>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

19. kolejka PlusLigi (27-28 stycznia) + mecz awansem

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP



Bez wątpienia najciekawszym spotkaniem 18. kolejki będzie starcie Rzeszowa z Bełchatowem. Podopieczni Kowala ostatnio nieco w dołku - zostali zmiażdżeni w LM, a do tego ostatnio przegrali z Gdańskiem. Natomiast Bełchatowianie będą się chcieli zrewanżować za porażkę.
Ciekawie zapowiada się również spotkanie Kędzierzyna z Gdańskiem, który w tym sezonie gra bardzo nieregularnie i ciężko przewidzieć jak zagra. Lotos potrafi tracić punkty z przeciętnymi zespołami, by potem wygrać z Resovią.
Zapraszam do dyskusji.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
MKS Będzin - Cuprum Lubin​


Będzin w tym sezonie spokojnie można pochwalić. 11 pozycja, 6 zwycięstw i 12 porażek to chyba wynik na miarę możliwości, a może i nawet lepszy.
Cuprum cały czas w walce o pierwszą czwórkę, ale nie mogą już tracić punktów, zwłaszcza z niżej notowanymi rywalami. Jak na razie znajdują się na 6 pozycji, 13 zwycięstw i 6 porażek. Tracą punkt do Olsztyna i dwa punkty do Jastrzębskiego Węgla, a trzeba pamiętać, że rozegrali o jeden mecz więcej od bezpośrednich rywali.

Będzin na pewno ma problemy z regularnością. Trochę też dziwi mnie duża rotacja na przyjęciu. Pewne miejsce ma Waliński, ale kto obok niego? Wydawało się, że Kyle Russell, ale ostatnio trener DeRocco ma więcej zaufania do Kuby Peszki czy nawet Zlatana Yordanova, który niedawno dołączył do zespołu (powód to kontuzja Nathana Robertsa). Ostatnio sporo zmian na rozegraniu, ale to nie dziwi, bo Kozub i Seif to po prostu przeciętni zawodnicy. Na pewno można wyróżnić leworęcznego atakującego Rafaela Araujo Rodrigueza, który trzyma naprawdę przyzwoity poziom.

Cuprum ostatnio mogliśmy oglądać w starciu z ZAKSĄ. Podopieczni trenera Cretu przegrali 1:3, ale w sumie pozostawili po sobie niezłe wrażenie. Można się przyczepić do skuteczności w ataku skrzydłowych i do postawy Łomacza. Sporo niedokładności w rozegraniu, zwłaszcza na lewe skrzydło i na kontrach, gdzie dokładność jest niesamowicie ważna. Dobrze ostatnio spisują się Kaczmarek i Taht. W meczu z ZAKSĄ zanotowali słabą skuteczność, ale było ta mnóstwo długich akcji i obie drużyny naprawdę świetnie spisywały się w obronie.

Lubin jest zdecydowanym faworytem. Będzin przed własną publicznością, ale to nie jest zespół, który prezentuje równy, wysoki poziom.
Jeżeli trener Cretu i jego podopieczni chcą w dalszym ciągu liczyć się w walce o medale to muszą to spotkanie wygrać. Argumenty czysto sportowe są zdecydowanie po ich stronie.

Typ:
Cuprum Lubin -1.5 seta @ 1.47 Unibet
 
K 163

koticzek

Użytkownik
Skra 2,07
Skra (-1,5seta) 3,15 Unibet
Resowia w dużym kryzysie. Ewidentnie coś tam źle funkcjonuje, grają zdecydowanie poniżej oczekiwań. W drużynie nie widać woli walki, wygladają jakby zawodnicy byli w jakimś konflikcie z trenerem. Ostatnie 3 przegrane to wstyd dla takiego zespołu. Skra też nie zachwyca, ale grają stabilnie i nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Po takich kursach trzeba grać.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Resovia - Skra --&gt; Skra @ 2,07 Unibet ⛔

Tak jak kolega wyżej napisał, Resovia w ostatnim czasie gra totalne dno, o ile porażkę z Włoskim gigantem można zrozumieć i wybaczy gdzie Juantorena, Chrinstenson czy Sokolow rozstrzelali ich zagrywka o tyle 2 ostatnie porażki z osłabionym Lotosem(brak Miki) to wstyd. Zawodnicy też forma nie błyszczą, Drzyzga zmieniany po 1 secie, słabiutko Ivovic na przyjęciu z Rossardem co automatycznie zabiera możliwość grania z Nowakowskim i Lemańskim przez środek. Zostaje Schmit który w co drugim ataku dostaje czapę albo wyrzuca w auty. Co do Skry, gra może widowiskowa nie jest ale najważniejsze, ze skuteczna, cały zespól ciągnie Wlazly, który jak na lidera przystało, kończy najważniejsze piłki, dobrze spisuje sie Lisiniac, często jest wykorzystywany w ataku ale i na zagrywce robi różnice. Penchev i Milczarek trzymający przyjęcie, do tego młody Szalpuk który nie odstaje od kolegów. Myśle, ze Skra bierze ten mecz za 3 punkty
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Resovia - Skra @1.90

Również widzę tutaj zwycięstwo Skry. Kursy tak naprawdę dosyć wyrównane, a różnica pomiędzy tymi zespołami jest spora. Rzeszowianie grają zdecydowanie poniżej swoich możliwości. A do tego są bardzo nie obliczalni. Z pewnością będą chcieli ten mecz wygrać, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć aby tqk się stało. Odnoszę wrażenie,że kompletnie są rozbici. Pomijam już mecz w LM, gdzie to grając na swoim poziomie powinni spokojnie wygrać seta, ale mecz z Treflem chyba najlepiej to pokazał, gdzie ta drużyna się znajduje. Skra jak dla mnie jest bardziej rownniejsza. Prezentują lepsza jakość w grze i co tutaj dużo mówić będą chcieli rozjechac Resovie na ich parkiecie. Chociaż na trybunach na pewno będzie gorąco.jednak Reska to nie ten zespół co chociażby w poprzednim sezonie. Stawiam na wygraną Skry i wcale mnie nie zdziwi tutaj pewna ich wygrana.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Resovia -Skra typ: 1, kurs: 1,80
Rzeczywiście Resovia w kryzysie, przegrana w PP z Gdańskiem mocno zachwiała drużyną. Liczyłem że Kowal poleci, no ale został. W piątek zespół Resovii wsparty setkami kibiców na treningu otwartym. W poprzednich latach były takie same zabiegi przy kryzysach i to pomagało. Myślę że dziś Podpromie odleci bo nikt tak jak Skra nie działa na rzeszowskich kibiców. Starcia niczym Barca-Real. Widzę że koledzy na Skre grają. Skra to taka sama padaka jak Resovia. Styl Skry, tej z Penczevem, Wlazłym i Szalpukiem bardzo pasuje Resovii. Dziś przełamanie złej serii. Myślę że lewe skrzydło dziś zadecyduje o wygranej Resovii. Największe problemy Resovii to przyjęcie i nieregularna zagrywka. Jak się ogarnął to w tych elementach to Skra bez szans.
✅✅✅ tak jak pisałem, Skra to taka sama padaka jak Resovia, rzeszowianie mieli pełne portki w meczu a mimo to wygrana za 3pkt, Resoviacy do psychologa, choć niby mają tego psychologa co pracował z Małyszem, ale jakoś z siatkarzami mu idzie kiepsko
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Blain powinien juz dawno wyleciec. Ma dwoch graczy zalosnych w przyjeciu- Szalpuk i Penchev. Czy juz nie lepiej dac za jednego z nich Kurka, ktory jest moze i jeszcze slabszy w przyjeciu jednak w ataku odrobi to z nawiązką? Po co ten Kurek tam w ogole jest, na straszaka w kwadracie?
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Blain powinien juz dawno wyleciec. Ma dwoch graczy zalosnych w przyjeciu- Szalpuk i Penchev. Czy juz nie lepiej dac za jednego z nich Kurka, ktory jest moze i jeszcze slabszy w przyjeciu jednak w ataku odrobi to z nawiązką? Po co ten Kurek tam w ogole jest, na straszaka w kwadracie?
Jak dla mnie dzisiaj zadecydowały o wygranej 2 sprawy, pierwsza to zagrywka, Skra praktycznie jej nie miała Penchev, Wlazly, Lisiniac zeroooo zagrywki ofensywnej, natomiast w Resce Rossard i Schmit robili różnice. Druga sprawa 3 set gdzie Skra miała go praktycznie wygranego, banalny błąd Wlazlego i niewykorzystana kontra na seta, o 4 secie nie ma co gadać, żenada ze strony Skry ???? :;/: Co do Kurka to sam nie wiem, wszedł dzisiaj na boisko dostał 2 czapy i raz uderzył w aut, Blain ma go na treningach i może widzie, ze sie nie nadaje na gre w 1 skladzie, brakuje w Skrze przyjmującego który robił by też robotę w ataku, coś typu Dero z Zaksy czy Oliwy z JSW ????
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin

Długo się zastanawiałem jak ugryźć to spotkanie, gdyż obie drużyny grają ostatnim czasem bardzo nierówną siatkówkę. Potrafią zagrać dobre spotkanie przeciwko Skrze Bełchatów a następnie grają padakę ze słabszym rywalem czyli Lotosem Trefl Sopot. Ich gra opiera się głównie na czterech zawodników: atakujący Schmitt oraz przyjmujący Ivovic, Perrin i Rossard. Drzyzga bardzo rzadko gra środkowych w porównaniu z innymi czołowymi drużynami kraju to.
Ale wg mnie ŚRODKOWYCH Resovia ma słabych gdyż według statystyk mają piąty najgorszy blok w Pluslidze. Zablokowali przeciwników 140 razy, mając współczynnik 2pkt na set, dla porównania Cuprum Lubin ma bloków 171 i bilans 2.3 na set.
Resovia grała ostatnio spotkanie w środe we Włoszechz Lube, zbytnio się nie zmęczyli na parkiecie, bardziej podróż dała im się we znaki. Gładkie 3-0 (25-21, 25-16, 25-16) nie świadczy o dobrej formie wicemistrzów Polski, o formie sportowej, jak i psychicznej.

Cuprum też bez szału, niepotrzebna porażka z Będzinem, jednak obejrzałem ten mecz i powiem na usprawiedliwienie Lubinian, że to był bardzo dobry mecz Będzinian. Poza tym porażka u siebie z Zaksa 1-3. W tym sezonie dwie porażki bez ugranego seta z Zaksą na wyjeździe w 3 kolejce oraz ze Skrą również na wyjeździe w 7 kolejce Plusligi. Dużym plusem jest to, że Lubinianie są na pewno wypoczęci i mogli na spokojnie zająć się przygotowaniami na mecz z Resovią.
Obie drużyny spotkały się pięciokrotnie i czterokrotnie wygrał Cuprum Lubin. Gra Lubina opiera się głównie na Kaczmarku i Estończykach, dobrze grają chłopaki.
Moim zdaniem Resovia nie powinna wygrać bez straty seta.

Cuprum +2.5 seta 1.68 Unibet 3-2✅
Cuprum +12.5 punktów 1.75 Forbet 104-105✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2

parodi

Użytkownik
Asseco Resovia-Cuprum Lubin

Kto wiecej punktów? Schmitt-Kaczmarek 2✅ kurs-1.8 foRbet

Tym razem wybieram pojedynek atakujących. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja na tej pozycji. Gdyby Gavin był w normalnej dyspozycji, nie zastanawiałbym się kto tu wygra tę rywalizacje. Jednak w obecnej formie całej ekipy z Rzeszowa, ich nastrojom po laniu od Lube, i tym jak Schmitt dostaje czapy, postanawiam iść w drugą stronę. Łukasz imponuje swoją regularnością. Bierze często na swoje barki cieżar zdobywania punktów. Łapie piłke wysoko, nie podpala się w ataku, ma dobrą zagrywkę i niezły blok. Do tego Pupart ma słabszy sezon w ofensywie, Hain zbyt duzo piłek nie dostaje, więc dużo pracy dla atakującego. Widzę tu dość wyrównany mecz i liczę mocno na Kaczmarka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
volman 1,1K

volman

Użytkownik
KS Espadon Szczecin - Lotos Trefl Gdańsk

Poniedziałkowe spotkanie mimo wszystko zapowiada się bardzo ciekawie. Faworytem bukmacherów i to zdecydowanym zespół z Pomorza ale czy aby na pewno są obecnie taką drużyną aby stawiać na nich po kursie 1.14. Lotos ma problemy kadrowe, Mika jest po kontuzji i grał epizod w meczu z Zaksą i wg. mnie wątpliwe jest aby zagrał on całe spotkanie z Espadonem. Poza nim Szymon Romać zwichnął kostkę i w razie słabszej dyspozycji Damiana Schulza może być ciężko z grą ofensywną. Jeżeli chodzi o ostatnie spotkania Lotosu to bywało przewrotnie. Wygrane w styczniu dwukrotnie z Resovią napawiały optymizmem, jednak poza tym dwie porażki bez ugranego seta ze Skrą oraz Zaksą, a w Spodku w Tie-breaku ulegli GKS-owi a Lotos i tak przegrywał 2-0, w tym drugiego seta przegrali do 13.

Jeżeli chodzi o Espadon Szczecin to ma on w swoich szeregach prawdziwych weteranów, szczególnie mówię o Dawidzie Murku, który obecnie przez różne niuanse gra jako libero, poza nim Wika i Ruciak. Poza nimi jest Kluth, który w tym sezonie naprawdę dobrze gra, a warto przypomnieć, że jest on na wypożyczeniu z Lotosu. Niedawno słabe spotkanie z Politechniką Warszawską przegrane szybko w trzech setach. Jednak we wcześniejszym meczu byli bardzo blisko ugrania przynajmniej jednego seta ze Skrą Bełchatów. A jeszcze wcześniej ugrali z nimi dwa sety, a nawet wygrali mecz w Lubinie z Cuprum co przekonuje mnie, że potencjał w tej drużynie jest.

Lotos nie jest drużyną obecnie topową, taką która wygra łatwo z outsiderami dla których ten mecz jest meczem o życie. Brakuje kilku nazwisk i przede wszystkim równej gry.

Moje typy na to spotkanie:

Espadon +2.5 seta 1.72 Unibet 3-1✅
Espadon +15.5 pkt 1.78 (1.564) fortuna ✅


PS: Nie dotarłem do informacji, że Mika po meczu z Zaksą udał się do Włoszechna kolejne zabiegi na kolano. Więc tym bardziej polecam typy.

Dodatkowo polecam typ bez analizy :
Kto więcej punktów w meczu :
Kluth czy Schulz
Schulz 1.65 forbet
Kluth 40 Schulz 24 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Popieram kolegę VOLMANA. Na Bet365 wisi jeszcze linia +12.5 jak dla mnie jak najbardziej do wzięcia. W siatkówce siedzę już długo i czuję, że jutrzejszy mecz to może być prawdziwe przełamanie dla gospodarzy.
Odkąd zespół przejął Mieszko Gogol widać inny pomysł na grę. Już miał parę meczy, aby zobaczyć jak zespół wygląda na tle różnych rywali. Jak dla mnie tak niskie kursy na GDANSK są podyktowane dwoma potyczkami z Rzeszowem. A jest to bardzo nie adekwatne porównanie. Ja próbuję dodatnie handi setowe jak i punktowe. Dla mnie petarda ???? Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Espadon Szczecin - Gdańsk
Espadon +1.5 seta @3.0 Unibet ✅✅✅

Świetny początek miesiąca. 4 na 5 typów podanych trafione. Liczę na kontynuację tej passy.
Pod lupę wybieram mecz 21 kolejki rodzimej ligi siatkówki.
15 Espadon podejmuje 8 w tabeli Lotos Trefl.
Espadon u siebie 8 meczów - 4 wygrane, 4 przegrane. 10 punktów zdobytych. Jednakże, zaczęli od 3 porażek u siebie, a teraz mają passę 4 z 5 ostatnich wygranych u siebie, przegrana z Jastrzębiem 1:3.
Gdańsk na wyjeździe 9 meczów(czyli więcej niż tamci u siebie) i tylko 2 zwycięstwa przy 7 porażkach.8 punktów. Wynik marniutki.
Zastanawiałem się nad +2.5 na Espadon ale szkoda nie ruszyć takiego kursu na +1.5, w ostatnich 4 z 5 ostatnich meczy u siebie Espadon nie zapunktował u siebie(zdobył min. 2 sety) tylko z Jastrzębiem jak pisałem, a więc z ścisłym TOPem ligi. Do takiego nie zalicza się na pewno w obecnym sezonie Lotos, a na pewno nie na wyjeździe.
Espadon co prawda z tych 4 zwycięstw notował raczej z dołem tabeli- Effector, Częstochowa i Bydgoszcz. Ale też zwycięstwo 3:0 nad Skrą...
Gdańsk na wyjeździe wygrał tylko z Effectorem i po tie breaku z Będzinem (8 na 9 meczy ich na wyjeździe tracili min. 2 sety), a kurs na to że zdobędzie je przeciwnik jest 3.0?!
Spotkali się dosłownie pare tygodni temu w PP, mecz odbył się w Gdańsku i było 3:1 dla Lotosu, czemu więc teraz gdzie Espadon gra o wiele lepiej u siebie , a Lotos o wiele gorzej na wyjeździe ma nie zdobyć minimum dwóch setów?
Dodatkowo wciąż najprawdopodobniej nie zagra najlepszy ich zawodnik i reprezentant Polski-Mateusz Mika.
Świetny typ, polecam i pozdrawiam!

Wynik: 3:1

Edit: CO ZA WIDOWISKO!!! KLUTH POKŁONY!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co sądzicie o overach setowych Jastrzębie-Kędzierzyn i Radom-Rzeszów? Jastrzębie super forma,wskoczyli na 3-cie miejsce,Kędzierzyn ostatnio gubi sety,ostatni mecz z Radomiem wygrana dopiero 3:2.Radom tak jak napisałem,ostatnio urwał 2 sety Kędzierzynowi,to z Ressovią,ostatnio nie grającą jakoś wybitnie,wręcz można powiedzieć,że mieli lekki dołek,na pewno jest w stanie urwać seta.
 
P 2

parodi

Użytkownik
Czarni Radom-Resovia Rzeszów
Typ: Kto więcej punktów? Bołądz-Schmitt 1 kurs 2.25 foRbet
Skusił mnie tym razem dość wysoki kurs na Atakującego z Radomia. Czarni od dłuższego czasu grają równo, i dobrze. Są grozni dla każdego przeciwnika, co pokazał ostatni mecz z Zaksą. Dzisiaj również spodziewam się po nich walki i równego meczu z Resovią, która jest bez błysku. Boladz w statystykach ilości punktów nie wygląda gorzej niż Gavin, ostatnio notuje do tego wysokie procenty w ataku, i na własnej hali,dość specyficznej może porwać swój zespół. Sądzę równiez, że Czarni będą mieć sporo kłopotów z zagrywką rywali, dlatego mniej niż zwykle będzie gry środkiem, a dużo skrzydłami, co pozwoli wygrać tę rywalizację Bartkowi.
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Szykuje nam się dzisiaj arcyciekawe spotkanie w Jastrzębiu. Dla mnie to jedyna ekipa, która może coś zdziałać i zawojować przeciwko ZAKSIE, no i jeszcze Bełchatów, jak ma dzień, ale do rzeczy. Ostatnio grali ze sobą w pucharze, po super meczu zakończonym 3-2 dla Kędzierzyna. JSW to taka ekipa, że im bardziej wymagający przeciwnik, tym bardziej się mobilizują i grają lepiej. Dziś nie wystąpi w Zaksie Kevin Tille, na treningu doznał kontuzji barku, najbardziej pesymistyczne prognozy mówią, że nie wystąpi już w tym sezonie. Filar przyjęcia i gry w Kędzierzynie, to może mieć dziś znaczenie w meczu. Ostatni mecz z Czarnymi pokazał, jaka luka jest w składzie. Buszek pod formą, Semeniuk talent duży ale może dziś nie udźwignąć presji. Szkoda, bo widziałem w ZAKSIE potencjał w tym sezonie w LM, naprawdę mają realne szanse postawić się najlepszym zespołom, gdzie pokazał to dwumecz z Dynamem Moskwa. Dziś przed jastrzębiem duża szansa, atut własnej hali. Kurs 2.75 na win? lekka przesada. Idę w tym kierunku.
JSW - ZAKSA 1 @2,75 Bet365 ⛔
JSW - ZAKSA -1,5 seta @4,50 Fortuna ⛔
JSW - ZAKSA +183,5 @1,83 ✅
2-0 dla JSW i, i, i... czar prysł ???? nieprzysłużyła się przerwa 10 minutowa między 2 a 3 setem, wręcz wybiła solidnie ich z rytmu
 
P 102

para00

Użytkownik
Również uważam ze Jastrzębski to wygra.W pucharze kiedy grali z Zaksa brakło szczęścia ..mecz był wyrównany i to długimi momentami prowadził Jastrzębski.Przy braku Francuza to tym bardziej dobry typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom