>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata 2016 [8-18 grudzień 2016]

Status
Zamknięty.
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Dzis rozpoczynają sie klubowe Mistrzostwa Świata.

W pierwszym spotkaniu zagrają:

Kashima - Auckland City

Typ: 1(-1) Kurs: 2.20 Sportingbet

Mamy grudzień,a więc nadchodzi czas aby wyłonić najlepszą klubową drużyne świata. Mecze będą odbywać sie w Japonii i na dziś pierwsza propozycja.

Mecz przedstawiciela Japonii przeciw drużynie z Nowej Zelandii. Nie ulega wątpliwości,że to piłkarze Kashimy są zdecydowanym faworytem meczu i to właśnie w ich stronę proponuje iść.
Liga Nowej Zelandii jest jak dla mnie egzotyczna.Kurs na handi na korzyść Kashimy całkiem przyjemny i wart gry.Nie sądze aby rywale byli w stanie im zagrozić w jakikolwiek sposób.
Na własnym terenie Japończycy powinni spokojnie ogarnąć mecz na własną korzyść.

Wynik: 2:1 ⛔
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Gdyby tą ligę pokazywali w Eurosporcie to już by nie była tak egzotyczna. Tam też ludzie kopią w piłkę, mają kasę i się rozwijają. Po prostu jest daleko i informacje do nas nie docierają. Kilku ciekawych piłkarzy Auckland ma.
Spece od Hiszpanii napewną kojarzą bramkarza Sociedad Zubikaraia. Marko Djordjević to obieżyświat, od Serbii przez Kazachstan do Nowej Zelandii. Wielkiej kariery nie zrobił, ale próbuje. Swoich sił w kolejnym klubie próbuje Joao Moreira. Trochę pogrywał w Portugalii, ale w Azji i Oceanii czuje się najlepiej. Dużo strzela. Do tego miejscowi agenci: de Vries, Riera, oraz zdolny chłopak z Wysp Salomona Micah Lea&#39;alafa.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam.( Z gory sorry za bledy, pisze w malo komfortowych warunkach ???? ) Chwilke przed praca zarzuce typ, ktory wedlug mnie ma spore szanse na powodzenie. A mianowicie, mam tu na mysli korki klubu z Meksyku. Mam w pamieci kilka spotkan RM z niezbyt wymagajacymi ekipami pokroju Gijon czy Alaves, ktore byly wstanie nabic kilka roznych. I dzis wedlug mnie America, ktora na pewno sie nie polozy przed Realem zaatakuje kilka razy z czego moze wyjsc kilka roznych. To spotkanie moze wygladac tak, ze RM obejmie prowadzenie 1-2 bramkami, a to z pewnoscia bedzie sprzyjac atakom chcacej odrobic straty ekipie America. Kurs warty ryzyka i za kilka groszy lub typowo dla zabawy mozna sprobowac ;)
America(MEX) over 3,5 korka TAK --&gt; 2.25 Betano
 
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Witam.

Puściłem na całorocznym kilka betów &quot;na czuja&quot;
1. Over 7,5 @17.00
2. Ronaldo 3 lub więcej @5
3. I smaczek, języczek uwagi, crem de la crem, dokładny wynik do przerwy i koniec meczu : Real do przerwy 1-0, i na koniec wygrywa 3-2 @101

1. Real gola straci bankowo. Nawet nasza Legia rozmontowała Madrycką defensywę, ale braki na południu uzupełnia północ, ZZ ma armaty.
Ricardo La Volpe wprawdzie nie ma w swojej talii takich asów (Magiera też nie miał) ale chłopaki w lidze idą równo, można liczyć na kogoś z trio Arroyo-Peralta-Romero. Ten ostatni strzela najczęściej.

2. CR7 zdominował ten sezon. Typ dobry bo kurs dobry. Może ale nie musi, i on dobrze o tym wie, ale myślę że z pewnością będzie szukał bramek.

3. Typ dlatego że gdzieś znalazłem H2H. I tak właśnie było, sprawdziłem kurs i puściłem za 5 zł. Historia lubi się powtarzać. Chociaż w takim cyrku można zagrać łamańce w kierunku Realu.
America do przerwy i Real wygra ?

Nie wiem, powodzenia 5.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Club America-Real Madryt

W kontekscie tego meczu przesledze KMS od roku 2010,same polfinaly w ktorych gral europejski przedstawiciel pod wzgledem bramek,roznych i kartek.
2010
Seongnam-Inter

Wynik:0-3
Rozne:5-4
Kartki:1-0

2011
All Saad-Barcelona

Wynik:0-4
Rozne:0-7
Kartki:2-0

2012
Monterrey-Chelsea

Wynik:1-4
Rozne:7-3
Kartki:0-0

2013
Guangzhou-Bayern

Wynik:0-3
Rozne:1-9
Kartki:1-0

2014
Cruz Azul-Real Madryt

Wynik:0-4
Rozne:6-5
Kartki:0-1

2015
Barcelona-Guangzhou

Wynik:3-0
Rozne:4-3
Kartki:0-1

Podsumowanie
W kazdym z tych spotkan padlo wiecej niz 2,5 bramki @1.33 bet365⛔⛔⛔
W kazdym spotkaniu druzyna z Europy zdobylanpowyzej 2,5 bramki @1.61 bet365⛔⛔⛔
W kazdym spotkaniu sedzia pokazal mniej niz 4,5 kartki @1.61 bet365✅✅✅
W 5 na 6 spotkan bylo mniej niz 10,5 roznych @1.83 bet365✅✅✅
Ja ide w tym meczu w gole gosci,a wy sami ocencie czy na podstawie tego zestawienia jestescie w stanie cos wybrac.powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 370

golkiper

Użytkownik
ja pobieram typ na kartki under 4,5 po 1,61. nie oszukujmy się, te turnieje nie mają większego ciężaru gatunkowego, w środku sezonu, zespoły głównie myślą, żeby sobie nie narobić kontuzji. Wyniki są wysokie, mecze często rozstrzgnięte już do 60-70 minuty. Nie sądzę, żeby się tu dziś chłopaki kopali bardzo. 2-3 kartki to max a kurs fajny. super analiza kolego, leci reputa
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Ja pobieram +4 rogi live 1&#39;68 pinnacle w strone Meksyku.✅
Koniec pierwszej połowy. Real atakuje, jest lepszy i wygrywa zasłużenie. Ale przeciwnik nie wybija piłek na oślep tylko staraja sie grać dołem licząc na kontry. Póki co bramki dla nich nie widzę
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Wielki finał ???? Typ Kashima +3 handi azjann 1.49 Pinnacle 5/10 hoho ✅
Czysto pilkarsko nie ma co pisać ale sprawdziłem finały od 2000 roku. Raz tylko Barca wygrała 4 bramkami. Raz Inter 3. Nie wydaje mi się również aby Real chciał miażdżyć ponad siły. A Kashima gra poniekąd u siebie i mam nadzieje, że w tak prestiżowym meczu dadzą z siebie wszystko. Kusi mnie również Bts, co myślicie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W niedzielę o 11:30 zostanie rozegrany finał Klubowych Mistrzostw Świata pomiędzy Realem Madryt a Kashimą. Jeżeli nie będziesz spać, to możesz wykorzystać specjalną promocję Betsson na ten mecz i wnieść Zakład Bez Ryzyka do 15PLN. Oferta obejmuje tylko zakłady na żywo, dlatego też dla wszystkich oglądających to spotkanie kilka słów o rywalu Królewskich.

Kashima Antlers to rewelacja KMŚ 2016, które rozgrywane są w ich kraju – Japonii. Zespół brał udział w turnieju od pierwszej rundy i mecz z Realem będzie ich czwartym na tej imprezie. Do tej pory Kashima ograła 2:1 Auckland City, najlepszy zespół Australii i Oceanii, 2:0 Mamelodi, ekipę z RPA, która wygrała afrykańską Ligę Mistrzów, a w półfinale okazała się lepsza od zwycięzcy Copa Libertadores – Atletico Nacional. W tym meczu to Kolumbijczycy byli faworytami, jednak żelazna defensywa połączona ze skutecznością pod bramką rywala sprawiły, że w finale Klubowych Mistrzostw Świata – po raz pierwszy w historii – zameldowała się drużyna z Japonii.

Teraz przed Kashimą, w której niegdyś występował legendarny Brazylijczyk Zico, nagroda, jaką jest możliwość zmierzenia się z Realem Madryt, który do KMŚ podchodzi całkowicie na poważnie. Nie ma grania drugim składem i oszczędzania największych armat – Zinedine Zidane w wygranym 2:0 starciu z Club America postawił na najlepszy skład z jednym małym wyjątkiem w postaci Sergio Ramosa, który narzekał ostatnio na drobny uraz. Na finał talizman Królewskich powinien być gotowy i chyba nikt nie zdziwi się, jak załaduje kolejną bramkę głową w okolicy 90 minuty.

Wspomniane spotkanie z Club America było pierwszym od dawna, w którym Zidane mógł postawić na najlepszy środek pola, składający się z Casemiro, Toniego Kroosa i Luki Mordicia, co po miesiącach urazów jak nie jednego, to drugiego bądź trzeciego, musi cieszyć. Szczególnie zdeterminowany do tego, by sięgnąć po puchar, jest Cristiano Ronaldo, który dopiero co odebrał czwartą w swojej karierze Złotą Piłkę i z pewnością chciałby zakończyć wspaniały dla siebie rok jeszcze jednym trofeum.
W ostatnich latach tylko raz nieeuropejski zespół wygrał KMŚ i miało to miejsce w 2012 roku, kiedy to Chelsea przegrała w finale z Corinthians. Dwa lata temu, w Marrakeszu, Real Madryt podniósł puchar KMŚ po wygranej 2:0 nad San Lorenzo i kurs oscylujący przy 1.15 mówi jasno, że i tym razem Królewscy także są faworytami.
Zobacz pełną ofertę na to spotkanie w Betsson.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
11:30 Real - Kashima
Typ: Sergio Ramos strzeli gola
Kurs: 5.40
buk: unibet
Wynik:​


Kursy na Real jak i na gole są bardzo słabe, dlatego pokuszę się pograć na gola Ramosa. Dobrze wiemy, że Hiszpan lubi strzelać w wielkich i wąznych spotkaniach bramki, i tym razem może być podobnie. Sergio już kilkakrotnie ratował Królewskich przed stratą punktów czy też pucharu. Jutro kolejny finał przed nimi, a Ramos wydaje się być w formie, dlatego Ci co mają trochę grosza niech zaryzykują razem ze mną.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
A co sadzicie panowie o bramkach w finale w bet365 under 3.5 kurs 1.83 a under 4.5 po kursie 1.4.

s90/ Najpierw sam napisz co sądzisz, a inni się odniosą do Twoich propozycji
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Po co pchać się w mecz Realu jak można dobrze zarobić stawiając na meksykański zespół w meczu o trzecie miejsce
Jakie argumenty za Ameriką? Bo zupełnie inaczej zagrają jutro, w przeciwieństwie do meczu z Realem, gdzie głównie się bronili.
Po drugie, Atletico Nacional już nie będzie takie nieskuteczne, jak w półfinale, gdy zagrali prawdopodobnie najbardziej pechowy mecz w roku. Okazji mieli mnóstwo, a że nie wpadło to inna sprawa.
Edit: Atletico Nacional ma zagrać w takim samym składzie, co w środę, z jedną zmianą - Alejandro Guerra w miejsce Jhona Mosquery. Jeśli o mnie chodzi, to zmiana zdecydowanie na plus.
U Meksykanów prawdopodobnie na ławce rozpoczną Goltz czy Ibarra. Nie wiadomo czy inni zawodnicy również nie zaczną na ławce, bo jednak dla nich mecz o 3. miejsce nie jest aż taki ważny w kontekście finału ligi, który mają za tydzień. I lepiej dla nich będzie się delikatnie oszczędzać, bo niby tydzień do kluczowych spotkań, to jednak mecz+podróż na pewno dobrze nie wpłynie na nich.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Czym się sugerowałem? A no tym że America w ćwierćfinale pokonała dużo lepszy zespół (Jeonbuk) niż ten który rozbił Atletico w półfinale (Kashima)
Czekałem na składy i w obu zespołach jet kilka zmian ale bardziej znaczące są w meksykańskim. Możliwe że tak jak napisałeś priorytetem dla nich jest liga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom