>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

M 451

malizna

Użytkownik
Z racji tego, że dopiero dostęp do komputera będę miał w piątek podam już typy na nadchodzącą kolejkę. Miałem napisaną ścianę tekstu, lecz przez przypadek usunąłem, więc napiszę krótko.
Giants vs Uol
Typ: 2-0 Uol @1,72 Bet365✅
Spotkanie na chwilę obecną najlepszej drużyny w Europie z najgorszą. Na każdej pozycji różnica klas, a patrząc na grę drużynową, to dzieli te drużyny przepaść.
G2 vs H2K
Typ: Powyżej 2,5 mapy @2.00 Bet365✅
Spotkanie na szczycie. Liczę, że H2K urwie co najmniej 1 mapę. Trochę obawiam się fazy draftu, ponieważ H2K co grę oddaję przeciwnikowi dobry pick. Na wszystkich alejach oprócz dolnej linii nie umiem wskazać faworyta, a liczę na to, że wraz z kolejnymi tygodniami koreańskie duo będzie lepiej współpracować z resztą zespołu.
Misfits vs Splyce
Typ: Misfits +1,5 mapy @1,39 Bet365✅
Splyce w tym splicie mnie nie przekonuję, a ich przeciwnicy wręcz przeciwnie. Bardzo ładnie kontrolują mapę i dla mnie na koniec splitu skończą w top 4.
Vitality vs Fnatic
Typ: +1,5 Vitality @1,50 Bet365✅
Po raz kolejny bet przeciwko Fnatic. Jestem ciekaw ile jeszcze Amazing i Soaz wytrzymają w pierwszym zespole, ponieważ Kikis jak i Broxach pokazali się ze świetnej strony w Challenger Series. Vitality ma bardzo doświadczonych zawodników i jak Roccat dało radę postawić opór, to oni tym bardziej.
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Dwie małe uwagi Roccat jest gorszy od Giants, no i druga zastanów się nad meczem fnatic, bo amazing został na razie 2 tygodnie wykluczony i wchodzi za niego jungler z akademi.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Dwie małe uwagi Roccat jest gorszy od Giants, no i druga zastanów się nad meczem fnatic, bo amazing został na razie 2 tygodnie wykluczony i wchodzi za niego jungler z akademi.
dzięki wielkie za informację co do Amazinga, ale i tak moim zdaniem zobavzymy tutaj 3 mapy. Co do Roccat i Giants to i tak gorszą drużyną jest chyba Origen, ale już zostawmy ten temat.
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Kolejne zmiany w Vitality nowy support i jest nim 14 zawodnik na serwerze WEST ale jedno ale jego main to mid xd
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Giants vs UOL
Typ przedmeczowy: UOL 2-0 @1.57 Bet365 ✅
Nie ma się co dziwić, że UOL jest tak faworyzowany. Bardzo dobra gra na początku splitu, do tego grają z jedną z najsłabszych drużyn w splitcie. Na każdej pozycji mają lepszego zawodnika w składzie, jednak dużo będzie zależało od picków. Dzisiaj już SKT pokazało, że potrafi przegrać ze słabszą drużyną do siebie, więc czemu nie miałoby tak samo w Europie? Oczywiście w Korei są równiejsze drużyny, nie ma takich dużych różnic w mechanice, jednak polecałbym grać live. Jeżeli ktoś nie może to przedmeczowo DW 2:0 lub na każdej z map brać &quot;first blooda&quot; dla UOL (po 1.61 na każdą z map).

G2 vs H2K
Typ: H2K wygra min. 1 mapę @1.66 Bet365 ✅ szkoda bo sam w nich zwątpiłem i na live poszła wtopa :/
Coś mam przeczucie, że dzisiaj Jankos i spółka zaskoczą swoich rywali. Na razie różnie to bywało w meczach, grali nierówno i właśnie dlatego G2 jest tutaj tak znacznym faworytem. Dla mnie wygląda to trochę inaczej i wcale bym się nie zdziwił, gdyby nasz jungler wycarrował dwie mapy. Nie ma co ukrywać, że to właśnie w dużej mierze od Jankosa zależy gra H2K. Na bot lanie nie mają jakiś super wybitnych graczy, na topie Odoamne czasem lepiej, czasem gorzej. Polak powinien mieć duże oparcie w Febivenie, lecz po drugiej stronie w G2 także bardzo dobry mid lane, więc szykuje się zażarta walka na środkowej alei. Jeżeli Jankos dostanie KhaZixa i będzie Shen na topie to warto spróbować w takim wypadku grać wygraną mapę H2K (kurs pewnie około 2,50 będzie).
Oczywiście polecam grę live ze mną w temacie &quot;Typy na żywo&quot;.
Na następne dni niestety nie będzie mnie przy kompie, więc następne typy pojawią się dopiero tuż przed NA LCS w niedzielę.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Kolejne zmiany w Vitality nowy support i jest nim 14 zawodnik na serwerze WEST ale jedno ale jego main to mid xd
Podobno nukeduck przechodzi na supporta, a na midzie będzie grał sub GBM, który jeszcze sezon mainował mida i grał w NRG
 
albi007 1

albi007

Użytkownik
Misfits vs Splyce
Typ: Misfits +1,5 mapy @1,39 Bet365
Co do tego typu się zgadzam. Misfits jako jedna z nowych drużyn w LCS jak na razie dobrze się prezentuje, choć Splyce może urwać 1 mapę.
Vitality vs Fnatic
Typ: FNC wygra minimum 1 mapę. Bet365
Zwycięzca meczy 2-drogowo: Vitality Bet365
Tu bym nie był taki pewny. Za Amazinga na dżungli będzie grać Broxah, który w Challenger Series pokazał swoją klasę. Jestem tylko ciekaw czy dopasował się do głównego składu FNC przez tak krótki okres. Możliwe że FNC zaskoczy, ale najprawdopodobniejszym typem jest 2:1 dla Vitality.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Misfits vs Splyce
Typ: Misfits +1,5 mapy @1,39 Bet365

Co do tego typu się zgadzam. Misfits jako jedna z nowych drużyn w LCS jak na razie dobrze się prezentuje, choć Splyce może urwać 1 mapę.

Vitality vs Fnatic
Typ: FNC wygra minimum 1 mapę. Bet365
Zwycięzca meczy 2-drogowo: Vitality Bet365

Tu bym nie był taki pewny. Za Amazinga na dżungli będzie grać Broxah, który w Challenger Series pokazał swoją klasę. Jestem tylko ciekaw czy dopasował się do głównego składu FNC przez tak krótki okres. Możliwe że FNC zaskoczy, ale najprawdopodobniejszym typem jest 2:1 dla Vitality.
Kurs w tej chwili na misfits +1,5 jest 1,16 i taki był od wczoraj, nie wiem kiedy stawiałeś ale warto napisać aktualny kurs, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd.
 
albi007 1

albi007

Użytkownik
Kurs w tej chwili na misfits +1,5 jest 1,16 i taki był od wczoraj, nie wiem kiedy stawiałeś ale warto napisać aktualny kurs, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd.
Ok, dzięki za informację. Jestem nowy na forum, ale bardzo dobrze znam się na EU LCS. Postaram się umieszczać pewniaczki ;)
 
M 451

malizna

Użytkownik
Dubel na jutro:
H2K 2:0 + G2 2:0 @2.10 Bet365✅

Nie ma co tutaj się rozpisywać. Top 3 jeśli chodzi o Europę gra z najsłabszymi drużynami w Europie, zdziwię się jak nie będzie wyraźnej dominacji po stronie G2 oraz H2K, a co dopiero myśleć u ugraniu mapy przez Roccat lub Origen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
albi007 1

albi007

Użytkownik
H2K vs ROCCAT
Typ: 2-0 H2K @1,61 Bet365
Typ: H2K - Drużyna która przeleje pierwszą krew - Mapa 1 @1,66 Bet365
Typ: H2K - Drużyna która przeleje pierwszą krew - Mapa 2 @1,66 Bet365
Typ: H2K - Drużyna, która uśmierci pierwszego smoka - Mapa 1 @1,57 Bet365
Typ: H2K - Drużyna, która uśmierci pierwszego smoka - Mapa 2 @1,57 Bet365
H2K jest jedną z najlepszych drużyn w EU LCS. Roccat natomiast jak na razie przegrał wszystkie mecze. Patrząc na statystyki H2K... zrobią pierwszą krew i uśmiercą pierwszego smoka w obu mapach. Do tej pory im się to udawało. Wiadomo, że pierwsza krew i pierwszy smok nie są pewniakami ale są bardzo prawdopodobne. Końcowy wynik to pewne 2:0 dla H2K. Nie sadzę żeby Roccat ugrał choć 1 mapę.
G2 Esports vs Origen
Typ: 2-0 G2 Esports @1,30 Bet365
Drugi mecz to również pewne 2:0. G2 jako jedna z najlepszych drużyn powinna pewnie wygrać to spotkanie. Origen nie wygrało żadnego meczu. Nie sądzę, że uda im się wygrać nawet jedną mapę przeciwko najlepszej drużynie jaką jest G2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Popieram typy na dziś H2K 2:0 i G2 2:0, spokojny dubelek, nie powinno być tutaj jakiś niespodzianek, raczej będą to jednostronne widowiska. Również warty gry dubel na first blood H2K i G2 przy pierwszej mapie @2.62 bet365 , różnica znacząca między drużynami raczej będą cisnąć od początku a kursik troszkę lepszy niż czyste wygrane
edit: typ na 2:0 h2k i g2 wszedł, drugi niestety nie, first blood na pierwszej mapie był dla roccat
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
18 minut do meczu kinguin kurs 9.0 warto ryzykować za drobne
Dlaczego? Jakie masz za tym argumenty? Staraj się zawsze poprzeć swoje propozycje konkretnymi stwierdzeniami, gdyż o to właśnie chodzi w działach tematycznych./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Kinguin wygrało 2:0 po kursie 9.0
Do macko przepraszam następnym razem będę wiedział po prostu nie pisałem tutaj analizy bo zrobiłem to w swoim temacie kupony ze statystykami i w typach dniach więc nie chciałem kopiować 3 raz.
Następne 2 mecze również postawiłem 2:0 jak poprzednik i czekam na nie jak na inne wydarzenie nigdy.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
CLG - Phoenix1
Typ: Phoenix1 wygra @1.50 Bet365 ⛔ Ryu w ostatniej grze praktycznie nie istniał
Moim zdaniem CLG strasznie pogubiło się po odejściu DoubleLifta, a było to już jakiś czas temu. Od tego wydarzenia team nie wygląda tak dobrze, mimo że na bot lanie mają dalej jednego z najlepszych supportów. Na topie także bardzo solidny gracz i to są zdecydowanie dwa najsilniejsze ogniwa CLG. Po drugiej stronie Phoenix1, gdzie główne role odgrywa jungler Inori oraz midlaner Ryu, znany jeszcze ze sceny europejskiej. Na bocie przyzwoicie, a najsłabszy punkt to toplane. Mimo to uważam, że uporają się z CLG, które wygląda w ostatnich tygodniach przeciętnie. W TF&#39;ach jeżeli Ryu będzie trzymał dobrą pozycję to sam wycarruje gry. Liczę na 2:1 dla Phoenix, więc alternatywnym typem na to spotkanie jest - CLG wygra jedną mapę po kursie 1.44 ✅, jednak wg mnie pewniejsza wygrana Phoenix1.

EchoFox - TSM
Typ: TSM wygra @1.36 Bet365 ⛔ lub dla odważniejszych TSM 2-0 po kursie 2.25 Bet365 ⛔
Ten mecz jest dla mnie jak na razie największym rozczarowaniem, a jednocześnie największym zaskoczeniem splitu.
Całkowicie nie rozumiem dlaczego takie szanse daje się tutaj EchoFox. Midlane + Jungler nie wygra nawet mapy przeciwko TSM, które może nie zachwyca na początku splitu, ale dalej są to faworyci do końcowego zwycięstwa. Toplaner w miarę przyzwoity, botlane podobnie, jednak trzeba także spojrzeć na przeciwników. TSM skład jak zawsze mocny, gdybym miał wskazywać najsłabszy punkt, to obecnie jest to ADC, który mocno się pogubił. Dziwię się, że nie próbują tam postawić DoubleLifta, który prawdopodobnie prezentuje podobny poziom. Wspomniałem na początku o silnych graczach EchoFox na midzie oraz jungli. To wszystko wg mnie będzie bez znaczenia, ponieważ po drugiej stronie są jeszcze silniejsi gracze. O ile do Svenskerena miałbym może jeszcze małe wątpliwości, o tyle Bjergsen bije na głowę Froggena. W walkach drużynowych lepsza komunikacja po stronie TSM, co ostatecznie przechyla szalę zwycięstwa na ich korzyść.

W dwóch kolejnych spotkaniach bez zbędnego rozpisywania się, ale z przemyślanych typów zagrałbym:
C9 wygra po kursie 1.50 Bet365 lub dla odważniejszych C9 2-0 po kursie 2.50 Bet365
NO BET lub (dla tych co muszą) typ ryzykowny DIG 2-0 po kursie 2.75 Bet365 ✅
 
R 0

rewolta

Użytkownik
CLG - Phoenix1
Póki co na livie CLG ciśnie
aphromoo trafia wszystkie hooki
huni strasznie agresywnie
23 minuta i 2 infernale
więc jeśli ktoś nie lubi ryzyka może zamykać
Ogólnie 1 do 0 dla CLG ale wydaje mi się,że to będą 3 mapy
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
C9 trochę risky pamiętaj, że 3 zawodników Fly to byli gracze c9.
W tym jeden z nich był trenerem a drugi długi czas uczył ich prowadzenia gry.
I fly jest teraz w dobrej formie.
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Flyquest pozytywnie zaskoczyło mało brakowało a byłoby to 2-0 dla nich.
Pierwszą gre przegrali prze jedną złą decyzję, dryga mapa świetnie wyegzekwowana a w trzecie imo przegrali przez słaby draft, myślę że za 2 tygodnie mogą przerwać zwycięską serie c9.

Echo też pozytywnie wyrastają na czołową drużynę NA brak scrimów widocznie dobrze im służy.
TSM męczył od początku splitu i w końcu nie wymęczył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 451

malizna

Użytkownik
H2K vs Giants
Typ: H2K 2-0 @1,55 Pinnacle✅
Można powtórzyć to co napisałem 2 tygodnie temu. Różnica klas na każdej linii, nawet jak coś pójdzie źle w fazie draftu to i tak zostanie to nadrobione rotacjami na mapie, oraz umiejętnościami indywidualnymi. H2K musi wygrywać takie mecze 2-0 i koniec.

Jeszcze taka luźna propozycją ponieważ kurs na samo zwycięstwo nie warty gry, a typ całkiem prawdopodobny:
Misfits 2:0 @1,70 Pinnacle✅
 
M 451

malizna

Użytkownik
Splyce 2:0 + Fnatic 2:0 @2.40 Pinnacle✅
Konsekwentnie przeciwko Roccat oraz Origen. Na ten moment 2 najgorsze drużyny, które miałyby ogromne problemy w Challenger Series przeciw średniakom europejskim. Na każdej pozycji Splyce oraz Fnatic dysponują lepszymi i bardziej doświadczonymi graczami, polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom