>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy Typer/Znawca roku 2016

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego Typera/Znawce roku 2016.

W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 5 stycznia 2017 roku.

Najlepsza czwórka otrzyma nagrody:
1 miejsce - 500PLN
2 miejsce - 300PLN
3 miejsce - 200PLN
4 miejsce - 100PLN
5 miejsce - 50PLN

Nagrody pieniężne zostaną przelane tylko na Skrill
Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.
Każdy z Was może zostać typerem lub znawcą na forum i dołączyć do plebiscytu już w przyszłym roku! Działaj aktywnie w działach sportowych, podawaj swoje typy, pomagaj innym.

Administracja forum

Jeśli uwa żasz , że kogoś brakuje na liście to zapraszam na PW.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Głos poszedł na Macko18.
Fenomenalne wyniki w jego dwóch tematach dotyczących tenisa, piłki ręcznej i darta (chociaż nie jest ich duża ilość, ale w tym biznesie lepsza jakość niż ilość. Jak już poda coś to można wchodzić śmiało. Widać, że nie gra na siłę.), przy tym skrobnie bardzo dobre analizy.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
@Edi8
Za całokształt. Ogromna wiedza z dziedziny bukmacherki, zawsze służąc pomocą w wielu tematach. Edi - Twoje zdrowie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ooo, nie spodziewałem się nominacji, zawsze miło. ???? Dowiedziałem się od usera, który podesłał mi priv, że zagłosował na mnie. Miło, że ktoś docenia moje wypociny w typach Live ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ja zagłosowałem na użytkownika Gucci Mane
Nie gram sportów, o których nie ma zielonego pojęcia, a tak jest w przypadku NFL, wiem tylko, że najważniejszy mecz to Super Bowl, oraz, że Al Bundy miał 4 przyłożenia w jednym meczu ???? (to chyba dużo)
Ale do rzeczy. Raz, że przeglądając temat często gości u niego kolor zielony, a dwa, może ważniejsze, że czytając te analizy to czuć od gościa pasję do tego sportu. 5! ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
noname007x - Kolega po fachu, dział tenisowy.
dx2 szanuję za wiedzę i udzielanie się w dziale tenisowym
edi8 podziwiam za cierpliwość
Gucci Mane fajne typy z NFL szkoda, że tak krótki staż na forum
Pan Szlachcic jak na razie super typuje, zobaczymy jak będzie dalej, robi furorę na forum
DawidBarca za wiadomość na PW
Ogólnie to wszystkich szanuje i życzę powodzenia w 2017 roku, ciężko jest śledzić wszystkich ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Maćko18 - duża wiedza odnośnie tenisa i darta. Wszystkie Typy widać, że są przemyślane.
 
oskarox 1,2K

oskarox

Użytkownik
Naprawdę dorodne grono. Niemal wszyscy użytkownicy prezentują naprawdę wysoki poziom, ale mój głos oddaję na Maćko18. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy dot. tenisa deblowego. Niemniej wszystkim życzę wielu wygranych w nowym roku ????
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Macko18 - zdecydowany top1 na forum, rewelacyjna skuteczność i yield, bardzo duża wiedza(szczególnie darta i tenisa deblowego),do tego wszystkiego dochodzą bardzo dobre konkretnie uargumentowane analizy i przejrzystość w temacie, oby tak dalej.
Gucci Mane - bardzo duża wiedza i super typy z NFL, również czołówka typerska tego forum.
Pan Szlachcic - słowa uznania dla tego Pana. Jak na razie typy bardzo dobre, widać że zna się na rzeczy. Ma sporą szanse bycia najlepszym, ale lubi trochę podkolorować statystyki co mnie osobiście trochę irytuje, bo i bez tego jest świetny i należą mu się brawa.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Psotnick - świetnie zna się na snookerze, prowadzi vipowski temat a to już spore osiągnięcie. Często korzystam z jego dobrych typów na snooker, nawet z małych kursów można fajny kupon złożyć, a nie można powiedzieć, że gra po kursach. To taka dyscyplina, gdzie te kursy są o wiele za małe, a o becie decyduje zazwyczaj dyspozycja dnia. Ponadto mam z nim bardzo dobry kontakt poza forum, użyteczny człowiek i zawsze można na niego liczyć w każdej sprawie :]

Szef Elity - świetny typer z piłki nożnej która łatwą dyscypliną do obstawiania nie jest. Ostatnio go mało widać na forum, a szkoda bo to uznana marka na forumku.


Macko18 - prowadzi temat w Vipach ze świetnymi wynikami, wprawdzie nie korzystam bo tenis to nie moja bajka, ale szacunek należy mu oddać. Ponadto wiele dobrego robi w ModTeamie i chwała mu za to. Oby tak dalej.

nr69 - jak podaje info to jest to sprawdzona informacja i nie trzeba szukać potwierdzenia. Czasami coś fajnego poda z niższych lig np. 1 liga polskiego kosza gdzie na trybunach staram się oglądać ;-)


Tomek80 - często go widać w Typach na Żywo. Gra z głową, bety potwierdzone odpowiednim rozeznaniem wśród kontuzji czy odpoczynku lub transferu gracza. Moim zdaniem powinien tutaj być, za rok mu się pewnie uda.


Generalnie bardzo żałuję, że można oddać tylko 1 głos w ankiecie. Każdy z wymienionych zasługuję na &#39;&#39;kliknięcie&#39;&#39; jednak najbliżej mi z Jakubem :grin: po drodze i na niego oddaję swój głos. Powodzenia !
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja za bardzo nie zaglądam w różne działy, ale czasem czytam posty Hansy i mi się podobają, ale bardziej z racji tego, że gość nawet się zna na rzeczy (liga niemiecka), niż, że mi typy wchodzą.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W kwestii wyboru najlepszego typera/znawcy ubiegłego roku warto napisać kilak słów. Na początku wspomniałbym o Harrym Hole, czyli o znawcy, który jest najbliższy mojemu sercu ze względu na fakt, że rangę ma w moim koronnym dziale i niejako ja ją mu nadałem. Wejście miał naprawdę niezłe i było to już pod koniec 2015 roku. Początek 2016 też nieźle, ale z czasem jego aktywność zanikła. Szkoda, bo potencjał jest spory, ale rozumiem, po prostu brakuje chwilami czasu. Liczę, że Harry jeszcze znajdzie trochę więcej czasu i jego aktywność powróci do tej z najlepszych czasów.
Dalej miqer120, nominacja głównie za typy live, ale również udziela się właśnie w dziale ręcznej. Do tego prowadzi własny temat. W minionym roku niezła aktywność, ale wydaje mi się, że czasami brakuje tej iskierki w analizach. Prezentuje inne podejście do handballu niż HH i to także jest dobre. Tutaj również dostrzegam potencjał, ale z czasem każdy lekko zmienia swoje podejście i jego typy stają się jeszcze lepsze.
Następnie pora na noname007x. Niejako także mój dział, bo tenis, ranga także nadana za moich czasów, więc trzeba wspomnieć kilka słów. Pikachu ma dobre podejście do meczów, jednak podobnie jak u Harryego aktywność ograniczyła się do niewielu postów, a od znawców wymaga się wzmożonej aktywności oraz sporej liczby konkretnych i ciekawych postów. Z pewnością jest to do poprawy i mam nadzieję, że noname zdaje sobie z tego sprawę.
Muszę też wspomnieć o KukizieLFC. Znawca boksu, to by mnie nie interesowało, bo dział karate jest mi tak samo bliski, jak dział babingtona, jednak użytkownik ten wykazuje się sporą aktywnością w kolejnym moim dziale, czyli jest popularnym lotkarzem lub jak inni mawiają &quot;darcistą&quot;. Nie zawsze stwierdzenia Kukiza są trafne, ale widać, że powoli wchodzi w ten świat i coraz więcej rozumie. Z pewnością jego aktywność jest godna uwagi.
Myślę, że trzeba też docenić każdego, kto prowadzi swój temat w VIPach. Utrzymanie pozytywnych wyników, albo nawet coś więcej, nie jest łatwe, a to właśnie ten czynnik decyduje o tym, że dany temat pozostaje w tym dziale. Przy okazji chciałbym zachęcić każdego do aktywności w działach tematycznych, jak i próby założenia własnego tematu. Jak widać opłaca się to, bo taka aktywność może być nagrodzona rangą znawcy, bądź typera, a także uczestnictwem w corocznych forumkowych plebiscytach.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
edi8 - Naturalnie głos na profesora matematyki i statystyki na forum. Wielka wiedza, zawsze pomocny w dziedzinach, które cieszą się sporą popularnością, ale ekspertów od tego jak na lekarstwo. Od tylu lat na forum i oby tak było dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Do góry Bottom