>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

arces1992 580

arces1992

Użytkownik
UOL - Misfits Win UOL 1.55 Milenium ✅
Matchupy
TopLane
Vizicsacsi vs Alphari
Według mnie przewagę ma Vizicsacsi, który jest aktualnie najmocniejszym toplanerem w EU LCS. Potrafi grać tankami, potrafi także zagrać assassinem. Również Alphari jest uniwersalny, jednak popełnia więcej błędów, do tego drużynowo wygląda słabiej. Teleporty będą tu po stronie UOLu.
Jungle
Xerxe vs KaKAO
Równy matchup, wszystko zależy od tego jak będą wychodziły agresywne ruchy KaKAO. Xerxe spokojnie gra, farmi i daje dużo wizji swojej drużynie. Raczej widzę tutaj wyłapywanie junglera Misfits niż próby wejścia do jungli przeciwnika. Właśnie to może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść UOLu.
Midlane
Exileh vs PowerOfEvil
Przewaga po stronie POE, jednak jego forma jest daleka od ideału. Gra w kratkę, ale mimo to dalej uważam go za solidniejszego gracza niż Exileh. Jeżeli nie dostanie Ryze lub Syndry to raczej na pewno przegra matchup. Ewentualnie musi liczyć na dużą pomoc ze strony Xerxe, bo 1v1 nie ogra POE.
BotLane
Samux/Hylissang vs Hans/IgNar
Lekkie wskazanie w stronę Hansa i IgNara, którzy pokazują się z bardzo dobrej strony od początku splitu. Co prawda po drugiej stronie Samux i Hylissang także grają solidnie, ale nie potrafią wykorzystać przewagi na linii i często to jest powodem strat w early gamie po stronie UOLu. Nie sądzę, aby ta linia zadecydowała o poszczególnych mapach.

Ogólnie
Teamwork po stronie UOLu, do tego nieprzewidywalność picków i znacznie lepsze przygotowanie do rywala. Mieli ponad 2 tygodnie na spokojne treningi i nowe taktyki, które mogą zaskoczyć przeciwników. Matchupy bardzo porównywalne, jedynie TopLane jest z dużym wskazaniem w stronę UOLu, reszta equal. W lategamie (o ile kompozycje będą porównywalne) lepszy będzie UOL (walki drużynowe i focus jest zdecydowanie po ich stronie). Misfits i tak już zaskoczyli w QF, gdzie od 0-2 wyciągnęli mecz z Splyce, jednak tym razem z takiego wyniku nie uda im się wrócić. Mają bardziej doświadczonych rywali i do tego warto także wspomnieć, że UOL przegrał w splicie tylko 2 spotkania. Co prawda jedno z nich na Misfits, ale ta drużyna na początku grała fenomenalnie. Wszystko zaczęło się psuć jakieś 2 tyg przed końcem sezonu regularnego i widzę tutaj maks jedną mapę po stronie Misfits.
DW 3-1 dla UOLu ✅
 
M 451

malizna

Użytkownik
Splyce - Vitality [email protected] sts✅

Czeka nas dzisiaj ciekawy pojedynek w europejskich Lcsach. Splyce pożegnało się ze swoim trenerem, który teraz prowadzi dzisiejszego rywala. Do Vitality dołączył również Vander, który na pewno będzie wzmocnieniem w letnim splicie, lecz tutaj moim zdaniem atuty Francuskiej organizacji się kończą. Nadal w drużynie jest Cabochard, który już swoje najlepsze czasy ma za sobą, oraz przeciętnego Djoko na pozycji junglera i moim zdaniem tutaj dzisiaj będzie widać największą różnice. Splyce jak zagra tak jak w 1 grze przeciwko h2k powinno sobie spokojnie poradzić.

UOL - MM 2:0 [email protected] sts✅

Jedna z czołowych drużyn europejskich podejmuję debiutanta w Lcsach. Na każdej pozycji jednorożce są o klasę lepsi od swoich rywali, oraz o klasę lepsi jeśli chodzi o grę macro. Dla mnie pewniak
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Splyce - Vitality [email protected] sts
Czeka nas dzisiaj ciekawy pojedynek w europejskich Lcsach. Splyce pożegnało się ze swoim trenerem, który teraz prowadzi dzisiejszego rywala. Do Vitality dołączył również Vander, który na pewno będzie wzmocnieniem w letnim splicie, lecz tutaj moim zdaniem atuty Francuskiej organizacji się kończą. Nadal w drużynie jest Cabochard, który już swoje najlepsze czasy ma za sobą, oraz przeciętnego Djoko na pozycji junglera i moim zdaniem tutaj dzisiaj będzie widać największą różnice. Splyce jak zagra tak jak w 1 grze przeciwko h2k powinno sobie spokojnie poradzić.
UOL - MM 2:0 [email protected] sts
Jedna z czołowych drużyn europejskich podejmuję debiutanta w Lcsach. Na każdej pozycji jednorożce są o klasę lepsi od swoich rywali, oraz o klasę lepsi jeśli chodzi o grę macro. Dla mnie pewniak
W końcu ktoś się tutaj odzywa, super ;) Nie uważasz że Vander to wystarczające wzmocnienie do tego by nie opłacało się grać po takim kursie? W dodatku tak jak już zauważyłeś Yamato, były trener Splyce prowadzi teraz Vitality i moim zdaniem jest to ogromny plus dla Vitality, ponieważ drużyna Splyce będzie prześwietlona na wylot, Yamato na pewno zna słabe i dobre strony drużyny Splyce. Nie myslisz ze bedzie probował to wykorzystać ? Moim zdaniem dzisiaj Uol -1,5 mapy @1,55 Value ✅✅✅
 
M 451

malizna

Użytkownik
W końcu ktoś się tutaj odzywa, super ;) Nie uważasz że Vander to wystarczające wzmocnienie do tego by nie opłacało się grać po takim kursie? W dodatku tak jak już zauważyłeś Yamato, były trener Splyce prowadzi teraz Vitality i moim zdaniem jest to ogromny plus dla Vitality, ponieważ drużyna Splyce będzie prześwietlona na wylot, Yamato na pewno zna słabe i dobre strony drużyny Splyce. Nie myslisz ze bedzie probował to wykorzystać ? Moim zdaniem dzisiaj Uol -1,5 mapy @1,55 Value
Również może iść to w drugą stronę. Gracze Splyce wiedzą, że Yamato ich dobrze zna i na pewno coś specjalnego przygotowują. Moim zdaniem przyjście Vandera na pewno trochę polepszy grę Vitality, ale nie ma co liczyć, że to będzie nagle top4 europy. Jedynie z tego składu zostawiłbym Steelbacka, ponieważ Cabochard musi mieć wsparcie swojego junglera żeby się wysnowballowac, Nukeduck jest przeciętny, a o Djoko już tutaj mówiłem parę razy. Dla mnie jest on tylko tutaj bo jest francuzem. Na miejscu Vitality, budowałbym na ten split zupełnie nowy skład, przygarnąłbym paru graczy z Fnatic Academy (Kikis,Rallez) i może by coś z tego wyszło, tak obstawiam ich na miejscach 5-6
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
No to tak, moje typy na tą kolejke będą takie. Wydaje mi sie ze wszystko warte zagrania. Splyce gra fajny styl, TSM klasa najwyższa, Dignitas strasznie nieregularne.

1. TSM - Dignitas : TSM -1,5 mapy @2,20
2. Splyce - Monkeys: Splyce -1,5 mapy @1,95
3. TSM + Splyce win @1,78
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Co prawda to nie EU czy NA, ale jesli ktos chce zagrac polecam LCK ( na dzis to jedne z pewniejszych meczhy z e sportu, a rox juz dal ozarobic rano, bez niespodzianek):

KT vs MVP: KT -1,5 @1,95✅✅✅

Widze tu value dlatego sie dziele
Po pierwsze jak popatrzysz na sklady druzyn czyli:
KT = Smeb, Score, Pawn, Deft, Mata
MVP = Add, Beyond, Ian, Maha, Max
widac znaczna roznice, w klasie zawodnikow. Druga rzecz, to KT ostatnio pokonalo Afreeca Freecs 2-0 i Rox&#39;ow 2-1, natomiast MVP dwie ostatnie gry przegralo i to 0-2 z Ever8 winners oraz SSG.

Podsumowujac polecam zagrac, ewentualnie jesli ktos robi multi kupon to polecam dorzucic czysty WIN KT @1,26✅✅✅ do podbicia stawki.

ps. kursy z UNIBET
 
M 451

malizna

Użytkownik
Splyce - MM: Splyce 2:[email protected] STS✅✅

Splyce powinno sobie poradzić spokojnie z debiutującymi w Lcs&#39;ach graczami z akademii Misfits. Na każdej pozycji mają bardziej doświadczonych i lepszych graczy, co powinno im dać łatwą drogę do wygranej. Po takim kursie warto spróbować

UOL- H2K: H2K win @1.90 STS⛔⛔

Na przeciwko sobie staną 2 równorzędne ekipy. Dla mnie poza pozycją toplanera gdzie UOL ma lepszego gracza, na innych pozycjach to H2K jest górą. Febiven jest o klasę lepszym graczem niż Exileh, Jankos jest lepszy od Xerxe, a dolna aleja również w mojej opinii jest na korzyść H2K. To co może przeszkodzić drużynie Jankosa w zwycięstwie, to brak umiejętności domykania gier, oraz czasami katastrofalne teamfighty. Przy takim kursie dla mnie sporym value jest stawianie na H2K.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ja dzisiaj pograłem takie coś:
8. Dignitas - Team Liquid
Typ: Dignitas
Kurs @1,37
Stawka 10j
9. Dignitas &amp; Splyce
Typ: Obie wygrają
Kurs @1,78
Stawka 5j
10. Dignitas - Liquid
Typ: Dignitas -1,5
Kurs @2,10
Stawka 5j
11. Uol - H2k

Typ: H2k wygra
Kurs @2,20
Stawka 2j
Wszystkie kursy z Unibet. Zszokowały mnie mapy Dignitas z TSM wczoraj. Oglądałem tylko ostatnią ale Dignitas nie zrobiło żadnego błędu na ostatniej mapie. Mój błąd z typami powyżej, że nie wiedziałem że zmienił się support i jungle. Bardzo dobra zmiana. TSM zagrało dobrze, ale kompletnie nie mieli odpowiedzi na team Dignitas. Moim zdaniem Duo Dignitas + Splyce dzisiaj spore Value, zgadzam się z przedmówcą odnośnie Splyce a do H2k bym dodał że Odoamne jest sporo lepszy, a to koreański botlane pozostawia wiele do życzenia. Ale i tak warte zagrania.
 
B 0

bl4de

Użytkownik
Co myślicie o czwartkowych meczach EU LCS? Dla mnie Fnatic łatwe 2:0 z Roccat, tylko z Vitality-MM mam problem. Imo dwie najgorsze drużyny lcs, za vitality przemawa doświadczenie i trochę lepsi gracze, a za MM moim zdaniem lepsza gra drużynowa. Skłaniałem się w stronę Vitality, ale kurs 1.4 tak średnio mnie przekonuje. Macie jakiś pomysł jak ugryźć ten mecz?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie ruszałym MM z Vitality, Fnatic też wydaje mi się że 2:0 spokojnie, w dodatku C9 z Immortals na C9 można postawić, ale Maxlore w Misfits żadne wzmocnienie, drużyna upadła troche G2 też faworyt mocno.
 
B 0

bl4de

Użytkownik
Prawda G2 pewniaczek, jak nie będą nic kombinować to łatwe 2:0, Splyce-Uol też pewna 2, chociaż Splyce może urwać jedną mapę ale tylko jakimś fartem.
Fajnie że odkryłem ten wątek, w końcu mogę się podzielić moimi przemyśleniami, jednak fajnie by było jakby więcej osób się tu udzielało, bo Lola moim zdaniem dużo łatwiej betować niż np. nogę.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Dla mnie Vitality dzisiaj to bierze, może nawet 2:0. MM dla mnie to jest drużyna pokroju Giants z zeszłego splitu. Mają słabych graczy i pewnie pożegnają się z LCS po wakacjach. Drugi mecz stawiam 2:0 dla Fnatic. W końcu jakoś to wygląda bo nauczyli się grać wokół Rekklesa. Dużo również im pomógł bootcamp w Korei skillowo, widać to między innymi po Jesizie i Soazie. Dla mnie to jest top3 splitu na obecny moment.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dla mnie Vitality dzisiaj to bierze, może nawet 2:0. MM dla mnie to jest drużyna pokroju Giants z zeszłego splitu. Mają słabych graczy i pewnie pożegnają się z LCS po wakacjach. Drugi mecz stawiam 2:0 dla Fnatic. W końcu jakoś to wygląda bo nauczyli się grać wokół Rekklesa. Dużo również im pomógł bootcamp w Korei skillowo, widać to między innymi po Jesizie i Soazie. Dla mnie to jest top3 splitu na obecny moment.
Prawda G2 pewniaczek, jak nie będą nic kombinować to łatwe 2:0, Splyce-Uol też pewna 2, chociaż Splyce może urwać jedną mapę ale tylko jakimś fartem.

Fajnie że odkryłem ten wątek, w końcu mogę się podzielić moimi przemyśleniami, jednak fajnie by było jakby więcej osób się tu udzielało, bo Lola moim zdaniem dużo łatwiej betować niż np. nogę.
No moim zdaniem też Vitality to wygra, ale kurs nie warty zagrania. Z tym Uolem też moim zdaniem kurs nie warty zagrania, Splyce gra solidą lige więc
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Możesz opisać coś więcej? Na livescorze widziałem już 2-0 dla Fnatic gdy za jakiś czas 2-1 dla Roccat. Co tam się działo? ????
 
M 451

malizna

Użytkownik
Mieli koło 35 minuty 11 k przewagi i nie potrafili skończyć gry, potem błąd makro przez co Roccat wzięło nashora skończyli grę. W 3 grze Broxach trochę przypajacował, używając smite na nashorze(miał low hp, ale raczej by przeżył) przez co Pridestalker po prostu wskoczył do pitu i wziął Barona ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
UOL -1.5 mapy - Splyce @2.10 STS ⛔
Misfits - G2 -1.5 mapy @1.75 STS ⛔ Oddali w 1mapie Thresha... Ignarowi, któremu zawsze banują go, no ale cóż
AKO końcowe (z uwzg podatku): 3.24 ⛔

UOL na każdej pozycji powinien mieć przewagę. Najrówniej widzę midlanerów, bo Exileh nigdy mnie nie zachwycał i moim zdaniem nie pasuje do tej drużyny pod względem skillowym. Najciekawszy matchup szykuje się na TOPie. IMO dwóch najsilniejszych zawodników na swoich liniach, z lekkim wskazaniem na Vizicsacsi. Wunder jest mniej stabilny, jednak na pewno jakoś bardzo nie odstaje. Reszta to wg mnie przewaga UOL, chociaż też nie jakaś ogromna. Mimo to uważam, że pod względem macro i mid/late game UOL wygrywa zdecydowanie lepiej.
Co do meczu G2 to widzę tutaj najciekawszy pojedynek na midzie. Pojedynki Perkza z POE będzie oglądało się wybornie. Niemniej jednak niedawno (miesiąc temu) dołączył do nich Maxlore, który jest bardzo solidnym junglerem, lecz na pewno będzie jeszcze brakowało zgrania/zrozumienia i to może mieć duży wpływ na mapy. Botlane zdecydowanie po stronie G2, bo Zven zrobi sobie sieczkę z Hansa. Pojedynek supportów nie będzie miał tutaj jakiegoś wielkiego znaczenia, chociaż tutaj bardziej cenię Ignara. Obawiam się jedynie dziwnych zagrywek ze strony Tricka i Expekta, czasami zbyt mocno ryzykują, a przy ujemnym handi każdy błąd może być już nieodwracalny.
Wydaje mi się, że to dosyć prawdopodobne, a AKO ciekawe jak przy takich różnicach w teamach.
P.S.
To co wczoraj zrobiło Fnatic chyba przejdzie do historii throwów ???? Miałem -1.5 mapy, już się cieszyłem i lipunia, ale sami sobie winni, bo mieli okazję skończyć grę w 2mapie, ale postanowili się bawić i brać wszystkie inhiby.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie wiem dlaczego ludzie tak nie doceniają Splyce - tak jak pisałem 3 posty wyżej grają solidną lige i potwierdzili to w meczu z Uolem.
@edit
Aktualnie oglądam mecz Liquid z Immortals, postaram się wejść w 2 mape jesli Goldenglue nie dostanie Taliya&#39;i a Piglet nie dostanie żadnego hyper/lategamowego champa.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem dlaczego ludzie tak nie doceniają Splyce - tak jak pisałem 3 posty wyżej grają solidną lige i potwierdzili to w meczu z Uolem.

@edit

Aktualnie oglądam mecz Liquid z Immortals, postaram się wejść w 2 mape jesli Goldenglue nie dostanie Taliya&#39;i a Piglet nie dostanie żadnego hyper/lategamowego champa.
Ten weekend w EU jest jakiś dziwny. Misfits zagrało bardzo dobre BO3, ale Splyce niczego świetnego nie pokazało. Stwierdzam, że to raczej UOL grubo przegrał 2 i 3 mapę. Te picki Blitzcranka nie wiem jak traktować, jest tyle dobrych wyborów, a oni biorą takiego useless championa. Nic tylko grać live po Champion Select, bo pajacerki zaczynają się robić.

Nie doceniam Splyce, bo wg mnie tam tylko Wunder potrafi grać na solidnym poziomie każdą grę. Co prawda akurat w tym BO3 nie był jakiś świetny, ale każdemu może zdarzyć się gorszy dzień od czasu do czasu. Zobaczymy jak to się potoczy w kolejnych fazach.
 
B 0

bl4de

Użytkownik
Wyglądało jakby Uol specjalnie chciał przegrać- jak takim teamcompem można wygrać grę, gdzie tylko Caitlyn robi jakiś dmg (i tak mało w porównaniu do innych adc)?. I zrobili takie coś 2x. Trzeba założyć konto w stsie żeby na live stawiać, bo było wiadomo po drafcie że przegrają.
 
Do góry Bottom