>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybór telewizora

radi77 43

radi77

Użytkownik
Witam,

Przymierzam sie do kupna telewizora i chcialbym sie Was poradzic co byscie polecili? Wiekszosc czasu przed tv to wiadomo sport i dobry film(filmy takze z pendrive). Interesuje mnie przekatna z przedzialu 48-55cali i wiadomo smart tv, wifi itp itd. Nie musi byc 4K ani 3D.
Fundusz do 3tys zl.

Licze na pomoc w wyborze
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Poczekaj do stycznia, aż minie okres świąteczny, będzie mnóstwo wyprzedaży, promocji, rabatów. Teraz kupno przed świętami jest po prostu nieopłacalne z prostego powodu - gorączka przedświąteczna.
Telewizory Manta są okropnie tanie.
55 cali - Manta LED5501
http://www.manta.com.pl/pl/content/204-telewizor-55-cali-z-polskiej-fabryki-na-18-lecie-firmy-manta
Telewizor Manta LED5501 dostępny jest w ogólnopolskiej sieci MediaExpert i NeoNet w rewelacyjnej cenie 1.599 PLN. Sprzedaż tego modelu wspiera telewizyjna kampania reklamowa. Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/led5501
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie kupuj żadnych tanich badziewi typu Manta itp.
Jak do sportu to powinna być matryca 120 hz, nie chodzi tu o odświeżanie. Poniżej w linku masz wykaz wszystkich firm i różnych modeli telewizorów, gdzie opisana matryca, bo producenci tego nie podają. Ja osobiście polecam model: SONY KDL-W755C na matrycy 120 hz, Full HD. Niby bez 4K, ale obraz i tak bajka.
http://www.displayspecifications.com/en
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Odświeżę temat.
Czas bym rozejrzał się za czymś nowym. W technologiach telewizorów zatrzymałem się dobre parę lat temu. Teraz szukam coś 45-50 cali z wi-fi, smart TV. Czy warto kupić coś z 4K? Słyszałem, że aby obraz był w takiej rozdzielczości musi być także w tej rozdzielczości emitowany program w TV, a przecież u nas jeszcze nie wszędzie wprowadzili HD. Dopłacanie za oglądanie żyraf i słoni w 4K na kanałach geograficznych nie ma większego sensu. Kolejna sprawa to marki - którymi się interesować? Słyszałem, że teraz rządzi Sony (problemem jest cena jaką trzeba płacić za te cztery literki) i Samsung. Może coś jeszcze? Na co powinienem jeszcze zwracać uwagę przy wyborze? Czego unikać?
Nie interesują mnie żadne zakrzywione ekrany ani 3D.
I jeszcze jedno, czy podczas kupna powinienem przedłużyć gwarancję na kolejne lata?
Za swoje doświadczenia i dogłębną pomoc na co powinienem zwrócić uwagę jeśli chodzi o technologie i w jakich markach się rozglądać płacę reputą ;).
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Miałem z pół roku temu ten sam problem. Widziałem tylko jaki chce rozmiar a co dalej to już była bieda. Pojeździłem trochę po sklepach i standardowo co inny sklep to inna opinia i firmy, które chcą wcisnąć. Generalnie wszędzie przeważało, że na Samsungu się nie zawiodę. I faktycznie też wspominali o tym, że 4K to żaden wyznacznik bo tych programów z taką dobrą jakością jest mało. Oczywiście szukane bez tych wszystkich pierdół 3D itd. Ostatecznie wziąłem Samsugna UE48JU6400 48 calowy. Jeszcze wtedy stał lekko ponad 3 tysiące.
Wcześniej miałem LG, ale teraz symbolu jaki to był nie powiem na tą chwilę. 40 calowy, bez przedłużonej gwarancji a kupiony ja wiem za 2 tysiące na pewno. O tym, że nie wykupiłem dłuższej gwarancji niech posłuży ta historia. Równo 2 tygodnie po 2 latach siadł, a konkretnie wysiadała matryca - brak obrazu. Naprawa zbliżona cenowo do wartości za ile był kupiony. Ponoć części były tyle wart by z powrotem działał. To tak odnośnie Twojego pytania czy warto brać gwarancje. Teraz po tym doświadczeniu wziąłem z automatu dodatkowe 3 lata, to wychodzi 10% od wartości czyli 3 stówy, ale mam pewne że 5 lat nie dołożę do tego więcej kasy.
Porównując Smarty, to jednak bardziej odpowiadał mi ten w LG. Nie wiem czy kwestia prostoty czy czego, ale jakbym miał wybierać to wolę właśnie ten. Jeszcze co do Samsunga dołożony jest tryb sportowy, fajnie podbija wyrazistość kolorów i niejako fajnie podwyższa głos z boiska. Kwesta przyzwyczajenia i ustawienia jakby nie pasowało komuś. Generalnie, za te 3 tysiące spełnia oczekiwania.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Witam,
Jak w temacie poszukuje jakiegos konkretnego TV&#39;ka do ogladania filmow, serialii i wydarzen sportowych (oczywiscie w celach wiadomych) i jako, ze niebardzo mam ostatnio czas sie rozgladac za czyms, sprawy rodzinne, mieszkanie i wiele innych rzeczy mi na to nie pozwala to potrzebuje czyjejs pomocy, oczywiscie place reputka, a jak ktos bardzo bedzie chcial to i piwo postawie ! Ale wracajac do rzeczy, szukam najlepiej Samsunga, bo mam zajebiste kino domowe Samsunga, wiec zdaloby sie, zeby chociaz firma jedna byla, cena w zasadzie nie gra roli, bo fundusze sa, choc nie widze wiekszego sensu wywalania X tysiecy na TV, wiec przyjmijmy te rozsadne 3 tysiace za budzet, 49 cali w zupelnosci wystarczy, ale na pozostalych parametrach sie nie znam, wiec prosilbym o jakies rady? Oczywiscie wifi, smart tv itd, ale bez zadnych 3D i wykrzywionych ekranow! ????
Pozdrawiam i widzimy sie w dziale Tenisowym!

UE49KU6470S wynalazlem cos takiego, nada sie?
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
zajebiste kino domowe Samsunga
Przykro mi, ale coś takiego nie istnieje:;/:, to taka &quot;Urban legend&quot; Już zwyczajne Klipsche synergy z ampkiem Onkyo lub Jbl&#39;e robią dużo lepsze wrażenie niż najlepsze koreańskie plastiki. Polecam wyjść z domu i posłuchać czegoś co znajduje sie w drewnie. A co do ekranów parabolicznych to wogole nie rozumiem podejścia...
 
L 388

lelit

Użytkownik
To jest zmudne zadanie. Cos wiem bo rok temu kupilem najnowsze smart Sony 49&quot;. Wiele nowych smart telewizorow jest/byla software niedopracowanych (zwlaszcza sony i philips).
Czytajac opinie &quot;ekspertow&quot; na necie, wiedz ze czesto ukrywaja oni fakty bojac sie reakcji producentow = straty mozliwosci szybkiego testowania=straty zarobkow za reklamy spowodowane obnizona popularnoscia strony.
Kupilem moj po przeczytaniu pozytywnych recenzji powazanych &quot;ekspertow&quot;, w rezultacie nabylem niedopracowany telewizor prawie prototyp,wiec reklamacje, no i warsztat Sony, przyznajac sie do niedopracowan, prosil mnie o cierpliwosc, po 7 update jest nieco lepiej.Nigdy wiecej Sony.
Ogladajac telewizory w sklepach zazycz zawsze pokaznie jakiegos programu lecacego na zywo (zwlaszcza sportowego), zadne video.Wazna jest tez kontrola jakosci i ergonomi pilota, szybkosc zmiany programow,rowniez internet.To tragedia w Sony.
Gdy znajdziesz swoich faworytow poczytaj recenzje m.in. na brytyjskim amazonie gdzie &quot;szaraki&quot; oceniaja swoje zakupy.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Przykro mi, ale coś takiego nie istnieje:;/:, to taka &quot;Urban legend&quot; Już zwyczajne Klipsche synergy z ampkiem Onkyo lub Jbl&#39;e robią dużo lepsze wrażenie niż najlepsze koreańskie plastiki. Polecam wyjść z domu i posłuchać czegoś co znajduje sie w drewnie. A co do ekranów parabolicznych to wogole nie rozumiem podejścia...

Może to i prawda, ale nie przeskocze, bo żona z poprzedniego mieszkania ma te kino ???? poza tym mi się granie podobało, a co do ekranu tutaj bardziej chodzi o to, że tv będzie wisiało na ścianie do użytku z kuchni i pokoju, więc zakrzywiony ekran może mi przeszkadzać :p no i ceny ich robią się kosmiczne ???? a nie jestem aż taki, żeby na tv wydać 10 tysięcy... ????
 
Do góry Bottom