>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skrill - problem z utworzeniem konta (wykryto podobny profil)

xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Hej,
probowałem utworzyć konto na Skrillu, ale na samym końcu po podaniu danych pojawił się następujący błąd:
&quot;Wykryliśmy podobny profil rachunku w systemie. Nie będziesz mógł wpłacać, wypłacać lub płacić przy pomocy rachunku, dopóki nie skontaktujesz się z działem obsługi klienta. Jeśli nie pamiętasz danych umożliwiających dostęp do rachunku, odzyskaj hasło poniżej&quot;

Spotkał się ktoś z czymś takim?

Zaraz po pojawieniu się błędu dostałem maila z linkiem do potwierdzenia rejestracji co jest trochę dziwne biorąc pod uwagę, że wystąpił błąd w jej trakcie...
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
A czy nie miałeś kiedyś konta w Moneybookers? Bo to dawna nazwa obecnego Skrilla. Wystarczy napisać choćby po polsku do działu obsługi jak wygląda sytuacja. Odblokują a ty będziesz mógł normalnie korzystać z tego konta.
Gdzieś Twój dowód krąży po świecie lub dane :smile:
Jeśli kiedykolwiek potwierdzałeś tożsamość Twój również :p
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A czy nie miałeś kiedyś konta w Moneybookers? Bo to dawna nazwa obecnego Skrilla. Wystarczy napisać choćby po polsku do działu obsługi jak wygląda sytuacja. Odblokują a ty będziesz mógł normalnie korzystać z tego konta.



Jeśli kiedykolwiek potwierdzałeś tożsamość Twój również :p
No zapewne tak, tylko założyłem własnego skrilla sporo wcześniej niż możliwy, przypadkowy właściciel ID ????
 
Do góry Bottom