>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 pucharu ligi angielskiej (EFL Cup) 2016/2017

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik




Po naprawdę ciekawej i emocjonującej poprzedniej rundzie, czas na ćwierćfinały pucharu ligi angielskiej. W grze zostało 6 klubów z Premier League oraz 2 z zaplecza ekstraklasy. I to nie byle kto! Newcastle Rafy Beniteza wybierze się do cierpiącego w tym sezonie Hull, natomiast Anfield odwiedzi Leeds United. Ten mecz na pewno przywoła sporo wspomnień.
Zapraszamy do dyskusji!​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia Puchar
Godz: 20:45
Spotkanie Liverpool-Leeds
Typ: over 4.5
Kurs 3.35
Buk Oddsring
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z pucharu Anglii w którym ekipa Liverpoolu na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Leeds. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary do dalszej częsci rozgrywek, w poprzednim spotkaniu na swoim stadionie zdołali pokonać Tottenham 2:1 , byli tam zespołem zdecydowanie lepszym, który potrafił stworzyć sobie sporo sytuacji podbramkowych, myślę że gospodarze poważnie potraktują ten puchar i ograją znacznie niżej notowanego rywala, ogólnie te ekipy spotykały się ze sobą na stadionie w Liverpoolu od roku 1998 6- krotnie , za każdym razem padały wyniki gdzie obie drużyny strzelały co najmniej po jednej bramce, myślę że pomimo róznicy klas tutaj może być podobnie bowiem goście mają niezłą passę spotkań wyjazdowych, nie licząc wpadki z Newcastle nie ponieśli porażki do 6 kolejnych spotkań, Liverpool natomiast znów wygrywa i dobrze radzi sobie w Premier League, moim zdaniem jeśli utrzyma formę jest jednym z kandydatów do zdobycia tytułu mistrza kraju w tym sezonie, mój typ na ten mecz to wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 o 90 minutach tej rywalizacji,.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Hull - Newcastle
Mój typ: Newcastle wygra
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna


Liverpool - Leeds
Mój typ: Liverpool wygra
Kurs: 1,26

AKO: 2,71


Takie coś mi się upatrzyło na dzisiaj. Dla Leeds dzisiejszy mecz będzie świętem, na pewno wyjdą bardzo zmotywowani na the Reds. Jurgen Klopp do boju pośle pewnie wielu rezerwowych zawodników ale na prawdę trudno mi sobie wyobrazić aby mecz w 90 minutach nie rozstrzygnął się na korzyść gospodarzy. Bardziej interesuje mnie mecz Newcastle - idą jak burza i chcą jak najszybciej powrócić do Premier League. Na trzy ostatnie spotkania z drużyną Hull w roli gości drużyna Newcastle ani razu nie przegrała. Widmo spadku jest dla nich bardzo realne, nie wydaje mi się aby rzucali wszystkie siły na drużynę Newcastle. I tak zaszli dalej niż się tego spodziewałem. Rafa Benitez na pewno potraktuje ten mecz poważnie i na KC Stadium zobaczymy otwarty i widowiskowy mecz. Uważam że zwycięsko wyjdą z niego &quot;Sroki&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 723

ladziu91

Użytkownik
Witam, w pucharze są 2 mecze czy 1, i kto wygra ten przechodzi dalej?

------------------------------

@Wawo
1 mecz, 90 min i dogrywka ew.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia Puchar
Godz: 21:00
Spotkanie Man Utd-West ham
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.70
Buk Unibet
Analiza Na jutro znów postanowiłem zagrać spotkanie z pucharu Anglii w którym ekipa Manchesteru united na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę west hamu, gospodarze kilka dni temu grali z zespołem z Londynu i byli w tamtym spotkaniu zespołem znacznie lepszym pomimo tego iż na koniec spotkania padł remis po 1, w spotkaniu pucharowym Czerwone Diabły sa moim faworytem , w poprzednim spotkaniu równiez na swoim stadionie odprawili ekipę Manchesteru City wygrywając 1:0 , west ham natomiast wyeliminował z dalszych gier ekipę Londyńskiej Chelsey, wiadomo iż gospodarze na swoim stadionie powinni poradzić sobie z niżej notowanym rywalem, który tylko czasami potrafi zagrać spotkanie wyjazdowe na dobrym poziomie , goście bowiem na wyjazdach głównie przegrywają swoje spotkania, gospodarze natomiast nie zostali pokonani u siebie od 9 kolejnych spotkań ligowych a west ham na stadionie Old Trafford nie wygrał od roku 2007 , więc powiem szczerze iże nie sądzę żeby w tym meczu sytuacja się zmienić, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
LFC - Leeds
Klasyk! Aż się łezka w oku kręci jak przypominam sobie spotkania obu ekip w Premier League, gdyż był to mój początek z piłką. Ostatnie spotkanie ligowe to 2004 rok - 2:2, a dla obu ekip bramki strzelali Australijczycy - Viduka oraz Kewell. Dzisiaj obie ekipy są na troszeczkę innych biegunach i ewidentnym faworytem jest ekipa Kloppa. &quot;The Reds&quot; są w gazie co pokazuję fakt, że ostatnie spotkanie przegrali w Sierpniu z ekipą Burnley! Od tego czasu tłuką wszystkich rywali choć zdarza im się tracić punkty w głupi sposób jak chociażby na St.Marrys. Ekipa &quot;Pawi&quot; póki co prezentują dość solidny poziom na zapleczu ligi i marzy o tym aby na koniec sezonu także zajmować takie miejsce jak dziś, które daje szanse na PO. Ja jednak zupełnie o czymś inny. Na Anfield szpital: brak Coutinho, Firmino, Lallany oraz Sturridge powoduje, że potencjał ofensywny LFC jest mocno osłabiony. Zostaję nam jednak jeden Pan, który dzisiaj może wykorzystać swoją szansę i zająć miejsce w &quot;11&quot; do momentu wyleczenia kontuzji przez Coutinho. Mowa o Origimi, który już po wejściu z ławki z Sunderlanem dał bramkę po indywidualnym dryblingu, która tak naprawdę dała 3 punkty. Ostatnio w wywiadzie, którzy udzielił Klopp strasznie pochwalił młodego Belga co znaczy, że w niego wierzy. Często oglądam filmiki z treningów LFC i można tam dostrzec, że świetnie rozumie się on z kolegami co ważne dla napastnika. Dzisiaj spodziewam się, że to właśnie on da zwycięstwo drużynie LFC. Jak do tej pory strzelił on 2 bramki w 3 spotkaniach Pucharu Ligi. Warto wspomnieć, że nie strzelił w meczu z Tottenhamem, gdzie grał na boku. Dziś czeka go mecz od początku na szpicy i liczę, że wykorzysta swoją szansę.

Divock Origi strzeli gola a Liverpool wygra mecz - 2.25/unibet ✅
Divock Origi strzeli przynajmniej 2 bramki - 6.5/unibet
⛔
Półfinał jest nasz, brawo LFC ???? Parę złotówek do przodu, dzięki Divock!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Przestrzegam przed dzisiejszymi meczami. Nie chodzi mi o to by ich nie obstawiać ale w obu przypadkach koniecznym jest poczekać na składy. Arsenal na pewno wyjdzie rezerwami. Walczą w bardzo ciasnym top4 i do tego wciąż mają jakieś szanse na pierwsze miejsce w Lidze Mistrzów. Prawdopodobnie zagra Perez, który nie dość, że dopiero wrócił z kontuzji to jeszcze ciężko ocenić jego grę w Arsenalu. Na prawej obronie pewnie wyjdzie Jenkin, który przeciw PSG zaprezentował się mizernie. W porównaniu do Bellerina był ospały i mało kreatywny. Dla Soton natomiast może to być jedyna szansa na jakiś tytuł. Konkurencja w FA Cupie będzie o wiele większa więc jest to świetna sytuacja by powalczyć. Na pewno zajdzie rotacja ale bankowo nie w tak dużym stopniu jak u Wengera. Do tego dochodzi fakt, że Arsenalowi ciężko się gra przeciw Świętym.

Bliźniaczo podobna sytuacja w drugiej potyczce. Nie oszukujmy się. Patrząc na to co się dzieje i dotychczasową stratę punktów najrealniejszą szansą na LM dla United to mimo wszystko wygranie Ligi Europy. W tym sezonie konkurencja jest przeogromna a jednak czymś trzeba zachęcić Griezmanna i innych zawodników, o których się mówi w transferowych plotkach. WHU ma podobną sytuację do Soton. Tu jednakowoż może mieć wpływ niedzielne spotkanie, po którym w szatniach jeszcze nie opadły emocje. Zobaczymy. Mou już wyszedł &quot;pierwszym&quot; składem w tym pucharze przeciw City. Pewnie przez przegrane derby. Może tu będzie podobnie. Tak czy inaczej Pogba i Felek pauzują.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie oszukujmy się. Patrząc na to co się dzieje i dotychczasową stratę punktów najrealniejszą szansą na LM dla United to mimo wszystko wygranie Ligi Europy. W tym sezonie konkurencja jest przeogromna a jednak czymś trzeba zachęcić Griezmanna i innych zawodników, o których się mówi w transferowych plotkach.
Życzeniowo trochę. Dajmy kontrę: EFL Cup można wygrać szybko, bo w połowie sezonu. To bardzo podniesie morale dla zespołu, uspokoi zarząd i nada sens dalszej pracy. Prawda, że lepiej? Odpadać od tak, po uprzednim wyeliminowaniu City, to też by słabo wyglądało.

Mamy początek grudnia, a strata do LM to 8 punktów. Nie snujmy już teorii, że trzeba odpuścić to i zając się tym.

Przylazł już Di Maria, Pogba, Ibra. Będzie trzeba to przyjdą następni i następny rok bez czy też z LM nic nie będzie w tych kwestiach znaczyć. No, może bez LM trzeba będzie dać kilka milionów więcej dla samego zawodnika.

Nikt w takiej sytuacji nie odpuściłby żadnego pucharu. Przegrywać, de facto w rozgrywkach wielkiej rangi jakimi są FA Cup, to mógł Ferguson. Była stabilizacja, siła i walka o Ligę + LM. Teraz, nie ma na to szans. Czy to EFL Cup czy Liga Europy, jest i będzie jazda na maksa. Co zresztą widać do tej pory.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Życzeniowo trochę
I vice versa
Dajmy kontrę: EFL Cup można wygrać szybko, bo w połowie sezonu. To bardzo podniesie morale dla zespołu, uspokoi zarząd i nada sens dalszej pracy.
Serio w to wierzysz? Tam wszyscy poza rezerwami mają gdzieś ten mało prestiżowy puchar. Z Mou na czele. Jego potencjalne wygranie nie wniesie nic. Ani morali ani racjonalnych plusów w ocenie United po sezonie.

Odpadać od tak, po uprzednim wyeliminowaniu City, to też by słabo wyglądało.
Nieważne czy odpadną czy nie. Wyeliminowali City i zrewanżowali się za derby. Plan wykonany.
Mamy początek grudnia, a strata do LM to 8 punktów. Nie snujmy już teorii, że trzeba odpuścić to i zając się tym.
Ale ja nie mówię, że mają odpuszczać ligę krajową. Mówię, że dostanie się do LM poprzez LE będzie łatwiejsze bo konkurencja do top4 jest w tym sezonie wyjątkowo napięta. Chelsea i Liverpool mają na głowie tylko Premier League. Arsenal i City poza doświadczeniem w graniu na wielu frontach znacznie poszerzyli kadrę przez ostatnie okienka. A po drodze mamy jeszcze Totki, Everton i całą masę innych zespołów zdolnych namieszać.
Przylazł już Di Maria, Pogba, Ibra.
Przylazł to dobre określenie bo wszyscy wiemy, że Di Maria wcale nie chciał tam trafić. Ibra ma 35 lat więc wcale nie jest takim smacznym kąskiem(pomijam kwestie marketingowe) a sam się wypowiadał, że gdyby nie osoba trenera to by zlał United. Pogba jest w tym wszystkim najdziwniejszy ale grube hajsy i miano najdroższego zawodnika ever robi swoje.

I jeszcze przypominam. Fundamentem mojej wypowiedzi było to, żeby poczekać na składy i upewnić się w intencjach zespołów a nie bicie się czy to podejście będzie takie a nie inne.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Serio w to wierzysz? Tam wszyscy poza rezerwami mają gdzieś ten mało prestiżowy puchar. Z Mou na czele. Jego potencjalne wygranie nie wniesie nic. Ani morali ani racjonalnych plusów w ocenie United po sezonie.
Twoja ocena. Każdy ma swoją. Co do Arsenalu po tylu latach upokorzeń wniosły puchary FA Cup? Nic? Bo jak dla mnie, to wniosły optymizm. I nie jest to jeszcze Liga czy, o rany, LM, ale zawsze wspaniały moment.

Ale ja nie mówię, że mają odpuszczać ligę krajową. Mówię, że dostanie się do LM poprzez LE będzie łatwiejsze bo konkurencja do top4 jest w tym sezonie wyjątkowo napięta. Chelsea i Liverpool mają na głowie tylko Premier League. Arsenal i City poza doświadczeniem w graniu na wielu frontach znacznie poszerzyli kadrę przez ostatnie okienka. A po drodze mamy jeszcze Totki, Everton i całą masę innych zespołów zdolnych namieszać.
Nie zrozumiałem tego tak. Wywnioskowałem, że wg Ciebie nie powinni przykładać się do EFL, bo ważniejsze sprawy czekają w LE. Oczywiście, lepiej jest wygrać LE niż EFL czy nawet FA Cup, przede wszystkim w kontekście LM, ale o czym tutaj rozmawiać. Mamy grudzień i został jeszcze jeden mecz grupowy. To nie jest tak, że mielibyśmy dać z siebie maksa z West Hamem, a w czwartek grać półfinał z Bilbao.

Nieważne czy odpadną czy nie. Wyeliminowali City i zrewanżowali się za derby. Plan wykonany.
Co to był za rewanż? Na dzieciakach z City i to mocnym składem? Celem był awans i walka o puchar, a nie ogranie rezerw City żeby mieć &quot;czyste sumienie&quot;. Kompletnie się nie zgadzam.

Mourinho dołożył ten puchar w sezonie 14/15 do mistrzostwa z Chelsea. W półfinale wyeliminował wtedy Liverpool, po dogrywce w rewanżu. Rok temu mieliśmy genialny finał właśnie Liverpoolu z City. Jeśli nie chcesz zobaczyć wartości tego pucharu, to nic na to nie poradzę. Argumentu z rezerwowymi w pierwszych rundach można używać do woli, ale jeśli nie dostaną oni wcir jak Arsenal z Sheffield czy United z MK Dons i przejdą dalej, to grają na 100%.

a sam się wypowiadał, że gdyby nie osoba trenera to by zlał United.
Ale ten trener jest właśnie w United, więc wszystko się broni. Piszesz o rekordowej kasie za Pogbę, a to jest tylko potwierdzenie moich słów, że każde braki da się ogarnąć kasą. Której de facto na OT nie brakuje.

Fundamentem mojej wypowiedzi było to, żeby poczekać na składy i upewnić się w intencjach zespołów a nie bicie się czy to podejście będzie takie a nie inne.
Fundamentem bym tego nie nazwał. Wspomniałeś o tym na początku, okej, ale potem rozpisałeś się dlaczego United ma ważniejsze sprawy na głowie.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Manchester United - West Ham
BTTS - TAK @1.95 ✅✅✅ 35 minuta, łatwo i przyjemnie.

Dzisiaj gram coś takiego. Składy już znamy, w Manchesterze aż 5 zmian w podstawowym składzie, czego w sumie można było się spodziewać. West Ham ten puchar traktuje raczej na poważnie. W lidze 16 miejsce, punkt przewagi nad strefą spadową, więc trzeba się ratować takim pucharkiem. W poprzedniej fazie pokonali Chelsea i dzisiaj wychodzą w prawie takim samym składzie jak w tamtym meczu. Co to Mourinho to myślę, że Jose ze wszystkich obecnych pucharów ten bierze najmniej poważnie. W sumie w poprzedniej fazie pokonali City, ale to było prestiżowe spotkanie i tam po prostu trzeba było zagrać najmocniejszym składem. Trzy dni temu oba zespoły spotkały się w lidze, gdzie podzieliły się punktami i aż dziw bierze, że Manchester tamtego meczu nie wygrał. West Ham dzisiaj zapewne wyjdzie w pełni zmobilizowany i głodny awansu, więc myślę, że stać ich chociaż na tą jedną bramkę. O gola United jestem raczej spokojny. Grane w b365
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Twoja ocena. Każdy ma swoją. Co do Arsenalu po tylu latach upokorzeń wniosły puchary FA Cup? Nic? Bo jak dla mnie, to wniosły optymizm. I nie jest to jeszcze Liga czy, o rany, LM, ale zawsze wspaniały moment.
FA Cup &gt;&gt;&gt;&gt; EFL = fakt
Angielskie kluby mają gdzieś Ligę Europy(no chyba, że podchodzą do niej jako jedyna szansa na LM) a co dopiero jakiś EFL = fakt
Brak wpływu zdobycia EFL na ogólną ocenę sezonu w wykonaniu United = fakt
Ambicje Mou wykraczające daleko poza EFL cup = fakt
Co to był za rewanż? Na dzieciakach z City i to mocnym składem? Celem był awans i walka o puchar, a nie ogranie rezerw City żeby mieć &quot;czyste sumienie&quot;. Kompletnie się nie zgadzam.
Niby tak. Tylko, że Mou kompletnie nie miał pojęcia jakim składem zagrają. Na pewno awans w pucharze był jakimś dodatkiem ale jestem przekonany, że chęć odegrania się na City miała tu spore znaczenie.
Ale ten trener jest właśnie w United, więc wszystko się broni. Piszesz o rekordowej kasie za Pogbę, a to jest tylko potwierdzenie moich słów, że każde braki da się ogarnąć kasą. Której de facto na OT nie brakuje.
No właśnie nie ???? Nie wszystko załatwi osoba Mou i dolary. Nie wszyscy są &quot;podstarzałymi&quot; najemnikami jak Ibra. Rozumiem gdyby Mou sprowadził Suareza, Lewego czy jakiegoś topowego napastnika. Ale takie coś nie ma szans bo w United na ten moment nie ma wymaganej jakości a wspomniani wyżej zawodnicy chcą walczyć o najwyższe cele. Zresztą o czym ja mówię? Przypomnij sobie sagę transferową z Mullerem. Jeśli jako kontrargument masz zamiar wychwalać doświadczenie Ibry i zajebistość tego transferu to sobie daruj.
Fundamentem bym tego nie nazwał. Wspomniałeś o tym na początku, okej, ale potem rozpisałeś się dlaczego United ma ważniejsze sprawy na głowie.
Rozpisałem się? Poważnie....?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Zresztą o czym ja mówię? Przypomnij sobie sagę transferową z Mullerem.
Co to ma do rzeczy? I jaka saga? Za dużo chyba czytasz. Saga to była co najwyżej rokrocznie ze Sneijderem. Muller był kojarzony z van Gaalem, bo ten dał mu szanse w Bayernie i to wszystko. Zresztą, Holender na ławce był hamulcem dla wielkich nazwisk. Do niego nawet stary najemnik Ibra by nie przyszedł.

FA Cup &gt;&gt;&gt;&gt; EFL = fakt
Wszyscy to wiedzą. Miałem zamiar przekazać, że zdobyte puchary zawsze pomagają. I EFL też pomoże. Co nie zmienia faktu, że bez wejścia do LM sezon trzeba będzie uznać za stracony.

Nie wszystko załatwi osoba Mou i dolary. Nie wszyscy są &quot;podstarzałymi&quot; najemnikami jak Ibra.
Oprócz Mou i dolarów jest jeszcze sama aura Man United, która wbrew chęci innych istnieje i istnieć będzie. Portugalczyk to ogromny handicap (w porównaniu do wcześniejszych), a kasa łatwi resztę.

Pomijam Suareza bo to mniej racjonalny temat niż powrót Ronaldo, ale rozumiem, że miałeś na myśli klasową 9-kę. To teraz jeszcze powiedz, kto mógłby to być? Mi, z takich realnych opcji przychodzi do głowy Aubameyang. I tylko on, bo reszta klubów z czołówki nawet nie słuchałaby ofert za swoich napastników. Zlatan był za darmo więc przyszedł, bo o jego klasie nie ma po co dyskutować. To opcja na 2-3 lata i w tym czasie można myśleć dalej.

Skład na EFL wyszedł najmocniejszy z możliwych. Takiego wyniku się nie spodziewałem, ale gra była z pełnym zaangażowaniem i to nie przez przypadek.

Pary 1/2:

Southampton - Liverpool
Man United - Hull City

Spotkania półfinałowe zaplanowano na 10 lub 11 oraz 23 stycznia.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Pomijam Suareza bo to mniej racjonalny temat niż powrót Ronaldo, ale rozumiem, że miałeś na myśli klasową 9-kę. To teraz jeszcze powiedz, kto mógłby to być? Mi, z takich realnych opcji przychodzi do głowy Aubameyang. I tylko on, bo reszta klubów z czołówki nawet nie słuchałaby ofert za swoich napastników. Zlatan był za darmo więc przyszedł, bo o jego klasie nie ma po co dyskutować. To opcja na 2-3 lata i w tym czasie można myśleć dalej.

Skład na EFL wyszedł najmocniejszy z możliwych. Takiego wyniku się nie spodziewałem, ale gra była z pełnym zaangażowaniem i to nie przez przypadek.

Pary 1/2:

Southampton - Liverpool
Man United - Hull City
Swego czasu bardzo aktualnym tematem był Robert Lewandowski. Jeszcze zanim podpisał kontrakt z Bayernem mówiono a gaży w wysokości prawie 200 tysięcy funtów tygodniowo. Aktualnie temat Lewandowskiego jest zamknięty ale jestem ciekaw jak Robert by się odnalazł w takim klubie i w Premie League. Aubumeyang ? Raczej pewne że wykupi go Real Madryt. Ibrahimović to klasa ale nie tyle jakości, mnie osobiście zawodzi jego postawa w United. Do obecnej taktyki United to widziałbym chyba kogoś kreatywnego, kto umie grać i na ST i LS/PS - ktoś taki jak Cavani w formie lub Griezmann.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Aubumeyang ? Raczej pewne że wykupi go Real Madryt.
Ja nie przewiduje jego przyjścia. Po prostu jest jedynym napastnikiem, którego dałoby się przy zwiększonych staraniach pozyskać zamiast Ibry.

Temat Lewego tak jak mówisz zamknął się po jego przenosinach do Bayernu. Był z nimi po słowie i tak jak wtedy, tak teraz jest nie do ruszenia.

Osobiście kończę, ponieważ za dużo tej dyskusji wywiązało się jak na jedno spotkanie EFL Cup.

Zapraszam (podobnie jak Shaky) do pisania analiz w nadchodzącej kolejce PL.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom