>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni (30.12.07 - 5.01.08)

Status
Zamknięty.
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Oberstdorf
29. grudnia 2007r
14.30 – oficjalny trening (2 serie)
16.30 – kwalifikacje do konkursu

30. grudnia 2007r
16.30 – 1. seria konkursu


Ga-Pa
31. grudnia 2007r
11.30 – oficjalny trening (2 serie)
13.45 – kwalifikacje do konkursu
1. stycznia 2008r
13.45 – 1. seria konkursu


Innsbruck
3. stycznia 2008r
12.00 – oficjalny trening (2 serie)
13.45 – kwalifikacje do konkursu

4. stycznia 2008r
13.45 – 1. seria konkursu


Bischofshofen
5. stycznia 2008r
15.00 – oficjalny trening (2 serie)
16.30 – kwalifikacje do konkursu

6. stycznia 2008r
16.30 – 1. seria konkursu


Zapraszam do typowania z analizowania wyników TCS. Przypominam, iż to turniej specyficzny. Rozgrywany w systemie KO i Lucky Losers. Niezwykle ważna staje się klasyfikacja końcowa serii kwalifikacyjnej, bowiem w pierwszej serii oficjalnego konkursu zawodnicy rywalizują w 25 parach, i to według nieprzypadkowego porządku: najpierw zawodnik, który zajął w kwalifikacjach 26. miejsce, walczy o przejście do finału ze zdobywcą miejsca 25., następnie skoczek zajmujący 27. miejsce stacza pojedynek z tym zajmującym miejsce 24. ... przychodzi jednak moment, gdy w ostatnich parach zmierzają się zawodnicy: 49. z 2. i 50. z 1.
Zwykle przejście do finału zawodników z numerem 1. i 2. wydaje się być jasne jak słońce, chyba że dwóch zawodników z pierwszej dziesiątki Pucharu Świata zrezygnuje ze swojego startu w kwalifikacjach i zostanie automatycznie rozstawionych z końcowymi numerami 49. i 50. Wówczas sytuacja trochę się komplikuje, ale prawdziwi &quot;najlepsi&quot; i tak dadzą sobie radę - jeśli nie wygrają swojego pojedynku i nie przejdą do finału wśród 25 zwycięzców, mają szansę na skok w drugiej serii jako &quot;szczęśliwi przegrani&quot; (ang. &quot;lucky loosers&quot;) - czyli zdobywcy pięciu najlepszych rezultatów wśród tych, którzy również odnieśli niepowodzenia w swojej rywalizacji.
skijumping.pl
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ahonen miejsce 1-3
Kurs: 7,5 (Unibet) ✅
Po takim kursie grzechem byloby nie zaryzykowac. Ahonen juz przed sezonem mowil ze jego glownym celem jest wygranie TCS, chcialby zostac pierwszym w histori skoczkiem ktoremu sie udala ta sztuka po raz piaty. O najwyzszy stopien podium bedzie mu naprawde trudno lecz jest na tyle dobrym skoczkiem swiatowej klasy ze powinnien uplasowac sie w pierwszej trojce.
Tak samo mozna zagrac Ahonen-Malysz koncowa pozycja na fina , kurs: 1.9
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
janda dobrze sie spisuje ostatnio w PK, ale niemam pojecia jak bedzie skakal na TCS. Najpierw musi dobrze skoczyc w kwalifikacjach by potem spokojnie awansowac do II seri z pary z kims slabym.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Konkurs skoków w obesdorfie
Typ: Jakub Janda - miejsca 1-15 ⛔
Kurs: 2,5
Bukmacher: prof
Analiza:
Jutro o godzinie 14:30 pierwszy trening, Janda bez punktów więc będzie z jednym z pierwszych numerów skakał, a obstawiać można do 15:10 - to pierwszy duży plus bo można zobaczyć jak to wygląda na danej skoczni, myślę że naprawdę warto spróbować, formę musi mieć naprawdę dobrą, niby to tylko 2 zwycięstwa w Pucharze Kontynentalnym, ale były one pewne no i niedawno (wczoraj i dziś) więc forma jest! - polecam i pozdrawiam
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
KWALIFIKACJE, OBERSDORF - wyniki:
1. AUT MORGENSTERN Thomas 136.0 141.8 pQ
2. AUT SCHLIERENZAUER Gregor 137.5 141.5 pQ
3. POL MALYSZ Adam 137.0 140.6 pQ
4. SUI AMMANN Simon 132.5 136.0 Q
5. FIN AHONEN Janne 128.5 130.8 pQ
6. GER NEUMAYER Michael 129.0 129.2 Q
7. POL STOCH Kamil 127.0 127.1 Q
8. FIN HAPPONEN Janne 126.5 126.7 Q
9. AUT LOITZL Wolfgang 126.0 126.3 pQ
10. FIN LINDSTROEM V.-Matti 125.5 123.4 Q
11. FIN LAPPI Arttu 126.0 123.3 Q
12. RUS VASSILIEV Dimitry 125.0 123.0 Q
13. CZE KOUDELKA Roman 125.0 123.0 Q
14. GER SCHMITT Martin 125.0 122.5 Q
15. SLO DAMJAN Jernej 124.5 122.1 pQ
16. SUI KUETTEL Andreas 124.0 121.7 pQ
17. AUT KOFLER Andreas 123.5 121.3 pQ
18. NOR HILDE Tom 123.0 119.4 pQ
19. GER FREUND Severin 123.0 118.9 Q
20. GER HOCKE Stephan 123.0 118.9 Q
21. NOR VILBERG Andreas 122.5 118.0 Q
22. JPN TOCHIMOTO Shohhei 122.5 117.0 Q
23. SLO PETERKA Primoz 122.5 117.0 Q
24. NOR BARDAL Anders 121.5 116.7 Q
25. FIN LARINTO Ville 122.0 116.1 Q
26. JPN TAKEUCHI Taku 121.5 115.2 Q
27. AUT KOCH Martin 122.0 115.1 Q
28. RUS ROSLIAKOV Ilja 121.0 114.8 Q
29. CZE MATURA Jan 121.0 114.8 Q
30. SLO KRANJEC Robert 121.0 113.8 Q
31. KAZ ZHAPAROV Radik 120.0 112.0 Q
32. AUT PAULI Arthur 120.0 112.0 Q
33. NOR JACOBSEN Anders 120.0 112.0 Q
34. GER SPAETH Georg 119.5 111.6 Q
35. CZE JANDA Jakub 118.5 110.3 Q
36. CZE SEDLAK Borek 119.0 109.7 Q
37. NOR LJOEKELSOEY Roar 119.0 109.7 Q
38. NOR PETTERSEN Sigurd 119.0 109.7 Q
39. KOR CHOI Heung-Chul 118.0 108.9 Q
40. FRA DESCOMBES S. Vincent 118.0 108.4 Q
41. ITA MORASSI Andrea 118.0 107.9 Q
42. AUT FETTNER Manuel 118.5 107.8 Q
43. KAZ KARPENKO Nikolay 118.0 106.4 Q
44. FRA CHEDAL Emmanuel 117.0 106.1 Q
45. CZE CIKL Martin 117.5 106.0 Q
46. GER MUSIOL Julian 116.5 105.7 Q
47. GER UHRMANN Michael 116.5 105.7 Q
48. FIN HAUTAMAEKI Matti 116.5 105.7 Q
49. RUS KARELIN Pavel 117.0 105.6 Q
50. POL KOT Maciej 117.0 105.1 Q
51. RUS IPATOV Dimitry 115.5 102.9 Q
Tom Hilde został przesunięty na ostanią pozycję. A więc Małysz w parze zmierzy się z Kotem... Zaś rywalem Stocha będzie Cikl
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
jutro mozna zaryzykowac ze STOCH bedize 1-10 ???? dzisiaj swietnie skakal podczas treningow i w kwalifikacjach wiec moze wkoncu sie obudzi ??
 
midel 189

midel

Użytkownik
ten kupon zagrałem przed dzisiejszymi skokami treningowymi w Profesjonale. Wyniki serii treningowych i kwalifikacji mnie w nim utwierdziły
Turniej czterech skoczni - klasyfikacja końcowa
Romoeren-Kasai 1 1.27
Romoeren w zdecydowanie lepszej formie, w kwalifikacjach obaj zawodnicy zepsuli skoki - Kasai nie wszedł, a Romoeren jest w czołowej 10., wiec go jutro zobaczymy.
Damjan-Fettner 1 1.63 ✅
Damjan w tym sezonie skacze jak na siebie bardzo dobrze, jest w czołowej dziesiątce. Austriak nie należy do czołówki i nawet na swoich skoczniach nie powinien zagrozić Jernejow. &quot; Przypominam państwu Jernej to imię, Damjan to nazwisko&quot;
Ammann-Neumayer 1 1.43 ✅
Jeden z moich faworytów. Harry Potter skoków będzie walczył o czołową piątkę, może nawet o podium. Niemiec, gdy znajdzie się w pierwszej 10. turnieju będzie to dla niego sukces.
Kofler-Hilde 1 1.50 ⛔
Kofi jest w dobrej formie i uważam, że będzie walczył o pierwszą szóstkę. Hilde skacze tylko wtedy, gdy ma wiatr pod narty, gdy mu powieje w plecy nie istnieje
Malysz 1-6 2.50 ⛔
A teraz żałuję, że nie zagrałem 1-3, bo Orzeł z Wisły wraca do swojej formy i będzie walczył z Austriakami, Szwajcarami i Ahonenem o zwycięstwo w całym turnieju
Loitzl 1-10 1.30 ✅
Równa forma od początku sezonu, powinien zająć miejsce pod koniec pierwszej 10.
Ahonen 1-10 1.27 ✅
Dosyć asekuracyjnie zagrany typ. Sądzę, że Ahonena stać na miejsce na podium, ale wcześniej nie wiedziałem w jakiej jest dyspozycji

Kuettel 1-10 1.15
✅
Jak już wcześniej pisałem, jeden z moich faworytów do wysokiego miejsca. Niestety nie jest równy w tym sezonie, dlatego asekuracyjnie zagrałem
ako: 21,08
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
a mnie dzisiaj wkurzyli sędziowie , bo mimo tego ze morgenstern skoczyl 1m blizej od malysz i lądowal chyba jeszcze gorzej od adam to dostal takie nota jak by skoczyl z telemarkiem i zająl 1st miejsce a to jest pewien przywilej bo wtedy wiesz jak inni skoczyli, moim zdaniem sędziowie mu pomogli:zoltakartka:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jernej Damjan - Roar Ljøkelsøy
Typ: Jernej Damjan ✅
Kurs: 1,35

Rzadko zdarza się, by bukmacher dawał ofertę H2H na zawodników, którym przyjdzie zmierzyć się w jednej parze. Gdy jednak już takie zdarzenie jest wystawione to kursy są bardzo niskie. Tak sytuacje mamy w konfrontacji Damjan-Ljøkelsøy. Zdecydowanym faworytem tej pary jest Słoweniec, który dobrze spisuje się od samego początku sezonu. Norwedzy dobrze zaczęli, później był coraz to gorzej, ale nawet na starcie Roar nie błyszczał.
Kwalifikacje:
15. SLO DAMJAN Jernej 124.5 122.1 pQ
37. NOR LJOEKELSOEY Roar 119.0 109.7 Q

Matti Hautamäki - Michael Uhrmann
Typ: Michael Uhrmann ⛔
Kurs: 1,95
Engelberg: konkurs nr 8. (23.12)
6. GER UHRMANN Michael 238.321. FIN HAUTAMAEKI Matti 209.7

Engelberg: konkurs nr 7. (22.12)
20. GER UHRMANN Michael 207.317. FIN HAUTAMAEKI Matti 216.0
Wyniki kwalifikacji:
47. GER UHRMANN Michael 116.5 105.7 Q
48. FIN HAUTAMAEKI Matti 116.5 105.7 Q
Wydawać by się mogło, że obaj zawodnicy nie są w formie, ich skoki są fatalne. I wcale nie musiałoby to dziwić... Hautamaeki zawsze eksploduje w drugiej części sezonu (wg mnie pokaże się już w TCS), natomiast Niemiec dopiero wraca po kontuzji do skoków.
Gram na Uhrmanna, bo bardzo podobał mi się jego występ w drugim konkursie w Engelbergu. Już w pierwszych zawodach miał ładny skok, ale był nierówny. Uhrmann jutro powalczy w parze z Ahonenem i zapewne przegra. Podobnie zresztą jak Matti, któremu przyjdzie zmierzyć się z Neumayerem. I nawet jeśli Lucky Loosers nie pomoże to nie będzie miało to znaczenia dla naszego typu :wink: Wszystko zależy od dyspozycji Uhrmanna, bo Mattiego stać w tym momencie na max 120m skok, podczas gdy żądny skakania Niemiec może pofrunąć dużo dalej. Szóste miejsce w ostatnim konkursie to bardzo dobre osiągnięcie i sądzę, że w Oberstdorfie (Niemcy!) będzie chciał się pokazać.
Ah i najważniejsze!! Nie zapominajmy kto wygrał ostatni konkurs na Schattenbergschanze :grin:


Georg Spaeth - Stephan Hocke
Typ: Georg Spaeth ✅
Kurs: 2,35 :jezora:
Kwalifikacje:
20. GER HOCKE Stephan 123.0 118.9 Q
34. GER SPAETH Georg 119.5 111.6 Q
Ten kurs to, wg mnie, prezent o bukmacherów... Co prawda to Hocke lepiej wypadł w kwalifikacjach, ale nie zraża mnie to, bo:
Po pierwsze: Hocke kompletnie nic nie pokazał w tym roku - 42. i 36. w Engelbergu, w Villach 16. i 22., ale mała skocznia to zupełnie inna bajka. W Trondheim
nie było lepiej - 42. i 32. lokata.
Spaeth również nie zachwyca, ale podobnie jak u Uhrmanna widać znaczną poprawę. W Engelbergu 33. i 12. (drugi konkurs), w Trondheim 24. i 27.
Jak dla mnie - sytuacja identyczna jak z Uhrmannem...
Po drugie: Oberstdorf to miasto Georga. Tu się urodził i stawiał pierwsze narciarskie kroki. Schattenberschanze to jego skocznia - zawsze dobrze się na niej czuł. Pamiętam MŚ w Oberstdorfie (w lotach bodajże) kiedy to Spaeth będąc zupełnie bez formy, mocno namieszał w konkursie i miał szanse na medal...
Po trzecie: nie ma trzeciego argumentu, choć dla niektórych mógłby być nim kurs, jaki Expekt zaoferował na Spaetha. Bukmacher kierował się tylko i wyłącznie wynikami kwalifikacji...
Wszystko grane w Expekcie...
 
midel 189

midel

Użytkownik
a mnie dzisiaj wkurzyli sędziowie , bo mimo tego ze morgenstern skoczyl 1m blizej od malysz i lądowal chyba jeszcze gorzej od adam to dostal takie nota jak by skoczyl z telemarkiem i zająl 1st miejsce a to jest pewien przywilej bo wtedy wiesz jak inni skoczyli, moim zdaniem sędziowie mu pomogli:zoltakartka:
Niestety większość sędziów to są chamy* w stosunku do Adama. Zawsze go utrącali notami i jak nie przeskoczył o kilka metrów to tylko szukali okazji. Pamiętacie może parę sezonów temu w Engelbergu jak sędziowie kasując Adama dali zwycięstwo Hockowi ? Mam nadzieję, że jutro Adaś pokażę klasę i swoje noty będą mogli schować głęboko w .... ????

*trudno mi znaleźć inne, mniej obraźliwe określenie - to jest najbardziej łagodne
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Thomas Morgenstern - Gregor Schlierenzauer
Kto lepszy in Large Hill (HS-137), Oberstdorf (GER)
1 1.60 ✅

Dziś w kwalifikacjach panowie zajęli odpowiednio 1 i 2 miejsce. Po treningach zdawało się, że Morgenstern w końcu przegra konkurs, ale jednak nie jest to do końca przesądzone. Skocznia generalnie sprzyja Niemcom, ale niestety nie ma aktualnie żadnego, który mógłby zwyciężyć, więc wszystko wskazuje na to, że będzie to któryś z Austriaków, ba, jeden z tych dwóch panów (ewentualnie do grona faworytów można zaliczyć Koflera i Loitzla). Schlierenzauer wydaje się być Morgensternem sprzed lat, kiedy ten szturmem wtargnął do czołówki, ale potem skakał dość nierówno i właściwie zawsze był faworytem do znalezienia się w pierwszej dziesiątce, ale nic poza tym. Ten sezon rewelacyjny i myślę, że nie zawiedzie zarówno w tym konkursie, jak i w całym TCS.
Janne Ahonen - Adam Malysz
Kto lepszy in Large Hill (HS-137), Oberstdorf (GER)
1 2.05 ✅

Może i Polak powoli łapie jakąś formę, ale mnie to dalej nie przekonuje. Ahonen ma teoretycznie szansę na kolejny triumf w TCS i zresztą ogólnie skocznia w Oberstdorfie mu odpowiada, a przede wszystkim sprzyjają kibice (oj, Niemcy kibicują Skandynawom mocno). Może Małysz zajmie wreszcie jakieś miejsce w pierwszej dziesiątce, może odda dwa równe skoki, ale według mnie, to Ahonen zajmie wyższe miejsce. Małysz w bratobójczej walce z Kotem może się troszkę spalić. Generalnie Ahonen w parze z Uhrmannem i ewentualnie któryś z nich może zakwalifikować się do konkursu, jako LL, ale raczej będzie to Niemiec (jeśli w ogóle tak się stanie).
Michael Neumayer - Dmitri Vassiliev
Kto lepszy in Large Hill (HS-137), Oberstdorf (GER)
1 1.45 ✅

No i jeszcze wypada wytypować, który Niemiec będzie najwyżej w konkursie. Troszkę ich jutro wystartuje, ale to on i Uhrmann są aktualnie w najlepszej formie. Neumayer zmierzy się z Mattim Hautameakim, natomiast Rosjanin nieco prościej, bo z Koreańczykiem (lepiej nie będę przepisywała jego nazwiska :p). W kwalifikacjach z bardzo dobrej strony pokazał się Niemiec i zdaje się on być jedynym kandydatem gospodarzy na najwyższe lokaty, co widać zresztą po kursie.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Małysz w bratobójczej walce z Kotem może się troszkę spalić
tak, Kota się przestraszy ...????
wpadły mi w oko jeszcze dwa zakłady
Anders Bardal - Andreas Vilberg 2 2.45 (Expekt) ⛔
Bardal ostatnio nie skacze wybitnie, skacze dosyć średnio. Natomiast Vilberg bardzo dobrze radził sobie na PK. W kwalifikacjach skoczyli prawie identycznie. Sądzę, że Ci zawodnicy wylądują w sumie bardzo blisko siebie, ale wyżej w klasyfikacji bedzie Vilberg
Maciej Kot - Julian Musioł 1 2.00 (Bwin) ✅
Zawodnicy prezentujący podobny poziom. W kwalifikacjach Kot skoczył dalej od Niemca, ale został niżej oceniony przez sędziów. Musioł trenuje razem z Heinzem Kuttinem co na pewno na jego formę dobrze nie wpływa :jezora: Myślę, że Kot walcząc w pojedynku z Małyszem spręży się i odda dobry skok w granicach pierwszej 40. co dla Musioła jest raczej nieosiągalne.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Maciej Kot - Julian Musioł 1 2.00 (Bwin)
Zawodnicy prezentujący podobny poziom. W kwalifikacjach Kot skoczył dalej od Niemca, ale został niżej oceniony przez sędziów. Musioł trenuje razem z Heinzem Kuttinem co na pewno na jego formę dobrze nie wpływa :jezora: Myślę, że Kot walcząc w pojedynku z Małyszem spręży się i odda dobry skok w granicach pierwszej 40. co dla Musioła jest raczej nieosiągalne.
&quot;Niemiec&quot; pokazał się już w zawodach międzynarodowych i bdb typem wydawałoby mi się właśnie postawienie na niego, bo kurs sprzyja. Młody Kot nie jest przygotowany do skakania w PŚ i wiemy czemu zawdzięcza pobyt w kadrze A... (na pewno nie db występom)
EDIT: Co do Kuttina - wiesz kto jako pierwszy zauważył talent Morgensterna? :]
Mi w oko wpadło jeszcze kilka typów, ale już ich tak mocno nie analizowałem, bo są wystawione w Betgun, a tam &quot;dzięki&quot; dzisiejszemu NHL aktualnie nie mam funduszy :/
A.Morassi-M.Kot- kto lepszy
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,8

Nie tyle Andrea wygra, co Kot przegra. Potwierdzam słowa napisane nieco powyżej nt. dyspozycji młodego Polaka. Morassi to już skoczek znany w PŚ, kilka razy pokazał się z dobrej strony, jest nierówny, ale to nie musi dziwić, ma jeszcze czas na zostanie średniej klasy skoczkiem. Włoch wygra, chyba że Maciek czymś zaskoczy :)wowsdf ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Martin Schmitt - Arttu Lappi
Lappi ⛔
2,10
Bet365

Dziś pierwsze zawody które zainagurują Turniej Czterech Skoczni, skoczków będzie gościło niemieckie miasto Oberstdorf. Schmitt skacząc w swojej ojczyźnie niby powinnen pokazac się z dobrej strony pewnie niektórzy z Was tak uważają ja jestem innego zdania moim zdaniem kiedyś to był Schmitt teraz to słaby skoczek tak ja go oceniam w kwalifikacjach zajął 14 miesjce oddając skok na odległośc 125 metrów jego dzisiejszy rywal w mojej parze Arttu Lappi zajął miejsce wyższe bo 11 skoczył o metr dalej od Niemca. Dziś Schmitt będzie rywalizował w parze( wszyscy znaja regulamin TDC) z Borek Sedlak i pewnie tą rywalizacje wygra choc kto wie kto wie ???? zaś Fin rywalizował będzie z Andrea Morassim i tu Arttu nie powinnen miec problemów z wygraną. Ważna będzie druga seria moim zdaniem Lappi jest lepszym skczkiem od wypalonego już Martina Schmitta i dziś faworyzuje skoczka z Finlandii kurs zachęcający a typ prawdopodny ;)
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Typ zapożyczony z innej stronki
Różnice pkt w wygranej w
Oberstdorf
Chodzi o to ze stawiamy
0-2 pkt po kursie 3.75 i 2.1-6 pkt po kursie 3.Jak by nie patrzeć wyjdziemy na plus. A po wczorajszych skokach naprawdę są małe szanse na przekroczenie tej granicy, bo Morgi już nie lata tak jak na początku,
Schlierenzauer też skacze równo no i nasz Adam i Ahonen nie powinni dać sobie odskoczyć. Swiadcza o tym wczorajsze kwalifikacje. jeśli ktoś chciałby sie zabezpieczyć bardziej to najlepiej postawić 6,1-10 jako 3 kupon i wtedy na 99% w najgorszym przypadku będziemy na 0
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
J.Ahonen-W.Loitzl 1 kurs 1,48 (betgun) ✅

Ahonen od początku sezonu przygotowywał sie do turnieju 4 skoczni, głównym jego celem jest zdobycie go poraz 5 czego jeszcze nikt nie dokonał o ten cel bedezie bardzo trudno, ale w treningu i kwalifikacjach prezentuje równą wysoką forme, która pozwala mu na uczestnictwo w pierwszej 5. Natomiast Loitzl od początku sezonu jest jak na niego w bardzo wysokiej formie ale teraz troche uleciała wiadomo. Poruwnując wysoką forme Ahonena i doscyc dobrą Loitzla to zwycięsca wyłania sie tylko jeden. mam nadzieje ze warunki pogodowe będą równe.



B.E.Romoeren-A.Bardal 2 kurs 2,18 (betgun) ✅

Ostatnio Romoreren jest bez formy nie zakwalifikował sie do drugiej serii w Engelbergu, nie skacze juz tak jak na początku sezonu z każdym skokiem jest coraz gorzej. Natomiast Bardal skacze równo a co najważniejsze dobrze, w kwalifikacjach zajął dosyc wysoką pozycje. Mysle ze bukmacherzy w tym wyborze h2h kierowali sie nazwiskiem Norwega, a nie jego aktualną forma.



S.Fettner-V.M.Lindstroem (Kto lepszy w 1. serii skoków) 2 kurs 2,44 (betgun) ✅

W Engelbergu Fettner spisał sie bardzo dobrze, ale nie sądze aby dzisiaj bylo tez tak dobrze poniewaz w kwalifikacja oddał dosyc słaby skoko zakwalifikowal sie z dalekiej pozycji. Natomiast Lindstroem strartował dotychczas w PK błysnął formą w kwalifikacjach ktore zakonczył na 10 pozycji, wiec dziliło ich w kwalifikacjach sporo metrów. Sądze że z tej pary zwycięzcą bedzie Lindstroem, a kurs zacheca do grania.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ahonen vs Loitzl
Duży kurs moim zdaniem na Ahonena, bo 1,60. Myślę że wygra w dzisiejszym konkursie z Loitzlem, jest w formie, w ostatnich konkurasch zajmuje wyzsze lokaty niz austriak, we wczorajszych kwalifikacjach tez był lepszy. Wydaje mi się, że Austriak w pierwszych konkursach skakał lepiej niz teraz. Poza tym Janne przygotowywał się do tego turnieju bardzo mocno, i jest zmotywowany by zająć jak najwyższą lokatę, bo czy wygra z Morgensternem - no nie wiem...
Mój typ: Ahonen @ 1,60 ✅
Neumayer vs Vassiliev

No cóż, okazuje się, że narazie najlepszym z Niemców jest Neumayer. Myślę że w swoim kraju, wśród swoich kibiców zajmię wysoką lokatę. W kwalifikacjach był szósty i wyprzedziła go tylko czołówka m.in. Morgenstern, Małysz, Ahonen. Vassiliev natomiast nic narazie nie pokazuje, zajmuje gorsze lokaty niz Niemiec, a w kwalifikacjach skoczył 4 metry mniej.
Mój typ: Neumayer @ 1,40 ✅
Małysz vs Neumayer
No cóż, tutaj postawię na naszego Orła. Po tym co pokazał w kwalifikacjach jestem pewien ze dzisiaj powalczy o &quot;pudło&quot; z oboma młodymi Austrakami. Neumayer mimo ze w swoim kraju, to jednak jest on o klasę gorszym zawodnikiem niz Adam...
Mój typ: Małysz @ 1,28 ⛔
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja zagralem na szybko taki dubelek, sory dzis niemam czasu na analizy, siedze u rodzinki ????
R.Kranjec-S.Tochimoto - Kto lepszy w 1. serii skoków Kurs: 2,27 ⛔ szkoda
M.Hautamaeki-V.M.Lindstroem - kto lepszy Kurs: 1,75 ✅ prezent od bukow
Jak patrze to Betgun juz zamknal zaklady na skoki, niewiem jak inne buki.
Pierwszy typ to para skaczaca w I seri, Sloweniec po dobrym poczatku jak cala reszta jego kadry wrocil do &#39;normalnosci&#39; (fatalne skoki, zadko przeblysk). Natomiast japoniec tez bez rewelacji, jednak skacze rowno i mam nadzieje ze pokona Kranjca.
Co do drugiego typku to obaj panowie bez formy, jednak Matti to firma, lepiej sprawowal sie dotychczas i licze jak on sam na dobry wystep w TCS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom