>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamknięcie konta betclic

B 0

bopop1

Użytkownik
Witam Serdecznie,
Syn mnie podkusił, że z racji iż jestem fanatyczką piłki nożnej, żebym założyła konto na betclic i skorzystała z bonusu cashback, a nóż, może wygrasz, więc tak też uczyniłam. Zarejestrowałam się w domu, obstawiłam, niestety 1 kupon nie wszedł. Któregoś pieknego dnia w pracy miałam chwile luzu i obstawiłam 20zł i do wygrania miałam ok. 2100zł. No i los chciał, że się udało. Część pieniedzy chciałam wypłacić, a część zostawić na koncie betclic. Na drugi dzień, chcąc sie zalogować wyskoczył komunikat, że konto zablokowane, żeby dosłać potrzebne dokumenty. Dowód już załadowałam wcześniej, ale myślę sobie, no jeśli potrzebują weryfikacji, to okej, niech będzie, rozumiem.
Na prośbę Betclic wysłałam wszystkie potrzebne dokumenty( dowód, moje zdjęcie z dowodem, potwierdzenie zameldowania, wyciąg z konta, potwiedzenie wpłaty - którą zrobił mi syn, bo wtedy akurat nie miałam nic na koncie, ale reszta dokumentów jest moich w 100%), które potwierdzają zgodność danych z moją personą.
Kilka razy kontaktowałam się przez czat w celu udzielenia informacji na temat weryfikacji danych, kilkakrotnie był problem z dotarciem e-maila do betclic, więc poproszono mnie, żebym wysłała wiadomość z innej poczty email, tak też uczyniłam. W ostatniej rozmowie powiedziano mi, że konto zostało zamknięte bez możliwości reaktywacji, gdyż nie tylko ja miałam styczność z kontem. Rejestrując się skorzystałam z bonusu tak jak wspomniałam, aczkolwiek zakład niestety nie skończył się powodzeniem i pieniążki wróciły na konto. Zresztą u mojego syna podobna sytuacja, bo bonus mu nie przyniósł wygranej. Dlaczego tylko powiedziano mi, że z mojego konta ktoś korzysta, skoro dane do swojego konta posiadam ja i tylko ja. Czy jak ktoś loguję się na swoje konto bankowe z różnych źródeł to przestępstwo? Nie znalazłam nic na temat logowania z różnych źródeł, ale zapieram się nogami i rękami, że dane mam tylko ja i nie zostawię tak tej sprawy. Bardzo jestem zawiedziona i czuje się oszukana gdyż, nie zrobiłam nic złego, legalnie i zgodnie z prawami dopełniłam wszystkich należności o które betclic mnie poprosił, wyłudził dokumenty, pieniądze, a na koniec powiedzieli, że konto zablokowane dożywotnio. Proszę o odpowiedź gdyż jestem mega zła tym obrotem spraw, czy mogę coś z tym zrobić?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
zanim w betclicu czy innych firm zacznie jeszcze grać dziadek z babcią zastanówcie się 3 razy całą rodziną czy może nie sprobować w różnych firmach po 1 razie ????
 
A 185

adikos

Użytkownik
To typowy przypadek gdy gracz nie czyta regulaminu w którym wyraźnie pisze: &quot;jedno gospodarstwo domowe, jeden adres e-mail, jeden adres IP, komputer, jedną kartę płatniczą &quot;, wszelkie nadużycie może skutkować banem, i w twoim przypadku został słusznie zastosowany pkt 13 &quot;Jeżeli zajdzie podejrzenie wyłudzenia oferty, zostanie ona anulowana na koncie gracza wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza, bez zwrotu stanu takiego konta. &quot;
Winić możesz teraz wyłącznie siebie.
 
B 0

bopop1

Użytkownik
Dobrze, tylko ja z bonusu skorzystałam, pieniążki wróciły na konto, czyli nie jako bonus został przyznany i zamknięty. Postawiłam więc, kolejny i mi się udało wygrać. Uważam, że prawo nie działa wstecz i akurat tutaj pomyłka i niedopatrzenie stoi po stronie betclic. Nic nie wyłudzam, nic nie ściemniam. Wszystkie dokumenty wysłałam, a po fakcie powiedzieli, że z konta ktoś korzysta, poźniej przyczepili się do bonusu, następie jeszcze coś, każda odpowiedz na email w ogóle z innej beczki. Gdybym faktycznie coś kręciła, ale wszystko co piszę jest prawdą, a dokumenty i reszta się zgadza z tym co jest podane w danych na koncie.
 
Do góry Bottom