>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Splyce - MM -1.5 mapy SPLYCE @1.90 STS ✅
Tak jak już pisałem wyżej, zagrożeniem ze strony MM będzie prawdopodobnie tylko Kikis oraz Amazing, jednak tym razem naprzeciw sobie nie będą mieli byle kogo. Wunder i Trashy są zdecydowanie lepsi niż gracze z Roccat na tych pozycjach (w szczególności toplaner!). Na reszcie linii widzę jeszcze większa przewagę po stronie &quot;Żółtych&quot;, jednak na pewno trzeba mieć na uwadze ADC MM. Yuki jest niedocenianym zawodnikiem, ale czasami sam potrafi wycarrować grę, lecz tym razem będzie grał przeciwko dużo lepszej drużynie. Kobbe oraz Mikyx lubią dominować na lane phase i także tutaj widzę przewagę po stronie Splyce. Utrata mapy będzie dla mnie zaskoczeniem, ale jak zobaczycie kilka postów wyżej w EU dzieją się różne rzeczy...
Dla mniej odważnych proponuję czysty win SPLYCE ✅ + czysty win G2 ✅ = AKO @1.65 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Splyce - MM -1.5 mapy SPLYCE @1.90 STS ✅
Tak jak już pisałem wyżej, zagrożeniem ze strony MM będzie prawdopodobnie tylko Kikis oraz Amazing, jednak tym razem naprzeciw sobie nie będą mieli byle kogo. Wunder i Trashy są zdecydowanie lepsi niż gracze z Roccat na tych pozycjach (w szczególności toplaner!). Na reszcie linii widzę jeszcze większa przewagę po stronie &quot;Żółtych&quot;, jednak na pewno trzeba mieć na uwadze ADC MM. Yuki jest niedocenianym zawodnikiem, ale czasami sam potrafi wycarrować grę, lecz tym razem będzie grał przeciwko dużo lepszej drużynie. Kobbe oraz Mikyx lubią dominować na lane phase i także tutaj widzę przewagę po stronie Splyce. Utrata mapy będzie dla mnie zaskoczeniem, ale jak zobaczycie kilka postów wyżej w EU dzieją się różne rzeczy...
Dla mniej odważnych proponuję czysty win SPLYCE ✅ + czysty win G2 ✅ = AKO @1.65 ✅
A co myślisz o H2k -1,5 po @1,85 ?

@edit dół
Ok, dzieki pograłem
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Napiszę coś więcej około 15, ale sądzę że warto. Tak samo jak -1.5 mapy na Fnatic. Ja u siebie niestety mam niższe kursy i pewnie w AKO pójdą te dwa mecze.
h2k - Vitality
Typ: h2k -1.5 mapy ✅
Kurs: 1.60
Bukmacher: STS
Jedyną wątpliwość i tym samym nadzieją Vitality na te mapy jest Nukeduck. Zdecydowanie najlepszy z tej drużyny, a Febiven miewa wahania formy. Niemniej jednak nie sądzę, żeby &quot;Kaczka&quot; wygrał sam chociaż jedną mapę. W drugiej części bany pewnie polecą w jego stronę, jeżeli nie picknie czegoś OP już w pierwszej fazie draftów. Na toplane minimalną przewagę daję Odoamne, gra solidnie ale podobnie jak Febiven na lane phane miewa jakieś głupie błędy. Botlane jeszcze kilkanaście tygodni temu tez bym dał tylko minimalną przewagę po stronie h2k, ale Nuclear i Chei wreszcie pokazują na co ich stać. W jungli nasz Marcinek powinien złożyć Djoko i tutaj nie mam wątpliwości, który jungler jest zdecydowanie lepszy. Jeżeli h2k nie popełni rażących błędów w early, to raczej na pewno wygrają obie mapy. W teamfightach muszą się skupić, żeby wyeliminować jak najszybciej Nukeducka, a później będzie już o wiele łatwiej. W poprzednim meczu 2-0 dla h2k było, a wtedy drużyny były bardziej zbliżone umiejętnościami do siebie, szczególnie ze względu na przeciętną grę botlane h2k.

Fnatic - Roccat
Typ: Fnatic -1.5 mapy ✅
Kurs: 1.60
Bukmacher: STS
Tutaj wiadomo kto jest gwiazdą i zdecydowanym faworytem. Jeżeli wszystko będzie się kręciło wokół Rekklesa to win jest praktycznie przesądzony w dwóch mapach. Ostatnio Fnatic nieco zmieniło swoją taktykę, świetną grę pokazuje Broxah, Caps też zabłysnął w ostatnim tygodniu, a miłą niespodzianką jest dodatkowo w tym splicie równa forma sOAZa, którego po prostu nie lubię, ale co jego to trzeba mu oddać. Na supporcie solidny jak zawsze Jesiz, więc na każdej linii widzę tutaj zdecydowane przewagi po stronie Roccat. Co mnie jednak martwi, to że Betsy i spółka bardzo mobilizują się na te silniejsze drużyny. Potrafili wygrać z UOLem, z Fnatic też wygrali 2-1 w poprzednim spotkaniu, ale tam to były ogromne throwy ze strony Fnatic. Ostatnie tygodnie straszne w wykonaniu Roccat i to mnie praktycznie upewnia, że przegrają tym razem bez dwóch zdań. Jeżeli zostali pokonani przez MM i NIP, to coś znaczy!

Tak jak pisałem gram to w AKO: @2.56 STS ✅

Edit:
Roccat pokazało naprawdę dwie bardzo dobre gry, druga szczególnie świetna a ten late game obu drużyn. Zadecydowały szczegóły, na szczęście do przodu, ale widać, że się mobilizują na te mocniejsze drużyny.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Na dzisiejszą noc jeszcze coś z NA LCS
Envy - Immortals
Typ: WIN Envy (ew. +1.5mapy Envy) ⛔ ⛔
Kurs: @2.5 (@1.50)
Bukmacher: STS
W poprzednim spotkaniu Envy wygrało 2-1, ale było to na samym początku splitu, gdzie Envy grało bardzo dobrze, a Immortals dopiero się rozkręcało. Teraz forma obu zespołów jest nieco odmienna, jednak dalej widzę szansę na zwycięstwo teoretycznie &quot;słabszych&quot;. Nie ma co ukrywać, że dużo w grze Envy zależy od Liry, który jest bezapelacyjnym liderem drużyny. Zaraz po nim warto wyróżnić Apollo, który w tym splicie gra solidnie, ale niestety w ostatnich tygodniach obniżył swoje loty. Dodatkowo od kilku tygodni w drużynie na midzie gra Nisqy, współpraca wygląda coraz lepiej, a w poprzednim tygodniu przeszedł naprawdę solidny test grając przeciwko TSM, a w lane phase radził sobie zaskakująco dobrze na jednego z najlepszych midlanerów w Ameryce. Jeżeli utrzyma poziom, to moim zdaniem będzie największym odkryciem tego splitu. Może nieco teraz o silnych stronach Immortals. Na pewno mają bardzo silny botlane, CodySun i Olleh potrafią kompletnie zdominować linię i dzięki temu podkręcają tempo gry całej drużyny. W dodatku Xmithie także radzi sobie całkiem nieźle, chociaż na początku splitu byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej wymiany pomiędzy CLG a Immortals (do CLG poszedł w drugą stronę Dardoch [już tam nie gra], ale o tym w następnej analizie będzie).
Teraz trochę o pozostałych graczach. Zdecydowanie najsłabszym punktem w Envy jest Toplane, nie przepadam za Seraphem, potrafi zagrać świetnie, ale większość to przeciętność na zmianę z tragicznymi występami. Robi niby swoje, ale często zbyt agresywnie gra i przez to w team fightach ginie momentalnie, co też kończy się później dla drużyny przegraną walką, a to skutkuje pogłębianiem deficytu i w końcu porażką na mapie. Hakuho oceniłbym jako neutralnego gracza, nie robi zbyt wielu błędów, czasami próbuje nietypowych zagrań, ale zazwyczaj po prostu gra na przyzwoitym poziomie, co jest mało zauważalne, jednak robi swoją robotę dla teamu.
W Immortals pewnie jak zauważyli niektórzy nie wymieniłem Midlanera i Toplanera. Z tym pierwszym podobna sytuacja jak z Seraphem, chociaż tutaj Pobelter świetnie wszedł w split, a następnie schodził niżej i niżej, ale trzyma pewny poziom. Nie ma takiej tragedii w jego grze jak np z poprzedniego splitu. Oceniłbym na solidny punkt drużyny, ale nic więcej. Co do Flame&#39;go to neutralność kompletna, gra cały czas równo, na linii zazwyczaj cofnięty i czekający na błąd rywala, w team fightach robi swoje.
Widzę szansę dla Envy głównie dlatego, że zazwyczaj mają dużą przewagę w early, urwali mapę TSMowi, w dodatku pozostałe też nie były jakieś tragiczne, powiedziałbym że nawet bardzo solidne i decydowały szczegóły. Immortals też topowy zespół, ale moim zdaniem do TSM im trochę jeszcze brakuje. Mimo wszystko warto spróbować coś w stronę Envy, jeżeli nie czystego wina to chociaż na mapę dla nich, bo to jest bardziej prawdopodobne. Oddadzą Lirze Elise i to będzie już wtedy znak, że można atakować lekko w mapę dla Envy.

Edit: Seraph zdecydowanie jako pierwszy do zmiany w Envy, bo koleś sobie nie daje rady.

CLG - Dignitas
Typ: Dignitas WIN ⛔
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Niedawno grali przeciwko sobie (week 6) i tam zdecydowanie wygrało Dignitas. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Grali wtedy jeszcze z Dardochem w składzie, teraz zastąpił go Omar, który jeszcze się rozkręca i przeplata dobre gry ze słabymi. Według mnie to zmiana na gorsze, ale jak ogłosiła organizacja Dardoch został wyrzucony z powodu różnicy zdań i nieprzykładania się do treningów czy coś takiego. Niemniej jednak CLG nie ma już takiej renomy jak kiedyś, na toplanie solidny Darshan, lubię gościa, gra bardzo bardzo dobrze, ale czasami zbyt agresywnie co go gubi. W jungli teraz jest Omar, ale jak dla mnie ten gracz to dalej zagadka. Botlane przyzwoity, kiedyś powiedziałbym nawet że dobry, ale Sixxay i Aphromoo obniżyli loty. Midlaner neutralny, z lekkim wskazaniem w stronę solidności ale bez fajerwerków (poza Aurelion Sol, na którym wymiata, ale praktycznie zawsze ban jest).
Co do Dignitas to mają tam niezłą ekipę po zmianach. Dołączył Altec i Adrian, grają bardzo równo na botlane. Keane podobnie jak Huhi taki neutralny midlaner, ale zdarzają mu się bardzo dobre mapy i tutaj liczę, że to właśnie on zrobi największą różnicę w grze. W jungli biega sobie Shrimp o którym nie mam jakiegoś wielkiego zdania, po prostu solidny zawodnik, ale tylko tyle. Spełnia swoją rolę, ale nie wyróżnia się jakoś wybitnie. Zupełnie inaczej jest z Ssumday&#39;em, który błyszczy od poprzedniego splitu. Świetny toplaner który robi przewagę drużynie i to jest najsilniejszy punkt zaraz po aktualnym botlanie.
Jako, że ostatnio DIG ograł 2-0 drużynę CLG i to jeszcze z teoretycznie mocniejszym junglerem w swoim składzie, to teraz tym bardziej widzę wygraną Dignitas. Na pierwszej mapie 11k przewagi, praktycznie od 7 minuty do samego końca nie oddali przewagi, chociaż zdarzały się małe błędy. W drugiej poszedł ogromny stomp i nie widzę tutaj szans, żeby CLG tym razem wyszło górą. Nie wierzę, że to Dardoch wpłynął negatywnie na zespół, że to on był tym najsłabszym ogniwem. Uważam wręcz przeciwnie, ale zobaczymy dzisiaj około 2:00 naszego czasu jak zastąpi go Omar. Być może to on właśnie zrobi różnicę na korzyść CLG, ale to tylko życzenie fanów Counter Logic Gaming.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Niezbyt poszło w NA, więc wracamy na ostatni dzień do EU. Teraz jedna analiza i jeszcze pewnie koło 16 napiszę do drugiego spotkania.
Misfits - NIP
Typ: Misfits -1.5mapy ⛔
Kurs: @1.67
Bukmacher: STS
Zacznę do tych słabszych, NIP wygrało tylko jeden raz w BO3, niedawno przeciwko Roccat. Wydaje mi się, że Roccat po prostu zlekceważyło przeciwnika i efekt był jaki był. Po stronie Misfits takiego stanu rzeczy nie powinno być. Praktycznie na każdej pozycji przewagę mają gracze Misfits, wątpliwości mam co do Junglerów, bo tam poziom jest najbardziej zbliżony. Doświadczony Shook vs Maxlore, który w Giantsach pokazywał się ze świetnej strony, gra od dłuższego czasu z Misfits i także wyrasta na jednego z najlepszych junglerów w EU. Na topie jest mniej więcej porównywalnie, z lekką przewagą po stronie Alphariego, który raczej gra defensywnie. Pozostałe linie powinna być to duża dominacja ze strony Misfits. NIP nie ma jak odpowiedzieć na midlanie, chyba że rozbiją tam namiot, ale wtedy na botlanie Hans i Ignar zrobią demolkę z rywali. NIP ma już niemal pewne (?) relegacje i nie sądzę, żeby byli jeszcze zmotywowani do walki. Misfits ma za to sytuację mało ciekawą i potrzebują zwycięstwa. Ostatnie tygodnie to nie jest ich gra, ale przeciwko tak słabej drużynie po prostu muszą pokazać swoje najlepsze umiejętności i wygrać 2-0.

Mieli prawie 5k przewagi na 2mapie i throw... oddali za free dwa barony
W 3 mapie zniszczyli tak samo jak na pierwszej, więc dziwna sprawa. Za bardzo się rozluźnili...
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Splyce - UOL
Typ: Splyce -1.5mapy ⛔
Kurs: @4.60
Bukmacher: STS
Wstępnie miałem grać na czyste zwycięstwo Splyce, ale kurs mnie nie powala (@2.25), więc postanowiłem, że wejdę w 2-0 dla &quot;Żółtych&quot;. Ostatnio grają bardzo dobrze, wreszcie wszystko zaczyna funkcjonować jak należy, w dodatku nie popełniają rażących błędów i próbują przyspieszać tempo gry na każdej mapie. UOL ma to do siebie, że oni grają spokojnie, budują raczej late kompozycje, a w early nawet ze słabszymi drużynami potrafią przegrywać. Właśnie tutaj widzę okienko dla Splyce, które może wcześnie zdobyć przewagę i później powiększać ją z biegiem czasu. Oczywiście UOL pod względem umiejętności, a szczególnie walk drużynowych przewyższa Splyce, ale nie o tyle, żeby aż tak skreślać &quot;Żółtych&quot;. W dodatku na midlanie gra Exileh, który jak na moje oko nie nadaje się do tak dobrej drużyny jak UOL. To jest właśnie najsłabsze ogniwo, w które musi uderzyć Splyce. Po drugiej stronie będzie Sencux, a on ma za sobą bardzo udane ostatnie tygodnie. Na toplanie widzę remis, może nawet z lekkim wskazaniem w stronę Wundera, który wydaje się stabilniejszym graczem. Vizicsacsi ostatnio popełnia sporo prostych błędów, lubi grać agresywnie, pushować ale czasami zapomina o tym, że to nie jest gra 1v1, a drużynowa. Na botlanie także remis, Kobbe i Mikyx grają świetnie, to samo można powiedzieć o Samuxie oraz Hylissangu. Przewagę UOLu widzę w jungli, gdzie gra Xerxe i on potrafi zaskoczyć dziwnymi pickami. Trashy to raczej stabilny, przyzwoity jungler, bez wielkich spotkań, robi swoje, więc tutaj ta neutralność może się okazać zgubna. Zobaczymy jak będzie, ale myślę że za lekką stawkę warto spróbować pójść w stronę Splyce, które wygra BO3 bez straty mapy.
Edit: Na pierwszej mapie była przewaga, ale ChoGatha oddali no i się poszło...



Pod wieczór powinny pojawić się typy na NA, bo tam dzisiaj sporo spotkań!
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Z NA bez większej analizy proponuję:

TSM -1.5 mapy @1.80 STS
✅
Grają z Phoenix którzy mają słaby okres, zresztą jak cały split. TSM rośnie z formą, grają bardzo solidnie, bawią się z rywalami w pozytywnym słowie tego znaczenia, widać że mają wielką radość z gry. Kiedyś obawiałbym się walki na midzie, ale Ryu strasznie obniżył loty, teraz największe wątpliwości mam co do jungli. Jeżeli oddadzą Mikeowi nidalee to może być nieciekawie, ale sądzę, że nie popełnią tego błędu w drafcie i pójdzie ban. Nawet jeśli oddadzą, to uważam że Svenskeren będzie potrafił to skontrować, gra bardzo dobrze w ostatnich tygodniach. Na botlane minimalnie lepszy TSM, wymiana WildTurtle na Doublifta bardzo dobrze zrobiła między splitami i widać już pewność. Na toplane wskazanie na TSM, Zig jakoś mnie nadal nie przekonuje, chociaż na pewno gra lepiej niż na początku splitu.
EDIT
Było close w drugiej mapie. Throw ze strony P1 i świetny teamfight Doublelifta odmienił losy gry.

Co do reszty spotkań to można spróbować Immortals -1.5mapy ✅, 3 mapy w meczu Flyquest z TeamLiquid ✅. Envy z C9 bym nie ruszał, bo tam może być różnie. Wczoraj Envy pokazało się tragicznie, więc dziś mogą się odbić i zagrać świetnie, tak jak we wcześniejszym bezpośrednim pojedynku z Cloud9.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
C9 -1.5mapy @1.85 STS ✅ piękna miazgunia na 2mapie
TSM @1.45 STS ✅ kontrowałem na 2 mapie żeby być na zero, więc jestem trochę mniej do przodu
AKO @2.68 STS ✅
C9 ma szanse jeszcze na 3 miejsce jeżeli wygrają bez straty mapy i CLG nie wygra spotkania z TSM. Nie ma co porównywać klasy obu zespołów. Echo Fox to tak naprawdę tylko stabilny Froggen i nieco lepsza gra Akaadiana, a reszta to słabiaki jak na LCSy. Wczorajszy mecz z Immortals doskonale to pokazał, pełen chaos na mapie, mnóstwo bezsensownych dead&#39;ów i zero pushu/kontroli mapy. C9 jest doświadczoną drużyną, mają najlepszego midlanera w splicie i nie widzę tutaj szans na stratę mapy.
TSM walczy o pierwsze miejsce w splicie, wystarczy że wygrają, a wydaje mi się to wysoce prawdopodobne. Zastanawiałem się nawet, czy nie brać handi na mapy, ale ostatecznie postanowiłem aż tak nie ryzykować. CLG to też dobra i równa drużyna, chociaż teraz z OmarGod&#39;em wydają mi się nieco słabsi.
Matchup&#39;y:
Toplane
CLG &gt;= TSM
Jungle
CLG &lt; TSM
Midlane
CLG &lt;&lt; TSM
Botlane
CLG = TSM
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Splyce - Vitality &amp; H2k - Uol
Typ: Splyce wigra i Uol +1,5 mapy
Kurs @1,75
Stawka 5j
H2k - Uol
Typ: Uol wygra
Stawka 3j
Kurs @2,05
Vitality - Splyce
Typ: Splyce -1,5
Stawka 3j
Kurs @2,00
Dla mnie warte zagrania takie coś. Splyce w moich oczach solidna, ale przede wszystkim bardzo równa drużyna, bez wahań formy, powinni sobie poradzić. Oraz drugie spotkanie H2k - Uol. H2k gra bardzo równo, bezpiecznie, ale moim zdaniem to Uol jest lepszą drużyną. Mają wahania formy, ale jeśli mają tą lepszą forme, to są lepsi.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Też gram na UOL, Jankos na wczorajszym streamie twierdził ,że scrimy nie idą im zbyt dobrze ????
Tylko, że ten mecz był w tamtym tygodniu...
Dziś UOL gra na Misfits, gdzie jak na moje Misfits wcale nie jest bez szans, chociaż też nie pokazują swojej najlepszej gry. Tylko w tym problem, że UOL gra jeszcze gorzej, jednak ten tydzień przygotowań pod jeden zespół może dużo zmienić, bo UOL gra bardzo nieprzewidywanie i na pewno czymś zaskoczą. Jak dla mnie ten mecz to stawiać albo zwycięstwo Misfits albo ujemne handi w stronę UOL. Według mnie nie zobaczymy tutaj 5 map, jakbym miał się zdecydować to 3-1 dla UOL, więc HC -1.5 mapy @1.70 ⛔
EDIT
Takiego pogromu to się nigdy bym nie spodziewał... UOL to jednak z tak gów*** midlanerem nigdy nic nie osiągnie, do tego drafty jakieś dziwne, jak można oddać Tristanę dwa razy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Co sądzicie na temat dzisiejszego meczu pomiędzy: H2k-Gaming, a G2 Esports ? Macie jakieś typy na ten mecz, czekam na opinie osób które siedzą w tym i wiedzą coś na tamat E-sportu. Mecz o 17, także czekam na wasze wypowiedzi i oczywiście typy.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak dla mnie weźmie to G2, które po prostu w ważnych momentach gra perfekcyjnie, nie daje się głupio wyłapywać. Z drugiej jednak strony H2K nie widzieliśmy dość długo od regularnego splitu, mogli przygotować się spokojnie, wymyślić nowe taktyki, wg mnie mają lepszych zawodników na swoich pozycjach nie licząc botlane&#39;u. Zdecydowanie największą różnicę widać w jungli i ostatnio na midzie Perkzowi też nie idzie.
Toplane coraz solidniejszy, ale jak dostanie campe to nic nie zrobi. Największe obawy są co do adc i supporta, bo to właśnie z nimi mieli największy kłopot przez cały sezon, ale Nuclear i Chei wreszcie zaczęli grać na swoim wysokim poziomie. Pytanie czy na Zvena i Mithy&#39;ego zagrają to samo?
Jak dla mnie to no bet i chyba po prostu lepiej oglądać sobie na spokojnie. Może coś live puścić na poszczególne mapy, bo tak to jest 50/50 i kursy są świetnie wystawione.

Bardziej można się przyjrzeć NA LCS, gdzie nie spodziewałbym się, że TSM przegra z Dignitas. Kurs niby nie jest jakiś wysoki, ale jak dla mnie będzie tam 3-1 lub nawet 3-0 dla Bjergsena i spółki. Jedyny który może zagrozić to standardowo Ssumday, reszta to solidni gracze, ale TSM ma o wiele lepszych na swoich pozycjach. @1.37 do jakiegoś AKO ew. może nawet próbować -1.5 mapy. U mnie niestety tego nie mam i będę grał zapewne live jakieś zakłady na mapy.
 
M 451

malizna

Użytkownik
H2K -1,5 mapy + Dignitas @2,40 STS ⛔ ( masakra ze strony Dignitas)
Na szybko bo piszę z telefonu i mam słabą baterię. Splyce gra lepiej z każdym tygodniem, lecz po tym co zobaczyłem w meczu o 3 miejsce gdzie H2K poległo z Fnatic jestem spokojny o wynik. Potencjał jak i h2h jest po strony drużyny Jankosa, muszą tylko zagrać trochę bardziej agresywnie a wezmą tę serię. Co do drugiego meczu to Dignitas jest lepszy na każdej pozycji od swojego przeciwnika. Po cichu liczyłem, że zagrają w finale splitu, lecz zabrakło zimnej krwi w 4 grze przeciwko TSM. Po prostu od dzisiejszego przeciwnika są mocniejsi, a motywacji też im nie zabraknie.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
H2K - UOL
Wczoraj pewne zwycięstwo H2K nad Splyce, które pod koniec splitu grało bardzo dobrze. Wczoraj sobie nie poradzili, ale było to do przewidzenia, ponieważ tak jak wyżej kolega pisał H2K jest po prostu lepsze i przede wszystkim nie popełniają ogromnych błędów (od jakiegoś czasu). Z średniakami zawsze im szło dobrze, gorzej jeśli chodzi o drużyny z TOPu.
Do takich trzeba by było zaliczyć UOL, ale nie w obecnej sytuacji! Tragiczna forma to mało powiedziane, bo ostatnie tygodnie w Summer Splitcie i PlayOffy były fatalne. Szybko odpadli z Misfits, wcześniej co prawda ograli H2K, ale także potrafili ulec Vitality oraz Roccatom.
Jak dla mnie kurs na H2K jest zachęcający, obawiam się jak zawsze tylko o botlane, bo grają różnie, chociaż na pewno lepiej niż to miało miejsce kilka miesięcy temu. Zagadką też jest matchup na TOPie, gdzie zawodnicy prezentują bardzo zbliżony poziom. Jungle i Midlane w stronę H2K, szczególnie jeśli mówimy o środkowej alei, bo ja dalej uważam, że Exileh w UOLu to wielkie nieporozumienie.
Martwią jedynie bezpośrednie mapy bo jest 4-2 w stronę UOLu z Summer Splitu, ale wreszcie kiedyś musi przyjść zwycięstwo na stronę H2K. BO5 więc można się spodziewać zażartej walki i wcale mnie nie zdziwi jeżeli zagrają na pełnym &quot;dystansie&quot;. ✅
Stawka nie jest mała, bo walczą o finał który ktoś zagra przeciwko Fnatic, a zwycięzca RQ EU bierze dodatkowego slota na Worldsy.
H2K wygra po kursie 1.62 ✅
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Fnatic - H2K
Spotkali się niedawno, mecz był bardzo zacięty, jednak mapy raczej w każdym przypadku jednostronne. Albo jedni stompowali, albo drudzy. Jak dla mnie kurs na H2K jest warty pobrania, szanse oceniam 50/50. Wczoraj H2K pokazało się solidnie, może poza pierwszą mapą gdzie mieli fatalne early, ale później szło już coraz lepiej. W dodatku Nuclera gra wybornie i może być dużym zagrożeniem dla rywali. W Fnatic opierają grę o Rekklesa, ale nie jest to już jedyna taktyka. Soaz gra także bardzo przyzwoicie, do tego Caps, który potrafi zaskoczyć. W jungli Broxa solidny, ale na pewno nie jest lepszy od Jankosa. Moim zdaniem będzie decydował w tym spotkaniu Toplane oraz Midlane. Gdzie junglerzy przykampią, tam będzie rosła przewaga. Według mnie najlepiej to właśnie zrobić na jednej z tych linii. Zarówno Soaz jak i Caps potrafią się &quot;spalić mentalnie&quot; i później nic na mapie nie pokazują. Botlane zostawiłbym w spokoju i czekał ew. na counter ganki. Przynajmniej taką taktykę widzę w wykonaniu H2K.
H2K win @2.37 Fortuna
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Zdecydowanie błąd bukmachera, więc brać jak coś to @4.50 ???? Nawet sam się zastanowię czy nie wpłacić do tych gamoni, żeby to pograć i wypłacić szybko jak się nie kapną.
EDIT
Gdzie to masz, bo znaleźć nie mogę?
EDIT2
To samo jeśli chodzi o Fnatic-2.5 HC jest błędnie wystawione. Jednej mapy H2K nie ugra? Po kursie @1.75 brać +2.5 na H2K!
 
Do góry Bottom