>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka PlusLigi (13-14 grudnia)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP


14. kolejkę PlusLigi zainauguruje pojedynek Espadonu Szczecin z Effectorem Kielce. Szczecinianie po ostatniej porażce powrócili na ostatnie miejsce w tabeli. Ten mecz jest też doskonałą okazją na przełamanie dla gości, którzy przegrali ostatnie cztery spotkania.
Najciekawszym spotkaniem kolejki będzie starcie Lubina z Olsztynem. Oba kluby aspirują o miejsce w top 4. Drugim spotkaniem, który będzie można obejrzeć w TV, będzie pojedynek Politechniki Waraszawskiej z Kędzierzynem Koźle. Podopieczni Bednaruka ostatnio grają nieco w kratkę, tak więc trudno się spodziewać jak się spiszą. Na pewno zdecydowanym faworytem będą goście, którzy po powrocie Tille to pierwszego składu nie stracili nawet seta.
Zarpaszam do merytorycznej dyskusji.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Cuprum - Olsztyn 3,5 seta Pinnacle 1,51 ✅
Wyjątkowo wysoko jak na tego typu zakład. (Marathon 1,4) Cuprum faworytem ale Olsztyn w dobrej formie powinien urwać coś w Lubinie. Może być ciekawe spotkanie, trudno mi uwierzyć ze skończy się na trzech setach.
Dodatkowo Plus Liga: Skra, Resovia, ZAKSA, Trefl, JSW + LM Conegliano, Dinamo, VakifBank, Eczacibasi ✅
Nie chce mi się szukać tutaj jakiegoś mitycznego value. Jasne, Skra i Resovia cieniują, Samica i Zagumny druga młodość (ale ZAKSA gra w tym roku w innej lidze), dziewczyny z Drezna potrafią u siebie narobić bałaganu, Telecom trochę niewiadoma. Ale realnie po prostu nie chce mi się wierzyć że ktoś tej grupy może przegrać nawet jak potraci jakieś sety. Cały ten badziew zebrany w marathon daje 1,93.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

shelterme

Użytkownik
Cuprum - Olsztyn 3,5 seta Pinnacle 1,51
Wyjątkowo wysoko jak na tego typu zakład. (Marathon 1,4) Cuprum faworytem ale Olsztyn w dobrej formie powinien urwać coś w Lubinie. Może być ciekawe spotkanie, trudno mi uwierzyć ze skończy się na trzech setach.

Postawiłem na Cuprum, zobaczymy co wyjdzie
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Cuprum - Olsztyn
Oba zespoły walczą o miejsce w TOP 4. Lubinianie po wpadce z Radomiem odbudowali się i wygrali m.in. z Jastrzębiem. Gospodarze mają spory potencjał w ataku, bo jest Taht czy Kaczmarek. Goście również mogą postraszyć w ataku - Ślwika, Włodarczyk czy Hadrava. Woicki czy Łomacz grają zazwyczaj dość szybko do swoich kolegów. Zarówno Olsztynowi, jaki Lubinowi zdarzają się przestoje w meczach, tak więc ten mecz nie powinien się zakończyć w trzech setach. Ponadto są to zespoły o zbliżonym potencjale i nie zdziwię się, jeśli ten mecz zakończy się dopiero w tie-break&#39;u.
over 180,5 @ 1,85 William Hill ✅
Bydgoszcz - Czarni Radom
Bydgoszczanie zawodzą w tym sezonie. Fakt ten zespół został mocno przebudowany, ale nie widać znacznego progresu w grze od początku sezonu, jeśli chodzi o wyniki. Zawodników mają, bo jest Yudin czy Katić, którzy powinni poradzić sobie w PLS. Szkoda, że nadal niezdolny jest do gry Ferens, tak to trener miałby większe pole manewru. Radomianie również nie mileli zbyt udanego startu, ale odbili się od dna. Świetną robotę robi Bołądź oraz Żaliński, którzy napędzają ten zespół. Spodziewam się, iż gospodarze ugrają co najmniej seta w tym meczu.
over 179,5 @ 1,85 Betclic ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom