>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dafabet - 100% do 150PLN

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Po rejestracji:
Mamy dla Ciebie bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 150 zł! Wystarczy, że będąc na stronie eu.Dafabet.com zalogujesz się na swoje konto i dokonasz wpłaty jedną z wielu dostępnych u nas metod, a bonus 100% od razu pojawi się na Twoim koncie!
Obrót 3x depozyt + 3x bonus po minimalnym kursie 1,50. Można grać dowolne zakłady, wszystkie liczą się do obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
może, wypłata do 24h, w moim przypadku termin minął.po skontaktowaniu się z chatem wypłacili od razu ponad 1k bez żadnej weryfikacji.dodam że ostatni zakład live Everton-Arsenal rozliczyli dopiero na drugi dzień po kontakcie z supportem, poprzednie zakłady rozliczane normalnie w trakcie więc mają jakieś zawiasy.grając na live też miałem jakieś zacinki ale to akurat może być wina mojego sprzętu.
pełen regulamin macie na stronie głównej po naciśnięciu reklamy tego bonus,dołącz do nas,
generalnie można polecieć 3x po 1,5 to dobre warunki, na live bardziej rozbudowana oferta niż pre (np zakłady na linie drużyny rożne, kartki) kursy dobre.
kondycja bonusa do sprawdzenia w zakładce moje konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Sama weryfikacja jest szybka i bezproblemowa. Wystarczy przesłać zdjęcie dowodu ( zamiast rachunku za media wstawiamy drugą stronę dowodu) oraz kopię wyciągu bankowego lub print screen ekranu e-portfela (metody którą dokonano depozytu w moim przypadku Skrilla).
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Oni ten bonus dają nie tylko od pierwszej wpłaty, jak ktoś regularnie gra to co parę dni dają 150zł 100% do depo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Pieniądze po kilku godzinach na skrill i to kilka dni pod rząd. Dla mnie wyglądają na profesjonalną firmę. Może dlatego że są z Azji a nie Malty Gibraltaru czy Kostaryki.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Firma wyplacalna ale strona mobilna fatalna...rozjeżdza się, łapie zawiechy czasem, często zawieszają kursy i to na dość długi czas bez powodu. Zanim zaakceptują kurs tracisz value...mowa o live
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Szkoda że wycofali bonus reload 20% do 150zł oferowany raz na 24h. korzystałem z niego praktycznie codziennie, zastąpili go bonusem reload 20% do 500zł raz na tydzień na gorszych warunkach obrotowych(obecnie ako 1,80 wczesniej 1,50).
 
A 185

adikos

Użytkownik
ten nowy reload wprowadzili na święta po świętach pewnie wróci do 150 zł, z tym że być może z większym kursem min do obrotu.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
ten nowy reload wprowadzili na święta po świętach pewnie wróci do 150 zł, z tym że być może z większym kursem min do obrotu.
Z tego co się dowiedziałem na liveczat to zmiany będą na dłużej
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 200

sniffybet

Użytkownik
Ktoś mi pomoże z tym bukmacherem? Wpłaciłem 150 zł poprzez Przelewy 24, i do dnia dzisiejszego kasa na moje konto gracza nie doszła, a mijają 3 dni. Skontaktowałem się z Dafabetem który twierdzi że żadnej płatności nie mają i mam kontaktować się z Przelewami 24.
Skontaktowałem się z Przelewami które potwierdziły że pieniądze do Dafabetu doszły. Dafabet umywa ręce. Mam wszystko - potwierdzenie od Przelewów 24 że kasa doszła, operację w banku potwierdzające wpłacenie 150 złotych. Co mogę zrobić?
 
Do góry Bottom