>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brazylia 2017 - rozgrywki stanowe + Copa do Brasil

Status
Zamknięty.
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Witam,
powoli, acz nieubłaganie wracają rozgrywki stanowe. Ponieważ Brazylia to jedna z kolebek footballu to i każdy stan ma swój własny turniej:
Acre • Alagoas • Amapá • Amazonas • Bahia • Ceará • Dystrykt Federalny • Espírito Santo • Goiás • Maranhão • Mato Grosso • Mato Grosso do Sul • Minas Gerais • Pará • Paraíba • Paraná • Pernambuco • Piauí • Rio de Janeiro • Rio Grande do Norte • Rio Grande do Sul • Rondônia • Roraima • Santa Catarina • São Paulo • Sergipe • Tocantins
Najciekawsze i jednocześnie najsilniejsze to te gdzie grają przedstawiciele Serie A i B. Ciekawe stany, które warto obserwować:

Bahia


Campeonato Baiano

z klubami Bahia i Vitoria

Sao Paulo
- jeden z najmocniejszych piłkarsko stanów

Campeonato Paulista

z klubami Corinthians, Palmeiras, Santos, São Paulo oraz mam nadzieje czarnymi koniami - RB Brasil i Audax


Rio de Janeiro
- piłkarsko, odwieczny rywal Sao Paulo - oba stany to zdecydowanie najmocniejsze ligi

Campeonato Carioca

Reprezentowany przez Flamenco, Fluminense, Botafogo i Vasco da Gama


Rio Grande do Sul
Campeonato Gaucho

Przede wszystkim tutaj dwa kluby się wybijają: Gremio i Internacional

I na koniec: Minas Gerais

Campeonato Mineiro
Reprezentowany m.in. przez Atlerico Mineiro oraz Cruzeiro


Rozgrywki są o tyleż emocjonujące co dają okazję pokazania się graczom z niższych lig a z drugiej strony zespoły z Serie A dają często odpocząć swoim gwiazdom i można na boisku zobaczyć drugi lub młodzieżowy skład. Dlatego właśnie tutaj zdarzają się niespodzianki, porywające mecze z wynikami hokejowymi, oraz pokazy techniki.
Zapraszam do komentowania i typowania rozgrywek - bo naprawdę trochę meczy będzie.. a czym później tym na pewno będą ciekawsze.
Pozdrawiam
m​
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
dziś startuje także kolejny turniej:
Primera Liga

http://www.primeiraligabr.com
Jest to liga w której grają przedstawiciele Serie A i Serie B. W tym roku mamy drugą edycję tej ligi. Rozgrywki składają się z 2 faz - faza grupowa - 4 grupy po 4 zespoły - awansują 2 najlepsze zespoły. Faza druga to już system pucharowy aż do wyłonienia zwycięzcy. Obrońcą tytułu jest Fluminense, które w finale w zeszłym roku pokonało 1:0 Atletico Paraenenese.
Pierwszy mecz to spotkanie właśnie obrońców tytułu z zespołem z drugiej ligi:

Fluminense - Criciuma (3:2)
bts - @2,05 - bwin ✅

\\edit - świetny mecz - szybki i efektowny. Sporo szans i sporo bramek. To co w brazylijskim footballu najlepsze. A wynik mógł być w każdą stronę. bo szanse na gole były po obu stronach.

Po pierwsze to mecz otwarcia, w miarę świeże rozgrywki... spodziewam się otwartej gry - w końcu trzeba ludzi przyciągnąć na stadion. Oba zespoły to średniaki w swoich ligach.
Po drugie mecze obu zespołów dosyć często kończyły się bts&#39;ami
i wreszcie po trzecie - oba zespoły rozpoczynają rozgrywki po przerwie więc liczę tutaj na małe rozprzężenie.
Z uwagi na fakt, że są to kolejne rozgrywki przestrzegam przed stawianiem 1/2. Warto najpierw popatrzeć, który klub będzie, które rozgrywki traktował poważnie.
pzdr.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Dziś biorę stanówki. Trochę wbrew zdrowemu rozsądkowi więc bardziej dla zabawy:
Na kupon idzie dubel:

Carioca:
Madureira - Botafogo (2:0)
2 - @1,44
+
do Nordeste:
Sport Recife - Sampaio Correa (1:0)
1 - @1,4


= @2,02 ⛔⛔
Pojedynki przedstawicieli Serie A z drużyną z Serie D (
Madureira) i Serie B (Correa). Odradzam grania za jakieś duże pieniądze tych typów bo jak by nie było to liga stanowa i do tego dopiero pierwsze mecze o jakąś stawkę.
Tak czy inaczej - Madureira to jeden ze słabszych zespołów 4 ligi. Myślę, ze nawet rezerwami Botafogo powinno sobie poradzić. Zwłaszcza, że ten mecz to dobre przygotowanie przed meczem w Copa Libertadores 1.02.2017 z Colo Colo. W sparingu z Rio Branco (zespół stanowy) Bota bez problemu wygrała 4:0.
Natomiast Sport Recife gra z zespołem z 2 ligi (właściwie to już z 3 ligi bo Sampaio zajęło ostatnie miejsce). Recife nie gra w żadnych rozgrywkach międzynarodowych czy w Primera Lidze. Gra w stanówkach i pucharze. Dlatego tutaj jestem raczej spokojny o wynik i myślę bez problemu Recife odprawi przeciwnika u którego raczej za dobrze się nie dzieje.
pzdr.

 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
na dziś do Nordeste:

Vitoria - Sergipe (3:1)
1 - @1,42 bwin ✅
ov2,5 - @1,75 bet365 ✅
Znowu pojedynek zespołu z Serie A z zespołem z Serie D. I znowu mamy pewną niewiadomą. Za 3 dni Vitoria gra wyjazd z Juazeirense w rozgrywkach Baiano. Pytanie których rozgrywkach się skupi. Ja myślę, że właśnie na Copa do Nordeste. W zeszłym roku nie grali tutaj - w 2015 doszli do półfinału - mają więc coś do udowodnienia. W Baiano wygrali turniej w zeszłym roku. Kolejny argument - zaczynają od meczu na własnym stadionie - wiadomo - dla własnych kibiców gra się na 110%. No i jeszcze argument overowy - w Serie A w 38 meczach staty goli: 51-53 - czyli mocno overowa drużyna. Mam nadzieje, że dziś lekko przejedzie się po czwartoligowcu pakując mu ze 3-4 bramki.
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
dziś szybko tylko typy bo czasu mam niewiele...
Gaucho

Veranopolis - Internacional (1:1)
un2,5 - @2,02 ✅
Jak gra Inter każdy wie. Po fatalnym sezonie i spadku przyszedł czas na przemeblowanie w zespole. Myślę, że jeszcze za wcześnie na jakieś otwarte gry i w tym meczu priorytet Interu to nie przegrać.

Paranense
Rio Branco - Atletico (1:1)
1x - @1,66 ✅
Atletico gra 02.02.2017 mecz w Libertadores - dlatego myślę ten mecz odpuszczą.

Carioca
Vasco da Gama - Fluminense (0:3)
ov2,5+bts - @2,6 ⛔
Chyba najciekawiej zapowiadający się pojedynek dziś. Obaj pierwszoligowcy. Vasco ma coś do udowodnienia, ma motywacje do gry. Fluminense po wygraniu 3:2 z Ciricumą w Primera Liga. Dziś mam nadzieje na kontynuację ofensywnej gry.

pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Dziś kolejne kolejki stanówek, plus dwa mecze z Primera Ligi. Typy podaje dość ryzykowne, dlatego gram je za drobne.
Zacznę od tego drugiego turnieju. Pierwszy mecz zapowiada się naprawdę dobrze:
Cruzeiro - Atletico Mineiro
Tylko, że z tym meczem mam problem - nie mam zielonego pojęcie w co tutaj iść. Zadowolę się tylko ucztą dla oka. Za to na drugi mecz już mam pewien pomysł:

Internacional - Brasil de Pelotas (2:1)
1+un2,5 - @3,2 ⛔
Widzę tutaj pewną szansę, a myślę kurs sprzyja ryzyku. Oba zespoły po remisach w ostatnich meczach. Ale to były rozgrywki stanowe. Teraz gra w Primera Lidze o ciut większe pieniądze. Stawiam na Inter bo mimo przemeblowania, nowi gracze jakoś się pokazali w ostatnim meczu (D&#39;Alessandro i Uendel). Myślę u siebie Inter jednak się zepnie... i dziś wygra

Drugi typ - Carioca:

Fluminense - Resende (1:0)
1+ov2,5 - @2,2 ⛔

\\edit - jednak na minus. Flumi zagrało dziś jak na treningu, praktycznie cały mecz chodząc. A i tak były 2 poprzeczki i raz wybita piłka z linii. Szkoda, że motywacji zabrakło - bo skład na boisku był prawie pierwszy

Fluminense w gazie. Dwie wygrane. W poprzedniej kolejce wygrało 3:0 na wyjeździe z Vasco (Carioca), wcześniej 3:2 z Ciriciumą w Primera Lidze. Widać jak nie mają presji ligowej - grają ładnie i skutecznie. Resende jakoś mnie nie przekonuje. Jak na razie tylko remis 2:2 z Voltą Redondą. Goście grają tylko w stanówkach, więc myślę nie powinni stawiać za dużego oporu. Jeżeli tylko Fluminense będzie się chciało - a powinno się chcieć przed własną publicznością - może być tutaj festiwal bramek.
pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Witam,
dziś można trochę bardziej na poważnie pograć. Za standardową stawkę puszczam:
Paulista:

Santos - Linense (6:2)

1 HA-1 - @1,875 ✅
Oba kluby zaczynają rozgrywki stanowe. Santos to wicemistrz Serie A, Linense - przedstawiciel 4 ligi. Myślę, że dziś Santos będzie chciał mocno wejść w rozgrywki - jak by nie było to jeden z faworytów Paulisty. Dodatkowo już w Serie A Santos pokazał, że potrafi grać odważnie z przodu. Mam nadzieje na grad bramek..
pzdr
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skład Santosu na dziś: Vanderlei; Victor Ferraz, Lucas Veríssimo, Yuri e Zeca; Thiago Maia, Renato e Lucas Lima; Vitor Bueno, Copete e RodrigĂŁ
Nie zagrają: David Braz (estiramento na panturrilha), Ricardo Oliveira (que perdeu duas semanas de pré-temporada por causa de caxumba), Kayke, Bruno Henrique, Cleber e Vladimir Hernández (ainda nĂŁo estĂŁo inscritos) e Luiz Felipe e Gustavo Henrique (lesĂľes de ligamento no joelho)
Myślę, że dziś Santos będzie chciał mocno wejść w rozgrywki - jak by nie było to jeden z faworytów Paulisty.
Właśnie słowo &quot;chciał&quot; jest kluczowe. To tylko Paulista i nikogo na tym etapie nie grzeje. Santos pewnie zagra swoje bo akurat ostatnie lata to jeden z nielicznych zespołów z TOP4 wielkich z Sao Paulo, który stanówki traktuje poważnie i często dochodzi do finału, albo je po prostu wygrywa.
Ale to też pierwszy mecz ich w tym roku o stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Jeżeli nie zagrają tego co ostatnio Fluminense to będę raczej spokojny - tam tylko Scarpa coś chciał grać, reszta sobie chodziła po boisku...
To ich pierwszy mecz w stanowych więc liczę, że się zepną - wiadomo inauguracja.
Dzięki wielkie za skład - jak by nie było to trzon zespołu z ligi.
pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Witam,
dziś stawiam na kolejnego debiutanta w tej edycji Paulisty:

Palmeiras - Botafogo (1:0)

1 HA-1 - @2,1 ⛔
Mistrz Serie A rozpoczyna zmagania w Pauliście. Na razie jeszcze nie mają zbyt napiętego kalendarza. Dlatego ponownie liczę, że będą chcieli mocno zacząć rozgrywki. Przeciwnikiem jest Botafogo - reprezentant Serie C. Palmeiras już bez Gabriela Jesusa jednak z dwoma nowymi nabytkami, doświadczonymi Bastosem i Willianem.
Przypuszczalny skład Palmeiras:
Fernando Prass; Jean, Edu Dracena, Vitor Hugo e Zé Roberto; Felipe Melo; Róger Guedes, Tchê Tchê, Raphael Veiga e Dudu; Willian (Alecsandro ou Barrios)
Czyli jak by nie było podstawowy skład z ligi plus nowe nabytki. I mimo, że ostatnie mecze obu zespołów wskazują na jednobramkową wygraną Palmeiras to jednak liczę, na profesjonalne podejście gospodarzy i mecz w stylu tego co pokazał Santos.

Drugi mecz, który na pewno będzie bardzo ciekawy to (tutaj gram bardzo ostrożnie i bardziej for fun):

Audax - Sao Paulo (4:2)

1 - @4,33 ✅
1x - @2 ✅
Typ dla zabawy, żeby mecz się przyjemniej oglądało. Jedyny argument to postawa Audax w poprzednim sezonie - jak by nie było to finalista Paulisty. Mam nadzieje, że i tym razem Audax pokaże to za co było chwalone rok temu - czyli odważny, szybki i pomysłowy football. Sao Paulo chyba przedstawiać nie trzeba - chociaż zawiedli w Serie A (tylko 10 pozycja), jednak wg bukmacherów są dziś zdecydowanym faworytem. Ja jednak liczę dziś na niespodziankę.
pzdr.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Typ dla zabawy, żeby mecz się przyjemniej oglądało. Jedyny argument to postawa Audax w poprzednim sezonie - jak by nie było to finalista Paulisty. Mam nadzieje, że i tym razem Audax pokaże to za co było chwalone rok temu - czyli odważny, szybki i pomysłowy football.
Oczywiście rok temu byli super zaskoczeniem. Ale co ważne został ich trener Fernando Diniz, bo większości kluczowych zawodników w klubie już nie ma. Wszyscy dostali oferty z lepszych zespołów i nawet jak Tche Tche zdobyli potem mistrzostwo Brazylii z Palmeiras będąc rewelacją ligi!

Sao Paulo nowy rok zaczyna z Rogerio Cenim na ławce, czyli legendą klubową. Ciekawe czy tam kto zmądrzał i nie będzie wyrzucał trenera w reazie niepowodzeń w.... Pauliscie. Co utalentowanych graczy już sprzedali. David Neres, Lyanco odeszli z klubu, a nawet za bardzo w pierwszym zespole nie pograli.
SidĂŁo; Bruno, Maicon, Douglas e Buffarini; Rodrigo Caio; Thiago Mendes, Cueva, Luiz Araújo e Wellington Nem; Chavez. - taki skład SPFC na dziś ma wystawić. Kontuzje ma Lucas Fernandez. Lyanco na Sulamericano u20.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Skład w sumie optymalny... no może po za bramką... to to 3 bramkarz. Zobaczymy co dziś pokażą goście. Coś ten mój typ wydaje się jak grochem o ścianę.
pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
dziś dwa mecze wybijają się przed szereg - oba w Primera Lidze:
Internacional - Fluminense
Flamengo - Gremio
Ja skupiam się na tym drugim:

Flamengo - Gremio (2:0)

1 - @1,5 ✅
1+ov2,5 - @2,4 ⛔
Flamengo zdecydowanie lepiej rozpoczęło rozgrywki stanowe. Odniosło 3 zwycięstwa, strzelając 11 goli i tracąc 1. Gremio rozgrywki zaczęło jak by ospale - ma na koncie jedną wygraną i jedną porażkę - gole: 3:2.
To powoduje, że dziś zdecydowanym faworytem są gospodarze.
Składy w jakich zagrają oba zespoły:
Flamengo:
Alex Muralha; Pará, Réver, Rafael Vaz e Miguel Trauco; Romulo, Willian ArĂŁo e Diego; Mancuello, Everton e Guerrer
Gremio:
Bruno Grassi; Léo Moura, Rafael Thyere, Bressan e Cortez; Kaio; Fernandinho, Arthur, Michel e Everton; BolaĂąos
Czyli jak by nie było Fla prawie w optymalnym składzie, za to Gremio z drugim bramkarzem i można powiedzieć, że rezerwami i nowymi nabytkami.
Dla wiadomości jeszcze - mecz jest rozgrywany w Brasili.
pzdr
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
dziś znowu Primera Liga:

Atletico Mineiro - Joinville (2:0)
1+un3,5 - @1,83 - bwin ✅
Mineiro po porażce w pierwszym meczu w Primera Lidze z Cruzeiro dziś ma okazje do zdobycia kompletu pkt. Bo i przeciwnik - przedstawiciel Serie B - jest temu sprzyjający. Gospodarze powinni dziś spokojnie wygrać - tylko czy stać ich na jakieś efektowne zwycięstwo? - nie sądzę. Wg mnie zagrają w swoim stylu i po spokojnej grze wygrają do zera strzelając dwie bramki. Skład Atletico bez niespodzianek:
Giovanni; Marcos Rocha, Gabriel, Felipe Santana (Léo Silva) e Fábio Santos; Rafael Carioca, Elias, Cazares e Danilo; Fred e Pratto
Czyli jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić - bez Victora (pierwszy bramkarz) i Robinho (podstawowy napastnik), za to z Fredem i Pratto w araku i Cariocą i Rochą w obronie.
pzdr
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Joinville grało swój mecz mniej niż 24h temu ???
O co kaman ??
Wczoraj wygrali z Metropolitano.
Dzisiaj chyba jakis drugi garnitur wychodzi ???
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Joinville grało swój mecz mniej niż 24h temu ??? O co kaman ?? Wczoraj wygrali z Metropolitano. Dzisiaj chyba jakis drugi garnitur wychodzi ???
Standard w Południowej Ameryce - przy tylu rozgrywkach i tak napiętych kalendarzach potrafią dać w jeden dzień jednej drużynie dwa mecze po obu stronach kontynentu. Wczoraj fakt - Joinville grało i w stanowych i w Primera Lidze - z tym, że jednak ja bym wystawił pierwszy skład w Primera Lidze - większa kasa i przeciwnik trudniejszy (w stanówce był w Serie D)
Największa farsa z meczami w jeden dzień była 8.12.2016r. jak kolumbijskie Atletico Nacional miało grać tego samego dnia finał Copa Libertadores i półfinał ligi.
pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
NarTyNa dziś i jutro mam typy pełną gębą z lig stanowych:

Mineiro Primera
Tupi - Cruzeiro (0:4)
1x - @2,25 ⛔
1 - @4,75 - symbolicznie ⛔
Cruzeiro wczoraj w nocy wgrało u siebie z Chapoense w Primera Lidze. Dziś jadą niecałe 300 km do Juiz de Fora na mecz z Tupi. Niby prawie dwa dni na odpoczynek - ale i tak to napięty grafik. Dlatego podejrzewam, że dziś Cruzeiro jednak odpuści mecz. W rozgrywkach stanowych za 2 wygranych zajmują pewne 3 miejsce. W meczu z Chapo zagrali m.in. Abila (strzelec 2 bramek), Elber, Romero, Hudson, Manoel, Mayke - czyli właściwie podstawowy atak, duża część podstawowej pomocy i połowa podstawowej obrony. Dziś natomiast zobaczymy drugiego bramkarza, rezerwową pomoc (tylko Leo z podstawowego składu). Pomoc w miarę ok, natomiast atak nie wygląda za dobrze (de Arrascaeta, który robi różnice grał z Chapo ostatni kwadrans).
Zapowiadane składy - Cruzeiro:
Rafael; Ezequiel, Léo, Manoel (Murilo Cerqueira) e Diogo Barbosa; Henrique e Ariel Cabral; Robinho, Arrascaeta e Alisson; Rafael Sobis
Tupi:
Paulo Henrique, Euller, Elivelton, Edmário e Bruno Santos; Marcel, Bonilha, Juninho e Carlos Júnior; Matheus Pato e Flávio Caça-Rato

Drugi mecz natomiast jest na jutro - Gaucho:

Gremio - Pass Funde (1:0)
1 (HA -1) - @1,8 ⛔
Myślę, skład Gremio dużo wyjaśnia:
Marcelo Grohe; Léo Moura, Pedro Geromel, Kannemann e Marcelo Oliveira; Maicon, Jailson, Ramiro, Miller Bolaños e Luan; Jael (Pedro Rocha).
Czyli wszystko co najlepsze (no może tylko brak Oliveiry). Na boisku zobaczymy praktycznie najsilniejszy skład. Jak widać Gremio na poważnie podchodzi do meczu, bo jak by nie było po 2 kolejkach ma tylko 3 pkt. A następny mecz gra dopiero za 5 dni - także u siebie.
Dla porządku jeszcze skład gości:
Fernando Jr.; Sosa, Rodolfo Mól, Gustavo Miranda e Xaro; Jessé, Maicon, Possebon e Mikael;

pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
i na dziś: - Mineiro:
Atletico Mineiro - Uberlandia (3:0 (0:0))
1/1 - @1,72 ⛔
Atletico w identycznym składzie jak w ostatnim meczu z Joinville (wyjazd wygrany 2:0):
Giovanni; Marcos Rocha, Gabriel, Leonardo Silva e Fábio Santos; Rafael Carioca, Elias, Danilo, Cazares e Otero; Fred
Skoro 3 dni temu ta drużyna ograła z łatwością drugoligowca, to mam nadzieje, że dziś zagrają podobnie na własnym stadionie i nie dadzą szans zespołowi z ligi stanowej.
pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Baiano:
Vitoria - Flamengo BA (6:1)
1 - @1,44 ✅
kurs może nie za duży.. ale do taśmy w sam raz. Flamengo to przedstawiciel ligi stanowej. Vitoria - wiadomo - Serie A. W tym momencie mówi sę, że w składzie Vitorii wystąpią:
Kieza, Jhemerson, Willian Farias, Leandro Salino, Uillian Correia, Dátolo, Kanu, André Lima, José Welison, RenĂŞ, Alan Costa e Euller.
Bardzo dużo poświęca się występowi Dátolo, a sam zainteresowany bardzo optymistycznie wypowiada się o najbliższym swoim występie. Myślę, że tutaj o wynik można być spokojnym. Zwłaszcza, że kursy lecą mocno do dołu.

\\edit - skład Vitorii:
Caíque; José Welison, Kanu, Alan Costa e Euller; Uillian Correia e Willian Farias, Pineda, Dátolo e Kieza; André Lima.


pzdr
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Tak się jeszcze zastanawiam na jednym dzisiejszym meczem - i myślę Timao powinni sobie poradzić
Paulista:
Corinthians - Novorizontino (1:0)
1 - @1,4 ✅
1+ov2,5 - @2,2 ⛔
Cori w składzie:
Cássio, Fagner, Balbuena, Pablo e Moisés; Gabriel; Romero, Fellipe Bastos, Rodriguinho e Marlone; Jô
czyli ponownie możemy się spodziewać gry na Jo. Ale na ławce znalazł się Léo Jabá - powrót z zespołu u20 reprezentacji Brazylii. Jeżeli jemu da szanse pograć, myślę wprowadzi to trochę ożywienia w ataku gospodarzy.
Może ich ostatnie mecze nie były zbyt overowe - ale za to Novorizontino gra odważną, otwartą piłkę - w tym roku 2 mecze i ogółem 8 bramek. Dlatego liczę, że oni &#39;pomogą&#39; ten over zrobić.
pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom