>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.01.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 16. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Torino-Milan
Typ: 1/1
Kurs 3.90
Buk

Analiza: W dniu jutrzejszym nastąpi zakończenie 20 serii spotkań we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej, Torino na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Milanu. Gospodarze są obecnie na 8 pozycji w tabeli z dorobkiem 29 oczek na swoim koncie, goście natomiast ugrali 7 punktów wiecej i sa na 5 pozycji . Torino u siebie na stadionie rzadko traci punkty w tym sezonie w 9 kolejkach poniosło zaledwie 1 porażkę z Juventusem zanotowało 6 wygranych oraz 2 podziały punktów , strzeliło 21 bramek i straciło ich 10. Goście natomiast dobre spotkania na swoim stadionie przeplatają słabymi wyjazdami w których często tracą bramki, ostatnio grają różnie. W tym meczu moim zdaniem faworytem jest Torino, które powinno na sowim boisku poszukać kompletu punktów, obie ekipy spotkały się kilka dni temu i padł wynik 2:1 dla Milanu który wtedy grał na swoim boisku,ale w tamtym meczu Torino stworzyło sobie podobną ilość sytuacji do gospodarzy, sęk w tym iż nie potrafiło ich wykorzystać . Stawiam na to iż gospodarze tego spotkania nie przegrają , myślę że obie drużyny strzelą bramki, stawiam na wynik 1:1 może 2:1 dla Torino, zależy od skuteczności.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska wygra
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro lecimy patriotycznie i z dobrym kursem. Po ostatnim słabym spotkaniu polaków z Brazylią i dobrym spotkaniu z Norwegami tym razem trzeba będzie podjąć rywala z wyższej półki, jednak ja myślę optymistycznie i uważam, że Polska po męczarniach wygra to spotkanie. Rosjanie póki co jakoś nie imponują formą, ostatnio słaby mecz z Norwegami, a jeszcze wcześniej wygrali ze słabą Japonią. Ale trzeba wiedzieć jak ważne dla Polaków jest spotkanie z Rosjanami, to są jak derby! Polska potrzebuje jutro zwycięstwa jak tlenu do życia, więc ja myślę, że damy rade i to spotkanie wygramy. Szkoda, że nasza drużyna została ostatnio przebudowana i nie jest już mocna tak jak kiedyś, gdzie laliśmy Rosjan aż miło było popatrzeć, ale nadzieja jest i uważam, że damy radę. Do boju!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Boston Bruins - New York Islanders
Typ: Boston Bruins
Kurs: 1.98
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Szósta drużyna Konferencji Wschodniej, Boston Bruins podejmie u siebie ostatnią drużynę tej Konferencji - New York Islanders. Myślę, że warto tutaj postawić na drużynę z Bostonu.
Dla Bostonu będzie to ważny mecz, bowiem zajmują miejsce gwarantujące im udział w Play-Off a w tabeli jest olbrzymi ścisk. Drużyna z Nowego Jorku traci 9 punktów do miejsca premiowanego udziałem w Play-Offach.
Za Bostonem przemawia według mnie nie tylko tabela, ale także jego aktualna dyspozycja. W sobotę ta ekipa rozprawiła się u siebie z drużyną z Filadelfii - pewnie pokonała ich 6:3. Warto zaznaczyć, że Philadelphia Flyers również w tym sezonie spisuje się dobrze, są tylko oczko niżej od Bostonu. Myślę, że zwycięstwo Bruins z Flyers w stosunku 6:3 robi wrażenie, głównie jeśli chodzi o bramki zdobyte przez Boston.
Ostatni mecz New York Islanders rozegrała na wyjeździe. Niedzielnej nocy gościła ich u siebie Carolina Hurricanes i nie okazała się zbyt gościnna, bo pokonała drużynę z Islanders 7:4.
Swój typ opieram na ostatnich spotkaniach obu drużyn, Boston wygrał trzema bramkami z mocną ekipą, Islanders natomiast przegrała trzema bramkami z ekipą na podobnym poziomie co Boston. Ponadto za Bostonem przemawia tabela oraz fakt, że Islanders wygrali tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań.
⛔ 100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Australian Open Mężczyźni
Godzina: 01:30
Spotkanie: Rublev - Lu
Typ: over 3.5 seta
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje mi się to bardzo prawdopodobny typ. 19-letni Rosjanin dotychczas tylko raz zagrał w wielkoszlemowym turnieju i to nie w minionym, a 2015 roku, gdy stoczył czterostetowy zacięty bój na US Open z faworyzowanym Andersonem. Tutaj przeszedł kwalifikacje pokonując Polanskiego i Sugitę i podejmie próbę ogrania faworyzowanego Lu. Nieraz pokonywał graczy jego pokroju, a już na pewno podejmował z nimi walkę. Lu w tym roku 2/2, pokonał Khachanova i Albota oraz przegrał z Johnsonem i Medvedevem
Talent i umiejętności na pewno dają Rublevovi szanse na walkę w tym meczu, jedynym problemem może być brak regularności i opanowanie nerwów, które Rublevovi z tego co pamiętam ciężko utrzymać na wodzy. Ale w chociaż jednym secie musi pokazać potencjał.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Anaheim - St. Louis
Typ: poniżej 4.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: unibet
Analiza: Mecz w którym moim zdaniem będzie dominowała defensywa. Ostatnie mecze może dobitnie tego nie potwierdzają, ale dzisiaj patrząc też na obsady bramek, ekipy powinny nieco bardzie przykładać uwagę do pomocy swoim golkiperom. Liczby strzałów z ostatnich meczy nie powaląją. Formacje specjalne bez szaleństwa. Ostatnie mecze H2H wszystkie overowe więc czas na przełamanie serii.
✅ 138
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - Australian Open
Godzina: 04:30
Spotkanie: Janowicz - Cilic
Typ: powyżej 12,5 gemów w 1 secie
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Tak wiem, wielu ludzi popuka się w głowę czytając te wypociny, sam nie jestem zwolennikiem naszego Jurka, który w ostatnim czasie woli zajmować się grami komputerowymi ale myślę, że Marin mimo wszystko będzie musiał się napocić chociaż w pierwszym secie. Gdyby Janowicz grał z kimś typu Nishikori, Nadal czy Murray, to na pewno nie grałbym tego tego typu. Ale Cilić to również gracz głównie bazujący na mocnym serwisie, nie jest demonem szybkości i zwinności, wiadomo zaraz mogę zostać zaatakowany, że Marin przewyższa naszego Jurka w każdym aspekcie, tak to prawda, ale czy np. ktoś spodziewał się i choć przez chwilę pomyślał, że Janowicz będzie w stanie urwać w sierpniu seta Djokovicowi na US Open? Na pewno nie. Jurek w tym roku rozegrał parę meczy, większość pokazówek, ale coś tam powalczył i wygrał 3 spotkania. W ostatnim spotkaniu z setną rakietą świata Nishioką wygrał w swoim starym stylu po dwóch Tie - Breakach.
H2H nie ma tutaj znaczenia aczkolwiek warto dodać, że grali ze sobą dwukrotnie, raz bardzo dawno wygrał Janowicz a raz Cilic po bardzo długim meczu 3-2. Cilic w tym roku rozegrał jeden mecz i przegrał z challengerowcem Kovalikiem.
Nie mam czasu za bardzo się rozpisywać bo zaraz wychodzę do pracy, myślę, że granie po kursie 1,50 na Tie-Break w meczu nie ma sensu, bo jeśli już to Jurek doprowadzi do niego w pierwszym secie, później różnie może być z jego kondycją (w dzień w Melbourne ponad 30stopni). Jurek nie za często grywał w ostatnich miesiącach więc nie ma co porównywać jego dyspozycji kondycyjnej do innych zawodników. Nie mniej jednak kurs 3,50 jest warty pogrania na Tie-Break w pierwszym secie.
Dzisiaj mnóstwo meczy do dubli i trebli, ten typ na Tie-Break jest czysto konkursowy i gram go za drobne.
Osobiście polecam na noc zagrać trebel:
Almagro - Chardy powyżej 3,5 seta + Monica Puig + Muguruza
ako. ~1,95

Pozdrawiam i powodzenia! ;)
_______________________________________________________________________________
Skuteczność w styczniu: 8/12
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Australian Open Mężczyźni
Godzina: 06:00
Spotkanie: Delbonis - Johnson
Typ: Delbonis
Kurs: 4.1
Bukmacher: Unibet
Moim zdaniem czeka nas ciekawy mecz. Bukmacherzy ciągle traktują Argentyńczyka jako specjalistę od kortów ziemnych i mają dużo racji bo największe sukcesy zwiazane są z kortami ziemnymi dwa tytułu (Sao Paulo 2014 i Marakesz 2016). Delbonis jednak ostatnimi czasy próbuje grac regularnie na kortach twardych przecież to Federico był ojcem zwycięstwa w Pucharze Davisa wymęczył Cilica przegrywając 2-3 a w decydującym meczu rozbił Karlovica 3-0. Natomiast Amerykanin to solidny zawodnik bardzo udany poprzedni sezon wygrany turniej w Notingham na trawie. Udane turnieje w Waszyngtonie i Cincinnati. W bezpośrednich meczach 1-0 po zaciętym meczu w Cincinnati dla Amerykanina. Pamiętać należy jednak że Delbonis rok temu w Melbourne doszedł do 3 rundy. Moim zdaniem mecz 50/50 a kurs 4.1 gram bez zastanowienia za średnią stawkę.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Chicago Bulls
Typ: Chicago Bulls (ML)
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kiedyś to były dwie drużyny, które miały świetną obronę i problemy w ataku. Teraz trochę się pozmieniało i obie ekipy robią wyższe wyniki niż kiedyś. Zaskoczył mnie kurs na Chicago Bulls. Myślałem, że sporo u nich kontuzji, ale nie ma tak źle. Wade i Mirotić mają jakieś problemy, ale możliwe, że wystąpią w tym meczu albo przynajmniej jeden z nich. Memphis Grizzlies pozytywnie zaskakiwało w czasie, gdy mieli plage kontuzji w zespole. Teraz już mają to za sobą i możnaby pomyśleć, że skoro wtedy grali nieźle, to teraz w mocnym składzie będą wymiatać. Moim zdaniem różnie to może być. Osobiście nie przekonuje mnie ta drużyna. W ataku czasami męczą się niemiłosiernie. Potrafią zagrać dobrze, ale potrafią też mocno ceglić. Chicago Bulls występujące w roli underdoga lubi sprawiać niespodzianki i na niespodziankę liczę w tym meczu.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Godzina: 01:00
Spotkanie: Harrison - Mahut
Typ: Harisson -1,5 gema
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs wydaje się podejrzany i pytanie dlaczego.. Nie znajduje argumentów. Ryan w dobrej formie, daleko doszedł w Auckland gdzie odpadł dopiero z Sockiem. Mahut już wiekowy i pamiętajmy, że jest o wielki szlem gdzie gramy do 3 wygranych setów. Ryan harda uwielbia i dobrze się tu czuje, forma serwisowa jest w porządku więc na przestrzeni 3,4 setów pewną przewagę powinien wypracować nad przeszło 10 lat starszym rywalem. Moim skromnym zdaniem w meczu padnie jakiś over gemowy i zobaczymy długi pojedynek jednak dziś idę w stronę Ryana i jego skromnej przewagi gemowej. To dopiero pierwszy dzień Australian więc ostrożnie ze stawkowaniem, grubiej będziemy grać za 3,4 dni ???? . Powodzenia !
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Rosja HT/FT
Kurs: 1.75
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Pod lupę biorę spotkanie z Mistrzostw Świata we Francji gdzie w grupie A spotkają się ze sobą drużyny Polski i Rosji. Nie oszukujmy się kto jest tutaj faworytem. Polacy po po dobrym spotkaniu głównie dzięki bramkarzowi ulegli niezłej Norwegii 22:20 ale już spotkanie z Brazylią nie tylko skomplikowało wyjście z grupy ale i ukazało słabości naszej reprezentacji. Nie ma co winić Dujszebajewa za wyniki bo Polacy odmładzają kadrę i to musi trochę potrwać.
Rosjanie wygrali 39:29 z Japonią która także nie będzie łatwa do ogrania. Nasi grają nie tylko wolno ale i przewidywalnie. Przyzwoicie funkcjonują tylko skrzydła z Daszkiem i Jachlewskim choć i to mała pociecha bo nie jesteśmy w stanie w ataku pozycyjnym wypracować im sporej ilości sytuacji rzutowych.
Rosja tutaj must win. Po porażce z Norwegią 28:24 będą chcieli udowodnić, że zdecydowanie chcą tutaj się jeszcze liczyć. Rosja posiada lepszy skład. W ofensywie powinni robić przewagę i choć do ich obrony można się przyczepić to nasi obecnie nie mają liderów którzy skrzętnie by to wykorzystali.
Rosja posiada lepszych zawodników. Wczoraj oglądałem ich z Norwegią gdzie nieźle prezentowali się min. Atman, Soroka czy Garbok.
Myślę, że Rosja tutaj posiadając niemal na każdej pozycji większy potencjał osobowy będzie prowadzić pewnie w tym spotkaniu . H2H bez znaczenia bo nasi jakby w 2 garniturze.
✅ 75
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, La Liga.
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Malaga - Real Sociedad.
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola.
Kurs: 1.75.
Bukmacher: Bet365.
Analiza: Witam. Na jutro lecimy z typem na BTTS w pojedynku hiszpańskiej La Ligi, który odbędzie się w poniedziałkowy wieczór, a rozjemcą sporów będzie Antonio Mateu. Boquerones (13 miejsce w tabeli) będą podejmować na swoim obiekcie podpiecznych Eusebio Sacristana.
Co przemawia za typem? Obie drużyny grają dość ofensywnie w tym sezonie. Malaga w 8 domowych meczach zdobyła 17 bramek i 8 straciła, co daje nam niezłą średnią (około 3 bramek na mecz). Do siatki rywala nie trafili tylko raz! Było to na początku sezonu, 10 Września, w spotkaniu, które przegrali z będącym wtedy w świetnej dyspozycji Villarealem (2-0) . Potem systematycznie zdobywali u siebie bramki w ligowych spotkaniach, co przełożyło się na całkiem niezły dorobek punktowy zdobyty w meczach na Estadio La Rosaleda (17pkt - 5 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka).
Przejdźmy teraz do drużyny gości. Erreala to 6 drużyna w tabeli. Na wyjazdach 4 razy zwyciężali i 4 razy polegli (bilans bramkowy 13-13, ponad 3 bramki na mecz), ale nie to nas interesuje. Ważniejsze jest to, że na wyjazdach zdobyli gole w 7 meczach na 8 możliwych! Bramki nie zdobyli tylko na terenie Eibaru. Mamy więc bardzo podobną statystykę w obu przypadkach (z tym, że Malaga strzela regularnie u siebie, a gracze z San Sebastian na delegacjach) , co przekłada się na korzyść typu. Ostatnie spotkanie na Estadio Anoeta skończyło się wynikiem 1-1, a uprzednia konfrontacja w Andaluzji zakończyła się rezultatem 3-1 dla drużyny Malagi. Wszystko pokazuje więc, że drużyny te lubią strzelać sobie bramki, i kurs jaki oferuje nam bukmacher, jest rozsądny i warty gry. Gdyby mecz był rozgrywany na terenie Txuri-Urdin (Realu Sociedad) , pokusiłbym się o czystą 1 z BTTSem, co zawyżyłoby o wiele kurs, jednak uważam, że scenariusz na stadionie Malagi może być różny. La Real jest według mnie lepszym teamem, lecz gospodarze mają ,,handicap&#39;&#39; w postaci własnego terenu, co wyrównuje szanse. Po obu stronach mamy ofensywnych zawodników z wysokiej półki, co powinno dodać kolorytu temu spotkaniu. Życzę powodzenia! ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Malaga - Real Sociedad
Typ:
over 2.5
Kurs:
2
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Jutro kolejne zmagania w najwyższej lidze w Hiszpanii. Kurs na Malagę pikuje w dół, ale nie dałbym nawet drobnych na takie rozwiązanie. Sociedad w tym sezonie bardzo mocny i jutro może zgarnąć całą pulę. W jutrzejszym meczu interesują mnie tylko i wyłącznie bramki. Typ opieram jak zawsze na statystykach.
Malaga:
Cel - Mal 3:1;
Mal - Cor 3:4;
Sev - Mal 4:1;
Mal - Gra 1:1;
Val - Mal 2:2;
Ostatnie pięć pojedynków zakończyło się overem aż czterokrotnie.
Malaga zajmuję obecnie 13 pozycję - bilans 26:29. Średnia bramek strzelonych w meczach z udziałem Malagi to 3,23 bramki a mecz.
Real Sociedad:
Vil - Soc 1:1;
Soc - Sev 0:4;
Soc - Vil 3:1;
Soc - Val 1:1;
Gra - Soc 0:2;
Tutaj już nie wygląda to tak obiecująco jak u Malagi ale nie ma też katastrofy.
Sociedad obecnie 6 pozycja - bilans 28:25. Średnia bramek strzelonych w meczach z udziałem Sociedad to 3,11 bramki na mecz.
Statystyki jak zawsze powtarzam nie muszą mieć pokrycia w analizowanym meczu. Ja jednak uważam, że kurs wystawiony jest bardzo przyjemny i warto pograć w stronę bramek w tym meczu. Pozdrawiam

⛔ 100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania; LaLiga Santander
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Malaga - Sociedad
Typ:
over 2.5 i BTS
Kurs:
2.25
Bukmacher:
Bet365
Analiza:


Po wczorajszym fajnym kursie złapanym na remis w BPL, dzisiaj próbuję czegoś innego. Gram na bramki w ostatnim meczu LaLiga, w którym Malaga będzie podejmować Real Sociedad.

Swoją analizę oprę głównie na statystykach. Malaga u siebie 5x over 2.5 i 3x under. W ośmiu potyczkach wykręciła średnią 3,5 bramki na mecz. W tej samej statystyce Sociedad, jeśli chodzi o wyjazdy, zaliczył po 4 razy over i under ze średnia 3,3 bramki na mecz.
Miałem sam over, natomiast w statystykach spotkań między tymi drużynami widzimy, że jeśli padał over 2,5 to zawsze składał się z bramek z dwóch stron.
Ogólnie Malaga na La Rosaleda serwuje kibicom ciekawe mecze, takie jak np. z La Coruną czy Gijon z dużą ilością bramek. Po tym meczu czeka ich potyczka z Realem Madryt, dlatego muszą tu koniecznie powalczyć o komplet punktów, szczególnie że Sociedad ostatnimi czasy nie prezentuje jakiejś niesamowitej formy.
⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 03.30
Spotkanie: LA Lakers-Detroit Pistons
Typ: Lakers(zwycięstwo)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,coś mi strzelcy w NHL ostatnio nie pomagają więc zmienię taktykę w Typach i idę w stronę Lakers w meczu z Pistons.Jak wiadomo obie drużyny to słabiaki w tym sezonie,Detroit ma trochę lepszy bilans ale osobiście nie przekonują mnie oni wogóle-jak im siedzi trójka to potrafią coś tam zdziałać ale tak to raczej to drużyna bez specjalnej koncepcji na gre.Lakers mieli fajny początek w lidze kiedy drużyny jeszcze nie były w formie,później sporo w plecy ale mnie bardziej przekonuje koncepcja i taktyka trenera Waltona.Lakers przegrali 3 ostatnie mecze,Pistons to samo więc ktoś się tu wreszcie przełamie a Jeziorowcy grają u siebie i to też powinno im trochę pomóc.U siebie robią zazwyczaj showtime,dużo rzucają i mam nadzieje że dzisiejszej nocy któraś ze strzelb-Russel,Lou Williams albo Clarkson będzie mieć udaną noc strzelecko i to pomoże LAL wygrać u siebie.Kontuzji raczej większych nie ma ,po stronie Lakers braknie Larrego Nance Jr&#39;a a w Tłokach Caldwell-Pope i jakieś 2 no-name jak dla mnie.Jeszcze jedna rzecz-Lakers u siebie z Detroit nie przegrywają-tak było od 2008 roku no ale każda seria ma kiedyś swój kres-czy dziś?zobaczymy.Ja stawiam na LA.
⛔ 100
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania; LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga - Real Sociedad
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj ładnie wszedł over 2.5 &amp; BTS. Na dziejszy mecz będzie znowu krótsza analiza patrząc na to ile zostało już napisane o tym meczu przez kolegów wyżej. Na początku chciałem zagrać ponownie over 2.5 i bts ale w sumie mnie uprzedzono i może to lepiej. Jeśli chodzi o jutrzejszy mecz można spodziewać się ciekawego widowiska zwłaszcza jeśli spojrzymy na ostatnie wyniki obu ekip. Jeśli chodzi o Malagę, w trakcie 5 ostatnich meczy w lidze u siebie 4 razy wygrywali i raz zremisowali z bilansem bramkowym 14:7 co można uznać za bardzo przyjemne dla oka mecze i owocne w bramki. Grają u siebie bardzo ładną i efektowną piłkę strzelając sporo bramek tracąc też przy tym jedną lub dwie bramki. Jeśli chodzi o ekipę Realu Sociedad na wyjazdach i ich ostatnich 5 meczy też wygląda to nie najgorzej, 3 zwycięstwa i 2 porażki przy bilansie 10:9. Real Sociedad w tym roku mnie zaskoczył swoją dobrą grą i mam nadzieje że jutro też pokaże kawałek dobrej piłki. Podsumowując myślę że warto zaryzykować i postawić na przynajmniej 4 bramki w meczu po ładnym kursie zwłaszcza gdy obie ekipy ostatnio grają bardzo ofensywną piłkę strzelając i tracąc sporo bramek. Powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 1

filip2009

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kunlun vs Dinamo
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza: Miejscowi w ostatnim czasie notowali słabsze wyniki. Spadek formy trwał mniej więcej od świąt czyli końca grudnia. Ostatnie pojedynki dają jednak nadzieję miejscowym kibicom na poprawę wyników i utrzymanie historycznego miejsca w play-off. Rywalem bedzie outsider tegorocznych zmagan - zespół z Rygi. Łotysze nie mogą zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Spora liczba porażek i tylko pojedyncze sukcesy, to zdecydowanie za mało. Dzisiaj stawiam na miejscowych, że względu na ich cheć gry w rundzie finałowej. Moim zdaniem powinni bez większych problemów zgarnąc 3 punkty.
⛔ 100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - UFC
Godzina:
5:00
Spotkanie:
JOE LAUZON - MARCIN HELD
Typ:
MARCIN HELD
Kurs:
2.00
Bukmacher:
BET 365
Analiza:MARCIN HELD ZAWALCZY PO RAZ DRUGI DLA FEDERACJI UFC TYM RAZEM PRZECIWNIKIEM BEDZIE AMERYKANIN JOE LAUZON MYSLE ZE TYM RAZEM MARCIN WYGRA RYWAL NAPEWNO JEST W JEGO ZASIEGU HELD MYSLE ZE MARCIN NAMIESZA JESZCZE W TEJ DYWIZJI JEST NAPRAWDE DOBRY UDOWODNIL TO WALCZAC DLA BELLATORA PORAZKA W DEBIUCIE DLA UFC Z DIEGO SANCHEZEM W DUZYM STOPNIU SPOWODOWANA BYLA WYSOKOSC NA KTOREJ WALCZYLI MYSLE ZE TYM RAZEM BEDZIE DUZO LATWIEJ I MARCIN DA Z SIEBIE 100% I WYGRA


⛔ 100
 
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia; Dutch Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Utrecht - Breda
Typ: 1 (wygrana Jong Utrecht)
Kurs: 4.36
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Spotkanie na które czekam z ciekawością, jak będzie grał w tym roku zespół Jong Utrecht. W rundzie jesiennej najpierw grali ogony nabierając doświadczenia, po czym dał się zauważyć znaczny progres, zaczęli strzelać więcej bramek i wygrywać. W meczach sparingowych w tym roku jakby się to potwierdza, odnieśli dwa zwycięstwa nad FC Eindhoven i Jong Vitesse strzelając im w sumie 10 bramek (4:3 i 6:0). Myślę że zespół ten może być sporym zaskoczeniem a kurs wysoki, szczególnie że Breda stawiana jest chyba dlatego w roli faworyta że ma aspiracje do powrotu do holenderskiej ekstraklasy oraz jest na 9 miejscu a Utrecht dopiero na 18, ale na razie nic wielkiego nie gra. Biorąc pod uwagę dużą niewiadomą jeśli chodzi o dyspozycję zespołów stawiam na wygraną młodych i ambitnych piłkarzy Utrechtu.
Ciekawy i opłacalny powinien być również over 2.5 lub nawet 3.5 ale ja preferuję zawsze zakłady typu 1x2.
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker Masters
Godz: 14:00
Spotkanie: Higgins vs. Allen
Typ: powyzej 1,5 setki
Kurs: 2,50
Buk: betsson
Dzis trzecie starcie w tegorocznym Mastersie, zapowiada sie ono bardzo ciekawie, gdyz zmierza sie jedni z najlepszych &quot;breakbuilderow&quot; na swiecie. Higgins w tym sezonie swietna forma, m.in. cwiercfinal UKC, czy w grudniu final Scotish open. Stawiam w tym meczu na niego, jesli bedzie gral na poziomie do jakiego przyzwyczail w tym sezonie to sam zrobi przynajmniej dwie setki; Allena jednak nigdy nie mozna skreslac przed meczem i na pewno jest w stanie odpowiedziec jakims wysokim breakiem.
✅ 150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom