>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.12.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik



W grupach A,C i D wszystko jest praktycznie jasne i ciężko tutaj o długie zapowiedzi. PSG i Arsenal rozegrają swoje spotkania z myślą o zajęciu pierwszego miejsca. Bliżej tego celu są piłkarze ze stolicy Francji, którzy dzięki remisowi 2:2 na Emirates Stadium mają lepszy bilans przeciwko armatkom. W grupie Barcelony i City wszystko jest wyjaśnione. Hiszpanie z pierwszego, Anglicy z drugiego, a zespół z Północnej-Westfalii spada do Ligi Europy. Mecze będą jedynie o wpływy i być może wypróbowanie nowych wariantów gry. Nie powinno zabraknąć bramek w tych spotkaniach. W grupie D, po sensacyjnej przegranej Bayernu w Rosji, kwestia miejsc premiowanych grą w 1/8 jest jasna. Mecz na Allianz Arena będzie o prestiż, natomiast w równolegle rozgrywanym pojedynku w Eindhoven, miejscowe PSV zagra z Rostovem o Ligę Europy. Na początku nie wymieniłem grupy B i było to celowe. To na nią właśnie tego wieczoru skupi się większość piłkarskich kibiców. Benfica na stadionie światła podejmie Napoli, podczas gdy Besiktas odwiedzi outsidera grupy w Kijowie. Mistrz Portugalii może srogo zapłacić za wypuszczenie z rąk prowadzenia 3:0 w 5. kolejce, ale i ma szanse na wyjście z pierwszego miejsca. Każda bramka w tej grupie będzie niesamowicie istotna.
Szóstą kolejkę LM poprzedzą jednak weekendowe rozgrywki ligowe, gdzie swoje hitowe mecze zagrają drużyny Man City, Napoli, Barcy, Realu Madryt i sławne imienniczki z Bundesligi.
▶ FC Barcelona - Real Madryt
▶ Napoli - Inter
▶ Manchester City - Chelsea

▶ Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach
Zapraszamy do dyskusji!​
 
K 19

krychaj5

Użytkownik
Arsenal już ma zapewniony awans do 1/8 LM, na dzień dzisiejszy zajmują 2 lokate w Premier League (swój mecz jeszcze rozegra Liverpool) no ale zbliżyli się mocno do lidera Chelsea więc myślę, ze w będą tutaj oszczędzać siły na to, aby podtrzymać to miejsce w spotkaniu ze Stoke, w dodatku grają wyjazd a Basel walczy o tą LE.
W związku z powyższym uważałbym na spotkanie Basel - Arsenal, jeśli już miałbym coś grać to za niewielką stawkę w stronę gospodarzy, potrafili napędzić u siebie stracha PSG, które ledwo ograło ich 2:1, sądzę że zmobilizują się na to ostatnie spotkanie i urwą przynajmniej punkt Kanonierom, zwłaszcza, że ich rywal w tabeli Ludogorets przyjeżdża do Paryża gdzie nie będzie im tak łatwo o chociażby punkt.

Na mecz Basel - Arsenal proponuję:
Basel +0,5 @1,62 Caloroczny
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
PSG over 2,5 bramki @1,66 Bet365 ⛔ 2-2, na Boga...
Paryżanie po wyrównaniu w Londynie zabrali piłkę gospodarzom i doceniali to, co chcieli od początku osiągnąć. Nie można zmarnować teraz pierwszego miejsca w domowym meczu z Bułgarami. To po pierwsze. Po drugie, czas na rehabilitacje, ponieważ ligowy mecz w Montpellier to typowy niesmaczny żart w ich wykonaniu. Strzelili Łudogorcowi na wyjeździe trójkę i trójkę też wsadzili w domowym meczu z Bazyleą. Jutro będzie przypieczętowanie pierwszej lokaty i kilka goli. Tak sądzę, bo gospodarze mają za co pokutować w tym sezonie, a taki mecz jest idealną okazją.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Atletico Madryt +1 to jakieś nieporozumienie pomimo faktu, że o nic nie grają ???? .
6 kolejka, dla wielu klubów już o nic, a nie ma co się oszukiwać, że o LE mało który klub zażarcie walczy. Tam są tak naprawdę małe pieniądze. Może być sporo niespodzianek w tej kolejce.
FIXy w LM są nie ma co ukrywać, Dinamo Zagrzeb 1:7 Lyon jest tego dobitnym przykładem.
⚽ Dyn. Kiev - Besiktas
Besiktas ::: 2,44 ::: 1/3 Pinek ⛔

Mega ultra hiper super &quot;masówka&quot; na Besiktas, ale to nic dziwnego, bo w 6 kolejce fazy grupowej Champions League co roku mamy takie smaczki jak ten. Jakie k**** smaczki? O czym Ty typie pie******z?
O co chodzi?
Benfica 8 punktów
Napoli 8 punktów (grają na wyjeździe z Benficą)
Besiktas 7 punktów
Dynamo Kijów 2 punkty (o nic już nie grają)
Śledzę już trochę tą Ligę Mistrzów i w zdecydowanej większości przypadków (nie mówię, że wszystkie!) wygrywają Ci którzy mają jeszcze szanse do fazy pucharowej gdzie leży potężna kasa.
W Turcji padło 1:1, jednak co by nie mówić to Kijów tutaj o nic nie gra, brak motywacji, mogą pomóc swoim przeciwnikom, w końcu to drużyna ze wschodu na myśl ciśnie się krętactwo, korupcja, z drugiej strony Turcja wcale nie jest lepsza. Na pewno w oczach wielu nie uchodzi za &quot;czysty&quot; kraj.
Nie skupiam się na aspektach piłkarskich, uważam, że one w takich meczach schodzą na dalszy plan. Oba kluby w ostatnim czasie bez porażek, oba są wiceliderami swoich lig w kraju, cuchnie trochę remisem dlatego dla osób lubiących bardziej bezpieczne zakłady polecam opcję DNB.
Wynik: 6:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Arsenal już ma zapewniony awans do 1/8 LM, na dzień dzisiejszy zajmują 2 lokate w Premier League (swój mecz jeszcze rozegra Liverpool) no ale zbliżyli się mocno do lidera Chelsea więc myślę, ze w będą tutaj oszczędzać siły na to, aby podtrzymać to miejsce w spotkaniu ze Stoke, w dodatku grają wyjazd a Basel walczy o tą LE.
Arsenal ma jeszcze szanse na 1 miejsce w grupie, jeśli PSG nie wygra swojego meczu. Nawet jeśli kurs na PSG to 1.12 to ich zasranym obowiązkiem jest wycisnąć maksa z tego meczu i liczyć na potknięcie Paryżan, bo inaczej w 1/8 znowu trafią na Barce :grin:
Atletico ma pewne 1 miejsce w grupie, więc im natomiast może zabraknąć determinacji. A jako, że determinacja to jakieś 80% wartości tego klubu, to ja bym na nich nie stawiał.
Ponadto myślę, że nieudacznicy z City będą chcieli się odkuć po weekendowej beznadziejnej porażce w lidze. Jak znam Guardiole to wystawi prawie podstawowy skład. No i Aguero może zagrać, bo w lidze ma miesiąc odpoczynku :grin:
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Mam na oku jeden kupon, tzn. interesuje mnie tylko grupa B, bo tam pójdzie oko za oko, ząb za ząb.

Pierwszy mecz, czyli Dynamo - Besiktas, Kijow o nic nie gra - Turcy praktycznie o wszystko. Wiemy, że goście potrafią strzelać na wyjeździe, co udowodnili chociażby w Neapolu, lecz 8 straconych bramek też coś mówi za siebie... Na wyjeździe nie przegrali od 10 spotkań, w tym zwycięstwo w Neapolu i remis w Lizbonie. Dynamo niby o nic nie gra, ale 1,5 mln za zwycięstwo piechotą nie chodzi, nie mówiąc o tym, czy czy będą chcieli się podłożyć i komu? xD Dlatego myślę o kursie na bet365 Besiktas i powyżej 2,5 - kurs 4,00.

I drugi mecz - Benfica - Napoli. Tutaj w życiu nie obstawiłbym zwycięzcy, bo nim może okazać sie nawet Besiktas xD Natomiast Benfica na ostatnich 5 meczów u siebie - 5 zwycięstw, 17 bramek zdobytych, 0 straconych. No i w pamięci niestety głupia porażka na wyjeździe z Moreirense 1:2 mimo posiadania piłki 28:72 i sytuacji bramkowych 7:22... Napoli na wyjeździe to dla mnie nie wiadoma. Ale po meczu w Neapolu i wyniku 4:2 liczę na otwartą piłkę, kontry i bramki. Dlatego najbardziej oczywistym typem jest dla mnie bts i powyżej 2,5 - kurs 2,25.

No i nagle z 4,00 i 2,25 robi mi się kurs 9, i dolary w oczach... eh...
Co o tym myślicie?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Czy jeżeli Barca i City przegrają, to z grupy wychodzą Barca + BMG?

Wtrącę tylko tutaj, że warto czytać zapowiedzi w pierwszym poście. Wszystko podajemy. /Kuchcik


EDIT:
Nieaktualne. Doczytałem, że liczą się punkty w meczach bezpośrednich, więc City &gt; BMG.

Co za tym idzie... mecze wtorkowe nic już nie zmienią w tej grupie. Istnieje zatem spora szansa gry dla rezerwowych. Jakie typy zatem (oczywiście po ogłoszeniu składów już) warto mieć na uwadze? Celtic upatrzy szansę postawienia się City? Barca nie sklepie BMG?

EDIT 2:
PSV jeżeli wygra z Rostovem, to zagra w LE. Zarówno Rostów na wyjeździe jak i PSV u siebie potrafi się postawić silniejszym rywalom. Kto sędziuje? Jeśli sędzia niebojący się kartek, to może warto iść w over kartek?

Czyli warto grać na Barcelone? Kurs już wzrósł do 1.40. Barca ma już co prawda 1msc ale po tym jak w ostatnich minutach wypuścili z rąk zwycięstwo w El Clasico mają chyba coś do udowodnienia.
Co mają do udowodnienia? Myślę, że zagrają lekką rezerwą a co za tym idzie... remis?
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Czy jeżeli Barca i City przegrają, to z grupy wychodzą Barca + BMG?
W grupie C nic się już nie zmieni. Celtic bez szans na LE, a Borussia na awans.

myślę, ze Borussia ma więcej do udowodnienia patrząc na ich ostatnią formę i miejsce w bundeslidze. Chyba, ze oba zespoły pogodziły się z ligami krajowymi i postawią na puchary, czyli zobaczymy rezerwy. Najlepszy strzelec Borussi w obecnych rozgrywkach Stindl i tak nie zagra. Rakitić i neymar też się wykartkowali z celticiem.

Nie zagrają na pewno:
Neymar Jr., Ivan Rakitic, Jérémy Mathieu (Barcelona);
Lars Stindl, Patrick Hermann, Álvaro Domínguez, Mamadou Doucure, Ibrahima Traoré, Marvin Schulz(Borussia)
 
R 167

realny

Użytkownik
Czyli warto grać na Barcelone? Kurs już wzrósł do 1.40. Barca ma już co prawda 1msc ale po tym jak w ostatnich minutach wypuścili z rąk zwycięstwo w El Clasico mają chyba coś do udowodnienia.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
ja bym proponował zagrać Barca/+2,5 gola w meczu. Tak jak realny pisze, Katalończycy mają coś do udowodnienia w tym meczu po ostatnim weekendzie i dla mnie zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne. Do tego ten klub słynie z overów bramkowych. Wiecie kiedy ostatni raz w meczu Barcelony padły 3 bramki bądź więcej? 6 listopada więc dokładnie miesiąc temu. Od tamej pory 3 razy 1:1 raz 2:0 i raz 1:0. Myślę, że ten mecz to będzie przełom a i przy obecnej formie Barcelony sądzę, że Gladbach też może coś ukłuć.

Typ: Barca/+2,5 gola
Kurs: 1,7

Co mają do udowodnienia? Myślę, że zagrają lekką rezerwą a co za tym idzie... remis?
W ostatnich 5 meczach 4 remisy i we wtorek kolejny? Moim zdaniem mało prawdopodobne.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dinamo Kijów - Besiktas
1X2
Besiktas
2.30
Bwin⛔


Dla mnie najciekawszy kurs i z bardzo dużą szansą powodzenia.
Dinamo bez szans na awans nawet o LE, więc nie muszą się zbytnio spinać, mogą rotować składem.
Turcy muszą walczyć, bo nic nie jest straconego, ale w tym meczu nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek błędy. Besiktas musi wygrać.
Szansę są. Gospodarzom nie idzie w tej edycji LM, mają raptem 2 punkty i dwie zdobyte bramki.
Przyjezdni w 5. kolejce LM przegrywali do przerwy 3:0 z Benficą i zdołali wywalczyć remis.
Dinamo 12 grudnia rozegra prestiżowy mecz z Szachtarem i pewnie już żyją tym meczem, mają go zakodowanego w głowach, a nie mecz, który nie daje im awansu nawet, gdy uda się zremisować.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Borussia Moenchegladbach
Typ: Barcelona wygra 2 połowe dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.80
Buk

Analiza: Już jutro rozpocznie się ostatnia kolejka rundy grupowe piłkarskiej Ligi Mistrzów na przeciwko siebie staną drużyny Barcelony oraz Borussi Moenchegladbach, tak gospodarze jak i goście mają zapewnione awanse do dalszych gier, Barcelona zdobyła już 1 pozycję w tabeli natomiast goście rywalizowali będą na wiosnę w rozgrywkach piłkarskiej Ligi Europy tak więc w tej grupie każdy gra o przysłowiową &quot;Pietruszkę &quot; więc zdecydowanym faworytem jest ekipa gospodarzy która musi zdecydowanie zmazać plamy poprzednich spotkań w szczególności na swoim stadionie gdzie nie wygrała dwóch kolejnych spotkań, ogólnie ich sytuacja na wyjazdach tez nie wygląda dobrze bowiem remisy z Sociedadem oraz Herculesem w pucharze króla nie są wynikami dobrymi, ogólnie w 4 na 5 poprzednich meczach Barcelona dzieliła się punktami ze swoimi rywalami, z racji iż będzie to spotkanie praktycznie bez presji można zawalczyć o komplet punktów oraz o kilka bramek na koniec grupowej rywalizacji, rywal jest do tego bardzo dobry bowiem nie potrafi on punktować na wyjazdach co pokazywał szczególnie w rodzimej lidze, gdzie uległa w kazdym z ostatnich meczy , stawiam tutaj na wynik 1:0 do połowy spotkania oraz 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Zastanawia mnie dlaczego Napoli w grupie jest za Benficą?? Mają tyle samo punktów, tyle samo bramek strzelonych, a Napoli jedną mniej straconą, czego ja nie wiem? Bo w takim przypadku wtedy Włochom starczyłby remis, wyjaśni mi to ktoś? Przecież sklepali Benficę u siebie 4-2.

robson United Dzięki! :spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@TenTypTakMa nie ma co się tą tabelą póki co zajmować. Napoli wygrało 4:2 u siebie i to oni maja przewagę póki co, im starczy remis, bo o wyższym miejscu w tabeli decyduje bilans bezpośrednich gier.
Żeby rozjaśnić sytuację w grupie gdzie najciekawsze boje nas czekają. Tj Benfica - Napoli i Dynamo - Besiktas wkleję to co komu trzeba i co widnieje na stronie uefa.com
&quot; - Napoli beat Benfica on matchday two so will qualify from Group B with a draw
- Whoever wins in Lisbon will advance in first place
- Both will be through regardless if Beşiktaş lose&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Ja właśnie zastanawiam się czy nie zaryzykować i nie pograć na Benfice. Są na drugim miejscu, przy remisie z Napoli i jednoczesnym zwycięstwie Besiktasu zagrają w LE. U siebie są bardzo mocni, na 20 meczy 16 wygranych, 3 remisy i 1 porażka (mecz towarzyski). Muszą grać o 3 punkty żeby nie liczyć na dobre wiadomości z Kijowa. Dobrze się prezentują poniższe opcje:

Benfica win @ 2.55
Benfica DNB @ 1.78
Benfica + over 1.5 @ 3.30

Betsson

Co myślicie?
 
K 61

krotarth

Użytkownik
ja zagram chyba BTS i over 2,5, kurs 2,20 - a przynajmniej nie będę się denerwował o wynik meczu zbytnio ???? remis benfice daje 2 miejce, bo wtedy besiktas wygrywa grupę(o ile wygra), dlatego sądzę, że na bramki nie będziemy narzekać
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
ja zagram chyba BTS i over 2,5, kurs 2,20 - a przynajmniej nie będę się denerwował o wynik meczu zbytnio ???? remis benfice daje 2 miejce, bo wtedy besiktas wygrywa grupę(o ile wygra), dlatego sądzę, że na bramki nie będziemy narzekać
Benfice remis przy wygranej Besiktasu daje, ale Ligę Europy ????
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Besiktas kusi ale Dynamo miało już przegrać we Włoszech ale tam Napoli biło głową w mur i nie ugrało pełnego sztosu. Idzie taka masówka jak dzisiaj na Real, strach to grać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom