>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17 kolejka Premier League [17-19 grudnia 2017]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik

Nie, nie, to nie jest błąd. Znowu gramy angielski futbol na najwyższym poziomie! Sobotnie zmagania rozpoczną się na Selhust Park, gdzie miejscowe Crystal Palace podejmie Chelsea. Irracjonalnym jest myślenie, jakoby to spotkanie mogło być nudne. Gospodarze, dzisiejszym meczem z United tylko potwierdzili, że zapewniają emocje najwyższych lotów. Natomiast goście... no cóż, ciężko nadążyć za liczbą ich zwycięstw. To bajeczny mecz na inauguracje kolejki. O godzinie 16:00, West Ham będzie mieć kolejną okazje do zdobycia trzech oczek, kiedy to na Stadion Olimpijski przyjedzie słabiutkie Hull City. Dzień natomiast zakończy mecz West Bromu z Czerwonym Diabłami. I w końcu, ta upragniona niedziela, która wielkim hitem stoi. O tym jednak rozmawiamy w oddzielnym temacie. Kolejkę podsumujemy poniedziałkowym spotkaniem na Goodison Park i wielkimi derbami Merseyside. Everton wtorkowym meczem z Arsenalem wysłał jasny sygnał dla ekipy Kloppa: będziemy gotowi. Jednak, czy to zwycięstwo przywróci aż na tyle wiary w siebie, żeby powstrzymać ofensywę The Reds?

Zapraszamy do dyskusji.
 
varley 21

varley

Użytkownik
Co myślicie o meczu Crystal Palace - Chelsea ? Kusi mnie żeby postawić dokładny wynik 1:1 po kursie 7.75. Chelsea musi się w końcu potknac, a Crystal Palace nie gra najgorzej. Co prawda w przeciągu ostatnich 12 lat między tymi drużynami nigdy nie padł remis, ale myślę że kurs godny zaryzykowania za jakieś drobne.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ostatnie 3 mecze Sunderlandu linia 1,5 kartki pokryta 5 krotnie, drużyna walczy o życie, z drugiej strony sytuacja kadrowa nie zaciekawa, więc trenerzy moga uczulać na kartki.. Niestety kiepski jestem w analizowaniu sędziów więc jeśli ktoś by ogarnął sytuacje..
Ale generalnie 1,5 kartki Sunderland po 1,72 w bet365 pobieram ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Strzelić gola Chelsea jest bardzo ciężko w ostatnim czasie. Trzeba odpalić rakietę w stylu Eriksena, bądź przycisnąć tak szybko jak potrafi to zrobić atak City. W obu przypadkach jednak i tak The Blues wygrali spotkanie, także nie idzie doszukać się minusów w tym co w ostatnich tygodniach robią. A raczej wyczyniają, bo to nie jest zwykła robota.
Niemniej, dzisiaj idę w stronę CP. Nie jest to typ życzeniowy, bo szanse dogonienia Chelsea są nikłe. O ile w ogóle są. Nic mi się także nie przyśniło. Wiem natomiast, że zła passa Orłów w końcu się skończy, bo jest tam zbyt dużo jakości. I zbyt dużo sprytu na ławce, bo Pardew nie jest głupkiem. A i grać z Chelsea lubi, pamiętamy w końcu te pojedynki jeszcze gdy Anglik trenował Newcastle.
U gospodarzy jest ogromny wzrost, także tutaj ich ekipa Conte nie zaskoczy. Zaha momentami pokazuje, dlaczego kiedyś trafił do United. Ma co prawda przestoje, szczególnie w drugich połowach, ale po minięciu jednego z twoich zawodników już wiesz, że będzie groźnie. Atuty poszczególnych piłkarzy, te indywidualne jak i zespołowe najlepiej dostrzegasz jako ich rywal, nie kibic. A, że w tym sezonie często grałem przeciwko Palace to wiem co piszę. Jakość w środku pola to chyba najmocniejszy atut tej drużyny i dzięki temu, iż Chelsea atakuje trzema zawodnikami, nie zostaną oni tak zdominowani jak w meczu z MU. Coś kosztem czegoś - łatwiej odeprzeć atak Chelsea, jednak zdecydowanie trudniej im strzelić. Niemniej, tutaj robotę do zrobienia mają skrzydłowi. I ta intrygująca 9-ka w postaci Benteke, z którą wielce prawdopodobne jest to, że jedno z dwóch dobrych dośrodkowań zamieni na bramkę. Bo potrafi to robić jak nikt inny.
Poza tym, o ile nie ulegnie zmiana taktyki z 4-3-3, Cabaye zagra w środku z McArthurem i Ledleyem. Kontuzji nabawił się Flamini i mnie to nie martwi, bo chcę zobaczyć właśnie wcześniej wymienionego Walijczyka. Bardziej pasuje mi do gry przeciwko Chelsea.
No i cóż, trzeba wspomnieć o tym, że CP traci tyle goli ile strzela. A ponieważ strzela od cholery, to traci równie dużo.

RM kilka lat temu określało się w ten sposób: rywal strzeli 3, to my 5. Natomiast Orły mogłyby powiedzieć: strzelisz nam 2? to my odpowiemy jedną. Strzelisz pięć? To my cztery. Niepojęty zespół. Stąd nasuwają mi się dwa typy:
Crystal Palace strzeli gola @1,58 Unibet ⛔
Crystal Palace +1.5 gola @1,60 Unibet ✅
W ostatnich wynikach jest jeden rodzynek, mianowicie lanie sprawione Southampton. I to spotkanie jest potwierdzeniem potencjału i jakości tej drużyny. I ogromnego doświadczenia, którego tam nie brakuje. Gdy dodatkowo spojrzymy na obraz ich gry przeciwko obu Manchesterom, upewnimy się, że jest wszystko czego potrzeba aby utrzymać się w lidze. Zresztą, o czym tu mówić. W maju kończyli sezon ze spokojnym utrzymaniem (w końcówce rozgrywek nawet grali na pół gwizdka, skupiając się na finale FA Cup) i srebrnym medalem pucharu Anglii.
Kończąc dodam, iż oczywistym jest potrzeba słabszego dnia Chelsea. Takie typy nie miałyby sensu gry jak i późniejszego powodzenia, gdyby faworyt miał zagrać jak z nut. Niemniej, kiedy jak nie teraz? Grudzień, natłok spotkań, niespodzianki zawsze występują. 10 zwycięstw ligowych z rzędu i tylko dwa stracone gole. To musi chociaż w jednym spotkaniu upaść. Nie ma robotów. Dlaczego prorokuje takie coś akurat dzisiaj? Hmm, a dlaczego nie? Grając w stronę CP nic nie tracę. Poza tym, realniejszym jest strata punktów przez ekipę Conte dzisiaj, aniżeli w domowym meczu z Bournemouth. Najwyżej oddam kolejny hołd dla formy Chelsea i tyle. Natomiast, potykając się na Londyńczykach na wyjeździe po kursie @1,60 i usłyszenie głosów, że &quot;w końcu musieli się potknąć&quot; to najgorsze co może być.
Crystal Palace +0,5 @2,70 Pinnacle ⛔ 0:1
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stoke - Leicester
Typ: STOKE
Kurs: 2,63


Oto ustępujący powoli mistrz Anglii gra tam gdzie na pewno nikt mu nie zazdrości, bo nie dość , że na wyjeździe, to jeszcze z Garncarzami.
Jak Leicester wychodzi z wyjazdów każdy zorientowany wie, a kontuzja podstawowego bramkarza nie napawa dodatkowym optymizmem, chociaż Zieler gra poprawnie i nie można zrzucić na niego winy za tracone bramki. Największa bolączką dzisiejszych gości jest zdecydowanie środkowa formacja, to przez nią ofensywa musi grać na jakby hamulcu ręcznym i uważać, a obrona trzeszczy i nie przypomina już tego monolitu sprzed sezonu,kiedy Lisy przebojem zdobyły Premier League. Z drugiej strony mamy Stoke, który ma ostatnio sporo pecha i sądzę, że dzisiaj odkuje się z nawiązką, bo z kim jak nie z najsłabszą obecnie ekipą wyjazdową w Anglii. Świetny początek z Arsenalem na Emirates i i przetrzymanie Świętych, mimo, że Stoke grali tam bez lidera swojego ataku Marco(Ibra2) Arnautovica przez niemal cały mecz, gdyż wyleciał przed 30&#39; za jak to flashscore określił &quot;ciężki faul&quot;, więc pewnie narozrabiał. Kolejną absencją w ekipie gospodarzy jest oczywiście Jack Butland, który jednak wisi na liście kontuzjowanych już dosyć długi, bo od Euro(miał pecha), więc drużyna nauczyła się grać bez niego, no jakoś trzeba ciągnąć tej ligowy byt. Dlaczego uważam, że Stoke dzisiaj wreszcie zgarnie ligowy komplet?

1. Kante vel Conte.

Jakby nie przekręcać nazwiska, to i tak zdenerwujesz kibica Lisów, bo stało się coś wielkiego. Niby to niegrzeszący wzrostem, kompaktowy defensywny pomocnik do zastąpienia jakich to wielu rodzi się do gry na odcinki w najbardziej fizycznej lidze świata, ale brak N&#39;golo totalnie przetrzebił szyki obrony Lisów i Ranierii do tej pory nie znalazł pomysłu czy choćby miernej alternatywy. Jest wyrwa i tam się wchodzi. Teraz to zawodnik Antonio Conte i jego bardziej opalony syn(we Francji więcej słońca)
2. Piękna i bestia
Kiedy obecnemu mistrzowi Anglii przychodzi grać na wyjeździe, to jakiś niedobry chochlik podmienia i to bardzo. Za Mahreza wchodzi bardzo podobny imigrant, Vardy traci obie nogi, a herb zamiast szczwany lisa dostaje tchórzliwego zająca i zespół się z nim uosabia. Skacze, skacze, ale nie są to wystarczająco długie susy by podejść pod tę bramkę rywala.

3. Kto na h2h spojrzy.

Nie zobaczy nic, a przecież Lisy niby takie klasowy, a tu ostatnio punkty traciły.

4. Value

Dla mnie to typ wystawiony na tacy i nie dam sobie wmówić, że przecież Leicester musi wreszcie zaskoczyć. To nie jest żaden Arsenal czy MU, by czekać uśpionym w gawrze i wreszcie uderzyć po triumfy, to drużyna jak z bajki. Tyle, że brzydkie kaczątko po zostaniu łabędziem nie zostało orłem i nie uciekło rządzić przestworzami, przepoczwarzyło się raczej w gęś i rządzi w swojej sadzawce.

Pozostałe bety:

no btts - 1,95
Under 2,5 - 1,7
BET365
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
I zbyt dużo sprytu na ławce, bo Pardew nie jest głupkiem. A i grać z Chelsea lubi, pamiętamy w końcu te pojedynki jeszcze gdy Anglik trenował Newcastle.
Pardew to bardzo slaby manager, ale bardzo dobry motywator. Wielu kibicow chociazby Newcastle twierdzi, ze gosc nie ma zbyt wielkiego pojecia o taktyce i ustawieniu zespolu. Ide o zaklad, ze wiekszosc kibicow pamieta CP jak i Newcastle z niesamowitych comebackow, ale to chyba nie jest przypadek, ze zespol w ktorym jest spora grupa przyzwoitych pilkarzy wiecznie traci mase bramek a potem musi pracowac za trzech by ugrac jakies punkty. Dzisiaj bedzie podobnie.

Chelsea z drugiej strony taktycznie perfekcyjnie. Rozegrali dwa slabsze mecze, ale ogolnie to sa na fali i nie wyglada by mieli zlapac zadyszke.

Crystal Palace v Chelsea / D. Delaney dostanie kartke @ 4,25 unibet ✅ easy ????

Dla mnie bet warty uwagi, to Damien Delaney (CP) dostanie kartke. Pardew ponoc 35latkowi zleci upilnowanie Costy, ktory jest w genialnej formie. Nie bedzie to latwe zadanie, szczegolnie, ze Costa to zadziorna bestia. Bledy w obronie CP byly, sa i beda wiec i w tym meczu mysle, ze obroncy beda zmuszeni faulowac predzej czy pozniej bo COsta bedzie im sie urywal. Kursik ladny wiec ryzykuje.

A tak w ogole to po kosciach czuje, czerwona kartke w tym meczu (@ 4.3 unibet) bo frustracja w CP narasta. Slabe wyniki, mase straconych goli, bledne decyzje sedziow ktore kosztuja CP punkty itd zageszczaja atmosfere w druzynie. Ja dzisiaj widze sporo walki i kto wie, moze z tego wywiazac sie okazja do pokazania czerwonej kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:30 Crystal P. - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1.61
buk: unibet
Wynik: 0:1 ✅

W ostatniej kolejce The Blues ponownie wygrali z rywalem w lidze minimalnie 1:0. Duże podziękowania należą się Thibaut Courtois, który świetnie bronił. Była to dziesiąta wygrana z rzędu Chelsea i zapewne teraz będą chcieli podtrzymać tą passę. Goście może nie strzelają dużo goli, ale wygrywają dzięki solidnej grze obronnej w meczach ze słabszymi rywalami. Jutro zapewne potwierdzą swoją formę, bo jak wspomniałem ostatnio, tylko przerwa świąteczna jest ich w stanie zatrzymać, choć o ile się nie mylę, Anglia w święta gra chyba normalnie?


16:00 West Ham - Hull
Typ: 1
Kurs: 1.64
buk: unibet
Wynik: 1:0 ✅

W ostatniej kolejce West Ham zdołał wygrać pierwszy mecz w lidze od siedmiu kolejek, drużyna grała ostatnio zdecydowanie lepiej niż jeszcze na początku sezonu, ale nie miała szczęścia. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym zespołem z dołu tabeli, i nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gospodarzy. Mecz z Hull to kolejna dobra okazja do poprawienia słabego bilansu meczów u siebie, a kolejna wygrana doda Młotom jeszcze więcej motywacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
CP - Chelsea X (4.33) bet386 ⛔ było blisko, znów skromnie i 1:0

Bardzo ładny kurs, pobiorę sobie. Przeczuwam jakieś marne 0:0, Chelsea ostatnie dwa ligowe spotkania, to 1:0, i te bramy mogły nie wlecieć, blisko było! Liczę, że CP zepnie się maksymalnie, ponieważ grają z aktualnym liderem, więc mobilizacja mocniejsza. Dla jednych to tylko jakieś tam dziady z dołu tabeli, dla mnie to solidna drużyna z ligi angielskiej, która potrafi grać w futbol i jeśli w Chelsea żadna z indywidualności nie wygra sama meczu, typ ma rację wejścia z dużo większym prawdopodobieństwem niż kurs (4.33). W przypadku gdy Crystal Palace strzeli pierwsze bramkę, gra będzie przypominała prawdziwe oblężenie i przeważanie Chelsea. Myślę, że w końcówce coś strzelą fartem na remis.
Chciałem obstawiać 1X, ale nie mogę pojąć co mogłoby się stać, że Chelsea po takiej passie i dobrej grze od początku sezonu, mogłaby od razu przegrać. Remis to minimum na przerwanie passy. Po prostu nie sądzę, że passe przerwą porażką.
Druga rzecz, zbyt duża masówka idzie w stronę Chelsea, gdyż Janusze nie mają co obstawiać (godzina rozgrywania spotkania to 13:30 i nie ma nic ciekawego w ofercie do czasu startu bundesligi). Kurs do grę na Chelsea z pozoru zachęca (no bo jak sobie nie postawić 1.50 na drużynę, która rozpie**ala każdego?) ale scenariusz wtopienia kasy w tym spotkaniu po to, żeby potem w ciągu dnia stawiać więcej (aby się odkuć) - bardzo możliwe.
Dodatkowo wierzę właśnie w to, że każda passa musi zostać przerwana. Wiele osób zasugeruje puknięcie się w czoło, jednak wolność wyrażania myśli - ja uważam tak, nie inaczej.
p.s.
Nic mi nie wiadomo na temat tego, że ten lepszy Benteke ma nie zagrać. Prawdopodobnie nie było żadnej lekkiej kontuzji na treningu, kolega powinien się przyznać, że mu się popierdzieliło coś zamiast palić frana i wprowadzać błędne informacje po to, żeby wyjść z tego z twarzą.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Crystal Palace - Chelsea Poniżej 3.0 bramek @1.68 Bet365
Nie rozumiem trochę skąd taka podwyższona linia bramkowa na ten mecz. Chelsea ostatnio im bardziej przedłuża tą serię zwycięstw, tym bardziej robi to w męczarniach. Jak strzelą pierwsi bramkę to potem jest nędzne dowożonko 1:0. Myślę, że jeśli to CP strzeli pierwsze to Niebiescy rzucą się do ataku i jeśli wyjdą na 2:1 to znowu będzie marne dowożonko.
Moim zdaniem ten zakład powinien zagwrantować minimum zwrot.
✅✅✅
Tak jak się spodziewałem, kolejne marne dowożonko
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Crystal Palace - Chelsea Poniżej 3.0 bramek @1.68 Bet365

Nie rozumiem trochę skąd taka podwyższona linia bramkowa na ten mecz. Chelsea ostatnio im bardziej przedłuża tą serię zwycięstw, tym bardziej robi to w męczarniach. Jak strzelą pierwsi bramkę to potem jest nędzne dowożonko 1:0. Myślę, że jeśli to CP strzeli pierwsze to Niebiescy rzucą się do ataku i jeśli wyjdą na 2:1 to znowu będzie marne dowożonko.

Moim zdaniem ten zakład powinien zagwrantować minimum zwrot.
może dlatego że na ostatnie 16 meczów CP 11 razy padał over 2.5
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
16:00 West Ham - Hull
Typ: 1
Kurs: 1.64
buk: Unibet
Wynik:

W ostatniej kolejce West Ham zdołał wygrać pierwszy mecz w lidze od siedmiu kolejek, drużyna grała ostatnio zdecydowanie lepiej niż jeszcze na początku sezonu, ale nie miała szczęścia. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym zespołem z dołu tabeli, i nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gospodarzy. Mecz z Hull to kolejna dobra okazja do poprawienia słabego bilansu meczów u siebie, a kolejna wygrana doda Młotom jeszcze więcej motywacji.
Właśnie nie wiem, mam problem z tym West Hamem dziś, bo oglądałem ich mecz z Burnley i strasznie się waham.
Zagrali bardzo, bardzo dobrą pierwszą połowę, gdzie zepchnęli rywala totalnie do defensywy i tak naprawdę powinni po niej wygrywać 2:0, albo nawet 3:0. Dwa strzały w słupek (Obiang, Noble), do tego dobra sytuacja Cresswella (zablokowany strzał) i w sumie to należał im się jeszcze jeden karny wcześniej za zagranie ręką któregoś z rywali po rzucie rożnym. No, ale bili głową w mur i całe szczęście dla nich, że dostali tego karnego za faul w doliczonym czasie, bo mogłoby być różnie z końcowym rezultatem.
Zaczęła się druga połowa i myślałem, że będą szukać kolejnej bramki, żeby zamknąć mecz, tymczasem... Oni oddali rywalowi pole. Tak, nie przywidziało Wam się. Oddali pole Burnley, które legitymuje się na wyjazdach bilansem spotkań 0-1-6 i stosunkiem bramek 1:16. I ja rozumiem, że The Clarets chcieli wywieźć chociaż punkt, to naturalna postawa, ale West Hamowi po prostu nie przystoi tak grać. Bo to nie było tak, że oddali im piłkę, ale groźnie kontratakowali. Oni praktycznie cały czas wykopywali piłkę do przodu a jak już ją mieli w posiadaniu i wydawało się, że coś może stworzą, to zaraz była strata, albo niecelne podanie. Komentator też co chwilę teksty typu &quot;czy West Hamowi uda się dowieźć ten wynik do końca&quot; - no wtf? Serio, wyglądało to wszystko śmiesznie, żeby nie powiedzieć - żenująco. Przez drugie 45 minut cały czas pachniało golem dla Burnley i uważam, że może i nawet zasłużyli na tę bramkę. Jedyną dobrą sytuację dla Młotów miał Ayew, który w końcówce żywnie nie miał komu podać i trochę fartownie przecisnął się z piłką między trzema obrońcami, ale kąt był tak ostry, że nie udało mu się trafić w bramkę.
Anyway - ja pre odpuszczam, ale będę to śledził na live i nie wykluczam wtedy wjechania na West Ham.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Marne dowożonko. Gościu obejrzyj choc raz mecz a nie bierzesz wyniki z flasha. Dawno nie przeczytałem tak durnego komentarza. Pewnie seria 10 zwycięstw z rzędu to przypadek i cały czas jazda na farcie.
Obejrzałem wiele meczów Chelsea. W tym 3 ostatnie. City sami im frajersko oddali, bo jak inaczej wytłumaczysz 2 bramki strzelone z kontry. Na takim poziomie to niedopuszczalne. 1:0 z Sunderlandem i West Bromem to nie są wyniki świadczące o jakiejkolwiek jakości, zwłaszcza, że gdyby nie geniusz Curtois to Sunderland by wyrównał w ostatniej akcji.
Nie twierdzę, że ta seria to fart, ale twierdzę, że Chelsea po strzeleniu bramki zaczyna skupiać się na bronieniu wyniku. Dlatego gram under.
Poza tym, maticfc, 1 post na forum. Przeczytał jakiś gimbofan the blues i pluje żółcią haha
A co do statystyki CP, to nie przywiązuję do tego wielkiej wagi, bo to Chelsea będzie prowadzić ten mecz. Poza tym statystyki nie grają.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
West Bromich Albion - Manchester United

Pierwsze co zauważyłem, to ta ogromna różnica w kursach pomiędzy United, a WBA. O co chodzi? Ano właśnie, nikt nie wie. United w swoim ostatnim spotkaniu zagrało dobrze, co prawda. Ale znowu zagrali też swoje, czyli po strzeleniu gola pozwolili wsadzić sobie za kaptur jedną bramkę. Są bardzo nieskuteczni, tworzą akcje ale ich nie potrafią wykorzystać. Rondon pokazał klasę w ostatnim meczu, a ponadto WBA jest piekielnie rozpędzone. Myślę, że chimeryczny United nie wywiezie dzisiaj z The Hawthorns trzech punktów. Brak Ormianina, który był wymieniany jako MVP bodajże 3 razy z rzędu, na skrzydle - podetnie je Czerwonym Diabłom.
Jakby nie patrzeć, United przeplata mecze nierówne ze złymi i tymi jeszcze gorszymi. Często jednak potrafią się spiąć i nie dopuścic przeciwnika do własnej bramki przez większą część meczu i wygląda to naprawdę ciekawie.
Jednak do optymalności i regularności, jeszcze trochę im czasu potrzeba.
Wygrana WBA lub remis @2.28 Unibet

Crystal Palace - Chelsea

Jako iż oglądałem mecz Palace z United, mogę powiedzieć, że ambicji i zaangażowania tej drużynie nie brakuje. Ale fakt faktem, że oni potrafią sami sobie naważyć piwa, a potem tego niestety nie zdołać wypić. Tak było w meczu ze Swansea, gdzie mieli już mecz w końcówce i nagle formacja obronna dostała wylewu, tracąc 2 gole. Chelsea jest bezlitosna, jeśli chodzi o pomyłki rywali. Dodatkowo Conte będzie mógł skorzystać praktycznie ze wszystkich swoich zawodników, a w drużynie gospodarzy zabraknie kilku graczy, bowiem borykają się oni z kontuzjami. Chelsea ma bardzo dobrą serię i myślę, że &quot;byle Palace&quot; nie zdoła im jej przerwać. 2 gole stracone bodajże, w trakcie rozegrania 10 meczów bez porażki... Dawno czegoś takiego nie mieliśmy. Uważam, że padnie nieco goli, z czego Palace słynie. A nuż uda się coś strzelić Kocurowi Curtoisowi i typuję wynik 1:3
Typ: Chelsea @1.56 Oddsring
 
kristoff14 24

kristoff14

Użytkownik
West Brom vs Manchester United BTS 2,0 bet365 ⛔

West Brom jest w tym momencie zdecydowanie w formie, śrubują wyniki o które ciężko było by ich podejrzewać przed sezonem. Oczywiście jest to dalej drużyna grająca bardzo defensywnie, ale bramki mimo tego strzelają, co szokujące w tym sezonie Premier League strzelili ich więcej niż przeciwnicy z Old Trafford. Bardzo dobra forma przebojowego Phillipsa, mający duże możliwości Chadli, silny i groźny w polu karnym Rondon, do tego zawsze niebezpieczne stałe fragmenty gry (najwięcej bramek w lidze). Uważam, że stać ich na gola, strzelili go u siebie w 6/8 spotkań. Manchester z kolei po dwóch zwycięstwach z rzędu, przerwali passe rozczarowujących remisów, w których mimo wszystko prezentowali się bardzo dobrze. Ibra zdecydowanie w gazie, odżył Pogba, sytuacje kolegą potrafi stworzyć będący w świetnej formie Herrera, szkoda kontuzji Mkhitaryana, niemniej gola United traktuje jako pewnik, i myślę że wynik zakręci się koło rezultatu 1:1, 1:2, a kurs na BTS wysoki.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 13:30
Crystal Palace - Chelsea
Typ: ile rzutów rożnych Chelsea w I połowie? over 2,5
Kurs: 1,75 Bwin


Dominująca w Premier League zajmująca 1 miejsce w tabeli Chelsea zagra z dopiero 16 Crystal Palace. Atakować od początku meczu będą goście, okazje do rzutów rożnych będą z pewnością, Chelsea nabija ich ogólnie dużo, a w meczach Crystal Palace też jest ich zazwyczaj sporo. W środę w ostatnim meczu na wyjeździe Chelsea z Sunderland były 4 rożne po stronie gości do przerwy, natomiast w meczu Crystal Palace w Londynie z Man Utd były 3 rożne dla Man Utd do przerwy. W innych meczach było następująco: w meczach Chelsea na wyjazdach rożne do przerwy: z Manchester City 2, Middlesbrough 3, Southampton 1 ale od 6 minuty prowadziło Chelsea, z Hull 3, Arsenal 0, Swansea 8, Watford 3, więc na wyjazdach ze słabszymi drużynami zawsze nabijali przynajmniej 3 rożne do przerwy, na własnym stadionie też prawie zawsze przekraczają tą linię. Natomiast w meczach Crystal Palace u siebie było do przerwy rożnych: dla Southampton 4, Manchester City 2, Liverpool 3, West Ham 5, Stoke 1 , ale ta drużyna ogólnie nie jest overowa w rr, Bournemouth 4. Podsumowując statystyki wyraźnie przemawiają za graniem tego typu i go naprawdę polecam.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Przydałoby się, aby moderator trochę poczyścił ten temat, bo jest sporo niepotrzebnych postów w tym mój na początku 1 strony. Podrzucam wam pare moich typów na dzisiejsze mecze.
WBA - United

W środku tygodnia grałem w stronę United i w sumie się nie pomyliłem, bo wygrali. Wygrali po wielu kontrowersjach w tym przy 1 bramce, gdzie moim zdaniem była ręka oraz spalony w jednej akcji. Stylem nie zachwycili ale, które drużyny Mou zachwycały stylem? Wygrali, czołówka im nie uciekła. Dzisiaj jednak mają przed sobą bardzo trudny pojedynek, na bardzo trudnym terenie. &quot;The Hawthorns&quot; to może nie jest twierdzą jak Anfield jednak gra się tutaj bardzo trudno. Ostatnie 3 spotkania WBA na własnym boisku to pewne 9 pkt. Tony Pullis to w tym sezonie moim zdaniem najlepszy trener obok Kloppa oraz Conte. Jego drużyna gra lepiej, dużo lepiej choć nadal widać twardą, solidną grę jaką zawsze prezentowały jego zespoły. I właśnie na twardą grę liczę dzisiaj z obydwóch stron. Ekipa gospodarzy to &quot;drwale&quot; i mniejsza liczba żółtych kartek w tym sezonie raczej tego nie zmieni. Spójrzmy na 3 mecze z czołówką na własnym boisku (City 4 kartki, Totki 2 kartki, Everton 3 kartki). Pokazuję to, że w meczach, gdzie trzeba się spiąć i zagrać na 100% to ekipa Pulisa walczy na całym boisku. Dzisiejsze spotkanie z United nie będzie łatwe dla jednych i drugich, bo walka toczy się o przysłowiowe 6 punktów. Ostatnie 5 spotkań United poza domem to aż 14 kartek co daje nam prawie średnią na mecz w okolicach 3. Dzisiaj bukmacherzy wystawili linię na 3.5, co moim zdaniem jest strzałem w stopę i po prostu musimy to spróbować. Warto także wspomnieć, że dzisiejsze spotkanie sędziować będzie Anthony Taylor, który w tym sezonie pokazał 54 kartki w 14 spotkaniach. Średnia w okolicach naszej dzisiejszej linii, jednak pokazał on w tym sezonie już, że nie boi się wyciągać kartek wyrzucając Aguero oraz Fernandinho w niedawnym hicie.
Over 3.5 kartki - 1.87/unibet
✅ izzi ????
Będąc przy kartkach warto wspomnieć, że oba spotkania między tymi ekipami w poprzednim sezonie obfitowały w czerwoną kartkę, więc myślę, że i dzisiaj można spróbować to zagrać. Do tego jestem zdania, że obie ekipy w tym sezonie grają na podobnym poziomie, a do tego WBA gra u siebie, więc kursy są niezrozumiałe.
Czerwona kartka - 5.8/unibet ⛔
WBA lub remis - 2.2/bet365
⛔ Cóż Panie Taylor, chwaliłem za dobre decyzję i dobrze wyciągane kartki, ale czerwień dla Rondona ewidentna za ten policzek...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Stoke - Leicester 2 2,9 BET365 Vardy wszystko zj...ł ⛔

Lisy bez wygranej na wyjeździe, ta seria mistrzów Anglii nie może trwać wiecznie.
Mylę, że dzisiaj nadarza się ku temu swietna okazja. Ze składu Stoke wypadł Arnautovic i w tym momencie u gospodarzy zostaje sama obrona, bo ofensywy już nie bardzo ma kto napędzać. Dodajmy do tego, że obrona też nie jest idealna - 11 bramek straconych u siebie w 8 meczach to wychodzi nam czysta dwójka.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Tottenham - Burnley
Typ: gospodarze + 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.62
buk: betsson
Wynik: 2:1 ✅

Spurs w ostatniej kolejce łatwo pokonali u siebie jedną z najsłabszych w lidze drużynę Hull 3:0. Teraz przyjeżdża do nich kolejny ligowy słabszy zespół, który w tym sezonie będzie starał się utrzymać. Gospodarze W pięciu ostatnich spotkaniach Spurs wygrywali trzy razy, a przegrali tylko z drużynami z czołówki: Chelsea i Manchesterem United. W dobrej dyspozycji są ostatnio Kane, Erikssen oraz Wanyama. Cały zespół po powrocie do składu Kane stanął na nogach i wygrywa mecz za meczem z słabszymi rywalami. Tego samego nie można powiedzieć o gościach, którzy W ostatnich pięciu spotkaniach The Clarets zdobyli tylko trzy punkty i przegrali cztery spotkania, są w tym okresie gorsi tylko od przedostatniego w tabeli Hull City. Także spodziewam się kolejnej okazałej wygranej gospodarzy.
17:00 Manchester City - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 3.40
buk: betsson
Wynik:two:1 ⛔

Kanonierzy byli zdecydowanym faworytem spotkania na Goodison Park z Evertonem lecz ostatecznie przegrali 2:1 i myślę, że był to zimny prysznic dla piłkarzy Wengera. Kanonierzy byli ostatnią drużyną, która w tym sezonie nie przegrała spotkania na wyjeździe, do wtorku zaliczyli pięć wygranych i dwa remisy. W kapitalnej formie jest nadal Alexis Sanchez, który w ostatnim spotkaniu strzelił już 12 gola w tym sezonie, a po za tym ma też sześc asyst. Do tego dochodzi Ozil, który świetnie współpracuje z Chilijczykiem.
Zdecydowałem się iść w stronę gości bo wyglądają solidnie. Kurs na bramki jest niski, dlatego spodziewam się zwycięstwa Kanonierów. Gospodarze przystąpią osłabieni do tego spotkania, bowiem nie zagrają Aguero, Fernadinho i Gundogan. Guardiola w defensywie również wprowadził kilka zmian. Na środku obrony zagrali ostatnio Kolarov i Otamendi, jeden z nich zastąpił krytykowanego ostatnio Stonsa. Ciężko typuje się takie spotkania, ale Pep nie wyobrażał sobie, że PL jest taka trudna i każdy z każdym tu może wygrać. Liczę na doświadczenie Wengera, że rozgryzie Guardiole i wygra.
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Bournemouth - Southampton over 10,5 RR @1,9 bwin ✅
Obydwie drużyny kręcą bardzo dobre liczby jeżeli chodzi o rzuty rożne. W ostatnich 4 meczach domowych Bournemouth linia była pokrywana (11,14,13,15), podobnie to wygląda w wyjazdowych meczach Southampton (13,11,13,14). Sami goście w ostatnich meczach, kęcą dwucyfrowe wyniki (11,9,10). Na papierze bet wygląda bardzo dobrze i myślę, że w obliczu tak dobrych statystyk warto spróbować. Jedni i drudzy goniąc wynik robią masę rożnych, dlatego warto też śledzić mecz na live i atakować rożne drużyny goniącej wynik.
Shake // Następnym razem dorzuć kurs.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tottenham - Burnley
Czekałem na składziki do ostatniej chwili żeby podać wam moim zdaniem 3 ciekawe bety na dzisiejsze spotkanie. Faworyt jest jeden i są nim Koguty, ale kurs ewidentnie nie jest warty gry. Prawda jest taka, że jeżeli Tottenham strzeli bramkę szybko to powinni rozstrzelać Burnley a jak nie to zapewne mecz będzie wygląda tak jak na OT. Burnley głęboko cofnięte, które za wszelką cenę będzie chciało przerywać ataki &quot;Kogutów&quot;. Jakieś stałe fragmenty gry i przede wszystkim kontry Burnley mogą im jedynie przynieść. Ja znalazłem jednak inny bet, a mianowicie więcej kartek ekipy gości. Prawda jest taka, że Tottenham na własnym boisku dostaje mało kartek w szczególności, gdy przeciwnik jest dużo słabszy, a wynik nie jest zagrożony (0 kartek z Hull, 0 z Swansea oraz 0 z Gillingham). Dzisiaj także liczę na spokojnie spotkanie, dlatego nie dopuszczam do siebie myśli żeby Tottenham miał wycinać swoich przeciwników. Inaczej ma się w przypadku gości, którzy w meczach wyjazdowych otrzymują niecałe 2 kartki na spotkanie (zaniża to mecz bez przeszłości z WBA, gdzie otrzymali 0 kartek). Dzisiejszy sędzia średnio pokazuje ponad 4 karki na mecz i myślę, że dzisiaj także powinien podtrzymać swoją średnią. Newralgicznym miejscem na boisku będzie środek, gdzie Marney oraz Hendrick powinni próbować przerywać akcje ekipy &quot;Kogutów&quot;. Obaj Panowie mają po 2 kartki w meczach wyjazdowych co stanowi 1/3 kartek na wyjeździe. Irlandczyk dzisiaj ustawiony na pozycji &quot;6&quot;, a nie jak ma to miejsce, gdy gra Defour na &quot;10&quot;. Jestem zdania, że któryś ze środkowych pomocników Burnley otrzyma kartkę, dlatego polecam zagrać tak.
Burnley więcej kartek - 1.62/unibet ✅
Marney kartka - 3.5/unibet ⛔
Hendrick kartka - 6/unibet
⛔
Główny becik znów siada i po raz kolejny mały plusik, ale szkoda, że sędzia nie pokazał kartki Marneyowi za faul w 1 połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom