dobrym serwisem powinien załatwić sprawę wraz Peersem, który jest świetnym deblistą. Jeśli dojdzie to kolejnych meczów w singlu to Nick i Jordan są moim zdaniem lepsi od swoich rywali.

Chung 3:0 @1.53 (vs. Fayziyev)
Fortuna Ależ szkoda tego trzeciego seta!!
Koreańczyk w znakomitej formie. Wygrał challka na Hawajach bez starty seta. 2:0 w pięciu meczach pokazuje w jakiej formie jest Hyeon. Tutaj trochę zachowam się jak &#39;janusz bukmacherki&#39; i nie skupię się właśnie głównie na Koreańczyku. Być może Uzbek zaskoczy czymś, jednak moim zdaniem to zawodnik, na którego stawiam przewyższa swojego rywala umiejętnościami, techniką, atrybutami fizycznymi jak i doświadczeniem. Liczę na gładkie i przyjemne 3:0.
Taka tasiemka bez analizy: Kyrgios + Chung + Istomin + Zopp + Ilhan + Klizan + Carreno Busta @2.36 Fortuna
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzisiaj Hurkacz i Majchrzak grają ???? .
???? Kohlschreiber P. - Darcis S.
???? Pella G. - Lorenzi P.
???? Skugor F. - Carreno-Busta P.
Kohlschreiber P., Pella G. +2,5 seta, Carreno-Busta P. ::: 1,75 ::: 2/3 ⛔
&quot;Kolba&quot; to od kilku lat kojarzy mi się z kreczami czy walkowerami, facet jest zniszczony przez kontuzje, ale skoro gra u siebie i wystawili go to widocznie ze zdrowiem musi być już wszystko dobrze. W normalnej formie to Darcis miałby tutaj nikłe szanse na zwycięstwo. Myślałem o typie Steve +2,5 seta, jednak H2H z przed 4 lat pokazuje, że tam padł wynik 3:0 dla Niemca na AO. Wynik w ciemno jaki bym brał to 3:1.
Argentyna wygrała Davis Cup, grają u siebie, tam zawodnicy spinają się na 200%. Lorenzi rok temu zagrał sezon życia, na AO zrobił fajne wyniki, on często traci sety. Myślałem na początku o typie na Pellę, jednak ryzyko jest zbyt duże. Tu może paść nawet 5 setów. H2H 1:1, obie 3 setówki.
Rok temu Busta zaliczył aż 4 finały ATP, a co najśmieszniejsze to te dwa na mączce przegrał, a na hardzie i hali wygrał. Jest lepszym zawodnikiem niż Skugor który obija się po turniejach rangi Challenger i to jeszcze z mizernym skutkiem.
Wynik I: 2:3
Wynik II: 0:3
Wynik III: 3:2
@Edit: Kupon tygodnia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 50

chivens

Użytkownik
co myślicie o handicapie na Fogniniego albo na DW 3:0? Berlocq w słabej formie, a Fog w tamtym roku odprawił Monaco na mączce 3:0, gdzie Monaco jest lepszym tenisistą od Carlosa.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Pella - Lorenzi 2
Pinnacle 1,9 (live) ✅
Według mnie Paolo jest zawodnikiem o klasę lepszym. Bardzo słaby
sezon Guido. Lorenzi potwierdził ostatnio, że jest w formie. On zawsze
gra na dość wysokim poziomie. Według mnie linia postawiona za wysoko
na Włocha. Chyba buki przeszacowują efekt tego, że Pella gra u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Djokovic N. - Medvedev D.
Medvedev D. +2,5 seta ::: 3,70 ::: 1/3 ▶
Jak to leciało? &quot;Serb, Rosjan dwa bratanki...&quot;? Djokovic jest w średniej dyspozycji co widać od dłuższego czasu, co prawda on takich 20-letnich Medvedevów to może wciągnąć nosem, jednak w mojej opinii warto zagrać po takim kursie choćby na seta dla młodego Rosjanina.
Z tego co pamiętam to Djokovic rok temu u siebie przegrywał już na Davisie 1:2 z Kukushkinem więc na over 3,5 seta liczę też i tym razem. Novaka rzadko kiedy na żywo oglądają kibice w Serbii, a jest to bohater narodowy #1 jeżeli chodzi o serbski sport. Do tego Djokovic nie raz potrafił wyczyniać cuda na kortach, czy przegrywać z małoletnim jeszcze Tomicem kilka ładnych lat temu na pokazówce w Australii Kooyong. Wynik jaki brałbym tutaj w ciemno to 3:1.
Wynik: 2:1 i krecz
???? Berlocq C. - Fognini F.
???? Pospisil V. - Edmund K.
Fognini F., Pospisil V. +2,5 seta ::: 1,88 --&gt; 1,42 ::: 2/3 ✅ +0,84
Carlos kiedyś świetny zawodnik na mączce, ale to było jakieś dobre 3 lata temu, grał na poziomie ATP, los chciał, że zjechał do poziomu Challenger. Mizernie wyglądają te jego wyniki, a na AO ugrane 3 gemy z Gasquetem to tylko potwierdzają.
Fognini jeszcze trzyma swój poziom, może nie taki jak kiedyś gdzie grał w 3 finałach ATP pod rząd z czego 2 wygrał, ale gra na wysokim poziomie w wyższej klasie niż Challenger. Wiadomo jak to u Fabio z głową różnie bywa, jednak to Davis Cup, gra dla Włoch. Liczę na pełną mobilizację z jego strony.
Już kiedyś pisałem, że Pospisil, Janowicz i jeszcze wtedy Paire (teraz już nie) to grono zawodników którzy z pośród swoich rówieśników lub zawodników +/- 1-2 lata nie wygrali turnieju ATP. Został więc teraz tylko Pospisil i Janowicz. Vasek kiedyś genialny występ na Mastersie w Kanadzie, świetny deblista, ale w singlu to facet kuleje. Myślę, że u siebie powinno go stać spokojnie na seta. Edmund to świeża krew w czołówce, więc w meczu do 3 wygranych setów może raz dać ciała.
Wynik I: Seppi zamiast Fogniniego
Wynik II: 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 0

pseudoekspert

Użytkownik
Wie ktos moze cos sie stalo z tym meczem? Postawilem na Lacko, a tutaj widze.
Lacko L. (SVK) - Fucsovics M. (HUN)
03.02.2017 18:00
Odwołane

Kontuzja. Poza tym tak się zdarza w Pucharze Davisa, że kapitanowie wprowadzają roszady i zawodnicy zamieniają się./Macko18
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Shapovalov D. - Evans D. over 36,5g @ 2.0 (Unibet) | 3/10j ⛔ Evans świetny mecz

Shapovalov rocznik 99. Z Evansem grał w ubiegłym sezonie w kanadyjskim challengerze. Przegrał po zaciętych 3 setach. Jego największym sukcesem jest zwycięstwo nad Kyrgiosem z zeszłego roku w Toronto. Jak widać przed własna publicznością wznosi się na wyżyny swoich możliwości.

Evans jest tutaj faworytem, ale myślę, że ciężko będzie mu zamknąć mecz w 3 setach. Forma na początku sezonu naprawdę rewelacyjna, być może czas na mały regres. Jak dla mnie minimum 4 sety.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chorwacja (debel)-Hiszpania (debel) 3-2 (1-1 po dwóch setach), milion zwrotów akcji, ale jest ????
Chorwacja+2.5 seta 1.90 1xbet
✅✅✅
Chorwaci z drugim garniturem tutaj, a mimo to po pierwszym dniu mają niezłe 1-1. Nikt się raczej nie spodziewał, że Skugor urwie punkt w meczu z PCB. To jednak się udało i Chorwaci na pewno wierzą jeszcze, że nie wszystko stracone. Mecz deblowy porównałbym właśnie do tego spotkania, aczkolwiek Lopezy to jednak wyższa półka w deblu, niż Carreno w singlu. Nie grają jednak oni ostatnio rewelacyjnie, ta forma nie jest taka sama jak w połowie poprzedniego roku. Marc z Felkiem w AO polegli ze swoimi rodakami GGL oraz właśnie PCB i szczerze mówiąc jest to oznaka ich słabszej gry. Do tego popatrzyłbym na wcześniejsze mecze hiszpańskich par w Pucharze Davisa. Często potrafili tracić co najmniej seta grając najczęściej na wyjeździe. Dalej w pamięci mam blamaż filigranowego Lopeza w parze z Marrero w Rosji, gdzie polegli z ogórkową parą Donskoy/Kravchuk. Tutaj naprzeciw siebie Hiszpanie będą mieli Marina Draganję i Nikolę Mekticia. Ten pierwszy do dalej niespełniony talent. W parze z Kontinenem potrafili wygrywać Mastersa na cegle i ta współpraca zapowiadała się niesamowicie ciekawie. Gdzie teraz jest Henri, a gdzie Marin? Fin wygrał właśnie AO, a Chorwat buja się między challkami i ATP. Myślę jednak, że Draganja nie powiedział ostatniego słowa. Kwestia znalezienia dobrego partnera i jeszcze zobaczymy go dobrze grającego w ATP. Tutaj do pary dostał Mekticia, który pokazał się z niezłej strony na AO. W parze z Bakerem zrobili 3R ulegając dopiero Klonom, którzy jak pamiętamy doszli do finału. Drugi z Chorwatów grał na razie w większości na poziomie challków, ale teraz pewnie będzie próbował przebijać się do ATP. Nie jest powiedziane, że mu się nie uda, bo jednak jakiś poziom między liniami deblowymi pokazuje. Patrząc na ten mecz z perspektywy, że Chorwaci grają u siebie, dzięki czemu mają dodatkową motywację oraz że Marin z Nikolą potrafią zagrać na niezłym poziomie, a Lopezy nie są w optymalnej formie, to uważam, że ich set po 1.90 jest niezłą opcja i trzeba tego spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 7

pablitos85

Użytkownik
Ma ktoś jakiś stream albo dobry livescore do meczu Indie - Nowa Zelandia, bo nic się nie da znaleźć, a na popularnych stronach nigdzie tego nie ma.
http://daviscup.tennis-live-scores.com/scoreboard.html
Nie wiem dlaczego poprzedni post został usunięty przecież Tylko chciałem koledze pomóc skoro pytał?szkoda ze admini nie usuwają naprawdę niepotrzebnych wpisów!!!!
edit admin:
Twój post: &quot;5-3 w 1 secie dla Indusów i mają serwis na 1 seta&quot;
To nie temat do tworzenia relacji live, dlatego wpis został usunięty. Kolega prosił o link do relacji live, więc mu nie pomogłeś...
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Takie pytanko na szybko : wiecie moze co z dokonczeniem meczu lorenzi berlocq? Nie moge nigdzie znalezc informacji dotyczącej godziny badz dnia dokończenia pojedynku?
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
jaka telewizja ma prawa teraz do Pucharu Davisa? Bo w poprzednich latach leciało na C+ jednak w ten weekend nie bylo transmisji.
 
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Jak to rozliczą? Na flashscore jest Awarded nie Retired. Wciąż czekam na rozliczenie na Pinnacle, stawiałem na żywo na Shapovalova. Jest cień nadziei, że będzie zwrot? :p
edit: nie ma zwrotu
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Pella G. – Seppi A.(-1,5s) 2 @ 1.75 (Betsson) | 4.5/10j zwrot

Jest to spotkanie, które zadecyduje o losach meczu ArgentynaWłochy. Bilans po 4 spotkaniach to 2-2. Włosi mimo, iż prowadzili 2-0, oddali inicjatywę i o wszystkim zadecyduje 5. mecz.

Faworyt w tym spotkaniu jest jeden i jest nim oczywiście Andreas Seppi. Nie wyobrażam sobie, aby Guido Pella w obecnej dyspozycji był w stanie zagrozić Włochowi. Argentyńczyk w tym roku prezentuje się fatalnie, rozegrał 2 spotkania do 3 wygranych setów i w żadnym z nich nie ugrał nawet seta. Maksymalnie w poszczególnym secie był w stanie ugrać tylko 3 gemy, co jest kompletnym blamażem. O ile gładką porażkę w Australian Open z Bautistą-Agutem można usprawiedliwić, to ugranie 9 gemów z Lorenzim jest totalna porażką.

Natomiast Seppi może zaliczyć start sezonu do udanych. Dotarł do 4. rundy Australian Open, gdzie uległ Stanowi Wawrince, po 3 tiebreakach. W 1. spotkaniu Davis Cup wyraźnie ograł Berlocqa 3-1, prezentując przyzwoity poziom gry. Włoch posiada przede wszystkim dużo większe doświadczenie w tego typu spotkaniach i to może być główny argument, dzięki, któremu odniesie sukces.

To spotkanie zostało przełożone z dnia wczorajszego. Dziś mamy poniedziałek i myślę, że zainteresowanie i frekwencja na trybunach będzie dużo mniejsza niż w weekend. Mogę się mylić, bo nie jestem w stanie tego przewidzieć, ale takie mam przypuszczenia. Tak, czy inaczej sądzę, że Pella przegra ten mecz w 3 setach, a w najlepszym wypadku ugra tylko 1 seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom