>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.12.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 13. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: Arsenal
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Premier League nie zwalnia tempa i kolejna kolejka odbywa się w środku tygodnia. Ciekawie zapowiada się spotkanie Evertonu z Arsenalem Londyn. Na Goodison Park przyjeżdża dotychczasowy wicelider. I moim zdaniem jest w tym spotkaniu faworytem.
Zacznijmy jednak od gospodarzy. Jest to drużyna, która w lidze gra typowo w kratkę, o czym świadczy ich bilans po 15 meczach - 5 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek. Z 20 punktami plasują się w tabeli na 9 miejscu. Aktualna forma drużyny nie jest przekonująca - nie potrafili odnieść zwycięstwa przez 5 ostatnich spotkań. Wprawdzie w ostatnim domowym meczu potrafili oni zremisować z mocnym kadrowo Manchesterem United, lecz ten remis też był przez The Toffees ,,wyszarpany&#39;&#39;, ponieważ gol na wagę zdobycia jednego punktu padł po rzucie karnym w 89. minucie spotkania. Lecz ten remis to chyba jedyny pozytywny aspekt tej drużyny w ostatnim czasie. Dla przykładu zaledwie zremisowali oni ostatnio ze Swansea - ekipą okupującą strefę spadkową.
Jeżeli chodzi o Arsenal, jest to drużyna poczynająca sobie w tym sezonie rewelacyjnie. Prezentują się doskonale, zarówno w Premier League jak i Lidze Mistrzów, gdzie wygrali swoją grupę wyprzedzając PSG. W tym sezonie odnieśli tylko jedną porażkę w lidze, kiedy w kolejce inaugurującej sezon przegrali minimalnie 3:4 z Liverpoolem. Poza tym był jeszcze przegrany mecz z Southamptonem w EFL Cup, lecz w tym meczu podstawowi zawodnicy odpoczywali. Warto też zaznaczyć, że te porażki miały miejsce na własnym stadionie. Na wyjazdach Kanonierzy są niepokonani i łącznie zremisowali tylko 3 wyjazdowe spotkania (z Manchesterem United, Leicester oraz PSG w LM). To co na pewno przemawia za Arsenalem to również wyjazdowa skuteczność. Dla przykładu spójrzmy na kilka meczów, których wynik na pewno imponuje:
FC Basel - Arsenal 1:4
West Ham - Arsenal 1:5
Sunderland - Arsenal 1:4
Hull - Arsenal 1:4
Jak widać, naprawdę sporo bramek strzela Arsenal na wyjeździe.
Sądzę, że jutrzejszy mecz nie będzie aż takim pogromem jak te wyżej wymienione, ale Arsenal w takiej formie nie powinien mieć problemów z pokonaniem będącego w lekkim kryzysie Evertonu. Zapowiada się ciekawe spotkanie !
⛔ -100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Miami - WAW
Typ: Gortat under 12 zbiórek
Kurs: 1,87
Bukmacher: betano
Analiza:
Może powtórzę się z typem bo już w poprzednim tygodniu zagrałem podobnie a teraz dodatkowo wzrosła linia do 12 (wcześniej 11,5, 11 po tym jak Marcin nie zbierał tak dużo jak wcześniej). LIczba zbiórek Gortata w ostatnich meczach to 14, 18, 12,7,11, 10,9 ,13,5, czyli tylko w 3 spotkaniach na 10 pokrył tę linie 1 zwrot i 6 poniżej. Kurs jest zachęcający mimo że Polak zaliczył w ostatnim meczu 14 zbiórek.
✅ +87
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Szkocja Puchar Ligi
Godz: 20:45
Spotkanie Celtic-Hamilton
Typ: celtic wygra dokładnie 2 golami 1 połowe
Kurs 4.20
Buk : Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Ligi Szkockiej w którym ekipa Celticu na swoim boisku podejmowała będzie drużynę Hamiltonu. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i przejścia dalej w tej rywalizacji, Celtic na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko w rodzimej Lidze w tym sezonie zagrał 5 spotkań , wszystkie zwyciężył ich bilans bramkowy to 21 do 3, co daje średnio 4 bramki na spotkanie , na wyjazdach natomiast w 9 kolejkach Celtic ugrał aż 25 ligowych punktów zanotował 8 wygranych oraz remis bilans bramkowy to 23:9, do czego dążę pisząc te statystyki ano do tego iż na chwilę obecną w lidze szkockiej nie ma drużyny , która była by w stanie powalczyć z zespołem z Glasgow o tytuł mistrza , gospodarze mają w tym momencie 8 punktów przewagi i 3 spotkania rozegrane mniej od drużyny Glasgow Rangers, które dopiero moim zdaniem za klika lat nawiążę walkę z Celtikiem, Hamilton natomiast jest mistrzem remisów , 16 rozegranych spotkań 2 zwycięstwa 4 porażki oraz aż 10 podziałów punktów, według mnie jednak tutaj faworytem jest gospodarz , tym bardziej iż goście mają strasznie słaby bilans z zespołem gospodarzy , do tej pory na stadionie Celticu ekipy spotykały się 8-krotnie , gospodarze wygrali aż 7 razy i raz jakimś cudem przegrali na swoim stadionie, Bilans bramkowy to : 27 do 3, tutaj nie mam wątpliwości iż gospodarze wygrają wysoko i mam tylko nadzieje iż nie zagrają asekuracyjnie.
⛔ -100
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Hamilton
Typ: Stuart Armstrong strzeli &amp; Celtic wygra
Kurs: 2,32
Bukmacher: Unibet
Baku swoją analizą zachęcił mnie do przyjrzenia się temu spotkaniu i znalazłem ciekawe zdarzenie po dobrym kursie a mianowicie - S.Armstrong strzeli gola i Celtic wygra. Celtic jest bezkonkurencyjny w lidze, 14 meczów i 13 zwycięstw, to mówi samo za siebie. Bilans bramkowy 43:12. Armstrong jest szkockim pomocnikiem, w tym sezonie rozegrał 11 spotkań i zdobył 6 bramek. W ostatnich 5 spotkaniach na listę strzelców wpisywał się 4krotnie. Przeciwnicy Celticu - Hamilton są typowymi ligowymi średniakami - 8 miejsce na 12 zespołów, 16 punktów w 16 meczach, bilans 18:22. Na wyjeździe w tym sezonie jeszcze bez zwycięstwa - 6 remisów i 2 porażki przy bilansie 9:13. Celtic nie powinien mieć z nimi większych problemów. Ze względu na dobrą formę w ostatnich meczach i nieobecność kontuzjowanego najlepszego strzelca Celticu - Sinclaira Scotta liczę, że Stuart Armstrong zdobędzie 7 bramkę w tym sezonie a jego drużyna wygra, powodzenia ;)
⛔ -100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna PremierLeague
Data, godzina: 13.12.2016 20-45
Spotkanie: Bournemouth - Leicester
typ: Leicester
kurs: 3,10
buk: betsson
Analiza:
Kiedy wkońcu Lisy odpalą? Takie pytanie zadaje sobie wciąż wiele osób. Wiadomo było że Lisy nie mieli prawa powtórzyc sukcesu z poprzedniego sezonu, kiedy zdobywali mistrzostwo kraju, ale miejsce w czołowej szóstce-siódemce to już minimum jak na ten zespół. Bo tak naprawdę udało się zatrzymać praktycznie cały mistrzowski zespół, choć zakusy na największe gwiazdy Leicester robiły największe kluby na Starym Kontynencie. Jedynym dezerterem okazał się Kante, który wybrał niebieską część Londynu i w Chelsea w lidze zagrał wszystkie mecze od deski do deski, co ogólnie wyszło mu na dobre, bo sam jest bardzo ważnym ogniwem w układance Antonio Conte a The Blues są na jak najlepszej drodze do powrotu na sam szczyt, bo po piętnastu kolejkach liderują w tabeli przed Arsenalem i Liverpoolem. Inni wyróżniający sie gracze z Vardym i Mahrezem jednak postanowili pozostać i sprawdzić się w lidze mistrzów, gdzie Leicester jako absolutny debiutant spisał sie znakomicie i już przed ostatnim meczem w Porto mieli zagwarantowane pierwsze miejsce w tabeli i nawet porażka 0-5 w mocno rezerwowym składzie w portugalii nie moze zmazać bardzo dobrego wrażenia po grze w fazie grupowej. Teraz czas przełożyć formę z LM na grę na wyspach, gdzie puki co idzie im słabo. Szesnaście punktów w piętnastu meczach to bilans kiepsciutki, bo potencał z pewnościa maja dużo większy niz wskazuje na to ligowa pozycja. Piętą achillesową są wyjazdy, skąd przywieźli zaledwie jeden punkt w siedmiu meczach. A przecież w zeszłym roku wygrali aż jedenascie meczy wyjazdowych, przegrywając zaledwie dwa razy. Kiedy wkoćnu Lisy przywiozą komplet punktów z obcego boiska?? Moim zdaniem w meczu z zespołem Artura Boruca jest na to spora szansa, bo ich defensywa w ostatnich tygodniach nie należy do najszczelniejszych. W ostatnich trzech meczach tracili zawsze trzy gole, choć akurat większych zastrzeżeń do postawy Artura w bramce miec nie można. A jeśli Leicester zagra na tyle dobrze jak w ostatnim meczu z Man City to można wkońcu ugrają coś na wyjeździe. Obywateli roznieśli aż 4-2 tracąc dwa gole w końcówce meczu, a man of the match został Vardy, który jak strzelał na bramkę to oznaczało jedno - bramkę. Jaie absencje? W Leicester brak Schmeichela , co z pewnościa jest sporym osłabieniem, u gospodarzy natomiast brak dwóch graczy, którzy pewnie znaleźliby się w wyjsciowym składzie, czyli pomocnicy Stanislas i Surman. W zeszłym sezonie Bournemouth jako nieliczni oparli się Lisom i dwukrotnie padał w tej rywalizacji remis. Moim zdaniem jednak w tym sezonie wkońcu górą bedzię zespół prowadzony przez Claudio Ranieriego. Stawiam na Leicester
⛔ -100
 
grelunio 32

grelunio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Angllia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth -Leicester City
Typ: over 3.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wybrałem spotkanie 16kolejki na wyspach, gdzie zmieżą się tzw. Wiśnie z Lisami.
Bournemouth po 15meczach zajmuje 12 miejsce w lidze z dwoma punktami przewagi na 14 Leicester. Jeśli chodzi o bramki mają podobny wynik, gospodarze 21-25 - goście 21-26.
Drużyna Mistrza Anglii nie wygrała w tym sezonie żadnego wyjazdowego spotkania(0W 1D 6L) strzelili przy tym 6bramek, a stracili 18. Po wygranym ostatnio meczu u siebie z Menchesterem City 4:2, gdzie Vardy strzelił hattricka, goście będą chcieli pokazać że mogą wygrać też na wyjeździe, do składu wraca Drinkwater, a za kartki będzie pauzował prawy obrońca Simpson, nie zagra także kontuzjowany Kasper Schmeichel. Gospodarze zaś grają przeciętnie, 2kolejki temu Liverpool zgubił u nich punkty przegrywając 4:3, W ostatniej kolejce Artur Boruc wpuścił 3 bramki i przegrali na wyjeździe 3:2 z Burnley.
Obstawiam over 3.5 myślę że to będzie otwarte spotkanie.
Powodzenia.
⛔ -100
 
tabbaco 4

tabbaco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia, Liga de Futbol prof
Godzina: 01:00
Spotkanie: The Strongest - Nacional Potosi
Typ: The Strongest wygra do zera
Kurs: 2,16
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Lecimy do Boliwii na spotkanie The Strongest - Nacional Potosi. Gospodarze są wiceliderem ligi, radzą sobie bardzo dobrze 19 meczów to 12 zwycięstw 6 remisów i jedna porażka, tracą mało bramek - 7. U siebie wygląda to równie dobrze, 9 spotkań 7 wygranych 2 remisy i statystyki bramkowe 15:2. Te stracone bramki padły w oby zremisowanych meczach, czyli gdy Strongest wygrywa to wygrywa do zera. Potosi na wyjazdach lekko mówiąc słabo, 9 spotkań to tylko 1 zwycięstwo i 1 remis, reszta porażki. Moim zakładem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy bez straty bramki.

⛔ -100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godz: 1;00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes
Typ: +5,5 bramek
Kurs: ▶ [1,92]
Buk: Betsson
Dzisiaj na zestawieniu gier tylko dwa mecze, ale jeden który mi się spodobał to spotkanie w Pensylwanii. Fakt, że drugie dzisiaj w nocy spotkanie w twierdzy Montrealu jest równie mocne, bo tam już bardziej wyrównane ekipy, to jakoś nie mam za bardzo zdania co tam będzie dzisiaj wygrywane. ;) Bardziej się skupiam na meczu Pingwinów. Kojoty, to już nie ta ekipa, z kilku lat gdzie też górowali w tabeli. Teraz noty znacznie obniżone. Nie ma regularności, ale jakieś tam gole zdobywają i to też powinno cieszyć Vrbata wrócił na stare śmieci, sporo bramek w przewadze i dużo minut. Co też skutkuje sporym zapasem goli. Najważniejszy grać w obozie Kojotów. Pingwiny to tak jak mówiłem wielokrotnie, silne formacje w niemal każdej piątce. Crosby, król strzelców jak na razie. Forma jest i oczywiście w przewadze, gra praktycznie całe 2 minuty. Dużo strzałów, nieuchwytny dla swoich rywali. Po kontuzji gra jak z nut. Overy punktowe dla niego to też kopalnia złota. Nie wierzę, jakoś specjalnie aby Kojoty się postawili swoim rywalom, wręcz przeciwnie. To właśnie Pingwiny będą neutralizować swoich rywali. Jakim stosunkiem goli? Nie mam pojęcia, ale uważam że w tym meczu 6 bramek to i tak będzie za mało. :!:
✅ +92
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Indiana Pacers - Charlotte Hornets
Typ: Charlotte Hornets -2.00 (AH)
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Indiana Pacers zaskakuje w tym sezonie, ale głównie negatywnie, a nie tak miało być. Nadzieje były wielkie jaki i poprzedzone znaczącymi ruchami. Wymieniono trenera i zakontraktowano Jeff&#39;a Teague na pozycję startowego rozgrywającego. Młody, perspektywiczny Turner (center) poczynił w poprzednim sezonie wielkie postępy i został pierwszym środkowym Pacers. Zamiary były ogromne na ten sezon, jednak jak na razie nie osiągnięto oczekiwanego efektu. Indiana zapowiada że potrzebuje czasu na lepszą organizację i zgranie, jednak ciężko dopatrywać sie sukcesów po aktualnym zestawieniu i grze tej drużyny. Brakuje tu jakości z ławki, a zwycięstwa np z LA Clips opisywane jako wielka sensacja wprowadzają tylko w błąd obserwatorów. To była sensacja, ale tylko w nie dyspozycji rywala. Ostatnio teoretycznie przegrany mecz z ponad -20 pkt straty odwrócił i wyszarpal zwyciesto ich gracz formatu All Star (ciągle nie spelniony) Paul George rzucając rywalowi 37 pkt. Dziś będzie ciężko o tak dobrą dyspozycję lidera Pacers. Warto dodać że poza grą jest w Indianie startowa dwójka czyli Monta Ellis. Charlotte Hornets ma obrońców na Georga i nie tylko. Dobrze radzą sobie z tego typu drużynami, które więcej improwizuja, a jeżeli mają swój styl, czy narzucone schematy. Ławka rezerwowych to także przewaga po stronie Szerszeni. Kemba Walker jest dziś aktywny i bez problemu zagra (drobny uraz kolana w trakcie ostatniego starcia z Cavs). Pojedynek Batum vs George będzie interesującą rywalizacją. Lider Pacers będzie miał także dużo zadań w obronie, co jest jego naturalnym stylem na parkiecie. Jednak może się to odbić negatywnie na jego efektywności w ataku. Dużą różnice zrobią dziś gracze z ławki dla Hornets i to może być najważniejszy argument dla Charlotte.
⛔ -100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: Romelu Lukaku Strzeli
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Ostatnio coś mi nie idzie typowanie, jednak dziś mam nadzieję na rehabilitację. Arsenal zawita na ciężkim terenie, a Everton u siebie potrzebuje punktów. Moja propozycja to, że Lukaku zdobędzie bramkę w tym meczu, argumenty: po pierwsze primo to najlepszy strzelec gospodarzy, a po drugie primo, Arsenal zagra bez Mustafiego, więc defensywa będzie miała trochę problemów. Jedno jest pewne, Arsenal w tym meczu będzie miał ciężko, a przy takiej defensywie Lukaku powinien coś ustrzelić, Dla mniej odważniejszy proponuję zagrać, że oba zespoły strzelą po kursie 1.66, ale moja propozycja na strzelca też jest spoko. Polecam i Powodzenia.
⛔ -100
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: Arsenal + over 2.5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Betsson
Na dzisiaj wybrałem według mnie najciekawszy mecz dnia. Zmierzą się nie równo grający Everton z mającym wysokie ambicje i dobrze radzącym sobie Arsenalem. Może zacznijmy od Evertonu, 9 drużyna PL która na 10 ostatnich meczy wygrała jeden. Grają ostatnio strasznie słabo i gdyby nie Lukaku to możliwe że zamiast w środku tabeli błąkali by się gdzieś blisko spadku. Trzeba jednak im przyznać że u siebie jeszcze nie przegrali, na 7 meczy wygrali 3 razy i 4 remisowali. Jeśli chodzi o Arsenal. 3 punkty straty do Chelsea i 3 punkty przewagi nad trzecim Liverpool&#39;em który potknął się ostatnio w meczu z West Hamem i przywieźli tylko jeden punkt. Myślę że Arsenal zrobi wszystko by odskoczyć na 6 punktów Liverpool&#39;owi i zrównać się punktami z Chelsea czekając na ich potknięcie. Jeśli chodzi o mecze Arsenalu na wyjeździe, 5 zwycięstw 2 remisy. Grają szybką i skuteczną piłkę stwarzając sobie okazję i je wykorzystując strzelając przy tym sporo bramek. Myślę że Everton odniesie pierwszą porażkę u siebie i nie zdoła powstrzymać rozpędzonego Arsenalu. Myślę że padnie tu też kilka bramek. Lukaku będzie próbował ciągnąć grę i może uda mu się ukłuć jedną bramkę ale Arsenal powinien wykorzystywać swoją przewagę i trafić 2 lub 3 bramki. Wynik jaki bym obstawiał to 3-1 dla Arsenalu. Powodzenia ????
⛔ -100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W środę jedziemy do Mocarzewa i tym razem będę miał ciężkie wsparcie w postaci kilku forumowiczów.

Ośrodek ma 84 wychowanków. Każdy z nich dostanie dużą paczkę , a do użytku wspólnego zostaną przekazane gry edukacyjne. Dzieciaki mają większe lub mniejsze upośledzenia, więc poziom skomplikowania gier nie mógł być zbyt wysoki. Plecionki, proste puzzle, karcianki i trochę książeczek dla najmłodszych. Jak wyrobię się czasowo, to dokupię jeszcze jakieś bajki na dvd. Na zakupy zabrałem opiekuna ośrodka - Włodka, by prezenty były jak najbardziej trafione.

Paczki dla dzieciaków były zamawiane w hurtowni. Początkowo myślałem o gotowych paczkach z allegro, ale w czasie świąt marże są dosyć wysokie, zawartość byle jaka, więc lepiej się przyłożyć i zrobić to solidnie, nawet jak zajmie to nieco więcej czasu. Chcę też wykorzystać maksymalnie każdą przelaną przez Was złotówkę. Pojechałem do hurtowni, wybrałem 11 sensownych pozycji na paczkę (gramy grubo) i jutro rano pomiędzy 8-9 (dla mnie już dziś) będę miał to do odbioru.

Pakowanie też chwilę zajmie, ale późnym popołudniem wszystko powinno być gotowe. Wieczorem też podrzucę meldunek, jak wyglądają paczki i kto ostatecznie z nami jedzie . Na ten moment będę ja, MadAngel, Rambo, Gigi i opiekun Włodek, który również jest naszym użytkownikiem. Możliwe, że dojedzie jeszcze jedna osoba. Na miejscu postaram się zrobić relację live, o ile internet pozwoli (teren ośrodka otoczony jest drzewami, na dosyć sporym odludziu). Zdjęcia i filmy PO wydarzeniu będą na 100%. Live opcjonalnie, ale jakby coś to zapowiem wcześniej.

Wszystkich wpłat jeszcze nie weryfikowałem, ale wszystkie większe i zadeklarowane sumy się zgadzają. Jeśli ktoś wpisał się wcześniej do tematu, ale nie zrobił przelewu to proszę o nadrobienie zaległości ewentualnie wysłanie do mnie prywatnej wiadomości.

Suma wpłat: 12400 zł
Łączna suma wpłaty + wparcie od firm + licytacje: 15400 zł


Zbiórka idzie świetnie. Przed akcją pewnie połowę tego brałbym w ciemno, ale jak widać po waszych wiadomościach, jest jeszcze sporo osób, które chcą się dorzucić.

Mocarzewo miało być ostatnie na liście, reszta miała pójść na jeden z celów na siepomaga, ale na horyzoncie trafiła się jeszcze jedna rodzina. Rodzice z 6-letnim synem. Mieszkają w okolicach Winnicy. To droga pomiędzy Nasielskiem a Pułtuskiem, na północny od Warszawy.

Dostaliśmy sygnał, czy jesteśmy w stanie pomóc. Rodzina nie była zgłoszona do szlachetnej paczki, ale została zweryfikowana. Żyją bardzo biednie, porównałbym ich sytuację do jednej z naszych rodzin z drugiej edycji PW, kiedy to zakupiliśmy rodzinie m.in lodówkę.

W tym przypadku rodzina jest bardzo skromna, ojciec niechętnie o tym mówi i nawet wstydzi się prosić. Nie wierzy, że ktoś może pomóc i na początku myślał, że to żart. Sondowałem, co jest im potrzebne. Wszyscy mieszkają w jednym pomieszczeniu, gdyż drugie nadaje się tylko do remontu. Nie ma tam podłogi i właśnie to moglibyśmy im ufundować. Pomieszczenie ma 26 metrów. Jeśli starczyłoby środków, to dorzucimy trochę węgla, drobną paczkę z jedzeniem na święta + prezent dla młodego. Do tego przydałby się... garnek. Czasami po samych potrzebach bardzo łatwo wyczuć rodzinę.

W regionie ciężko z pracą, ale ojciec chwyta się drobnych prac i dojeżdża nawet po kilkanaście kilometrów, by zarobić kilka złotych. Kosi trawę, wykonuje inne prace w ogrodzie. Niestety zimą jest z tym trochę gorzej. Matka pracuje dorywczo, ale zarobki nie przekraczają 1000 zł.

W tym przypadku postaram się zrobić kilka zdjęć samego miejsca, bo może jeszcze nie każdy wie, w jakich warunkach żyją niektóre polskie rodziny. Mam taką zasadę, że nie robię na miejscu zdjęć ani mieszkaniom, ani tym bardziej potrzebującym, bo nie chcę wytwarzać niekomfortowej sytuacji. Tu zrobię drobny wyjątek.

Przedłużam zatem zbiórkę o kilka dni. Jak wrócimy z Mocarzewa to zrobię wcześniejsze podsumowanie i przeliczymy, ile nam ostatecznie zostało. Na ten moment, licząc bardzo szybko, po akcji z Mocarzewem zostanie nam jakieś 3-4 tys zł.

Temat do wpłat:

https://forum.bukmacherskie.com/f568/pomagamy-wygrywamy-iii-temat-do-wplat-140326-4.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Angllia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth -Leicester City
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Witam, wczorajszy włoski typ znowu na plus, oby tak dalej. Dzisiaj gram czysty remis w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Już wyjaśniam skąd ten typ:
Zobaczmy H2H tych drużyn
02.01.16 PL Leicester Bournemouth 0 : 0
29.08.15 PL Bournemouth Leicester 1 : 1

Drużyna The Cherries u siebie tylko jeden remis tak samo jak Lisy na wyjeździe też jeden, więc wydaje się że jednak tutaj będzie zwycięzca, ja jednak zostaję przy remisie i nie grał bym tutaj overa lecz under, ale to zostawiam już grającym. ...powodzenia
⛔ -100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: Wygrana Evertonu
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Jest kilka powodow, dla ktorych zagram dzis zdecydowanie na Everton. Wszystkie wskazuja w tym samym kierunku.
Po pierwsze Everton od zawsze slynie z wyrownanych pojedynkow z czolowka, a juz napewno swietnymi widowiskami, nie boja sie isc na noze z faworytami. Zmora tego zespolu jest plaga remisow ze slabeuszami, odnotowuja mecze, gdzie statystyki wynosza 30-6 w strzalach dla nich 14-1 w roznych, a konczy sie 1-1 lub co gorsza 0-1
Po drugie, ostatni mecz Evertonu z Watfordem byl ustawiony, podziemie wiedzialo, ze Everton jedzie i odda ten mecz. Na sportowo Watford nie mial by szans, zakulisowo bylo zalatwione zwyciestwo Watford i oczywiscie weszlo. Dzis nic mi na ten temat nie bylo wiadomo, zeby mieli polozyc mecz, przeciwnie, wszystko wskazuje na to ze zleja Arsenal.
Odrzucam remis, dopiero co zremisowali u siebie z United, dzis wiec dostana w plecy, albo wygraja.
Kazdy mecz Premiership to polityka, przygotowanie do meczu, nie ma co brac pod uwage wyniku w poprzednim meczu jesli chodzi o przygotowania do nastepnego i przeciwnika. Sklady, strategie, wszystko dobiera sie pod konkretnego rywala. To, ze Everton jest w kryzysie, a dziennikarze zaczeli odnotowywac serie nie przegranych meczow Arsenalu swiadczy o tym, ze cos sie dzisiaj swieci
Ten mecz bedzie przypominal zeszloroczna wycieczke Arsenalu do Southampton czy wczorajszy relaksik Atletiko na Villarealu. 3,4-0 i do domciu. Arsenal musi teraz sobie odpuscic jakis mecz, porazka zadziala na nich przeczyszczajaco. Jesli nie przegraja, a zaczna remisowac, to skoncza jak Tottenham, dlugo niepokonany, ale co z tego jak daleko poza czworka. Lepiej przegrac 0-4 i wygrac trzy kolejne mecze niz zremisowac nastepne trzy i wygrac jeden. W tym celu potrzebny jest odpoczynek. A maja po czym. Niespodziewanie wygrali grupe Ligi Mistrzow, a potem nie odpuscili Stoke, mimo ze wielu zakladalo taki scenariusz obstawiajacych. Moze wlasnie dlatego nie ustapili. Ogladalem skrot Arsenalu ze Stoke i to byla egzekucja. Masakra! Powinno byc zdecydowanie wyzej niz 4-0
Teraz pora na odpuszczenie wyjazdu, a potem mecz z City na wyjezdzie za szesc punktow - gdzie City zostana opitoleni, a kolejne mecze to West Brom u siebie, Crystal Palace i Bournemouth. Moga zdobyc 12 punktow w czterech kolejnych meczach!
Dzis Arsenal jesli ma madre glowy odpusci ten mecz, przejd kolo meczu
✅ +333
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 16:30
Spotkanie: Krasnodar - Zurich
Typ: +2.5 handi Krasnodar
Kurs: 1.9
Buk: Bet365
Analiza:
Pierwsze spotkanie grupowe LM kobiet, Krasnodar w lidze rodzinnej wspaniała seria wygranych podobnie Szwajcarki w swojej jednak kurs na ugranie 1 seta na własnym terenie przez Krasnodar jest wart ryzyka. Kursy na sukces Krasnodaru są bardzo wysokie ale z tego co widzę powoli spadają. Kursy na Zurich są pokłosiem ich serii 8 spotkań po 3:0 w rodzinnej lidze. Tak jak pisałem wyżej kurs na wygranie jednego seta wart ryzyka.
✅ +90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 0

sebi81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Bournemouth v Leicester
Typ: BTTS/over 2,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet 365

Witajcie,
W dniu dzisiejszym oferta nie daje za dużego wyboru. Jednakże według mnie znalazłem coś w miarę pewnego.
OStatnio zarówno w meczach Bournemouth jak i Leicester bardzo duzo sie dzieje, mecze mają dramaturgię i co najważniejsze pada w nich dużo bramek.
Bournemouth dom: śr.bramek strzelonych:2,4( 5 ost.meczy)
Leicester wyjazd z kolei bardzo słabo 0,6 (5 ost.meczy)Tu liczę na przełamanie i odrodzenie Lisów po ostatnich wygranym meczu z MC.
Obydwa zespoły nie należą też do stabilnych w obronie i rzadko zdarzają im sie mecze na &quot;zero&quot; z tyłu&quot;.
Tak więc polecam,
Pozdrawiam
⛔ -100
 
G 13

gientus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Angllia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth -Leicester City
Typ: over 3,5 żółtych kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsafe

Witam, Zazwyczaj się ograniczałem do czytania i analizowania po swojemu ale taka dzisiaj ładna data na start to siup! ;) Mój pierwszy typ opieram na analizie ostatnich 5 meczy obu drużyn pod tym kątem:
- Zespół Wisienek 8,6,8,4,4 - średnia 6 (za każdym razem linia pokryta!;)
- Zespół Lisów 2,5,8,4,4 - średnia 4,6 (tylko raz nie pokryli!;)
Rozjemcą w meczu będzie Pan Paul Tierney, w ostatnich 5 meczach pokazał ostatnio: 3,6,2,5,4 kartek co daje średnią 4 kartek na mecz. Lisy się przebudziły z zamiarem poprawienia pozycji w tabeli a Wsienki u siebie waleczne, mecz walki i kartek zapewne też, oby.... powodzenia i pozdrawiam!
⛔ -100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Rosja
Typ: poniżej 47,5
Kurs: 2,4
Buk: Bet365
Analiza:
Dwie wyrównane drużyny, choć w tegorocznych sparingach dwa razy wygrały Dunki. Aktualnie Dunki są na trzecim miejscu w tabeli grupy, a Rosjanki na piątym. Obie ekipy nie mogą przegrać tego meczu, gdyż mocno skomplikuje to ich szanse na jak najwyższe miejsce w tabeli.
W dotychczasowych meczach Dunek padało: 43 bramki z Czarnogórą, 42 z Węgrami, 62 z Czechami i 42 z Norweżkami. Jak widać jedynie mecz z Czeszkami, nie pokrył zakładanego pułapu. Jednakże Czeszki praktycznie w każdym meczu notują wysokie pułapy.
W dotychczasowych meczach Rosjanek padało kolejno: 58 z Czarnogórą, 39 z Rumunią, 43 z Norwegią i 50 z Czechami.
Jak widać obydwie ekipy z teoretycznie wyrównanych meczach z drużynami czołówki osiągają mocno underowe wyniki. Myślę że w tym przypadku będzie podobnie
⛔ -100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Korea
Godzina: 11:00
Spotkanie: Sonic Boom -€“ Anyang
Typ:
2 (-9,5)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Mecz niedługo więc analiza będzie skromna. Mecz ostatniej drużyny tabeli z 3 drużyną. Gospodarze na 18 spotkań wygrali jedno bezpośrednio, jedno po dogrywce i zanotowali 16 bezpośrednich porażek.
Ostatnie 5 spotkań to srogie porażki:
74-91
64-67
79-84
77-58
96-71

Zespół gości natomiast jest zdecydowanym faworytem. Kurs 1,14 na samo zwycięstwo! ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i jedna porażka z Liderem Tabeli. Typuje dziś wysokie zwycięstwo gości nawet większą ilością punktów ale asekuracyjnie daje -9,5. Powodzenia!
✅ +80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom