>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Prosto do celu

S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Witam, w bukmacherce swego czasu siedzialem dosc duzo, teraz wracam po dluzszej przerwie. Generalnie rzecz biorąc skoki narciarskie śledzę od sezonu 2000/2001, siatkowka sie interesuje od 2003-2004 roku, więć jakąś tam wiedzę posiadam. Głównie typy będą z tych wlasnie dwoch dyscyplin aczkolwiek jak znajde jakas perelke z innych to rowniez sie podziele. Nie podaje stawkowania tylko czyste typy ktore uznam za value
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
1. Siatkowka Liga mistrzow ✅✅
Liberec vs Resovia (-17,5) 1
Bardzo kibicuje naszym druzynom jednak uwazam ze linia jest troszke przesadzona. Nie wydaje mi się żeby czesi byli gorsi od drugiej polowki naszej ligi. Resovia w naszej lidze ten handicap pokryla (UWAGA!) raz na 12 meczy!
2. Siatkowka Liga Mistrzow
Roeselare vs Belgorod(-1,5) 2 1,53
Belgowie w swojej lidze wygrywają prawie wszystko i zajmują 2 miejsce, jednak umówmy się w tej drużynie graja glownie Belgowie, to nie jest jednak ten sam poziom.W tym sezonie Belgorod przegrywal tylko z gigantami czyli Zenitem Dynamem i Novosibirskiem i to tez nie byly to mecze jednostronne, jak dla mnie 1,53 to value.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
3. Siatkowka Plusliga
Zaksa vs Resovia 2 3.25 ✅✅
Zaksa Resovia i Skra od wielu lat bija sie o mistrzostwo, raz wygrywaja jedni raz drudzy, personalnie Resovia nie jest wcale gorsza a kurs spowodowany jest tylko tym ze resovia tam zebrala w sezonie jedna czy dwie wpadki

4. GKS Katowice vs Politechnika Warszawska 2 2.25 Bet365✅✅
Politechnika jak dla mnie druzyna lepsza personalnie, sledze ich mecze ,z Jastrzebskim spisala sie duzo lepiej niz Katowice, dla mnie kursy powinny byc odwrotne
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Dzisiaj skoki skleilem pare kuponow
1#
Hayebock vs Tande 2 1,6
Kubacki vs Prevc P 1 1,85
Freund vs Kraft 2 1,7
Fettner vs Eisenbichler 1 1,7

AKO 8,55 Dafabet ⛔⛔

2# Zyla vs Eisenbichler 1 2,10 Dafabet ⛔⛔

3# Stoch vs Hayebock 1 2,00 Dafabet ⛔⛔

4# Stoch vs Kot 1 1.40
Prevc vs Kraft 2 1,65
Ako 2,31 ✅✅

5#Fettner vs Eisenbichler 1 1,7
Freund vs Prevc 2 1.6
AKO 2,72⛔⛔
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Wczoraj troche pechowo z wiatrem na skoczni i troche zakladow ucieklo ale siatka 2/2 i tak wyszedlem na lekki +
Dzis Kuponik z siatki i kilka na skoki
Olsztyn (-4,5) vs Radom 1 1,90 Dafabet ✅✅
Olsztyn pod wodzą Gardiniego coraz lepiej poczyna sobie w tym sezonie przegrywa jedynie z potentatami (Zaksa, Resovia oraz Skra) a Radom ostatnio meki nawet ze slaba Bydgoszcza

Skoki
Kot vs Freund 1 2,10⛔⛔
Stoch vs Hayboeck 1 3.30✅✅
Kofler vs Stoch 2 2,15 GRUUBO✅✅
Kot vs Prevc 1 2.00✅✅
Freund vs Prevc 2 1,95⛔⛔
Freund vs Kraft 2 1,85 GRUUBO✅✅
Prevc vs Kraft 2 1,75✅✅


Prevc vs Kraft 2 1,75
Kot vs Freund 1 2,10
Kofler vs Tande 2 1,65
AKO 6,06 ⛔⛔
Wszystko Dafabet
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Na ogol staram sie stawiac tylko to na czym sie dobrze znam, a uwazam ze wiedze w tych dwoch dyscyplinach mam dosc duza jednak jak znajde jakas perelke z innych dyscyplin to rowniez wstawiam ale do moich typow z innych dyscyplin polecam podchodzic z dystansem
Ale dzis znalazlem typ z pilki recznej
Dania vs Francja 1 3.10 Bet365 ⛔⛔
Ogladalem mecze Dunek na tym turnieju obie druzyny przegraly tylko z finalistkami czyli Norwegia i Holandia , w sumie przegrywaly podobna iloscia bramek. Pozostale mecze wygrane, i naprawde gra Dunek przekonuje mnie , dla mnie szanse 50/50 wiec gram value
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Generalnie dzien bardzo na plus ale moglo byc duzo lepiej niestety Maciek zepsul drugi skok, gdyby skoczyl swoje to kolejny singiel by byl na plus i ako 6,06 tez na plus ale i tak dzis nie narzekam z siatki juz 3/3 i skoki dzis tez fajnie wyszly, mam plusik ladny.Nie potrzebnie tylko zagralem ta reczna wzialem sie za cos na czym sie nie znam (zabawilem sie troche w virena logikmana i innych tego typu ludzi grajacych jedynie na czuja). Jakby sie ktos pytal to gram swoje typy z siatki + skokow i pobieram typy od Szlachcica oraz Czlowieka Renesansu gorąco polecam tych uzytkownikow)
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Kolejny typ na jutro, znowu chce ustrzelic dobry kurs
Będzin vs Szczecin 2 3,00 Bet365 ⛔⛔
No nie widze tu takiej przewagi Będzina jak pokazuje kurs, dla mnie szanse wyrownane, na Szczecin gralem juz w poprzednim meczu i po dobrym spotkaniu przelamali sie z Effectorem gladkie 3:0. Będzin zlapal nieco zadyszkę. Co prawda przegrywali w ostatnich meczach z potentatami jednak nawet patrząc personalnie nie widze ich az takiej przewagi, dawalbym tu kursy rowne moze rzeczywiscie delikatnie na korzyść Będzina z racji ze grają u siebie. Value
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Wczoraj nieudany zupelnie mecz Szczecina no ale kurs duzy wiec az tak nie szkoda. Dzis gramy:
Skra vs Modena 2 1,60 Expekt✅✅
No niestety personalnie Modena klasa wyzej, Ograla w tym sezonie Lube i Trento, byly co prawda 3 wpadki ze slabszymi rywalami ale nie bralbym tego zbytnio pod uwage. Do tego Skra przegrala ostatnio z ogorkami, no czarno to widze. Nie ma zupelnie nikogo w Skrze na wysokie pilki. Jedynym siatkarzem ktory sie do tego nadaje jest Kurek ale trener oczywiscie dalej gra wlazlym. A gra Wlazlym jest dobra tylko przy dobrym przyjeciu
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Noliko vs Zaksa(-2,5) 1 1,69 Pinnacle⛔⛔
Kurs na seta wydaje mi sie przesadzony, od zawsze wiemy ze Belgia to bardzo trudny teren dla przyjezdnych, poza tym Noliko to naprawde solidna ekipa , może nie graja jakichs fajerwerkow ale na pewno są stabilni. Z dynamem w pierwszej kolejce ugrali seta, Zaksa jest po ciezkim , przegranym boju z Resovia. Mysle ze nawet jesli wygraja dwa pierwsze sety to nastapi moment rozprezenia
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Politechnika Warszawska vs BBTS Bielsko Biala(+2,5) 2 2,10 Pinnacle✅✅
No to tu tez pojechali z kursem, faworytem oczywiscie politechnika ale na jednego seta 2,1? No szanujmy sie. Bielsko ostatnio z Gdanskiem zdobylo seta,wygrali ze Szczecinem, z Resovia wygrali 2 sety! ostatnim czasie do 0 przegrali z Zaksa i Skra, ale tu mamy tylko politechnike ktora na ostatnie 10 meczy wygrala 3. A do 0 to wygrali tylko 2 mecze w sezonie i to bylo blizej poczatku sezonu, kurs jest super

Effektor Kielce (+2,5) vs Gdansk 1 1,58 Pinnacle⛔⛔
Tu nie ma co duzo gadac, Gdansk w tym sezonie ani razu nie wygral do 0 . Efektor fatalna seria 4 ostatnie mecze 0:3 ale kim byli przeciwnicy? Skra Resovia Zaksa. Oprocz nich do 0 zaliczyli wpadke tylko z Espadonem :eek:. kurs na seta tez biore

Ogolnie w tym sezonie w lidze mistrzow polecam grac zaklady na seta doga bo rozne rzeczy sie dzieja, poziom sie wyrownal a najlepsze zespoly chyba lekcewaza przeciwnikow
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
I ostatni typ na dzis, tym razem w strone faworyta
Istanbul vs Dynamo Moskwa 2 1,37 Pinnacle✅✅
Dynamo super radzi sobie w lidze Rosyjskiej, zajmuja drugie miejsce. A czym jest liga turecka? przecietniactwo, wygrywaja ale co z tego. Poza tym nawet tam zajmuja dopiero 3 miejsce. Dla mnie to mecz do jednej bramki, uwazalbym jednak z handicapami bo tak jak mowie rozne rzeczy sie dzieja,jak ktos jednak chce zaryzykowac to na -1,5 jest 1.72 ale tak jak mowie ja wole wejsc grubiej w czysty win bo kurs wedlug mnie jest za wysoki, powinien byc jak na Zakse
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Pilka Nozna Liga Australijska
Melbourne Victory vs Central Coast Marine Under 3,5 1,99 Oddsring
Typ czysto statystyczny, dla mnie przesadzili grubo z tym kursem. Owszem gra 3 druzyna ligi z przedostatnią, owszem jest znacznym faworytem ale fakty są takie ze w meczach Melbourne na 10 meczy tylko 2 razy padl over 3,5. Nawet w meczach z ostatnim Adelaide nie padl over. Z kolei druzyna Central Coast Marine w ich 11 meczach over padl tylko 3 razy. H2H z ostatnich 3 lat jest po rowno 4 overy 4 undery. W ostatnich 5 meczach Melbourne ani razu nie padl over , w 5 ostatnich meczach Central Coast tylko raz padl over. Przyznacie chyba ze szansa na over to &quot;troche&quot; wiecej niz 50% jak pokazuje kurs... dla mnie perełka
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
UWAGA zaczynamy nowy program ???? nie mam czasu zajmowac sie bukmacherką na pełen etat ale od jakiegos czasu sledze forum i sledze mecze dlatego jest to gra bardziej 4fun, jakikolwiek zysk bedzie fajny ???? Gre ta traktuje jako rozgrzewke przed prawdziwą grą, chce sie tak jakby sprawdzic bo nie gralem od ladnych paru lat na powaznie więc gram za bardzo drobne pieniadze, wplacam 300zl na 1xbet
1# Pilka Reczna
Arabia Saudyjska(+9) vs Wegry 1 2,02
Stawka 6zl ⛔⛔
2# Pilka Nozna
Plymouth vs Liverpool 2/2 HT/FT 1,81
Stawka 6zl✅✅
3#Siatkowka
Dynamo Moskwa vs Zaksa OVER 3,5 seta 1,38✅✅
Resovia vs Lube OVER 3,5 seta 1,4
AKO 1,93 Stawka 4zl
4#Tenis
Murray vs Rublew (+9,5) 2 1,81
Stawka 5zl ⛔⛔
5#Koszykowka
Guandong vs Bayi Rocket OVER 188,5 1,85
5zl⛔⛔
EDIT : Tak, niektore typy pozyczam z forum , ale nawet jesli to robie to nie biore ich w ciemno tylko analizuje sam we wlasnym zakresie, kazdy typ jest analizowany, trzymam sie sztywno ustalonych zasad i stawek az do ewentualnego wyzerowania konta/ planuje ten system gry przez jakies pol roku zeby sie znowu wdrozyc w bukmacherkę a nastepnie jesli bedzie widac zadowalajace postepy zaczne grac na powaznie
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ogolnie dzis w recznej duzo faworytow gra z ogorkami, bedzie duzo rotacji przed decydujacymi meczami a wiec:
9# Dania (-13) vs Bahrajn 2 1,9
Stawka 5 zl✅✅
10#Macedonia vs Hiszpania (-7) 1 1,9
Stawka 5zl✅✅
11# Chorwacja(-9) vs Chile 2 1,95
Stawka 5 zl⛔⛔
12# Argentyna vs Egipt 2/2 1,80
Stawka 5zl ✅✅
 
Do góry Bottom