>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 207: Nunes vs. Rousey

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 207: Nunes vs. Rousey
Rozpiska UFC 207
Walka wieczoru
135 lbs: Amanda Nunes (13-4) vs. Ronda Rousey (12-1) – o pas kategorii koguciej
Karta główna
135 lbs: Dominick Cruz (22-1) vs. Cody Garbrandt (10-0) – o pas kategorii koguciej
135 lbs: TJ Dillashaw (13-3) vs. John Lineker (29-7)
170 lbs: Dong Hyun Kim (21-3-1) vs. Tarec Saffiedine (16-5)
125 lbs: Louis Smolka (11-2) vs. Ray Borg (9-2)
Karta wstępna
170 lbs: Johny Hendricks (17-5) vs. Neil Magny (18-5)
185 lbs: Marvin Vettori (11-2) vs. Antonio Carlos Junior (6-2)
170 lbs: Alex Garcia (13-3) vs. Mike Pyle (27-12-1)
170 lbs: Brandon Thatch (11-4) vs. Niko Price (8-0)
Karta UFC Fight Pass
170 lbs: Tim Means (26-7-1) vs. Alex Oliveira (16-4-1)
źródło:lowking
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Amanda Nunes vs Ronda Rousey
Amanda Nunes kurs 2.40 betsafe ✅✅✅
Amanda Nunes 1 runda kurs 4.75 bet365 ✅✅✅
Amanda nunes rekord 13-4, czarny pass bjj brązowy w judo. Ostatnia porażka z Cat Zingano gdzie trzeba przyznać wysokim IQ się nie popisała, dominowała Cat w 1 rundzie przy czym ładowała całe siły w ciosy które ogromnej krzywdy nie robiły, po 1 rundzie totalne wypompowanie się i stąd przegrana. Wcześniejsze przegrane również nie wynikały z braku umiejętności lecz ze słabej kondycji. Później już 4 wygrane pod rząd, rywalki totalnie zdominowane, no może oprócz Szevchenko z którą przegrała 3 rundę także przez wygazowanie się.
Ronda Rousey rekord 12-1, była dominatorka wagi koguciej w żeńskim mma, rywalki szybko kończone, do czasu walki z Holly Holm z którą przegrała przez brutalny nokaut, od tej walki minął ponad rok, wraca ponownie w walce o pas tym razem z Amandą Nunes.
Największą rozkminą wśród typujących jest czy Ronda zdoła sprowadzić swoim judo throwem Amandę do parteru. Ja jestem wsród tych osób które uważają że będzie miała z tym problem. Jeśli chodzi o same sprowadzenia w walkach z Sarą Mcmann jak i z Mieshą Tate Nunes była underdogiem, miała zostać zajechana zapasami i kondycyjnie też miała nie podołać, tymczasem mimo prób rywalek nie potrafiły nawet na sekundę przytrzymać Amandę na plecach, Mcmann nawet miała chwyt za plecami i nic z tego nie wynikło, Nunes na lajcie z tego wychodziła. Można w tych walkach było zaobserwować bardzo dobry bilans ciałem przy bronieniu obaleń jak i to że Nunes jest bardzo silna w klinczu, szczególnie w 1 rundzie kiedy jest w pełni sił. Obie przywołane rywalki zostały podłączone w stójce i poddane w parterze. 1 walkę można zobaczyć niżej (nunes vs Tate).
Ronda trzeba przyznać rzuty przez biodro ma naprawdę dobre, ale da radę je wybronić. W walce z Holm miała z nią klincz z którego próbowała obalić i nic nie zrobiła, miała też później chwyt za głowę na środku oktagonu i Holm to na lajcie wybroniła, trzeba też powiedzieć że Holm pół życia spędziła w sportach stójkowym, w judo nie miała żadnej styczności a parter u niej jest kiepski, a Amanda tak jak podałem na początku brązowy pas judo, czarny bjj, do tego silna fizycznie więc tym bardziej powinna sobie poradzić. W walce z Mcmann także Ronda miała problem ze sprowadzeniem do parteru. Moim zdaniem poprzednie rywalki były zwyczajnie słabsze, mniej ogarnięte i dawały się łatwo rzucać, Davis była już podłączona przed rzutem przez biodro, Tate wcześniej rozbita sama władowywała się w rzut. Przyszła walka z dobrze ułożoną Holm i Ronda nic nie mogła zrobić.
Stójka nie jest tajemnicą że Amanda stoi ze 3 klasy wyżej od Rondy, obecnie można ją plasować w top 3 stajkerek w dywizji, a dodać do tego piekielnie mocne uderzenie można powiedzieć że jest w stójce najlepsza. W walce z Holm można było zobaczyć jak duże dziury w defensywie ma Ronda, raz za razem dawała się trafiać czysto i wyglądała coraz gorzej. Trzeba też dodać że Holm nie ma jakiejś dużej mocy w łapach, jej ręce są przyzwyczajone do punktowania, za to Nunes uderza żeby zabić.
Dużo osób mówi o niej że bije jak chłop i patrząc na to jak rozbija rywalki nie trudno się z tym zgodzić.
Podsumowując to co napisałem wyżej Amanda bardzo wszechstronna zawodniczka, umie sprowadzić, wybronic sprowadzenie, bić się w parterze, stójka w tej dywizji na najwyższym poziomie, silna fizycznie. Jednak niestety ma jedną wadę a jest to niewątpliwie kondycja. W walce z Szevchenko w 3 rundzie wyglądała pod tym względem bardzo słabo, również w walce z Cat w 2 rundzie była totalnie wygazowana i tutaj nie mam wątpliwości że jeśli będzie w takim samym stanie z Rondą to będzie rzucana na glebę i łatwo poddana. Jednak jak wiemy walka zaczyna się w stójce, i patrząc jak obie zawodniczki walczą 5 minut to będzie naprawdę sporo czasu żeby skończy Rondę.
Moja wizja tej walki jest podobna jak w walce Tate z Nunes. Ronda będzie próbowała się dobrać do Amandy, będzie próbowała sprowadzić ją do parteru, Amanda będzie broniła rzutów/obaleń, a nawet jak wyląduje na glebie to będzie szybko wstawała, w stójce będzie konsekwentnie rozbijać Rondę aż wejdzie mocniejszy cios po którym poleci rywalka na glebę i tam zakończy ciosami lub poddaniem za pleców. Jedyną szansę na wygranie walki przez Rondę jest przetrzymanie nawałnicy ciosów i ewentualną próbę poddania i liczyć że Amanda się wypompuje.
Osobiście w Amandę mam sporo hajsu włożone, bet365 oferuje live na walki ufc więc jeśli walka wyjdzie poza 1 rundę wycofuje pieniądze bo nie wiadomo jak kondycja u Nunes a ja nie zamierzam ryzykować ????


Johny Hendricks vs Neil Magny
over 2.5 kurs 1.57 bet365

✅✅✅
2 twardych zawodników, zarówno 1 jak i 2 pokazali że potrafią sporo przyjąć i nie paść nieprzytomnym. Hendricks 1 przegrana przed czasem przez ko, Magny 1 przegrana przez ko. U obu zawodników sporo decyzji w ostatnich walkach na koncie. Walka powinna być toczona głównie w stójce, Johny będzie zaganiał pod siatkę i tam próbować obalić, w parterze będzie siedziałw gardzie. Magny będzie próbował trzymać Johnego na dystans i punktować prostymi, wątpie że będzie próbował coś z obaleniami. Patrząc na ostatnie walki obu zawodników wejście overka jest moim zdaniem bardzo prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Fabricio Werdum vs Cain Velasquez
Fabricio Werdum
2.80 Bet365

Duże value, kurs śmieszny i spowodowany chyba jedynie utratą pasa z Miocicem przez Werduma. Zacznijmy od tego, że panowie już raz ze sobą ze sobą walczyli i wygrał Werdum przez poddanie. To była jedna z dwóch porażek Caina. Jeśli chodzi o obydwu zawodników to Cain to zawodnik strasznie surowy i jednowymiarowy. Jedyne co potrafi to przywalić piekielnym ciosem. Posiada jeden z najmocniejszych ciosów w całej organizacji, ale to jest MMA, a nie boks. Werdum jak na ciężkiego ma rewelacyjne poddania. Kończył nimi 10 z 21 pojedynków w tym właśnie Caina. Mimo tego parę w łapie również posiada. Przewaga warunków fizycznych również po stronie Werduma (193 cm przy 185 Velasqueza). Jedynym minusem Brazylijczyka jest jego wiek. Ma już 39 lat na karku, a jego przeciwnik jest 5 lat młodszy czyli obaj panowie już młodzieniaszkami nie są. Jak dla mnie walka nawet nie 50:50 tylko 60:40 dla Werduma. Po takim kursie grzech nie spróbować
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
I tak już mniej serio bez długich analiz kilka propozycji ode mnie:
Johny Hendricks vs Neil Magny
Neil Magny
2.00

To już nie ten sam Bigg Rigg co z walk z Lawlerem czy St Pierrem. Z jego pseudonimu zostało już tylko Big bo ostatnio czaruje brzuszkiem, a nie umiejętnościami. Latka też lecą, więc nie daję mu większych szans z będących w dobrej formie Magnym
Amanda Nunes vs Ronda Rousey
Ronda Rousey
1.61

Nawet tej walki nie tknę i nie polecam raczej nikomu, ale zauważyłem że &quot;Pan Sprawiedliwy&quot; u góry daje na Nunes, więc ja też coś machnę na odpierdziel. Wszystko zależy tutaj od stanu psychicznego Rondy. Jeśli otrząsnęła się z depresji to wygra bo jest dużo lepszą zawodniczką. Ronda załatwiła Alexis Davis w kilkanaście sekund, a Nunes przegrała z nią przez nokaut. Mistrzynie u bab zmieniają się z walki na walkę, więc i tutaj pewnie będzie to samo.
Poza tym Smolka 1.72, Cruz 1.40 i Dillashaw również 1.40 polecam Jankom
 
S 54

szymi16

Użytkownik
DarkAdi &quot;Jeśli chodzi o obydwu zawodników to Cain to zawodnik strasznie surowy i jednowymiarowy. Jedyne co potrafi to przywalić piekielnym ciosem&quot;
Co ty w ogole piszesz człowieku jak Cain wywodzi się zapsaów. A to ze ma 12nokautow na 14zwyciestw pokazuje jaki jest &quot;jednowymiarowy&quot; Do tego ostatnie porażka z Werdumem i jego forma wynikała z ciągłych w ostatnim czasie kontuzji.W ostatniej walce pokazał, że wraca na właściwe tory. Mma i waga ciężka kurs słabiutki nie ma co tego ruszac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Fabricio Werdum vs Cain Velasquez
Fabricio Werdum
2.80 Bet365

Duże value, kurs śmieszny i spowodowany chyba jedynie utratą pasa z Miocicem przez Werduma. Zacznijmy od tego, że panowie już raz ze sobą ze sobą walczyli i wygrał Werdum przez poddanie. To była jedna z dwóch porażek Caina. Jeśli chodzi o obydwu zawodników to Cain to zawodnik strasznie surowy i jednowymiarowy. Jedyne co potrafi to przywalić piekielnym ciosem. Posiada jeden z najmocniejszych ciosów w całej organizacji, ale to jest MMA, a nie boks. Werdum jak na ciężkiego ma rewelacyjne poddania. Kończył nimi 10 z 21 pojedynków w tym właśnie Caina. Mimo tego parę w łapie również posiada. Przewaga warunków fizycznych również po stronie Werduma (193 cm przy 185 Velasqueza). Jedynym minusem Brazylijczyka jest jego wiek. Ma już 39 lat na karku, a jego przeciwnik jest 5 lat młodszy czyli obaj panowie już młodzieniaszkami nie są. Jak dla mnie walka nawet nie 50:50 tylko 60:40 dla Werduma. Po takim kursie grzech nie spróbować
co ty bredzisz człowieku, Cain to przed wszystkim swietny zapasnik z doskonała kontrola w parterze
 
vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Cain będzie chciał rozwiązać walkę przez szybkie KO,TKO i jak nie trudno się domyśleć przez zabójcze ground and pound lecz Werdum już poskładał w podobny sposób Fiodora :cool:. Walka moim zdaniem nie dotrwa do decyzji. Dlatego warto zaryzykować i postawić kilka groszy na werduma + dodatkowy bet bardziej pewny do jakiegoś akumulatora.
 
vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Moje Ako na UFC 207. Myślę że jest duże prawdopodobieństwo że wejdzie ponieważ tak jak wcześniej ktoś pisał Hendricks jest już cieniem samego siebie, a Magny pokazał wolę walki z Lombardem do tego ma dobrą kondycję. Co do Cruz&#39;a to chyba każdy wie jak jego walki wyglądają wiec wątpię że Cody ustrzeli go przez 3 rundy ba śmiem twierdzić że nawet bardzo go nie zrani i Cruz wyciągnie decyzję kując Garbrandt&#39;a raz po raz tą dziwną stójką ???? .
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Cain będzie chciał rozwiązać walkę przez szybkie KO,TKO i jak nie trudno się domyśleć przez zabójcze ground and pound lecz Werdum już poskładał w podobny sposób Fiodora :cool:. Walka moim zdaniem nie dotrwa do decyzji. Dlatego warto zaryzykować i postawić kilka groszy na werduma + dodatkowy bet bardziej pewny do jakiegoś akumulatora.
Cain musiał by sie zdrowo rozpędzic i walnąć głową w ściane zeby rozważać G&amp;P na tą walke ????
Cain bedzie rozbijał Fabricio w stójce i o ile mu jakieś klepki ostatnio nie odpadły nie bedzie pchał sie na ziemie, jest lepszy w stójce to powinien wykorzystać walka wcale nie musi sie skończyc przed czasem to tylko 3 rundy, nie zdziwi mnie ani ko w pierwszej ani wygrana Caina na punkty
jezeli chcecie wyciagac wnioski z ich ostatniej walki to najwazniejszy i jedyny wart odnotowania jest taki ze Werdum juz nie zaskoczy(pozytywnie ) taktyką
Cain przegrywa z Werdumem jedna walke na 10 i ona juz była
Cain win ale nie podaje kursu poniewaz zagram to w dublu za jakis czas jezeli nie okaże sie ze Cain jest bez formy ze wzgledu na kontuzje
EDIT . w przypadku zmiany na juniora jeszcze pewniejszy win moim zdaniem i znowu &quot;ale&quot; jezeli dos santos jest w formie oczywiscie
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Wygląda na to, że Cain wypada i wchodzi Cigano, więc po zwrocie szukam do postawienia czegoś innego bo walka Werdum vs Dos Santos już tak przejrzysta dla mnie nie jest. Śmiem twierdzić, że nawet większe szanse ma Cigano a kursy będą pewnie po równo. Z Rothwellem Dos Santos się dosłownie bawił i jedynie zabrakło tego nokautującego ciosu. Werdumowi na tydzień przed walką ciężko będzie zmienić taktykę na innego zawodnika, a Junior nie ma nic do stracenia. Jest w połowie przygotowań do walki ze Struve w lutym, więc nie biorą go z wakacji. Szkoda, bo spore value prawdopodobnie poszło się walić
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Marvin Vettori - 2,10 bet365
Dominic Cruz vs Cody Garbrandt - walka będzie trwała do końca - nie - 2,10 bet365
(analizy uzupełnię z czasem)
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Walka Werduma z Velasquezem wycofana z oferty na bet365, ale zwrotu jeszcze nie dostałem. Ktoś wie czy już oficjalne info o wycofaniu Caina było?
EDIT: Dobra, mam http://www.sherdog.com/news/news/Nevada-Athletic-Commission-Pulls-Medically-Unfit-Cain-Velasquez-from-UFC-207-115395
Niestety, po value
EDIT2: Wyprosiłem zwrot, więc temat walki oficjalnie zamknięty. Podobno Werdum nie chce przyjąć oferty walki z Juniorem Dos Santosem więc być może Werduma nie będzie w ogóle w rozpisce
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Dominic Cruz vs Cody Garbrandt
Dominic Cruz
Kurs 1.50 betsafe

⛔⛔⛔
Cody po 2 ostatnich szybkich wygranych przez nokaut na zawodnikach którzy mają duże dziury w defensywie i dostają masę ciosów w każdej walce dostaje króla defensywy Dominica Cruza. Cody trzeba przyznać dysponuje bardzo mocnym uderzeniem jak na tą kategorię wagową ale tak naprawdę to jest jego jedyna broń przeciwko Cruzowi. Żeby wygrać walkę musiałby mu wyjść &quot;złoty strzał&quot; i wysłać Cruza do snu a na to szanse moim zdaniem są naprawdę małe. Cruz nigdy nie przegrał przez nokaut, posiada twardą szczękę, po nokdaunie szybciutko dochodzi do siebie, do tego magiczny footwork w połączeniu z zapasami powinny dać mu wygraną. Ani Faber ani Dillashaw w jego 2 ostatnich walkach nie potrafili go położyć ciosem na glebę. Przewiduję że Cruz na początku pojedynku uruchomi swoje zapasy żeby wymęczyć młodego i później wypyka go w stójce. kurs 1.50 jak najbardziej do grania.
Tutaj wrzucam jeszcze fajny filmik z walki z Dillasnejkiem ????

https://www.youtube.com/watch?v=uxoXe_UA2_4
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
Amanda Nunes vs Ronda Rousey
Over 1,5 rundy – 2,55
Over 2,5 rundy – 3,65
Dominic Cruz 1,4
Dominic Cruz przed czasem 3,15
Nawiazujac do walki wieczoru, jak Amanda zawalczy jak w walce z Misha, na dystans od Roundy(cos w podobie jak Holly ) i nie da sie szybko sprowadzic , powinna punktowac w stojce, ma czarny pas bjj, wiec powinna sobie poradzic parterowo rowniez.
Amanda przed decyzje 13 za drobne mozna dac ????
Ostatnia walka kobiet Page-Waterson , buchmacherzy stawiali ze beda sie bily do decyzji a sami wiemy jak sie skonczylo(under 4,5 ---&gt;2,55 kurs) , a teraz odwrotnie ze walka nie wyjdzie poza 1runde.
Dominic Cruz przed czasem + Over 1,5 rundy walka wieczoru = ako 8
Polecam najnowsze MMAslap z mma.pl tam chlopaky dobrze analizuja pare walk z nadchodzacej gali ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Cruz - Garbrandt
Przetrwają do końca walki
2.02
Unibet✅✅


No to szykuje się nam bardzo ciekawe starcie. Ja tu wyczuwam decyzję dla mistrza.
Faktem, jest że Cruz pierwszy raz będzie mierzył się z tak dobrze bijącym zawodnikiem, który jest groźny w pierwszych rundach. Widać to po zakończonych walkach.
Plan Cruza będzie prosty na ten pojedynek. Przetrwać pierwszą rundę i dobierać się powoli do skóry pretendenta. Czy to pojedynczymi ciosami w stójce czy też próba obaleń co nie powinno być trudne dla Cruza.
Cruz to inteligencja, jego poruszanie się na nogach sprawia dużo kłopotów dla przeciwników. Cruz nie stara się kończyć walk na siłę przed czasem i w tej walce będzie podobnie, bo jeden cios Codyego i może być po wszystkim. Tylko pierw trzeba trafić mistrza co łatwe nie będzie.


----------

Smolka - Borg
Ponad 1.5

Hendricks - Magny
Ponad 1.5

@1.73
Unibet✅✅



Smolka i Borg powracają po porażkach. Powinien być to ciekawy pojedynek na chwyty. Jeden i drugi dobrze czuje się na glebie.
Nie rozumiem zbytnio dlaczego kurs na Smolke rośnie? Ostatnia porażka, to wypadek przy pracy, który przytrafić może się każdemu i zbytnio bym się tym nie sugerował.
Lepsze warunki fizyczne, no i przede wszystkim jest jednym z lepszych chwytaczy w swojej dywizji.

Co do drugiego pojedynku, to kopytko wyczerpał. Rumcajs po porażkach z GSP i Lawlerem jest zupełnie słabszą wersją. Do tego ponownie nie robi wagi. Wypalił się i mam to wszystko gdzieś. Czas pilnować własnego interesu. Do tego dochodzą dziecinne tłumaczenia. Ma to wszystko gdzieś.


To Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Jak najwięcej zakładów na zielono.
Widzimy się za dwa tygodnie z naładowanymi akumulatorami!:cool:
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Amanda Nunes - KO , TKO , DQ runda 1 kurs 7.0 Bet 365 ✅✅✅ haa kto pograł to zarobił na lepszą flachę na sylwestra ????
Amanda Nunes - KO , TKO , DQ runda 2 kurs 9.5 Bet 365⛔
Dziwie się , że jeszcze nikt nie zaproponował takich zakładów , bo po takich kursach grzechem byłoby nie spróbować.
Założenia są dla mnie proste. Tylko dwie walki Rondy w karierze wyszły poza pierwszą rundę. Ostatnia porażka z Holly Holm oraz wygrana z Miesha Tate.
Ronda wraca po długiej przerwie, depresji, myślach samobójczych c*** wie czym tam jeszcze ???? Czyli teoretycznie w zasadzie nie wiadomo czego się po niej spodziewać , czy ruszy jak zwykle w swoja oponentkę bez żadnego game planu byleby ją dopaść i rozerwać na strzępy czy na początku zawalczy asekuracyjnie. Myślę jednak , że jak poczuje pierwszy strzał na twarz od Amandy to wszelkie założenia taktyczne nie będą miały znaczenia ( o ile kiedykolwiek jakiekolwiek miała ???? ) i albo uda jej się Nunes obalić i poddać albo przegra przez nokaut. Z racji tego , że nie walczyła jeszcze z tak dobrą stójkowiczką , do tego sama ma strasznie dziurawą defensywę, mentalnie na pewno nie czuje się tak pewnie jak zawsze , bo już nie jest tą niepokonaną, kursy są uważam mocno zawyżone na takie rozwiązanie to stawiam na Amande. Na podpórkę biorę jej wygrana w 2 rundzie , w razie jakby Ronda początkowo miała walczyć asekuracyjnie, w co do końca mi się nie chce wierzyć ????
Na dokładkę bez analizy puściłem taśmę Cruz + Dillashaw + Kim ako 3.77⛔ Bet 365
 
S 54

szymi16

Użytkownik
135 lbs.: Amanda Nunes vs. Ronda Rousey 2 1,62
170 lbs.: Tarec Saffiedine vs. Dong Hyun Kim 2 1,66 } 2,71 Bet 365

Dong Hyun Kim Decyzja 3,00
Ronda Rousey KO/TKO/DQ/Decyzja 6,00 } 18.00 Bet 365

Krotko i na temat Ronda wraca, nie ma juz na niej takiej presji, mam nadzieje ze sie odbudowala i wydaje mi sie ze skonczy to nokautem dobijajac Nunes na ziemi.
Jesli chodzi o koreańczyka to na ważeniu wygladal na pewnego siebie natomiast Saffiedine wygladal na lekko przestraszonego. Tarec raz przegral przez KO i 4razy przez decyzje. Sam tez tylko raz wygral przez nokaut. Widze tu zwyciestwo Koreanczyka przez decyzje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom