>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. kolejka PlusLigi (2-6 grudnia)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP


Rozgrywki PlusLigi nie zwalniają tempa i przed nami kolejna kolejka. Rundę zainauguruje spotkanie Czarnych Radom z Jastrzębskim Węglem, które będzie najciekawszym spotkaniem tej rundy. Radomianie odbili się od dna i grają coraz lepiej, natomiast JSW mimo ostatniej porażki, nadal jest w czołówce PLS Ciekawie również zapowiada się starcie Bełchatowian z Olsztynianami, którzy nie tak dawno sporo napsuli krwi Rzeszowianom. W przyszłym tygodniu rusza faza grupowa LM, jednak polskie zespoły nie mają zbyt wymagających rywali na początek.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Czarni Radom - Jastrzębski 1,72 Unibet ✅
Wystarczyła porażka JSW z bardzo mocnym Lubinem i zwycięstwo Radomian z przeciętną Politechniką żebyśmy otrzymali od buków kursy wg których szanse są niemal remisowe. Nie są. Zdecydowanym faworytem Jastrzębski pomimo gry w kurniku. Radom mocny na środku, poza tym mnóstwo utalentowanej młodzieży która za kilka lat będzie rządzić ale dziś to nie jest level Kampy, Kosoka czy Olivy. I to bzdura że grę JSW ciągnie tylko Kubańczyk - to absolutny lider ale jest mocno eksploatowany i w okolicach III-IV seta zaczyna się mylić, wtedy włączają się inni. Strzeżek to chyba największe zaskoczenie, nieźle zastępuje Macieja Muzaja. W moim odczuciu kursy zawyżone w wyniku ostatniej kolejki więc biorę Jastrzębski.
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Zdecydowany faworyt? No chyba jakis zart kolega sobie robi. JW są faworytem ale zeby zdecydowanym to naprawde spora przesada. Wszystko zalezy czy zagra Muzaj jak zagra powinni wygrac jak nie no to jest fifty fifty bo Strzeżek to do Muzaja troche jeszcze ma.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Jako kibic Jastrzębia przestrzegam przed graniem tego meczu. Nawet z Muzajem będzie ciężko. Po takie przerwie nie wiadomo jak zagra. To będzie 3 mecz na przestrzeni tygodnia. W ogóle to jest jakiś żart, że gramy w środę a potem w piątek na wyjeździe.. a wcześniej było grubo ponad tydzień przerwy. to jest chore. Oliva w ostatnim meczu w końcu pokazał ze jest lekko zmęczony. do 3 seta jeszcze daje radę , później średnio, a nie ma co ukrywać ale Oliva ciągnie ten wózek. Doświadczenie podpowiada mi ze Radom to wygra. Poza tym jest w formie, ograł Lubin, Warszawę, Gdańsk. Ja bym szukał kursów w stronę Radomia.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
...Jako kibic Jastrzębia przestrzegam przed graniem tego meczu...
Bartek, tu chodzi tylko o kursy. Już na Unibet zleciało do 1,60 a moment może być jeszcze niżej bo ogólnie kursy lekko lecą. Co do zmęczenia to zawodowcy, takie życie. pamiętasz taki mecz jakiś czas temu jak Kędzierzynianie jechali w zadymce śnieżnej autokarem bodaj do Częstochowy cały dzień? Kursy oszalały z 1,05 na 1,4 a oni pojechali ich 3:1. Zmęczenie jest wpisane w tą pracę
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Czekam na większą ofertę ale według mnie dobrym typem na tą kolejkę może być Olsztyn +2,5 seta.Bardzo solidny skład ze Śliwką i Włodarczykiem w rolach głównych, fajnie pokazali się w Rzeszowie gdzie mogli nawet pokusić sie o wywiezienie punktów, lekko luką widzę przy Woickim na bloku gdyż Resovia wykorzystywała każdą nadarzającą się okazję do grania przez niskiego rozgrywającego ale grają tak wszyscy od lat przez Pawła więc to nie powinno dziwić.Skra to jednak nie jest maszynka do wygrywania meczów w godzinkę i pod prysznic, solidny skład ale jak dla mnie na pewno nie drużyna na mistrza i w mojej opinii spokojnie są w stanie stracić seta z Olsztynem, kursy na pewno będą oscylować w granicach 2.0 jak nie wyżej.Co sądzicie o takim rozwiązaniu z tego meczu?
 
K 163

koticzek

Użytkownik
Wystarczyła porażka JSW z bardzo mocnym Lubinem i zwycięstwo Radomian z przeciętną Politechniką żebyśmy otrzymali od buków kursy wg których szanse są niemal remisowe.
Tylko że tydzień wcześniej Czarni wygrali z bardzo mocnym Lubinem i to w dodatku na wyjeździe, a mecz z Radomia z Politechniką to nie przypadek tylko trzecia kolejna wygrana.
Czarni Radom - Jastrzębski 2,37 Bet365
Po takim kursie trzeba spróbować. Nie wiem dlaczego taki skok kursu nie wiedze inforamcji aby Radomiu były jakieś kontuzje, może pojawiła się informacja, że Muzaj zagra. W 100% zgadzam się z bartek_em. Oliva może już odczuwać zmęczenie, Radom w gazie, a też nie przesadzałbym że sa takim młodym zespołem tylko Fornal jest świeżakiem reszta to już ograni gracze, nawet Kędzior i Bołądź to już ich kolejny sezon w PlusLidze. Dodakowo nietypowa hala i bardzo żywiołowy doping.
Dla mnie faworytem jest Radom, nawet jeśli zagra Muzaj to maks 50 na 50 po takim kursie ja gram.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Czarni Radom - Jastrzębski

Czarni Radom Handicap +1.5 seta @1.66 Bet365

3/3 ostatnie typy udane, mam nadzieję na podtrzymanie passy.
4 w tabeli Jastrzębski z 22 punktami podejmuje 8 Czarnych z 16 punktami.
Zacznę od tego, że wciąż niepewny jest występ podstawowego atakującego Jastrzębian Muzaja, którego zastępuje Strzeżek, nie gra jakoś źle ale wiadomo, że to nie ten poziom, co za tym idzie, więcej na siebie musi brać Oliva u którego widać lekkie zmęczenie, oraz więcej piłek dostaje Amerykanin Touzinsky, który brylantem w ataku raczej nie jest co było widać, że gdy grał Muzaj, dostawał z 3-4 razy mniej piłek niż oni.
Czarni w końcu zaczęli grać na miarę swoich możliwości, fantastyczny środek, bardzo bardzo solidny Żaliński, który nie dłużej niż rok temu ocierał się o reprezentacje. Widać, że złapali świetną formę. 4 z 5 ostatnich meczów wygranych, wszystkie za 3 punkty, a jedna porażka ze Skrą. Jastrzębianie również 4 z 5 ostatnich meczów wygrali, lecz 2 z nich dopiero po tie-breakach, których mają 3 z ostatnich 5 spotkań i 6 w 11 meczach wszystkich obecnego sezonu. Stąd też gram bezpieczniej z handicapem na gospodarzy bo tie-break jest tu więcej niż możliwy, w którym zdarzyć się może wszystko.
Co jeszcze przekonuje mnie za tym typem to 3 mecz Jastrzębian w ciągu 7-dnia. A drugi w ciągu 3 dnia! Dwa dni temu grali u siebie z Cuprum.
Dodam też, że Jastrzębski przegrał właśnie ostatni mecz z Cuprum 2:3, a 3 kolejki temu Czarni wygrali i to w Lubinie na piekielnie silnym terenie i to za 3pkt! Podobny argument miałem przy meczu Czarnych z Warszawską którzy również przegrali z Cuprum, a Czarni wygrali. I siadł wtedy handicap -1.5 nawet na Czarnych.
Jeszcze jeden aspekt, to dwa ostatnie mecze w Radomiu pomiędzy tymi drużynami:
06.04.2016 - Czarni Radom:Jastrzębski 3:0
31.01.2016 - Czarni Radom:Jastrzębski 3:0

Także, na prawdę bardzo wiele przemawia za tym typem, polecam go pozdrawiam i życzę powodzenia!

Wynik:
 
J 19

jajo

Użytkownik
Tez uwazam za kluczowe info, czy zagra Muzaj. Strzeżek to jednak zdecydowanie nizszy poziom. Tylko, ze Jastrzebie nie traci na tej zmianie tylko 1-1. Atak staje sie duzo mniej zbilansowany. Masa pilek przechodzi przez Olive, ktory juz wyglada na wyeksploatowanego, a teraz gra w ciagu 7 dni 3 mecz, a w dwa wczesniejsze to 5setowki.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Czarni w końcu zaczęli grać na miarę swoich możliwości, fantastyczny środek, bardzo bardzo solidny Żaliński, który nie dłużej niż rok temu ocierał się o reprezentacje. Widać, że złapali świetną formę. 4 z 5 ostatnich meczów wygranych, wszystkie za 3 punkty, a jedna porażka ze Skrą.
Dziwne, że nie wspomniałeś o Bołądziu, który robi kapitalną robotę. Sporo będzie zależeć od jego dyspozycji. Ma obiecującego zmiennika Ziobrowskiego, jednak na tę chwilę zawodnik ten dopiero ogrywa się w PLS.
temu grali u siebie z Cuprum. Dodam też, że Jastrzębski przegrał właśnie ostatni mecz z Cuprum 2:3, a 3 kolejki temu Czarni wygrali i to w Lubinie na piekielnie silnym terenie i to za 3pkt!
Szukanie wybiórczych argumentów. Za to JSW wygrał z Bełchatowem, a Radom dostał gładko w trzech setach.
06.04.2016 - Czarni Radom:Jastrzębski 3:0
31.01.2016 - Czarni Radom:Jastrzębski 3:0
Oba składy przebudowały składy i sugerujesz się tylko wynikami z zeszłego sezonu. Typu oczywiście nie neguje
Ze zmęczeniem Jastrzębian to się zgodzę, choć te 5. z Gdańskiem to tylko i wyłącznie zasługa kombinacji trenera. Gdybym był pewny występ Muzaja, to skłaniał bym się ku Jastrzębianom. Oliva jest mocno eksploatowany, ale co najmniej seta przy jego mocnym udziale są w stanie ugrać Tak więc konsekwentnie idę w stronę overa punktowego.
over 181,5 pkt. @ 1,71 Marathonbet ✅
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Bełchatów - Olsztyn
Tak jak wspomniałem Bełchatowianie mają przed sobą spotkanie w LM. Rywal może niezbyt wymagający (Craiova), ale grają już we wtorek. Jeśli chcą się bić o zwycięstwo w grupie z Modeną, to nie mogą z takimi zespołami tracić punktów. Tak więc Blain może dokonać kilka korekt w składzie. Ostatnio Bełchatowianie jakoś nie porywają, fakt wygrali ostatnie trzy spotkania bez straty seta, lecz rywale byli w stanie im się postawić. Olsztynianie nie tak dawno z bardzo dobrej strony pokazali się w meczu z Rzeszowem, gdzie świetnie grał zwłaszcza Śliwka. Gdyby nie &quot;zapaść&quot; w ataku Włodarczyka, to mogliby ugrać coś więcej. Woicki ciekawie rozdziela piłki i też gra dość szybko. Sądzę, iż Olsztynianie są w stanie stoczyć wyrównany bój, czy wyrwać seta, tak więc handi punktowe ma racje bytu.
Olsztyn (+15,5 pkt) @ 1,72 Bet365 ⛔ zapaść w 3. secie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
Szczecin - Częstochowa
Espadon stawiany w roli faworyta (1.40). Hala i gra u siebie niby na korzyść Szczecinian ale nie jest to Radom czy nawet Gdansk gdzie przyjezdnym gra się trudno. Jedynie kilometry mogą robić swoje. Personalnie Espadon wygląda lepiej, ale wszyscy Ci zawodnicy lata swojej najlepszej gry mają już dawno za sobą. Dużym osłabieniem Szczecinian jest &#39;szpital&#39; na środku - brak Zajdera i występ Perłowskiego pod znakiem zapytania (kolano). Mecze takie jak ten są trudne do wytypowania, jeden lub drugi zespół prezentuje mocno przeciętny poziom jak na warunki Plusligi i śmiało może przygasnąć nawet z 2:0 na 2:3. Kusi tutaj jednak kurs i absencje po stronie gospodarzy, które dają tu imo 50/50. Setowe handi w strone AZSu +1.5(1.80) wyglada biednie w porównaniu do czystego wina, dlatego szczerze polecam:
AZS Częstochowa win 2.70 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
domel206 802

domel206

Użytkownik
Siema, co do dzisiejszego meczu szczecina z czestochowa absoloutnie odradzam granie na szczecin. Moim zdaniem czestochowa spokojnie tutaj powalczy o caly mecz a handi +1.5 seta to czysta lokata. Juz mowie dlaczego, a no dlatego ze espadon ma bardzo duze problemy wewnatrz klubu nie sa to informacje z zewnatrz, tylko z wewnatrz klubu potwierdzone w 100% (pewnie niedlugo wszyscy sie dowiedza z gazetitp) . Zawodnicy espadonu najzwyczajniej w swiecie nie dogaduja sie z trenerem, a ten nie szanuje ludzi w klubie i jest konflikt o.ktorym narazie nikt nie mowi, bo poprostu nikt sie nie intereresuje takimi klubami ktore sa no niestety z bardzo niskiej polki. Dodatkowo espadon poraz pierwszy zagra w roli faworyta a to tylko dodatkowo moze ich przytloczyc. Jesli chodzi u umiejtnosci to czestochowa na pewno nie jest gorsza.
Wiec czestochowa
+1.5 seta @1.8 tutaj gram mocno
czestochowa -1.5 seta @3.8 tutaj 2-3stowki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 27

kalarepka

Użytkownik
Siema, co do dzisiejszego meczu szczecina z czestochowa absoloutnie odradzam granie na szczecin. Moim zdaniem czestochowa spokojnie tutaj powalczy o caly mecz a handi +1.5 seta to czysta lokata. Juz mowie dlaczego, a no dlatego ze espadon ma bardzo duze problemy wewnatrz klubu nie sa to informacje z zewnatrz, tylko z wewnatrz klubu potwierdzone w 100% (pewnie niedlugo wszyscy sie dowiedza z gazetitp) . Zawodnicy espadonu najzwyczajniej w swiecie nie dogaduja sie z trenerem, a ten nie szanuje ludzi w klubie i jest konflikt o.ktorym narazie nikt nie mowi, bo poprostu nikt sie nie intereresuje takimi klubami ktore sa no niestety z bardzo niskiej polki. Dodatkowo espadon poraz pierwszy zagra w roli faworyta a to tylko dodatkowo moze ich przytloczyc. Jesli chodzi u umiejtnosci to czestochowa na pewno nie jest gorsza
To trener powinien się dogadywać z zawodnikami, a nie na odwrót ;) Dawid Murek,Marcin Wika,Michal Ruciak myślisz,ze specjalnie nie będzie im się chciało grac,zeby zrobić na złość trenerowi? To tak jakbyś prywatnie kogoś nie lubił w pracy i nie odezwal się do niego o obowiązkach służbowych tylko dlatego, że go nie lubisz :grin:
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Atmosfera w szatni to 50% sukcesu. Tak jak pisałem, mam znajomego w AZS&#39;ie i tam panuje podobno bardzo dobra atmosfera, każdy jest optymistycznie nastawiony na to spotkanie oraz w pełni przygotowani. Teraz domel206 mówi, że w Szczecinie jest wręcz przeciwnie co tym bardziej utwierdza mnie przy moim typie.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jak wszyscy idą w stronę Częstochowy i jeszcze piszą o lokatach to pewnie Szczecin wygra gładko 3-0 lub 3-1. Podobnie było we wczorajszym meczu w Orlen lidze gdzie Toruń miał powalczyć nawet o zwycięstwo a skończyło się szybkim 3-0.
Ja tam nie widzę żadnego value w kursie na Częstochowę. Drużyny owszem na podobnym poziomie, ale przy takich drużynach decydujące ma znaczenie własny parkiet.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Panowie to jest sport, ja napisalem to co wiem. nie wykluczam wygranej espadonu, ale nawet czysto sportowo to przeciez oni nie sa nawet lepsi od czestochowy! ja bardzo bym chcial zeby wygral Szczecin bo gra tam moj kolega któremu bardzo kibicuje ale, w zyciu trzeba byc realistą ???? a tymbardziej w bukmacherce. Ja nie naklaniam do gry na czestochowe, odrazdzam granie na espadon no chybaże dla was taki kurs to jakas korzysc ????
 
K 27

kalarepka

Użytkownik
Ale rzeczywiście coś jest na rzeczy z trenerem, bo nawet na czasie nie potrafi skupić ich uwagi ???? też pogralem grubo Częstochowę +1.5 , jak będą tak grać dalej to izzy ????
 
S 22

szpak

Użytkownik
Ludzie nie siejcie zametu! Zawodnicy maja placone za to zeby grali dobrze! To sa profesjonalisci I nikt nie odpusci meczu bo w zespole sa jakies konflikty.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Ale rzeczywiście coś jest na rzeczy z trenerem, bo nawet na czasie nie potrafi skupić ich uwagi ???? też pogralem grubo Częstochowę +1.5 , jak będą tak grać dalej to izzy ????

on gada tylko ze swoimi, ja wiem jedno on dlugo trenerem w szczecinie nie bedzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom