>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jacek Wiśniowski Sukces.pl kurs 1 milion

K 0

keks

Użytkownik
Witam
Czy ktoś z Was zna Jacka Wiśniowskiego który prowadzi na YouTube kanał &quot;sukces.pl&quot;?
On kiedyś stworzył kurs pod tytułem &quot;1 milon&quot; w cenie 3000 zł. w którym uczył jak w ciągu 2-3 lat dojść od zera do miliona zł.
Czy ktoś z Was brał udział w tym kursie?
Jeżeli tak to na czym on polega i czy faktycznie można dzięki niemu zarobić takie pieniądze?
Pozdrawiam.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Witam
Czy ktoś z Was brał udział w tym kursie?
Jeżeli tak to na czym on polega i czy faktycznie można dzięki niemu zarobić takie pieniądze?
Co to za pytanie? Oczywiście że tak!
Ja już jestem pięć lat po kursie i na koncie mam okrągłe dwie bańki.
 
K 0

keks

Użytkownik
Dzięki za link.
Hmm, coś tam wspomniano o nim niezbyt pozytywnie ale nie widzę żadnych konkretów na temat samego kursu. Chyba że coś przeoczyłem?
 
K 0

keks

Użytkownik
kapri76 Dzięki za linki.

A więc to jednak ściema. Ale byłem naiwny.
W maju miał być kolejny kurs i zastanawiałem się nad jego zakupem.
Teraz wszystko jasne. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny że zaoszczędziłem 3000 zł.

Więcej pytań nie mam ????

Pozdrawiam.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Napisz coś więcej o kursie. Na czym on polega?
Pozdrawiam.
Polega on na tym, że autor tego kursu, szuka frajerów, którzy zapłacą mu trzy tysiące za nic nie warte materiały. W ten sposób, kiedyś, być może zarobi swój pierwszy milion.
 
K 0

keks

Użytkownik
Duda dzięki za podsumowanie.
Ale bym zrobił z siebie frajera gdyby nie te fora internetowe.
Na YT ten gość tak ciekawie nawija że byłem w stanie mu uwierzyć.
Człowiek się uczy przez całe życie.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Keks inni użytkownicy bardzo szybko Cię uświadomili i chwała im za to, ale na przyszłość jak trafisz na podobne ogłoszenie to pomyśl sobie w ten sposób: mam patent jak zarobić &quot;dużą bańkę&quot; w dwa 2-3 lata to po jakiego grzyba mam sprzedawać swój &quot;patent&quot; innym za 3000 zł.
 
K 0

keks

Użytkownik
xxxx1234 W sumie to myślałem że coś tu nie gra.
Gość nagle pojawia się na YT w swoim kanale sukces.pl
W Internecie żadnych informacji na jego temat nie można było znaleźć, przedstawia się jako ekspert od pieniędzy, właściciel wielu różnych biznesów itp.
Dziwiło mnie tylko to że na YT ma tyle subskrypcji a nikt o nim nigdzie nic nie napisał.
Trochę to wszystko kupy się nie trzymało ale jakoś tak ten Jacek mi się wydawał dość wiarygodny.
Nie pomyślałem że może to być taki krętacz jak inni. Dopiero to forum do którego ktoś tu wyżej podał link wyjaśniło mi dobitnie z kim tak naprawdę mam do czynienia.
Tam już jest 17 stron na temat jego &quot;biznesów&quot; o których piszą jego niezadowoleni klienci.
Normalnie mistrz od wszystkiego, nawet orgazmów u kobiet.
Szkoda gadać.
 
firel 142

firel

Użytkownik
xxxx1234 W sumie to myślałem że coś tu nie gra.
Gość nagle pojawia się na YT w swoim kanale sukces.pl
W Internecie żadnych informacji na jego temat nie można było znaleźć, przedstawia się jako ekspert od pieniędzy, właściciel wielu różnych biznesów itp.
Dziwiło mnie tylko to że na YT ma tyle subskrypcji a nikt o nim nigdzie nic nie napisał.
Trochę to wszystko kupy się nie trzymało ale jakoś tak ten Jacek mi się wydawał dość wiarygodny.
Nie pomyślałem że może to być taki krętacz jak inni. Dopiero to forum do którego ktoś tu wyżej podał link wyjaśniło mi dobitnie z kim tak naprawdę mam do czynienia.
Tam już jest 17 stron na temat jego &quot;biznesów&quot; o których piszą jego niezadowoleni klienci.
Normalnie mistrz od wszystkiego, nawet orgazmów u kobiet.
Szkoda gadać.
Odpowiedz mi logicznie na jedno pytanie:
Po co ktoś kto (niby) wie jak zarobić miliony miałby się dzielić tą wiedzą z każdym za 3 tyś PLN?
 
K 0

keks

Użytkownik
Firel Nie potrafię Ci logicznie odpowiedzieć. Ten cały Jacek widocznie skutecznie wywiera wpływ nie tylko na mnie ale i na wiele innych osób na YT. Jego kanał sukces.pl subskrybuje chyba coś około 37 tysięcy ludzi. Tam w sumie nie ma żadnej konkretnej wiedzy tylko opowiada jakieś historyjki aby ściągnąć ludzi na stronę &quot;mistrzmotywacji.pl&quot;
a następnie im sprzedać &quot;kurs 1 milion&quot; za 3000 zł. Zobacz sobie zresztą ile osób dało się w to wrobić, to nie tylko ja byłem tak naiwny. Ja przynajmniej pytam przed zakupem.
 
P 0

puro

Użytkownik
Temat Jacka Wiśniowskiego i jego &quot;biznesów&quot; został rozgryziony na tym forum z forexu do którego link podał kapri76 kilka postów wyżej.

Zdecydowanie nie warto kupować takiego chłamu za 3000 zł.

Jacek podobnie jak wielu innych &quot;trenerów rozwoju&quot; próbuje zarobić na ludzkiej naiwności, oferując w zamian materiały marnej jakości.
 
K 0

keks

Użytkownik
Wątek na temat Jacka Wiśniowskiego na forum forexu jest coraz dłuższy.
Teraz Jacek nawet nagrał filmik, w którym miał przedstawić swoje biznesy.
Filmik niestety okazał się kolejną ściemą.
Trzeba się trzymać z dala od takich ludzi jak Jacek. Można kasę wtopić jak dziecko.
 
P 0

puro

Użytkownik
Ten Jacek Wiśniowski wysłowić się nie potrafi a próbuje ocenzurować cały internet i straszy wszystkich sądem. Coraz głośniej o nim na internetach. Kozak z niego jakich mało ????
 
K 0

keks

Użytkownik
Zmądrzałem, przejrzałem na oczy, czego i Wam życzę.
Jacek Wiśniowski kreuje się na wielkiego biznesmena a w rzeczywistości z tego co nie tylko ja zauważyłem, całe jego wielkie biznesy polegają jedynie na pieprzeniu bzdur na YouTube i sprzedaży badziewia.
W internecie nie ma żadnej sensownej opinii na temat tego gostka, jedyne co można znaleźć to opinie zawiedzionych klientów i pochlebne komentarze pod filmikami, które sam Jacek cenzuruje przed publikacją.
Niezły typ.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nawet nie muszę wchodzić na kanał tego całego Wiśniowskiego, żeby wiedzieć że da się od zera do miliona dojść w krótkim odstępie czasu. Oczywiście, dzięki naiwniakom którzy w takie bzdety wierzą.
 
Do góry Bottom