>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15. kolejka PlusLigi (16-19 grudnia)1. kolejka PlusLigi (16-19 grudnia)

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Coś więcej Panowie na temat winu Resovii ? Wg mnie Zaksa zdecydowany faworyt do wygrania w tym meczu; ostatnie mecze potwierdzają, że są najlepszą Polską drużyną i Rzeszów musi naprawdę zagrać na 110% żeby wygrać w tym meczu. Jak dla mnie 3:1 dla Kędzierzynian.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Patrząc na te kursy, od razu rzucił mi się mecz Katowice z Warszawą. Tak się składa ze obydwie te ekipy oglądałem w starciach z Jastrzębiem. Moim zdaniem kursy powinny być wystawione na odwrót. Warszawa pokazał się dużo z lepszej strony niż Katowice. Katowice patrząc po wynikach spisywało się w miarę dobrze ale tak patrząc na nich w Jastrzębiu zastawiałem się jako to było możliwe? Przecież tam nie ma kim grać. Sam rozgrywający nie pociągnie. Warszawa pokazała bardzo fajną siatkówkę, Mają większy potencjał i w końcu też muszą wygrać. Jak nie z Katowicami to z kim. Ja w to wchodzę. Na bet365 jest Warszawa 2.25✅

Do tego myślę ze można spróbować na Bydgoszcz +2.5 seta. Liczę ze Jastrzębie wygra ale chyba nie tak łatwo.. poza tym pewnie znowu bez Muzaja.. Jastrzębie do 0 rzadko wygrywa.

Kędzierzyn powinien wygrać ale po takim kursie bym nie grał.. prędzej -1.5 seta.. ale też raczej wolał bym odpuścić.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Zaksa - Resovia
Juz jutro o 14;45 starcie potentatów polskiej Plusligi. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Zaksa gra bardzo równo i stabilnie a forma Resovi od powrotu Gavina Schmitta wydaję się byc coraz lepsza. Nie ma co ukrywać że to głownie od dyspozycji tego zawodnika będą zależały losy tego meczu. Spodziewam się zaciętego spotkania w którym obie drużyny będą ryzykować w polu zagrywki by odrzucić przeciwnika od siatki i ułatwić sobie grę w bloku i obronie. Komu to lepiej wyjdzie - trudno wyrokować osobiście skłaniał bym się ku Zaksie ale przechodząc do meritum uważam ze będzie w tym meczu sporo błędów serwisowych. Proponuje więc oto takie typy (stawka rekreacyjna)
TYP
Over 33.5 błędu serwisowego @1.85 energybet
Gavin Schmitt over 22.5 punktu @1.85 energybet
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Zaksa - Resovia

Juz jutro o 14;45 starcie potentatów polskiej Plusligi. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Zaksa gra bardzo równo i stabilnie a forma Resovi od powrotu Gavina Schmitta wydaję się byc coraz lepsza. Nie ma co ukrywać że to głownie od dyspozycji tego zawodnika będą zależały losy tego meczu. Spodziewam się zaciętego spotkania w którym obie drużyny będą ryzykować w polu zagrywki by odrzucić przeciwnika od siatki i ułatwić sobie grę w bloku i obronie. Komu to lepiej wyjdzie - trudno wyrokować osobiście skłaniał bym się ku Zaksie ale przechodząc do meritum uważam ze będzie w tym meczu sporo błędów serwisowych. Proponuje więc oto takie typy (stawka rekreacyjna)

TYP
Over 33.5 błędu serwisowego @1.85 energybet
Gavin Schmitt over 22.5 punktu @1.85 energybet
Ja tam widzę chyba dość przeszacowaną linię 15,5pkt na Tibo Rossarda. Wg mnie zdecydowanie under, bo Tibo to opcja nr 3 w ataku, a dodatkowo gra z bólem pleców. No ale nie mam tam konta.

Jeśli chodzi o inne mecze to postawię na Warszawę, choć nieobecność Zagumnego daje spore wątpliwości. Trener Gruszka powiedział że kończy im się już paliwo, także tu plusik w stronę Wawy, bo oni w ostatnich meczach wręcz przeciwnie, energia axż kipi od nich.

Stawiałbym też jednak na Olsztyn, bo Radom ma za duże wahania na przyjęciu, a Olsztyn że Śliwką i Włodarem wg mnie bije Fornala i Zalinskiego.

No i w hicie oczywiście Resovia. Przecież nie będę stawiał przeciw swoim. Jeśli Resovii zaskoczy zagrywka to nawet zaksa będzie miała problemy. Jeśli nie to będzie szybkie 3-0 bo resoviacy nie istnieją w bloku i obronie.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Częstochowa- Cuprum +14.5 pkt 1.72 BET365
Dla mnie dzisiaj bet dnia. Częstochowa w tym sezonie w tabeli słabiutko marne 9 pkt i przedostatnia pozycja w tabeli. Ostatnie ich 5 meczy to pojedynki z bardzo silnymi rywalami Resovia, ZAKSA, Skra i Gdańsk. U siebie potrafili ugrać seta z zawsze mocną Skrą. Cuprum na razie można powiedzieć w tabeli planowo, może nawet ciul lepiej. Wydaje mi się, że złapali lekką zadyszke. Uważam, że w dzisiejszym meczu Częstochowa bardzo mocno przyciśnie przyjezdnych. U siebie muszą szukać punktów, a goście to już nie ta sama drużyna co na początku sezonu. Ostatnie 5 meczy bez rewelacji, a rywale nie byli z górnej półki. Dla mnie taka linia to duża promocja.
Powodzenia ????
7 punktów zapasu ???? +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
power30 18K

power30

Forum VIP
Również uważam, że kurs na ZAKSE nie jest warty gry. Na pewno powrót Tille to lepsze przyjęcie, bo z Zatorem są w stanie pokryć Deroo, który tuzom w tym elemencie nie jest. Tonniutti może wyczyniać cuda. Z drugiej strony, jeśli Reska będzie miała dzień na zagrywce, to może sporo namieszać. Jeśli nie odrzucą Kędzierzyna od siatki, to raczej nie mają co szukać w tym meczu i polegną w max 4 setach. Zresztą Bieniek, Deroo czy Konarski mogą też napsuć krwi zagrywką. Dla mnie kurs na Kędzierzyn nie jest w ogóle zachęcający, dlatego w ogóle odpuszczam ten mecz.
Granie na Częstochowę z handi i uznać to ze bet dnia z dość mocnym Lubinem uważam za lekkie nieporozumienie. W niektórych meczach Częstochowa była w stanie postawić się faworyzowanym zespołom, ale w końcówkach setów m.in. ze Skrą zdarzały się głupie błędy np. rozgrywającego, który po prostu jest słaby. Poza Szymurą ciężko kogoś wyróżnić. Lubinianie na pewno są zdeterminowani po ostatniej porażce z Olsztynem. Oczywiście typu nie neguje, ale trochę nierozsądne jest nazywanie tego typu zdarzenia &quot;betem dnia&quot; ????
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
gram na Zakse z handi. Już wszyscy zapomnieli jak kilka tygodni temu Kowal podał się do dymisji. KK jest w tym momencie najlepszym polskim zespołem wygrane po 3:0 nie są dziełem przypadku. Resovia jak zwykle mocarstwowe plany, jak co roku nie wiadomo kto jest szóstkowym graczem. Blok Zaksy już czeka na Schmitta. Przypomnę jeszcze wyniki z ostatniego finału ligi 3:0, 3:0, 3:0
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Rownież uderzam grubasnie w ZAKSE. Przeciez to jest cyrk ta cala Resovia z wielka gwiazda Schmittem, ktory jedyne co dobrze robi to wali gwozdzie na czystej pozycji. Gwiazda to on by byl ale w Korei albo Japonii, nie tutaj w Europie.
Zaksa młóci wszystkich jak leci. Wymłóciła turecki zespoł, mimo ze coniektorzy wiescili ciezki mecz.
Resovia, co mecz to sie ośmiesza, co prawda ostatnio troche spuscila z tonu osmieszania se, ale nadal jak zagrywka nie siedzi to sa cyrki z ich udziałem.
Gdyby grali na Podpromiu to bym sie zastanowił, ale w Kedzierzynie to oni dostana plecak 3-0 i jedynie kontuzja mozgu Zaksy moglaby sprawic ze ugraja jednego seta.
Wg mnie takie nazwiska jak Tillie, Toniutti, Zatorski, Bieniek, czy Konarski wspierany Buszkiem gwarantuja dzisiaj wygrana.
Może jak Możdżonek bedzie serwowal asy to coc ugraja. Tak tu widze tak jak pisze.
Pobieram handicam -1,5 po 1.75 w Betgun, biore czteropaka po piwku na kazdy set i ewentualnie jedno na liczenie hajsu oraz tradycyjne czipsiorki, wykladam do buka na ten mecz 1000 plnów i ksiegowa czeka na ksiegarnie.
POLECAM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Kontuzja mózgu powiadasz .. ???? ???? Nie wiem jak można takie bzdury pisać, mam nadzieję że nikt o zdrowych zmysłach tego nie pograł
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Tylko momentami grająca na 70% swoich możliwości, a tak to mocno przeciętnie Resovia wygrała z zaksą. Resovia ma największy potencjał sportowy w lidze i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Sęk w tym że dotąd tego nie pokazuje. Czy pokaże? Nie wiem. Moim zdaniem są tylko dwie drużyny w Europie, które są w stanie powalczyć/zdetronizować wielki Zenit Kazań. Asseco Resovia i Modena. Możecie się ze mnie śmiać, ale z napierdzielaczami kamieniami wygrać może tylko drużyna, która w swoim arsenale kamienie ma.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Moim zdaniem są tylko dwie drużyny w Europie, które są w stanie powalczyć/zdetronizować wielki Zenit Kazań. Asseco Resovia i Modena. Możecie się ze mnie śmiać, ale z napierdzielaczami kamieniami wygrać może tylko drużyna, która w swoim arsenale kamienie ma.

???? ???? ???? . Widać ze z Ciebie kibic wyznawca ???? . Rozumiem ze jesteś zadowolony z dzisiejszej wygranej ale zejdź na ziemie. Gdzie Resovia do Zenitu..


A co do dzisiejszej wygranej, rozumiem ze Zaksa grała na 100% i przegrała z Resovią która dała 70%.. ???? .

ps.

W Jastrzębiu Resovia musiała zagrać na 5 % ze przegrała z takim przeciętniakiem..
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ale panowie chyba nikt normalny kursu 1.30 na Zakse nie wzial... Przeciez to sa dwie wyrownane druzyny z podobnym potencjalem personalnym a kurs byl na Reske 3.25. Chyba tylko dlatego byl taki kurs ze reska zaliczyla ze 2 wtopy... Paranoja byl ten kurs
 
vanix19 8

vanix19

Użytkownik
a tys widzial tegoroczny sklad Modeny ? przynajmniej Lube czy Perugia maja lepszy
Dla kolegi chodziło, że mają najlepsza zagrywkę w europie. Le Roux, Holt i Ngapeth posyłaja dobre kamienie ???? Ale z ta Resovią to poleciał ????
 
J 0

jarkota

Użytkownik
Ludzie co wy piszecie... Resovia ma potencjał i to najlepszy w lidze, fakt nie grają na miarę oczekiwań, wtapiają no ale to jest sport to po pierwsze, po drugie ciekawe czy takie wpisy byłyby gdyby Resovia wykorzystywała cały swój potencjał i wygrywała wszystko jak leci? a że Resovia jest jedną z drużyn która mogłaby zdetronizować w Europie Zenit to się zgodzę, bo kadrę mają taką która jest w stanie zawalczyć z Zenitem jak równy z równym ;) a co do wczorajszego meczu to głupiec grał ZAKSE po tym 1,3, to był mecz na szczycie, mecz w którym wszyscy dają z siebie maxa nie ważne czy jest ta forma czy nie, w takim meczu po prostu nawet gdy drużyna ma fatalną formę to jest w stanie w takim meczu zagrać tak jak nikt się tego nie spodziewa i ładowanie się wczoraj w ZAKSE ( tak na tą ZAKSE która jest w formie, która ma bardzo dobrych zawodników) było czystą głupotą
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
a tys widzial tegoroczny sklad Modeny ? przynajmniej Lube czy Perugia maja lepszy
Póki co Perugia podobnie zresztą do Resovii na razie tego potencjału w lidze nie pokazuje, zresztą trener już zdążył wylecieć. Lube ma lepszy skład od Modeny? Jakoś teź póki co tego nie pokazują bo z Modeną w lidze przegrali, a w Berlinie to dostali niezłe bencki. Na skrzydłach wszystkie te ekipy Modena, Perugia i Lube mają podobny potencjał. Przewagą Modeny nad tymi dwoma drużynami są środkowi, głównie dzięki swojej piekielnej zagrywce. Bo chyba każdy się zgodzi źe Holt/Le Roux &gt;&gt; Stanković/Cester, Podrascanin/Birarelli.
 
vanix19 8

vanix19

Użytkownik
Póki co Perugia podobnie zresztą do Resovii na razie tego potencjału w lidze nie pokazuje, zresztą trener już zdążył wylecieć. Lube ma lepszy skład od Modeny? Jakoś teź póki co tego nie pokazują bo z Modeną w lidze przegrali, a w Berlinie to dostali niezłe bencki. Na skrzydłach wszystkie te ekipy Modena, Perugia i Lube mają podobny potencjał. Przewagą Modeny nad tymi dwoma drużynami są środkowi, głównie dzięki swojej piekielnej zagrywce. Bo chyba każdy się zgodzi źe Holt/Le Roux &gt;&gt; Stanković/Cester, Podrascanin/Birarelli.
Dokładnie najlepsza para w europie, na świecie jeden zespół ma lepszą ???? Sada Cruzeiro Simon i Isac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom