>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Premier League [13-14 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik

Premier League, jak na grudzień przystało, nie zwalnia tempa! Przed chwilą zakończyło się remisowe spotkanie na Anfield, gdzie The Reds podejmowali West Ham, a już za chwilę ruszamy z następną kolejką. We wtorek zobaczymy dwa spotkania. Leicester po nieprawdopodobnym zwycięstwie nad Man City, odwiedzi Vitality Stadium gdzie czekać będzie ekipa Bournemouth. W drugim spotkaniu, Everton spróbuje podreperować H2H przeciwko Arsenalowi, które jest dla nich bezlitosne. Na pewno nie pomoże im w tym aktualna forma, podczas gdy Sanchez i spółka nie chcą zwolnić tempa. W środę natomiast bajeczna w ostatnim czasie Chelsea wybierze się do Sunderlandu z nadzieją na 10-te zwycięstwo z rzędu. W pozostałych spotkaniach, Tottenham postara się zrehabilitować za odpadnięcie z LM i porażkę na OT w domowym meczu z Hull, natomiast Man United zagra na wyjeździe z Crystal Palace. Patrząc na bilans bramek drużyny Alana Pardew, z nimi nie można się nudzić. Dość powiedzieć, że ostatnie pięć spotkań to 13 strzelonych i 13 straconych goli!

Zapraszamy do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
West Ham United - Burnley @ 1,60 bwin ✅ ✅
Rozpocznę temat.West Ham dzisiaj niezły mecz na Anfield Road 2-2. Billic raczej zachował posadę ;) Burnley pozycję w tabeli zawdzięcza meczą u siebie.Na wyjeździe jest dramat (0/1/5) i bramki 1-15.Ostatni wyjazd do Stoke skończył się 2-0,a do West Brom 4-0.West Ham potrzebuje zwycięstwa i myślę,że w środę wygrają.Może Andy coś wreszcie ustrzeli;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na tą kolejkę mam tylko i wyłącznie jeden pomysł.
Wygrana Leicester! Lisy nie wygrały ŻADNEGO spotkania w delegacji. Na moje Leicester w pierwszej części sezonu na maksa byli skupieni na fazie grupowej LM i trochę po macoszemu traktowali rozgrywki ligowe.
Mam odczucie,że teraz zaczną zbierać punkty aby spokojnie postarać się aby ich przygoda w LM trwała o rundę dalej.
Podejmować będą Bournemouth, które jak najbardziej jest to ogrania a kurs na Mistrza Anglii zachęca aby zaryzykować
Leicester wygra 3.00 Bet365
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Na tą kolejkę mam tylko i wyłącznie jeden pomysł.
Wygrana Leicester! Lisy nie wygrały ŻADNEGO spotkania w delegacji. Na moje Leicester w pierwszej części sezonu na maksa byli skupieni na fazie grupowej LM i trochę po macoszemu traktowali rozgrywki ligowe.
Mam odczucie,że teraz zaczną zbierać punkty aby spokojnie postarać się aby ich przygoda w LM trwała o rundę dalej.
Podejmować będą Bournemouth, które jak najbardziej jest to ogrania a kurs na Mistrza Anglii zachęca aby zaryzykować
Leicester wygra 3.00 Bet365
A widziałeś tabelę w której Bournemouth jest bardzo nieprzyjemnym u siebie rywalem chociażby ostatnie 4:3 z wielkim Liverpoolem, 0:0 z Tottenhamem oraz wcześniej ograli Everton 1:0 ale fakt przegrali też 1;2 z cienkim Sunderlandem, widać zabierają bogatym a oddali biednemu ale myślę że na mistrza panującego jakby to nie zabrzmiało się zepną i uzyskają co najmniej remisik.
Całe Bournemouth u siebie w tym sezonie, zabiore bogatym i oddam biednym :p
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Everton - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.92
buk: unibet
Wynik:
Arsenal jest ostatnio w świetnej formie i nadal śrubuje rekord bez porażek, ostatnio Kanonierzy na inaugurację przegrali z Liverpoolem, a tylko w ostatnich trzech spotkaniach strzelili aż 12 goli. Arsenal to jedyna drużyna, która w tym sezonie nie przegrała żadnego spotkania na wyjeździe. Zespół Wengera wygrał dotąd pięć spotkań, dwa zremisował tracąc zaledwie pięć bramek, a na Goodison Park przegrali zaledwie jeden z ostatnich dziewięciu meczów. Do tego dochodzi świetna dyspozycja Sancheza, Ozila i całej drużyny, która w ostatnim czasie prezentuje naprawdę przyzwoity poziom.
Tego samego nie można powiedzieć o gospodarzach, którzy nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu spotkań z rzędu, a w ostatnich dziesięciu kolejkach zwyciężyli zaledwie raz. To potwierdza, że faworytem tego spotkania jest tylko jedna ekipa.
20:45 Bournemouth - Leicester
Typ: 2X
Kurs: 1.60
buk: unibet
Wynik:​

Rozumiem, że Lisy są kompletnie bez formy jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, lecz ten kurs to trochę przesada. W ostatniej kolejce goście pokazali swoją siłę pokonując u siebie City 4:2. Tym samym Lisy przerwały serię pięciu spotkań w lidze bez zwycięstwa, a taka wygrana powinna na nich wpłynąć pozytywnie!. Bournemouth to również ligowym średniak, lecz na dzień dzisiejszy jest trochę wyżej w tabeli od swojego rywala. Leicester u siebie wygrał cztery spotkania, zaliczył remis i tylko dwie porażki. Jak na tak dobre statystyki myślę, że Lisy są tu wstanie wywieźć chociaż jeden punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna PremierLeague
Data, godzina: 13.12.2016 20-45
Spotkanie: Bournemouth - Leicester
typ: Leicester
kurs: 3,10
buk: betsson
Analiza:
Kiedy wkońcu Lisy odpalą? Takie pytanie zadaje sobie wciąż wiele osób. Wiadomo było że Lisy nie mieli prawa powtórzyc sukcesu z poprzedniego sezonu, kiedy zdobywali mistrzostwo kraju, ale miejsce w czołowej szóstce-siódemce to już minimum jak na ten zespół. Bo tak naprawdę udało się zatrzymać praktycznie cały mistrzowski zespół, choć zakusy na największe gwiazdy Leicester robiły największe kluby na Starym Kontynencie. Jedynym dezerterem okazał się Kante, który wybrał niebieską część Londynu i w Chelsea w lidze zagrał wszystkie mecze od deski do deski, co ogólnie wyszło mu na dobre, bo sam jest bardzo ważnym ogniwem w układance Antonio Conte a The Blues są na jak najlepszej drodze do powrotu na sam szczyt, bo po piętnastu kolejkach liderują w tabeli przed Arsenalem i Liverpoolem. Inni wyróżniający sie gracze z Vardym i Mahrezem jednak postanowili pozostać i sprawdzić się w lidze mistrzów, gdzie Leicester jako absolutny debiutant spisał sie znakomicie i już przed ostatnim meczem w Porto mieli zagwarantowane pierwsze miejsce w tabeli i nawet porażka 0-5 w mocno rezerwowym składzie w portugalii nie moze zmazać bardzo dobrego wrażenia po grze w fazie grupowej. Teraz czas przełożyć formę z LM na grę na wyspach, gdzie puki co idzie im słabo. Szesnaście punktów w piętnastu meczach to bilans kiepsciutki, bo potencał z pewnościa maja dużo większy niz wskazuje na to ligowa pozycja. Piętą achillesową są wyjazdy, skąd przywieźli zaledwie jeden punkt w siedmiu meczach. A przecież w zeszłym roku wygrali aż jedenascie meczy wyjazdowych, przegrywając zaledwie dwa razy. Kiedy wkoćnu Lisy przywiozą komplet punktów z obcego boiska?? Moim zdaniem w meczu z zespołem Artura Boruca jest na to spora szansa, bo ich defensywa w ostatnich tygodniach nie należy do najszczelniejszych. W ostatnich trzech meczach tracili zawsze trzy gole, choć akurat większych zastrzeżeń do postawy Artura w bramce miec nie można. A jeśli Leicester zagra na tyle dobrze jak w ostatnim meczu z Man City to można wkońcu ugrają coś na wyjeździe. Obywateli roznieśli aż 4-2 tracąc dwa gole w końcówce meczu, a man of the match został Vardy, który jak strzelał na bramkę to oznaczało jedno - bramkę. Jaie absencje? W Leicester brak Schmeichela , co z pewnościa jest sporym osłabieniem, u gospodarzy natomiast brak dwóch graczy, którzy pewnie znaleźliby się w wyjsciowym składzie, czyli pomocnicy Stanislas i Surman. W zeszłym sezonie Bournemouth jako nieliczni oparli się Lisom i dwukrotnie padał w tej rywalizacji remis. Moim zdaniem jednak w tym sezonie wkońcu górą bedzię zespół prowadzony przez Claudio Ranieriego. Stawiam na Leicester
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Bournemouth-Leicester
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365

Bournemouth obecnie 12 miejsce w tabeli z 18 punktami na koncie,Leicester natomiast 2 lokaty niżej 16 pkt.Gram tutaj w stronę bramek ze względu na ostatnie mecze obu drużyn w których pada sporo goli,widać że obie drużyny w tym sezonie mają kłopoty z defensywą a w szczególności Leicester które w poprzednim sezonie z tego słynęło.Co do statystyk to na ostatnie 5 spotkań Bournemouth 4 krotnie notowało over 2,5 a Leicester aż 5 na 5.
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Nie wiem niby mnie kusi zagrać na Lisy bo oglądałem mecz z City i to było Lester z poprzedniego sezonu, kurs też zachęca ale czy oni są w takiej formie żeby byli w stanie zagrać serie kilka zwycięstw z rzędu? Na wyjazdach do tej pory grali tragedie a Bournemouth na swoim stadionie urywało pkt takim zespołom jak Everton, Tottki, Liverpool.
Jakoś nie widzę tutaj faworyta i coś mi się zdaje, że to może być mecz na remis. Może jeszcze ktoś się wypowie na temat tego meczu i mnie jakoś bardziej przekona by zagrać tutaj czystą 2 ;)
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Bournemouth-Leicester under 2.5@2 ✅i Bournemouth ov. 1.5 [email protected] lUnibet⛔
Typy opieram glownie na statystykach ,w czterech spotkaniach tych druzyn pilkarze Bouremouth otrzymywali 2 lub wiecej kartek,po takim kursie warto sprobowac,co do pierwszego typu mam mniej pewnosci ,Leicester traci duzo goli na wyjazdach ,ale podbudowani zwyciestwem nad MC moga to zmienic i na koniec taka ciekawostka ,w tym roku na 10 meczow rozegranych we wtorek w PL, Lisy tylko raz odniosly zwyciestwo.
 
tomsson9 105

tomsson9

Użytkownik
Bournemouth - Leicester


Ja w tym meczu gram kartki. Sugeruje się statystykami.

Bournemouth - Liverpool (2 żółte - 2 żółte) wynik 4:3
Bournemouth - Sunderland (3 żółte - 5 żółtych i jedna czerwona w konsekwencji 2 żółtych) wynik 1:2
Bournemouth - Tottenham (2 żółte - 4 żółte) wynik 0:0
Bournemouth - (0 - 3 żółte) wynik 6:1
Bournemouth - Everton (2 żółte - 2 żółte) wynik 1:0


Sunderland - Leicester (3 żółte - 1 żółta) wynik 2:1
Watford - Leicester (2 żółte - 3 żółte) wynik 2:1
Tottenham - Leicester (3 żółte - 4 żółte) wynik 1:1
Chelsea - Leicester (1 żółta - 1 żółta) wynik 3:0
ManU - Leicester (0 - 2 żółte) wynik 4:1


Obie drużyny łapią kartki. W meczach Bournemouth pada ich dosyć sporo. Grają odważnie i ofensywnie u siebie. Leicester też nie jest drużyną, która gra czysto, bo łapią kartki, a tym bardziej z grającą odważnie drużyną będzie to raczej pewne. Leicester jeszcze nie posmakowali zwycięstwa w tej edycji PL na wyjeździe. W ostatniej kolejce wygrali z City. Czyżby przebudzenie? Jak ktoś już wspomniał skupienie na LM obarczone zostało zaniedbaniem ligi i aktualne miejsce jest tego wynikiem. Co by nie mówić, to jak na mistrza Anglii to niezbyt chlubny widok. Stawiam na otwarty mecz walki. Mam nadzieję, że kartki będą padały po obu stronach. Jeśli Lisy zagrają o zwycięstwo, a wierzę, że tak będzie to o kartki dla gospodarzy się nie martwię. I odwrotnie, bo Bournemouth też potrafią siąść na przeciwniku - zwłaszcza na własnym podwórku.

powyżej 3,5 w meczu - 1,80
Bournemouth powyżej 1,5 kartki - 2,00
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie wiem niby mnie kusi zagrać na Lisy bo oglądałem mecz z City i to było Lester z poprzedniego sezonu, kurs też zachęca ale czy oni są w takiej formie żeby byli w stanie zagrać serie kilka zwycięstw z rzędu? Na wyjazdach do tej pory grali tragedie a Bournemouth na swoim stadionie urywało pkt takim zespołom jak Everton, Tottki, Liverpool.
Jakoś nie widzę tutaj faworyta i coś mi się zdaje, że to może być mecz na remis. Może jeszcze ktoś się wypowie na temat tego meczu i mnie jakoś bardziej przekona by zagrać tutaj czystą 2
Jak dla mnie Lisy olewały lekko ligę na rzecz LM, teraz będą chcieć nazbierać punktów aby ponownie skupić się w odpowiednim czasie tylko i wyłącznie na przejściu do kolejnej rundy LM. Zbierać punkty muszą aby później z nożem na gardle nie bić się o utrzymanie. Tak to rozkminiam i dlatego gram 2.
Faktem jest to,że Liverpool przyzwyczaił już wszystkich,że jest Robin Hoodem ligi, biednym punkty rozdaje, bogatym zabiera. Spurs na wyjazdach też nie porywają a Lisy kiedyś przełamać się muszą i myślę,że będzie to miało miejsce dziś
Podejmować kogoś - przyjąć kogoś jako gościa. [ Słownik PWN ]
Lisy grają na wyjeździe!
Każdy kto obstawia wie,że grają na wyjeździe. Oki błąd z mojej strony a Twój post nie wnosi nic rzeczowego w tej sprawie. Pozdro
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dziś ciekawie zapowiada się mecz Everton - Arsenal

Po 1... Everton u siebie nie przegrywa w lidze, napewno będą chcieli to podtrzymać
Po 2... Arsenal jest w mega formie nie przegrywa i strzela dużo bramek
Po 3.... Arsenal przegral tylko 5 razy w niebieskiej części Liverpoolu od 2007 roku...

Zapowiada się szybki i overpwy mecz

Over2.5 1.77 odssring✅

Over 1.5 ht 2.60 unibet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Everton - Arsenal
Arsenal over 1.5 ::: 1,80 ::: 1/3 BetCałyRok ⛔
O tym meczu zostało napisane tak naprawdę już wszystko. Arsenal gra świetnie, ostatnią ligową porażkę zanotowali 14 sierpnia 3:4 z Liverpoolem, od tego czasu nie przegrali meczu!
Ba! Ich wcześniejsza ważniejsza porażka była 16 marca na Camp Nou z Barceloną 3:1, ligowa 2 marca ze Swansea. Ostatnio też przegrali 0:2 z Southampton, ale puchary w Anglii to zupełnie inna bajka, coś jak LE.
Średnio na moje oko wychodzi, że na jakieś 12 meczów Arsenal raz przegrywa co jest niesamowitym wynikiem.
W ostatnich 3 meczach strzelili aż 9 bramek, ogólnie to bardzo często strzelają przynajmniej 2 bramki, więc typ powinien spokojnie wejść.

Everton na ostatnich 11 meczów wygrał tylko 1 raz z WHU pod koniec października. 6 meczów przegrał, a pozostałe zremisował. Chelsea wbiła im aż 5 bramek, a jest to klub zbliżony potencjałem co i Arsenal. Myślę, że do HT goście już coś wbiją.
Wynik: 2:1
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Everton - Arsenal: - powyżej 1 gola w pierwszej połowie @1.675 (1 - zwrot) w Bet365
- Arsenal powyżej 1.5 kartki @1.72 w Bet365
- powyżej 2.5 &amp; BTS @2.00 w Bet365
- Gabriel otrzyma kartkę @4 w Unibet
- Gareth Barry otrzyma kartkę @3 w Unibet ZWROT
- Idrissa Gueye otrzyma kartkę @3.35 w Unibet
Spotkanie dwóch drużyn, które przed sezonem typowałbym do walki o top 4-5, rzeczywistość dla gospodarzy okazała się zupełnie inna, tylko 20 oczek i 9. miejsce w tabeli. Arsenal znacznie lepiej, tylko 3 punkty za liderującą Chelsea. Co ważne, Everton nie przegrał na swoim boisku w tym sezonie (3-4-0), a Arsenal nie przegrał ani razu na wyjeździe (5-2-0). Idę jednak w gole, ponieważ uważam, że będzie to szybki, overowy i otwarty mecz. Gospodarze z bilansem 9:14, jednak to nie oddaje tego, jak oni grają. Goście natomiast w 7 meczach zdobyli aż 18 bramek, tracąc tylko 5. Uważam jednak, że Everton dziś zdoła strzelić co najmniej jednego gola, jednak nastawiałbym się na nieznaczną wygraną Arsenalu (1:2, 2:3, 1:3). Poza tym, idąc tym tropem, spodziewam się tego, że Arsenal jednak będzie musiał przerwać kilka akcji Evertonu taktycznie, tym bardziej, że nie zagra Mustafi i Mertesacker, a najprawdopodobniej zagra Gabriel, który w moim mniemaniu jest wiele słabszy i trochę elektryczny. Ponadto gram na kartkę Barry&#39;ego, który jest swoistym rekordzistą pod tym względem, o czym nie raz mówiono podczas transmisji meczów Evertonu. Dorzucam do tego kartkę Idrissa Gueye, który w tym sezonie zarobił już 5 kartek, a okazji do złapania kartek będzie dziś na pewno sporo. Tym bardziej, że sędzia jest Pan Mak Clattenburg, który w tym sezonie pokazał 38 kartek w 10 meczach, co daje średnią 3,8 kartki na mecz.
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
City - Watford BTS @ 1,93 oddsring ⛔ ehh żenada
Taki skromny prezencik od oddsringu ;)
Całoroczny na to zdarzenie ma 1,8 a uni 1,76 ale do rzeczy.
City fatalna postawa w defensywie, w 17 ostatnich meczach tylko raz zachowali czyste konto, Guardiola otwarcie mówi że nie ruszają go stracone bramki bo wystarczy po prostu zdobyć ich więcej ale w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych jego drużyna strzeliła tych goli mniej a straciła aż 7. Zawodnicy Watford zdobyli 3 bramki w ostatnim meczu z Evertonem więc ich forma strzelecka też jest niczego sobie, ale myślę że z Etihad nie wyjadą z czystym kontem a sami też coś ukłują, jak dla mnie kurs na bts powinien oscylować w granicach 1,65 więc 1,93 jest dla mnie prezentem świątecznym ;).
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Diabły na wyjazdach są na razie cieniutkie. Tak jak wspominałem jakiś czas temu, oprócz świetnego taktycznie spotkania z Liverpoolem i solidnego z Evertonem (można by powiedzieć, że Merseyside leży Manchesterowi - coś nowego) reszta gier była okrutna. Jest problem z zabiciem spotkania w delegacji, nawet nie tyle bramkami (na razie są to marzenia ściętej głowy) co po prostu efektywną grą a&#39;€™ la Jose Mourinho i wątpię, żeby jutro miało się to nagle zmienić. W domu, takie sztuczki są już w dalekiej fazie procesu, lecz poza nim, dopiero powstają.
Orły, to prawdziwe orły i w strzelaniu i w traceniu goli. Mówisz Crystal Palace, myślisz over. I to duży. Wydaje mi się - aczkolwiek kibicować takiemu zajściu nie będę - że piłkarze Alana Pardew wcisną chociaż gola, a przy swojej &quot;defensywie&quot; także i stracą. Na Selhust Park często się kotłuje pod obiema bramkami i nie inaczej będzie jutro. 3 gole, patrząc na bilans bramek gospodarzy i nieudolność gry w delegacji gości, mają szanse paść.
Aha, na koniec jeszcze ważna informacja: W CP nie zagra Benteke. Jonathan oczywiście ????
Over 2,5 @1,89 MarathonBet ✅ 1:2
Jutro w C+ lecą spotkania M&#39;boro z Liverpoolem i właśnie powyższe, które mam nadzieje będzie obfitować w bramki.
Co do dzisiejszych spotkań, to według mnie mecz Bournemouth z Leicester aż wali po oczach BTS-em. I tak też, bez specjalnego wgłębiania się w ten typ, zagram go.
BTS Bournemouth - Leicester @1,66 Oddsring ⛔ 1:0, słabizna Lisków
 
R 28

roki1

Użytkownik
Lisy olewaly lige caly czas. Takie byly zalozenia i o tym mowili glosno. Dla lisow priorytetem byla liga mistrzow. Mozna bylo w czasie ligi mistrzow troche zarobic na lidze angielskiej.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Everton - Arsenal

Super mecz, szkoda, że nie obejrzę. Dużo zostało powiedziane więc na wstępie zaznaczę, że podobają mi się wszystkie bety w stronę goli. Potwierdzam, że również w mojej opinii Arsenal jest tu faworytem. Wymienię więc najważniejsze aspekty mojego typu. Pierwsza rzecz jest taka, że w tym momencie to Londyn chce rozstrzygnąć we własnym gronie kwestię wyścigu o top1. Arsenal widzi, że Chelsea powoli puchnie, której 3 ostatnie mecze to mizerne pierwsze połowy. W związku z tym nie ma tu miejsca na odpuszczanie. Tym bardziej, że Sanchez i Ozil nie dopięli swoich kontraktów a z postawą &quot;roszczeniową&quot; warto nie zabierać sobie głównego argumentu pt. Robię robotę fchuj. Everton na papierze jest ekipą, która zadziwia pod względem wyników. Jest to bardzo chimeryczna drużyna. Czasem gra z totalnym polotem a czasem wręcz przeciwnie. Ich obrona popełnia sporo baboli. Zresztą u gości tez trochę lipa. Będzie grał równie chimeryczny Gabriel dlatego jego karteczka to bardzo dobry pomysł @beafraid. Grad goli sugerują również kursy na gole jak marne 1.83 na Sancheza czy 2.00 na Giroud. Wyjdę więc z trochę odważniejszym overem. Gdyby przejrzeć ostatnie mecze(szczególnie wyjazdowe Arsenalu) to tendencja goli przekłada się na drugą połowę. Obie drużyny są podmęczone, jest więcej miejsca dla kreatorów gry no i mądre ofensywne zmiany podkręcają tempo. W związku idę w overek.

Over 2.5 gola w II połowie @3.75 bet365⛔

Tak samo jak @beafraid dorzucam jednego z moich ulubieńców kartkowych. Nasz ligowy rekordzista zdążył się już wyczyścić. Ba, w meczu z United mógł wręcz wylecieć. Na pewno czyszczenie było pod trudnawy terminarz. Głównego bohatera dobrze znamy, jego zadania w drużynie również dlatego wspólnie dziwimy się promocyjnemu kursowi.

G.Barry kartka @3.00 Unibet ZWROT


Skoro o value mowa to za gol Ozila płacą @3.75 - Niemiec. 9 goli w 20 meczach to całkiem nieźle jak na zawodnika tego typu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom