>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 37: Pudzian vs Popek "Cyrk Bólu"

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
KSW 37 - Circus of Pain


Data: 3 grudnia 2016,
Miejsce: Tauron Arena, Kraków, Polska,
Transmisja: start o 18:00

ROZPISKA

Walka wieczoru
Pojedynek o pas mistrzowski dywizji ciężkiej:
120 kg.: Karol Bedorf (14-2) vs. Fernando Rodrigues Jr (10-2),
Karta główna:
120kg.: Mariusz Pudzianowski (9-5) vs. Popek Monster (2-1),
Pojedynek o pas mistrzowski dywizji lekkiej:
77 kg.: Borys Mankowski (18-5-1) vs. John Maguire (24-8),
Pojedynek o pas mistrzowski dywizji piórkowej:
66 kg.: Artur Sowinski (17-7) vs. Marcin Wrzosek (11-3),
77 kg.: Maciej Jewtuszko (12-3) vs. Yasubey Enomoto (15-8),
70 kg.: Lukasz Chlewicki (14-4-1) vs. Mansour Barnaoui (12-4),
93kg.: Marcin Wójcik (9-4) vs. Marcin Łazarz (9-3)
66 kg. Filip Wolanski (9-2) vs. Łukasz Rajewski (6-2, 1 N/C),
źródło - mma.pl
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Czysta lokata to kurs na pudziana. Nie ma tutaj zadnych watpliwosci ze popek po takiej przerwie i paru miesiacach kiedy przeszedl na &#39;normalny&#39; tryb zycia bedzie mial jakies szanse w walcce z pudzianem. Pudzian jest silniejszy bardziej doswiadczony i za pewno rzuci sie na popka jak na najmana bo w takiej walce pudzian ma najwieksze szanse. Kurs moze nie powala ale bardzmy normalni popek wychodzi tylko dla kasy, pudzian robi to dla kasy ale wykazuje jakas tam chec wygrywania. Poprostu nie wyobrazam sobie zeby popek mial kondycje na wiecej niz 1 runde badzmy realistami pudzian juz troche walczy a sily mu starcza na 1.5rundy pozniej oddycha rekawami. Jedyna opcja to jakis walek ze strony ksw zeby byc moze wypromowac popka jaka nowa gwiazde. Tutaj oznaczaloby koniec pudziana w ksw, ale watpie on nadal ma swoich kibicow i taka walka to kopalnia zlota, ktora z mma nie ma za wiele wspolnego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czysta lokata to kurs na pudziana.
Wiesz już ile lokat na forum było? ???? To słowo użyte na forum ma zdradziecką moc.
Powiem tak...
Magiczne &quot;walju&quot; jest w Popku i zagram na niego za jakieś drobne pieniądze dla emocji chociażby ;). Naprawdę kim jest Mariusz Pudzianowski by go aż tak bardzo faworyzować? Bilans zrobił na walkach z Najmanami, Kawaguczim czy Bob Sapem itd. Popek walczył w MMA, Pudzian w KSW.
Obaj mają niezwykłe ambicje, zacięcie, obu szanuję za determinację w dążeniu do sukcesu. Dla mnie walka typowo 50% na 50% szans, a skoro kursy są jakie są to grać wiadomo na kogo. Naprawdę nie postawiłbym po 1,20-1,30 na Mariusza.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ja w Popka wchodze za minimum 1000 zł.
Tak jak ktos wyzej napisal. Pudzian ma kibicow i jak przegra to Ci i tak z nim zostaną bo zostali do teraz. Popek to ma wygrac zeby ciagnac wozek KSW a podpisal kontrakt nie na jedna walke a kilka.
Pudzian nir ma serca do walki. Forma fizyczna po tylu latach treningow tez pozostawia wiele do zyczenia. Plus dla Popka ze trenuje z Rozalem ktory wygral z Popkiem. I to wlasnie bedzie przykrywka do tego walka ????
 
E 285

embotron

Użytkownik
I taki gość podaje jako autorytet typy na forum, mało tego ma taką rangę że można pomyśleć że naprawde się zna...
Mam wrażenie, że w każdym dziale jesteś rozeznany tak jak w kwestii tego co tu napisałeś. Sorry....

A co do samej walki, powołujesz się na kelnerostwo Pudziana. To może zobacz kogo pokonał 8 lat temu(!!!) Popek: Glen Reid- gość ktory nigdy z nikim walki nie wygrał oraz Kev Sims- wygrał jedną walkę w karierze w 2007 roku.

Sformułowanie &quot;czysta lokata&quot; faktycznie ma zdradziecką moc, natomiast co oznacza słowo value to jeszcze proponuje doczytać.

Co do filmiku powyżej- widać w jakim stanie jest Popek.

Pudzian win bez dwóch zdań.
Zgadzam sie z poczatkiem wypowiedzi, a co do tego w jakim stanie jest Popek, to jezeli to faktycznie jest 5x5 i ostatnia runda to nie jest ten stan jakis dramatyczny, chcialbym zobaczyc Pudziana w 5x5 ????
Raz na jakis czas na FB czy YT wyswietlaja mi sie nagrania z treningow Popka i kondycyjnie nie ma dramatu.
Pudzian szczeki nie ma, jezeli Popek dobrze trafi to moze skonczyc walke.
Ogolnie nie gram tutaj niczego za wieksze pieniadze, bo wszystko sie moze stac, a jezeli ktos mowi tu o jakis lokatach to juz calkiem kpina.
Walka, jak to ktos wyzej napisal, nie jest zupelnie 50-50, bo patrzac na doswiadczenie i ogolna postawe zawodnikow to Pudzian jest tu zdecydowanie faworytem, ale nie az takim, dawalbym raczej okolo 80% szans na zwyciestwo Pudzilli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak w ramach ciekawostek to dzisiaj Popek wystąpi o 22:30 (tuż po meczach LM) w programie Kuby Wojewódzkiego, ale zapewne nie będą rozmawiać o &quot;polsatowskim&quot; KSW.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
W bukmacherce nie ma żadnych lokat, jeśli uważacie że kurs 1,20-1,30 jest lokatą to oznacza taki termin dla mnie że można postawić dom na takie wydarzenie sportowe, Popek był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem KSW i na pewno swoje potrafi, i ja tam rzucę Stówkę na zwycięstwo Popka choćby z sympatii i za kawał dobrego &quot;uliczniaka&quot; jakim swego czasu obdarzył Polskie Społeczeństwo.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
takich bzdur w tym dziale jeszcze nie czytałem , gratuluje !!!
top3
1 Dla mnie walka typowo 50% na 50%
2 Plus dla Popka ze trenuje z Rozalem ktory wygral z Popkiem
3 Popek był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem KSW
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Popek był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem ? Boże ludzie on się męczył z typem który żadnej walki nie wygrał. Jego ruchy były spowolnione 3x.ktoś wogole widzial jego walki?Pudzian może z nikim solidnym nie wygrał ale jedynym zawodnikiem gorszym od popka z którym walczył Pudzian to był Najman.... to będzie kabaret... po takim kursie nie zagram tylko z tego powodu ze Pudzian sam mówi ze kończy karierę i boję się jakiejś ustawionej walki. Przecież Pudzian na początku walki jest ze 3x szybszy 10x silniejszy i milion razy bardziej dynamiczny
On nawet rozala z łatwością wprowadzał do parteru z tym że on był doświadczony i z tego wychodził. Popek jak już się położy to wątpię że wstanie a na początku walki to Pudzian nie takich potrafił sprowadzić do parteru, to przecież jego najlepsza bron
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Teoretycznie Pudzian powinien szybko załatwić sprawę, praktycznie jest to walka dwóch celebrytów których zadaniem jest zwiększenie oglądalności tych gal, więc ja bym tutaj lokat nie szukał.Pudzian jest trochę wyeksploatowany jako ten magnes KSW, praktycznie wrócił do punktu wyjścia, a KSW znalazło sobie nowego pupilka.Pudzianowski już nie budzi takich emocji kiedy zaczynał, sportowo też zleciał du punktu wyjścia, z kim i o co ma walczyć jak Popka obije?Mi się wydaje że jego czas w KSW się kończy, a ta walka jak nazwa gali wskazuje to może być jeden wielki Cyrk, podobnie zresztą jak zatrzymanie Popka przed konferencją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
V 1,1K

viren

Użytkownik
To, ze Popek nawet jesli podpisal kontrakt na kilka walk z pewnoscia nie znaczy ze wygra te walke. Jak przegra mze &#39;palac rzadza rewanzu&#39; itp. Bez przesady
Ktos wie ile panowie wezma za walke? Zna szczegoly kontraktow? Slyszalem ze pudzian 150 tys za walke bierze ale to moze zalezec. Ciekawi mnie zbilanswanie budzetowe tej walki.
Czy mozna wiedziec jak jest z czasem rozpoczecia walki wieczoru? Caa gala przeciagnie sie masakrycznie, pojda wagony reklam, chodzi o to zeby wejsc na gwozdz programu, obejrzec i spac. Czy jest tak jak w tenisie ze walka rozpocznie sie &#39;nie wczesniej niz&#39;? Jak bylo pod tym wzgledem w przeszlosci?
No i pytanie laika czy panowie moga sobie zrobic krzywde? To podobno nie jest ustawione tzn obrazenia sa realne. Jesli sie polamia to straca duzo wiecej na koncertach, wystepach, pilnowaniu interesow itp.
Z tego wnioskuje ze jest ustawka zeby nie zrobic sobie krzywdy przypadkiem, a pojedynek potrwa do konca i bedzie decyzja sedziow. Jaki jest kurs na to, ze walka nie zakonczy sie przed czasem? Powinno byc jakies 3-3,5
 
E 285

embotron

Użytkownik
No i pytanie laika czy panowie moga sobie zrobic krzywde? To podobno nie jest ustawione tzn obrazenia sa realne. Jesli sie polamia to straca duzo wiecej na koncertach, wystepach, pilnowaniu interesow itp.

Z tego wnioskuje ze jest ustawka zeby nie zrobic sobie krzywdy przypadkiem, a pojedynek potrwa do konca i bedzie decyzja sedziow. Jaki jest kurs na to, ze walka nie zakonczy sie przed czasem? Powinno byc jakies 3-3,5
To nie jest WWE, tutaj walcza i robia sobie krzywde.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Ja podchodzę do walki czysto sportowo dlatego też...nie obstawiam bo nie opłaca się. Kurs na Pudziana 1,23 to nawet symbolicznej stówki nie ma co stawiać, dlatego po prostu obejrzę sobie walkę bez żadnego ciśnienia.
Jeśli miała by być ustawka na Popka to KSW musiałoby poświecić Pudziana, Mariusz ma już 2 przegrane z rzędu a kolejna porażka (i to jeszcze z kim? Bo sorry ale 3 miesiące treningów Popka nie zrobią z niego zawodnika) zakończyłaby jego karierę. Czy fani by się nie odwrócili? Myślę że Pudzian mógłby zostać wygwizdany i nie zbyt dobrze zakończyć swoją karierę. Bo co federacja wystawi na kolejną galę zawodnika co przegrał 3 razy z rzędu?? Dostał Popka na przełamanie bo przy okazji jest mega medialny pojedynek, KSW zbiera kasę, Pudzian wygrywa i od nowa nabija sobie rekord będąc dalej gwiazdą KSW a Popek będzie dalej walczył. Pudzian ma więcej do stracenia a Popek skoro ma kontrakt na kilka walk nawet jeśli przegra to jego fani na następny pojedynek i tak przyjdą i zapłacą. Po pierwszej porażce zawodnicy dostają drugą szansę i dostanie później jakiegoś kelnera (może Najman? ???? ???? tym sposobem KSW będzie miała i Pudziana i Popka dalej zbijając hajs
Druga sprawa względy sportowe. Wiem wiem Pudzian nie jest jakimś mega dobrym zawodnikiem. Ale w takich walkach decydują doświadczenie i determinacja a to na pewno po stronie Pudzilli.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Czy mozna wiedziec jak jest z czasem rozpoczecia walki wieczoru? Caa gala przeciagnie sie masakrycznie, pojda wagony reklam, chodzi o to zeby wejsc na gwozdz programu, obejrzec i spac. Czy jest tak jak w tenisie ze walka rozpocznie sie &#39;nie wczesniej niz&#39;? Jak bylo pod tym wzgledem w przeszlosci?
To jest gala PPV więc jest bez reklam w TV ????
Co do Pudzianowskiego jeszcze to przyciągnął on masę swoich kibiców do KSW. Ci co mieli się tym towarem &quot;zaszczepić&quot; już w tym siedzą. Po ewentualnej wygranej z Popkiem tych kibiców mu nie przybędzie. Jak przegra to prawdopodobnie zakończy karierę.
Popek natomiast jeśli wygra to wprowadzi swoich fanów do KSW chociaż już ich wprowadził samym tym że wystąpi na tej gali.
Zacznie napędzać siano dla federacji.
A fanów ma na pewno więcej niż Pudzianowski. Jeśli zaliczymy do tego również gimbazę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
To jest gala PPV więc jest bez reklam w TV ????

Co do Pudzianowskiego jeszcze to przyciągnął on masę swoich kibiców do KSW. Ci co mieli się tym towarem &quot;zaszczepić&quot; już w tym siedzą. Po ewentualnej wygranej z Popkiem tych kibiców mu nie przybędzie. Jak przegra to prawdopodobnie zakończy karierę.
Popek natomiast jeśli wygra to wprowadzi swoich fanów do KSW chociaż już ich wprowadził samym tym że wystąpi na tej gali.
Zacznie napędzać siano dla federacji.
A fanów ma na pewno więcej niż Pudzianowski. Jeśli zaliczymy do tego również gimbazę ????
chyba przede wszystkim gimbazę (90% fanów) nikt normalny nie oddałby nawet 1zł na tego kretyna.
A teraz do rzeczy... co do walki. Dla mnie Pudzian jest tutaj dużo większym faworytem niż &quot;Popek&quot; więcej walk - większe doświadczenie, kondycja na pewno też po stronie Mariusza. Na YT można zobaczyć walki &quot;Popka&quot; kiedy jeszcze mu narkotyki nie sprały mózgu doszczętnie to już można było zobaczyć, że facet jest po prostu mierny. Na pewno jest silny (był) ale czy silniejszy od Mariusza śmiem wątpić. Jedyne co możne przemawiać na korzyść &quot;Popka&quot; to nieprzewidywalność i nic więcej.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
POPEK vs PUDZIAN
piosenkarz vs właściciel firmy transportowej
ulicznik vs brak serca do walki
człowiek orkiestra vs festyniarz
brak kondycji vs napompowany balon
Jak to Popek powiedział : &quot;Mariuszku przyjdę kupić tanio skórę&quot;
Nie róbcie już z Pudziana takiego przykładu nienagannej kondycji.
Bo on też sapie jak parowóz.
Walka nie wyjdzie do drugiej rundy . Ani Popek tego nie chce ani Pudzianowski.
Pudzian jak zostaje trafiony dobrze dwa-trzy razy to mu styki pali i cały game plan idzie w pizdu.
Byle tylko Popek bronił obaleń i nic mu Pudzianowski nie zrobi bo jest słaby i tyle w temacie.
Jedynie co potrafił sie nauczyć w te lata co trenuje to obalanie chociaż i tak nie do końca robi to poprawnie oraz &quot;ground and pound&quot; jak sie uda....
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Magiczne &quot;walju&quot; jest w Popku i zagram na niego za jakieś drobne pieniądze dla emocji chociażby ;). Naprawdę kim jest Mariusz Pudzianowski by go aż tak bardzo faworyzować? Bilans zrobił na walkach z Najmanami, Kawaguczim czy Bob Sapem itd. Popek walczył w MMA, Pudzian w KSW.
Ale chociaż nabił ten bilans, a Popek nawet bilansu nie ma ;)
Imprezowy tryb życia Popka odbije się na tej walce. Pudzian jest zdecydowanym faworytem, ale że Popka nigdy w akcji nie widziałem to omijam walkę szerokim łukiem.
 
U 4

under555

Użytkownik
Panowie, a ja mam pytanie dotyczące tej walki od strony biznesowej.
Tego,że ten cyrk ciągnie Pudzian, Khalidov i teraz dojdzie Popek nikomu mówić nie trzeba...
Więc przede wszystkim każdy z nich musi walczyć jak najwięcej walk tj. przez długi czas będzie ten kabaret ciągnął.
Słyszałem,żę jest jakieś takie coś... nie wiem czy to regulamin (wątpię) czy to honorowe (wątpię) ,że jak zawodnik przegra 3x pod rząd to coś tam coś tam - przerwa czy koniec kariery w KSW.
Pudzian przegrał 2x pod rząd fatalnymi walkami i jakby to powyższe było prawdą to Pudzian musi wygrać bo biznes i całe dywagacje o kondycji, sile czy technice sobie można...
Swoją drogą... potwierdzam kolegę wyżej - lokaty i pewki to już były i kończyło się najczęściej podobnie.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Przecież Pudzian na początku walki jest ze 3x szybszy 10x silniejszy i milion razy bardziej dynamiczny
Z tą siłą to przesadziłeś. Pudzian kiedyś był monstrualnie silny, ale od kiedy z jakiegoś powodu dobrowolnie pozbył się swojego głównego(i w zasadzie jedynego) atutu w postaci masy, to wyniki ma jakie ma, ostatnio walki przegrywa. Teraz siłowo nie przewyższa innych zawodników KSW w wadze ciężkiej, a podejrzewam, że np. Bedorf w tym elemencie aktualnie jest lepszy, o innych atutach nie wspominając. Z Różalem nie widziałem żadnej przewagi siły Pudziana...
W parterze umiejętności Pudziana są zerowe, jedyne co to fajnie potrafi sprowadzić do parteru i to tyle. Żadnych dźwigni się nie nauczył, ani dobrej obrony przed nimi. Jak już jest na plecach, to jest naprawdę źle.
Pudzian powinien był trzymać wagę ok. 125 kg. Był wtedy silny, dynamiczny, był groźny dla każdego jak ruszył od początku. Kondycji i tak teraz nie ma dużo lepszej niż wtedy, a siła znacznie mniejsza. Jak dla mnie to Pudzian powinien być jak taki nasz polski odpowiednik Boba Sappa z najlepszych lat(tyle że mniejszy, ale szybszy), czyli od pierwszych sekund ruszyć na rywala i albo szybkie zwycięstwo albo braknie kondycji i porażka. Umiejętnościami i tak zawsze będzie ustępować czołówce poslkiego MMA. Za późno się za to zabrał, nie ma też do tego talentu.
Ale to oczywiście moje zdanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom