>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Typy na jutro EU challenger series:
Schalke:Fnatic
Typ: schalke
Kurs: 2.10
Buk: bet365( chwilowo wycofali zakład)

Dla mnie pewne schalke w pierwszym tygodniu bardzo ładnie zaprezentowali się pokonując PSG.
Tydzień temu stracili junglera od razu przegrali z przeciętnym milenium. A kilka minut temu poszło info że nasz rodak a zarazem chyba najlepszy zawodnik drużyny wylądował w szpitalu. Na jego miejscu będzie grał nikomu nie znany zhergoth w połączeniu z nowym na jungli który ostatnio nic nie grał nie widzę dla nich szans.
Kinguin: Milenium
Typ: Kinguin
Kurs:4
Buk bet365
Mecz trochę ryzykowny tydzień temu kinguin pokonało pogromców milenium a milenium z kolei wygrało z faworyzowanym Fnatic, lecz nie wiadomo czy to oni nagle zaczęli grać lepiej czy to zniżka formy fnatic po roszadzie w składzie, bardziej jestem przekonany do tego drugiego. Nasi rodacy po ostaniej wygranej zdają się być pewni siebie i uwierzyli w swoje umiejętności.
Misfits:pSG
Typ: PSG
Kurs:2.50
Buk: bet365
PSG na razie z dwoma porażkami ale z dwoma najlepszymi drużynami. Jednak jutro powinni zdobyć pierwsze punkty jest to drużyna uważana obok schalke która powinna się bić o LCS.
Stoi za nimi wielki klub świetny sztab między innymi jedna z legend Lola słynny yelowstar no świetni zawodnicy w składzie którzy tydzień temu wystraszyli schalke.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dawno nic w dziale nie pisałem, to rzucimy analizami na NA LCS.
CLG - Immortals
Typ: CLG wygra 1.83 Bet365 ✅ Mogło się skończyć 2-0, mogło się skończyć 1-2. W trzeciej grze odwrócili ????
Wyrównany matchup, więc bukmacherzy tym razem spisali się bardzo dobrze. Mimo to zdecyduję się tutaj na grę w stronę CLG. Dlaczego?
Darshan &gt; Flame
Xmithie &lt; Dardoch
Huhi &gt;&gt; Pobelter
Stixxay = Cody Sun
Aphromoo &gt; Olleh
Wszystko będzie zależało od tego jak zagra w tym meczu Huhi i Xmithie. Dardoch gra bardzo agresywnie, lubi counterjungle, do tego ma największy KP w całym NA LCS, więc świetnie jak na junglera przystało. Wspomniałem też o Huhim, ponieważ Pobelter jak dla mnie to jeden z najsłabszych midlanerów w tym splicie. Popełnia tyle błędów, że czasami aż szkoda patrzeć na jego grę. Jeżeli zostanie kilka razy wyłapany przez CLG to odechce mu się grać. Bardzo dobry przykład tego jak wykorzystać najsłabsze ogniwo Immortals dało Flyquest. Na botlanie małą przewagę dałbym CLG, które ma bardzo dobrego supporta, jednak ADC wątpliwej jakości. Potrafi zagrać świetnie, ale także fatalnie. Na topie porównywalnie, ale ostatnie tygodnie wskazują, że lepiej radzi sobie Dardoch via ZionSpartan.

Liquid - Dignitas
Typ: Dignitas wygra 2.00 Bet365 ✅ tej rywalizacji nie oglądałem, ale po pierwszym meczu zwątpiłem w Dig. Goldenglue zagrał dwie słabe gry z tego co widziałem po statystykach i urywkach drugiej i trzeciej mapy.
Po wczorajszej wygranej Dignitas nabrał jeszcze większej pewności siebie. Zagrali genialnie przeciwko Flyquest, które zlekceważyło przeciwnika. Dziś mają zdecydowanie łatwiejsze zadanie, bo Liquid gra w tym splicie przeciętnie, a nawet nieraz słabo.
Lourlo &lt; SsRmDay
Reignover = Chaser
Goldenglue =&lt; Keane
Piglet &gt;= LOD
Matt = Xpecial
Według mnie wszystko rozegra się tutaj w drafcie i warto polować na mapy na live. Ssumday ostatnio gra świetne gry, do tego widać coraz większe porozumienie na botlanie, jednak nie ma tam takiej jakości jakiej bym się spodziewał. LOD mnie nie przekonuje, a Xpecial ma swoje lata świetności za sobą. Mimo to dalej większe szanse daję Dignitas, które jest stabilniejsze. Liquid musi liczyć na bardzo dobrą grę ze strony Pigleta oraz Goldenglue jeżeli chcą myśleć o zwycięstwie. O ile ten pierwszy gra solidne gry, tak midlaner czasami pokazuje jak nie powinno się grać.

C9 - TSM
Typ: C9 wygra 1.57 Bet365 ⛔ Słaba gra Impacta w tym meczu, Jensen też grał przeciętnie, za to mega gry Bjergsena i ostatnia Hauntzera
Niezwyciężeni C9, chociaż ostatnio jakby się rozluźnili i w niektórych spotkaniach grają poniżej oczekiwań. Tym razem nie sądzę, aby byli rozkojarzeni, bo grają przeciwko silnemu TSM, jeden błąd może się skończyć porażką na mapie. Nie mogą sobie pozwolić na błędy.
Impact &gt; Hauntzer
Contractz = Svenskeren
Jensen &gt;= Bjergsen
Sneaky &gt;= WildTurtle
Smoothie = Biofrost
Ozdobą pojedynku będzie oczywiście środkowa linia, gdzie według mnie zmierzą się dwaj najlepsi gracze Jensen i Bjergsen. Co ciekawe jest to także spotkanie rewanżowe, więc nieco już wiemy o tym matchupie. W pierwszym tygodniu NA LCS Cloud9 wygrał pewnie 2-0 i sądzę, że tym razem także będzie podobnie, więc można pobrać kurs wyższy, jednak też niosący w sobie ryzyko (C9 DW 2-0 po kursie 2.75 Bet365). Nie mówię, że to super pewniak, ale jak był miał stawiać to właśnie w stronę C9, które popełnia mniej błędów, lepsze team calle, skillowo minimalnie lepsi. Draft będzie decydował jak w meczu Liquid z Dignitas.

Dokładne wyniki według mnie:
CLG - Immortals 2:0 @3.5 Bet365 ⛔
Liquid - Dignitas 1:2 @4.0 Bet365 ✅
C9 - TSM 2:0 @2.75 Bet365 ⛔

Jak zawsze będę próbował pogrywać lepiej live, więc to przedmeczowe myślenie. Po drafcie zawsze coś tam w live wklejam, jak mam powody do zmiany swoich typów z działu.
 
anyfei 2

anyfei

Użytkownik
Dignitas ostatnio pokazuje klasę. Ich wygrana z FlyQuest naprawdę mnie zaskoczyło. Widać, że w ich drużynie wszystko zaczyna się układać, może to kwestia czasu, może zmiana trenera zadziałała w błyskawyczinym tępie. Jesteś bardzo ciekawe przyszłego tygodnia.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wczoraj raz lepiej raz gorzej, ale na plus jeżeli ktoś pograł wszystkie typy jakie podałem. Negatywnie zaskoczyło C9, które nie miało pomysłu na early game. Jensen grał słabo przeciwko Bjergsenowi, który zagrał fenomenalnie i to on według mnie jest MVP tamtego spotkania. Mogło się nawet skończyć 2:0 dla TSM. Na dzisiaj poniższe propozycje:
Flyquest - TSM
TSM wygra @1.66 Bet365 ✅
TSM DW 2:0 @3.00 Bet365 ⛔ powinno się skończyć 2:0 no ale zlamili strasznie na tym backdoorze
To co wczoraj pokazało TSM było bardzo dobre. Midlaner oraz toplaner zagrali świetnie w każdym meczu z C9, a to na pewno lepsza drużyna od Flyquest. Tym bardziej patrząc na ostatnie wyniki Fly. Porażka z Dignitas w tym tygodniu pokazała, że brakuje tam solidności i przede wszystkim profesjonalnego podejścia do każdego meczu. Może wyolbrzymiam, jednak to co Fly zrobiło w pierwszym drafcie to była po prostu &quot;zabawa&quot;. Zlekceważyli rywali, a przeciwnicy pokazali, że wcale nie są takimi &quot;ogórkami&quot;. Z TSM na pewno nie będzie takiego luzu, ale w tym meczu wszystko będzie zależał od TSMu.
Matchupy:
Balls &gt;= Hauntzer
Daję minimalnie większe szanse Ballsowi, który po prostu prezentuje równy poziom. Może w tym ostatnim spotkaniu zagrał przeciętnie, ale nie można odmówić mu umiejętności. Hauntzer raz lepiej, raz gorzej, wczoraj dwie bardzo dobre gry i jedna średnia. Gdyby patrzeć jedynie na ten week to zdecydowanie większe szanse dawałbym Hauntzerowi, jednak patrzę na ogół splitu.
Moon = Svenskeren
Jak Svenskerena nie lubiłem jako gracza tak dalej nie lubię i może nie doceniam, jednak Moon to bardzo dobry zawodnik. Nie bez powodu jest na 1 miejscu, jeśli chodzi o pkt MVP w tym sezonie. Mimo to uważam, że żadna z drużyn nie będzie miała z tego powodu przewagi. Jungla jak najbardziej na remis i zadecydują picki.
Hai =&lt; Bjergsen
Po tym co wczoraj Bjerg pokazał z Jensenem, to uważam że inaczej nie może być. Będzie dominował na linii i jeżeli Hai chce wycarrować swój team to musi wejść na jeden ze swoich topowych picków. Większa pulla championów po stronie Bjergsena, w dodatku forma też zwyżkuje.
BotLane
Tutaj jest jedyna linia, w której mocną przewagę daję Flyquest. Altec z Lemonation grają bardzo dobrze, prawie w każdym meczu dominowali rywali. Obaj solidni, do tego shoutcalle ze strony Lemona trafione za prawie każdym razem. Po drugiej stronie WildTurtle i Biofrost. Ten pierwszy strasznie cieniuje, nie poznaję tego zawodnika i wcale się nie zdziwię jak dojdzie do zmiany z Doubleliftem w którymś tygodniu. Biofrost na poziomie, ale nie jest to gracz na tak mocny skład. Według mnie powinni znaleźć lepszego supporta do TSMu.


Phoenix1 - Cloud9
Cloud9 DW 2:0 @2.50 Bet365
Gdyby nie wczorajsza słaba gra Jensena, to nie miałbym żadnych wątpliwości co do tego typu. Teraz już nie jestem tego typu w 100% pewny, jednak dalej widzę dużą szansę, że C9 nie odda nawet jednej mapy. Na każdej pozycji posiadają lepszego zawodnika, w dodatku zaszła zmiana na jungli w P1. Meteos na pewno zna bardzo dobrze niektórych zawodników, ponieważ z nimi grywał w poprzednich sezonach. Tylko pytanie, czy on dalej trzyma taki sam poziom jak kiedyś? P1 nie było wymieniane w czołówce NA LCS, ale radzą sobie zaskakująco dobrze.
Matchupy:
Zig &lt;&lt; Impact
Bez wątpienia Impact będzie dominował linię, nawet nie zdziwię się jak zrobi kilka solo zabójstw. Zig to zdecydowanie najsłabsze ogniwo P1 i właśnie tam upatrywałbym szans na ganki dla C9.
Meteos =&lt; Contractz
Szczerze mówiąc nie widziałem poprzednich gier Meteosa z tego splitu. Niedawno wszedł za Inoriego do pierwszego składu i nie sądzę, żeby był z teamem jakoś bardzo zgrany. Inori wraz z Ryu potrafili zrobić przewagę, czy z Meteosem będzie podobnie? Nawet jeśli Amerykanin będzie grał dobrze, to po drugiej stronie jest jeszcze lepszy gracz. Mimo, że Contractz wczoraj nie pokazał jakiejś wspaniałej gry przeciwko TSM, to grał solidnie. Według mnie tutaj także jest przewaga po stronie C9, chociaż nie jakaś wielka.
Ryu =&lt; Jensen
Znów muszę wrócić do wczorajszego spotkania Jensena. To co grał było po prostu słabe i gdyby nie jego kilka pomyłek gra z TSM mogłaby wpaść na konto C9. Mimo to dalej uważam go za lepszego gracza od Ryu, który nie wyróżnia się niczym specjalnym. Zawsze gra na swoim dobrym poziomie, ale nic ponadto. Tutaj o dominacji na linii może przesądzić pick w drafcie.
BotLane
Mimo, że Arrow nie gra źle, Adrian także przyzwoicie to Sneaky i Smoothie powinni zdominować rywali. Mają więcej doświadczenia, w dodatku Sneaky to uznany ADC. Nie mówię, że Arrow to jakiś bardzo słaby gracz, ale w teamfightach popełnia błędy, które przesądzają o rozgrywce. Smoothie jeżeli wyciągnie Thresha może sam wycarrować grę, więc tutaj plus na stronę C9.

Liquid - CLG
CLG wygra @1.61 Bet365
CLG DW 2:0 @2.75 Bet365
Co tu dużo mówić. CLG jest w gazie, gra coraz pewniej, nie ma już tylu błędów co na początku splitu i w tym spotkaniu to oni powinni wyjść górą. Liquid notuje spadki, gra coraz gorzej, zupełnie inny biegun od wspomnianego CLG. Wiele opierają o midlane, który gra chimerycznie. Wczoraj Piglet pokazywał dobrą grę, ale to nie wystarczyło na Dignitas. Tym bardziej nie sądzę, aby starczyło na CLG.
Matchupy:
Lourlo &lt; Darshan
Darshan wreszcie zaczyna grywać na miarę swoich umiejętności. Gra agresywnie, próbuje outplayować rywali i nie czeka tylko na ich błędy. Nigdy nie podobała mi się jego gra tankami, bo on jest stworzony do ofensywy na linii. Lourlo solidny gracz, ale na toplane CLG będzie to za mało.
Reignover = Xmithie
Tutaj nawet zastanawiałem się czy nie dać lekkiej przewagi po stronie Reignovera, który pokazywał się już z dobrej strony. Xmithie wg mnie to najsłabszy punkt CLG, może na równi z ADC, jednak w ostatnich tygodniach marksman pokazuje się coraz lepiej, a Xmithie dalej mierne gry. Czasami zaskoczy, ale jest to rzadkością.
Goldenglue &lt; Huhi
Już wspominałem o chimerycznym Goldenglue w poprzednich analizach, ten gracz potrafi zagrać świetnie a chwilę później oddać przewagę w głupi sposób. Huhi również miewa błędy, ale znacznie mniej, a czasami sam potrafi wycarrować grę. Wczoraj pokazał się świetnie i sądzę, że dzisiaj będzie kontynuacja dobrej gry.
BotLane
ADC na stronę Liquid, support na stronę CLG. Trudno jednoznacznie ocenić ten matchup. Według mnie będzie tutaj równo i zadecydują picki w drafcie. Jeżeli aphromoo dostanie szansę do wykazania się w teamfightach to on może przesądzić o losach gry. Wczoraj bardzo dobrze działała Soraka, dzisiaj pewnie będzie banowana, w przeciwnym wypadku Liquid nawet nie &quot;powącha&quot; tej rozgrywki.

EchoFox z Immortals odpuszczam, po tym co widziałem wczoraj w wykonaniu ekipy Froggena.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Nie ma osobnego tematu to wstawię tutaj typ z IEM.
H2K vs ROX Tigers
Typ: H2K @2,68 Pinnacle⛔ (1:2, szkoda 3 mapy ponieważ jedna głupia decyzja przesądziła o wyniku)

Mecz o 1 miejsce w grupie. Będzie rozgrywany w formacie BO3 i tutaj upatruje szansy europejskiej drużyny. ROX po mistrzostwach świata zostało totalnie przemeblowane, został wymieniony cały skład na zawodników gorszych od swoich poprzedników. W koreańskiej lidze zajmują 8 miejsce z 2 zwycięstwami na koncie( jedne przeciwko KDM które spokojnie pokonał UOL na tym turnieju). Pierwszy mecz wygrali spokojnie na byłe ANX, ale nie można brać tej drużyny na poważnie, prawdziwym testem będzie mecz na h2k. Co do Europejczyków to mieli lekkie kłopoty w pierwszym meczu. Trochę zlekceważyli przeciwników i zbyt agresywnie grali co skutkowałowydłużeniem gry. Moim zdaniem obie drużyny są wyrównane, lecz kontrola mapy jest na trochę lepszym poziomie u H2K i tutaj widzę ich szansę na zakończenie serii zwycięstwem. Po takim kursie polecam.
 
L 15

lovejuice

Użytkownik
Co sadzicie o 2,5 map w obu dziesiejszych meczach eulcs? Najslabsze druzyny, kazdy bedzie chcial zie utrzymac i uniknac meczy z schalke albo pag
 
M 451

malizna

Użytkownik
Idę na live w Roccat po 2.75✅✅. To co zobaczyłem na 1 mapie to najgorsza gra w Lola jaką kiedykolwiek widziałem. Origen 3 razy z nashorem i elderem nie potrafiło wziąć inhibitora i skończyć gry. Dla mnie ten kurs to value, ponieważ obie drużyny są równe, a dam sobie uciąć rękę, że z taką przewagą jaką miało origen, Roccat skończyło by 1 mapę 2 razy szybciej.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Jutro zapowiada się ciekawie mecz H2k i Misfits. Dla mnie osobiście Misfits faworytem, ale tutaj zapewne będzie zacięta walka. Wydaje się over 3,5 smoka w 1 mapie @1,57 ✅ fajnym kursem. Nawet jak nie bedą to infernale, tylko jakies cloudy to zarówno jedna drużyna jak i druga będzie powolutku budować przewagę i wszystko bedzie sie liczyć, także polecam
 
H 0

haaron86

Użytkownik
NA lcs bedzie jeszcze ciekawsze doublelift przeszedl do team liquid z tsm a takze dolaczyl razem z nim adrian z p1 tl moze sie odbic
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy będzie można zagrać dzisiaj na całorocznym Challengera EU ? Koreański jest już dostępny, wcześniej było można grać a dzisiaj nie ma rynków, mecz leci o 16.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Splyce vs Vitality
G2 vs Giants
Typ: 2:0 Splyce + 2:0 G2 @2.32 bet365 ✅

Dla mnie w miarę pewne ako na dzisiaj. Splyce może mieć trochę problemów z Vitality, ale powinni sobie koniec końców z nimi poradzić w 2 mapach. Cabochard gra strasznie słabo w tym splicie, a Djoko gra bardzo chimerczynie. Splyce w tym splicie gra równo, pokonują znacznie gorsze od siebie zespoły, oraz sprawiają problemy topce Europejskiej. Co do G2 nie ma co się rozpisywać, zespół o 2 klasy lepszy niz hiszpańska organizacja i będę bardzo zdziwiony jak stracą mape
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Splyce vs Vitality
G2 vs Giants
Typ: 2:0 Splyce + 2:0 G2 @2.32 bet365

Dla mnie w miarę pewne ako na dzisiaj. Splyce może mieć trochę problemów z Vitality, ale powinni sobie koniec końców z nimi poradzić w 2 mapach. Cabochard gra strasznie słabo w tym splicie, a Djoko gra bardzo chimerczynie. Splyce w tym splicie gra równo, pokonują znacznie gorsze od siebie zespoły, oraz sprawiają problemy topce Europejskiej. Co do G2 nie ma co się rozpisywać, zespół o 2 klasy lepszy niz hiszpańska organizacja i będę bardzo zdziwiony jak stracą mape
Co do G2 to OK 2:0 powinno być gładko, ale moim zdaniem Splyce bliżej będzie do 2:1, niż 2:0. Wygrana Splyce + 2:0 G2 to w takim wypadku AKO 1.57 na bet365, ale można dorzucić jakiś tenisik i wtedy siedzi. Bezpieczniejsza opcja :cool:
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Na jutro proponuje -1,5 na Misfits. Wcześniej był kurs @1,90 aktualnie jest @1,83. Według buków 50/50. Moim zdaniem? 85%. Już tłumaczę dlaczego. Misfits to drużyna która cały czas daje z siebie wszystko i nie lekceważy żadnego przeciwnika. Przegrali ostatnio z H2k ale nie dlatego, że zagrali słabo tylko H2k zagrało tak, jak jeszcze nigdy. Jakby tak zagrali z G2, to z nimi też by wygrali. Roccat zaś na wznoszącej, ale za to z jakimi drużynami. Jak ktoś oglądał mecz Giantsów z Roccatami to tam powinno być conajmniej 2:1 dla Roccat, Giantsi przegrali sobie mecz w champion selekcie. Phaxi na Gnarze zrobił 1v9, Misfits po tych dwóch porażkach powinno się zmobilizować i szybko sobie poradzić z gigantami. Misfits jest jedyną drużyną która jest w stanie w tym splicie postawić się G2. Misfits -1,5 po kursie @1,83 to ładna promocja, polecam ⛔
Ja powiem tylko tyle: XD
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Na dziś obrałem mecz Uol - Vitality. Typ - Uol -1,5 @1,57 Pinnacle ✅✅✅
Tutaj top 2 drużyna zmierzy się z przeciętnym Vitality. Ostantio padł rekord w splicie, gdzie Splyce zamknęło mapę z Vitality w 24 minuty. Zostali zniszczeni. Uol to drużyna, która gra na stałym, bardzo wysokim poziomie. Vitality składa się z gwiazd, jednak nie mają oni ze sobą zgrania, co odbija się szczegolnie w pozniejszych etapach gry przy teamfightach. Dla mnie Uol to jedyna drużyna która może próbować walczyć z G2. Dla porówniania całoroczny wystawił kurs na takie zdarzenie @1,44. Tutaj według mnie jest spora okazja. Może kurs nie jest za wysoki, ale miesiąc rozpoczynamy delikatnie. Typ ma bardzo duże szanse powodzenia. Xerxe ostanio jest w życiowej formie i bez dwóch zdań ciągnie całą drużynę. Uol ma najlepszy shot calling w całym splicie, ich decyzje są pewne, rzadko kiedy tracą gry przez swoje błędy (throwy na baronie) Mają ze sobą dobrą komunikacje, i jednego z najlepszych trenerów w mojej opinii. H2k i Misfits troszeczę pod formą, co sprawia, że uol to top2 i jako jedyni beda w stanie postawić się g2, jeśli Splyce nie zaskoczy. Jednorożce każdą grę traktują poważnie, i mimo ewentualnej przewagi 1:0 nie trollpickują w champ selekcie i nie lekceważą przeciwników co jest badzo ważne. Liczę tutaj na szybkie 2:0 ze strony Uol. Pozdrawiam cieplutko
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Splyce - H2k - Splyce @2,10 Betsson ⛔
Na dzisiaj obrałem na cel mecz z europejskiego LCS. W mojej opini najważniejszą statystyką jest oglądanie, a z racji tego, że interesuje mnie e-sport w szczegolnosci liga legend i leci ona zazwyczaj w weekendy to oglądam. H2k rozpoczęło średnio, pozniej się rozpędzili i teraz jest moment, kiedy złapali lekko zadyszkę. Wygrywają ze słabymi drużynami (vitality og, giantsi) ale męczą się z nimi niemiłosiernie. Wczorajszy typ trafiony, jednak Uol troche pajacowało w pickach ale końcem końców wygrali. Splyce to drużyna która złapała ładny wiatr w żagle, grają bardzo dobrze zespołowo, w dodatku w lane phase powinno sobie też spokojnie poradzić. Nie wiem dlaczego H2k jest w roli faworyta, Imo 72-74% na zwycięstwo Splyce.
@down no raczej nie, kursy się diametralnie nie zgadzały. Wierze ze kazdy kto tutaj zagląda mógł się połapać ????
@edit: Troszeczkę moj blad, za szybko dalem analzie i postawilem. Mecz był o nic już bo wszystko rozstrzygnięte. H2k profesjonalnie podeszli do sprawy, tryhardowali a Splyce wyciągneli Lux na mida, ww na topa. Poprostu trollowali i sie jeszcze z tego smiali.???? dla nich.
 
don-king 15

don-king

Użytkownik
Na dziś obrałem mecz Uol - Vitality. Typ - Vitality -1,5 @1,57 Pinnacle ✅✅✅
Tutaj top 2 drużyna zmierzy się z przeciętnym Vitality. Ostantio padł rekord w splicie, gdzie Splyce zamknęło mapę z Vitality w 24 minuty. Zostali zniszczeni. Uol to drużyna, która gra na stałym, bardzo wysokim poziomie. Vitality składa się z gwiazd, jednak nie mają oni ze sobą zgrania, co odbija się szczegolnie w pozniejszych etapach gry przy teamfightach. Dla mnie Uol to jedyna drużyna która może próbować walczyć z G2. Dla porówniania całoroczny wystawił kurs na takie zdarzenie @1,44. Tutaj według mnie jest spora okazja. Może kurs nie jest za wysoki, ale miesiąc rozpoczynamy delikatnie. Typ ma bardzo duże szanse powodzenia. Xerxe ostanio jest w życiowej formie i bez dwóch zdań ciągnie całą drużynę. Uol ma najlepszy shot calling w całym splicie, ich decyzje są pewne, rzadko kiedy tracą gry przez swoje błędy (throwy na baronie) Mają ze sobą dobrą komunikacje, i jednego z najlepszych trenerów w mojej opinii. H2k i Misfits troszeczę pod formą, co sprawia, że uol to top2 i jako jedyni beda w stanie postawić się g2, jeśli Splyce nie zaskoczy. Jednorożce każdą grę traktują poważnie, i mimo ewentualnej przewagi 1:0 nie trollpickują w champ selekcie i nie lekceważą przeciwników co jest badzo ważne. Liczę tutaj na szybkie 2:0 ze strony Uol. Pozdrawiam cieplutko
Chyba źle typ podałeś- powinno być uol -1.5 a nie na odwrót
edit: na szczęście ja nie zagrałem ale ktoś mógł wpaść
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Misfits Academy - Origen

Typ: Misfits Academy
Kurs @1,75 (Pinnacle)
Na całorocznym zaś kurs @1,66. Origen fatalna forma, roszady w drużynie. Misfits na pewno będzie chciało się wykazać. Z racji tego że 2 drużyny nie mogą być to prawdopodobnie sprzeda swojego slota za spore pieniadze. W dodatku Cinkrof w jungli, nie gra dobrze, typowy soloq player, brak doswiadczenia

Phoenix1 - Dignitas
Typ: Phoenix1
Kurs @1,47 (Pinnacle)
Dignitas to taka drużyna, która gra albo bardzo dobrze albo bardzo źle. Głównie zależy od dyspozycji. Tutaj mamy bo5, więc wydaje mi się że silne P1 nie odda tego zwycięstwa. Jakby to było bo3, to po takim kursie bym nie ryzykował, ale tutaj jest bo5 Wyczuwam tutaj 3:1 dla P1, ale nie będę wróżył i zagramy trochę bezpieczniej, ze względu na przerwę i rozpoczęcie playoffów.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Misfits Academy - Origen

Typ: Misfits Academy
Kurs @1,75 (Pinnacle)

Na całorocznym zaś kurs @1,66. Origen fatalna forma, roszady w drużynie. Misfits na pewno będzie chciało się wykazać. Z racji tego że 2 drużyny nie mogą być to prawdopodobnie sprzeda swojego slota za spore pieniadze. W dodatku Cinkrof w jungli, nie gra dobrze, typowy soloq player, brak doswiadczenia


Phoenix1 - Dignitas

Typ: Phoenix1
Kurs @1,47 (Pinnacle)

Dignitas to taka drużyna, która gra albo bardzo dobrze albo bardzo źle. Głównie zależy od dyspozycji. Tutaj mamy bo5, więc wydaje mi się że silne P1 nie odda tego zwycięstwa. Jakby to było bo3, to po takim kursie bym nie ryzykował, ale tutaj jest bo5 Wyczuwam tutaj 3:1 dla P1, ale nie będę wróżył i zagramy trochę bezpieczniej, ze względu na przerwę i rozpoczęcie playoffów.
Oczywiście dwa ✅✅

G2 - Fnatic - Fnatic kurs @4,00 Expekt

Po tym co Fnatic zrobiło z H2k niszcząc ich i równając z ziemią 3:0, gdzie kurs na na samo wygranie fnatic był bliski 3,5 można tutaj spokojnie zaryzykować drobniej po takim kursie.
 
Do góry Bottom