>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Roulette Xtreme masa błędów w programie

tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Witam!
Zapewne większość graczy którzy grają w ruletkę zetknęła się z tym programem. Mowa oczywiście o programie Roulette Xtreme. Jest to program WYŁĄCZNIE do testowania systemów oraz ich pisania w tymże programie. Nie jest to program który daje złote góry i pokazuje jak grać żeby ciągle wygrywać jak wiele programów oferowanych na różnych stronach przez oszustów i naciągaczy, które pokazują że tym oto programem w ciągu godziny zarobisz 200 lub 300 euro i oczywiście jest to udokumentowane filmem na YouTube dla wiarygodności. Te wszystkie programy to pic na wodę dla naiwnych. Program Roulette Xtreme nie da Ci wygrać absolutnie NIC, jeśli sam nie wymyślisz własnego systemu. Program ten jedynie ułatwia i przyspiesza znacząco pracę nad systemami i zastępuje żmudne kreślenie ołówkiem na kartkach papieru. Tyle o programie. Dodam jedynie że program był już omawiany wcześniej na tym forum w wątku dodanym przez BandeoDubin:
Roulette Xtreme systemy napisane pod ten program.
Ja chciałbym przedstawić błędy które posiada ten program. Na początku tego roku zainteresowałem się tym programem. Program okazał się bardzo pomocny, który w kilka sekund pokazywał wyniki które wcześniej spisywałem i liczyłem godzinami na papierze. Program bardzo skraca czas obliczania więc porzuciłem sterty papieru i przerzuciłem się na ten program. Potestowałem trochę i postanowiłem kupić pełną wersję. W międzyczasie zauważyłem sporo błędów i poinformowałem o tym support w nadziei na szybkie ich naprawienie. I tu zaczęła się dłuuuuuuga męka. Ten cały &quot;Support&quot; to jeden gostek lub dwóch piszący ten program jak się później dowiedziałem, ale zakładam że tylko jeden bo zawsze pisze w liczbie pojedynczej np. &quot;W tym tygodniu jestem poza miastem więc nie będę mógł szybko poprawić błędów programu&quot;. Tak więc nie dość że gościowi ciągle coś wypadało i nie mógł szybko naprawiać błędów to jeszcze ciągle wykrywałem nowe błędy które znajdywałem podczas użytkowania programu. Przez te kilka miesięcy od marca do sierpnia niewiele potestowałem systemów bo ilekroć coś zaczynałem testować to trafiałem na jakiś błąd więc opisywałem szczegółowo i wysyłałem do gościa i tak w koło Macieja. Niektóre błędy z kolei przeszkadzały lub wręcz uniemożliwiały mi pracę z programem gdyż podawały fałszywe wyniki. Zresztą tak jest do dziś. Dałem nawet kilka prostych propozycji ulepszenia programu i przez tych kilka miesięcy nie zrobił kompletnie nic tłumacząc tym że &quot;Support&quot; pracuje jedynie w weekendy. Ujmę to tak: gość napisał mi że ich dwóch mają prawdziwą realną pracę w tygodniu a ten program piszą lub modyfikują jedynie w weekendy dla dodatkowych złociszy i dla zabawy. Nie jest to więc duży zespół czy firma poważnie zajmująca się programem tylko pojedynczy uzdolniony gość jak np. Everizon....no może ich dwóch jak mówi. W każdym razie gość naprawiał wolno. Pierwsze i nie wszystkie błędy naprawił dopiero po trzech miesiącach. Proponowałem też RX bota w pewnym kasynie. Obiecywał że za dwa tygodnie, ale bez skutku. W końcu zacząłem się wku...ać bo ile można czekać. Napisałem mu prosto: albo naprawia te błędy bo chcę używać w końcu ten program albo żądam zwrotu gotówki. Błędów nie naprawił więc zażądałem zwrot kasy którą po kilku dniach otrzymałem. Chociaż tyle dobrze. W życiu nie widziałem drugiego tak zabugowanego programu jak ten a widziałem już wiele. Gość chyba daje w szyję w weekendy podczas pracy nad programem. Z chwilą kiedy zaczynałem przygodę z tym programem, a była to wersja 2.4.3.76, program z taką ilością błędów był jedynie dla masochistów i TYLKO do zabawy FOR FUN. Obecnie program (wersja 2.4.3.87) została już usprawniona aczkolwiek posiada jeszcze kilka błędów które nie zostały naprawione. Zwrot kasy otrzymałem ale czasu mi nie zwróci a błędy jak były tak są. Gościu w końcu napisał że błędów nie naprawi bo nikt inny ich nie raportuje tylko ja. Postanowiłem podgonić gościa do naprawy programu publikując wszystkie bugi programu w necie (te naprawione jak i nie naprawione) a także wszystkim chcącym kupić program aby byli świadomi. Tutaj jest moja strona z bugami programu. Zawiera moją korespondencję (tą konkretną) z &quot;Supportem&quot; a także wszystkie zaraportowane bugi:
tomasztester.wixsite.com/rx-bugs

Dodatkowo zrobiłem i zamieściłem filmik na YouTube przedstawiający wszystkie aktualne bugi programu. Zauważcie że dużo starsza wersja którą tam porównuję wypada dużo lepiej niż obecna:
youtube. com/watch?v=YblY3M4889g............ lub wpisać w YouTube: Roulette Xtreme Bugs
Jako iż gość w dalszym ciągu przez dwa miesiące kompletnie nic nie zrobił, zrobiłem i zamieściłem kolejny filmik na YouTube aby ludzie nie musieli przepłacać za bugi i mogli korzystać w łatwy sposób z dłuuuuuuugiego TRIALA tak jak ja czekam dłuuuuuuugo na naprawę bugów:

youtube. com/watch?v=Z0u7Ixm7lJI............ lub wpisać w YouTube: Roulette Xtreme Unlimited TRIAL
Dodam jedynie że stronkę jak i filmiki zrobiłem w j. angielskim, jako że z gościem korespondowałem w tymże języku a filmiki to wiadomo - dla jak największej rzeszy odbiorców. Po co ten wątek? Proszę wszystkich obecnych jak i przyszłych użytkowników tego programu aby raportowali do gościa te bugi bo nadal będzie naprawiał je miesiącami lub nie naprawi ich wcale bo nikt ich nie raportuje poza mną a jak stwierdził nie naprawi ich jeśli inni użytkownicy ich nie zgłoszą.
I na koniec: Ogólnie to program bardzo przydatny dla ruletkowiczów ale w obecnej sytuacji jeśli ktoś chciałby już kupić ten program to i tak radziłbym się wstrzymać z zakupem do czasu naprawienia wszystkich bugów i używać wersji TRIAL bez ograniczeń jak przedstawiłem w ostatnim filmiku oraz ponaglać gościa aby naprawił w końcu ten program.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Mija już piąty miesiąc a gość w dalszym ciągu nie wydał nowej naprawionej wersji programu. W ostatnich mailach do mnie pisał, że każdą nową wersję wypuszcza po 6-ciu miesiącach. Jednak zanim zacząłem z nim korespondować, wypuszczał nowszą wersję średnio co dwa, trzy tygodnie i jakoś mu to nie robiło różnicy. Nagle taka zmiana. Obraził się czy gruntownie naprawia program z wszystkich bugów? Może zapadł w sen zimowy i pozostaje nam jedynie czekać do wiosny w nadziei na pojawienie się nowej ulepszonej wersji programu.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Sorry ale linków bezpośrednio do stron jak i filmów nie mogę jeszcze umieszczać jako że mam za małą ilość postów. Marny pomysł z tym minimum 10 postów. Ogranicza możliwości. Przynajmniej na początku.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Co do błędów tego programu to znalazłem niedawno kolejne dwa nowe które NIE SĄ przedstawione w filmiku jako że błędy znajduję na okrągło co chwilę a nie chce już mi się po raz kolejny edytować filmu. Błędy te są na stronie poniżej tych starych opisane na czerwono. Każdy dostrzeże.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Wreszcie dobiłem do tego 10 postu i mogę wstawiać linki bezpośrednio więc podaję:

Strona z opisem bugów w programie:
http://tomasztester.wixsite.com/rx-bugs

Film na YouTube z błędami w ostatniej wersji:
https://www.youtube.com/watch?v=F6XKj0ED75E&amp;amp;feature=youtu.be

Film na YouTube Unlimited TRIAL:
https://www.youtube.com/watch?v=Z0u7Ixm7lJI

I na koniec dla ciekawskich jak się robi takie filmy?:
Program Bandicam - Zgrywanie obrazu z monitora w formacie avi, mp4...
Program Camtasia Studio - Montaż, obróbka obrazu i dźwięku.
I moja opinia: Szczerze odradzam - zbyt czasochłonna ta obróbka i montaż.....już lepsze systemy i ruletka
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Może zapadł w sen zimowy i pozostaje nam jedynie czekać do wiosny w nadziei na pojawienie się nowej ulepszonej wersji programu.
Gość (ten cały support) rzeczywiście zapadł w sen zimowy tej zimy. Niedawno, bo 7 maja wypuścił najnowszą wersję 2.4.3.89. Przetestowałem wszystkie aktualne bugi które nie zostały naprawione w poprzedniej wersji i okazało się że.....gość nie naprawił kompletnie NIC, ani jednego bugu. Dodałem nowy wpis do aktualnej wersji programu na mojej stronie:
http://tomasztester.wixsite.com/rx-bugs
Przez jakiś okres zablokowałem filmik Unlimited TRIAL bo myślałem, że gostek nie wypuszcza nowszej wersji właśnie przez ten filmik (raczej nie sądzę aby przez filmik i stronę z bugami). Jako, że przez 8 miesięcy nie zrobił kompletnie nic i olał moje starania i prośby o naprawę programu, udostępniam Wam powtórnie filmik Unlimited TRIAL który będzie dostępny publicznie do czasu, aż wszystkie błędy zostaną naprawione a jest ich sporo i naprawa ich w tym tempie zajmie gościowi lata. Jego samego też poinformowałem o tym aby go zmobilizować do działania. Jeśli filmik z jakiegoś (nie z mojego) powodu zostanie zablokowany na YouTube, udostępnię go Wam na chomikuj.pl. Miłego oglądania życzę.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Całkiem niezłą robotę robisz. Skontaktuj się w wolnej chwili jeśli możesz, namiary znajdziesz.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Skontaktuję się z Tobą w ciągu kilku dni jako że mam dużo roboty a pomiędzy tym wszystkim piszę jeszcze kolejny system.
Co do programu Roulette Xtreme - mógłbyś napisać do tego lenia aby naprawił w końcu ten program bo masz pełną wersję a te błędy wprowadzają Cię w błąd. Może Ciebie posłucha bo mnie już nie chce może przez to, że podrzucałem mu błędy szybciej niż naprawiał i się biedak zmęczył po czym napisał że już błędów nie będzie dłużej naprawiać. Wtedy nazwałem jego program crapem (przez błędy) i porobiłem mu jeszcze filmiki na pamiątkę aby mnie dobrze wspominał. Nie wkurza Cię to że zapłaciłeś za coś, co nie działa właściwie? W którymś e-mailu do mnie pisał, że sprzedał ponad 1000 razy ten program. Wychodzi na to że tylko ja dobrze widzę a 999 osób niedowidzi i potrzebuje okularów. Jeśli tych 999 użytkowników co nie widzi błędnych obliczeń w programie tak samo gra w ruletkę, to wcale nie dziwi mnie fakt, że kasyna zarabiają, a z takich ludzi wręcz się cieszą. Poniżej zamieściłem dwa zdjęcia z moimi ulubionymi dwoma bugami.
Pierwszy: :grin: Uwaga nowość!!! Granie żetonami za 0 stawki ????. Strategia dużo lepsza od grania płaską stawką za 1j. Może nic nie wygrasz ale ....UWAGA!!! nigdy nic nie przegrasz. Czy ktoś zna lepszy system gdzie nigdy nic nie wtopił???? Tylko w RX tak zaawansowana technologia!!
Drugi: Różnica tych samych parametrów w odmiennych oknach to tylko 11 jednostek. Ludzie toż to nic. parę w te, parę wewte. Przestańcie marudzić :?.
Tylko ktoś po spożyciu alkoholu metylowego nie dostrzegł by tych anomalii. Przecież to aż razi w oczy.
RanWolf ja zażądałem od tego lenia zwrot gotówki bo program nie działa jak należy. Ku lekkiemu zdziwieniu gość nawet nie protestował tylko od razu zapytał czy chcę zwrot teraz, jeśli tak - od razu przelewam. Kasę dostałem z powrotem po kilku dniach przez paypal, jakieś 38 funtów bo kupiłem też RX Bot. W lutym jak już miałem TRIALA zaraportowałem mu kolejne dwa bugi. Gość pisze krótko: Jeśli chcesz naszego wsparcia, kup ponownie program. No chyba go całkiem pogięło, jeśli myśli, że wydam choć złotówkę ponownie jeśli nie usunie tych błędów. Program ogólnie jest bardzo przydatny ale te błędy przeszkadzają w poprawnych obliczeniach, zwłaszcza bug numer 3 na mojej stronie (najgorszy), którego gość próbował naprawić dwukrotnie, jednak bez skutku.
RyanWolf Ty też piszesz systemy w Roulette Xtreme? Pytam z czystej ciekawości bo wiem że też masz RX w pełnej wersji.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Dziwny przypadek mnie spotkał i trochę groteskowy. Z chwilą kiedy dostałem zwrot pieniędzy za wadliwy program, moją ostatnią pełną wersją programu była wersja 2.4.3.86. Ciekawiło mnie jak teraz gościu może mi zablokować pełną wersję jeśli plik z licencją mam na twardym dysku. Otóż blokada programu wygląda tak:
Program przy każdorazowym otwieraniu łączy się z netem w celu weryfikacji ważności klucza licencji, a że mój już nie był, to program wyświetlił stosowny komunikat po czym następowało nieuchronne zamknięcie programu. Tak więc zablokowałem programowi dostęp do neta poprzez program Comodo Firewall. Działa - pełna wersja nadal. Ale gostek wypuścił nową wersję 2.4.3.87. Pobrałem, zainstalowałem, wkleiłem klucz i zablokowałem dostęp do neta. Niestety. Gość w nowej wersji już w programie unieważnia mój klucz, także po otwarciu programu już wyskakuje ten sam komunikat, iż klucz jest nieważny i następuje zamknięcie programu pomimo braku dostępu do neta. Tak więc powrót do 2.4.3.86, blokada i pełna wersja dalej. Niedawno 7 Maja gość wypuścił nową wersję 2.4.3.89. Pobrałem program w celu przetestowania pod kątem błędów. A tu uwaga: Wkleiłem klucz z ciekawości i działa - program nie wyświetla komunikatu o nieważnym kluczu, odblokowuję dostęp do neta i ...też działa, co jest??? Może gościu zrobił mi prezent za wkład w te bugi. Piszę do niego że dzięki za pełną wersję ale to nie rekompensuje nienaprawionych bugów i nie satysfakcjonuje mnie zbytnio. A gość (pewnie nieźle zdziwiony) pisze że mój klucz nie powinien działać a jeśli działa to nie powinienem używać programu w pełnej wersji (akurat:grin ???? .
Tak czy siak widzę, że gość ma moje starania gdzieś i pełna wersja w nowej 89 to tylko przypadek. Tak więc koniec dobroci, piszę do niego krótko: Uaktywniam ponownie Unlimited TRIAL który będzie już tak długo aż nie naprawisz wszystkich błędów. Gość odpisuje mi, że nie pracuje nad RX bo ma inne projekty - to by mogło wyjaśniać przerwę 8-miu miesięcy od wydania ostatniej wersji i brak jakichkolwiek napraw w programie. O dziwo gość nadal nie blokuje mi programu przy dostępie do neta mimo że wie. Olał już ten program całkowicie? Jeśli mi zablokuje, to Firewall zrobi swoje bo w instalce klucz jest ważny. Mimo wszystko pełna wersja za free - żyć nie umierać. Jednak czas poświęcony na te bugi nie zrekompensuje tych marne 38 funtów które dostałem z powrotem, ale dużo ważniejsza jest wiedza gdzie te bugi są aby ich omijać.
Obecną tu sytuację można inteligentnie wykorzystać na swoją korzyść aby mieć pełną wersję za darmo. Zaznaczam, że jest to tylko moje spostrzeżenie i nikogo tu nie namawiam do tego typu taktyk:
Jakie są fakty?
Wiadome jest, że:
1. Gość to leń i błędów nie naprawi szybko. I tu istotna sprawa:
Kto dobrze obejrzał filmik &quot;bugs&quot; oraz dokładnie przeglądnął stronę z bugami ten wie, że bug nr 3 gość próbował już naprawiać dwukrotnie z marnym skutkiem, jednak jest bug, którego nie może wcale naprawić:
Jest to bug nr 1. Najstarszy i nie do naprawienia, gdyż jak gość pisze, to potrzebuje znaleźć nowy wykres a znaleźć nie może do dziś (patrz filmik Roulette Xtreme Bugs czas 3 minuty 06 sekund - przedostatnie zdanie). Nawet zakładając, że jakimś cudem szybko naprawiłby pozostałe, to żądajmy aby naprawił i ten albo zwrot kasy.
2. Gość nie protestował, gdy zażądałem zwrotu za wadliwy produkt. Tak zresztą go nazwał w paypal &quot;wadliwy produkt&quot; jako przyczynę zwrotu.
3. W paypal jak dobrze pamiętam to ma się 3 tygodnie na reklamację.
4. Jak się kupuje program to w ten sam dzień lub max następny gość przysyła klucz licencji na nasz e-mail. Pamiętać aby go pobrać na dysk i pilnować jak oka w głowie a e-maila z kluczem nie kasować gdybyśmy ten z dysku przypadkowo skasowali.
Teraz tak:
1. Kupujemy pełną wersję razem z RX botem (jeśli ktoś oczywiście będzie z tego korzystać). Ja kupiłem choć do dziś jeszcze z niego nie korzystałem, ale jestem zdania - lepiej mieć niż później żałować. Zresztą później, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to i tak będziemy mieli go za darmo.
2. Gdzieś po tygodniu lub dwóch pisać do gościa że program pokazuje dziwne obliczenia (zajrzyjcie na moją stronę z bugami) i że prosicie o ich szybką naprawę bo nie możecie w pełni korzystać z programu. Pisać do niego co któryś dzień i cisnąć go aby szybko je naprawił. Dodatkowo pisać, że (przypadkowo :grin ???? znaleźliście filmik i moją stronę z bugami i żądacie ich szybkiego naprawienia. Jako że gość nie naprawi ich z dnia na dzień, zażądacie natychmiastowego zwrotu pieniędzy, bo produkt jest wadliwy. Gość powinien ale tu zaznaczam &quot;powinien&quot; kasę zwrócić bo przecież towar wadliwy, a jak będzie się opierał to założyć spór w paypal. Z racji tego iż towar jest wadliwy powinniśmy mieć sprawę wygraną, choć wątpię aby do tego sporu doszło.
Jak gostek kasę zwróci to blokujemy programowi dostęp do neta i cieszymy się pełną wersją za 0 złotych :grin:. Testowane na własnej skórze. Wszystko skrupulatnie przemyślane.

Jeśli ktoś się odważy na ten krok i mu się uda lub nie, to niech tu napisze. Będzie wiadomo czy to działa czy nie, bo sam jestem ciekaw, a może komuś to pomoże i wiele osób na tym skorzysta.
Jeszcze jedna ważna uwaga: Jeśli zauważymy, iż gostek (choć wątpię, ale cuda się zdarzają) zacznie często wypuszczać nową wersję programu i bugi zaczną szybko znikać w nowych wersjach, jest to sygnał, iż spora część ludzi zrobiła jak opisałem, gość widząc, iż ma duże zwroty pieniędzy przełożył RX na pierwszy plan ponad inne projekty a ludziom zamiast oddawać kasę, zagwarantował naprawienie bugów w terminie. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, będzie to oznaczać, iż pomysł już jest spalony i mija się już z celem wpłacanie jakichkolwiek pieniędzy z nadzieją na darmowy program. Uwzględniam tu już wszystkie za i przeciw.

Do moderatora Mark:

Wiem, że kiedyś w wątku:
https://forum.bukmacherskie.com/f251/roulette-xtreme-systemy-napisane-pod-ten-program-55377.html
w poście nr.11 groziłeś kleszkowi banem za namawianie do kupna tego programu.
Żeby było jasne:
Ja nie namawiam do kupna tego programu. Wręcz przeciwnie: Przedstawiam jak to sam ująłeś w poście nr.13 tamtego wątku:
W necie wiekszosc rzeczy za ktore trzeba zaplacic jest w jakis sposob do obejscia.
Tak więc przedstawiam Wam tu dwa obejścia:
Pierwszy powyżej w poście 6 - Unlimited TRIAL
Drugi w tym poście na darmową pełną wersję programu. Pomysł wydaje mi się dobry wykorzystując sprzyjające okoliczności.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Po wielu testach systemów jak i samego programu RX wykryłem pewne obejścia błędów w tym programie. Nie tak dawno temu odkryłem, że ten najstarszy błąd (chodzi o wykres, błąd nr 1 na mojej stronie) występuje, gdy wprowadzi się w program początkowy bankroll powyżej 0. Rozwiązanie tego błędu przesłałem do supportu czekając na reakcję a gość pisze krótko &quot; Dostałeś zwrot pieniędzy za program więc nie obowiązuje Cię już wsparcie techniczne z naszej strony&quot;. Tak więc gostek wie gdzie leży problem ale programu nie naprawi bo nie jestem w jego lidze. No nic, chyba już ma focha na mnie i nie zamierza tego naprawiać. W każdym razie po tej wiadomości zakończyłem już z nim całkowicie korespondencję i przesyłanie mu jakichkolwiek informacji i wskazówek dotyczących błędów tego programu. Kilka dni później, przypadkowo, po napisaniu i testowaniu nowego systemu odkryłem, co odpowiada za błędne wyświetlanie menu czyli ten bajzel co opisałem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/everizon-system.38879/page-29#post-6331565:
Ten błąd jak i obejście opisałem na mojej stronie więc nie będę się tu powielał choć jest on skierowany bardziej do programistów piszących w RX. Ten bug jest pod nr. 8 na samym dole wersja 2.4.3.87 tutaj:
http://tomasztester.wixsite.com/rx-bugs
Tego rozwiązania już nie przesłałem do supportu. Jak gość będzie chciał to sobie zobaczy na mojej stronie.
Dodatkowo wykryłem dodatkowy, choć mały błąd w indeksie programu który może wprowadzać w błąd programistów. Jest to bug nr 9.
Na samym dole mojej strony opisałem, jak można używać programu bez pojawiania się bugów nr. 1 i 2. Jest to ustawienie początkowego bankrolu na 0. Z kolei odznaczenie opcji &quot;Deduct table bets from Bankroll Balance&quot; umożliwia poprawne wyświetlanie Max Risk czyli maksymalnego dolnego zejścia wraz z obstawieniem następnej stawki.

PS. Do moderatora czy admina:
Przez różny format reklam u góry, tekst Waszej strony skacze raz w górę raz w dół jak telewizja na czarno białym ekranie z lat 80-tych. Czytam 1-szą linijkę i nagle 4-tą, przeskakuje na 2-gą i 5-tą. Możecie coś z tym zrobić bo strasznie to wygląda a i o epilepsję nie trudno.
 
Do góry Bottom