Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

[LoL] NA&EU LCS & LCK

18 marca 2018 19:30
201
kuczko1997
kuczko1997
Maj 2017 127 314 4
Cloud9-FlyQuest eSports
Typ:Cloud9
Bukmacher;Fortuna
Kurs:1.35
Nie ma opcji ze C9 po bardzo dobrych spotkaniach to przegra.To spotkanie musi wygrać aby myśleć o play-offach od półfinałów.FlyQuest na chwilę obecną na 8 pozycji bez szans na play-offy więc dla nich mecz o pietruszkę.
Echo Fox-100 Thieves
Typ:Echo Fox
bukmacher;Fortuna
kurs:1.64
Echo Fox jesli chce zajac pierwsze miejsce w lidze i nie patrzec na wyniki innych ekip to musi to wygrać.Ekipa 100 Thieves w formie ale jednak lepiej na chwilę wygląda ekipa Huniego.
Ako:2.21
4 sierpnia 2018 17:41
202
mirkejn
mirkejn
Paź 2016 6 34 4
Fnatic - G2 Esports
Typ: Fnatic
Bukmacher;fortuna
Kurs:1.70✅
Druga i trzecia drużyna EULCS posiadające po 27 punktów. Typ opieram na H2H i moim zdaniem niewielkiej przewadze umiejętności po stronie Fnatic. Na ostatnie 5 meczy 4 wygrało Fnatic. Porównując poszczególne linie moim zdaniem G2 przewagę ma jedynie na górnej alei. Perkzowi Caps ewidentnie nie leży. Broxah również udowadniał, że jest lepszy od Jankosa kradnąc mu barony. W G2 jest typowy botlejn, który jest słabszy w obecnej mecie od niestandardowego, który gra Bwipo z Hylissangiem.
GL&HF
9 sierpnia 2018 13:46
203
mirkejn
mirkejn
Paź 2016 6 34 4
Schalke 04 - Vitality
Typ: Vitality
Bukmacher;fortuna
Kurs: 2,07⛔
Czołowe zespoły EULCS z dobrą forma po czterech wygranych w ostatnich pięciu meczach. Ja idę w stronę Vitality, które napędzone zmianą junglera z Giliusa na Kikisa zdecydowanie odżyło i moim zdaniem polski leśnik jest zdecydowanie lepszy od Amazinga, który miał pewną przerwę od competitive. S04 zawdzięcza ostatnie zwycięstwa bardziej słabości przeciwników m.in. HansSama chciał się sprawdzić na Vladzie gdzie zdecydowanie to nie wypaliło oraz pajacowate G2, które nie może się pozbierać po przyjeździe z USA. Natomiast Vitality wygrało z najlepszą drużyną ligi Fnatic. H2H również przemawia za Vitality trzy zwycięstwa na trzy mecze w 2018.
GL&HF
2 marca 2019 22:32
204
kokon303
kokon303
Gru 2013 133 139 7
VS

W Europie już koniec gier na ten tydzień, przeglądając nadchodzące mecze w amerykańskiej lidze, zwróciłem uwagę na te dwie drużyny. 100 Thieves jest przedostatnie, ostatnio przegrywali mecze jak leci, cztery z rzędu, Miałem okazję ich oglądać i słabo się prezentowali. Golden Guardians jest natomiast na 5 miejscu w tabeli i grają ostatnio w kratkę, potrafili wygrać z TSM, żeby potem przegrać z Clutch Gaming, który jest obecnie na ostatnim miejscu. Wynika to z ich eksperymentowaniem z postaciami i ogólnie dziwnymi wyborami postaci do meczu. Ostatni mecz między tymi drużynami jest na korzyść 100 Thieves, więc jest tu szansa na rewanż. Jeśli chcą myśleć o playoffach i zacząć punktować oraz grać na poważnie to wygrana z 100 Thieves będzie dobrym początkiem, jest to jeden z łatwiejszych dla nich przeciwników na ten moment w tej lidze. W Golden Guardians gra też mój ulubiony kiedyś duński midlaner Froggen, czasy swojej świetności ma już za sobą, jest to chyba jego ostatni dzwonek, by coś jeszcze pokazać i doprowadzić swój zespół do zwycięstw.
Typ: Golden Guardians win @2.10 Unibet ✅

VS

Po tym, co widziałem w wczorajszych meczach, idę w ciemno i stawiam na Cloud9. TSM grało wczoraj strasznie dziwnie z Echo Fox, strasznie się z nimi męczyli i jakoś ugrali do końca. Gdyby nie ich lepsze doświadczenie i cwaniactwo w late game dawno by przegrali. Dzisiaj taka gra nie ma prawa przejść z Cloud9, który według mnie jest drużyną dużo lepszą, potwierdzają to też same wyniki, w bezpośrednich starciach cztery razy wygrywali. Od dłuższego czasu oglądam bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami, Cloud zawsze lepiej grał i był bardziej zdeterminowany, by wygrać i mam nadzieję, że dziś też przedłużą tą passę.
Typ: Cloud9 win @1.61 Unibet ✅✅
"Jeżeli zamierzasz zainwestować pieniądze w drużynę której nawet nie widziałeś opierają się na statystykach, równie dobrze możesz kupić samochód tylko i wyłącznie bazując na parametrach"
13 czerwca 2019 08:07
205
wiksee
wiksee
Paź 2018 46 273 2
LCK
King-Zone DragonX - SK telecom T1
Typ: 2-1
Kurs: 3.75  

Trzecia kolejka summer split i już gorąco. SKT po swojemu, powoli wchodzą w split (2:1 z JAG, 1:2 z AF), eksperymentują z draftami i badają teren. Powoli do celu, metodycznie. KZ z kolei zaczęli z przytupem, pewnie pokonując Gen G i Sandbox. Można powiedzieć, że w końcu grają na miarę oczekiwań. Naehyun zastępujący PawN'a spisuje się bardzo dobrze, co Hirai zapewne traktował jako największą niewiadomą.

KZ mocno polega na indywidualnym talencie. Deft potrafi wygrać linię 1v2 kiedy ma dobry dzień i odpowiedni matchup. Rascal jest największym zagrożeniem, kiedy Cuzz poświęci mu odrobinę uwagi, co zresztą było bardzo widoczne przeciwko Sandbox - w dużej mierze dzięki naciskowi na komfort bardziej niż metę w drafcie. SKT z kolei mają przewagę w drafcie, ale na mapie - przynajmniej na tę chwilę - moim zdaniem odrobinę odstają. Na pewno są świadomi tego, że Faker jest w stanie wygrać linię, ale Clid musi kontrolować cały czas to, gdzie jest Cuzz. Wydaje mi się, że w pierwszej grze KZ zaskoczy SKT jakimś pocket pickiem, w drugiej kKoma zareaguje i wygrają już w drafcie. Trzecia gra to loteria, ale stawiam mimo wszystko na KZ - lepiej weszli w split i dużo szybciej złapali rytm, SKT z kolei historycznie odpala się koło 5-6 kolejki.
17 czerwca 2019 10:31 przez wiksee

Edit by Admin
204 214
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.