>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały EFL Cup 2016/2017 [1 spotkanie + rewanż]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Anglia Puchar Piłka nożna
Godz: 21:00
Spotkanie Man Utd-Hull
Typ: Man Utd -2.5 gola
Kurs 2.55
Buk Unibet
Analiza: Już w dniu jutrzejszym kolejne spotkanie na Angielskim podwórku rozegra ekipa Manchesteru united, która obecnie jest w bardzo dobrej dyspozycji, Piłkarze Jose Mourinho nie przegrali 14 kolejnych spotkań domowych jak i wyjazdowych a do tego wygrywali w tym czasie 11 razy i notowali 3 razy podział punktów, w starciu z zespołem Hull City, gospodarze sa zdecydowanym faworytem do zwycięstwa bowiem goście z Hull w tym sezonie mają inne zmartwienia takie jak próba utrzymania się w lidze na sezon kolejny, na pewno puchar jest dla nich mało ważny , do tego iż poprzednie 6 wyjazdowych spotkań to same porażki w których bilans bramkowy to 1 gol zdobyty oraz aż 12 straconych . Bilans również jest korzystny dla zespołu &quot;Czerwonych Diabłów&quot; którzy od sezonu 2008 roku spotykali się z Hull 4 - krotnie i wygrywali za każdym razem tutaj moim zdaniem też niespodzianki nie będzie i United spokojnie powinien sobie poradzić, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 4:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie sądzę iż również niezwykle słabi w ofensywie goście będa w stanie w tym spotkaniu zdobyć przynajmniej jedną bramkę.
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Hull ma w swoich szeregach szpital. Dodatkowo 2 podstawowych graczy poleciało na puchar narodów afryki. Mają inne cele niż ten puchar ligi. Muszą się utrzymać w Premiership bo inaczej ucieknie sporo kasy. ManU wystąpi prawdopodobnie w mocnym składzie z Ibrą na szpicy. Stawiam na handi ManU -2,5
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Godz 21:00 Manchester United vs Hull City

Do składu ma wrócić Pogba, De Gea, Zlatan i Valencia także zjednoczeni dobry skład będą mieli. MU nie przegrał od dwóch miesięcy żadnego spotkania i tutaj pewnie będzie podobnie, do tego na 12 ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami aż 11 razy Hull wtapiało. Do tego mają dość szeroki szpital. Także widzę tutaj zwycięstwo Zjednoczonych, pytanie jak wysokie. Na pewno będę czekał na live, może coś dobrego się złapie.

Zastanawiam się nad jednym z tych typów:
MU wygra dwie połowy po 2,10
Zlatan strzeli po 1,6
MU -2 handi po 2,15

Co sądzicie&gt;
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Man Utd-Hull
Man.Utd over 7,5 rożnych @1.95 Unibet✅
Na boisko OT Man. wyjdzie w mocnym składzie (z tego co zapowiada Mourinho) więc mamy wyraźny sygnał że gospodarze będą dążyli do przesądzenie losów dwumeczu już teraz a o odpuszczaniu nie ma mowy.Pierwszy garnitur odpoczywał w Pucharze Fa 3 dni temu, wcześniejsze spotkanie rozegrali z West Ham&#39;em 2 stycznia także filary były bez meczu aż 8 dni, za 5 zagrają prestiżowe spotkanie z Liverpoolem także dzisiaj przetarcie jest dla nich niezbędne a 4 dni odpoczynku będzie wystarczające na regeneracje.
Manchester dzisiaj powinien zdominować rywala rzadko schodząc z ich połowy, na jednej bramce także nie powinni przestać, będą chcieli osiągnąć taki rezultat by w rewanżu wyszli zmiennicy.Rewanż z Hull przypada na 26.01, 28.01 grają puchar FA z Wigan, a 1.02 i 5.01 grają spotkania ligowe więc można sobie rozkminić kiedy przyjdzie czas na odpoczynek.Nie że sugeruje że Diabły ich zjedzą z 5-0, to jest dwumecz no ale tak to na pierwszy rzut oka wygląda, wszystko zależy od zapału graczy no ale faworyt jest jeden i nie podlega to dyskusji.Kursy nie powalają na wszystkich płaszczyznach, ja sobie akurat zagram na rożne bo tak preferuje.Linie są wysokie także ze stawkami nie ma co szaleć.
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
tj koledzy wyżej, również popieram granie zdecydowanie w stronie United. Ja od siebie polecam za płaską stawkę typ: Rooney strzeli @1.83 bet365
Koledzy powinni dzisiaj pograć na Rooneya aby ten został samodzielnym rekordzistą bramek w United, okazja jest bardzo dobra, w końcu to EFL Cup...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Manchester United - Hull
Typ: wygrana gospodarzy + 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.64
buk: betsson
Wynik: 2:0​

Czas na pierwsze spotkanie półfinałowe Pucharu Ligi. Nikt tutaj nie ma żadnych wątpliwości, że faworytem tego spotkania są gospodarze. Mourinho może doprowadzić United do pierwsze finału w tym roku i przy obecnej formie Czerwonych Diabłów tak musi się stać. Manchester nie miał dobrego początek sezonu, lecz teraz idzie jak walec zgniatając każdy zespół jaki stanie mu tylko na drodze. Kibice tej drużyny wierzą w jej sukces i dziś liczą tylko i wyłącznie na zwycięstwo. Mourinho wystawi swoje wszystkie działa na to spotkanie aby tylko w 90. minutach rozstrzygnąć losy tego meczu z słabym Hull.Goście zapewne przyjeżdżają z myślą sprawienia tutaj niespodzianki. Jednak przy ich formie strzeleckiej nie wiem czy im się uda tutaj coś zdziałać. Mam nadzieje, że gospodarze ruszą na swojego przeciwnika od pierwszych minut i w pierwszej połowie coś ustrzelą, bo niestety widzieliśmy już United, który się męczył z takimi drużynami i United, który potrafił szybko załatwić sprawę. Ja mam nadzieje, że dziś piłkarze wybiorą drugą opcję i w pierwszej połowie zrobią co do nich należy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Hull City
Typ: Manchester strzl. +2,5 gola
Kurs: 1,73
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Manchester w mega formie 8 zwycięstw z rzędu, nie przegrali meczu od 15 meczy gdzie w lidze europejskiej przegrali 1:2 z Fenerbahce było to 03 Listopada a więc już ponad 2 miesiące bez porażki a pamiętajmy, że Grudzień i Styczeń to nadmiar meczów w Anglii. Ostatnio w Pucharze FA Manchester rozbił u siebie Reading aż 4:0 gdzie moim zdaniem Reading pokazuje lepszą formę od dzisiejszego przeciwnika Czerwonych Diabłów a dodatkowo Manchester dziś ma wyjść swoim najmocniejszym składem, tak przynajmniej zapowiedział Jose Mourinho, ma wrócić De Gea, Pogba, Ibrahimović...
Jeśli chodzi o Hull City są w kiepskiej formie, są na ostatnim miejscu w tabeli dodatkowo są osłabieni brakiem paru podstawowych graczy, myślę, że puchar nie jest dla nich czymś ważnym teraz.
Czuję w tym meczu pogrom w stylu 4/5:0 max 1.
Przewidywalne składy obu ekip:
Manchester (1-4-2-3-1): De Gea - Valencia, Jones, Blind, Darmian - Pogba, Herrera - Mkhitaryan, Rooney, Rashford - Ibrahimović
Hull (1-4-4-1-1): Marshall - Robertson, Huddlestone, Livermore, Meyler - Diomande, Mason, Clucas, Snodgrass - Henriksen - Hernandez
Powodzenia.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Dodam parę słów od siebie.. Oczywiście, inny wynik niż wygrana United, które jest w mega formie, to wielka niespodzianka. Jednak...
Hull myślę wie, że jest skazane na porażkę więc wyczuwam mega obronę Częstochowy. Idąc tym tokiem myślenia mecz ustawi pierwsza bramka dla Czerwonych Diabłów. Wydaje mi się, że niekoniecznie musi ona paść już w pierwszej połowie. ✅ Kurs na X/1 wynosi @3.75 i tego spróbuję w tym meczu. Stawka bez szaleństw ale na kolbe kukurydzy będzie. ????
Pozdrawiam i życzę wygranych!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Man United - Hull +2 @ 1,92 Marathonbet zwrot
Man United - Hull X/1 @ 3,98 Marathonbet ✅


Widzę, że idzie ogromna masówka na United, dlatego gram przeciwko. Co ciekawe kursy w tym momencie rosną na gospodarzy. Szkoda, że nie udało się zagrać wcześniej, bo kurs byłby znacznie wyższy. Jest szansa, że United nie podejdzie do tego meczu na 100%. Po pierwsze w weekend czeka ich starcie z Liverpoolem i chyba nie trzeba mówić jak ważny jest to mecz. Mourinho może sobie pozwolić na rotacje z Hull. Po drugie Hull od kilku sezonów dobrze radzi sobie w krajowych pucharach. Po trzecie United mogą zlekceważyć rywala, który skazywany jest na pożarcie. Po czwarte United nie raz w tym sezonie męczyło się przeciwko zespołom dużo słabszym, które postawiły autobus przed bramką. Po piąte jest jeszcze rewanż, także ewentualny słaby wynik w tym meczu niczego nie przekreśla.

Poza tym popieram typ kolegi wyżej.

Jak będą składy to może jeszcze coś wrzucę.

Hull over 1,5 kartki @ 1,72 Bet365 ⛔
Rooney strzeli @ 2,32 Unibet ⛔
Snodgrass strzeli spoza pola karnego @ 21,00 Unibet ⛔
Huddlestone strzeli głową @ 46,00 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 0

gigantu

Użytkownik
W dzisiejszym meczu myślę, że Liverpool sobie poradzić bez większych problemów. Southampton ostatnio tak dostaje po tyłku, że ciężko o jakiś optymizm w ich szeregach... Chociaż jest taka nutka wątpliwości, jak się spojrzy na ich wynik z poprzedniej rundy z Arsenalem. Wtedy jednak byli w formie również w lidze, a Arsenal grał z nimi rezerwami. Jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz, to oba zespoły zagrały już rezerwami w FA Cup 3-4 dni temu, więc dziś szykują się pierwsze składy, a tu przewaga po stronie Liverpoolu jest niepodważalna.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Trudno się nie zgodzić z kolegą wyżej, że to goście są faworytem jednak jakoś boję się ich grać. Southampton ma spore problemy kadrowe, bo nie dość, że nadal nie ma Austina to jeszcze filar obrony Jose Fonte został odstawiony od zespołu po tym jak poprosił o transfer. Liverpool ostatnie 2 spotkania zremisował jednak spotkanie z Plymouth to bicie głową w mur przez młodych zawodników &quot;The Reds&quot;, a spotkanie ligowe z Sunderlandem to dla mnie dwa błędy sędziego. Drużyna gospodarzy ostatnie 4 spotkania to 1 wygrana oraz 3 porażki. Jedyny remis to 2-2 na Carrow Road w Norwich w 3 rundzie Pucharu Anglii. Źle się dzieję w ekipie Puela, a dwumecz jaki ich czeka w krótkim okresie z Liverpoolem przy natężonym terminarzu przekonuję mnie do tego, że to drużyna LFC awansuje do finału.
LFC awans - 1.36/bet365

Żeby móc spokojnie podejść do rewanżu ekipa LFC potrzebuję dzisiaj bramki albo najlepiej dwóch. Jaką siłą ofensywną dysponuję ekipa Kloppa wiedzą wszyscy, bo praktycznie każdemu swojemu przeciwnikowi ładują bramkę. Wyjechał najlepszy gracz tego sezonu jakim niewątpliwie jest Mane jednak do składu wracają Coutinho oraz Henderson. Powrót tego pierwszego cieszy wszystkich fanów LFC, gdyż nie dość, że gdy grał on to był głównym motorem napędowym to nie trudno zauważyć, że gdy właśnie on zajmuje miejsce w &quot;11&quot; to dużo lepiej funkcjonuję także Firmino. Parę miłych słów także warto powiedzieć o Sturridge, który w ostatnim czasie prezentuję bardzo dobrą formę. Dzisiaj właśnie liczę, że trójka wymieniona wyżej poprowadzi zespół Kloppa do wygranej oraz postawienia 1 kroku w drodze do finału. Spodziewam się jednak, że ekipa &quot;Świętych&quot; także ukuje zespół Kloppa. Statystyki wskazują, że tylko w dwóch spotkaniach na własnym boisku nie strzelili oni gola. Jednym z tych spotkań był pojedynek z LFC jednak to mecz ligowy, gdzie 1 pkt cieszył gospodarzy. Dzisiaj nie mają nic do stracenia i powinni oni próbować strzelić bramkę za wszelką cenę, a przy dziurawej obronie gości nie powinno być to trudne do wykonania.

BTTS - 1.81/unibet ⛔ Jurgen mamy problem?! Drugie spotkanie i żadnej sytuacji bramkowej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Southampton - Liverpool
Typ: 2
Kurs: 2.20
buk: unibet
Stawka: 100
Ew. wygrana: 220
Wynik:​


Przed nami drugi półfinał zmagań Pucharu Ligi.W pucharach The Reds zwykle grają zawodnicy młodzi, ale nie zawsze się to opłaca, przykładem ostatni, zremisowany bezbramkowo mecz z Plymouth w Pucharze Anglii. Teraz myślę, że Klopp nie będzie tak kombinował i te rotacje nie będą tak widoczne. Stawiam tu na Liverpool, który wygląda obiecująco w tym sezonie. Drugie miejsce w tabeli, które daje komfort przed tym spotkaniem oraz dobra forma w ostatnich kilku spotkaniach sprawia, że stawiam na The Reds. Święci w poprzedniej rundzie Pucharu niespodziewanie pokonali Arsenal na wyjeździe 2:0, Kanonierzy grali jednak w mocno rezerwowym składzie.Szczególnie duże problemy mają Święci z grą w ataku, bo w lidze zdobyli tylko 19 goli i tylko dwa zespoły są od nich gorsze. Jutro zapewne wyjdą na boisko odpowiednio zdeterminowani żeby sprawić kolejną niespodziankę, ale nie będzie to takie łatwe. Najbardziej martwi mnie to, że Southampton nie przegrał dwóch ostatnich spotkań u siebie z Liverpoolem wygrywając i remisując w lidze. Wcześniej jednak the Reds pokonali Southampton trzy razy z rzędu, a dwa lata temu w Pucharze Ligi wygrali na St. Mary&#39;s aż 6:1. Kurs jest naprawdę przyzwoity do gry i ja spróbuję z niego skorzystać.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Southampton : Liverpool (HT) 2 @2.87
Dzisiaj też poddam się masówce i pójde w stronę Liverpoolu. Jednak zaatakuje ich zwycięstwo do połowy. Powód jest prosty. Jeśli zależy im na tym Pucharze - a sądze że tak to powinni rzucić się do ataków od początku. Dlaczego? A to dlatego, że już za 4 dni tj. 15.01. grają mecz przeciw dobrze dysonowanemu Manchesterowi United. Mając to na uwadzę, powinni objąć szybko prowadzenie by móc w spokoju kontrolować spotkanie. Prowadząc 1/2 do połowy Jurgen będzie mógł dać odpocząć swoim podstawowym graczom w drugiej połowie. Southampton w takiej formie powinien się bardziej skupić na lidze. A grają dzień wcześniej niż Liverpool czyli 14.01 i to z Burlney. Potencjalnie może wyglądać na łatwy mecz, jednak forma &quot;Świętych&quot; plus kontratakowy styl drużyny Burlney, przekonuje mnie bardziej do zdania, że dzisiaj odpuszczą ten puchar i postawią 100% na ligę.
Dodatkowo:
[B]HA (HT) Liverpool 0.0 @1.7
Powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie @3
Liverpool @2.3[/b]
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Southampton - Liverpool 1 3,3 BET365

Poprzednicy w swoich typach wymieniają piłkarzy Liverpoolu, którzy... nie będą grać w meczu. Jaki tam Sturridge czy Firminho. Nawet nie jestem pewien, czy zostaną powołani na mecz. W tym meczu będą grały rezerwy obu ekip, a jak grają rezerwy Liverpoolu oglądałem w FA parę dni temu. Z racji własnego stadionu i ogrania rezerw Arsenalu, stawiam na młodzież z Southampton.

Co do składów się pomyliłem, ale typ na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Zgadzam się z @robek13. Bądź co bądź granie dziś Liverpoolu to moim zdaniem gra niewarta świeczki. Z ostatecznymi predykcjami wstrzymam się do składów gdyż wiele od nich zależy ale Liverpool ma przed sobą arcyważne spotkanie w niedzielę. Nie tylko w kontekście historycznym ale również z perspektywy tabeli. Ostatnio męczyli bułę na własnym stadionie w o wiele bardziej prestiżowym pucharze. Wiem, że istnieje kontrargument jakoby tu, w EFL, był już półfinał jednak o jego ważności krążą przeróżne zdania. Niezależnie jakie jest na ten temat zdanie Kloppa to Święci u siebie wciąż są bardzo mocną ekipą. Moim zdaniem ewentualne zwycięstwo The Reds przyjdzie w bólach. Przypominam, że ekipy spotkały się w listopadzie na St.Mary i padł bezbramkowy remis. Jak składy mi się spodobają to

Southampton DNB @2.20 bet365

e: Obie drużyny wychodzą mocnymi składami, nie ma czasu na większe rozkminki wiec dla funu Lucas Leiva kartka @3.20 Unibet⛔

----------------------------------

Szkoda, że nie zaufałem intuicji i poszedłem w kartkę dla Leivy choć szczerze powiedziawszy czuję się ograbiony z profitu. Nawet jeśli kartka nie należała się Brazylijczykowi to Swarsbrick pokazał dziś kawał beznadziejnego sędziowania. Wiadomo, że na wyspach twardy futbol jest standardem ale pasywność gwizdkowa i kartkowa przy ewidentnych faulach aż biła po oczach. Swarsbrick ląduje na moją zaszczytną listę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Po porażce z Southamptonem odniesionej dwa tygodnie temu w pierwszym półfinałowym meczu EFL Cup, Liverpool stoi pod ścianą. Jeżeli zespół Jurgena Kloppa chce wystąpić w pierwszym w bieżącej kampanii finale, to musi pokonać Świętych co najmniej jedną bramką i najlepiej, żeby The Reds nie stracili do tego gola. Szykują się ogromne emocje i świetne spotkanie, na które BETSSON przygotował atrakcyjną ofertę – 15 PLN w Zakładzie Bez Ryzyka. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest zawarcie zakładu na żywo.

Nie masz konta? Załóż je teraz!

Liverpool ewidentnie się zaciął. Drużyna Kloppa zatraciła gdzieś tę pewność siebie, która pozwalała jej taśmowo zdobywać bramki i niczym walec rozjeżdżać kolejnych rywali. W ostatnich trzech spotkaniach Premier League The Reds nie potrafili wygrać ani razu, a do tego ekipa traciła punkty ze znajdującym się na ostatnim miejscu w tabeli Sunderlandem (2:2) oraz ze Swansea, z którym niespodziewanie przegrała u siebie 2:3 i tym samym pozwoliła Łabędziom wydostać się ze strefy spadkowej. Po raz kolejny Liverpool pokazał, że jest Robin Hoodem angielskiej piłki i „oddaje” punkty zdobyte w meczach z mocnymi drużynami teoretycznie słabszym zespołom.
Do środowego rewanżu na Anfield piłkarze Southamptonu podejdą w zupełnie innych nastrojach. Ostatnimi czasy Święci nie radzili sobie najlepiej w lidze i notowali passę czterech kolejnych porażek, jednak w minioną sobotę udało im się wygrać. Na St Mary’s drużyna rozsmarowała obecnego mistrza – Leicester – i pewnie ograła go 3:0, dzięki czemu awansowała na 11. pozycję w ligowej tabeli.

W pierwszym półfinałowym starciu EFL Cup pomiędzy Southamptonem a Liverpoolem, skuteczniejsza okazała się ekipa Świętych, która dzięki bramce Nathana Redmonda ma całkiem niezłą zaliczkę. Soton rozegrało wtedy całkiem dobre spotkanie, celowo oddając piłkę rywalowi i nastawiając się na grę z kontry. The Reds bili głową w ścianę i tacy piłkarze, jak Roberto Firmino, Lallana czy później Coutinho nie byli w stanie strzelić wyjazdowej bramki.

Klopp znany jest z tego, że w meczach pucharowych lubi ogrywać piłkarzy z klubowej akademii, jednak pewnym jest, że na ten mecz oddeleguje najsilniejszą jedenastkę, jaką dysponuje. Oczywiście zabraknie w niej Sadio Mane, który bierze udział w Pucharze Narodów Afryki, ale dobrą wiadomością jest powrót Coutinho. Claudio Puel również zamierza potraktować to starcie serio i postawi na najlepszych piłkarzy, licząc tym samym na awans Southamptonu do finału EFL Cup.

Odbierz bonus
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Hull City - Manchester United​

Tutaj analiza jest krótka. Nie ma sensu ruszać statystyk, bowiem jest to mecz pucharowy a nijak mają się statystyki do takich spotkań. Moim zdaniem Czerwone Diabły są już w finale. Naszpikowany zespół Jose Mourinho wygrał pierwsze spotkanie na Old Trafford i wypracował sobie wysoką zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem. Portugalski trener ma ten komfort że może wystawić dwie rózne jedenastki bez utraty jakości. United wypracowali sobie sytuację że na każdą pozycję mają minimum dwóch zawodników podobne klasy. Dziś zabraknie tylko Erica Bailly&#39;ego, który z Wybrzeżem Kości Słoniowej walczy w Pucharze Narodów Afryki oraz Luka Shawa, który co prawda wrócił już do treningów z pełnym obciążeniem, ale wątpię żeby Mourinho ryzykował zdrowiem młodego Anglika mając w obwodzie w pełni gotowych do gry Daleya Blinda, Marcosa Rojo czy choćby Mateo Darmiana, który też grywa na tej pozycji. Mourinho pewnie da odpocząć Zlatanowi Ibrahimoviciowi, a w jego miejsce na pozycji numer 9 zagra Marcus Rashford. Na skrzydłach ManU mają kłopot bogactwa: Mata, Mkchitarjan, Martial czy Lingard. Właśnie ten ostatni najpewniej dziś dostanie swoją szansę, bo ostatnio eksloatowani byli Francuz i Ormianin. W środku być moze swoją szansę dostanie Bastian Schweinsteinger, który w ostatnim czasie tego czasu na boisku było bardzo mało. W przeciwieństwie do United, sytuacja kadrowa Hull jest nie do pozazdroszczenia. Wypadł filar środka pola Ryan Mason po starciu z Garrym Cahillem w spotkaniu ligowym. Wypadli też Elmohamadi, Henriksen, Mbokani i Keane co sprawia że z zawodników, którzy odpowiedzialni są za strzelanie goli zostaje tylko Abel Hernandez. Dodatkowo Hull musi skupić się na Premier League jeżeli chce się w niej utrzymać. A nie ma zespołu, któremu bardziej zależy na innych rozgrywkach niż PL, bowiem pieniądze jakie płyną do klubów z racji praw telewizyjnych są ogromne, większe niż te płacone nawet za Ligę Mistrzów. Dziś jestem przekonany o pełnej dominacji w tym meczu Czerwonych Diabłów i być może wysokiego zwycięstwa.
Typy:
2 @ 1,60 (Bet365)
United over 2,5 gola @ 2,62 (Bet365)
United pierwsze 5 rzutów rożnych @ 1,72 (Bet365)​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom