>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Wprowadzenie

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Ten dział będzie aktywny tylko przez okres od świąt do nowego roku. Każdy z użytkowników forum ma szansę otrzymać &quot;prezent&quot; od forum w postaci darmowego depozytu na konto bwin.
Administracja forum organizować będzie przez ten czas różne mini konkursy oraz losować &quot;szczęśliwego użytkownika&quot;, który otrzyma taki prezent.
Zachęcamy w ten sposób, aby wolny czas spędzać z nami w przyjaznej i miłej atmosferze, jaka panuje na forum. &quot;Prezentów&quot; mamy dosyć dużo, więc myślę że zachęci Was to do aktywności na forum w najbliższych dniach.
Darmowe depozyty są przekazywane na konto gracza w bwin.com. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum mają szansę otrzymać &quot;prezent&quot;, pod warunkiem, iż posiadają konto w Bwin
Jeżeli jeszcze nie masz konta w Bwin, zarejestruj się
kliknij tutaj, a w nowym oknie pojawi się strona bukmachera
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie wiem, gdzie napisać, bo PW jakoś przeszła bez odzewu... Wygrałem ten minikonkurs i nie ukrywam, że nagrodę chętnie widziałbym na koncie w bwin jak najszybciej, by jutro móc zagrać coś z piłki...
Tak więc nie wiem, czy wszystkie nagrody zostaną wypłacone po NR czy to po prostu musi potrwać...
 
J 0

jozef358

Użytkownik
Nie chodziło chyba o to żeby wytypowac dokładnie ktore miejsca zajmą skoczkowie tylko o to kto bedzie w 10. Piecia999 mial 8trafien a nie jedno.
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Poniżej zasady mini konkursu związanym z dzisiejszymi zawodami w skokach narciarskich
Wytypuj poprawnie jak najwięcej miejsc w pierwszej dziesiątce, które zajmą skoczkowie i zgarnij darmowy depozyt 50zł na konto bwin.com!
ja to rozumiem jako wytypowanie poprawnej kolejnosci no bo tak to by nie byly potrzebna kolejnosc tylko same 10 nazwisk
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Poniżej zasady mini konkursu związanym z dzisiejszymi zawodami w skokach narciarskich
Wytypuj poprawnie jak najwięcej miejsc w pierwszej dziesiątce, które zajmą skoczkowie i zgarnij darmowy depozyt 50zł na konto bwin.com!

ja to rozumiem jako wytypowanie poprawnej kolejnosci no bo tak to by nie byly potrzebna kolejnosc tylko same 10 nazwisk
Kolega neo ma zdecydowanie rację. Trzeba podać jak najwięcej dokładnych pozycji końcowych zawodników. Od 1-10.

Pozdrawiam
 
midel 189

midel

Użytkownik
to chyba raczej Marcin wyznacza tutaj zasady. Moim zdaniem, jak uważacie, że są złe to nie grajcie, proste.
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
no ja wiem ze to Admini wyznaczaja zasady ale moim zdaniem powinny byc jasniejsze bo nadal rozumiem ze chodzilo o wyznaczenie kolejnosci pierwszej 10 a nie tylko kto bedzie w 10
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
no wlasnie srednio bo jakos kazdy zmienia kolejnosc zawodnikow itp myslac wlasnie ze to chodzi o dokladne wytypowanie miejsca
bynajmniej ja tak to rozumiem ale widac sie myle niestety ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Wytypuj poprawnie jak najwięcej miejsc w pierwszej dziesiątce, które zajmą skoczkowie i zgarnij darmowy depozyt 50zł na konto bwin.com!
Po tej części wynika, że chodzi o wytypowanie zawodników w pierwszej 10.
Wytypuj poprawnie jak najwięcej miejsc w pierwszej dziesiątce, które zajmą skoczkowie i zgarnij darmowy depozyt 50zł na konto bwin.com!
A ta część jest trochę myląca, ale gdy wczytamy się sens zdania jest wyrażony w sposób, że chodzi o wypisanie zawodników, którzy zajmą miejsce w przedziale 1-10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom