>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

11. kolejka PlusLigi (28-29 listopada)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP


11. kolejkę PlusLigi zainauguruje spotkanie Czarnych Radom. Radomianie są na fali wnoszącej, natomiast Warszawianie ostatnio przełamali się po serii porażek.
Mało kto się spodziewał przed sezonem, iż najciekawszym spotkanie będzie starcie Jastrzębskiego Węgla z Cuprum Lubin. JSW ostatnio na własne życzenie wygrał dopiero po 5. setach, jednak nadal śrubują serię zwycięstw. Dyspozycja Lubinian nieco opadła, jednak liczę iż to będzie świetne widowisko. TOP 3 ligi nie powinno mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Z dolnych rejonów tabeli, ciekawie zapowiada się starcie Kielczan z Będzinem
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska 5 setow @ 2,85 Betano
To zaczynamy kolejke w Radomi gdzie zagraja Czarni z Warszawska.
Faworytem jest wedlug bukow gospodarze ktorzy po porazce z Belchatowem pokonali usiebie Gdansk i na wyjezdzie pokonali Cuprum. Natomiast zespol Warszawskiej po 4 porazkach wygral w kielcach co podnioslo napewno ich pewnosc siebie. Biorac poduwage ostatnie mecze pomiedzy oba klubami to sklanial bym sie
by zagrac na Warszawska. Uwazam jednak ze mecz bedzie zaciety i beztibreaka sie nieobedzie. Dlatego typ na 5 setow jest warty zagrania
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
[
Mało kto się spodziewał przed sezonem, iż najciekawszym spotkanie będzie starcie Jastrzębskiego Węgla z Cuprum Lubin. J
Co za bzdury? Jak mało kto? Wiadomo było że Lubin który poprzedni sezon skończył na 5 miejscu teraz z powodzeniem będzie również walczył o pierwszą czwórkę na koniec sezonu, a Jastrzębski? Jest świetny Muzaj i przychodził szowman Oliva z kapitalnym serwisem więc również można było iść bardziej w tę stronę iż powalczą o czołowe lokaty niż miejsce w środku tabeli. Więc absolutnie się nie zgadzam że mało kto myślał że to spotkanie nie będzie ciekawe.
Co do meczy, narazie jeden na dzis, te jutro ew podam jutro moje typy:


Radom @1.57 Bet365 ✅✅✅
Radom -1.5 seta @2.20 Bet365 ✅✅✅


Radomianie wreszcie złapali odpowiedni rytm. Świetna postawa u siebie w meczu z Gdańskiem, wygrana 3:1, oraz tym bardziej wygrana z Cuprum na piekielnie trudnym terenie, w takim samym stosunku setów i kolejne 3 punkty!
Warszawska notowała serię 4 porażek z rzędu i wygrała z Effectorem w którym meczu była faworytem, lecz już tutaj nie jest i to wiadomo.
Smith z Czarnych w meczu z Cuprum atakował ze 100% skutecznością, skończył 15 na 15 ataków! Widać, że są w mega gazie, i dziś tylko to potwierdzą.
Apropo, Warszawska dwa tyg wcześniej grała również w Lubinie z Cuprum i mimo wygranej pierwszej patrii nie zdobyła nawet 1 punktu w meczu. To chyba najdobitniej pokazuje ich obecną formę na tle tak silnego rywala.


Wynik: 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
profeta 79

profeta

Użytkownik
Nie wiem skąd te wzrosty kursów na Polibudę, nie ma żadnych informacji o kontuzjach. Po zmianach przedsezonowych młodszy i mniej doświadczony zespół mają Czarni. Na kluczowych pozycjach rozegranie i przyjęcie zawodnicy dla których to jest pierwszy sezon gdzie są szóstkowymi zawodnikami w lidze. Polibuda po przyjściu Wrony ma mega ograny skład. Takie wygi jak Samica czy Zagumny dziś powinny pokazać klasę. Do tego Warszawie po powrocie Czarnych do ligi zawsze dobrze grało się w Radomiu. Gram na gości.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
✅✅✅✅✅✅Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin CUPRUM 2:3
Zwycięstwo : Cuprum Lubin @ 3.85 ( aktualnie spadek na @3.25)

To jest niesamowite z jakimi kursami wychodzą na to spotkanie bukmacherzy. Ja rozumiem, że Jastrzębski w gazie, ale nie przesadzajmy to nie jest skład, który przewyższałby Lubin o 4 klasy. A na to wskazują kursy. Mają serię zwycięstw, to fakt, lecz na pewno nie są drużyną klasy, która wygra z każdym po kolei. Musi w końcu przyjść porażka, a Lubinianom niczego nie brakuje żeby ich pokonać. Grę ekipy z Lubina ciągną fenomenalny Rozgrywający Sypacz Grzesiu Łomacz, chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Mają też regularnych Tahta, Kuparta, Kaczmarka. Po drugiej strony siatki wybija się postać Olivy, który z przytupem wkroczył na Polskie parkiety. Do tego trzeba dodać na pewno osobę Kampy, Grzegorza Kosoka i młodego, atakującego Muzaja. W poprzednim spotkaniu zabrakło tego rosłego zawodnika i od razu spore problemy z wygraniem z Gdańskiem. Nie wiem jak sytuacja z jego barkiem, ale jeżeli jutro go ponownie zabraknie to będzie to strata nie do powetowania. Jak dla mnie typowy mecz fifty fifty. Ten kurs monstrum jest niesamowitym VALUE. Do tego dochodzi nam seria 4 zwycięstw pod rząd Jastrzębian, typowa okazja na przerwanie serii. Obok tego nie można przejść obojętnie. Gram to z chęcią i czekam na świetne widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin
Zwycięstwo : Cuprum Lubin @ 3.85 ( aktualnie spadek na @3.25)
Z tego co wiem to podaje się kursy takie jakie są obecnie a nie jakie zagrałeś, więc nie 3.85 a 3.25 w takim razie.

Jastrzębski - Cuprum
Powyżej 3.5 seta @1.54 Unibet ✅✅✅

Niesamowicie ważne starcie dla układu tabeli, faktycznie zgadzam się z tym co pisze kolega wyżej, że kurs na gości to walue no ale jednak faworytem nie są, i nie do końca się zgadzam że skoro wygrali 4 mecze z rzędu to trzeba grać przeciwko bo nie wygrają 5.
Cuprum liczyłem przed sezonem, że z Jastrzębskim będą walczyć o to 4 miejsce na koniec i możliwość walki o medale, trochę ostatnio Cuprum spuścił z tonu i myślę, że stąd te kursy.
Wiele tak naprawdę zależy od występu Muzaja. Bez niego jeszcze sobie poradzili z Gdańskiem, mimo że powinni wygrać to spokojnie gładko 3:0! (2:0 i 22:17 dla Jastrzębia - w tym momencie Touzynsky schodzi, wchodzi De Rocco, który niszczy im cały set beznadziejnym przyjęciem(nie zrozumiała decyzja trenera)).
Typ niesamowicie pewny, Jastrzębski nawet jak wygrywa to praktycznie nigdy do 0 w setach, ostatnie 5 meczy:
2:3 z Kędzierzynem
3:1 z Rzeszowem
3:2 z Bełchatowem
3:1 z Espadonem
3:2 z Gdańskiem
Cuprum to wygrane, m.in. : 3:2 z Effectorem, 3:1 z Warszawską, czy przegrane z Czarnymi 1:3 oraz 2:3 z Gdańskiem.
zresztą ostatnie mecze między tymi dwoma drużynami to następujące ilości setów rozegranych:
Cuprum Jastrzębski 3:1
Jastrzębski Cuprum 3:1
Jastrzębski Cuprum 3:2
Jastrzębski Cuprum 3:2
Jastrzębski Cuprum 3:1

Widzimy więc, że 4 sety są zawsze i jest to mega prawdopodobny typ, a jednak raczej wygrają gospodarze, pozdrawiam i życzę powodzenia!

Wynik: 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Sezon tenisa sie zakończył wiec poświece troche swojego czasu na dziale Siatkówki ;)

Otóż na dziś proponuje o to takie ako:
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lublin + 2,5 seta ✅
Olszty -1,5 seta - Szczecin ✅
Bydgoszcz - Skra - 1,5 seta ✅
Bielsko Biała - Kedzierzyn -2,5 seta ✅
Gdańsk -1,5 - Katowice ⛔⛔ ????
Częstochowa - Resovia -2,5 seta ✅
STS
ako: 4,74

Krótka Analiza
- Jastrzebie kontra Cuprum , na samą myśl zapowiada się zacięte spotkanie. Uważam ze w tym spotkaniu zobaczymy co najmniej 4 sety , po jednej stronie Hidalgo Oliva + Kampa + Muzaj kontra zgrany zespół z Lublina którzy posiadają bardzo fajnych utalentowanych zawodników Kaczmarek, świetny Łomacz , dobre i szybkie skrzydła Prupart i Taht oraz wysoki środek Boehme oraz Hain. Do tego dochodzi fakt iż niepweny jest dalej występ Muzaja , jesli on nie zagra to mój typ na Cuprum jest niemal pewny sam Olivia nie pociągnie , Lublinian stać na seta na spokojnie , ich głownymi atutami bedzie zgranie i zdrowa kadra. Myśle ze Grzesiu Łomacz ułoyz sobie gre i bedą niebezpieczni z każdej pozycji.

-Olsztyn znowu wkońcu moze zapuntować , po 2 przegranych z Kędzierzynem i Resovią przyjeżdza do nich Szczecin. Mają atut własnej hali, prawie na każdej pozycji lepszego zawodnika , młody Śliwka,Włodarczyk nieobliczalny argentynczyk Palacios do tego troche doświadczenia z strony Plińskiego i Woickiego powinno starczyć na słaby Espadon. W ekipie gości tak zwani emeryci , Murek, Ruciak, Wika , którzy narazie nie imponują, to juz nie ich czasy. Olsztynianie bedą mieli wszystko w własnych rękach i uważam ze tego nie wypuszczam i zakonczą mecz w 3 lub max 4 setach.

-Kolejne Typy to na drużyny z wyższej półki ! Tak zwani giganci naszej Plusligi. Nie widze dziś zadnych niespodzianek i drużyny walczące o majstra nie stracą dziś żadnych punktów. Resovia i Kedzierzyn grają z najsłabszymi druzynami naszej ligi nie mogą tracić pkt. Czuje szybkie 3 sety i zjazd po prysznic. Wiemy jaką kadrą i potencjałem dysponują.Zaksa napakowana gwiazdami jak i pierwszy skład jak i drugi rozwali dziś słabą Bielską Białe 3-0.Resovia rownież nie powinna miec problemow z zamieszkującą dół tabeli Częstochową.
Na Gdańsk i Skre troche bardziej ostrożnie bo tylko po -1,5 seta. Ponieważ Skra gra na wyjezdzie , Bydgoszcz moze tego jednego seta przypadkiem ugrać lecz nic wiecej. Bełchatowianie graja zbyt szybką i kombinacyjną siatkówke dla Delecty. Do tego zagrywka po stronie SKry tez bd robiła przewage Lisinac , Wlazły , młody coraz lepiej radzący Szalpuk zapunktują dziś za 3 pkt. Jeśli chodzi o mecz Gdańska z beniaminkiem ze Katowic. Wiadomo Trelf to juz nie jest ten sam zespół co rok temu lecz dalej napewno jest zespłem który u siebie potrafi punktować. Dalej w tej drużynie są gwiazdy jak Mika , Masny , dołączył Patshytski. Ostanio przegrane po walce z Jastrzebskim i Radomem, wiec wkoncu nadszedł czas na wygraną. W Katowicach brak zadnego ponad przecietnego zawodnika no moze prócz Falashiego i nieraz dobrze grającego Kapelusa. Lotos co najmniej o jedną klase lepsi, własna hala , motywacja do przełamania seri porażek wiec nie widze innego wyniku jak 3-0 3-1 dla Gdańszczań !
Powodzenia ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Co za bzdury? Jak mało kto? Wiadomo było że Lubin który poprzedni sezon skończył na 5 miejscu teraz z powodzeniem będzie również walczył o pierwszą czwórkę na koniec sezonu, a Jastrzębski? Jest świetny Muzaj i przychodził szowman Oliva z kapitalnym serwisem więc również można było iść bardziej w tę stronę iż powalczą o czołowe lokaty niż miejsce w środku tabeli. Więc absolutnie się nie zgadzam że mało kto myślał że to spotkanie nie będzie ciekawe. Co do meczy, narazie jeden na dzis, te jutro ew podam jutro moje typy:
A spodziewałeś się przed sezonem, że Jastrzębski będzie tak wysoko - w tej fazie na 3. miejscu? Jeśli tak to gratuluje, może w PS będzie jakiś wakat na eksperta ???? Przewidziałeś przed sezonem iż Oliva tak odpali lub Muzaj będzie w tak świetnej dyspozycji? Kubańczyk grał poprzednio w niszowych ligach. Nota bene nie wiadomo czy Muzaj wystąpi, bo przed ich poprzednim meczem z Gdańskiem nie grał z powodu urazu barku, a Strzeżek to jednak nie ten level.
JSW - Cuprum Lubin
Gospodarze aktualnie są dla mnie rewelacją rozgrywek - odprawili ostatnio z kwitkiem Rzeszów, Bełchatów czy Gdańsk. Z Lotosem trochę przez kombinację trenera w końcówce 3. seta wygrali dopiero po 5. setach. Zespół za uszy ciągnie Oliva, który dla jest objawieniem ligi. Kubańczyk jest niezwykle eksploatowany i prędzej czy później odbije się na jego dyszpoycji - gość jest już po 30. Tak jak wspomniałem nie wiadomo, co z Muzajem. W obwodzie jest Strzeżek, który głównie prezentuje zagranie &quot;siła x ramię&quot;, nie jest tak plastyczny w ataku, jak Muzaj.
Lubinianie będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią porażkę z Radomiem. Tutaj ciężar zdobywania punktów spoczywa na duecie Taht-Kaczmarek. Pupart ma zabezpieczyć przyjęcie.
Będzie to spotkanie drużyn o zbliżonym potencjale. Jednak gospodarze mogą do tego spotkania przystąpić osłabieni. Na przestrzeni ostatnich lat tylko raz pojedynek tych drużyn zakończył się w 3. setach. Spodziewam się wyrównanego spotkania, tak więc myślę iż over punktowy jest rozsądnym rozwiązaniem
over 179,5 @ 1,86 Unibet ✅
Bielsko Biała - Kędzierzyn Koźle
Obie drużyny są na przeciwstawnych biegunach tabeli, gospodarze są czerwoną latarnią, natomiast goście liderem rozgrywek. Kędzierzynianie do końca grudnia mają do rozegrania aż 8. spotkań (PLS + Liga Mistrzów), tak więc de Giorgi powinien trochę porotować składem, dać szansę m.in. Semeniukowi czy Boćkowi, zważywszy iż rywal niezbyt wymagający. Bielszczanie grają fatalnie w tym sezonie - raptem tylko jedno zwycięstwo w lidze. Typ może kontrowersyjny, ale nie sądzę aby Kędzierzynianie chcieli dobić rywala za wszelką cenę, mając w perspektywie spory maraton. Oczywiście goście powinni wygrać w 3. setach. Jednak myślę, iż Bielszczanie wykręcą w każdym secie po ok 18-19 pkt
Bielsko (+20,5 pkt) @ 1,83 William Hill ⛔ Bielsko trzyma poziom
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom