>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 5.01.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 5. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 20.45
Spotkanie:
Doncaster - Portsmouth
Typ:
Doncaster Rovers
Kurs:
2.75
Bukmacher:
Pinnacle

Analiza:


Zapamiętajcie dobrze moje słowa - w Doncaster powstaje silna, a przede wszystkim mądrze, z głową budowana drużyna. Kibiców The Vikings bardzo ucieszyła wiadomość o ostatecznym wykupieniu wypożyczonego z Evertonu Conora Granta, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już niedługo zawodnikami klubu z Keepmoat Stadium zostaną na stałe dwaj inni pomocnicy, grający do tej pory dla Wikingów na zasadzie wypożyczenia, Niall Mason z Aston Villi (nota bene zawodnik wyszkolony w szkółce madryckiego Realu) oraz Jordan Houghton z Chelsea (świetnie spisujący się w Doncaster zawodnik angielskiej młodzieżówki). Pozytywny &quot;team spirit&quot; i atmosferę sukcesu odczuwa się na Stadium Way na każdym kroku, tym bardziej, że...

... gospodarze jeszcze u siebie w tym sezonie nie przegrali (ich bilans to 9 zwycięstw i 3 remisy), czyniąc ze swojego stadionu prawdziwą twierdzę, gdzie na przyjezdnych czeka nie tylko niezwykle silna jak na tę ligę drużyna, ale również fanatyczni kibice (Black Bank) ze South Stand, którzy rzeczywiście są tym przysłowiowym &quot;dwunastym zawodnikiem&quot; Rovers. Natomiast jeżeli chodzi o gości to, pomimo dobrych na papierze wyników, ich gra na wyjazdach zupełnie mnie ostatnimi czasy nie przekonuje: w Boxing Day męczyli się z naszymi dobrymi znajomymi z jednej z moich poprzednich analiz - Newport, gdzie przegrywając do przerwy 0:1, ostatecznie wymęczyli mizerne zwycięstwo 3:2 po bramce na 3 minuty przed końcem. Męczarnie z Newport, to już samo mówi za siebie, ale w kolejnym meczu wyjazdowym zagrali jeszcze gorzej bezbramkowo remisując z przeciętnym i będącym na dodatek w fatalnej ostatnio formie (3 porażki i 2 remisy w pięciu ostatni meczach) Yeovil. Teraz przyszedł czas na wyjazdową porażkę Pompey, o co zadba rozpędzona drużyna Doncaster Rovers. Myślałem nawet o handi, ale bez szaleństw - kurs na zwycięstwo gospodarzy też jest bardzo wysoki (za wysoki, ale to już nie nasze zmartwienie, prawda?).

Jak dla mnie, czysta jedynka - powodzenia.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,1 Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tappara- Ilves
Typ: Tappara
Kurs:1,66
Bukmacher: bet365
Witam, zostaje nadal przy hikeju. Wybrałam dla Was na jutro spotkanie z 1 ligii fińskiej. Lider tabeli podejmuje u siebie 12ste Ilves. Dla mnienslrawa jest oczywista, Tappara jest póki co niendo zatrzymania, pewnie wkrótce to nastapi ale nje sądzę by było to jutro przez Ilves. goście słabo sie spisują, zdołali wygrac jedynie z miernym Jukuritem, najlepszy ich snajler strzelił do tej pory jedynie 8 goli, podczas,gdy Savinainen z Tappary juz 20. Historia ich spotkań również przemawia na korzyść gospodarzy, wygrali 9 na 10. Polecam rowniez typ 1/1 pierwsza tercja/ spotkanie za 2,77.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Bilbao-Barcelona
Typ: over 1.5 goal w 2 połowie
Kurs 1.85
Buk Bet365
Analiza: Jutro pierwsze spotkanie w którym ekipa Athleticu Bilbao na swoim boisku podejmowała będzie drużynę Barcelony, Obi ekipy ostatnio radziły sobie nieźle, gospodarze nie przegrali spotkania na swoim stadionie w 11 kolejnych spotkaniach tak ligowych jak i pucharowych zanotowali w tym czasie 10 wygranych oraz 1 podział punktów , Bilbao w starciu z zespołem Barcelony na pewno faworytem nie będzie, ale moim zdaniem gościom aż tak łatwo w tym meczu wygrać nie będzie, do tego Barcelona ma patent na drużynę jutrzejszych gospodarzy i ostatnio prawie zawsze pomimo iż grała na wyjeździe to z nimi wygrywała , jak wspomniałem na początku będzie to ciekawe spotkanie i moim zdaniem bramki obejrzymy po obu stronach, Barcelona bowiem już w pierwszym spotkaniu będzie chciała przybliżyć się do awansu do kolejnej rundy natomiast gospodarze będą chcieli tutaj strzelić bramki żeby nie jechać na cięższe spotkanie wyjazdowe z zerowym kontem, stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Dallas Stars - Montreal Canadiens
Typ: Stars OT
Kurs: 1,86
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dallas po kiepskim starcie sezonu nadal nie może wstrzelić się w rytm, chociaż ostatnie wyniki napawają optymizmem. Poza porażką z Panterami u siebie wygrali oni 3 gry z rzędu z Avalanche, Coyotes i Kings. Może pierwsi dwaj rywale nie są zbyt wymagający, ale od czegoś trzeba zacząć. Z pewnością to co przeszkadza drużynie z Teksasu to plaga kontuzji, która męczy ich od samego początku. Brak Jamiego Benna oraz Hemskyego jest odczuwany aż nadto. Sam Seguin nie jest w stanie ciągnąć drużyny w każdym meczu. Przejdźmy do gości, którzy po ciężkim spotkaniu z Predators wygranym 2:1 po dogrywce zmierzą się ze wspomnianymi wyżej Gwiazdami. Patrząc na statystki bramkowe możemy stwierdzić, że gospodarze nie mają szans w starciu z przyjezdnymi, lecz jednak w NHL liczby nie grają. Canadiens są b2b, a więc mogą odczuwać zmęczenie. Co więcej, w delegacjach nie prezentują się najlepiej notując porażki i zwycięstwa na przemian. Z kolei Stars mieli aż 4 dni przerwy. Liczę na obudzenie się graczy z Dallas i pokazanie, że ten sezon nie jest jeszcze stracony. Gramy na gospodarzy. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
11:00
Spotkanie:
Perth Glory - Wellington Phoenix
Typ:
kornery over 12,5
Kurs:
2,37
Bukmacher:
WiliamHill
Analiza:
Jutro o 11:00 polskiego czasu odbędzie się mecz pomiędzy Perth a Wellington. Delikatnym faworytem są gospodarze, jednak ciężko to typować. W tym meczu interesują mnie tylko i wyłącznie rzuty rożne. Dlaczego? Otóż w tym sezonie jeśli grają gracze z Wellingon można się spodziewać sporej ilości kornerów:
Wel - Ade 9:5;
New - Wel 7:8;
Wel - WS 7:9;
Wel - CCM 7:5;
Ade - Wel 5:8;
Mel - Wel 11:2;
Widać gołym okiem spore szansę na over. Na sześć ostatnich spotkań cztery zakończyły sie podanym overem.
Perth:
WS - Per 5:5;
Mel - Per 5:3;
Per - Syd 3:5;
Per - New 4:11;
Mel - Per 9:0;
CCM - Per 6:9;
Widać powyżej, że u Perth już to nie wygląda tak różowo jednak jeśli założymy, że to Glory otworzą wynik spotkania to są spore szanse na bardziej zdecydowane ataki ze strony gości. Drużyna opierała w swoich wcześniejszych meczach swoją taktykę ofensywną grając skrzydłami.
Rogi jak to rogi najlepiej grać na live bo różnie to w meczu może wyglądać. Jednak zaufam po raz kolejny gościom z Nowej Zelandii i mam nadzieje, że się nie zawiodę. Oczywiście każdy niższy over również do pogrania.
Pozdrawiam

✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Hiszpania - Puchar Króla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Athletic Bilbao - FC Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 1/8 finału Pucharu Króla Athletic Bilbao podejmie FC Barcelonę. Pierwszy mecz między tymi drużynami będzie rozegrany na Estadio San Mames. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Blaugrany.
Barcelona jest aktualnie w wybornej formie. Nie odniosła porażki przez 11 spotkań z rzędu. Ostatni raz przegrali 1:3 w wyjazdowej potyczce z Manchesterem City w Lidze Mistrzów. Od tamtej pory nie są pokonani a grali między innymi z Realem Madryt czy na wyjeździe z Sevillą. Barcelona strzela również bardzo wiele goli, przytoczę ich 5 ostatnich meczów:
Barcelona - Hercules 7:0
Barcelona - Espanyol 4:1
Al Ahli - Barcelona 3:5 (towarzyski)
Osasuna - Barcelona 0:3
Barcelona - Borussia Monchengladbach 4:0
Jak widać w każdym z tych meczów zdobywała minimum 3 gole.
Również pojedynki bezpośrednie w ostatnim czasie przemawiają na korzyść Barcy. Bilbao nie pokonało ich w 5 kolejnych pojedynkach z rzędu. Sądzę, że jutro to drużyna z Katalonii będzie górą.
⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Noumea (Nowa Kaledonia)
Godzina: 02:30
Spotkanie: Falla A.-Lamasine T.
Typ: DW 0-2
Kurs: 3.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Mecz fifty fifty? Ciekawe. Falla w świecie tenisa ze sezonu na sezon traci coraz więcej do pierwszej setki rankingu. Czy w niej zagości ? Wątpię. Nic na to nie wskazuje. Gra słabo. Nie ma już tej regularności. Nie wiem czy odpuszcza mecze czy w rzeczywistości jest tak słabo. Ale na to pytanie zna odpowiedz tylko &quot;from Columbia&quot;. Może przejdźmy do rywala Alejandro. Jest nim Lamasine. Który dość niespodziewanie a może i dla niektórych spodziewanie. Wygrał dwa ostatnie pojedynki o to dwa do jaja. Jego rywale byli dużo bardziej wymagający niż rywale Kolumbijczyka. Margaroli kto to w ogóle jest? Jakiś no name. Zawodnik co nie jest mi znany nawet z ITF. Więc to musi być poziom dna. Właśnie taki zawodnik wygrał z Falla seta. Komentarz do tej sytuacji? Wstyd i żenada. Ale czy 2-0 czy 2-1 tak samo płacą. Chyba że chodzi o wypłatę u buka to już zdecydowanie ma znaczenie. Lamasine jest bardzo regularny. Falla nie ma czym straszyć. Sportowo Falla to już 3 setka a może i 4 setka rankingu ATP. Lamasine powinien go poskładać czy 2-0 ręki sobie nie dam uciąć aczkolwiek wygra te spotkanie i jestem tego pewien. 4/10
⛔ 100
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tenis, WTA Auckland
02:00
Brengle - Ostapenko
Typ: Ostapenko
Kurs: 1,71
1xBet
Tym razem trochę krócej, bo czas nagli. O Ostapenko pisałem wczoraj, jak gra i tak dalej i myślę, że tutaj znowu ma spore szanse i po prostu warto. Wczoraj w dwóch setach pokonała Lucić, a dziś zmierzy się z raczej mniej groźną zawodniczką.
Chociaż czy można powiedzieć tak o kimś kto pokonał w poprzedniej rundzie Serenę Williams...?
Owszem, bo takie są fakty. Amerykanka wygrała ze swoją rodaczką tylko dlatego, że po prostu przebijała, a Williams zrobiła aż 88 niewymuszonych błędów, co wydaje się po prostu niemożliwe, a i tak wynik był na styku. Poza tym samo podejście do takiego grania jest oczywiście takie, że nic do stracenia, a tutaj sytuacja mentalna znacznie się odmieni.
“I just played for every point,”
Są to słowa Brengle, ale w meczu Ostapenko już na aż tak straconej pozycji nie będzie i nie będzie takiego grania. Do tego dochodzi presja i często tenisiści i tenisistki mają tak, że po sporym jednostkowym sukcesie grają dużo słabiej i zwykle przegrywają, bo ciąży na nich jakby jakaś presja.
Ostapenko jest solidna, na pewno nie popełni tyle błędów co Williams. Jak dla mnie Jelena weźmie ten mecz dość wyraźnie i szkoda, że przegapiłem trochę te spadki kursów. Nie mniej jednak ja w to wchodzę, bo gdyby nie wczorajszy wygrany mecz Madison to ten kurs obecny byłby pewnie wyjściowy.
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls
Typ: Chicago Bulls moneyline
Kurs: 3.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ważne spotkanie dla Byków, gdyż potencjalna wygrana pozwoli im powiększyć przewagę nad dziewiątymi w tabeli Konferencji Wschodniej Washington Wizards do dwóch zwycięstw. Jednocześnie wygląda na to, że Cavaliers nieco ułatwiają swoim rywalom wygraną, jak choćby w starciach z Detroit czy Memphis, gdy na parkiecie zobaczyliśmy mocno rezerwowe zestawienie. Dzisiaj zapowiada się podobny teatrzyk, gdyż James, Irving. Love, i Dunleavy z różnych powodów są questionable, zaś Smith i Williams na pewno out. Bulls będą bez Wade&#39;a ale już reszta drużyny jest do dyspozycji. Jednocześnie warto podkreślić, że Bulls wygrali cztery bezpośrednie starcia z Cleveland. Mając powyższe na uwadze uważam kursy na Chicago jako atrakcyjne i warte gry.
✅ 201
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Jordania - Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Shabab Al Ordon - Al Hussein
Typ: over 2,5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Całkiem fajnie rozpoczęty styczeń. Na dziś znalazłem fajne zdarzenie z bardzo fajnym kursem. Nie jestem ekspertem od ligi jordańskiej, ale myślę, że ten kurs na over 2,5 jest za duży.
Grają sąsiedzi w tabeli jordańskiej pierwszej ligi, odpowiednio 6 i 7 drużyna. Oba zespoły po 9 kolejkach zgromadziły po 13 punktów. Jutro, któraś z tych drużyn musi zakończyć mecz na swoją korzyść, aby wyprzedzić rywala z którym się dzisiaj mierzy oraz nie dać się dogonić 8 drużynie w tabeli, która jak dotąd zgromadziła 11 punktów (Al Ramtha).
Bilans bramkowy gospodarzy: 14:12.
Bilans bramkowy gości: 13:13.
Obie strzelają tyle co i tracą, defensywy nie są zbyt szczelne więc podejrzewam, że padnie w tym meczu bts i któraś z tych drużyn przeważy szalę na swoją korzyść. Ciekawostką jest to, że gospodarze, jeśli już strzelają bramki to zazwyczaj co najmniej dwie w meczu. Na ostatnich 15 spotkań 11 razy trafiali do siatki przeciwnika, a w 10 przypadkach minimum dwa razy. W meczach drużyny przyjezdnej także pada sporo bramek zazwyczaj, over 2,5 pokryty w 9 przypadkach na 15. Na uwagę zasługuje fakt, że ostatnie 5 spotkań Al Hussein, kończyło się overem.
Nie mam pojęcia co tak na prawdę się dzieje w lidze jordańskiej i kto tam gra,ale patrząc na statystyki, sytuację w tabeli i bilans bramek, zdarzenie to bardzo mnie zachęca do zagrania, po fajnym kursie. Powodzenia!
⛔ 100
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , WTA Auckland
Godzina: 00:30
Spotkanie: Barbora Strycova-Davis
Typ: DW 2-00
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szybko i na temat, bo mecz za kilka minut. Barbora , 20 tenisistka świata zaczęła sezon świetnie. widziałem jej oba mecze , najpierw z rodaczką Stefkovą a wczoraj z Safarovą, mecz na bardzo dobrym poziomie, po 3 trudnych setach Strycovą wyeliminowała kolejną rodaczkę . Widać że jest pełni sił i niesamowitym gazie. Davis wygrała dwa pojedynki ze słabszymi rywalkami bardzo dużo razy oddajać swój serwis , popełnia mase niewymuszonych błędów , myślę że dziś nie będzie zbyt poważną przeszkodzą dla Czeszki. Ćwierćfinał tego turnieju to i tak już sukces.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Calgary Flames - Colorado Avalanche
Typ: Mikael Backlund strzeli gola
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Calgary Flames mają dobrą okazję, żeby sobie trochę postrzelać. Colorado Avalanche to obecnie chyba najgorszy zespół w lidze. Ich defensywa jest fatalna i tracą mnóstwo bramek. Do tego jeszcze nie wystawiają najlepszego bramkarza, tylko bronić ma słabo spisujący się Pickard, który ma poniżej 90% obronionych strzałów w tym sezonie. Mikael Backlund jest w świetnej formie. Jego skuteczność jest bardzo wysoka, bo choć nie oddaje kto wie ilu strzałów na bramkę, to udało mu się strzelić w czterech ostatnich meczach. W niedawno rozegranym meczu przeciwko Colorado Avalanche strzelił aż dwa gole. Wtedy Calgary Flames grali na wyjeździe. Teraz Flames grają u siebie, więc Mikael Backlund ma szanse na to, żeby w kolejnym meczu strzelić bramkę.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - Hopman Cup
Godzina: 10:30
Spotkanie: Kyrgios - Sock
Typ: 1 set - dokładny wynik meczu: 7-6 lub 6-7
Kurs: 3,30
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wracam do tenisa i na dzisiaj zdecydowałem się zagrać nie konwencjonalnie i trochę ryzykownie aczkolwiek widzę tutaj spore szanse na powodzenie. Mianowicie typuje, że w pierwszym secie pojedynku między Kyrgiosem a Sockiem zobaczymy Tie Breaka.
Nie od dziś wiadomo, że Kyrgios i Sock to zawodnicy, którzy posiadają bardzo mocny serwis, bardzo ciężki do przełamania. Kyrgios na tym turnieju rozegrał cztery sety i podczas nich przeciwnicy Australijczyka mieli zaledwie jednego break pointa nie mówiąc już o przełamaniu serwisu &quot;kangura&quot;. Wszystkie swoje gemy wygrywał pewnie i szybko więc o jego gemy serwisowe jestem spokojny.
Co do Amerykanina, jeśli ktoś ogląda i śledzi tenis na bieżąco to wie, że w meczach z jego udziałem często oglądamy Tie Breaki. Serwis ma równie mocny jak Australijczyk, ciężko jest przełamać jego podanie. Na tym turnieju Pavlasek i Lopez przełamali go po razie i przez to przegrał dwa sety. W jego gemach serwisowych często brakuje mu odrobinę więcej koncentracji i tych break pointów jest trochę więcej, ale często wychodzi z nich obronną ręką i nie raz wychodzi zwycięsko ze stanu 0-40. Trzeba też dodać, że Sock mobilizuje się jeszcze bardziej gdy po drugiej stronie siatki ma zawodnika wysokiej klasy a do takich można już zaliczać młodego &quot;kangura&quot;. Kyrgios to rocznik zaledwie 95&#39; ale ma niesamowity potencjał i jeśli na czas jego trenerzy i psycholodzy poukładają go w swerze mentalnej, to na prawdę może wyrosnąć z niego niezły grajek, który stylem gry przypomina Monfilsa.
Podsumowując, nie będę tutaj wyszczególniał atutów, które posiadają obydwaj gracze bo mój typ skierowany jest do ilości gemów w pierwszym secie a nie kto wygra cały pojedynek. Uważam, że jeśli Kyrgios nie przełamie Socka w pierwszych 2-3 gemach serwisowych Amerykanina, to obejrzymy zaciętego seta do samego końca, i do rozstrzygnięcia będzie potrzebny Tie-Break.
Nie wiele buków wystawia tutaj opcję pogrania mojego typu w zakładach przedmeczowych, więc alternatywą może być dla kogoś over 9,5 gema w pierwszym secie po kursie 1,55 chociażby w Unibecie, aczkolwiek taki kurs nie zachęca do pogrania gdyż często wystarczy jedno przełamanie i wynik 6-3 aby typ był nie trafiony.
Pozdrawiam i powodzenia!

Bez ryzyka nie ma zabawy! Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot; ;).​
MOJE TYPY DNIA 4/7.
⛔ 100
 
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Króla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Ath. Bilbao - Barcelona
Typ: Barcelona (-1) Handicap azjatycki
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Awans do kolejnej rundy Pucharu Króla to dla Barcelony mus, tym bardziej biorąc pod uwagę wyniki ich największych rywali w pierwszych meczach. Drużyna z Kraju Basków w tym sezonie gra w kratkę, świetne mecze przeplatane są z tymi gorszymi, bez pomysłu na grę i polotu. Ciężko przewidzieć, czy może jutro Bilbao rozegra mecz z gatunku świetnych i powiezie Barcelonę na San Mames, jak to miało miejsce w finale Superpucharu Hiszpanii. Jednak wszystko wskazuje za Barcą, ostatnio są w znakomitej formie i gromią rywali na wszystkich frontach, zostawiając w ich siatkach sporą liczbę bramek. Pierwszy mecz w tym dwumeczu będzie niezwykle ważny, Barca moim zdaniem będzie chciała przesądzić swój awans już w pierwszym meczu, aby przed własną publicznością dać odpocząć swoim największym gwiazdom. Jutro jednak skład Barcy powinien być najmocniejszy, może z wyjątkiem bramkarza i pominiętego decyzją trenera, Jeremiego Mathieu. Jeśli Barca strzeli bramkę dość szybko, worek z bramkami powinien się rozwiązać. Dla bardziej spokojnych graczy polecam zwycięstwo Barcelony po kursie 1.57.
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Bilbao-Barcelona
Typ: X
Kurs 4.32
Buk Pinnacle
Dzielni Baskowie zawsze niezle prezentuja sie w pucharze krola, wygrywajac ten puchar najwiecej razy w historii bo az 24. Nie inaczej bedzie jutro gdzie na pewno nie poloza sie przed Barcelona i zrobia wszystko, zeby do Barcelony nie jechali na turystyczna wycieczke tylko z realna szansa na awans. Gospodarze w najmocniejszym zestawieniu, podobnie goscie z tym ze nie wiadomo w jakiej formie beda gwiazdy gosci ktorzy wykorzystuja takie przerwy, zeby sobie polatac do Ameryki Poludniowej i porzadnie zjesc, wypic i zabalowac. Prym wiedzie Neymar, ktory czesto po takich eskapadach nie jest w najwyzszej formie. Remis dla Barcelony tez nie bedzie zly bo u siebie praktycznie nie przegrywaja. Po takim kursie to z pewnoscia niebywale value, Barcelona w wiekszosci swoich wyjazdowych meczaow z trudnymi przeciwnikami w tym sezonie nie zachwycala.
⛔ 100
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie: Bilbao - Barcelona
Typ: Over 2.5 &amp; BTS
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Analiza:
Dwa poprzednie typy weszły po fajnych kursach więc trzeba kontynuować dobrą passę. Dzisiaj oferta uboga ale udało mi się znaleźć ciekawy typ. Mianowicie, zmierzą się w Pucharze Króla Athletic Bilbao i Barcelona. Athletic u siebie prezentuje naprawdę wysoki poziom i nie zdziwię się jeśli postawią Barcelonie poprzeczkę tak wysoko że nie uda się Katalończykom jej przeskoczyć. Na dodatek gracze Bilbao strzelają sporo bramek u siebie i ich gra wygląda przekonująco. Barcelona znowu gra zawsze ofensywnie i zawsze do przodu a mając takich graczy jak Messi, Suarez i Neymar nie trudno im strzelać po parę bramek w meczu ale też lubią coś stracić a z drużyną Basków u siebie myślę że może się nie skończyć na jednej bramce. Puchary rządzą się swoimi prawami i myśle że typ na to że w meczu będzie przynajmniej 3 bramki i obie drużyny strzelą jest bardzo prawdopodobny. Oby dobra passa trwała jak najdłużej. Powodzenia ????
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Perth Glory vs Wellinghton Phoenix (Australia)
Typ: Perth glory &amp; over 2,5
Kurs: 2,5
bukmacher: Sportingbet
godz: 11.00
ANALIZA
Wczoraj PSG rzutem na metę zrobili handicap, dzisiaj mam nadzieję iść za ciosem i zapraszam do Australii. Mecz bez wskazania typowego faworyta, jednak szale zwycięstwa delikatnie przechylone na stronę gospodarzy- mi też tak się wydaje. Perth Glory ostatnio nie zaznawali smaku zwycięstwa- ostatnio 2 remisy 1-1 i 3-3 odpowiednio z WS Wanderses i Melbourne City. Są to ekipy na chwilę obecną sąsiadujące z dzisiejszymi gospodarzami i po wynikach widać, że prezentują wyrównany poziom (chociaż to 3-3 to czerwone kartki i 2 niewykorzystane karne dla Melbourne, w tym jeden w 95! minucie). Wellinghton Phoenix również ma za sobą serię remisów, 3 ostatnie spotkania to podział punktów 0-0 (z Adelaide United) i 2 razy 2-2 (Newcastle Jets iWS Wanderses). Na chwilę obecną Perth Glory zajmuje 5 miejsce, a Wellinghton Phoenix 8. ostatnie mecze bezpośrednie to 3x win gospodarzy i 2 zwycięstwa dzisiejszych gości. patrząc na pojedynki tych 2 ekip na boisku Perth Glory to 2-0, 1-2, 1-2, 2-1, 4-2. Na wszystkie mecze w tym sezonie rozegrane u siebie Perth Glory nie ma zbyt dobrych statystyk, bo 2-2-2,więc szału nie ma, goście w delegacjach natomiast 1-1-4, więc jeszcze gorzej (jedyne zwycięstwo z Central Coast Mariners). W tej dolnej części tabeli jest bardzo ciasno i w razie zwycięstwa gości wyprzedzą oni w tabeli Perth Glory, więc mecz ten będzie zacięty, jednak eg mnie więcej do zaoferowania mają gospodarze, którzy w ostatnich meczach wg mnie prezentowali się dobrze i dzisiaj mając trochę słabszego zawodnika powinni wygrać to spotkanie. teraz druga część typu, czyli over 2,5. Obie ekipy overowe, w typ Perth Glory najbardziej overową w lidze, 3,8 średnia goli w meczu (zdobyte i stracone),gorzej z Wellinghton Phoenix ze średnią 2,6, natomist biorąc pod uwagę same wyjazdy to już jest 3,3, a Perth Glory u siebie ma średnią 4. więc teoretycznie wg statystyk linia spokojnie do pokrycia. Sam mecz wg mnie będzie bardzo otwarty i branki powinniśmy oglądać, obie ekipy popełniają łatwe błędy w defensywie, więc spokojnie po bramce dla tych i dla tych powinniśmy ujrzeć, Perth Glory najgorsza defensywa w lidze- w 13 spotkaniach 27 bramek straconych! Jednak dużo również strzelają. Jak wspomniałem wcześniej obie ekipy będą chciały wygrać i nie interesować będą ich półśrodki, więc otwarty futbol i zapewne obfity w bramki. (na Bet365 jest linia 3,5&amp;win gospodarzy po kursie 4,33 jak dla mnie do zrobienia, ale idę w bezpieczniejszą opcję)
Powodzenia i Pozdrawiam
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Debel: Chennai (Indie), twarda
Godzina: 15:10
Spotkanie: J. Melzer / R. Olivo - P. Raja / D. Sharan
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybieram to spotkanie deblowe w tenisie na kortach twardych w indyjskim mieście Chennai. Co tu dużo pisać dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest para hinduska Raja / Sharan, która gra ze sobą od dawna i na korcie powinni się rozumieć dużo lepiej niż ich przeciwnicy, dla których będzie to dopiero 2 spotkanie ze sobą w parze. W pierwszym spotkaniu w tym turnieju Melzer z Olivo odprawili Begemanna i Lu wygrywając 2-1 w setach ale ich przeciwnicy też grali ze sobą pierwszy raz w parze. Dzisiaj już stopień trudności zdecydowanie dużo wyższy i myślę, że z tak doświadczonymi deblistami nie będą dziś mieli nic do powiedzenia. Wprawdzie hinduska para nie należy do ścisłej czołówki męskiego debla w tenisie ale mają ze sobą stoczonych wiele pojedynków, napewno pod względem gry ze sobą są dużo bardziej ograni i na korcie powinni się dużo lepiej rozumieć jak ich przeciwnicy. Do tego zagrają we własnym kraju przed własną publicznością i myślę, że dość pewnie wygrają to spotkanie.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 23

barbara

Użytkownik
stare Wczoraj, 09:07 #31
bukmacheiro2

Avatar bukmacheiro2

Dołączył: 31.12.2016
Skąd: edinburgh
Postów: 1
Witam w dziale z perelkami.Na wstepie podziekowania dla moderatorow za to ze nie zablokowali 3go konta,powracam jako bukmacheiro2 -))
Dzisiejszego meczu nie tytuluje jako ,,perelke,, ale wrecz przeciwnie,jest to mecz ciezki.
Orlen liga siatkowka kobiet:Rzeszow-Dabrowa gornicza (moj typ 1) w Hillu 1.90
Ide w strone dziewczyn z podkarpacia,dlaczego?
-Ligowa tabela na korzysc rzeszowianek
-ostatnie 5 meczy dabrowianek (3 por-2zw)
-ostatnie 5 meczy rzeszowianek(4 zw-1por z silnym Wroclawiem)
-Dabrowa gra na 2 frontach liga i puchary wiec musi bardziej rozkladac sily
-Ostatni mecz ligowy faforyzowane dabrowianki przegraly ze slabym Legionowem
Tyle skromnej analizy,u bukow lekkim faworytem dabrowa,ale ja zagram dzis za nie duze pieniadze na rzeszowianki.
Pozdrowienia z Edinburgha!!!
Zła formuła typu / Kiepska analiza
100
Ostatnio edytowane przez MeFiuU ; Wczoraj o 23:44
bukmacheiro2 jest offline Raportuj zły post Podziękuj użytkownikowi bukmacheiro2 Odpowiedź z Cytatem Cytowanie selektywne - zaznacz wybrany fragment posta i wciśnij ten przycisk Multi-Cytat Tego Posta Szybka odpowiedź do tej wiadomości
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom