>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Kolarstwo 2017 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
4. etap Abu Dhabi
Matteo Pelucchi - Elia Viviani 2,20 Bet365 ✅ 5-66
Sprinter w Sky to moim zdaniem marnotrawienie talentu przez lata, bo pomocników raczej na wyścigach nie było. Teraz może to się zmienia i gdzie nie ma gór, tam ekipa ma młodych kolarzy do pomocy. Do tego Viviani mnie od jakiegoś czasu nie przekonuje. W Argentynie w tym roku drugie miejsca ale umówmy się: tam tylko Gaviria i Boonen jechali z klasowych sprinterów. W Dubaju tylko raz powalczył. Jest to dobry sprinter ale od czołówki jednak odstaje i nie jest w stanie walczyć z nimi na każdym etapie.
Pelucchi to kolega z zespołu Majki. Wcześniej jeździł w IAM Cycling, teraz ma pomoc w zespole. W tym roku pokazał się w Hiszpanii z dobrej strony. Tutaj na pierwszym etapie był za Vivianim, ale do tamtych wyników podchodzę z przymrużeniem oka przez kraksy na trasie. Z kolei dzień później to on był wyżej.
Liczę na Matteo, że dziś zakręci się w TOP5, co dla niego będzie dobrym wynikiem, a nie jest to coś nierealnego dla niego.

e/ Zapomniałem całkiem przed etapem o tym napisać. Dzisiejszy etap odbył się na dość nietypowej trasie ???? Formuła 1 jeszcze śpi, ale tor już przetestowali kolarze ????
https://www.youtube.com/watch?v=FJSkt2l0vLk
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

W poniedziałek rusza 97. edycja wyścigu dookoła Katalonii. Nie ma ubiegłorocznego zwycięzcy Quintany, który po zwycięstwie w wyścigu Tirreno - Adriatico pojechał do ojczyzny. Mimo tej straty obsada jest bardzo mocna. Kolumbijczyka zastąpi wracający po chorobie Valverde mający do pomocy Amadora. Ekipa Sky z mocną talią kart: Froome, Thomas, Landa czy Nieve. Ja jednak w Brytyjczyku zwycięzcy nie przewiduje: on tu nigdy nie błyszczał. Do Tour de France jeszcze daleko i forma powinna się pojawić dopiero w Tour de Romandie. Bardzo mocny powinien być Daniel Martin, który w Tirreno jechał dobrze. Już tu kiedyś wygrał, często kończył w Barcelonie w czołówce. Największym faworytem wg mnie jest Contador. W Nicei nieznacznie przegrał wyścig z Henao ale już jego potyczki z Valverde w Andaluzji w lutym wskazywały, że Księgowy jest w gazie. Do pomocy będzie Mollema i Zubeldia. W Lotto Jumbo Kruiswijk z Gesinkiem, do tego Bardet, Fulgsang w niezłej dyspozycji czy Adam Yates. Na trasie również zobaczymy Rafała Majkę ale nie wróżę tu wysokiego miejsca w generalce. Głównym celem jest TdF.
Trasa jak zwykle górzysta. Do tego czasówka drużynowa. Kluczem powinien być piątkowy etap z finiszem na Lo Port. 8,4 km o średnim nachyleniu 9% powinno rozstrzygnąć sprawę.
▶Link do strony wyścigu

ZAPRASZAM DO AKTYWNOŚCI, PODAWANIA PROPOZYCJI I KOMENTOWANIA
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
narazie to na stronie nic nie ma jakie nachylenie podjazdow i ostani kilometr bo ciezko cos zobaczyc z mapki trasy .Stephills tez nic nie podaje .Bo sam nie wiem czy jutro finish to stół czy jest cos pod gorke .Zwyciezca etapu jutrzejszego to greipel ale 4 to Valverde wiec narazie to dla mnie trudny wybor na bety ze wzgledu co pisałem wczesniej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Klasyfikacja generalna
Rafael Valls
- Rafał Majka 2,25 Bet365 ⛔
Ryzykowny typ, na wstępie trzeba powiedzieć. Valls w Katalonii w ostatnich latach jeździł dobrze i jeśli kończył wyścig to łapał się do TOP10. W Lotto powinien być liderem bo brakuje im takich górali z prawdziwego zdarzenia, żeby mogli powalczyć o najwyższe miejsca. Zeszły sezon zakończył złamaniem barku na trasie do Nowego Sącza w czasie tour de Pologne. Ten zaczął w Australii z niezłym skutkiem, również w AbuDhabi jechał na dobrym poziomie.
Rafał jeszcze pod koniec zeszłego roku nastawiał się mocno na Giro. W zimę dyrektor sportowy jednak nakłonił go do zmiany planów i będzie liderem na TdF. W ten sposób szczyt formy ma przyjść na lipiec. Na razie Majka wchodzi spokojnie w sezon, bez żadnych fajerwerków ale to jest solidny poziom. W Borze w trakcie wyścigu może wyjść, że to Jay McCarthy stanie się liderem, bo jest w dobrej dyspozycji.
Valls nie powinien zbytnio odstawać od Rafała w górach. Do tego dochodzi czasówka drużynowa i tu Bora może trochę stracić sekund.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
narazie to na stronie nic nie ma jakie nachylenie podjazdow i ostani kilometr bo ciezko cos zobaczyc z mapki trasy .Stephills tez nic nie podaje .Bo sam nie wiem czy jutro finish to stół czy jest cos pod gorke .Zwyciezca etapu jutrzejszego to greipel ale 4 to Valverde wiec narazie to dla mnie trudny wybor na bety ze wzgledu co pisałem wczesniej.
Znalazłem ostatnie kilometry:

Jak widać chwilę przed metą może 100-metrowy podjazd kilka metrów w górę. Raczej tu sprinterzy przejadą i nawet nie zauważą, że cokolwiek tam było.
1. etap
Andre Greipel - Nacer Bouhanni 1,72 Betsson ⛔ 5-2
Sprinterów tu jak na lekarstwo i w sumie to obaj są tu najlepsi i oni powinni między sobą walczyć o zwycięstwo. Greipela wyżej cenię, wygrywał już etapy na Paryż-Nicea lub Volta ao Algarve em Bicicleta. Bouhanni jedynie nieistotny i słabo obsadzony wyścig w Belgii, o czym pisałem przy Milan-San Remo.
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Volta a Catalunya 2017 - Etap 1
Daryl Impey v Enrico Gasparotto 1
1.5@✅ 7-10
bet365
Wyglada na finisz z peletonu dzisiaj wiec nie wydaje mi sie zeby Impey byl gorszy od Enrico .To jest pierwsza i ostatnia szansa dla sprinterów choc faworyci sa inni wedlug mnie Greipel mała szansa zeby jakas ucieczka dojechała.Pierwszy etap zawsze ciezko wytypowac bo nic nie wiemy jaka forma jest .ja próbuje Impeya

Alberto Contador v Tejay van Garderen 1
1.53@✅57-61
Alberto kontra Tejay beda sie pilnowac dzis bo dla nich to dzis rozgrzewka przed górami ja widze ze Alberto bedzie wyzej bo on bedzie uwazal zeby nie potrzebnie nie pogubić kilku sekund .tejay bedzie pilnował Contadora i innych on czeka na gory i nie bedzie dzisiaj wyrywał.Obstawianie górali na plaskim etapie jest ciezkie bo nie wiadomo co sie moze wydarzyc bo moge miec poprostu jechanie z tylu i wygrana beta to loteria czy ten bedzie wyzej czy nizej .Dla mnie Contador bedzie sie pilnował.
Moze chlopaki tez graja na siebie w bukach.Tak jak sylwester Szmyd choc kolarz juz nie aktywny postawił na Michała w sobote i wygrał 500euro.Jest wywiad na kolarstwo Onet.Szkoda ze nie dał cynka wczesniej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Volta Ciclista a Catalunya
Trochę się pomieszało w Katalonii po czasówce drużynowej, bo najpierw to Movistar wygrał. Po proteście BMC jednak najpierw ukarano Rojasa karą 3 minut za popychanie kolegów, a w końcu po dłuższym czasie ekipie zabrali minutę. Dzięki temu BMC złapało koszulkę na dwa dni bo dziś Ben Hermans, a jutro pojedzie Tidżej. W czwartek jeszcze nie powinien jej stracić, bo zjazdy na koniec, a przewaga duża. Że ją do końca wyścigu dowiezie to jednak nie wierzę.

4. etap
Felix Grosschartner - Jordi Simon 1,83 Bet365 ✅ 31 - 61
Ciekawy pojedynek kolarza CCC Sprandi Polkowice Grosschartnera i byłego kolarza Verva ActiveJet Simona.
Felix miał być tu liderem ekipy obok Maćka Paterskiego. Dziś już stracił 1:30 ale to jednak nie ten poziom, by rywalizować z najlepszymi. Strata jeszcze nieduża (z drużynową czasówką 4 min) i powinien walczyć o jak najlepsze miejsce w generalce. Góral z niego nie jest zły i powinien się pokazać z dobrej strony.
Simon jeździ teraz w zespole Funvic/Brasil Pro Cycling. Ekipa się już posypała po połowa składu wypadła i jedzie ich już tylko czterech. Simonowi raczej bliżej do sprintów niż gór. Tutaj co prawda finisz po zjeździe ale wcześniej dwa podjazdy. Szczególnie ten drugi wygląda groźnie i ciężko mu będzie przyjechać przed grupetto na szczyt. Dziś stracił 12 minut.
Jeśli Simon nie pójdzie w odjazd to myślę, że kolarz CCC powinien się zameldować na mecie wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Enrico Gasparotto&gt;Petr Vakoc 2 7-8
1.83 bet365⛔
wchodzę jutro w Vakoca fajnie się pokazał na 1wszym etapie i jutro liczę ze poradzi sobie z tym pojazdem i będzie się liczył na finiszu albo że będzie wyżej jak Włoch. kurs jest równy ale dla mnie faworytem jest Petr. Gasparotto przyjechał na 1wszym etapie niżej i jutro będzie podobnie.Vakoc był 8 a Enrico 10.ten pierwszy finisz to jakiś dziwny był bo greipel zaspał wygrał niespodziewanie Cimolai. Petr ma lepszą druzyna
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Etap. 5
Kluczowy etap z metą na Lo Port:

Tu powinna się rozegrać walka o zwycięstwo w całym wyścigu.
Romain Bardet - Adam Yates 1,66 Bet365 ✅ 11-5
Bardet miał być wielką gwiazdą francuskiego kolarstwa i wyczekiwanym przez gospodarzy zwycięzcą TdF. Jak na razie jednak pewnego poziomu przeskoczyć nie może. Niby jeździ dobrze ale w czołówce wybić się nie jest w stanie. W Paryż-Nicea miał powalczyć ale już na pierwszym etapie został zdyskwalifikowany za przechodzenie do peletonu po samochodach. Przez to dostał extra tydzień wolnego. Z drugiej strony Adam Yates. Ten w Tirreno jechał bardzo dobrze, ale tam niestety się musiał wycofać. Na trzecim etapie tu wjechali razem na metę. Jutro jednak podjazd konkretniejszy i to będzie okazja dla Contadora i Valverde do ataków. Bardet niestety ale bardzo rzadko jest w stanie utrzymać tempo. Yates z kolei jest w dobrej formie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Etap 6.

Chris Froome - Adam Yates 2,11 Betsson ✅ 74-20
Na wczorajszym podjeździe na Lo Port Yates przyjechał 19 sekund za Froomem. Na podjeździe przy atakach oczywiście Chris jest mocniejszy i może młodszego Brytyjczyka odstawić. Pytanie tylko, czy bardzo mocne ataki będą. Po wspinaczce chwila odpoczynku i karkołomne zjazdy do mety. Jeśli Froome złapie przewagę to na zjeździe nie jest tak wybitnym zjazdowcem, żeby móc to utrzymać przy pogoni Valverde, Contadora czy Yatesa. Kolarz Oriki jest w dobrej formie i nie powienien odstawać od najlepszych. Na finiszu z kolei liczy się sprint, a szybszym kolarzem jest Adam.
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Atapuma D.-Majka R. 2 29-12
1.83bet365✅
Rafał wczoraj przyjechal duzo wyzej niz Atapuma i dzis nie widze inaczej bo pod góre rafał bedzie lepszy bo ma jeszcze szanse i to bardzo realna wbic sie do 10tki w generalce a moze wyzej bo straty do do pierwszej piatki to okolice 1 minuty juz nie wiele zostalo etapów dwa licze ze moze nawet dzis zrobic cos szalonego i wygrac etap nie ma nic do stracenia tylko nie wiem czy grupa go pusci faworytow.jesli to sie nie uda to i tak bedzie wyzej niz atapuma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
7. etap Volta Ciclista a Catalunya
Alejandro Valverde - Daryl Impey 1,83 Bet365 ⛔ 1-50
Jutro ostatni etap ale już wszystko raczej jasne. Kończymy rundami po Barcelonie.

Końcówka raczej dla sprinterów, którzy przetrwają górki. Valverde jest liderem wyścigu z przewagą 53 sekund nad Contadorem. Jutro tylko musi na spokojnie dowieźć zwycięstwo do końca. Dziś próbował powalczyć jeszcze na mecie ale przegrał z Impeyem. Dla mnie spora niespodzianka, że Daryl potrafił przewieźć się w pierwszej grupie do ostatnich kilometrów. Jutro łatwiej będzie więc też powinien być w czubie. Valverde jest szybki ale preferuje finisze pod górę. Impey z kolei na płaskim jest szybszy, co dziś tylko potwierdził. Valverde najważniejszy cel, czyli wygranie wyścigu już praktycznie sobie zapewnił.
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Adam Yates-Alberto Contador 2 14-15
1.9unibet⛔
Najlepsza pozycja w klasyfikacji koncowej
Unibet zrobil promocje na ostatni etap(tak uwazam jak zobaczyłem oferte )

Dla mnie to piekny bet Alberto tego drugiego miejsca nie odda nie ma szans caly tydzien o to walczył zeby to stracic na dosc latwym etapie do Barcelony.Adam caly wyscig jechał dobrze ale czegos brakło moze wskoczy na 3miejsce i wypchnie Solera ale El pistorello nie jest wedlug mnie zagrozony a moze jeszcze cos ciekawego wymysli bo on walczy do konca czy jest jakas mala szansa zeby cos jeszcze namieszac .Bedzie ciezko bo Valverde jedzie swietny wyscig i zna Alberto i bedzie go pilnował.Wracajac do beta to sa hopki na Alt de Montjuic wiec wedlug mnie to przyjedzie cala grupa.No moze ucieczka tez dojechac jesli dadza komus odjechac
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Adam Yates-Alberto Contador 2
1.9 unibet
Najlepsza pozycja w klasyfikacji koncowej
Unibet zrobil promocje na ostatni etap(tak uwazam jak zobaczyłem oferte )
Dla mnie to piekny bet Alberto tego drugiego miejsca nie odda nie ma szans caly tydzien o to walczył zeby to stracic na dosc latwym etapie do Barcelony.Adam caly wyscig jechał dobrze ale czegos brakło moze wskoczy na 3miejsce i wypchnie Solera ale El pistorello nie jest wedlug mnie zagrozony a moze jeszcze cos ciekawego wymysli bo on walczy do konca czy jest jakas mala szansa zeby cos jeszcze namieszac .Bedzie ciezko bo Valverde jedzie swietny wyscig i zna Alberto i bedzie go pilnował.Wracajac do beta to sa hopki na Alt de Montjuic wiec wedlug mnie to przyjedzie cala grupa.No moze ucieczka tez dojechac jesli dadza komus odjechac
Czy jesteś pewny, że na klasyfikacje końcową? Ja widzę taką parę na etap. Nie widzę aby Unibet coś rzucił na klasyfikacje końcową.
e/ Ten typ to klasyfikacja końcowa 7. etapu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Vuelta al Pais Vasco

Jeszcze nie ostygnęły emocje po wielkim zwycięstwie Gilberta na Flandryjskiej Piękności, a tu już jutro zaczyna się Wyścig Dookoła Kraju Basków. W walce o końcowe zwycięstwo szykuje się powtórka z Katalonii. Tam wygrał Valverde przed Contadorem. Tu Alberto zna lepiej ścieżki, bo wygrywał tu już 4 razy, w tym w ubiegłym roku. Valverde nigdy tu nie błyszczał jakoś nadzwyczajnie. Do tej dwójki powinien dołączyć Henao, który po triumfie na Paryż-Nicea ma chrapkę na więcej. Oprócz nich groźni powinni być Alaphilippe, Uran czy Ion Izaguirre. Z Polaków jadą Gołaś i Kwiatkowski. Były mistrz świata, podobnie jak Valverde, Alaphilippe czy Wellens szykuje się na ardeńskie klasyki.
1. etap

Sam Benett - Maximiliano Richeze 1,60 Unibet ⛔ DNF - 6
Benett już raz w tym roku wygrał etap na prestiżowym Paryż-Nicea, gdzie pogodził najlepszych. Tutaj przy nieobecności wielu czołowych sprinterów powinien błysnąć umiejętnościami. Problemem jest słaby skład Bory, co pokazuje ten zespół od początku roku. Jest tu duża przepaść poziomu najlepszych, a reszty ekipy. Z drugiej strony Richeze, który najlepsze lata ma za sobą. Wygrał co prawda w styczniu u siebie w Argentynie dwa etapy ale tam z czołówki był jedynie Boonen, który formę robił na wczesną wiosnę, bo za tydzień kończy karierę. Jakoś nie mam przekonania do kolarza Quick-Step. Benetta widzę jutro w czołówce, bo etap raczej dla sprinterów, a on na papierze jest jednym z najlepszych w stawce, jeśli nie najlepszym.​
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
2. etap

Julien Alaphilippe - Jay McCarthy 1,85 Unibet ⛔ 135-21
Francuz dziś atakował ale pechowo złapał kapcia w kluczowym momencie i na mecie stracił ponad 2 minuty. Niby niedużo ale ciężko będzie odrabiać, jeśli marzy o walce w generalce. Jutro można spróbować ataku na ostatniej górce i ucieczki na zjazdach, żeby kilka sekund urwać. Alaphilippe jest mocny w ostatnim czasie, co potwierdzał na Paryż-Nicea czy Mediolan-San Remo. Dziś pewnie na finiszu byłby w ścisłej czołówce. McCarthy z kolei dzisiaj za plecami Matthewsa. Pięknie się ustawił przed ostatnim zakrętem i dzięki temu zajął tak wysokie miejsce. Nie wydaje mi się, żeby jutro powtórzył tak dobry wynik.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Vuelta al Pais Vasco
3. etap

Alexis Vuillermoz - David de la Cruz 1,83 1xbet ✅ 22-1
Etap podjazdowy ale do mety zjazd. De la Cruz mi się podobał na Paryż-Nicea, gdzie dobrze jechał i nawet etap wygrał o dość podobnym profilu. Hiszpan od początku roku dobrze się prezentuje. Przy stratach Alaphilippa może powalczyć o generalkę, bo na czas jeździ dobrze, a tu tylko jeden finisz pod górę. Vuillermoz w tym roku tylko Katalonię przejechał i nic tam nie pokazał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Vuelta al Pais Vasco
4 etap
Ulissi D. -Visconti G8-3
1 .75⛔
unibet
w klasyfikacji są blisko siebie ale dla mnie Ulissi przyjedzie wyżej dobrze jedzie w tym wyścigu .myślę że nawet może się pokusić na ucieczkę bo lubi takie etapy.ma mała stratę z drugiej strony dziś z top 10 będzie ciężko odjechać bo straty są małe kto dziś nadrobi to może juz wygrać wyścig bo będzie pozamiatane.liczę na ostre tempo na podjazdach i ze Diego utrzyma się z najlepszymi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tour of the Alps


W zeszłym roku Giro del Trentino, w tym zmiana nazwy na Tour of the Alps. Dobry wyścig na rozkręcenie nogi przed wielkim Giro. Tak uznali Pozzovivo czy Scarponi i pojawią się na starcie. Oprócz nich zwycięzca z zeszłego roku Mikel Landa, Geraint Thomas czy Thibaut Pinot.

1. etap

Na pierwszym etapie kilka podjazdów i finałowy - krótki bo tylko 2 km ale 10% robi wrażenie.

Sergey Firsanov - Davide Formolo 1,66 1xbet ✅ 26-4
Firsanov będzie liderem Gazprom-Rusvelo ale wielkich wyników mu nie wróżę. W tym roku nie ma dobrych rezultatów, nawet ostatnio na dość słabo obsadzonym Giro del Appennino dojechał z dużą stratą do lidera.
Formolo to półka wyżej. Katalonię przejechał aktywnie i widać niezłą formę. W zeszłym roku był nawet w TOP10 na Vuelcie. Na takim stromym i krótkim odjeździe powinien przyjechać wysoko.
Stefano Pirazzi - Rodolfo Andres Torres 1,55 1xBet ✅ 103-17
Pirazzi to klasyczny harcownik i uciekinier. Jeździ jednak w Bardiani i nie ma zbyt częstej okazji pokazać się w wielkim peletonie. Torres z kolei w Androni i ostatnio często się spotykają na wyścigach. Na Coppi Bartalli o wiele lepiej jechał Kolumbijczyk - ciągle w czołówce i 5. miejsce w generalce, z kolei Pirazzi 88. i na żadnym etapie nie przyjechał w czołówce. Potem Giro del Appennino i tam znów Torres 5., a Włoch 16. miejsce ze sporą stratą. Rodolfo w o wiele lepszej formie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
5. etap


Hubert Dupont - Rodolfo Torres 2,10 1xBet ✅ 14-12
Obaj nie są wielkimi góralami aczkolwiek Dupont w swojej bogatej karierze potrafił pojechać wielki tour i zakręcić się w okolicach 10. miejsca. Torresa niedawno opisywałem, w ostatnich występach pokazał dobrą formę. Jutro mamy ostatni etap ale meta nie jest pod górę.
Na Monte Bondone peleton się porwie ale będzie gdzie się zjechać. Między oboma nie ma wielkiej różnicy w poziomie, więc ewentualne straty między sobą mogą zniwelować na zjazdach. Tu kluczowy będzie podjazd na Novaline. Krótki ale wymagający i kto tu się urwie, ten może powalczyć o zwycięstwo etapowe. Duponta jakoś nie kojarzę, żeby to był kolarz na takie zrywy. Bardziej tu pasuje mi Kolumbijczyk, który jest również szybszy niż Francuz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom