>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.12.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 4. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - La Liga 2016/2017
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.85
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
16 drużna z 11. Valencia to jest papierowy przykład upadku klubu z wielką renomą, dzisiaj to średniak La Ligi okupujący dolną część tabelki. Słabo to u nich wygląda od długiego czasu, kiedyś Mestalla to była twierdza, dzisiaj tam zdobyć punkty nie jest wielką sztuką.
Jednak grają u siebie więc zapewne będą chcieli odnieść zwycięstwo, rzucą się do ataku co może być dla nich katastrofalne w skutkach. Valencia ostatni raz nie straciła bramki 20 kwietnia wygrywając 4:0 z Eibarem (Valencia czyste konto - Nie 1,50 w Bet365). BTS (1,75 w Bet365) w ich ostatnich meczach pada prawie zawsze.
Malaga w tym roku jeszcze na wyjeździe w LL nie wygrała więc będzie świetna okazja do zdobycia kompletu punktów z przeciwnikiem w kiepskiej dyspozycji. Tak naprawdę to poza tym 0:0 z Barceloną ich ostatnie mecze wyglądały tak: 4:3 z DLC (polecam zobaczyć ostatnią bramkę tego meczu), 3:2 z Gijon, 4:2 z Atletico, 4:0 z Leganes. Widać, że jest wesoło.
Braki u Malagi:
Kuzmanovic, Recio, Charles (7/1), Keko, J. Carlos (7/0), Welignton.
⛔100 typ nie poparty analizą

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina:
01:00
Spotkanie:
St. Louis Blues - Winnipeg Jets
Typ:
over 5
Kurs:
1.83
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Nutki grają bardzo dobrze, a szczególnie na własnej tafli gdzie zdobyli większą połowę wszystkich bramek. Nie przegrali również od 6 spotkań, a Vladimir Tarasenko strzela ile maszyna dała. W ostatnim meczu przeciwko Tampie zanotował hatricka. Goście z kolei grają bardzo niestabilnie i niekiedy mają serie zwycięstw jak i porażek. Ich defensywa nie należy do najlepszych, bo tracą oni średnio 3 bramki na mecz. Mają w swoim zespole takich zawodników, którzy potrafią strzelać, a między innymi jest to Laine i Scheifele. Spodziewam się bardzo overowego meczu, w którym padnie sporo bramek. W razie 5 mamy zwrot. Powodzenia.
zwrot
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Chicago Bulls
Typ: Chicago Bulls
Kurs: 1,64
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dallas z zaledwie trzema wygranymi zajmują ostatnią pozycję w konferencji zachodniej i uważam że już mogą śmiało ten sezon spisać na straty ponieważ przy ciągłych problemach z kontuzjami, braku zgrania zawodników i tak silnej konkurencji nie mają szans, żeby cokolwiek osiągnąć w tym sezonie. Ławka jest strasznie cienka, jedyny pozytyw na niej to Jonathan Gibson, który potrafi porzucać za 3 i długo długo nic. Strasznie zawodzi bardzo lubiany przeze mnie Wes Matthews, nie jest to ten sam zawodnik co 2 lata temu a może otoczenie mu nie sprzyja nie mam pojęcia, jednak na tą chwilę to cień tego fantastycznego gracza z Trail Blazers. Najlepiej dla nich chyba będzie zatankować i wybrać jakiegoś obiecującego prospekta. Chicago jest na zgoła odmiennym biegunie. Trzecia pozycja na wschodzie, może nie grają jakoś porywająco ale są dość skuteczni w swoim baskecie. Mają lidera pełną gembą w postaci Jimmiego Butlera i dość szeroki skład. Wczoraj utarli nosa LeBronowi i spółce, więc dzisiaj z rywalem słabszym o kilka klas nie powinni mieć większych problemów.
⛔100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09:00
Spotkanie: Adelaide United - Wellington Phoenix
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chyba większość z was bardzo dobrze wie, że w takiej lidze jak Australijska pada mnóstwo bramek, a więc ja będę szedł tym samym tropem i postawię na typ z bramkami, a dokładnie Over 3.5 gola, czyli Powyżej 3.5 bramek w meczu.
Już dziś spotykają się ze sobą obie drużyny które są u dołu tabeli, a ich defensywa nie jest w formie, więc liczę w tym spotkaniu na mnóstwo bramek. Ciekawe jest też to, iż w ostatnich 5 rozegranych spotkaniach między tymi drużynami, to właśnie Over 3.5 został pokryty aż 4 razy, więc widać, że takie coś warto grać po kursie 2.50!
Nie będę się za dużo rozpisywał tylko zachęcam każdego do zagrania tego typu. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Grecja
Godz: 14:00
Spotkanie Olympiakos-Levadiakos
Typ: Olympiakos wygra 1 połowe dokładnie 2 golami
Kurs 4.40
Buk Unibet
Analiza: Olympiakos w tej kolejce Greckiej ekstraklasy piłkarskiej na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Levadiakosu, gospodarze po rozegranych 9 kolejkach są liderem z dorobkiem 22 punktów na swoim koncie po 7 wygranych 1 remisie oraz 1 porażce, goście natomiast są na 8 pozycji w ligowej klasyfikacji i tych punktów zgromadzili dwa razy mniej . Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest ekipa gospodarzy, która na swoim stadionie w poprzedniej kolejce nie zdołała wygrać meczu z zespołem Kerkyry, spotkanie tamto zakończyło się wynikiem bezbramkowym co na pewno dla takiej ekipy jak Olympiakos nie było dobrym wynikiem, żeby nie popełniać dwa razy tego samego błędu trzeba na swoim stadionie wygrać z zespołem , który pod względem spotkań wyjazdowych plasuję się na ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji i nie wygrał spotkania na obcym stadionie od Lutego roku bieżącego. Gospodarze natomiast grając u siebie rzadko punkty tracą i tutaj według mnie będzie podobnie, poza tym Olympiakos bardzo lubi grać z zespołem Levadiakosu na swoim stadionie bowiem od roku 2005 na tym stadionie obie drużyny spotykały się ze sobą 9 krotnie i bilans jest dla nich niezwykle dobry , zanotowali bowiem same wygrane i tylko w 3 przypadkach stracili bramkę, strzelili ich aż 27 i większość spotkań zakończyli wygraną przynajmniej dwiema bramkami, tak więc polecam zagrać na handicap również w tym przypadku.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 2

wader0707

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bułgaria: Parva Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Beroe - Neftochimic Burgas
Typ: DNB Neftochimic Burgas (w przypadku remisu zwrot)
Kurs: 4,9
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Każdy typ w tym konkursie będzie oparty na podstawie spadających kursów na dane wydarzenie. Analiza będzie dotyczyła tylko i wyłącznie liczb związanych z kursem oraz zachowań bukmacherów.
Przeglądając ofertę dropping odds na jutrzejsze spotkania od razu natknąłem się na to wydarzenie z najwyższej ligi bułgarskiej. Wszystkie kursy związane z Burgas lecą w dół o przeszło 30%. Zwycięstwo gości początkowo kurs w okolicach 8-10 teraz średnio jest to 6,28. Podwójna szansa X2 oraz EH -1 (2) zaczynał się od kursu 2,8-3,00 teraz średnio 2,40. Natomiast mój typ (DNB - 2) spadł średnio o 38%. Betsson na otwarciu dawał kurs 5,95. Po pierwszej zmianie kurs poleciał wysoko aż do 7,60 żeby za chwile spaść na 5,15 i ostatecznie na tą chwilę do 4,90. Zatem zawirowań przy tym wydarzeniu pełno. Z mojej strony mogę dodać jeszcze, że jakby był ktoś chętny do postawienia na ten typ to jeden z bukmacherów oferuje nadal kurs w wysokości 5,80.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hellas Verona vs Perugia Calcio
Typ: Hellas Verona
Kurs: 1.7
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zapraszam do Werony miasta Romea i Julii na spotkanie Hellasu głównego faworytu co sami podkreślają do powrotu po rocznej banicji do Serie A, a zespołu Perugii 7 na tą chwilę siły zaplecza Serie B, typ wpadł mi w oko już w czwartek po tym, jak oglądnąłem 1 i 2 drużynę w starciach z odpowiednio z Bologną przegrana 4-0 przez Hellas i Perugia, gdy przegrywała 4-3 po dogrywce w Genui w 90 min 2-2, dlaczego taki typ ? A no dlatego, że granie 120 minut to jest tutaj kluczowy aspekt tego typu, Perugia zagrała go oprócz 3-4 zmian pierwszym składem, natomiast z Hellasu zagrało go tylko 3 zawodników co gra na bieżąco w rozgrywkach serie B, a od 40 min i 2-0 dla Bolognii mecz się skończył i gra była na chodzonego i przebijanie piłki tylko, czego nie można powiedzieć o Perugii, która zagrała, jak równy zrównym, ale pod koniec meczu częste skurcze zawodników tego klubu i brak sił będą stanowiły tutaj aspekt kluczowy w tym starciu + 1124 km, które pokonali od środy do niedzieli tego nie poprawią i tutaj liczę na Hellas, który ma szanse odskoczyć 2 drużynie w tabelii, gdyż Frosinione dzisiaj zremisowało, także wyrównana 1 połowa, ale od 60 min Perugia siądzie kondycyjnie i Hellas ich dobije, gdyż wpadki już im nie przystoją, wystarczy ????
⛔100
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Eliminacje
Godzina: 10:00
Spotkanie: Szwajcaria - Turcja
Typ:-1.5 handi Szwajcaria
Kurs: 1.9
Buk: Bet365
O panie dla mnie to kurs dnia, prawie 100% zysku. Biorę i płacę. Pyszna linia i pyszny kurs.Z tego co widzę nawet +1.5 dla Zegarynek jest za 1.30. Co tu dużo mówić kursy jak malina. Zegarki to jednak dużo wyższy poziom w dyscyplinie ręcznej piłki więc Turczynki dostaną jutro spokojnie -5. Biorę z pocałowaniem ręki
kiepska analiza
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Lech
Typ: Over 3,5 bramek
Kurs 3.60
Buk: Unibet
Mecz na szczycie ekstraklasy. Wicelider z Białegostoku zagra z będącymi ostatnio w mega gazie poznaniakami. Lech w środę grał w pucharze w Krakowie, gdzie wygrali z Wisłą 4:2. W tym czasie Białostoczanie odpoczywali i zapewne oglądali mecz swoich dzisiejszych rywali. Jaga u siebie bramki zdobywać potrafi, co pokazali na początku sezonu (4:1 z Ruchem i 4:1 z Arką), potem trochę przygaśli, lecz choć jedną bramkę zdobywają w zdecydowanie większości spotkań. Z racji tego, że ich piłkarze będą wypoczęci, z zapasem sił, powinni Lechowi coś ustrzelić i w zasadzie mieć za cel nawet wygranie tego meczu.
Lech pomimo tego że jest po męczącym pojedynku pucharowym, z pewnością tego spotkania nie odpuści i będzie chciał podtrzymać znakomita passę 5 wygranych z rzędu. Jako że pierwsze 4 wygrali bez straty bramki, to w ostatnim stracili już 2. Nie chcę tutaj mówić czego to może być wina, lecz każda passa kiedyś się kończy.
Co do typowania zwycięzcy tego spotkania to wolałbym nic nie mówić, ale co do scenariusza to mam przeczucie że będzie to spotkanie z masą sytuacji z obu stron i wieloma bramkami.
⛔100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Wybory Prezydenckie 2016 w Austrii
Kto zostanie następnym prezydentem?
1.50 Norbert Hofer bwin
Witam. Nie wiem, czy taki typ tutaj można składać, ale spróbuje. Najwyżej moderacja będzie interweniować. Jutro w Austrii odbywają się ponowne Wybory Prezydenckie. Wybory się już w tym roku na wiosnę odbyły, wtedy &quot;wygrał&quot; lewak van der Bellen, ale Sąd Najwyższy stwierdził, że doszło do nieprawidłowości, czytaj zostały one sfałszowane, jak to w demokracjach się zdarza. Nie będę tutaj się rozpisywał, ale uwierzcie mnie, one rzeczywiście były sfałszowane. 24. kwietnia odbyła się pierwsza tura, wynik wyglądał następująco:
Kandydat Liczba głosów %
Norbert Hofer 1 499 971 35,1%
Alexander Van der Bellen 913 218 21,3%
Irmgard Griss 810 641 18,9%
Rudolf Hundstorfer 482 790 11,3%
Andreas Khol 475 767 11,1%
Richard Lugner 96 783 2,3%
Głosy ważne 4 279 170 100%
Głosy nieważne 92 655 2,10%
Razem 4 371 825
W drugiej turze dnia 22. maja:
Kandydat Liczba głosów (anulowane) % Liczba głosów %
Alexander Van der Bellen 2 251 517 50,30%
Norbert Hofer 2 220 654 49,70%
Głosy ważne 4 472 171 100%
Głosy nieważne 164 875 3,60%
Razem 4 637 046
Uprawnieni do głosowania 6 382 507
Ponieważ jestem dwujęzyczny, z różnych źródeł wiem, że kandydat lewaków zyskał ponad 250.000 głosów &quot;lewych&quot;, czyli od nie zarejestrowanych uprawnionych do głosowania wyborców. Dodatkowo nie liczna oddana ilość głosów dla Hofera po prostu zniknęła &quot;pod stołem&quot;. Krótko mówiąc, jutrzejsza wygrana Hofera jest pewna na poziomie 99%! Tym bardziej, że aktualnie na zachodzie przechodzi fala anty-systemowa u wyborców.
Stawiam 50% stanu mojego konta na bwin na Hofera.
Nieregulaminowy zapis typu
⛔100
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BPL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Everton vs Manchester United
Typ: Manchester United
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

United powoli goni czołówkę, jeżeli uda im się zdobyć 3pkt. wcisną się na 6 miejsce z kilkoma punktami straty do Tottenhamu.
Brak Rooneya za kartki może być minusem dla ataku United. Ostatni mecz zagrał bardzo dobrze w pucharze z WH.
Goście powoli wracają na poprawne tory. Brak Bailly&#39;ego na obronie może być osłabieniem, aczkolwiek ostatnio obudził się Rojo. Jeżeli United będą grali tak jak w pucharze to teraz z zagubionym evertonem powinni sobie poradzić.
Martial nabył swoją pewność siebie dzięki tym dwóm bramkom w meczu oraz odrodzenie niczym feniks z popiołów Mikhytariana!
Do tego mamy fantastyczną grę Maty i Herrery. Dużo zależy od Pogby ;).
Everton ostatnio remis u siebie ze słabiutką Swansea, która przegrywa 5-0 z Tottenhamem.
Gospodarze ostatnio zagubieni, taka klasa jak MANU powinni zdeklasować everton
2-0 dla MANU!
GLORY!

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia, Jupiler League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Kortrijk - Anderlecht
Typ: Ł.Teodorczyk zdobędzie bramkę
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie 10 w tabeli ligi belgijskiej Kortrijk z gośćmi ze stolicy - Anderlechtem, który plasuje się na 6 pozycji. Ostatnie 5 meczów w wykonaniu gospodarzy to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażki. Goście z kolei 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę w 4 z tych meczów nie strzelając tylko w zremisowanym meczu z 3 drużyną ligi - Oostende. Polak jest w świetnej formie i jest podstawowym strzelcem swojej drużyny, udowadnia to co kolejkę. Typuję, że i w tym spotkaniu zdobędzie przynajmniej jedną bramkę. Ostatni pojedynek tych drużyn w sierpniu zakończył się zwycięstwem Anderlechtu 5:1, Teo ustrzelił jedną z bramek. Kurs jest zachęcający, powodzenia ;)
✅120
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Targu Mures - FC Botosani
Typ: under 2,5
Kurs 1.73
Buk: Pinnacle
Analiza:
Zaglądamy do ligi rumuńskiej. Tak jak wiele razy zaglądałem do Holandii po overy, tak w Rumuni często można wyłapać dobre undery. Faworytem jest drużyna gości. Muszą się spiąć i postarać się wejść do pierwszej szóstki dającej prawo gry w grupie mistrzowskiej. Botosani to bardzo underowa drużyna. Ich ostatnie wyniki to 2x 0-0, 2x 0-1 czy wygrana 2-0. Ogólnie ostatnie 7 meczy na under (!). Targu Mures z kolei w ostatnich 5 meczach 3 razy poniżej 2,5 gola. Z drużynami z czołówki jak Vittorul, Craiova czy Gaz Metan nie strzelają bramek. Ja tu widzę jakieś 1-0 dla Botosani. W porywach do 2-0. Zrobią swoje i bez szaleństwa bo najważniejsze 3 punkty. A słabiutka ofensywa gospodarzy bramki nie strzeli.
✅73
 
P 17

piotreksa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja, 1. HNL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Slaven Belupo - Hajduk Split
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Już jutro, w najwyższej klasie rozgrywkowej Chorwacji, dojdzie do pojedynku drużyn, które zajmują odpowiednio 6. i 3. miejsce w tabeli.
Belupo prezentuje ostatnio bardzo nieustabilizowaną formę - w pięciu ostatnich meczach, drużyna ta odnosiła 2 porażki, 2 zwycięstwa i 1 remis.
Hajduk natomiast w ostatnich 5 meczach odniósł 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę.
Chłopaki ze Splitu mają aż 30 strzelonych bramek, a więc 2 razy więcej niż gospodarze (którzy do tej pory zgromadzili ich 15). Ponadto Hajduk, aby być pewnym miejsca w czołowej trójce na półmetku zmagań, musi wywalczyć 3 punkty co da mu komfort nie oglądania się za siebie.
Największym atutem przyjezdnych jest.... historia. Otóż gracze Slavena w 44 pojedynkach, które do tej pory odbyły się pomiędzy tymi drużynami jedynie 3-krotnie zdołali pokonać graczy spod Splitu. Goście zwyciężali 26-krotnie, a remisowali 15 razy.
Wszystkie te argumenty skłaniają mnie do pewnej 2.
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Ski Jumping,Klingenthal HS 140
Godzina: 15:00
Zdarzenie: Czy Daniel Andre Tande (NOR) zajmie miejsce w top 5?
Typ:Tak
Kurs: 2
Bukmacher: bwin
Dzisiaj Tande wyróżniał się wśród Norweskich skoczków.Indywidualnie zajął 4 miejsce.Mam wrażenie,że jego forma jest ustabilizowana i będzie chciał być liderem Norwegów.Do tego potrzebne są dobre wyniki.W generalce PŚ Daniel miejsce 4,więc jest czego bronić i myślę,że jutro jego top5 jest jak najbardziej realne.Warto stawiać też na Polskich skoczków bo będą w gazie po konkretnym zwycięstwie w drużynówce
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Miami Heat
Typ: Portland -6 pkt AH OT
Kurs: 1,97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dobra koniec tej zabawy. Miami Heat dziś przyjeżdża do Maine aby w Moda Center zagrać o 3 zwycięstwo w road tripie. Niebywałe rzeczy osiągneli taką rotacją najpierw pokonując Bryłki w Denver a wczoraj Jazz w Salt Lake City. Nie oszukujmy się jednak, że posiadają oni drużynę aby walczyć w tym sezonie o PO. Bilans 7 zwycięstw i 12 porażek dobitniej pokazuje ich miejsce w szeregu NBA. Dziś w Moda Center Lilliard i spółka którzy to od 3 dni odpoczywali i mieli zapewne od strony Stottsa wszystko na oku.
Trail Blazers u siebie w hali potrafią grać bardzo szybko i dziś Żary to zgubi. Nie wierzę po prostu, że znów Dragić, Ellington czy Johnson zagrają na takiej skuteczności tym bardziej, że spory regres notuje Whiteside(przynajmniej hajs mu się zgadza) . Brakuje wg mnie strzelb u gości i nie podołają dziś tempu wypoczętych Świetlistych Smug.
Portland w Moda Center bilans 6-4 i wyglądają w tym sezonie bardzo dobrze. Niby przegrywali spotkania ale z Rockets, GSW, Bulls, Clippers które jednak są level up nad Miami Heat. Widoczne jest, że Trail Blazers wygrywają u siebie w hali jeśli mają przewagę ofensywną potencjału. Nie skreślałbym ich jeszcze w tym sezonie. Stotts ma ciekawy i młody roster z McCollumem, Lilliardem, Craabem, Harklessem który z Pacers rzucił 9/14 z gry i Plumlee czy Leonardem.
Waiters Out
wraca Williams.
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 190

polograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 17.00
Spotkanie: Olympique Marsylia - AS Nancy
Typ: 1 (-2AH)
Kurs: 5.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, korzystam z waszych typów od dawna więc chciałbym się podzielić także moimi jako, że ja gram często na wysokich kursach to na dziś proponuję mecz pomiędzy Olympique Marsylia , który zajmuje obecnie zajmuje dopiero 12 miejsce w Ligue 1 , a beniaminkiem AS Nancy które znajduje się na miejscu 16. Obie drużyny zatem znajdują się w dolnej części tabeli jednak gdy przyjrzymy się bliżej to gospodarze stracili zaledwie 1 bramkę a zespół gości wypada bardzo przeciętnie na wyjazdach a co pokazała potrafi przegrywać wysoko jak np. z Monaco 0:6. Dlatego też myślę że to spotkanie może być idealnym momentem na pokazanie się dla zespołu gospodarzy i udowodnienie że 12 lokata to nie jest ich miejsce w stawce zespołów Ligue 1.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lejasotto 0

lejasotto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Typ: Wynik/Suma goli - Lech Poznań i over 2.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś wybieram mecz najlepszej ligi świata. Zajmująca 2 miejsce w tabeli Jagiellonia będzie podejmować u siebie rozpędzonego Kolejorza, który wygrał ostatnie 4 spotkania nie tracąc przy tym choćby jednej bramki, a zdobył ich AŻ 13. Zespół z Białegostoku odziwo na swoim stadionie punktuje zdecydowanie rzadziej niż na stadionach swoich rywali stąd też mój typ. Myślę, że tak grającego Lecha nie jest w stanie zatrzymać nic i jeżeli zespół trenera Bjelicy podtrzyma dobrą passę i zwyczaj strzelania sporej liczby bramek na mecz to typ o wysokim kursie bo aż 4.5 siądzie jak w masło.
Z fartem.
⛔100
 
tabbaco 4

tabbaco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga ukraińska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Szakhtar Donieck - Stal Kamianske
Typ: Handicap Shakhtar -1,5
Kurs: 1,57
Buk: Bet365
Analiza:
Witam, czytam od jakiegoś czasu wasze analizy i postanowiłem spróbować samemu, mam nadzieję, że pierwsza analiza będzie trafna. Więc lecimy - na dobry początek liga naszych wschodnich sąsiadów. Lider ligi ukraińskiej - Shakhtar Donieck na własnym stadionie zmierzy się z 8 drużyną w tabeli - Stalą Kamianske. Drużyna z Doniecka nie przegrała w lidze od maja (porażka na wyjeździe z Zorye 2:3). Imponująca seria. Goście natomiast są typowym ligowym średniakiem. 16 meczów w sezonie - 14 punktów na końcie. Ich ostatnie 5 wyjazdowych meczów to 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki. Jednak teraz zmierzą się z mistrzem Ukrainy, który jest w formie. Ostatni pojedynek tych drużyn zakończył się zwycięstwem Shakhtara 2:0. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy różnicą przynajmniej dwóch bramek.
✅57
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom