>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 14.01.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 14. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie Barcelona-Las Palmas
Typ: obie strzelą w 2 połowie
Kurs 3.20
Buk Bet.365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym broniąca tytułu Barcelona na swoim stadionie podejmowała będzie druzynę Las Palmas, goście niespodziewanie w środku tygodnia pokonali na wyjeździe drużynę Madryckiego Atletico strzelając zespołowi ze stolicy Hiszpanii aż 3 bramki, nie awansowali dalej ,ale na pewno pokazali charakter i że trzeb na nich uważać , w żadnym wypadku nie wolno lekceważyć tej ekipy. Las Palmas zazwyczaj bramki w spotkaniach wyjazdowych strzela, myślę że tak też będzie w tym meczu, bowiem zawsze Barcelonie bramki wbijało pomimo nie do końca korzystnych wyników . Barcelona natomiast na tygodniu grała z zespołem Athleticu Bilbao , wygrała 3:1 i po porażce 2:1 w pierwszym meczu rozegranym na stadionie w Bilbao awansowała do dalszych gier, w tym meczu faworytem są na pewno gospodarze którzy muszą gonić Madrycki real, który pomimo jednego spotkania rozegranego mnie ma i tak 5 punktów więcej niż Barcelona, moim zdaniem w tym meczu wpadnie sporo bramek, liczę iż w obu połowach wpadnie co najmniej po 2 gole, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 po 90 minutach tej rywalizacji, mam nadzieje że goście którzy potrafią zagrać do przodu nie zabiją tego spotkania swoją grą ofensywną.
⛔ 100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk, Primera Division - Clausura
Godzina: 04:00
Spotkanie: Tijuana - Puebla
Typ: Tijuana
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Druga kolejka kolejnego półrocznego sezonu ligi meksykańskiej przed nami. Tijuana podejmie na własnym stadionie Pueblę. Obie drużyny pierwsze swoje spotkania w tej rundzie przegrały. Tijuana grała na wyjeździe z Monarcasem 0:2, natomiast Puebla podejmowała u siebie Monterrey i uległa 2:3. W tym meczu stawiam jednak na Tijuanę.
Drużyna ta wygrała sezon zasadniczy Apertury, lecz nie powiodło się jej w fazie Play-Off. Podejmowała w ćwierćfinale Leon i w dwumeczu okazała się być gorszą ekipą.
Puebla natomiast zajęła na koniec 12 miejsce i do Play-Offów nawet nie awansowała. W dodatku ma aktualnie słabą passę, gdyż nie wygrali meczu inaugurującego to półrocze oraz trzech ostatnich spotkań w poprzednim. W 5 ostatnich meczach stracili aż 13 goli... W rozgrywkach Apertury miała jedną z najgorszych defensyw w lidze, gdyż straciła 30 goli w 17 meczach.
Sezon zasadniczy w ubiegłym półroczu pokazał, że Tijuana ma na pewno znacznie większy potencjał niż ich jutrzejszy rywal.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Notts County- Mansfield
Typ: Mansfield Town
Kurs:
2.35
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Jest mi tak zwyczajnie, po ludzku, przykro gdy patrzę na to co dzieje się w najstarszym profesjonalnym klubie piłkarskim świata. Notts County pogrążone jest w wielkim kryzysie - wystarczy powiedzieć, że ich ostanie dziesięć spotkań w League Two to 10 porażek (w tym dwie ostatnie, dotkliwe, 0:4 z Cambridge i 1:4 z Morecambe) co spowodowało, że znajdują się zaledwie jeden punkt nad strefą spadkową. Wiem, że każda seria się kończy, ale raczej nie spodziewałbym się tego z będącą ostatnio w bardzo dobrej formie drużyną Mansfield. Być może nowy trener, Kevin Nolan, będzie potrafił tchnąć nowego ducha w rozbitą drużynę Magpies, ale wydaje się to mało prawdopodobne. Ciężko napisać więcej o drużynie gospodarzy, żeby nie wyglądało to na kopanie leżącego więc na tym poprzestanę.
Jeżeli chodzi o Stags, to sprawiają ostatnio swoim kibicom wiele radości: najpierw pod koniec grudnia zanotowali remis z liderem, Doncaster (prowadząc w meczu 1:0 i tracąc bramkę z karnego na niecały kwadrans przed końcem), a następnie, już w tym miesiącu, mieliśmy wyjazdowe zwycięstwo 1:0 z Blackpool i pewną wygraną 3:0 na własnym boisku z Crewe; do tego doszło jeszcze ostatnie pucharowe zwycięstwo 2:0 z Oldham.
Wygląda na to, że czarna seria Notts County przedłuży się jeszcze co najmniej o jedno spotkanie.
Jak dla mnie, czysta dwójka - powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie:
Tottenham - West Brom
Typ: X
Kurs:
5.50
Bukmacher:
Bet365

Analiza:
21 kolejka BPL rozpoczyna się meczem Tottenham - West Brom. Totki przystępują do tego meczu w świetnych nastrojach, 5 ostatnich meczów w lidze to zwycięstwa w tym ostatnie z liderem Chelsea. Ten mecz zaciekawił mnie z kilku powodów.
Na początku warto zaznaczyć, że w obu ekipach większych osłabień nie ma, prawdopodobnie obie wyjdą w najsilniejszych zestawieniach.
Co do h2h to jest ciekawa sprawa. Tottenham nie wygrał u siebie z West Bromem od 2012 roku, w międzyczasie zaliczyli 3 remisy i 1 porażkę.
Totki u siebie mega bilans w lidze 8-2-0 i 21-5 bramki. Naprawdę robi to wrażenie. Z kolei przyjeżdża drużyna, która swój wyjazdowy bilans ma 3-3-4 i bramki 9-10, czyli także nie najgorzej.
A teraz więcej o West Bromie. To drużyna poukładana, która nie cierpi z tego powodu, że nie ma piłki przy nodze. Mam wrażenie, że na mecze z &quot;wielkimi&quot; są mega skoncentrowani i bojowo nastawieni. Są bardzo niewygodnym rywalem i potrafią urwać punkty. Świadczą o tym minimalne przegrane po 1:0 z Arsenalem w końcówce i Chelsea. Dodając do tego to jak bardzo leży im Tottenham, a może bardziej jak West Brom nie leży Tottenhamowi, można jak najbardziej doszukiwać się jakiejś niespodzianki ????
Kursy jak dla mnie zawyżone po dobrym meczu Totków z Chelsea, dlatego nie pozostaje nic innego jak brać taki kurs na remis, bo raczej 3 punktów nie uda im się wywieźć z tak ciężkiego terenu. Myślę też, że kurs na under 2,5 też jak najbardziej do pobrania, zresztą widziałem, że już zaczynają lecieć w dół.
⛔ 100
 
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newport-Colchester Utd
Typ: Colchester Utd
Kurs: 2.20
Bukmacher:Williamhill.com
Analiza:
Witam ,mój typ na jutro angielskie League Two .Colchester 6-ste miejsce w lidze zmierzy się z 24-tym ostatnim miejscem w lidze .Patrzę tu tylko na statystyki i dziwi mnie kurs na gości . Colchester ostatnie pięć meczy to 5z-0r-0p , bramki 13-4 . Newport w tym samym czasie 0z-0r-5p bramki 6-15 .Nie liczę tu na wysokie zwycięstwo ale na podobny wynik jaki padł po miedzy tymi zespołami w grudniu czyli 2-1 .Powodzenia
⛔ 100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szkocja – League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Elgin – Annan
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie 3. i 4. drużyny w tabeli. Obie drużyny mecze wygrane przeplatają przegranymi, strzelając przy tym i tracąc sporo bramek.
Elgin ostatni mecz to under 3,5, wcześniej kilka overów z rzędu. Ostatnie 5 spotkań ligowych + 1 pucharowe , rozgrywanych na własnym terenie to overy 3,5:
2:2, 6:0, 4:1, 8:1, 2:3, 3:1 .
Bilans bramkowy 20:12 , ze średnia 3.6 gola na mecz.
Annan na ostatnie 5 meczów ligowych na wyjeździe zaliczył 4x over 3,5:
3:2, 1:3, 1:5, 0:1, 2:2
Generalnie w 9 delegacjach, 5 razy padł over 3,5, a średnio pada 3.3 gola na mecz.
Również w ostatnich meczach bezpośrednich obu druzyn, na boisku Elgin padało bardzo dużo wyników overowych :
0:2, 2:2, 3:2, 4:5, 0:0, 2:3, 2:3, 3:1, 2:2.
Mam nadzieję, że i w tym spotkaniu zobaczymy bramki z obu stron i druzyny strzelą przynajmniej 4 brameczki.
Powodzenia !
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Auckland
Godzina: 02:30
Spotkanie: Sousa - Sock
Typ: Sousa +3,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sousa w wybitnej formie bez dwóch zdań. Idzie przez ten turniej jak burza, nie przegrał żadnego seta! Oglądałem powtórki jego dzisiejszego meczu z Baghdatisem i w oczy rzuca się duza dynamika na korcie, szybki dobieg do piłek i przede wszystkim silny serwis który kieruje do środka kortu. W takiej formie serwisowo- obronnej jestem spokojny o powodzenie typu. Sock już miał trudne chwile w turnieju. Przydarzyło mu się sporo (jak na solidnego serwismena) strat własnego podania. Taka strata w jutrzejszym finale może się od razu skończyć stratą seta jednak idę w bezpieczniejszą opcję +3,5 gema dla Sousy. Powodzenia!
⛔ 100
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Charlotte Hornets
Typ: Charlotte Hornets
Kurs: 1,47
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Charlotte na ostatnie 6 meczów wygrali zaledwie jeden, więc na pierwszy rzut oka forma nie najlepsza. Jednak patrząc na to z kim grali, można wysnuć nieco inne wnioski. Philadelphia mega forma jak na nich (4 wygrane na ostatatnie 5 spotkań), jednak bardzo duży wpływ na takie wyniki mieli ich rywale, którzy myśleli że mecze same się wygrają. Ale co można powiedzieć o takich Knicksach? Którzy gniotą ich przez cały mecz mają w drugiej kwarcie +17 a na 2 minuty i 17 sekund przed końcem prowadzą nawet 10 punktami i raptem dostają raka, przestają bronić na dystansie, leci trójka za trójką i ostatecznie Phila wygrywa jednym punktem (pierwszy raz od 70 paru spotkań, kiedy przegrywała więcej niż 15 oczkami) ? Koncentrancja koncentracja i jeszcze raz koncentracja. Dziś ze strony Hornets jej na pewno nie zabraknie, ponieważ potrzebują tego zwycięstwa, mają solidną defensywę i zawodników z większą jakością niz ekipy z którymi Sixers niedawno wygrywali. Ostatnie sześć meczów między tymi zespołami wędrowało na korzyść Batuma i spółki, więc liczę na przedłużenie tego trendu dzisiejszej nocy.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Swaansea - Arsenal
Typ: Arsenal i over 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher:
Betsafe
Analiza:
Murowanym faworytem w tym meczu jest Arsenal mimo tej sagi z Sanchezem ani sam zawodnik ani tym samym Wagner raczej kłopotu ani żadnego focha robić raczej nie będą i Sanchez wyjdzie w podstawowym składzie. Przejdźmy teraz do meritum czyli do typu, zespół z Walii to zespół który u siebie na boisku potrafi strzelać bramki i to nawet po kilka natomiast Arsenal łączy strzelanie bramek na wyjazdach z ich traceniem w podobnym stosunku. Swansea na 10 meczów u siebie bramki nie strzeliła tylko w dwóch natomiast Arsenal na wyjeździe strzelił w 9 meczach na 10 a czyli według statystyk sam Btts jest bardzo prawdopodobny a jestem przekonany że Arsenal będzie walczył o to by wygrać w meczu z zespołem który najprawdopodobniej spadnie z ligi więc sądzę że i over 2,5 też pyknie.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Feirense - Guimaraes
Typ: Guimaraes/Guimaraes
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, mój typ na jutro to mecz z ligi portugalskiej.Gospodarze 16-ste miejsce w lidze zmierzy się z 5-tym miejscem w lidze. Patrząc na statystyki ostatnie trzy mecze gości na wyjeździe przez nich wygrane . Natomiast gospodarze co prawda wygrali ostatnio mecz u siebie, ale regularnie u siebie przegrywają. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się w 2012, jak również był na korzyść gości. Według mnie Guimaraes jest w stanie wygrać pierwszą połowę jak równiez cały mecz. :cool:
⛔ 100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: Chelsea wygra i w meczu padnie poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Na jutro odpuszczam tenis po 4 typach trafionych z rzędu i postanowiłem spróbować swoich sił na angielskich boiskach. Na tapetę biorę jeden z ciekawszych meczy 21 kolejki Premier League i typuje tutaj win Chelsea + under 3,5 gola. Nie wiele buków wystawią taką możliwość, większość wystawia linie tylko na 2,5 więc dla tych, którzy nie posiadają konta na bwin polecam zagrać czysty win Chelsea, co może wydawać się trochę mało oryginalne, ale koniec końców myślę, że będzie to trafiony typ.
Nie ma za bardzo co rozpisywać się na temat obu drużyn bo każdy zna ich sytuację. Leicester sensacyjny mistrz Anglii z zeszłego sezonu, w tym tak jak myślałem będzie bronił się przed spadkiem. Początek sezonu fatalny, w ostatnich meczach wyglądało to trochę lepiej. A jak już zaczęło lepiej się powodzić to pech chciał, że rozpoczyna się turniej narodów Afryki i na ten turniej pojechało dwóch z trzech najlepszych graczy tej drużyny, czyli Mahrez oraz Slimani. (+ Amartey). W normalnych okolicznościach typowałbym tutaj BTTS ale przy braku tych dwóch kluczowych graczy, siła ofensywna &quot;Lisów&quot; spada w mojej opinii o połowę. Na własnym stadionie w tym sezonie Leicester gra dobrze, odniosła tylko 2 porażki na 10 rozegranych spotkań więc jest to bilans bardzo fajny. Zwłaszcza wygrana z przed miesiąca nad Manchesterem City 4-2 na pewno ucieszyła fanów po słabym starcie sezonu. Ale jutro taki mecz nie będzie miał miejsca. Nie z Chelsea Antonio Conte, który wykonał ogromną pracę i efekty przyszły szybko. Defensywa wygląda znakomicie, są drugą po Tottenhamie drużyną z najmniejszą ilością straconych bramek, a jako ciekawostkę dodam, że Conte odsunął na dzisiejszy mecz Diego Costę, co osłabia siłę ofensywną zespołu i jest to kolejny argument utwierdzający mnie w przekonaniu o &quot;underze&quot; w tym spotkaniu.
Krótkie podsumowanie:
W 10 rozegranych przez Chelsea spotkaniach w tym sezonie na wyjeździe tylko 2 razy padło więcej niż 3 bramki a połowa tych meczy to wyniki 0-1 lub 0-2. Przy braku Mahreza i Slimaniego wśród &quot;Lisów&quot; uważam, że Chelsea ma jutro spore szanse na zachowanie czystego konta, i wynik może po raz kolejny w tym sezonie zakręcić się w okolicach 0-2. Ostatnio zakończyła się ich wspaniała seria w meczu z &quot;Totkami&quot; ale jutro powinni na nowo rozpocząć serię zwycięstw. Typuje 0-2 lub przy dobrych wiatrach 1-2.
Pozdrawiam i powodzenia ;)
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley- Southampton
Typ: 1X
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
3 typy na plus a wiec lecimy dalej na sobotę zaciekawił mnie mecz Burnley z Southampton i proponuję zagrać Burnley z podpórką a to dlatego, ze gospodarze to drużyna własnego boiska na 23pkt jakie posiadają 22 zdobyli na swoim stadionie. Bilans w domu 7-1-3 i były to porażki z dwiema drużynami wałczącymi o mistrzostwo czyli z Man City i Arsenalem do tego jedna porażka ze słabeuszem Swensea lecz było to na samym początku rozgrywek. Teraz troche o druzynie gosci Southamptom na wyjazdach nie prezentuje się jakoś wybitnie i legitymują się bilansem 2-3-5 do tego dochodzi fakt który już poruszałem we wcześniejszej analizie ze grając u siebie już się ma przewagę tak wiec liczę tutaj na wygrana gospodarzy ale w razie czego zabezpieczam się remisem.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, DOTA2
Godzina: 04:00
Spotkanie: Team DileCom - Team Romania (https://www.joindota.com/en/coverages/13218-wesg#22308_final)
Typ: Team Romania
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365

W tym meczu oba zespoły mają już o co grać, bo wygrany tego spotkania ma już zapewnioną nagrodę pieniężną ($10 000), a przegrany wraca do domciu z pustymi rękami. Rumuni mieli najtrudniejszą grupę na turnieju - jeden faworyt (C9), 4 równe mocne (jak na ten turniej) drużyny i jeden zespół do bicia. Mimo tego awansowali z bilansem 1W-3D-1L, przegrali tylko z faworytem czyli Cloud9; mimo łatwej przegranej 0-2 dało się tam zauważyć kilka fajnych drużynowych zagrań. Zespół DileCom miał łatwiejszą grupę, którą ukończyli z wynikiem 2-3-0. Obie drużyny powstały specjalnie na ten turniej; są to mixy graczy którzy na co dzień nie grają ze sobą. Indywidualnie lepiej oceniam zawodników z Rumuni. Ar1se w meczu z C9 w sumie w obu grach mida delikatnie wygrał (a na pewno nie przegrał), zawiodły pozostałe linie. Myślę, że i w tym meczu mid będzie wygrany przez rumuna, co powinno dać znaczną przewagę. W grze supportów i carry widziałem przebłyski i jakieś elementy zgrania, więc raczej też nie powinni przegrywać linii jeśli dojdzie do spotkania 3on3. Także Rumuni raczej to ogarną; szkoda by było tych bootcampów i przegotowań, żeby teraz przegrać ze słabszym przeciwnikiem i wrócić z niczym
⛔ 100
 
M 8

mixuhuhu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: Chelsea wygra i w meczu padnie poniżej 2,5 bramki
Kurs: 4
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Cześć, na dzisiaj przygotowałem mecz Leicester - Chelsea.
Jeszcze rok temu sytuacja wyglądała z goła innaczej, to Leicester plasował
się na czele a Chelsea okupowała miejsce w środku stawki.
W tym sezonie śmiało możemy powiedzieć że to Chelsea jest faworytem.
Są liderem z 5 ptk przewagi nad drugim Liverpoolem. Byli w naprawde dobrej dyspozycji, z serią meczów bez porażki. Tą piękną passę przerwał dopiero ostatnio Tottenham. Lisy natomiast spisują się o wiele słabiej niż w poprzednim sezonie, zajmują 15 lokatę z 6 ptk przewagi nad strefą spadkową. Niestety nie są już tą samą drużyną co w poprzednim sezonie, ale mimo wszystko dalej grają solidnie i nie można ich lekceważyć. Leicester u siebie spisuje się całkiem dobrze,na 10 meczów wygrali 5, zremisowali 3 a 2 przegrali z bilansem bramek 16:10. Chelsea jest samodzielnym liderem zarówno w generalnej tabeli, jak i u siebie i na wyjeździe, wszystko wskazuje na to że drużyna Conte zmierza ku mistrzostwie, a mecz w Leicester będzie tylko przystankiem. Jak już napisałem, Leicester nie odpuści, postawią się i będą zaciekle bronić. The blues na wyjeździe strzelili tylko 14 bramek dwa razy mniej niż u siebie, natomiast lisy straciły tylko 10. Na ostatnie 5 meczów Leicester tylko raz przekroczyli barierę 3 bramek. The blues natomiast w swoich ostatnich 5 meczach na wyjeździe tylko raz przekroczyło ten próg i to na etihad stadium. Pozostałe mecze to przegrana z Tottenhamem 2:0 , w ostatniej kolejce, trzy wygrane po 1:0 z co by nie mówić rywalami słabszej klasy (Middlesbrough, Crystal Palace i Sunderland) oraz wspomniana wcześniej wygrana z City 3:1. Na wyjeździe drużyna Conte straciła tylko 9 bramek, odkąd trener przeszedl na 3 obrońców ich obrona stanowi zwarty blok, ciężki do przejścia. Należy zwrócić uwagę
na słabą formę strzelecką Leicester, Vardy z Silmanim mają tylko po 5 bramek,a Mahrez 3 ,więc mimo oczywistej klasy tych piłkarzy, formy z poprzedniego sezonu nie utrzymali. Uważam,że w tym meczu lisy nastawią się na defensywę, to Chelsea będzie kreować grę, ale sądzę że Leicester zagra dobry mecz w obronie i mecz zamknie się w dwóch bramkach, natomiast podrażnieni przegranymi derbami i przerwanym rekordem niebiescy, znajdą sposób na pokonanie Schmeichela. Uważam że mecz zakończy się wygraną Chelsea 2:0 a wygrana będzie o tyle ważna że ktoś z bezpośrednich rywali o mistrzostwo straci w ten weekend punkty, City gra z Evertonem, a Liverpool zmierzy się z będącym ostatnio w dobrej formie United.
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LaLiga
Godz: 13
Spotkanie Leganes-Bilbao
Typ: Bilbao DNB
Kurs 1.67
Buk Pinnacle
Obie druzyny dzieli roznica klas, Bilbao gralo mecz pucharowy w srode ale niektorzy pauzowali za czerwone kartki jak Raul Garcia czy Iturraspe, niektorzy jak Aduriz czy Susaeta weszli dopiero w drugiej polowie albo nie zagrali wcale z Barcelona jak Muniain tak wiec nie martwilbym sie zbytnio o swiezosc w kroku zawodnikow z Bilbao, odpadli z Pucharu Krola i teraz musza sie skupic na lidze i nie bardzo moga sobie pozwolic na wpadke z takimi ogorkami, zdobycie punktow w tym meczu jest ich psim obowiazkiem.

ZWROT
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La liga
Godzina:
16.15
Spotkanie: BARCELONA - LAS PALMAS
Typ:
BARCELONA WYGRA OBY DWIE POLOWY
Kurs:
1.83
Bukmacher: Unibet
Analiza:BARCELONA jest ogromym faworytem w tym meczu strata do realu moze wyniesc nawet 8 pkt dlatego nie ma juz mowy o niespodziance atut wlasnego boiska napewno w tym pomoze mysle ze barca jak najszybciej starac sie o prowadzenie i rozgromi rywala dobry kurs 1.83 zaklad napewno warty zagrania


✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, LaLiga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Leganes v Athletic B.
Typ:2
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

v


Wybieram to spotkanie ponieważ Athletic wywarł na mnie ostatnio sporę wrażenie walcząc dzielnie z wielką Barceloną w Pucharze Króla. Ale po kolei, gospodarzem tego spotkania będzie 16 w tabeli drużyna Leganes, która na dziś ma 16 oczek w tabeli i tylko 4 oczka jest przed strefą spadkową. W ciągu ostatnich 5 spotkań udało im się ugrać tylko 3 remisy i 2 porażki (bilans 3:6), a będąc gospodarzami ugrali jedno zwycięstwo ze słabiutką Osasuną, dwa remisy i dwie porażki (bilans 4:6). Dodatkowo drużyna gospodarzy ma problemy kadrowe bo aż 5 graczy jest kontuzjowanych, a jeden zawieszony za kartki. Jednym z kontuzjowanych jest podstawowy bramkarz, który pauzuje od 6 spotkań. Natomiast drużyna z Bilbao w ostatnich spotkaniach z Barceloną pokazała że potrafi grać w piłkę. Problemy kadrowe są mniejsze jak u rywali. Trener nie będzie mógł skorzystać tylko z 3 graczy (dwóch z nich to obrońcy raczej pierwszego składu) Bilans ostatnich spotkań jest o niebo lepszy od gospodarzy bo udało się drużynie z Bilbao wygrać 3 spotkania, jedno zremisować i jedno przegrać (bilans 8:5). Będąc na wyjazdach ugrali niestety tylko jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki (bilans 5:9) Trzeba wziąć pod uwagę fakt że tylko w spotkaniu z Betisem nie udało się strzelić gola. Według mnie Athletic jest co najmniej drużyną o klasę lepszą od gospodarzy i powinien im strzelić gola bez najmniejszego problemu czego nie mogę powiedzieć o rywalach.
⛔ 100
 
adr_krk 8

adr_krk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Klubowe mecze towarzyskie
Godzina: 10:00
Spotkanie: BKS STAL BIELSKO BIAŁA - RKS Grodziec
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Ależ kursiwo! 1.60 oferowane przez bukmachera na powyżej 2.5 gola w meczu sparingowym drużyny występującej na piątym poziomie rozgrywkowym z drużyną występującą szczebel wyżej. 1.60 proponowane przez bukmachera w pierwszym meczu sparingowym obu drużyn, w spotkaniu które jest rozgrywane z marszu, bez intensywnych przygotowań. W sparingu, w którym sporą liczbę minut zaliczą juniorzy trenujący w okresie przygotowawczym. Myślę, że nie ma co przytaczać wyników z ligi bo to inna bajka. Dziś o 10:00 obie drużyny czeka pierwsze przetarcie... Bo chyba nie można tego nazwać prawdziwym sprawdzianem. Do ligi pozostało jeszcze bardzo dużo czasu. Tak jak wspomniałem w polu gry widzę sporą liczbę młodych zawodników czy graczy testowanych... W obronie nie wyobrażam sobie walki o każdy centymetr boiska zważywszy na ragę tego spotkania. Osobiście w kursie widzę małe value dlatego pobieram, w poprzednich sezonach sparingowych kursy na to samo wydarzenie przy podobnych zespołach widniały w granicach 1.3-1.4.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
diabel666 15

diabel666

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | 4.Szkocja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arbroath - Berwick
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze ARBROATH jako drużyna grająca na własnym boisku w tabeli zajmuje 3 miejsce na 10. Na 9 meczy strzeliła 16 bramek, 8 wpuściła. Dużo strzelają i tracą najmniej z ekip gospodarzy porównując podobne spotkania co do ilości meczy. Ostatni mecz co prawda remisowy ale z drużyną która i tak gra lepiej na wyjazdach niż przeciwnicy.
Goście ( Berwick ) w tabeli wyjazdowej sa na 6 pozycji na 10. Na 10 pojedynków strzeliła 8 goli i 16 bramek wpuściła!! Strzelają mało i tracą bardzo dużo! Wygrali co prawda ostatnią ale z drużyną która na swoim boisku gra słabiej niż Arbroath.
W ogólnej tabeli gospodarze zajmują 2 miejsce (19 pojedynków= 33 gole strzelone, 19 stracone). Natomiast goście zajmują 8 lokate (19 pojedynków= 22 strzelone, 32 stracone).
Uważam, że Arbroath wygra to spotkanie. Ostatnio prócz tego remisu wygrali 3:2 z wysoko notowaną drużyną która zajmuję 3 miejsce w tabeli.. 8 lokata przeciwników nie powinna zrobić na nich wrażenia.

✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom