>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 6.01.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 6. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
9:50
Spotkanie:
Melbourne City - WS Wanderers
Typ:
over 2.5 &amp; BTS
Kurs: 1.83
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Jutro o godzinie 9:50 naszego czasu odbędzie się kolejny pojedynek o mistrzostwo australijskiej ekstraklasy. Pierwsze co rzuca się w oczy to granie na czystą jedynkę. Czwarta ekipa ostatniego sezonu w końcu musi kiedyś zaskoczyć. Melbourne wygrało swój ostatni mecz w tym sezonie aż 6 kolejek temu. Jednak bardziej interesującą opcją na to spotkanie jest pogranie overa &amp; BTS. Jak zawsze staram się podeprzeć to wszystko statystykami.
Melbourne City:
CCM - Cit 2:2;
Cit - Per 3:3;
Cit - Vic 1:2;
Syd - Cit 1:1;
Cit - Bri 1:1;
Pięć ostatnich pojedynków to trzy mecze ze sporą ilością bramek po obu stronach.
WS Wanderers:
WS - Per 1:1;
Bri - WS 1:1;
Wel - WS 2:2;
WS - Vic 0:3;
CCM - WS 1:4;
Tutaj trochę to wygląda gorzej niż u City. Tylko dwa pojedynki zakończyły się overem.
Wydaje mi się, że jutro powinniśmy zobaczyć ofensywny pojedynek. City najprawdopodobniej postara się o komplet po takiej kiepskiej serii zwłaszcza przed swoimi trybunami. Wanderers na sześciu swoich wyjazdach w tym sezonie nie zdobyli przynajmniej jednej bramki tylko w przegranym meczu z Melbourne Victory 3:0. Najbardziej prawdopodobny BTS po kursie 1.53 Ja jednak spróbuje trochę ryzykowniej. Pozdrawiam

⛔ 100
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Godzina: 10:00
Spotkanie: Nadal Raonic
Typ: Nadal
Kurs: 1.50+
Bukmacher: ZSS
Szczerze, trzasl bym sie ze strachu jak bym komus dal 30% zysku z inwestycji tutaj. Nadal wygral z Raoniciem w Abu Dhabi tydzien temu, przegrywajac seta ale dopiero dzisiaj ze Zverevem pokazal moc. 8-1 HtH. Raczej mozna spokojnie liczyc , ze bedzie to kontynuacja osmieszania backhandu Raonicia. Wymian wielkolud sie nie powinien nawygrywac. Nadal wraca w dobrym stylu.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Australia
Godz: 09:50
Spotkanie : Melbeurne City- WS Wanderers
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.35
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro z racji tego iż ofertę na piłkę nożną mamy dosyć ubogą postanowiłem zagrać spotkanie z Ligi Australijskiej w którym ekipa Melbeurne City na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę WS Wanderers. Gospodarze w opinii mojej jak i bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Australijskiej ekstraklasy piłkarskiej. Gospodarze są obecnie na 4 pozycji w lidze z dorobkiem 20 punktów na swoim koncie, nie potrafią wygrać od 5 kolejnych kolejek w każdym z ostatnich 5 kolejek tracili oraz strzelali minimum pod jednej bramce, w tym meczu moim zdaniem spokojnie powinni zrobić to samo bowiem goście którzy zajmują 6 pozycję z dorobkiem zaledwie 14 oczek są zespołem , który pod względem straconych bramek plasuję się dosyć wysoko , sami również na wyjazdach sporo goli zdobywają i grają znacznie bardziej ofensywnie niż na swoim stadionie co za tym idzie śmiem twierdzić iż kilka bramek w tym spotkaniu będziemy oglądać. Przez kilka ostatnich lat obie ekipy spotykały sie ze sobą 7 - krotnie i tylko 1 raz nie został pokryty over 2.5 gola, dlatego uważam iż jutro gospodarze wygrają do połowy 1:0 oraz 2:1 po 90 minutach spotkania.
⛔ 100
 
E 5

ernestovsbasti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Espanyol- La Coruna
Typ: BTTS: Tak
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Witam...Zespól Deportivo strzela ostatnio sporo bramek na wyjeżdzie...choćby dwie bramki z realem czy3 bramki z malagą...sporo też traci, dlatego myślę że obydwie drużyny spokojnie powinny strzelić po bramce...kurs jak na ligę hiszpańską zachęcający...
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: hokej 2 Niemcy
Godz. 18:30
spotkanie: Ravensburg- Kaufbeuren
Typ:1
Kurs: 1,78
Bukmacher: unibet
Bije sie w pierś, dzisiaj zawiodłam, a własciwie Tappara zawiodła mnie. Kiedys fala zwyciestw musi sie kończyć,ale zeby z tak słabą drużyną to nie przypuszczałam. Nowe dzien, nowe wyzwania. Na jutro wybrałam spotkanie z 2 ligii niemieckiej w hokeja. Gospodarze to 6 drużyna w tabeli, u siebie grają bardzo ładnie, na 16 spotkan domowych wygrali 10, przegrali 3. Goście zajmują 8 lokate, lecz to mecze na wyjeździe są ich piętą Achillesa, na 16 tylko 4 wygrali. Ostatnio mieli jakies przebłyski ale z druzynami słabszymi np z Frankfurtem. Historia ich spotkań to 21 do 10 na korzyść Ravensburga. Kursy lecą w dół, myślę,warto jutro zaryzykowac.
⛔ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz moneyline
Kurs: 2.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
@2.95 na Utah, czy to aby nie przesada. Oczywiście Raptors to naprawdę solidna drużyna, jednak ich forma pozostawia ostatnio wiele do życzenia. Zaledwie jedna wygrana w czterech spotkaniach pomimo wkalkulowanych porażek z Golden State Warriors i San Antoion Spurs to słabiutki wynik jeśli dodamy, iż Toronto w tym okresie przegrało z Phoenix Suns. Z kolei Utah wygrało cztery z pięciu poprzednich spotkań i na chwilę obecną mają taką samą liczbę zwycięstw co Raptors. W dodatku do dzisiejszego starcia przystąpią wzmocnieni powrotem Exuma i Burksa, zaś rotację gospodarzy uszczupli brak Patricka Pattersona. Jazzmani jak powszechnie wiadomo stoją przede wszystkim doskonałą obroną i mają spore szanse na powstrzymanie duetu Lowry - DeRozan. Reszta drużyny gospodarzy już tak bardzo nie przekonuje DeMarre Carroll gra mniej niż po 20 minut w meczu, zaś Jonas Valanciunas z rzadka przekracza 10 punktów w meczu i przeciwko duetowi Gobert-Hayward będzie miał jeszcze trudniejsze zadanie. W moje ocenie kursy na to spotkanie powinny być o wiele bardziej zbilansowane i kursy na Utah to z pewnością value.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02;00
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Do przerwy/Cały mecz: OKC / Rockets
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Houston Rockets bez Capeli, natomiast Beverley jest questionable [decyzja zapadnie bezpośrednio przed spotkaniem]. OKC prawdopodobnie bez Payne&#39;a - prawdopodobnie wróci na następne spotkanie. Starcie dwóch pretendentów do miana MVP sezonu regularnego, aczkolwiek Westbrook w ostatnich meczach bardzo dużo pudłuje, jednak na korzyść przyjezdnych działa powrót Oladipo. Rockets ostatnio przeplatają zwycięstwa pojedynczymi porażkami, aczkolwiek na porażkę w Toyota Center nie liczę. Rakiety przy swojej obecnej taktyce polegają niemalże całkowicie na rzutach zza łuku, więc nie zawsze od razu punktują - czasami tak jak np. z Wizards ostatnio, potrzebują oni trochę czasu na wyregulowanie celownika. Liczę, że dziś będzie podobnie - początkowo OKC obejmie prowadzenie, ale końcowy rezultat będzie na korzyść Brody i ekipy. Warto też zaznaczyć, że Gordon w tym sezonie osiąga najwyższą celność zza łuku w całym NBA, wyprzedzając np. Stepha Currego, a nie jest on jedynym, który straszy z dystansu trzypunktowych rzutów, tak więc potencjał do szybkiego nadrabiania wyniku się zgadza ????
⛔ 100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: hokej NHL
Godz. 02:30
spotkanie: Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres
Typ:1
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet 365
Wydaje mi się, że po takim kursie należy zagrać na Blackhaws - dwie ostatnie porażki z rzędu sprawiły, że zespół ten będzie w 100% skoncentrowany i postara się pewnie wygrać. Ostatnio ich forma nie jest zadowalająca, jednak trzecia porażka z rzędu wg. mnie nie wchodzi w grę. Poza tym przeciwnicy Buffalo Sabres to nie jest wygórowany przeciwnik. Różnica w poziomach obu zespołów jest duża, dlatego myślę, że Blackhaws wykorzystają atut własnej hali i pewnie zwyciężą.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:05
Spotkanie: Denver Nuggets - San Antonio Spurs
Typ: Denver Nuggets (ML)
Kurs: 4,210
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
San Antonio Spurs ostatnio jakby mniej się przykładali do meczów na wyjeździe. U siebie wygrywają wysoko, a na wyjazdach różnie to z nimi jest. Jeśli chodzi o drużyny, z którymi Spurs przegrali w ostatnim czasie, to były to Chicago Bulls, mocno osłabione Los Angeles Clippers oraz Atlanta Hawks. Denver Nuggets od Atlanty i Chicago Bulls może jest słabsze, ale od osłabionych Clippers już niekoniecznie. To już nie jest to Denver co kilka lat temu, gdzie w swojej hali potrafili przegrać parę spotkań na cały sezon, ale i tak nie można ich lekceważyć. Oni grają bardzo szybkim tempem i jeśli mają swój dzień, to u siebie mogą walczyć z każdym. Ostatni mecz pomiędzy Nuggets a Spurs zakończył się wygraną Denver Nuggets 102:98. Nietypowy styl gry Denver ponownie może sprawić problemy San Antonio i nie wykluczam zwycięstwa Nuggets.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data i Godzina: 06.01.2017 2:05
Mecz: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: over 234,5
Kurs: 3,00
Buk: unibet
Analiza:
Szlagierowe spotkanie na zachodzie odbiedzie sie w Teksasie, gdzie świetnie grające w tym sezonie Rakiety podejmą rownież dobrze grajace Gromy. Do tego bedzie to indywidualny pojedynek dwóch kandydatów do miana MVP sezonu regularnego, czyli Hardena z Westbrookiem. Faworytem wydają się gospodarze, ale kurs na nich nie zachęca by grac (ok 1.25 szału nie robi), a nie jest to wcale wielki pewniak. Co prawda Rakiety u siebie nie zawodzą (zaledwie trzy porażki z siedemnastu meczy), ale prawdę mówiąc nie wiem czego można spodziewać się po OKC, bo to chyba najbardziej zaskakująca ekipa w całej licze. Wiele zależy oczywiście od Westbrooka, lidera z prawdziwego zdarzenia. Ostatnio wrócił do składu Thunder Oladipo, więc poszerzyło sie pole manewru trenera Donovana. U gospodarzy natomiast poza brodaczem sporo dają od siebie Beverley czy Ariza, którzy równiez potrafią mocno punktować. Stąd wysoka srednia meczowa zdobyczy punktowej Rockets na mecz prawie 115 pkt na mecz. I tego właśnie spodziewam się po gospodarzach, ze znow wykręcą jakiś swietny wynik. W ostatnich dwudziestu dwóch meczach zawsze zdobywali ponad sto oczek. W ogole w całym sezonie tylko trzykrotnie nie zdobyli setki i raczej wątpliwe by stało sie to z Oklahomą, ktora nie jest zespołem specjalnie dobra w defensywie. No i też z pewnością obaj liderzy beda chcieli za wszelką cenę w rywalizacji bezpośredniej udowodnić drugiemu kto bardziej zasługuje na miano MVP sezonu regularnego, więc spodziewam się triple-double któregoś z graczy, a nie zdziwie się jak oboje zakończą spotkanie z tp. Z pewnością bedzie to ciekawe spotkanie. Moim zdaniem głowną atrakcją meczu bedą popisy strzeleckie popisy liderów, które powinny pokryć over w tym meczu
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Tenis by Dawid 818K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Chennai
Godzina: 14:05
Spotkanie: B. Paire - A. Bedene
Typ: Bedene wygra
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju ATP w Indiach, gdzie zmierzą się półfinaliści z zeszłego roku. Bedene jednak co rok tutaj odnosi dobre wyniki, bo ewidentnie leży mu ten turniej – 2 lata temu był tutaj w finale, gdzie przegrał z Wawrinką. Teraz Szwajcar gra w Australii, więc jest to szansa dla Brytyjczyka, aby w końcu tutaj wygrać. Jeśli Paire jest faworytem bukmacherów to nigdy na niego nie gram. Francuz należy do czołówki „czajników” w ATP obok Fogniniego i wystarczy mały akcent, aby Benoit do końca meczu grał fatalnie. Paire to oczywiście świetny technik i chyba najlepszy backhand, a na pewno należy do czołówki w tym elemencie, lecz forehand już ma jeden ze słabszych w pierwszej setce (jako jeden z nielicznych woli grać BH, niż FH). Bedene to gracz bardzo powtarzalny, który zadomowił się już w ATP Tour. Posiada na solidnym poziomie wszystkie elementy gry. Aljaz wg mnie przeszedł trudniejszą drabinkę i może być trochę bardziej zmęczony, co jest małym minusem tego typu. Po drodze pokonał Garcia-Lopeza oraz nieobliczalnego Klizana po trzech TB. Za to Paire zmierzył się z Kravchukiem, który gra głównie w challengerach oraz Bhambriego, który jest gospodarzem, a poza tym grywa także głównie w challengerach. Jak widać nie miał jeszcze rywala z prawdziwego zdarzenia. Bedene dzisiaj pokazał się z bardzo dobrej strony, głównie pod względem psychicznym/mentalnym, bo zagrywał trudne piłki, gdy miał nóż na gardle. Wg mnie Bedene jak najbardziej może ograć Francuza.
⛔ 100
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Espanyol - Deportivo la Coruna
Typ: Wygrana gospodarzy + powyżej 2.5 bramki
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:

17. kolejkę La Liga zainaugurujemy w Barcelonie, gdzie Espanyol podejmie gości z A Coruny. Gospodarze po świetnym okresie sezonu chyba złapali małą zadyszkę. Najpierw odpadnięcie z Pucharu Króla z drugoligowym Alcorcon, a później łomot w derbach Katalonii. Szansa na przełamanie nadarzy się jutro, tyle, że zadanie stojące przed zawodnikami Quique Floresa na pewno nie będzie łatwe. Do stolicy Katalonii przyjeżdża bowiem Deportivo, które w końcu złapało wiatr w żagle. Po bardzo słabym początku sezonu przyszło przełomowe zwycięstwo z Realem Sociedad aż 5:1. Potem była jeszcze pechowa porażka z Realem na Bernabeu, dwa pewne zwycięstwa z Betisem i Osasuną oraz niedawny remis w Pucharze Króla z Alaves. Świetnie gra napastnik Los Turcos Florin Andone, który chyba rozkręcił się na dobre. Jeśli chodzi o braki kadrowe to w ekipie Gaizki Garitano nie ma istotnych osłabień, natomiast w kadrze gospodarzy zabraknie Diego Lopeza, który nabawił się kontuzji kolana w meczu z Barceloną oraz Leo Baptistao, który jest ważnym elementem gry ofensywnej Papużek. Potencjał ofensywny Espanyol ma jednak bardzo duży: jest Moreno, jest Piatti, a i Caicedo może pokusić się o bramkę pod nieobecność Brazylijczyka. Zważywszy na to, że Deportivo to drużyna niezwykle ofensywna, możemy spodziewać się, że jutro obejrzymy dobre, otwarte spotkanie. Trudno jest typować zwycięzcę tego meczu, lecz wydaje mi się, że atut własnego boiska przechyli szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy, którzy nie przegrali z Depor na Cornelia el Prat od 2007 roku.
⛔ 100
 
S 0

sebek8585

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:35
Spotkanie: Dallas Mavericks - Phoenix Suns
Typ: Over 209,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy typ tutaj, a więc szybko do rzeczy. Dallas ostatnio ładnie się rozstrzelało w meczu z Wizards, a więc myślę, że dzisiaj będzie podobnie...mecz pójdzie w stronę... cios za cios. Poziom drużyn wyrównany.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Godzina: 02:00
Typ: -3.5pkt Houston Rockets
Kurs: 1.41
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jeszcze nie tak dawno grali razem w jednym zespole, razem z Durantem.
Kto wie, jak by dzisiaj wyglądała drużyna, gdyby nie odszedł najpierw Harden, potem wspomniany Kevin...
W klubie pozostał tylko Westbrook.
Dzisiaj pojedynek drużyn, które są podporządkowane swoim gwiazdom, czyli Houston - James Harden vs OCT - Russell Westbrook.
Zapowiada się niesamowity mecz, bo obydwaj grają w tym sezonie niesamowite zawody.
Ja idę w kierunku gospodarzy.
Poniżej w formie, jakiej jeszcze nie stosowałem uzasadnienie (kolejność przypadkowa):
1. Houston ma lepszy ogólny bilans w tym sezonie od dzisiejszego przeciwnika, 75% do 58,3% wygranych.
2. Houston przegrało u siebie tylko 3 z 17 meczów. OCT wygrało tylko 8 z 17 wyjazdów.
3. Houston wygrało 10 z 11 ostatnich meczów na własnym parkiecie (przegrywając tylko z silnym San Antonio)
4. Oklahoma przegrali ostatnie 3 wyjazdy.
5. Do Houston powrócił po kontuzji ściągnięty z Orlando Oladipo, jest to istotne wsparcie dla Russella.
6. H2H - w ostatnim bezpośrednim spotkaniu 10 grudnia Houston poradziło sobie z Oklahoma na wyjeździe, teraz zagra przed własną publicznością.
8. Ostatnio błysnął w ekipie rakiet Erik Gordon, w drugim meczu po porocie zdobył 31 pkt w meczu z Wizards, zgarnia za sezon ponad 12 mln baksów, pora grać, grać na miarę zarobków.
9. Obydwaj liderzy w świetnej formie, ale wydaje mi się, że jednak Broda w lepszej (magiczny występ przeciwko Knicks 53pkt,17asyt i 16zbiórek - takiego wyniku nikt nigdy nie osiągnął).
10. Bo tak, musi być punkt 10 ;)
Nie grajcie bardzo grubo, bo Russell to wariat, nie mniej Houston u siebie mocne ????

Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Monaco - Ajaccio
Godzina: 21:00
Typ: Monaco -2ah
Kurs: 1.77
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ajaccio podchodzi do tego spotkania po dwóch porażkach w Ligue 2. Szczególnie dotkliwa była derbowa porażka 1:4 przeciwko GFCO Ajaccio. W tym sezonie zespół skazany jest na walkę o utrzymanie. Sądzę, że aby uniknąć kontuzji, trener zastosuje rotację.
Zespół Monaco to jeden z czołowych klubów europejskich. Są w świetnej formie. Zapewne gospodarze również wystąpią w rotacyjnym składzie, aczkolwiek poziom zespołów różni się zdecydowanie i to Monaco jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
⛔ 100
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 14:00
Typ: Peter Prevc - Domen Prevc
Kurs: 2,3
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ładna passa trwa 3 wygranych z rzędu więc szkoda by ją było teraz przerywać. Kolejne zawody, już ostatnie w konkursie czterech skoczni i zagram tak jak ostatnio. Nie ma nawet co pisać bo w sumie wszystko się zgadza z tym co ostatnio zawarłem w poście, jedyne co się zmieniło to to że kurs spadł z 2.7 na 2.3 tym razem. Żeby się nie rozpisywać zacytuję mój niedawny post:
Wczoraj typ ładnie wszedł więc trzeba pójść i dzisiaj za ciosem. Turniej czterech skoczni, dla skoczków jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w całym roku. Na celownik biorę dwójkę braci Prevc&#39;ów. Domen to rewelacja tego sezonu, lider pucharu świata i niewyobrażalny talent. Każdy przewidywał że w takiej dyspozycji jest głównym kandydatem do wygrania turnieju czterech skoczni, jednak tradycji stało się zadość i jak to zwykle bywa lider klasyfikacji nie radzi sobie na tym turnieju. Dodając do tego że ten chłopak ma dopiero 17 lat to trudno się temu dziwić. Nagle wokół jego postaci się zrobiło tak głośno że chłopak mógł poczuć na sobie sporą presję co może być własnie widoczne na tym turnieju. Peter to klasa sama w sobie. Ten sezon jednak nie może zaliczyć przynajmniej na razie do udanych. Widać że coś nie gra, coś nie pasuje i nie może wskoczyć na poziom jaki prezentował jeszcze sezon wcześniej. Patrząc jednak na wyniki z początku roku gdzie był błysk lecz po upadku nic nie wychodziło to i tak jest teraz sporo lepiej. Zaczyna coś w końcu wychodzić, lepszy skok daje mu dużo radości. Patrząc na kwalifikacje i na to że Domen zaprezentował się gorzej od Petera nie rozumiem takiego kursu i uważam go za spory Value. Podsumowując mimo spadku formy Petera jest on na pewno dużo bardziej stabilny psychicznie niż Domen i myślę że jutro okaże się mocniejszy od swojego młodszego brata. Ładny kurs więc trzeba brać.
Wydaje mi się że pojedynek może mieć identyczny przebieg wydarzeń jak ostatnio i w ogólnym rozrachunku okaże się minimalnie lepszy starszy z braci od młodszego. Ja znowu łapie ten typ bo uważam że warto chociaż szkoda że kurs zmalał w przeciwieństwie do ostatniego konkursu ???? Powodzenia ????
⛔ 100
 
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Segunda División
Spotkanie: Almeria - Getafe
Godzina: 16:00
Typ: Getafe (Remis - zwrot)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po nieudanym typie z Barceloną, postanowiłem pozostać w Hiszpanii i tu się przełamać. Tym razem na rozkładzie Druga Liga Hiszpańska, gdzie jutrzejszym popołudniem zmierzą się dwa zespoły, które jeszcze rok temu toczyły pojedynki w najwyższej klasie rozgrywkowej. W Andaluzji, Almeria będzie gościła rywali z przedmieścia Madrytu. Almeria aktualnie znajduje się na miejscu spadkowym, co jest dla wielu zaskoczeniem. Jedyną rzeczą, która broni Almerie to ich twierdza, Estadio de los Juegos Mediterráneos, na której zwyciężyli cztery ostatnie spotkania. Jednak tym razem przyjedzie drużyna z predyspozycjami i umiejętnościami na powrót do La Liga, a na dodatek w bardzo dobrej formie. Pięć ostatnich meczów Getafe to cztery zwycięstwa i jeden remis. José Bordalás po średnim początku sezonu, znakomicie poukładał zespół Getafe, którym sterują w środku pola młodzi Hiszpanie, z wypożyczonym z Realu Madryt, Alvaro Guerrero na czele. Na pozycji napastnika, doświadczony Jorge Molina, który jest gwarantem goli, a w tym sezonie ma ich sześć. Ostatnia kolejka rozegrana została trzy tygodnie temu, a więcej do myślenia na pewno mieli piłkarze Almerii, którzy mogą odczuwać dużą presję. Moim zdaniem to właśnie Getafe jest faworytem tego spotkania, natomiast co innego myślą bukmacherzy.
✅ 100
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Anglia FA Cup
Godzina. 20:55
Spotkanie. West Ham - Munchester City
Typ. West Ham +1 HA
Kurs. 2.30
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Na dzisiejszy wieczór zaproponuje zakład w spotkaniu pucharowym FA Cup, zmierza się w nim jako gospodarze pilkarze West Hamu, a w roli gosci przyjedzie Munchester City. Wiadomo nie od dziś puchar ten w Angli jest traktowany poważnie i to raczej przez wszystkie drużyny które biorą w nim udział.
Piłkarze Savena Bilica niepowalcza raczej o NIC więcej jak o górna część tabeli pod koniec sezonu w Ptemier League
w przeciwienstwie do ich dzisiejszego rywala który zapewne będzie chciał powalczyc o tytuł mistrza kraju.
W ostatnim czasie można było zauważyć &quot;małe swiatelko&quot; w tunelu dla &#39;Mlotów&#39; ponieważ odnieśli dwa minimalne zwycięstwa w domu oraz jedno bardziej przekonywujace w delegacji nad ostatnim Swensea.
Lecz kiedy przyszlo się im zmierzyć z rywalem nieco wyzszych lotów niż Hull i Burnley to o razu wkradła się w ich szeregi jakas niepojęta NIEMOC i mimo przewagi na boisku przegrali z Lisami jedna bramką. Po spotkaniu z &quot;Lester&quot; mecz z Mun.United i kolejna porażka do zera i mimo iż arbiter tego spotkania delikatnie pisząc podrukowal&quot; w 1 połowie to i tak nie mieli oni specjalnie pomyslu na grę
Reasumując liczę dzisiaj na przełamanie ze strony gospodarzy i wywalczenie w tym meczu korzystnego rezultatu, przedewszystkim odblokowania się formacji ofensywnej i strzelenia paru goli przeciwnikowi z czołówki ligi. The Citizens pod wodzą Guardioli zapewne mają na celu bardziej LM z której regularnie odpadają przed decydującą faza wiec może i nie odpuszcza rozgrywek FA lecz wątpię aby chcieli szarpać formę na trzech frontach PL - FA Cup - LM. Co prawda do dwumeczu z Monako pozostało 1,5 miesiąca to wydaje mi się ze Pep juz wybrał co dla jego zawodników jest priorytetem w tym sezonie i nie będą się oni koncentrować w 100% na najstarszych rozgrywkach jakimi bez dyskusji jest FA Cup.
&quot; panowie malutka łyżeczką - cierpliwość czka misterne dzieła &quot;
⛔ 100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina. Piłka nożna Anglia FA Cup
Godzina. 20:55
Spotkanie. West Ham - Munchester City
Typ. Man.City over 5,5 rożnych
Kurs. 1.77
Bukmacher. unibet
Analiza.
W przypadku remisu obie ekipy będą musiały powtórzyć mecz, także z racji harmonogramu rozgrywek każdy będzie chciał rozstrzygnąć losy już w tym spotkaniu i udać się na krótką przerwę po intensywnych rozgrywkach które będą trwały ok 9 dni.
Obie ekipy z pewnością będą chciały grać w kolejnej rundzie, także szykuje się dosyć ciekawe spotkanie.Młoty wielką formą nie błyszczą, w lidze zajmują 13pozycję z 7 pkt nadwyżką miejsca spadkowego a ostatnie wyniki są średnie, co prawda udaje im się punktować rywali z dolnej półki, co z jednej strony zapewnia im byt, z drugiej nie pozwala na nic więcej mając kiepskie wyniki z górną partią.
City także miało kilka potknięć, jednak patrząc z perspektywy pogoni po tytuł gdzie lider Chelsea przegrała dopiero spotkanie po 13 zw z rzędu, no ale na chwile obecną wyglądają niebo lepiej i to oni są faworytem w tym meczu.
Spotkanie na pewno nie będzie spacerkiem dla Obywateli, jednak idę w kierunku że to oni będą narzucać grę w tym meczu.
✅ 77
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom