>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

No risk no fun

cock 756

cock

Użytkownik
Heja

Czasami lubię gdy coś się dzieje. Trade - dla zabicia czasu. 100 E to nie majątek więc robię sobie gwiazdkę i wsadzam pod ogon monopolisty. Czy poczuje ogień w jelicie? Zobaczymy. ;)

1. Palermo - Pescara.

Wchodzę pre:
back u3,5 1,26 44,00 E
lay Pescara 3,80 56 E

Nie zamierzam długo siedzieć. Pierwsza połowa drużyn dna to raczej zachowawcza gra, by nie popełnić błędu. Nie strzelają zbyt wiele, więc powinno by cacy. ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ad. 1.
Back u3,5 zamknięty stosunkowo szybko. +1,36 E
Na lay Pescara fun... Do gola dla Palermo stałem na redzie. Szok! Mimo 8% przewagi w posiadaniu piłki przez gospodarza. Pescara po 10 minutach gry oddala prowadzenie meczu gospodarzom. Na 365 kurs na gości wahał się 3,40 - 3,50. Gol przyszedł po ponad 30 minutach... Z fartem +10,62/+10,81 E
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ad. 2.
+1,47 E. Skończyło się zgodnie z planem, osłabiony prowadzący dowozi prowadzenie do przerwy. 6 minut wyczekiwania.
3. Gent - Anderlecht 1:2 live
back Anderlecht 1,31 40 E zaraz po golu na prowadzenie...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ad. 4
5 minut +1,13 E. Mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam spamersko wyglądający post by post. Nie lubię edytować. Nie ma czego poprawiać. ;)
5. Fiorentina - Napoli 0:1 live
back u3,5 1,28 40 E
Cel 3 ticki. ;) Cenne trzy punkty trzeba chronić, Roma już prowadzi.
 
cock 756

cock

Użytkownik
6. Belenenses - Sporting 0:0 live
back u3,5 1,27 50 E
Zanim zdecydowany faworyt się rozkręci lub powinie mu się noga zazwyczaj parę chwil upłynie... 7 minuta, nie jest za późno spróbować szczęścia.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ad. 6.
Dobra, mam to - 3 ticki. + 1,14 E

7. Fiorentina - Napoli 1:2 live

back Napoli 1,23 50 E
Wchodzę znowu. MO. Od razu nie stracą. ;) Fajny mecz. Bliżej końca ruchy szybsze.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ad. 8

Poskalpowałem... Do -15 E, by wyrżnąć wejściem na prowadzeniu Fiorentiny. Matched, suspended, gol na streamie bet365 i -57,28 E. A skubałem po ticku. Transmisja bet365 ma poślizg jakieś 5-10 sekund.

I koniec meczu. A żeby było zabawniej 3:3 w doliczonym czasie karny i siedzi remis. :/ To mnie właśnie w tym drażni - upchnę 100 E w pierwsze zakłady: u3,5 siedzi lay Pescara też. Ale idę w balet dalej, (zobaczcie de facto tnę profit), ulegam złudzeniu kontroli, by wreszcie wyrżnąć i kończę ze stratą prawie 40%. ???? Tak mniej więcej to wygląda, bo czy założenie wstępne wejścia w ostatni rynek było złe? Decyzja scalpu na trendzie przy remisie? &quot;Nie masz farta&quot; wg mnie to zła odpowiedź.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Z dedykacją dla Voic3d`a. ;)

FSV Mainz - 1.FC Koeln LTD

lay 3,35
Ok, ok, ale jak ze stawkami?
Czy po golu wyciągasz?
Gdy nie ma gola, to kiedy uciekasz?

Czytałem gdzieś , że LTD to bzdura i zwykły over 0.5 może nie jest efektowniejszy ale jest bardziej efektywniejszy.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ok, ok, ale jak ze stawkami?
Tzn? Wpłacam tyle, ile pozwalam sobie stracić. W giełdę nie wierzę na tyle by tam upychać... ;)
Czy po golu wyciągasz?
Zawsze. Wyciągałem grając namiętnie LTD. Dawno nie bawiłem się tym sposobem, chcę potestować - lubię grać 12 i wybitnie wkurzają mnie mecze 1:1, 2:2... Mógłbym kontrować w Pinku live, ale chcę mieć czytelne statystyki.
Gdy nie ma gola, to kiedy uciekasz?
Zależy... Teraz uciekłem przed 60` kiedy strata nie przekracza 30% stawki/zobowiązania.
LTD, to bzdura. Nazwa, na której BF pozwala tylko u siebie tak grać... Bo przecież dutching 1 i 2 u buka to nie będzie lay X... ;) Lay jest tylko na BF. ;) Po golu - kontra i masz LTD everywhere. Over jest wygodniejszy i efektywniejszy bo zdarzało mi się nie zdążyć z back X. LTD jest efektowniejsze, bo mała, ale szansa na modyfikację ryzykiem daje możliwość pozornego wpływu na wysokość wygranej. Pozornego, bo nie masz wpływu na wynik na boisku, lecz tylko na czas ekspozycji.
 
panika 63

panika

Użytkownik
Ok, ok, ale jak ze stawkami?
Czy po golu wyciągasz?
Gdy nie ma gola, to kiedy uciekasz?

Czytałem gdzieś , że LTD to bzdura i zwykły over 0.5 może nie jest efektowniejszy ale jest bardziej efektywniejszy.

To ja może odpowiem, bo bawiłem się mocno tą metodą na wiele różnych sposobów + kursów.

Czy po golu wyciągasz?
Najlepiej, mając na uwadze że kursy na Lay Draw wahają się od 3,40 - 3,80 (tak się utarło, że takie kursy są rzucane przy drużynach maksymalnie podobnych do siebie na dany okres) to najlepiej spadać od razu po golu zaliczając zysk.


Gdy nie ma gola, to kiedy uciekasz?
Mówi się, że przy takich spotkaniach graniczną minutą jest 60-65.
Tutaj nie ma jeszcze takiego wielkiego reda i w następnym spotkaniu grając minimalnie większą stawkę, można szybko to odrobić, bo większej analizy spotkania nawet.

Wadą wyłażenia w tych minutach jest to (na podstawie doświadczeń teraz mówię), że jeżeli faktycznie grają 2 drużyny mocno podobne do siebie na dany moment, to gole padają często jeszcze później i stosunkowo w momencie gdy spadamy z rynku, za 5-10 minut pada jakaś bramka.

Czytałem gdzieś , że LTD to bzdura i zwykły over 0.5 może nie jest efektowniejszy ale jest bardziej efektywniejszy.
Ale przy over 0,5 to trochę nie te kursy.
Przelicz sobie np. Lay 3,50 draw, na back.

Wtedy wychodzi, że kurs na back to mniej więcej 1,45 (pi razy drzwi), a over 0,5 bramki to z reguły dużo niższe kursy.;)




Reasumując ja sobie tą metodę odpuściłem.

Dlaczego?

ad1 - CZAS - mając na uwadze, że jestem zwykłym Kowalskim, który chciałby sobie dorobić chociaż na paliwo do auta co miesiąc nie mam czasu siedzieć pół dnia i patrzeć w monitor. Praca+ obowiązki + hobby - tego nikt mi nie zwróci.

Licz, że czekając w każdym meczu do tej 60-65 minuty praktycznie na jedno spotkanie potrzebujesz około 75 minut (45+15 przerwy + 15-20) = 75-80 minut.


To jest sporo &quot;straconego&quot; czasu, a jeżeli ktoś nie ma bota do tego i musi siedzieć patrząc w monitor to moim zdaniem trochę słabo????

Więc ile statystycznie pracujący Kowalski ma dziennie czasu aby zagrać więcej niż 1 spotkanie? Ktoś powie, że 1 wystarczy. Może i tak, ale wtedy trzeba wkładać w to większe pieniążki, aby to było w jakimś stopniu produktywne, a 1,5 h nie &quot;wyrzucone w błoto&quot;.


ad2 - MARNE STAWKI - nie czuję sie na tyle pewnie aby obracać sporymi stawkami, które dałyby fajny profit. Z tym Lay Draw po kursach 3,40-3,80 jest na tyle niebezpiecznie, że można trafić na ostro czarną serie.

Nasz red rośnie, a żeby to odrobić to kolejne stawki też powinny proporcjonalnie rosnąć ubierając to w pseudo progresję.

Tak jak pisałem wyżej, nawet jak buki przewidują, że będzie to mecz overowy, często do tej 60-65 minuty jest 0:0. Bramki padają od 70 w górę, gdzie zazwyczaj nas już na rynku nie ma/być nie powinno.




Słowem podsumowania...

Czy można na tym sposobie zarobić?

Moim zdaniem można i to nawet bardzo fajnie, nie posiadając większej footbalowej wiedzy, ani analizy danego spotkania.

Tylko tutaj jest to co napisałem wyżej.

W moim mniemaniu ten sposób byłby dla mnie dobry, jakbym miał powiedzmy pare k ojro na koncie do takiej gry.

Wtedy bronię się tym przed częstymi redami, cięciem strat, progresując następnymi stawkami + można rzucić fajne pieniążki na to.

Licz, że po wyjściu z rynku i greenie da Ci to około 30-40 % zysku całej stawki.

Rzucając Lay 3,5 remis za 10 ojro musimy włożyć 25 ojro.
Po golu i wyjściu z rynku dostaniemy 3-3,5 euro zysku.

Ktoś powie, że to i tak dużo - być może, ale moim zdaniem przy takich stawkach spędzony czas przy komputerze nie jest proporcjonalny do zysków.

Nie to, że jestem chciwy, ale takie sumy są dosyć śmieszne.
Licząc, że później trzeba to odrabiać po czarnych seriach, z 25 ojro robi nam się szybko suma bliżej 300 ojro (jeżeli będziemy dalej progresować na stawkach, żeby wyjść chociaż na zero).


Miałbym 10 k ojro na taką grę, gdzie wjeżdżałbym za fajniejsze stawki, to zapewne wybrałbym ten sposób.

Przy dużej możliwości i zasobności portfela ten trading można ubrać jeszcze w bukmacherski cover, który też fajnie wychodzi.


Lay draw + CC 1:1/0:0 - też kombinowałem i nawet można stawiać CC 0:0 i 1:1 jednocześnie, ale wtedy żeby wyjść na plus z marżą to stawka musi być mocno większa, a Lay draw powinien być bliżej 3.


Masa możlwiości, ale nie dla takiego szarego zwykłego Kowalskiego jak ja ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ale przy over 0,5 to trochę nie te kursy.
Przelicz sobie np. Lay 3,50 draw, na back.

Wtedy wychodzi, że kurs na back to mniej więcej 1,45 (pi razy drzwi), a over 0,5 bramki to z reguły dużo niższe kursy.;)
Tylko odnośnie tego, bo z telefonu, a tak nie lubię.

3.00 to kurs 1.50 ale gdy pada bramka, a ty wychodzisz z rynku to nie zgarniasz całego 1.50 więc ten kurs jest MOCNO zbliżony do over 0.5
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Wszystkie te &#39;metody&#39; są o kant dupy potłuc. Po co być tak hermetycznym i zamykać się na granie schematów ? Nie lepiej przeanalizować dany market i wejść w niego w odpowiedni sposób? Jeżeli widzę rynek LTD wchodzę LTD jeżeli widzę rynek Over wchodzę Over, jeżeli jest Under to gram Under. Po co grać do wszystkiego to samo gdyby to działało nie byłoby takich rynków.
 
Do góry Bottom