>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [07.12.2016] - środa

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik



W grupie E istotne jest tylko jedno spotkanie. Tottenham podejmie &quot;u siebie&quot; CSKA Moskwa z którą zagra o Ligę Europy. Jeśli Anglicy nie chcą występować w roli spadochroniarza na wiosnę, muszą ten mecz przegrać. Każdy inny wynik utrzyma koguty w tejże roli. Grupa G została zdominowana przez Leicester City i mistrz Anglii odwiedzi Porto w roli pewniaka do awansu z pierwszego miejsca. Mimo to kurs na będących w słabej formie Portugalczyków nie jest do gry i to od razu rzuca się w oczy. Rozgrywająca swój mecz w Bruggi ekipa Kopenhagi, musi go wygrać i liczyć na brak zwycięstwa FC Porto. Przy takim układzie spraw to właśnie Duńczycy wyjdą z drugiej pozycji. W grupie H, Juventus zagra o przypieczętowanie pierwszej lokaty, natomiast Sevilla wybierze się do Lyonu, gdzie postara się nie przegrać dwiema bramkami i także zameldować się w fazie play-off LM. Grupa F to spotkanie o pierwsze miejsce między Realem Madryt i Borussią Dortmund. W ostatnich latach raz wygrywali jedni, raz drudzy, ale mecze były zawsze nieprawdopodobne. Te grupowe jak i na wiosnę. Overy i ogromne emocje - to najlepszy opis tej pary. Na tematy Legii i jej walki ze Sportingiem o Ligę Europy rozmawiamy w specjalnym temacie.
Szóstą kolejkę LM poprzedzą jednak weekendowe rozgrywki ligowe, gdzie swoje hitowe mecze zagrają drużyny Man City, Napoli, Barcy, Realu Madryt i sławne imienniczki z Bundesligi.
▶ FC Barcelona - Real Madryt
▶ Napoli - Inter
▶ Manchester City - Chelsea

▶ Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach
Zapraszamy do dyskusji!​
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund x kurs: 3,90 buk: forBET
Real Madryt - Borussia Dortmund(2x) kurs: 1,75 buk: forBET

Od dłuższego czasu myślę o takiej sprawie. Nawet miałem to pograć i nic nie pisać aby kursy nie spadły.

Więc tak - w meczu Real vs BVB teoretycznie może rozstrzygnąć się kwestia awansu z 1 miejsca. I teraz o co mi się rozchodzi. 1 miejsce dla BVB i 2 dla Realu to idealny układ dla obu drużyn. Bo BVB nie trafi na Bayern bo nie może, a Real nie trafi na Barcelonę bo też nie może. Jak dla mnie to naprawdę mocna przesłanka do grania 2x lub x. Oczywiście dochodzi słaba forma Realu, ale głównie to co pisałem wyżej. Co sądzicie o mojej teorii i graniu na 2x lub x ?

przecież jeśli Real wygra to będzie miał na koniec 14pkt, a BVB wciąż 13 ????
Jasne, źle to policzyłem. Dzięki za odp. W takim razie sprawa jest prosta - aby wyjść z 1 miejsca musi wygrać i tyle. Pozostaje więc tylko kwestia czy będzie chciał. Moim zdaniem nie. W takiej sytuacji remis do grania jak najbardziej. Dokładam więc jeszcze takie bety. Te, które się powtarzają na x i 2x to oczywiście nowe zakłady za kolejne stawki.

forBet
Real Madryt - Borussia Dortmund dokładny wynik: 0:0 kurs: 17,5 buk: forBet
Real Madryt - Borussia Dortmund dokładny wynik: 1:1 kurs: 6,75 buk: forBet
Real Madryt - Borussia Dortmund dokładny wynik: 2:2 kurs: 9,75 buk: forBet

Oprócz Barcelony Real z 2 miejsca nie będzie mógł trafić na Atletico. Tak jak pisałem wcześniej nie trafi również na Bayern. W pozostałych grupach to już niewielkie niuanse. No może tylko kwestia PSG, ale w tamtej grupie i Arsenal może wejść na 1 miejsce. No i motywacja oczywiście BVB, które na pewno nie będzie chciało trafić z 2 miejsca na Barcelonę czy Atletico, a oczywiście na Bayern nie będzie mogło. Jedynym zagrożeniem typu było by jak by Real celowo chciał wepchnąć BVB właśnie na Barcę czy Atletico, ale wtedy ryzykuje Bayern, który może do czasów kolejnej fazy LM być w znacznie lepszej formie. Do tego pytanie po co się spinać skoro jest na tyle korzystna sytuacja. Dla mnie z punktu widzenia strategicznego jak i motywacji zawodników bety na remis i 2x naprawdę są sensowne. Zobaczymy jak w praktyce sprawdzi się moja teoria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mat77 158

mat77

Użytkownik
To kiedy Real jest lub był w formie skoro teraz maja słabą formę?
Ostatnie 20 spotkań bo dalej mi się liczyć nie chciało: 15 zwyciestw, 5 remisów, 0 porażek. Chyba najlepsza z możliwych aktualnie serii w europejskiej piłce lub jedna z najlepszych. Typ może i spoko ale taki argument, że sie nie widzi powodu żeby czytać dalej...
To, że nie przegrywają nie znaczy, że nie są w słabszej dyspozycji..Ile spotkań z tych 20 oglądałeś? Real prezentuje padakę jeśli chodzi o styl, z tercetu BBC, Bale&#39;a jest kontuzjowany, Benzema w tym sezonie jest beznadziejny a CR niby obudził się na jeden mecz z Atletico ale i tak to jeszcze nie jest Cristiano z najlepszych czasów.Zmiennik Morata dobre występy przeplata bardzo przeciętnymi.Mózg drugiej linii czyli Casemiro dopiero wraca po kontuzji.Naprawdę jest daleko by powiedzieć, że to jest ten Real który może bić wszystkich jak leci.. Jeśli oni męczą się u siebie z jakimś Gijonem no to umówmy się.. &#39;&#39;Królewscy&#39;&#39; nie są w formie tylko w formalinie.. jak mawiał klasyk :grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To kiedy Real jest lub był w formie skoro teraz maja słabą formę?
Ostatnie 20 spotkań bo dalej mi się liczyć nie chciało: 15 zwyciestw, 5 remisów, 0 porażek. Chyba najlepsza z możliwych aktualnie serii w europejskiej piłce lub jedna z najlepszych. Typ może i spoko ale taki argument, że sie nie widzi powodu żeby czytać dalej...
No akurat ten argument to ja podałem na końcu, więc siłą rzeczy musiałeś przeczytać to co wcześniej pisałem i to dla mnie jest najważniejsze w moim typie. A co do formy oglądałem oba mecze z Legią, mecze ze Sportingiem i znam wynik z BVB. To naprawdę nie wygląda dobrze. Choćby naprawdę słaba forma Ronaldo. Coś tam się zatarło. Możliwe też, że działa mechanizm, który obserwuję od lat w piłce, że drużyna, która we wcześniejszym sezonie zdobyła trofeum LM nie ma już takiego poweru jak wcześniej. Inna też kwestia samego Ronaldo, który po zdobyciu ME zdobył praktycznie już wszystko co było do zdobycia. No jeszcze zostały MŚ. W każdym razie mnie w moich typach nie chodzi o formę, bo Real u siebie to zawsze może być groźny.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund x kurs: 3,90 buk: forBET
Real Madryt - Borussia Dortmund(2x) kurs: 1,75 buk: forBET

Od dłuższego czasu myślę o takiej sprawie. Nawet miałem to pograć i nic nie pisać aby kursy nie spadły, ale jedna rzecz mnie niepokoi.

W związku z tym wynik 1:0 dla Realu wciąż by premiował BVB z 1 miejsca ? Dobrze myślę ?
przecież jeśli Real wygra to będzie miał na koniec 14pkt, a BVB wciąż 13 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Najgłośniejszy mecz tej kolejki musi mieć najlepszego sędziego ????
Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania najciekawszego starcia ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Borussią Dortmund. Na liniach pomagać mu będą tradycyjnie Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, arbitrem technicznym będzie Radosław Siejka, a dodatkowymi asystentami Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Monaco ma pierwsze miejsce w grupie. Leverkusen drugie. Leverkusen gra u siebie ale... ma szpital. Monaco czeka w weekend wyjazd do Bordeaux, Bayer gra z Schalke. Czyżby szykował się mecz underowy? Czy bardziej zagrają rezerwy chcące się pokazać w LM?
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Lyon-FC Sevilla
typ:Lyon wygra dwoma bramkami
kurs:4.95
bukmacher:fortuna
Do awansu Lyon potrzebuję wygranej dwoma bramkami. Są w stanie tego dokonać. Wiemy jak Sevilla gra na wyjeździe i to nie tylko w lidze hiszpańskiej. W LM w tym sezonie fartowny remis z Juve i wymęczone zwycięstwo z outsiderem z Zagrzebia. Gra toczy się o wielką kasę dlatego motywacją po obu stronach napewno ogromna. Sevilla ostatnio porażka z najsłabszą drużyną ligi a Lyon rozegrał raptem 30 minut z Metz, więc będzie bardziej wypoczęty. Francuska ekipa w tym sezonie u siebie spisuje się średnio, bilans 5-0-4. Sevilla natomiast na wyjazdach ma bilans 4-5-3, w tym wygrana z 4-ligowcem i 3 zwycięstwa wymęczone lub zapewnione dopiero w ostatnich minutach z drużynami wyraźnie słabszymi (Leganes,Deportivo i Dinamo). Drużyna z Andaluzji ponadto zagra bez kluczowego Vazqueza. Jak dla mnie warto spróbować za tak wysoki kurs.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Sam wacham się czy grać na Real ale według mnie to jest no bet. Real jeśli wygra awansuje z 1 miejsca i co wtedy ich czeka? Mogą trafić na Bayern, Man City lub Arsenal jeśli chodzi o tych mocniejszych rywali a awansują z drugiego to wiadomo że unika Barcelony i Atletico bo w 1/8 nie mogą się spotkać. I z groźnych rywali zostaje Juventus i Psg i wydaje mi się że woleli by trafić na którys tych dwóch zespołów. Owszem z Juve zawsze im się ciężko grało ale w tym roku Juve już tak nie zachwyca, a o Psg już nie wspomnę. Jeśli już to bardziej bym się skłanial ku remisowi w tym meczu co jest chyba najbardziej prawdopodobna opcja bo Real raczej nie będzie Chcial przegrać o przerwać passy meczów bez porażki bo idą chyba po rekord. Ja jednak uważam że lepiej odpuścić sobie ten mecz i obejrzeć go poprostu dla przyjemności bo nikt z nas nie wie co myślą w Madrycie o tym i na kogo woleli by trafić
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
A co powiecie o meczu Porto ? Grają u siebie, muszą wygrać - wtedy awansują z drugiego miejsca. Jeśli zremisują (zremisowali z Kopenhagą u siebie 1-1 i zremisowali z nią na wyjeździe 0-0) lub przegrają i Kopenhaga wygra z Club Brugge to out... To motywuje jednak czekam na składy, ewentualnie dam -1 handi na Porto.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juventus-Dinamo Zagrzeb
Typ: Juventus wygra do połowy dokładnie 2 golami
Kurs 4.00
Buk Bet.365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Juventusu na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Chorwackiego Dinama Zagrzeb. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Sytuacja w tej tabeli wygląda tak iż Juventus już po 5 seriach spotkań zapewnił sobie awans do następnej fazy tych rozgrywek,ale do 1 pozycji w tabeli brakuję mu albo wygranej z zespołem Dianama Zagrzeb,albo potknięcia Sevilli w spotkaniu z Lyonem,ale myślę że gospodarze nie będą czekali na wpadkę Hiszpanów i sami spróbują pewnie i wysoko ograć ekipę Chorwatów, którzy są zdecydowanie najsłabszym zespołem w tej edycji piłkarskiej Ligi Mistrzów, nie zdobyli nawet jednego punktu , stracili w sumie 13 bramek nie zdobywając ani jednej , tutaj na stadionie Starej Damy, która w obronie jest w miarę poukładanym zespołem raczej gościom szans an punkty bym nie dawał. Te ekipy spotkały się w pierwszym meczu we wrześniu i tam Juventus nie dał żadnych szans ekipie gospodarzy, wygrał 0:2 do połowy oraz 0:4 na koniec spotkania, nie dał sobie stworzyć zespołowi Dinama praktycznie ani jednej dobrej sytuacji do zdobycia bramki, tutaj stawiam na wynik 2:0 do przerwy oraz 5:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
pro_jumper 8

pro_jumper

Użytkownik
A co powiecie o meczu Porto ? Grają u siebie, muszą wygrać - wtedy awansują z drugiego miejsca. Jeśli zremisują (zremisowali z Kopenhagą u siebie 1-1 i zremisowali z nią na wyjeździe 0-0) lub przegrają i Kopenhaga wygra z Club Brugge to out... To motywuje jednak czekam na składy, ewentualnie dam -1 handi na Porto.
Jak dla mnie to szkoda ładować w nich jakakolwiek kasę, ponieważ w tym sezonie i w lidze, i w LM są po prostu słabi. Bardzo brakuje im skuteczności, w sobotę meczyli się z Bragą grająca w 10 od 36 minuty, ostatecznie wygrywając 1-0 po bramce w 95 minucie. Nie mowie ze Porto tego meczu na pewno nie wygra, ale po kursie 1,33 chyba nie warto tego ruszać.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Leicester ma już pewny awans, więc jak na Anglików przystało powinni poleniuchować. To Porto ma biegać i starać się wygrać. Do tej pory Lisy grały dosyć ostro, chociaż w ostatnim (domowym) meczu zobaczyli tylko jedną kartkę i to w samej końcówce. Linia 2,5 to moim zdaniem świetne rozwiązanie. Przy 1,5 bym się zastanawiał, ale tu nie mam z tym problemów.
Mistrz Anglii musi walczyć w Premier League, bo jak do tej pory to ten mistrz chodzi w dziurawych butach. Mecz bez spiny dla nich.
Porto - Leicester
Leicester poniżej 2,5 żółtych kartek 1,62 Bwin ✅ 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 0

golas62

Użytkownik
Liga mistrzów
Typy:
1.Alternatywny handicap Leicester +3,0 kurs 1.3
2.Juventus powyżej 1.5 gola kurs 1,2
3.Legia Warszawa - Sporting suma goli powyżej 2,5 kurs 1,61
4.Real Madryt powyżej 1,5 gola kurs 1,57
Całkowite AKO.3,96
Osobiście z tych meczy uważam jedynie Real za średnio pewny typ ale wierzę , że jak strzelą pierwszą bramkę to i uda się im strzelić drugą .
A wy co myślicie o takim kuponie ?
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: X Kurs: 4.00 Sportingbet
Ja na dziś spróbuje wysnuć teorie spiskową co do powyższego spotkania.
Mianowicie rozchodzi mi sie oto,że Realowi lepiej będzie zająć 2 miejsce w grupie.
Jak wiemy po rozgrywkach grupowych mamy losowanie. Wiemy również,że w kolejnej rundzie nie mogą ze sobą zagrać ekipy z tego samego kraju,a więc ewidentnie łatwiejszy rywal trafi się startując z pozycji 2 w tabeli.
Zwycięzcy grup: Arsenal , Napoli , Barcelona , Atl.Madryt , Monaco , Leicester , Juve lub Sevilla
Czyli potencjalni rywale dla Realu jak najbardziej do wzięcia stąd widze taki oto numer,że gwiazdy Madrytu nie będą się zbytnio spinać na to spotkanie.
Zagrać trzeba więc zagrają bardzo spokojnie,a remis nie będzie krzywdzący dla żadnej z ekip.
A jak będzie to sie okaże już dziś wieczorem!
Wynik: 2:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
A co powiecie o meczu Porto ? Grają u siebie, muszą wygrać - wtedy awansują z drugiego miejsca. Jeśli zremisują (zremisowali z Kopenhagą u siebie 1-1 i zremisowali z nią na wyjeździe 0-0) lub przegrają i Kopenhaga wygra z Club Brugge to out... To motywuje jednak czekam na składy, ewentualnie dam -1 handi na Porto.
Granie na handi w takim spotkaniu to bardziej hazard, a nie bet poparty sportową analizą meczu. Jak zaznaczył we wcześniejszym poście Ramzesa, Leicester poleniuchuje. Porto strzeli gola i może się cofnąć, bo dla nich to gra o wszystko, a Leicester nie będzie wcale dążyć do wyrównania - no i będą podawać sobie piłeczką wszerz boiska i doczekają spokojnie do końca. Tak to może właśnie wyglądać ????
Generalnie dla mnie jutro wszystko oprócz delikatnej gry Legii to no bet. Miałem ochotę pograć Real, ale niezwykle ciekawa analiza Adamo80 mnie od tego pomysłu kompletnie odciągnęła i raczej się na nic w tym spotkaniu nie zdecyduję.
Totek to śmieszny kurs w porównaniu do skali trudności, Bayer będzie spięty i nie musi wygrać, bo remis im wystarcza, Porto jak wyżej, Brugge no bet, a grupa H Lyon z Sevillą też 1x2.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bayer będzie spięty i nie musi wygrać, bo remis im wystarcza
Bayer awansował już z drugiego miejsca. Koguty nie mają szans na 1/8 Ligi Mistrzów. Czytamy ;)
W grupie E istotne jest tylko jedno spotkanie. Tottenham podejmie &quot;u siebie&quot; CSKA Moskwa z którą zagra o Ligę Europy. Jeśli Anglicy nie chcą występować w roli spadochroniarza na wiosnę, muszą ten mecz przegrać. Każdy inny wynik utrzyma koguty w tejże roli.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Co do Realu to trzeba przyznać, że nie jest w najlepszej stronie. Piszę to w dodatku jako kibic Realu. Owszem Królewscy nie przegrali żadnego spotkania, ale trzrba przyznać jasno, że nie zawsze styl jedt nawet dobry. Grając chociażby z fatalnie spisuuacym się Sportingiem Gijon nic szczególnego Królewscy przecież nie pokazali. z Barcelona również średnio to wyglądało, owszem mecz mógł potoczy się inaczej gdyby na początku został podyktowany rzut karny. Jednak to właśnie Barcelona była bliżej później wygranej (doskonała okazja Neymara). Real dużo traci na kontuzji Bale. To właśnie Walijczyk był piłkarzem najrowniej grającym u Królewskich.
Można tutja spodziewać się bardzo.dobrego widowiska, bowiem Real na pewno nie odpuści grając u siebie, a w dodatku Bvb potrafi strzelać bramki. Mam nadzieję, że będzie to podobne widowisko co w pierwszym meczu, gdzie emocji nie brakowało. Obrona Realu nie jesy za mocna, ale przyjezdnych jeszcze gorsza według mnie. Temu najlepiej grać tutaj BTS.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
  • Real - BVB BTTS - TAK @1.44 ✅✅✅ To było do przewidzenia.
  • Lyon - Sevilla BTTS - TAK @1.57 ⛔⛔⛔ Tutaj się trochę zawiodłem, że nie padł nawet jeden gol, a było po czym i z czego strzelać.
Grane w b365, łącznie w dubelku 2.27 ⛔
Ja dzisiaj idę w takie akuku w meczach w których jeszcze o coś grają i chyba najpewniej o bramki.
Pierwszy mecz Real - BVB, walka toczy się o pierwsze miejsce w grupie, które zapewne chce zająć jedna jak i druga drużyna. Przed meczem ze Sportingiem widziałem ludzie pisali, że niby Real będzie kalkulować i specjalnie tracić punkty w Lizbonie żeby wyjść z drugiego miejsca i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Tutaj nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2-2 i jestem przekonany, że dzisiaj na Santiago Bernabeu tak samo zobaczymy fajne widowisko i golami po obu stronach.
Drugi mecz Lyon - Sevilla, tutaj grają o wyjście z grupy, więc też nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu bądź graniu na remis, bo wiadomo, że czasami taka gra kończy się źle. Póki co w lepszej sytuacji stoi Sevilla, ale na wyjazdach to znacznie inna drużyna (o czym sam zresztą przekonałem się stawiając ich win w meczu z Granadą) i Lyon spokojnie jest w stanie wygrać ten mecz nawet do zera, jednak myślę, że Sevilla nie postawi tylko na defensywę i będzie w stanie strzelić chociaż tego jednego gola.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Patrząc tak na wstępie na dzisiejsze pojedynki. To można iść w stronę rzutów różnych w Turynie. Ekipa Starej Damy powinna zdecydowanie przekazać podczas tego spotkania. Dynamo powinno być zepchniete do obrony, a to wszystko powinno przełożyć się na cornery.
Drugi ciekawy mecz jak.juz pisałem chwilę wcześniej będzie miał miejsce w Madrycie. Jest to bardzo istotny mecz, bowiem waga jest spora daje pierwsze miejsce w grupie. Pierwsze spotkanie stało na wysokim poziomie tutaj może być podobnie. Real Bez Bale traci nieco na jakości w ofensywie, ale mam nadzieję, że coś strzela, a stracić powinni na pewno bowiem regularnie tracą bramki. O dziwo z Atletico udało im sir zachować czyste konto, ale grali przecież z dosyć słabymi zespołami jak Gijon i Navas musiał wyciągać piłkę z siatki. Podobnie sytuacja wygląda w ekipie Bvb. Więc BTS oraz over chyba tutaj są najlepszymi typami.
Pozostałe spotkania jakoś mnie nie przekonują. Jednak może uda się coś znaleźć ciekawego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom