>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Jak uniknąć przewalutowań

jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Witam Konto na betfair mam w EUR jak wiekszość zapewnie, do standardowych buków zawsze robilem przelewy skrillem, na betfair mialem symboliczne 250EUR chcialbym grac za wiecej na betfair teraz, glownie overy live sobie pykam przelewajac skrillem oplaty i kursy przewalutowania mnie jednak dobijają, nie wiem jak to sensownie obejsc myslalem zalozyc sobie konto walutowe ( mozecie mi polecic jakis bank ewentualnie odradzic) ale wtedy jakim sposobem przelewac jezeli konto na skrillu mam w PLN a zwykle przelewy przy kwotach do 10 tys PLN mogą byc problemem...
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Może odpalić Netellera w EUR? Nie wiem, jak często wpłacasz i wypłacasz.
Są różnie miesiące, czasami w ogóle czasami kilka razy kwoty do 3 tys, staram sie nie robic wiekszych przelewow ogolnie wszelkie oplaty jednostkowe jak na skrillu nie są problemem, wkurzam się gdy oplaty są procentowe od kwoty wyplacanej czy jakies przewalutowania
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
polecam założyć konto Neteller w walucie EUR a także jakieś darmowe konto walutowe w jednym z polskich banków, przelew z netka na konto niezależnie od kwoty to 7 euro, potem z konta walutowego juz swobodnie na kantor online, robilem tak wiele razy - sprawdzona sprawa i jedyny koszt to owe 7 euro
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom