>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Meksyk 2017

Status
Zamknięty.
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
@badurraf - a co sądzisz o tym typie?:
-

Puebla - Monterrey (2:3)
bts - @1,61 - bet365 ✅
ov2,5+bts - @1,95 - bet365 ✅
Mam nadzieję na overowy mecz. Zdecydowanie najuboższy klub podejmuje jednego z potentatów ligi.
Najpierw o Monterrey - Apertura zakończona na 9 pozycji - zdecydowanie poniżej oczekiwań... dlatego mam nadzieję, że do Clausury podejdą dużo poważniej. W 17 meczach poprzednich rozgrywek dzisiejsi goście zdobyli 30 bramek a stracili 21. Tracili gole w ostatnich 8 meczach wyjazdowych. H2H - ostatnie 3 mecze między tymi zespołami to btsy.
Największe wzmocnienia pochodzą z wypożyczeń:
Prawy obrońca - Medina z Pachucy
środkowy pomocnik - Cardozo z Queretaro
Teraz Puebla - 12 zespół Apertury - całkiem przyzwoity wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że udało im się wyprzedzić Cruz Azul czy Atlas. W 17 spotkaniach poprzednich rozgrywek zdobyli 25 bramek, tracąc jednocześnie 30. Ostatnie 5 meczy Pueblo co prawda nie są optymistyczne - tylko w 2 pokryty bts, ale początek w Aperturze mieli przebojowy - 1:1 z Monterrey, 3:2 z Tijuaną i 1:2 z Queretaro. Liczę, że po przerwie w rozgrywkach znowu zaczną grać na gazie. Z wzmocnień tylko:
środkowy pomocnik - Noriega - Queretaro
Więcej jest osłabień. Najważniejsze z nich to:
środkowy obrońca - Araujo - Guadalajara
lewy obrońca- Gutierez - Atlas.
Na moje typy zważyły takie argumenty:
gol dla Puebla:
- gospodarz
- najprawdopodobniej będzie chciał wejść w ligę na gazie - jak w Aperturze
gol dla Monterrey:
- zespół overowy
- na pewno będzie chciał w Clausurze pokazać się lepiej niż w Aperturze.
- dobry początek rozgrywek
dodatkowo sam wystawiam jeszcze taki typ:
2+bts - @3,4 - bwin ✅
pzdr
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Witam,
to pora na 2 kolejkę Clausury. Na dziś wybrałem ponownie mecz Monterrey:
-

Monterrey - Guadalayara Chivas (2:2)

1 - @1,85 - bet365 ⛔
1+bts - @3,75 - bet365 ⛔

\\edit - no cóż.. było blisko. Najpierw 2 szybkie kole Chivas, potem 2 czerwone kartki dla Chivas, i dominacja Monterrey. Skończyło się 2:2, chociaż Monterrey miało szanse na strzelenie 4-5 goli. Szkoda.

O Monterrey pisałem w poprzednim poście. Mam nadzieje będą walczyć o miejsce dające prawo gry w fazie pucharowej. Chivas Aperture zakończył na 4 miejscu - bardzo dobry wynik. W poprzedniej kolejce przed własną publicznością pokonali Pumas 2:1. Ale było to zwycięstwo szczęśliwe. Tak wyglądały statystyki:
Na dziś przewiduje, że Chivas będzie chciało bardziej nie przegrać. Ale to nie powinno się udać ze względu na skuteczność i siłę ataku gospodarzy wspieranych przez (zapewne) prawie 50 000 kibiców na Estadio BBVA Bancomer.
I na koniec argumenty - Monterrey (początek jak w poprzednim poście):
- zespół overowy
- na pewno będzie chciał w Clausurze pokazać się lepiej niż w Aperturze.
- dobry początek rozgrywek
+
- gospodarz
- dobrze zaczęli rozgrywki
Chivas - tutaj bardziej anty-argument:
- wygrana w poprzedniej kolejce z mocnym przeciwnikiem - ale dość szczęśliwa wygrana
pzdr
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Wczoraj niestety minus Meksyku.... dziś próbujemy:
-

UNAM - Cruz Azul

bts - @1,7 - b365 ⛔
bts+ov2,5 - @2,1 - b365 ⛔
\\edit - ta kolejka w meksyku mocno w plecy. No cóż - kolejne typy będzie trzeba wybierać dużo ostrożniej
Na początku zastanawiałem się nad zwycięstwem Pumas, ale postawa Azul w ostatnim meczu oraz ich nowe nabytki przekonały mnie, że to nie najlepszy pomysł. UNAM ostatni mecz przegrało z Chivas. Przegrało, ale przeważali cały mecz. Dziś grają u siebie i to na pewno duży plus dla nich. Co do Cruz Azul - ostatni mecz to zwycięstwo z Necaxą. Gdzie pierwsza połowa była w miarę wyrównana, to druga już przewaga Azul. I do tej pory wszystko przemawia za dzisiejszymi gospodarzami. Jednak jak patrzę po składach, zwłaszcza zakupach gości przed sezonem, myślę, że ich gra będzie coraz lepsza. A zakupy Azul wyglądają naprawdę dobrze i zapowiadają ich walkę o czołowe miejsce w Clausurze. Najważniejsze z nich to dwaj napastnicy:
Cauteruccio z San Lorenzo i Mena z Emelec
UNAM wzmocnione przede wszystkim Castillo z FC Brugges (poprzedni sezon grał w Univesitat Catolica).
Ponieważ główne wzmocnienia gości to napastnicy, liczę że coś strzelą. A to powinno spowodować otwarcie się meczu i gole także po stronie gospodarzy. Bts myślę jest najrozsądniejszym wyborem na ten mecz.
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wczoraj niestety minus Meksyku.... dziś próbujemy:

-

UNAM - Cruz Azul

bts - @1,7 - b365 ⛔
bts+ov2,5 - @2,1 - b365 ⛔

\\edit - ta kolejka w meksyku mocno w plecy. No cóż - kolejne typy będzie trzeba wybierać dużo ostrożniej

Na początku zastanawiałem się nad zwycięstwem Pumas, ale postawa Azul w ostatnim meczu oraz ich nowe nabytki przekonały mnie, że to nie najlepszy pomysł. UNAM ostatni mecz przegrało z Chivas. Przegrało, ale przeważali cały mecz. Dziś grają u siebie i to na pewno duży plus dla nich. Co do Cruz Azul - ostatni mecz to zwycięstwo z Necaxą. Gdzie pierwsza połowa była w miarę wyrównana, to druga już przewaga Azul. I do tej pory wszystko przemawia za dzisiejszymi gospodarzami. Jednak jak patrzę po składach, zwłaszcza zakupach gości przed sezonem, myślę, że ich gra będzie coraz lepsza. A zakupy Azul wyglądają naprawdę dobrze i zapowiadają ich walkę o czołowe miejsce w Clausurze. Najważniejsze z nich to dwaj napastnicy:
Cauteruccio z San Lorenzo i Mena z Emelec
UNAM wzmocnione przede wszystkim Castillo z FC Brugges (poprzedni sezon grał w Univesitat Catolica).

Ponieważ główne wzmocnienia gości to napastnicy, liczę że coś strzelą. A to powinno spowodować otwarcie się meczu i gole także po stronie gospodarzy. Bts myślę jest najrozsądniejszym wyborem na ten mecz.
pzdr
Pobrałem bezpieczniejszą opcję na live, ale wtopa. Trudno raz na wozie, a raz pod wozem. Kiedyś &quot;troszeczkę&quot; próbowałem się latynoską piłką zainteresować, ale nie miałem sukcesów ???? Mocno nieprzewidywalna. Nie wiem jak teraz? Jedna wtopa o niczym nie świadczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
W przypadku Meksyku to kilka jest czynników. Po pierwsze to latynoska porywczość... dwa moje mecze i po dwie czerwone kartki.. :|. Do tego dochodzi sporo drużyn mniej więcej równych. Do tego w Meksyku mamy dwa etapy - clausura i apertura. Czasami zespoły po sukcesie w jednych rozgrywkach odpuszczają drugie (albo odwrotnie, odpuszczają pierwsze, żeby pocisnąć w drugich).
Akurat ta kolejka była blisko ścięścia (oba mecze). Wczoraj najpierw ciut naciągana czerwona dla Azul, potem poprzeczka dla Azul - to by mogło otworzyć mecz (ale to już gdybanie). W drugiej połowie UNAM strzelił gola i za chwilę wyłapał czerwoną. To już zupełnie ten mecz zwolniło. W końcówce jeszcze coś tam Azul próbowało - ale to nie wystarczyło.
Za to po 2 kolejkach wiem tyle, że UNAM będzie i w calusurze próbować coś ugrać, Touluca wygląda przyzwoicie (na razie zagrali dwa dobre, otwarte mecze). Za to Tigres początek poniżej oczekiwań i nie wiem czy właśnie oni nie odpuścili tej fazy. Na następną kolejkę na pewno warto popatrzeć na Monarcas i można spróbować jakiś under. I osobiście pogram over w meczu Azul. Jak będzie? - zobaczymy. Na tą chwilę - to dopiero początek rozgrywek - więc jest jeszcze kilka niewiadomych.
pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Witam,
pora na 3 kolejkę Clausury. Z niej wybrałem 3 spotkania:
-

Toluca - Chiapas (0:1)
1 - @1,53 ⛔
Toluca przeżywa zwyżkę formy. Potrafiła 4:1 wygrać z Atlasem, a tydzień później pokonać Club Americę. Gospodarze widać poważnie traktują te rozgrywki... i myślę będą walczyć o najwyższe cele (zwłaszcza, że wygląda na to, że trochę odpuścili Aperturę).
Chiapas jak na razie w lidze zagrało jeden mecz - przegrany 1:0 z Pachucą. W samym meczu Pachuca miała małą przewagę. Na pewno w tym spotkaniu się postawią - ale myślę, że nie dadzą rady rozpędzonej Toluce.

-

Monarcas - Santos Laguna (1:1)

un 2,5 - @2 ✅
un2,5+no bts - @2,62 ⛔

\\edit oba gole Santosu... szkoda, że jeden do swojej bramki

Mecz zespołów, których napastnicy jak na razie zawodzą - za to obrona staje na wysokości zadania. Monarcas dotąd w lidze nie straciło gola, za to w 2 meczach strzeliło 2 gole. Santos także strzelił 2 gole i stracił jedną bramkę. Moracas nie potrafiło wywieść zwycięstwa z Queretaro, mimo gry przez 55 min w przewadze. W pierwszej kolejce piłkarze dzisiejszych wygrali u siebie z Tijuaną 2:0 (gdzie drugi gol padł w 91 min).
Santos co prawda ostatni mecz wygrał 2:1, ale po pierwsze był to mecz przed własną publicznością, a po drugie gol strzelony przez Tijunę padł po 1 strzale na bramkę - biorę to jako przypadek. W pierwszej kolejce zremisował 0:0 po wyrównanym meczu z UANL.

-

Cruz Azul - Monterrey (2:2)
ov2,5+bts - @2,05 ✅

\\edit - w następnym meczu trzeba na poważnie brać win Monterrey.. dziś najpierw prowadzenie 2:0, potem karny dla Cruz Azul, złapana czerwona i na końcu samobój w 93&#39;.

Oba zespoły preferują otwarty, szybki football. Monterrey w tej edycji Clausury powinno walczyć o wysoką pozycję w lidze. Jednak jak na razie mimo skuteczności napastników zawodzi obrona. W 2 meczach Monterrey strzeliło 5 goli a straciło 4. Cruz Azul do tej pory pokonało na własnym stadionie 1:0 Necaxę oraz przegrało 1:0 na wyjeździe z UNAM. Liczę na to że gospodarze coś ustrzelą, a resztę wyniku &#39;ustawią&#39; goście, tzn., że i coś strzelą.. ale i obrona da sobie coś strzelić
Jak będzie - zobaczymy - jak by nie było mecze zapowiadają się ciekawie.
pzdr
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Monarcas - Santos Laguna
un 2,5 - @2
un2,5+no bts - @2,62
Ostatnie 14 spotkań nie było za bardzo underowe. Raz padł wynik 0:1 a tak to ładowali sporo bramek. To tylko statystyka, ale potrafi odstraszyć. Z pozostałych propozycji postaram się skorzystać ???? Pozdrawiam i do zobaczenia jutro na antypodach ????
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Ostatnie 14 spotkań nie było za bardzo underowe. Raz padł wynik 0:1 a tak to ładowali sporo bramek. To tylko statystyka, ale potrafi odstraszyć. Z pozostałych propozycji postaram się skorzystać Pozdrawiam i do zobaczenia jutro na antypodach
fakt.. typ ryzykowny.. ale ja tutaj widzę value. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Podobnie jak kolega poszedłem w over z bts w meczu Cruz Azul ale dodatkowo pograłem Tigres, u gospodarzy dzisiaj pełny skład, więc liczę na ich pierwsze zwycięstwo...dodatkowo jakby ktoś się skusił, to Gignac grał dotychczas trzy razy przeciwko Americe i za każdym razem strzelał gola...czas na kolejnego?
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
jednak Toluca w plecy.. Przepraszam. Takiego antyfootballu już dawno nie widziałem :/. 0 jakiegoś pomyślunku czy nawet 0 umiejętności kopnięcia prosto piłki. Trzeba będzie myśleć nad underami dla obu tych zespołów (Tuluca, Jaguares) - bo to co pokazali to poziom max podwórkowy.
pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Witam,
nowa kolejka, nowe siły, nowe emocje.. zapraszam na 4 kolejkę Clausury. Z tej okazji wybrałem 4 mecze:

-

Monterrey - Club Leon (0:0)
1 - @1,8 ⛔
1+ov2,5 - @2,5 ⛔

\\edit - szybka czerwona kartka popsuła cały mecz :;/:

Monterrey ostatnie dwie kolejki pechowo zremisowała po 2:2. Teraz u siebie podejmuje nie najmocniejszy Club Leon. Stawiam tutaj, że się wreszcie przełamią i odniosą efektowne zwycięstwo. W końcu patrząc jak ten klub wygląda na papierze i jak wchodzi na właściwe obroty - zasługują na to. Leon gra jakoś bez przekonania, do tej pory zdobyli 3 pkty po wygranej z nie najmocniejszą Necaxą oraz po porażkach z Pachuca i UNAM.

-

UNAM Pumas - Necaxa (3:1)

1 - @1,85 ✅

Pumas to jedni z moich faworytów do wygrania Clausury. P falstarcie w pierwszej kolejce z Chivas przyszedł czas na dwie wygrane z Cruz Azul i Club Leon. UNAM nie grali podczas ostatniej kolejki pucharu. Przeciwnikami ich jest zespół Necaxy. Obecnie 13 zespół ligi z jedną wygraną - z Pachucą. W tym momencie nie sądzę aby Necaxa była, w jakikolwiek sposób, w stanie postawić się rozpędzonym pumą.

dodatkowo jeszcze wystawiam za drobne:
Pachuca - Toluca (0:0)
Pachuca+un2,5 - @4,33 ⛔

\\edit - under wszedł.. szkoda, że Pachuca zawiodła.. miała minimalną przewagę... ale zabrakło tej jednej kropki nad i

Ten tym ma tylko jeden argument - ostatni mecz Tolucy - ich antyfootball mnie poraził. I mimo iż oba zespoły przegrały (Pachuca ze słabą Necaxą) to tym razem szalę zwycięstwa przechyli fakt własnego boiska.
A może ktoś ma jakieś inne pomysły na tą kolejkę?... zapraszam to typowania i komentowania.
pzdr
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam
na dzisiejsza nocke proponuje taki kuponik za 200 zl
1 Tigres - Tuluca 1 kurs 1,65 0:1 ⛔
2 Leon - Tijuana X2 kurs 1,66 2:4 ✅
bukmacher Totomix

1 Tigres w tabeli na miejscu 12 z 4 punktami 1-1-2 bramki 4:5
ostatnie spotkanie 30.01 to porazka 1:0 z Chiapa
u siebie nie przegrali meczu w tym sezonie.
Tuluca na miejscu 5 z 7 punktami 2-1-1 bramki 6:3
mysle ze u siebie Tigres ma szanse na zwyciestwo ale nie spodziewam sie duzo bramek mozliwy under 2,5
2 Leon w tabeli 14 1-1-2 4:5 u siebie zanotowali 2 porazki stosunek bramek 3:5 u siebie nie odniesli zwyciestwa w tym sezonie
Tijuana jest obecnie liderem z 3 wygranymi pod rzad bramki 8:4
na wyjezdzie porazka i zwyciesywo
mysle wiec ze podtrzyma serie wygranych meczow
pozdrawiam i zycze powodzenia i wielu wrazen z boisk

a jednak Tigers poniosl porazke ale jak tu mozna wygrac mecz przy 10 niecelnych strzalach.Mecz byl ostry ( 2-5 zoltych kartek ) i jedna czerwona dla Triverio napastnika Tulucy.
w 2 spotkaniu wygrana Tijuany 4:2 ( 2-1 do przerwy dla Tijuany ). Mecz w miare wyrownany i 4 z rzedu zwyciestwo. W sumie Tijuana ma 12 punktow i bramki 12:6
Punktami moze zrownac sie tylko UNAM pod warunkiem wygranej z Pachuca.
nastepny mecz Tijuana gra 11.02 u siebie z Necaxa przewiduje wygrana Tijuany.
pozdr i do nastepnego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Witam,
dzięki @crabro za typy:
1 Tigres - Tuluca 1 kurs 1,65
2 Leon - Tijuana X2 kurs 1,66
powiem, że ciekawe. Co do pierwszego typu - to sam nie wiem, jakoś nie mogę rozgryźć Tigres w tej Clausurze. Nie wiem czy spasowali czy mają dołek formy. Dlatego na razie ten zespół omijam szerokim kołem. Co do drugiego typu - bardzo fajny i pozwolisz, że z niego skorzystam ????
Natomiast dodam jeszcze od siebie takie typy:
-

Monarcas - Club America (0:2)
un2,5 - @2,1 ✅
Oba zespoły w ataku szału nie robią. Dodatkowo America za 3 dni gra zaległy mecz z 1 kolejki z Chiapas. Czyli przed Americą dwa nieprzyjemne wyjazdy. Ponieważ jeszcze do końca, dzisiejsi goście nie weszli w sezon i wyjazdy im nie wychodzą (porażki z nie najsilniejszym obecnie Tigres i Tolucą) myślę te dwa mecze postarają się zagrać na 0 z tyłu i zadowolą się w sumie 2 pkt. Z drugiej strony Monarcas u siebie radzi sobie całkiem dobrze (wygrana z Tijuaną i remis z Laguną) a to dodatkowo na pewno wpłynie na defensywne ustawienie Americi.
Drugi mój typ to zapowiadający się na jeden z hitów kolejki:
-

UNAM Pumas - Pachuca (1:1)
1 - @2,4 ⛔
Pumy po lekkim falstarcie w pierwszej kolejce zanotowały 3 zwycięstwa (ostatnie - efektowne 3-1 z Necaxą, totalnie dominując przeciwnika). Teraz na Estadio Olímpico Universitario przyjeżdża zespół Pachucy, który z kolei łapie zadyszkę. Jak jeszcze u siebie trochę nadrabiają to na wyjazdach zawsze czegoś brakuje. Myślę jest value na ten typ i dlatego znalazł się on na moim kuponie.
pzdr.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
dzieki ????
przyznam sie ze sam tez zagralem Twoj 2 typ z tym ze dalem zaklad za 100 na wygrana UNAM :razz:
odnosnie Monarcas - America jeszcze przemysle temat
ale dzieki za sugestje
pozdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
1 Tigres - Tuluca 1 kurs 1,65
2 Leon - Tijuana X2 kurs 1,66
szkoda Tigres... natomiast Tijuana nie dała szans... powoli wyrastają na lidera ligi, trzeba będzie brać to pod uwagę w następnych kolejkach
pzdr
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ponownie ????
dzisiejszej nocy rozpoczyna sie 6 kolejka clasury rozpocznie nia mecz Tijuana kontra Necaxa.Gospodarzem spotkanie i zarazem moim faworytem sa gospodarze.Po 5 kolejkach zajmuja 1 miejsce w tabeli z 12 punktami i bramkami 12:6. Goscie plasuja sie na 15 miejscu i bramkami 3:6.Tijuana przegrala tylko mecz inauguracyjny a poza tym odniosla 4 zwyciestwa.
Necaxa ma 1 zwyciestwo remis i 3 porazki.Sopodziewam sie pewnego zwyciestwa Tijuany dlatego zagram w totomix nastepujacy kuponik
Tijuana : Necaxa 1 kurs 1,75 za 300zl⛔:zoltakartka:
zycze powodzenia i pozdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
witam ponownie ????
dzisiejszej nocy rozpoczyna sie 6 kolejka clasury rozpocznie nia mecz Tijuana kontra Necaxa.Gospodarzem spotkanie i zarazem moim faworytem sa gospodarze.Po 5 kolejkach zajmuja 1 miejsce w tabeli z 12 punktami i bramkami 12:6. Goscie plasuja sie na 15 miejscu i bramkami 3:6.Tijuana przegrala tylko mecz inauguracyjny a poza tym odniosla 4 zwyciestwa.
Necaxa ma 1 zwyciestwo remis i 3 porazki.Sopodziewam sie pewnego zwyciestwa Tijuany dlatego zagram w totomix nastepujacy kuponik
Tijuana : Necaxa 1 kurs 1,75 za 300zl
zycze powodzenia i pozdr.
Popieram i pobieram ten typ. Po ostatnich meczach Tijuana na własnym boisku nie ma porównywalnych przeciwników.
\\edit - no to Tijuana se pograła... masakra jakaś ????
pzdr.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
No to nadeszła pora, żeby Meksyk dał zarobić:

-

Monterrey - UNAM Pumas (2:0)

bts - @1,66 ⛔
bts+ov2,5 - @1,95 ⛔
Monterrey - zespół mocno overowy, dużo strzelają ale i dużo tracą. Na pewno coś strzelą. UNAM - ma szanse na wskoczenie na fotel lidera, dlatego nie powinni oddać tanio skóry, a i na pewno mogą pokusić się o wygraną.

-

Club America - Puebla (0:0)

1 - @1,55 ⛔
Najwyższa pora, żeby America zaczęła marsz w górę tabeli - jak na razie gra poniżej swoich możliwości i na pewno oczekiwań kibiców. A kiedy rozpocząć dobrą passę jak nie w tym meczu - meczu z ostatnią drużyną w tabeli, która w lidze na wyjeździe, ostatni raz zdobyła pkty 23.10.2016r.
pzdr.
\\edit - fatalna passa trwa w najlepsze. To znak, że pora już darować sobie tą kolejkę w Meksyku.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
no i lipa Tijuana w plecy 2:eek:ne:;/: ????
trzeba odbic dzisiejsza noc zagram za 300zl
1.Club America : Puebla 1 kurs 1,35 0:0 ⛔
2.Pachuca : Tigres 2X kurs 1,49 1:0 ⛔ :;/:
3. Monterrey : UNAM 2X kurs 1,83 2:0 ⛔

Starcie 12 America z ostatnia w tabeli Puebla
America 2-0-3 bramki 6:8
Puebla bez zwyciestwa 2 remisy i 3 porazki
stawiam na gospodarzy tego spotkania przy ich wygranej beda miec 9 punktow i moga awansowac w tabeli
2 tu licze na wygrana wreszcie Tigers (9 stycznia powrot podstawowych graczy z urlopow) tylko czy wejda w mecz odpowiednio.
Pachuca na miejscu 7 ( 2-2-1) bramki 6-4
Monterrey 9 miejsce z dorobkiem 1-4-0 bramki 8:7
UNAM miejsce 3 (3-1-1 ???? bramki 7:4 po ostatnim remisie 1:1 u siebie z Pachuca powinni sie postarac o wygrana na wyjezdzie
pozdr. i zycze powodzenia
no to weekend na minus:;/::zoltakartka:
czolowka tabeli to
1 Tuluca 4-1-1 bramki 8:3 13 punktow
2 Tijuana 4-0-2 bramki 13:8 12 punktow
2,4 Pachuca i Guadalajara z 11 punktami
Nastepna kolajka 18 lutego
Veraceuz : Tigres
pozdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Dziś zaczynamy 7 kolejkę. Na pierwszy ogień idzie:
-

Veracruz - UANL Tigres (0:3)
un2,5 - @1,66 ⛔
Oba zespoły napadem nie grzeszą. Po 6 kolejkach odpowiednio strzelone 5 i 4 bramki. Tigres poza tym ma fatalną passę i ostatnie 3 mecze przegrane 1:0. Dlatego zapewne w pierwszej kolejności będą myśleć aby nie przegrać. Veracruz remis chyba także odpowiada.
Wybór undera jest chyba na tą chwilę najbardziej oczywisty.
pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom