>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

13. kolejka PlusLigi (9-10 grudnia)

Status
Zamknięty.
P 102

para00

Użytkownik
Dla mnie bardzo prawdopodobne zgubienia seta przez Zakse ,po cichu liczę ze Będzin może doprowadzić do taja i bardziej idę w stronę słabszego meczu Zakse który musi nadejsc
 
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
Interesuje sie ktos treflem, jakies absencje po ich stronie?(Hebda?) W sezon weszli słabo ale powoli gra zaczyna wygladac coraz lepiej. Kursy na nich wciąż rosną, mecz na wyjezdzie z mocnym u siebie Olsztynem
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
http://siatka.org/pokaz/problemy-zdrowotne-bydgoszczan/
Warto coś pograć w stronę Cuprum np. Cuprum -2,5seta 2,35 betson
Kursy na Cuprum nawet z handicapem -1,5 seta nędzne (odpowiednio 1,22 na win i 1,44 na -1,5 seta). Granie na -2,5 seta trochę ryzykowne, dlatego zdecydowałem się zagrać tu -10,5pkt na gości. Myślę że jednego seta Bydgoszcz napewno wtopi do 17,18 i wtedy nawet w przypadku przegrania przez gości seta ten zaklad powinien wejść.
Cuprum -10,5pkt kurs: 1,80 bet365 ⛔ /-10pkt - zabraklo 1pkt/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 101

marcinr

Użytkownik
Effector - Resovia powyżej 3,5 seta. Marathon 1.91⛔

Raczej przeciwko Resovii niż w stronę Kielczan. Męczarnie z Bielskiem, męczarnie w Libercu. Jak na razie wygląda to bardzo przeciętnie, do tego dojdzie lekkie znużenie podróżą do Czech. Kursy na 3:0 dla Rzeszowian zbliżone, ale o wiele bardziej prawdopodobny wydaje się moment dekoncentracji i strata seta niż gładkie 3 partie.
Bielsko Biała - Espadon, 3,5 seta 1.39
Jastrzębski - Politechnika 1 1.21
Kurs 1,69 Marathon ✅
Bielsko po zmianie trenera to zawsze motywuje, Espadon trochę obudzony, Wika w dobrej formie. Generalnie dwie słabe drużyny, mało prawdopodobne 3:0 w którąkolwiek stronę a linia overowa ustawiona za wysoko bo 184,5. Przy tym poziomie gry jakiś set np do bardzo 16 możliwy i trzeba liczyć na TB. Do tego JSW 1.21 to i tak za wysoko. Przy tej formie jastrzębskiego Warszawa nie ma podjazdu, może coś wyszarpią ale JSW to na tę chwile inny poziom.
 
L 0

lube-volley

Użytkownik
Witam. Jestem tu nowy, interesuję się Siatkówką. Mam taką propozycję dubelka na dziś. Co o tym myślicie?
Radom +1.5seta
Szczecin +1.5seta
kurs= 2.42 bet 365
Gram w stronę Radomia, bo według mnie potencjał mają większy, i trzymają od paru tygodni dość równy poziom. Natomiast Szczecin chyba się trochę przełamał, Wika z Ruciakiem wzwyżka formy, więc z tak słabym Bielskiem mają duże szanse.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom